Scherp SCHUVEL* CITROEN Rond Leiden weinig geluk met»SUSen zo« frp Imam tibymmTAD DUINSTREEK Drievoudige gelukwens voor de heer A. v. Schooien VRIJDAG 2 JANUARI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA Berichten opgenomen na tips van lezers aan onze redactie, worden gel delijk beloond. Pestvogels in de Leidse Hout In de morgen van 1 januari heb ik 2 pestvogels (Bombycilla garrulus) waargenomen in de Leidse Hout. De ze vogels, die al eerder in Katwijk en Wijk a. Zee waren gesignaleerd hou den zich nu ook in Leiden op. Dit is trouwens niet voor de eerste maal dat pestvogels in de Leidse Hout zitten. Ook de laatste twee jaar om streeks half maart waren zij er. Zij voedden zich met rozebottels en an dere besen, waar zij verzot op zijn. Zij hebben hun broedgebied in Lap land, het gebied ten noorden van de Rotnische Golf, en in het noorden van Rusland en Siberië. Dat is de oorzaak dat zij zo weinig mensenschuw zijn. Het is mijn vriend gelukt van drie meter afstand foto's van hen te ma ken. Enige bijzonderheden: Lengte is 18 cm. Herkenbaar aan dc opvallende, rose-bruine kuif en korte staart met gele eindrand. Ze hebben een zwar- te streep door het oog en een zwarte keelvlek. De bovendelen zyn grijs achtig roodbruin met een grijze stuit. De onderdelen zijn licht rose-bruin met een kastagne-bruine onderstaart. De donkere vleugels zijn met wit en geel getekend en hebben rode lak- plaatjes aan het einde van de hand- pennen wat minder duidelijk is. bij het vrouwtje. De vlucht is krachtig. De roep is een zwak, hoog trillend „sirr". In sommige jaren is hij een talrijke invasiegast van november tot en met februari. Ingezonden door: H. Stiekema. Deze foto van een Pestvogel werd door pater Raymond van het klooster MarLnpoelstraat te Leiden, gisteren in de Leidse Hout gemaakt. IN HET WATER. Op Oudejaarsavond omstreeks half zes hoorde voorbijgangers, komende van de Korevaarstraat en overste kend naar de Breestraat, plotseling een plons in het water van de Steen- schuur. Bij nader onderzoek bleek, dat cv een man in het water lag. Daar op de Hogewoerdsbrug geen reddings baak aanwezig is en de afstand naar de Groenebrug te ver bleek, ontdeed een van de omstanders zich van zijn overjas om te trachten de drenkeling hiermee naar het zich in het midden van de walmuur bevindende stoepje te trekken, doch dat was overbodig, omdat deze reeds na-.- het stoepje ge zwommen was en zichzelf uit het wa ter wist te redden. Hij ging een der omliggende huizen binnen om zich van droge kleren te voorzien. De be wuste persoon had zijn auto gepar keerd aan de waterkant, was aan die zijde uitgestapt, doch in plaats van op de kant, stapte hij onverwachts van de hoge walmuur in het koude water. Ingezonden door J. A. Vreeburg. RUMOER IN KATWIJKSE TRAM. Lieden in „kennelijke staat", die zich gisteravond met de laatste tram naar Katwijk wilden begeven, maak ten het zo bont, dat de conducteur zich genoodzaakt zag in Oegstgeest bij de politiepost te stoppen en om assistentie te vragen. De dienstdoen de agent heeft de ergste raddraaiers in de kraag gevat en tijdelijk de kans gegeven hun roes uit te slapen, waar na de tram iets rustiger zijn weg kon vervolgen. DUB9H CtSTOOKlf NV Dl CONDOR iJlSTIUff RDFRIJ. 1 EllltN De financiële radio-actie „SUS en zo", die in de nacht van Oud op Nieuw gevoerd werd, voorafgaande aan de grote loterij SUS-V, heeft heel wat lezers van de SUS-krant het jaar goed doen beginnen. Prijzen, va riërend van honderd tot duizen gul den in totaal ten bedrage van 26.700,ritselden als een con- fettiregen over Nederland. De om geving van de Sleutelstad werd maar karig bedeeld door Vrouwe Fortuna: in Leiderdorp las iemand in de „SUS en zo"-krant. dat hij honderd gulden mocht gaan halen in Rotterdam. Ook in Noordwijk viel een prijs en hier bleef zeshonderd gulden méér over. na aftrek van de reiskosten. Men had het er overigens in beide gevallen graag voor over: zo'n retourtje-Rot terdam (op Nieuwjaar) breekt de dag een beetje. (Advertentie) GEM. AANKONDIGING KIEZERS REGISTER De Burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, dat van heden af een ieder kosteloos inlichtingen uit het kiezersregister kan verkrij gen, waaruit hij kan opmaken of hij zelf of een ander daarin al dan niet of niet behoorlijk is opgenomen. Leiden, 2 januari 1959. De Burgemeester voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. In optocht zal de jeugd zaterdag naar de kerstboom vuren trekken. Verzamelplaatsen zijn: Het Kooipark, de Hoge Mors weg (Roeivereniging Njord bij. Viaduct), de Kamerlingh Onneslaan (voor de St. Petruskerk) en de Willem Klooslaan. Jeugdorkest De Burcht, St. Paulus- band, K. G. Jr. en de band van het Ned. Padvind'sters Gilde verlenen hun medewerking. De start van deze vertrekpunten is tekwart over zeven precies. De vuren zijn te zien op een ter rein aan de Rooseveltstraat (zijstraat 5 Meilaan) en het Schuttersveld. De verbranding vindt plaats tussen kwart vóór acht en acht uur nam. De kinderen mogen met hun kaart- 1'es (ontvangen na inlevering van 'n :erstboom) meedoen aan de optoch ten. Zij krijgen een goede plaats bij de brandstapels. De optochten gaan na afloop van de verb ran dingen met muziek terug naar de startplaatsen. Ongelukken ie Leiden in hei afgelopen jaar Van de politie te Leiden ontvingen wij het volgend vergelijkende staatje betreffende verkeersongelukken in Leiden: (1957: 1850). Hiervan waren 495 ongelukken met lichamelijk let sel (1957: 198) en 1525 met alléén materiële schade zonder lichamelijk letsel; (1957: 1298). Uit het lijstje blijkt wel, dat de voorschriften voor maximum snel heid binnen de bebouwde kom in Leiden zeker geen verbetering heb ben gebracht. Het getal aanrijdingen nam met 174 toe en het getal onge lukken met lichamelijk letsel zelfs met 297, dit is met 60 procent. Gelukkig is er een teruggang in het getal dodelijke ongelukken: in 1957 waren het er 6, afgelopen jaar 4 slachtoffers. iR V A cd ZELF VUURWERK MAKEN! Ouderjaarsavond om zeven uur I werd de Wasstraat opgeschrikt door een explosie in één van de huizen. De ruiten gelijkvloers en de kamerdeur werden vernield; het meubilair werd beschadigd. En dat alles omdat de 19- jarige zoon des huizes, zélf vuurwerk had vervaardigd en dit naast de ka chel te drogen had gelegd. De brand weer heeft de kachel verwijderd, zo dat het bij deze familie ongetwijfeld een koude oudejaarsavond is gewor den. In de loop van „oud en nieuw" heeft de Leidse politie vijf lieden we gens verregaande dronkenschap logies moeten verlenen in het politiebureau. Met de vuurwerk-uitspattingen viel het dit jaar nogal mee. POTLOOD EN GEEST No. 5.05 Horizontaal: 1. jong var ken, 3. pers. vornaamw., 6. vlakte maat, 7. voedsel, 9. sus loco (afk.10. pers. voornaamw., 12. heks. 14. voor zetsel, 15. deel van de dag, 16. be zweringsformule, 17. verouderd woord voor ivoor, 19. gebod. 21. se nior (afk.), 22. staat meestal boven drukwerk, 24. baanronde (sport)e 25 waterstand (afk.), 26. zijrivier van de Saaie, 27. voegwoord. Verticaal: 1. insekt, 2. bitter vocht, 3. steensoort, 4. voornaamw., 5. af sluiting, 8. zijtak Donau, 9. kruipend dier, 11. lijst, 13. bedektbloeiende plant, 16. danspartij, 18. speelgoed, 20. bergweide. 21. graafwerktuig, 23. muzieknoot, 25. spil van een wiel. Oplossing morgenavond. Leidse agenda Dagelijks Kwartier voor God St Lodewijkskerk, van half een tot kwart voor een. VRIJDAG 2 JANUARI Verzameling van kerstbomen. 9—5 uur op de Leidse Speeltuinen. ZATERDAG 3 JANUARI De Bonte Duif. Clubtentoonstelling Bellevue, Steenstraat. 19—23 uur. K.A.B. St. Petrus, St. Lodewijk. Cabaretgezelschap „Showtime", 8 u. n.m. De Burcht. Verzameling kerstbomen. Op de speeltuinen 911 uur v.m. en op ver. brandingsplaatsen (Schuttersveld en Rooseveltstraat). 9—4 uur n.m. Verbranden kerstbomen. 7 45—8 u. n.m. Rooseveltstraat en Schutters veld. ZONDAG 4 JANUARI TENTOONSTELLING Rijksmuseum Geologie en Minara- logie v. d. Werfpark 1: Tentoonstel ling geolog.e van Nederland. Op werk dagen van 1012 en 24 uur. Zon en feestdagen 24 uur. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling „Wat doe je in de kou?" Zondagmiddag 2 uur filmvoor stelling (tot en m-it 1 maart 1959). Rijkspientenkabinet (Kloksteeg 25) Tentoonstelling foto's tekeningen Ralph Prins. Werkdagen 2—5 uur nam. (t.m 10 januari). Lakenhal: Tentoonstelling „Vor ming". Werkdagen: i0 uur voorm. 4 uur nam.; zon- en feestdagen 14 uur nam. (tot 18 januari 1959). Lakenhal: ..Schatten uit het Ma.i- ritshuis", Werkd.: 10 uur voorm. 4 uur nam.; zon- en feestd.: 14 uur nam. (tot 18 februari 1959). BIOSCOPEN. De films in de week van 19 jan. zijn door de Kath. Film Centrale als j vólgt gekeurd: Casino: „In de schaduw van de guillotine", 14 jaar. „Vergeet mij nooit", 14 jaar. „The -hunters", 14 jaar. „Heimweh, dort wo dio Blumen blühn", 18 jaar. „De duivels van de rode cirkel", 14 jaar. Wel heeft de jeugd in Nieuwe- j aarsnacht de brand gestoken in een stapel kerstbomen, welke zij op het binnenplein naast de St. Petruskerk had bijeengesleept. De vlammen laai den zo hoog op, dat de houten bebou wing rond dit plein gevaar liep. Men waarschuwde de brandweer en deze heeft het vuur snel geblust. Voor de cabaret-avond op zater dag 3 januari, georganiseerd door de KAB-wijk St. Petrus, St. Lodewijk, zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar bij de bekende adressen. Plaatsbespreken zaterdagmiddag van 35 uur in de grote Burchtzaal. Maandagavond 5 januari a.s. zal dr. L. v. Egeraat in de bovenzaal van „Het Gulden Vlies", onder auspiciën van de Ned. Reisver. v. Katholieken, een lezing houden over Italië, met lichtbeelden. Het belooft, gezien de grote reiservaring en de boeiende verteltrant van de spreker, 'n boeien de avond te worden. POSTDUIVENVERENINGING DE BONTE DUIF. Op 3 en 4 januari a.s. organiseert „De Bonte Duif" haar jaarlijkse club- tentoonstelling in hotel-rest. Belle vue aan de Steenstraat. Aan deze show zal i.v.m. het 35- jarig bestaan van de vereniging een feestelijk tintje gegeven worden. Vele mooie ereprijzen zijn reeds geschonken. Als bijzondere attracie zal de heer L. ten Berge te Voorburg een tiental rode duiven rechtstreeks betrokken van het hok Hermans (België) ter opluistering inzenden en 2 bijzondere kweekkoppels van het ras Jansen- Arendokn, welke laatste door de heer L. ten Berge onlangs zijn aangeschaft. Daar ook de kampioen-generaal van de L.C.C. en andere sterke vliegers die onze vereniging telt him duiven inzenden, belooft deze tentoonstel ling een groot succes te worden. De keurmeester is de heer André Saers. 40-JARIG KLOOSTERJUBILEUM TE LEIDEN Heden herdenkt broeder Clemen- tinus, de portier die reeds ruim 11 jaar aan de Leonardus-parochie ver bonden is, de dag, dat hij 40 jaar ge leden intrad in de Orde van de Min derbroeders Franciscanen. Burgerlijke Stand Geboren: Willem Hendrik z. v. K. J. P. de Graaf en H. J. van West broek. Marie Anne d. v. C. W. M. van Beek en A. van Erven. Jacoba Anna d. v. W. de Jone en J. A. van Os. Ka- rel z. v. K. Groenendijk en G. Berg man. Johanna Wilhelmina d. v. C. J. Koppers en L. Etman. Jannetje Nico- line d. van J. N. Oudshoorn en J. Klos. Abraham z. v. J. van Heijnin- gen en A. M. Boom. Marieke d. v. E. J. de Geus en M. A. Vermeulen. Hen drik z. v. A. Vording en J. R. Koops. Richard Ronaldus z. v. P. J. Lugtig- heid en M. A. Jasperse. Overleden: A. Kramp 82 j. we duwe van I. Hartevelt. J. Butijn 62 j. vrouw. J. J. Meijer 92 j, weduwe van W. T. Vuurpijl. Gehuwd: V. H. Meertins en C. P. Rügebregt. L. Barnard en A. A. van der Nat. J. R. de Bres en J. Verha gen. Laatste Berichten Een korte, doch hevige brand in de woning van de familie Van Hest aan de Oude Hoekselaan 6 te Tilburg overviel vanmorgen de 54-jarige be woner, die nog te bed lag. De man moest met ernstige brandwonden naar het St. Elisafoethziekenhuds worden vervoerd. Ten tijde van het uitbre ken van de brand, omstreeks kwart over tien, bevond de man zich alleen in huis. NOORDWIJK Door de K.V.P. afd. Noordwij k- Binnen is een candidatenlijst ingele verd bevattende 32 namen, waarvan 18 reeds lid van de Tweede Kamer waren en twee inwoners van Noord- wijk t.w. de heren J. van Leeuwen, wethouaer en ir v. d. Koogh. De afd. te zee stelden de thans zit tende leden van de Tweede Kamer en ir. v. d. Koogh. De stemming voor de groslijst zal plaats vinden op zon dag 18 januari a.s. LISSE Kleine jongen zeer ernstig gewond bij verkeersongeval ie Lisse Gistermiddag omstreeks half drie heeft op de Broekweg te Lisse een verkeersongeval plaatsgevonden, waarbij de 8-jarige A. v. de Klauw zeer ernstig aan het hoofd werd ge wond. De jongen speelde langs de weg en stak onverwacht over. Hij liep tegen een passerende luxe-auto, afkomstig van de Lisserdijk, en kreeg zeer ern stige verwondingen aan het hoofd. Nadat hij ter plaatse nog was be diend, gelastte de arts die eerste hulp verleende overbrenging naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Naar wij vernamen was de toe stand van de gewonde hedenmorgen nog zeer ernstig. WARMOND J. UIT DEN BOGAARD t Gistermorgen is plotseling overle den de heer J. Uit den Bogaard, pre sident-kerkvoogd van de Ned. Herv. gemeente en bestuurslid van ver scheidene prot.-chr. verenigingen. De heer Uit den Bogaard bereikte de leeftijd van 03 jaar. Kerstboomverbranding. Heden avond 7 uur heeft op een terrein aan de Julianastraat de verbranding van kerstbomen plaats, onder toezicht van de brandweer. ZOETERMEER Nieuwe arts. Met ingang van 2 januari a.s. is de arts A. A. Suidman te Zoetermeer gevestigd aan de Ju- 1 lianalaan 9. Het spreekuur is dage lijks van 8.309.30 uur. De zondags- waarneming geschiedt in samenwer- i king met de plaatselijke artsen J. H. N. de Bruin en P. Vegt. LTJ. De LTJ hield gisteravond I haar laatste bijeenkomst in het jaar I 1958. Deze bijeenkomst vond plaats i in het parochiehuis en stond onder voorzitterschap van de heer A. J. de Groot. Medegedeeld werd, dat het district Zoetermeer op de culturele dag, die te Haarlem gehouden werd, een zeer goede beurt gemaakt heeft. Met het optreden van mej. Wooning (declamatie). Gé Kneppers (zang) en J. de Jong (piano) werd de der de plaats bezet. Hierna was het woord aan het lid de heer H. Janssen, die een inleiding hield over het accordeon, waarna hij tot slot enkele mooie nummers iiet horen. Met grote aandacht werd de causerie beluisterd en de gespeelde nummers ontlokten bijval bij de toe hoorders. Medegedeeld werd nog, dat de jaarvergadering op 13 januari 1959 gehouden zal worden. Na af loop bleef men nog enige tijd bij een voor een spelletje kaart. Vóór honderd jaar Uit de Leydsche Courant van Vrijdag 2 January 1859. Wij willen weder, bij de intrede dit jaars, in een kort bestek op de gewigtigste gebeurtenissen van het afgeloopen tijdperk te rug zien. In het bestuur des lands had opnieuw eene gewigte verandering plaats. De hoop. die men bij den aanvang des jaars koesterdedat de overeenstem ming tusschen de regering en de volksvertegenwoordiging weder tot stand was ge ragt, werd spoedig verijdeld en de verwer ping van een tractaat met Bel gië gesloten, deed aan de minis ters gevoelen dat hunne stelling tegen over de Kamer onhoud baar was. De koning nam het ontslag van vijf hunner aan BOTERMARKT 17 TEL. 32765 (Advertentie) Een drievoudige gelukwens mocht de heer A. van Schooten, die vandaag het feit herdenkt, dat hij voor veer tig jaar by de NZHVM in dienst trad, hedenochtend in het Stadhuis van vele zijden in ontvangst nemen. Vanzelfsprekend gold dit in de eer ste plaats zijn jubileum, doch daar aan koppelde men de beste wensen voor het nieuwe jaar, terwijl de hand druk nog eens extra stevig was voor de koninklijke onderscheiding: de bronzen eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, die de jubilaris deze ochtend mocht ontvan gen. Temidden van een uitgebreide fa miliekring, de directeur van de N.Z.H. V.M., de heer J. J. Jurrissen, de ad junct-directeur tevens chef van de technische dienst, de heer H. Kap- teijn, de heer J. D. Paauw, opzich ter tè Rijnsburg en enkele collega's van de jubilaris, vond hedenochtend in de koffiekamer van hett Stadhuis een hartelijke huldiging plaats. De burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kin schot, die tevens in zijn kwaliteit van commissaris van deze vervoers maatschappij het woord voerde, wees er o.m. op, dat de heer Van Schooten voor 40 jaar als bankwer ker, met als standplaats Rijnsburg, zijn intrede deed bij de N.Z.H.V.M. In 1921 bevorderd tot ambachtsman, is hy de werkplaatsen te Rijnsburg steeds trouw gebleven. De burge meester, die bijzondere waardering had voor de grote ijver en plichtsbe trachting van de jubilaris, zette uit een, dat de heer Van Schooten oen zeer groot deel van de totale om- en j opbouw van de maatschappij heeft medegemaakt en daaraan zijn beste krachten heeft gegeven. Gelet op deze uitnemende staat van dienst, was het de burgemeester een groot genoegen mede te kunnen delen, dat het H.M. de Koningin had behaagd de jubilaris een koninklijke onder scheiding te verlenen. De directeur van de N.Z.H.V.M., die eveneens veel waardering had voor de arbeidsprestaties, bood naast zijn drievoudige gelukwensen de bij de onderscheiding behorende draag- medaille aan. Nadat de koffie was rondgegaan, verplaatste de feestvreugde zich naar de woning van de jubilaris in de Munnikenstraat te Leiden. Hier werd de heer Van Schooten nog ver rast met een enveloppe met inhoud een geschenk van de directie en het getuigschrift van verdienste, met bijbehorende legpenning, van de Ned. Mij. voor Nijverheid en Han del. De 8-jarige kleindochter van de ju bilaris was een der eersten, die hem na de onderscheiding gelukwensten. Rechts de burgemeester van Leiden. VOORSCHOTEN ZE WILDEN HET JAAR GOED BEGINNNEN Op Oudejaarsavond om vijf voor twaalf stapten een jongen en een meisje broer en zus G. uit 's-Gravenhage bij de rijkspolitie te Voorschoten het politiebureau binnen om zich aan te geven. Uit het ver haal dat zij deden kwam vast te staan, dat de jongen verpleegd werd in een inrichting te Woensel en het meisje in een inrichting te Bloemen- daal. Beiden waren thuis gekomen om Oud en Nieuw te vieren, maar daar er thuis enige onenigheid was ontstaan hadden broer en zus maar besloten om te gaan wandelen. Het meisje werd door de politie naar haar huis in Den Haag vervoerd en de jongen werd op transport gezet naar Woensel. Geen leiding, dan de waterleiding! Hoewel de gemeente Voorschoten gelegenheid geeft de kerstbomen op een aangegeven plaats onder toezicht te verbranden vond ook op de Donk laan een kerstboomverbranding plaats, mgar deze verbranding had blijkbaar geen goed verloop, want de brandweer moest erbij komen om deze kerstboombrand te blussen. Vriendelijke hond. Een vrouw kwam zich bij de politie beklagen, dat zij gebeten was door een loslo pende hond. Dit beest was bepaald niet vriendelijk. Hij had de dame aan gevallen en haar door haar bontjas heen gebeten. De politie heeft de eigenaar opgespoord, die aansprake lijk gesteld zal worden voor de schade, terwijl het beestje wel aan banden gelegd zal worden. Aanrijding. Op Nieuwjarsdag had een aanrijding plaats nabij de Vredenhoeffstraat. Een automobilist rede aldaar tegen een geparkeerde auto op. Na deze aanrijding veroor zaakt te hebben, reed de automobilist door, maar de politie wist de be stuurder op te sporen. Jubileum. Op 7 januari a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer Th. J. Obdam. opperwachtmeester van de Rijkspolitie te Voorschoten bij de rijkspolitie in dienst kwam. De heer Obdam is nu postcommandant van de Haagse Schouw en woont op de Rijn dijk. Zijn jubileum zal niet onopge-, merkt voorbijgaan. Geboren: Stephen Gerwin zn van G. P. L. Jongkind en W. A. Wij- benga. Gehuwd: Jan van Doorn en M. M. Joh. van Winden. Overleden: (te Leiden) Joh. G. v. Riemsdijk 50 jaar, man, echtg. van J. Lans. HAZERSWOUDE Aanrijding. De 76-jarige Joh. Hassefras, alhier, wilde met zijn rij wiel de verkeersweg langs de Rijndijk, komende vanuit de Bruggestraat te Koudekerk aan de Rijn, de weg over steken. Hoogswaarschijnlijk lette hij niet op een naderende personenauto, komende uit de richting Alphen aan den Rijn, die hem schepte. Het onge val liep wonder boven wonder goed af De wielrijder liep enige ontvel lingen aan handen en benen op en klaagde over pijn in de rug. Een assi stent van dokter Blauwendraad liet het slachtoffer naar een der zieken huizen te Leiden vervoeren. Nadat hij aldaar was onderzocht, werd hij naar zijn woning gebracht. Het rijwiel werd geheel vernield, terwijl de auto lichte schade opliep. Z0ETERW0UDE K.V.P. Op voordracht van de leden heeft het bestuur de volgende voorlopige candidaten voor de Twee de Kamer ingediend: Prof. C. P. M. Romme te Overveen, mr F. J. H. Bachg te Den Haag, M. P. van der Weijden te Nieuwkoop, A. P Ilil- horst te Soest, C. J, van der Ploeg te Haarlem, E. J. M. Kolfschoten te Roelofarendsveen, mr T. Brouwer te Wassenaar en N. H. van Leeuwen te Schipluiden. Voorts is besloten om in verband met de verkiezingen de vergadering over de annexatie waarbij de heer A. C. A. Deerenberg, lid van Gede puteerde Staten een inleiding zou houden op 21 januari a.s. niet te laten doorgaan, maar naar een latere datum te verschuiven. Op zondag 18 januari zal de gros lijststemming worden gehouden voor de verkiezing der Tweede Kamer leden. Geslaagd. Voor de vakstudie Buitengewoon Onderwijs (katholieke leergangen) slaagde te Utrecht mej. M. Kleinsmit, alhier. D.O.S. De eerstvolgende kaart avond ten bate van het jeugdwerk wordt gehouden op a.s. zaterdag 3 jan. Aanvang om kwart vóór acht, in het Don Bosco-huis.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 2