Gelderblom's vle%oorDrN^ KERKEVEILING Wij zetten het mes in het vlees maar ook in de PRIJZEN! Adverteert in de Leidse Courant n.v. m De N.V. PAD0X Flinke Werkster Roelofarendsveen interpar. Kerkeveiling MAANDAG 20 OKTOBER 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 FEESTELIJKE HERDENKING .Zusiers van J. M. J.," driekwart eeuw in Noord wijk gevestigd Dank en jubel in Jeroenparochie In onze dagelijks beslommeringen wordt er zo weinig bij nagedacht, wat de zusters van J. M. J. voor ka tholiek Noordwijk hebben betekend en nog betekenen. Het is allemaal zo vanzelfsprekend dat de kinderen opgenomen worden in de kleuter school en de leerplichtige meisjes hun godsdienstige en culturele ontwik keling gaan genieten in de scholen aan de Bronckhorsstraat. Ook staat men er niet bij stil dat de eenvoudige zusters, zonder enig uiterlijk vertoon, de zware taak van de ouders, de op voeding voor een groot gedeelte over nemen. Om tot dit besef te komen schijnt een „mijlpaal" nodig te zijn. En deze mijlpaal werd op 17 oktober 1.1. bereikt door het feit, dat de zus ters in Noordwijk deden en er hun zegenrijk werk begonnen. In den beginne met een kleuter-, een naai- en een breischool. In 1895 werd de vestiging uitgebreid met een meisjesschool voor lager onderwijs en als kroon op het werk kwam er na dien nog de Huishoudschool, waar door de zusters dus de algehele vor ming van de toekomstige huismoe ders in handen namen. Deze feiten -hebben blijkbaar ka tholiek Noordwijk wakker geschud en gisteren is dan ook op spontane en grootse wijze hulde en dank gebracht aan de zusters van J. M. J. voor de arbeid besteed aan de vorming van de duizenden Noordwijkse kinderen in de afgelopen driekwart eeuw. Het is begrijpelijk, dat deze dank baarheid eefst tot uiting is gebracht in een plechtige H. Mis, opgedragen door deken J. H. Brinkman, geassis teerd door de parochiekapelaans Hillen en Sambeek, waarbij het pa rochiale zangkoor van St. Jèroen met het knapenkoor onder leiding van de directeur-organist B. Baris, op verdienstelijke wijze de mis van Pe- rosie Pontifical Primo ten gehore brachten. Deken Brinkman hield een feestpredikatie, waarin hij bij dit 3 x zilveren feest namens de paro chie zijn grote erkentelijkheid uit sprak voor het zegenrijke werk door de zusters in deze periode verricht. De roeping tot religieuse noemde spr. een groot voorrecht. Zij brengt toch ook weer een zware taak met zich mede, want door een plechtige gelofte binden zij zich aan de dienst van God en de mensheid en voor hun gehele leven het gezinsleven op-» offerden. De religieuse staat is in gesteld om God zo volmaakt mogelijk te dienen. Noordwijk mag het wel een zegen van God noemen, dat de zus ters van J. M. J. sinds 1883 in de pa rochie van St. Jeroen met grote edel moedigheid en offervaardigheid hun zegenrijk werk voor het onderwijs in Noordwijk hebben verricht. Zij zijn in 3/4 eeuw steeds een voorbeeld ge weest voor allen. Spreker hoopte en bad, dat vele zusters in lengte van jaren hun ar- beid met evenveel goedheid zullen voortzetten, zodat over ?5 jaar een glorievol eeuwfeest gevierd kan worden. Te 2 uur in de middag werden de zusters door auto's afgehaald aan het klooster in de Bronckhorststraat en, voorafgegaan door het Fanfarekorps, het tamboerkorps en majorettes van „Excelsior", trokken de wagens, ge ëscorteerd door een dubbele haag van jeugdleden van M.S.V., langs enkele duizenden belangstellenden via Mo lenstraat en Wilhelminastraat naar het Juvenaatsgebouw waar de offi ciële huldiging zou plaats vinden. Bij aankomst in de feestelijk versierde zaal werden moeder Overste en zus ter Peregrina een bouquet bloemen aangeboden en werden de jubile rende zusters door het uitvoerend comité naar hun plaatsen gebracht. Vele genodigden hadden zich in de zaal opgesteld w.o. deken Brinkman en de parochiekapelaans, burgemees ter G. F. W. v. Berckel en echtgeno te, het kerkbestuur, armbestuur, de gemeentesecretaris, de heer B. Ike, notaris de Haan, de hoofden van alle plaatselijke kath. scholen, afgevaar digden van de LTB, KAB, Kath. Middenstand, KAV, college van col lectanten en par. zangkoor. Nadat allen gezeten waren, werd door een klein meisjekoor o.l.v. mej. M. de Groot, een toepasselijk wel komstlied gezongen. Hierna nam deken Brinkman het woord. Hij zeide dat men des och tends in de kerk God had gedankt voor de genade gaven die de zusters Noordwijk hebben gebracht, nu wil de dankbaar Noordwijk de zusters voor hun 75-jarige arbeid huldigen. Zelden krijg? men de gelegenheid hen letterlijk en figuurlijk in de „bloemetjes" te zetten. Eén van hen wilde spr. wel bijzonder op de voor grond stellen en wei zuster Peregri na, die 62 jaar in Noordwijk is en ruim 54 jaar het kleuteronderwijs in handen heeft gehad. Allen verheugen zich dat deze zuster dit feest nog zo gezond en opgewekt kan meemaken. Het was spr. een bijzonder voorrecht hierbij welkom te heten de algem. overste, Moeder Gertrudis, burge meester G. F. W. v. Berckel en de ve le genodigden. Nadat een groepje kleuters op or- ginele wijze hulde en dank had ge bracht aan de zusters verkreeg bur gemeester v. Berckel het woord. Toen dit feest in zicht kwam, had spr. zich als burgervader goed gerealiseerc" wat de ziusters voor de jeugd betekenen, niet alleen bekeek hij dit uit ambtelijk oogpunt, ook als „huisvader" van Ber ckel uit Noordwijk bracht hij de zus ters gaarne dank voor de zorgen be tracht aan zyn dochtertje. Wanneer wij weten dat de ouders vooropstellen dat hun kinderen opgevoed moeten worden in de sfeer waar zij thuis ho ren, i.q. het confessionele, dan moei spr. dank brengen aan de zusters die ter liefde Gods zoveel voor de op- De stoet trok, voorafgegaan door voeding van de jeugd hebben gedaan. hoornblazers en omvloerste trom- Bewust hebben de zusters 75 jaar ge-mels op indrukwekkende wijze door leden het kleuteronderwijs in Noord wijk aangevangen en dank zij hun voortreffelijk werk, en gesteund door het kerkbestuur zijn nadien vele uit- breidineen tot stand gekomen en is het onderwijs van de relieieusen in Noordwijk van grote betekenis ge worden. waarvoor spr. uit heel ziin hart openlijk hulde en dank bracht. De kinderen van de L.O. traden hier na op om hun dank te vertolken. De ken Brinkman wees er op dat in alle toonaarden door de jeugd dank was gebracht aan de zusters. De ouders wilden hierbij niet ten achter blijven Ze wilden hun dank uitdrukken in enkele stoffelijke blijken. Na riip be raad was besloten dat het oarochie- geschenk zou bestaan uit enkele ver fraaiingen van de kapel in het zuster huis, en wel uit een Misboek in lede ren band, een prachtige loper eer wierookvat met standaard en twee christallen ampullen, welke gaven hij onder applaus aan de zusters over reikte. Nadat de algemeen overste, moeder Gertrudis, dank had gebracht voor de waarderende woorden en geschenken voor de kapel begon te kwart over vier de receptie voor belangstellen den, die onafgebroken duurde tot kwart over zes en waarop vele hon derden persoonlijk dank aan de zus ters brachten. Als slot bracht gister avond het Fanfarekorps nog een sere nade voor het zusterhuis, waarmede deze grootse huldiging werd beslo ten. LEIDSCHENDAM SERG.-VLIEGER HEZEMANS TER AARDE BESTELD Zaterdag j.l. is op de katholieke begraafplaats St. Agatha te Leid- schendam het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de sergeant- vlieger J. A. P. F. Hezemans, die de vorige week in Siegerland (West- falen) met een Thunderstreak straaljager is verongelukt. Opgebaard in de rouwkapel van de bejaardenstichting „Mariënpark" is de verongelukte vliegenier met militaire eer naar de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus aan de Sluis- kant gebracht waar te half elf een plechtige rouwdienst werd opgedra gen door pater Le Large, directeur van het St. Franciscushuis te Rot terdam daarbij geassisteerd door dé beide parochiekapelaans F. Langen- dijk en A. Kester. Het kerkgebouw was voor de helft gevuld met mili tairen voor het overige gedeelte door de parochianen. Het zangkoor onder leiding van de heer van Raadt voerde de misgezangen uit. De stoet naar het kerkhof aan de Veursestraatweg werd voorafgegaan en gesloten door het vi^urpeloton en ongewapend geleide van de vliegba sis Ypenburg, een compagnie onder officieren van de vliegbasis Eindho ven en de slippendragers behorend tot het squadron 314 Eindhoven. de Damlaan waar doodse stilte heer ste, naar de begraafplaats waar zich ondanks de stromende regen ook weer zeer vele belangstellenden ver enigd hadden. De beaarding ge schiedde door pater Le Large, een vriend van de overledene. Tot slot vuurde het uit 12 militairen be staande peloton als laatste groet een salvo af boven de geopende groeve. VOORSCHOTEN R.K. EHBO Nadat het winter seizoen geopend was met een onder linge wedstrijd, waarvoor veel ani mo bestond, werd afgelopen week een feestelijke bijeenkomst gehou den, waarop burgemeester C. J. v. d. Hoeven de diploma's uitreikte aan de pas geslaagden. Elf nieuwe leden mochten het diloma in ontvangst ne men. Dit waren de eerwaarde zus ters Liberata, Viventia, Mechtilde, Seraphine, Epiphania en Evelina van Huize Bijdorp, broeder Benedictus van „Huize Beresteijn" en de dames R. Konings, T. Nederhof en J. Spec- ken en de heer C. van Haastrecht. De burgemeester wekte allen op trouw de oefenavonden te volgen, aangezien de EHBO kennis en pa rate kennis moet blijven, waardoor men onder alle omstandigheden in staat moet zijn de evenmens te hel pen. Ook de docent, dr. F. J. M. To- nino, sprak een aanmoedigend woord om dit werk van naastenliefde met edelmoedigheid te beoefenen. Eén der cursisten bood dokter Tonino een boekwerk aan, terwijl mevrouw Tonino bloemen kreeg. Na de pauze werd een amusante film gedraaid, waarom hartelijk gelachen kon wor den. Bij voldoende deelname begint eind oktober een nieuwe cursus, waarvoor men zich kan opgeven aan de secretaresse, mevrouw Stikvoort, van Kempenstraat 20. LEIDERDORP VEEWAGEN GEKANTELD Twee koeien verdronken Zaterdagmorgen heeft een ongeval met een veewagen plaats gehad ten gevolge waarvan twee koeien te wa ter raakten en niet tijdig konden worden gered waardoor de beesten jammerlijk verdronken. Het ongeval had plaats op het doodlopende weg getje aan de Hoogmadese weg onge veer ter hoogte van het oude tolhuis. Een met zeven koeien van Van Die- men te Zoeterwoude geladen vee wagen van de fa. v. d. Krogt uit Zoeterwoude vervoerde deze koeien naar hun plaats van bestemming aan het eind van deze weg. Toen de bestuurder van de wagen, de heer J. v. d. Krogt, echter de weg een eind ingereden was, bemerkte hij dat de wagen in de weg zakte. Hij stopte om te kijken wat er aan de hand was, maar bemerkte tot zijn schrik dat de wagen snel verder zakte en gevaar liep in de langs de weg lo pende sloot te kantelen. Ijlings maakte hij de kleppen van de wagen Peking ireki Quemoy-besiand in Wegens convooi van Amerikanen Het communistisch-Chinese persbu reau „Nieuw China" heeft medege deeld, daf de regering te Peking het voor het gebied van Formosa afge kondigde bestand (dat eerst een week zou gelden, waarna het met twee we ken werd verlengd) heeft ingetrok ken, omdat de Chinese nationalisten ,,'s nachts zijn bijgestaan door Ameri kaanse miltaire eenheden. De mededeling van de intrekking is afkomstig van het communistisch- Chinese ministerie van landsverdedi ging. Er blijkt, dat de regering te Pe king aanstoot heeft genomen aan een begeleiding van nationalistische sche pen door Amerikaanse oorlogsbodems, hetgeen in de nacht van zondag op maandag in het zeegebied van Que- moy zou zijn geschied. „AFP" meldt nog, dat de Ameri kaanse begeleidingsschepen volgens een woordvoerder van het ministerie te Peking bestonden uit een landings vaartuig en drie torpedobootjagers. De woordvoerder verklaarde ver der, dat communistisch China naar aanleiding van dit voorval zijn 36ste „ernstige waarschuwing" tot de Ver enigde Staten heeft gericht. (Commu nistisch China heeft zyn territoriale wateren eenzijdig tot twaalf myl uit gebreid, de Verenigde Staten erken nen slechts de internationaal aan vaarde drie-mijlszóne). Het nationalistisch-Chinese ministe rie van landsverdediging heeft mede gedeeld, dat de Chinese kustartillerie de beschieting van Quemoy heeft hervat. los om de koeien er uit te halen. Het gelukte hem er vijf uit te halen. De twee laatste kon hij niet meer bevrijden omdat de wagen toen in de sloot kantelde met het noodlottig gevolg. Door de vele regens was de weg zo zacht geworden dat deze de zware wagen niet meer kon dragen. De lading was verzekerd. ZOETERWOUDE GESLAAGD AVONDFEEST VAN „ST. JOSEPH" EN „ST. DEUS DEDIT" Na de schone kerkelijke viering en de daarop volgende feestelijke her denking van het 40 jarig bestaan van de R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph" en de R.K". Landarbeiders- bond „St. Deus Dedit" is het avond feest schitterend geslaagd. De zaal van het Parochiehuis kon de leden met hunne dames en de vele genodigden nauwelijks plaats bieden. De heer C. Groen, voorzitter van „St. Deus Dedit" verwelkomde de ken Juffermans, pastoor Emmen, pa ter Van Beurden, de afgevaardigden van de Chr. T, andarbeidersbond, K.A.B. en vakafdelingen, L.T.B., R.K. Middenstandsbond en de leden met hunne dames. De r.k. Toneelvereniging „St. Ge- nesius" uit Voorschoten voerde het vrolijk spel: ,,'n Wespennest" op on- dei regie van de heer C. P. Meegdes. Dit spel van J. W. v. d. Heiden en Henk Bakker heeft in de aanvang moeilijk vlot te spelen dialogen maar. eenmaal ingeleid, zijn de verwikke lingen bewonderenswaardig gevon den en met vergeeflijke goedkope middelen tot een gezellige klucht be werkt. De opvoering getuigde van een zeer goede regie en was in staat enorme lachlust op te wekken. De zeer vele geestigheden werden zeer goed geplaatst zonder tot clow nerie over te slaan. Het geheel was zo goed, dat de zwakke punten niet hinderlijk wa ren. De uitblinkers waren vooral de actrices mevr. Kreek als Kristien en mevr. Warmenhoven als Petronella. De acteur Hakker als Gerrit Koeman wist van zijn dankbare rol veel te maken. De overige rollen waren ook goed bezet. De figuratie en typering was uit stekend getroffen. Flipje was iets te veel gegeven. De grime en costume- ring was prima verzorgd. De feestvierende gasten gaven aan het einde door een ovatie dank voor het heerlijke amusement. Toen de voorzitter -an „St. Jo seph" regisseur en spelers dankte en de actrices met bloemen vereerde, herhaalde zich het applaus. De vlotte afwerking en het vlugge serveren van de koffie in de pauze zorgde dat reeds om half elf het bal kon aanvangen. Een collecte voor „Hulp in Nood" met een zeer goede opbrengst stelde de feestcommissie in staat de zieke en hoogbejaarde leden bij dit feest een fruitmand te schenken. Marktberichten LEIDEN, 20 okt. Groente. Andij vie 1017, pronkbonen 31—62, snij bonen 100- 173, stambonen 54163, stokbonen 111113, boerenkool 4 11, Chinesekool 1013, rode kool 10 14, groene kool 1113, prei 1315, spinazie 5669. spruiten A 35—64, idem B 2263, tomaten A 3546, id. B 4346, id. C 25, waspeen 814. witlof 5779 per 100 kg., bloemkool A 1231, idem B 10—20, knolselderij 916, komkommers A 1215 idem B 8—14, sla A 4.30—21.90 idem B 8.00— 17.30 per 100 stuks, bospeen 15—27. peterselie 3.70, selderij 3.404.70 per 100 bos. ROTTERDAM, 20 okt. Vee. Aan voer 1731 stuks. 1100 vette koeien, 631 varkens. Prijzen: vette koeien le kw. 2.95—3.25; 2e kw. 2.702.9-0; 3e kw. 2.502.60; varkens 2.00—, 1.98—1.96. Handel: vette koeien aanvoer iets kleiner, '«andel stil, prijzen iets la ger; varkens aanvoer iets kleiner, handel tamelijk, prijzen hoger, af loop lager. KEURSLAGER v. d. MEER Nu het weer kouder wordt, alles voor de soep. Varkenspoot 0.40 I SCHENKEL met been. Krabjes 1.— SOEPCOMPLET Staarten 0.75 MERGPIJPEN. Heerlijke RAUWE ROOKWORST in plastic verpakt. Koopt er een in de prijs die U past. LAMSVLEES licht verteerbaar. VET SPEK, per 500 gram 88 ct. LAMSBORST 1.40 I LAMSLAPPEN 1.80 LAMSKARBONADEN 1.60 LAMSBOUT 2.25 Onze Dagreclame DINSDAG WOENSDAG 300 gr. hacheevlees met 500 gram gehakt met zakje kruiden 1.08 zakje krulden 1.58 150 gr. „braden 250 rookworst 0.68 keurgehakl 0.52 DONDERDAG Rollette, het nieuwe WEEKRECLAME tef«5£N$afJ) keurproduct, 300 gr. 1.17 150 gr. leverworst 0.36 150 gram snijworst 0.57 w. KOREVAARTSTRAAT 4 \J2aV WARMOND VRAAGT voor houtbouwobjecten. Aanmelding na 7 uur: uit voerder Koenen, Oude Vest 107a. Leiden. Mevr. Menken, Gevers straat 37, Oegstgeest, vraagt een voor donderdag en vrij dagmiddag of vrijdag ae gehele dag. Gevraagd in tandartsgezin R.K. MEISJE voor dag en nacht, als hulp in de huishouding en in de praktijk. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. Bre- dero, Van Zuylen van Nijeveltstraat 112, Wasse naar. Gevraagd een nette werkster voor de woens dag- of donderdagmorgen. Aanmelden tussen 7 en 8 uur. Mevr. v. Klarenbosch Apothekersdijk 25. LEIDEN - Rijnsburgerweg 62a - Tel. 24029 Chemisch reinigen van meubelen, tapijten, gordijnen, dekens etc Met het verven van bovenstaande artikelen heb ben wij pracht resultaten. Snel, goed en niet duur. Halen, brengen en verzekering gratis. nen U (umc tlle gewent te Inlichtingen Wassenaar bij Stoep- laan. Gevraagd, in- of ex tern. ervaren keukenmeis. ie. Overige hulp aanwezig. Br. onder opgaaf leeftijd en referenties aan bureau v. d. blad onder no. 8018 2T Credieten Lm, f 4000. voor aankoop neubelen en woningtextiel rechtstreeks van fabriek Enorme be sparing. soepele betaling er onaer uiterste geheim houding. Vraagt vri.iblij vend inlichtingen. Postbus 1083. Rotterdam. 3T 1958 de nieuwe Solex direct leverbaar. Nog mooier, nog solider, nog krachtiger Gebr Huisman Hogewoerd 66- 68 Ei een financiering Tel 31292 3? Verloren te Zoeter woude: een kinderschoen tje, gaande van Vrouwen- weg via Watertje naar Zwetkade. Gaarne terug te bezorgen: Zwetkade 18. 52* WU betalen veel geld voor gebruikte goederen, zoals radio's, stofzuigers, piek up's. gram.-motoien electr. motoren meubelen, fietsen brom- en motor fietsen. auto's enz In- en verko^D. G. van Vliet. Janvossensteeg 34. fS Te koop een nieuwe kofferschrijfmachine met 1 jr garantie, af te betalen met 3.- p.w. Gratis op proef bij thuis. Br. on der no. 7207 bur. v. d. bl. "Vie breit er nu nog met de hand, als U voor 250.- een Knittax breima chine heeft. Knittax, de koning der breimachines. Dagelyks demonstratie! 't Breimachinehuis. Haar- lemmerstr. 196a, Leiden, tel. 23214. ST BijverdienstenOok voor thuiswerkers. Post bus 3031, Voorburg U onty. in ieder geval antw. PAROCHIAAN OF NIET-PAROCHIAAN. U komt toch ook DINSDAG 21 OKTOBER naar de Aanvang 's avonds te 7 uur in de VEILINGHALLEN te Roelofarendsveen Want IEDEREEN is van harte welkom. Een keur van goederen, zoals tuindersbenodigd heden, bloembollen, genots- en verbruiksarti- kelen, levensmiddelen, textiel, pluimvee, etc. etc. wordt in groten getale ten verkoop aange boden. GRATIS entrée GRATIS consumptie GRATIS verloting GRATIS rijwielstalling Toegang boven de 18^aar. Te koop aangeboden: 1 Loosco ontwikkelaar type II «automaat» 40 kg carbidvulling maat 4/7, capaciteit 7000 liter gasdruk 30 cm, compleet met reiniger 1 Elektr. koudijzerzaagmachine "Solberga* no. 1 0,3 pk. 220/380 V. zaagt tot 150; zaagblad lengte 300 mm. Instelbare slag 90200 mm. 65 slagen/min. Gewicht 130 kg. 1 Elektr. koudijzerzaagmachine »Rex» 0,3 pk. 220/380 V. zaagt tot 150; ingericht voor zagen onder 45°. Slag 4^4", 100 slagen/min. Alles te koop wegens overcompleet, pas 3 jaar in gebruik en in goede staat. Te bevragen en te zien iedere werkdag tussen 9 en 4 uur, behalve zaterdags. R.K. Technische School „DON BOSCO" Boerhaavelaan 44 Leiden Telefoon 01710—31077. 2? Rokershoest en och-fg Hoest? Keelpijn? Nat- tendhoest geneest U spoe- termann's Bronchicum Eli- dig met Domuroost 40 ta- xir helpt, lost taai sliim bietten 1.45. Bij apoth op, neemt Je prikkel weg. en drogist. I Flacon 2.- by elke drogist. Enorme grofe afslag van Rund- en Varkensvlees 500 gr. Magere lappen nu1.98 500 gr. Pracht riblappen nü 1.98 500 gr. Magere winkellappen nü 1.88 500 gr. Prima runderlappen nü 1.78 500 gr. Runderlappen, iets doorr, nü 1.68 500 gr. Doorr. runderlappen nü 1.60 500 gr. Rosbief of lende nü 2.25 EET NU WEER BIEFSTUK 250 gr. Botermalse biefstuk nü 1.25 500 gr. Karbonade (met kl. beqntje) nü 1.78 500 gr. Ribkarbonade nü 1.98 500 gr. Haaskarbonade nü 2.08 500 gr. Halsfilé nü 2.28 500 gr. Doorr. rookspek nü 1. .500 gr. Doorr. pckelspek nü 1. 100 gr. Gelderse 9chouderliam slechts 39 ct 100 gr. Gebraden osbief0.65 500 gr. Baklapbielstuk 2.20 3 pakjes Margarine 0.79 300 gr. Hachévlees nü 0.96 Woensdag KOOPJESDAG! 500 gr. Puur vleesgehakt 1.19 500 gr. Karbonade 1.69 500 gr. Verse worst 1.25 3 gehakte Biefstukjes 1. 500 gr. Bakbloedworst 0.75 500 gr. Rundvet 0.40 500 gr. Hachévlees 1.48 500 gr. Paling rookworst 1. ,750 gr. Magere runderlappen 2.70 EEN LAWINE VAN EERSTE KWALITEIT RUND- EN VARKENSVLEES LIGT VOOR U KLAAR BIJ: flOO.- tot f2500.- cre che t beschikbaar (zonder borg) voor aankoop meu belen en woningtextiel, rechtstreeks van fabriek, enorme keuze, veel voor deliger, prettige betaling. Geheimhouding verzekerd Vraagt vrijblijvend inlich tingen. Postbus 538, Den Haag. ST Wij kunnen U leveren: ruime solide hangkasten met hoeden vak 54.50; 6- vaks legkasten 59.50; hang/leg ƒ110.-. Ook uit- neembaar, degelijke con structie en goedkoop. „De Timmerwinkel", Uiterste gracht 168 b.d. Oude Ryn, tel. 20051. 3T Zelfstandig 30 Jaar schilder-behanger. Onze ervaring staat tot uw dienst. Alle materialen (schilderen, behangen, witten. Alleenverkoop (wonderverf). Kunstschil- dersart., boetseerklei, huis- vlytart., enz. Rich. J. Blok Hogewoerd 62. Erkend schilder-behanger. ADVERIEREN DOET VERKOPEN *2* Luxe autoverhuur. Wij verhuren o a. Meicedes- oiesel Sirnca en Volkswa gen. lutsluitenc. nieuw materiaal. Garage Bierman Voorhout tel. Ó2532—7433 2ledereen is enthousiast. als wy uw matras over trekken met damast. Een èén-Ders. vanaf 19 50: twee-ners. vanaf f 26 50. Smits bedden en tapiiten- magaz. Mare 98. Vrouwen- steeg 9 tel 23913 3T HoutwormbestrUding met langdurige garantie Levering van alie onge- uierte bestrijdingsmidde len Speciaal adres vooi het spuiten van stallen Vraag vrijblijvend advies en offerte. v. Buuren. Soembastraat 63 Leiden, telef 31559.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 5