Uit de landen en de steden.. VRIJDAG 14 NOVEMBER 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA II Links: Wijnbouwer in de Abruzzen, Italië. Rechts: Bergboer uit Appen- zell, Zwitserland. Linksonder: Vaas in een van de straten van Berlijn. De ze moderne vaas die geplaatst is op de Kurfürstendamm in de Britse sector van Berlijn, heeft twaaf arbeiders handen vol werk gegeven voor zij goed en wel stond. Uit de vol komen verwoeste „Gedachte- niskirche" komen de stukjes marmer waaruit het zeer de coratieve mozaïek werd opge bouwd. Rechtsonder: St. Clement Da- neskerk in Londen gerestau reerd. Dit is een nieuwe foto van de St. Clement Da- nes Church aan de Strand in Londen, de „Wsen-Kerk" waarvan de klokken volgens traditie de melodie „Oranges and Lemons" spelen. De kerk, welke voor een bedrag van ongeveer 2Vt miljoen gulden herbouwd is, na in de tweede wereldoorlog ernstig door Duitse bommen te zijn be schadigd, zal op 19 oktober a.s. in aanwezigheid van de Engelse koningin weer in ge bruik worden genomen en gaan dienen als officiële kerk voor de R.A.F. en tevens als permanent gedenkteken voor alle leden van de R.A.F., die in de oorlog zijn gevallen. Rechts op de achtergrond is duidelijk de koepel van de St. Pauls Kathedraal te her kennen. Hierboven: Isola Bella in het Lago Maggiore. Foto links: Borduren en op de bus wachten. Misschien om dat Kerstmis nadert en de ze Parijzenaar zijn vrouw een tafelkleed cadeau wil doen, maar zelfs de tijd, die hij moet wachten op de bus, gebruikt hij om een fraai tafelkleed te bor duren. Rechts: Klompenmaker in Amerika. John Wolde- ring uit Holland, in de Amerikaanse staat Michi- gam, is klompenmaker en hij heeft een goede ver dienste aan zijn handge- sneden producten, daar duizenden Amerikanen tij dens de befaamde tulpen feesten ln Holland, beslist op klompen willen lopen. Vorig jaar verkocht Wol- dering maar liefst 15090 paar klompen aan zijn landgenoten!

Leidse Courant | 1958 | | pagina 11