500 gram dik RUNDVET voor SLECHTS 29 ct. «•>■■■- Gelderblom's Cl Verpleegster ontsnapte volgens boe':je uit zinkende auto 80-jarigen ontvingen een televisietoestel Otto John op vrije voeten Trouwauto's KUNSTGEBIT Zonnebrillen 1.89.- Sportrijwielen 1.89.- Vlees- en Vleeswarenbedrijf SPECIALE REKLAME VERKOOP bij N.V. TEXTIELHANDEL ADR. VAN OOY jr. MAANDAG 28 JULI 1958 DE LEIDSF COURANT PAGINA 3 LEIDERDORP GEMEENTERAAD (vervolg) Er zijn zekere argumenten die pleiten voor invoering van werkclas- sificatie en prestatiebeloning. Doch daartegenover kunnen zeker de no dige bezwaren worden gesteld. Men kan daarbij denken aan de kosten, die aan de invoering, en de toepas sing van de moderne loonmethodle- ken zijn verbonden. Hoewel niet mo gelijk is hiervan enige raming te ge ven zullen de kosten niet gering zvjn. Dit spreekt te meer, omdat Leider dorp tot de kleine gemeenten be hoort en het aantal personeelsleden dienovereenkomstig is zodat men zich kan afvragen of de kosten en overige nadelen voor deze gemeente opwegen tegen de voordelen. Tot deze afweging van belangen hoeft het evenwel niet te komen om dat in een circulaire wordt medege deeld dat aan werklieden een tijde lijke toeslag kan worden verleend van 3%, mits een begin wordt ge maakt met werkclassificatie en pres tatiebeloning. Doet de gemeente dit niet dan kan ook geen toeslag uitge keerd worden. B. en W. stellen daar om voor met invoering van 1 januari 1961 zijnde de datum waarop de werkclassificatie uiterlijk moet in gaan, over te gaan. Daar de gemeente niet over des kundigen beschikt voor de invoering en toepassing stellen b. en w. tevens voor gebruik te maken van het Bu reau Personeelsbeheer en Organisa tie v. d. Ver. v. Ned. Gemeenten. Zij dient zich hiertoe bij genoemd bu reau aan te sluiten tegen een ver goeding van 75.per jaar alvorens van de diensten gebruik te kunnen maken. De heer Boot juicht dit voorstel toe en wat de administratie betreft zegt hij dat in de toekomst, als men inge werkt is, wel meevalt en dit dan in eigen beheer kan worden gehouden. De voorz. geeft na deze woorden de raad in overweging hoe te handelen. De meerderheid vindt aansluiten bij het bureau toch wel gewenst. Beide voorstellen worden aldus aanvaardt. Over het tweede halfjaar zal aan het gemeentepersoneel wederom een looncompensatie worden uitge keerd op dezelfde basis als dit voor het eerste halfjaar geschiedde. Het voorstel tot wijziging der salarisver- ordening gemeentepersoneel is even eens aanvaard. De rekening van het Bureau So ciale Zorg wordt goedgekeurd met aan inkomsten 21 397.46 en een ge lijk bedrag aan uitgaven. Aan subsi die werd door de gemeente verleend 12.548.88. De lening bij de N.V. Bank v. Ned. Gemeenten ad 63.000.vond geen „Daar ben ik altijd bang voor geweest" Zaterdag reed te Rotterdam een auto in de Coollraven en hoewel dat voor de toeschouwers angstige mo menten geweest moeten zijn, was de stemming in de auto ongewoon nor maal. Terwijl de wagen nog enkele ogen blikken bleef drijven, ontspon zich daarbinnen een heel gesprek. Mej. J. van Schooneveld, een ver pleegster, zat aan het stuur. Haar eer ste reactie was: „Daar ben ik nu altijd zo bang van geweest". „Niks aan hand: kalm blijven en straks naar de kant zwemmen", was het advies van monteur Visser, met wie zij een proef rit had gemaakt. Later verklaarde de verpleegster aan een verslaggever: „Ik ben er precies volgens het boekje uitgekomen. Rustig afwachten, por tier openen en wegzwemmen. Maar toen de monteur na de goede raad: bezwaar evenmin als de lening van 600.000.bij de firma Kok Co ten behoeve van de bouw van 59 premiewoningen in het Doeskwar tier. 59 Premiewoningen. In de vorige raadszitting is in prin cipe het besluit genomen tot de bouw van deze premiewoningen over te gaan. Van deze zouden er 37 ter be schikking komen aan personeel van het ministerie van oorlog dat dan als tegenprestatie een bijdrage a fonds perdu zal verstrekken van 3000. per woning. B.en W. hadden toege zegd zich nader met de bouwonder neming in verbinding te stellen om trent de uitvoering. Overeenkomstig de raad is een woning ontworpen van 6 m. breed en 7 m. diep, met 6 slaap plaatsen. De afwerking is beter dan van de normale woningwetwoningen. De bouwkosten, oorspronkelijk be groot op 962.250.is nader vast gesteld op 932.250.De huurprijs zal bedragen 67.50 per maand. Na enige discussie besluit de raad tot onderhandse aanbesteding over te gaan en de woningen te laten bou wen door de Bouw- en Handelsmij J. J. Berghout N.V. te Rotterdam onder architectuur van de heer R. M. G. v». d. Valk te Zwijndrecht. Hiermede kwam ook het einde daar van de rondvraag geen gebruik werd gemaakt. Van Brinkers Margarine- fabrieken n.v Ie Zoelermeer Op 30 mei 1878 verliet de bijna 16- jarige Nardus Brinkers de ouderlijke woning om een eigen negotie te begin nen. Te voet op klompen en de hengselmand aan de arm werd de 15 kilometer lange tocht naar Den Haag begonnen om te trachten de inhoud van de zwaar beladen hengselmand aan de man te brengen. Wat er in die mand zat? Wat boter, molsla en andere groen ten en ook wat van dat veel gesmade „nieuwe vet", dat de wonderlijke naam van margarine gekregen had. In 1869 was de kunstboter uitge vonden door de Fransman Mège Mou- rier. Naar aanleiding van de parel glans van het vet noemde men het product margarine, afgeleid van het Latijnse woord margarita, wat parel betekent. De jonge Brinkers zag wel iets in deze kunstboter. Zeker heeft deze nog wel zeer jonge man niet kunnen be vroeden, dat uit het bescheiden han deltje in margarine, dat hij op 30 mei 1878 begon, een bedrijf zou groeien, dat nu per week ruim twe miljoen pakjes margarine omzet, een omzet die nog regelmatig blijft stijgen. Na de dood van Bernard'us Brin kersin 1937 kwam de verantwoorde lijkheid van het inmiddels tot een grootbedrijf uitgegroeide fabriek in handen van de heer H. C. Brinkers, die het bedrijf tot ongekende bloei bracht. Na de dood van directeur H. C. Brinkers nu enige jaren geleden werd zijn zoon de heer G. C. Brin kers directeur van de n.v. Het 80-jarig bestaan van het be drijf, dat na de fabriek te Zoetermeer ook nog een bedrijf te Wijchen heeft, is voor de directie aanleiding ge weest een zevental personen te ver- ressen met 'n super automatisch tele visietoestel. Alle leden van de VVPL (vereni ging van verbruikers van produkten, die het Leeuwenzegel dragen), die op 30 mei 80 jaar werden, of die iemand in de familie hadden, die 80 jaar werd op die datum kwamen in aan merking voor dit prachtige geschenk. Zaterdag had de officiële overhan diging van de televisietoestellen plaats te Zoetermeer in de grote zaal van „Ons Genoegen". De gelukkigen werden door het personeel van de fabriek van hun woonplaatsen naar Zoetermeer ge bracht, waarbij ze twee familieleden nmochten medebrengen. Het waren mevr. J. M. Camp-Roovers uit Baarle- Nassau, mevr. C. M. Henderson-van Zuilen uit Rotterdam; mevr. A. Aal- dijk-Kooyman uit Sliedrecht; mevr. C. VosRavenhorst uit Sassenheim en de heren F. J. Niemeijer uit Am sterdam en P. Beitsma uit Twello. In Zoetermeer werd het gezelschap opgewacht door het fanfarecorps „Kunst en Vriendschap". Met muziek werd door het dorp getrokken langs het bedrijf van Brinkers Margarine- fabrieken n.v., waarna men naar de feestzal trok. Hier werden de 80-jari gen en hun familieleden welkom ge heten door de heer L. J. Brinkers, namens de directie. De huidige directeur van Brinkers Margarinefabrieken n.v. de heer G. C. Brinkers gaf een overzicht van de historie van het bedrijf, waarna een film van het bedrijf- werd ver toond. Nadat verversingen waren rondge diend werd overgegaan tot het over reiken van dé televisietoestellen. De heer G. C. Brinkers feliciteer de de gelukkigen met hun prachtige cadeau, waarbij hij de wens uitsprak, dat zij nog vele jaren van de toe stellen zouden kunnen genieten. Toe gezegd werd, dat de toestellen op kosten van de directie geplaatst zul len worden en dat het kijkgeld tot 1959 voor de gelukkigen betaald wordt. De voorzitster van de VVPL, me r. A. J. Brombacher, feliciteerde de 80- jarigen namens de bond. Na afloop van de feestelijke bijeenkomst wer den de nieuwe televisietoestellenbe- zitters en bezitsters door de directie een diner aangeboden, waarbij ook hun familieleden aanzaten. Voortrekkersstam. De voortrek- kersstam Kardinaal de Jong te Zoe termeer is de jongste afdeling van de ruim 12 jaar oude St. Nicolaasgroep. De stam werd opgericht in september 1957 en heeft nu bijna haar eerste be staansjaar voltooid. Het w.s geen ge makkelijk jaar. Thans heeft de stam een krachtige kern van voortrekkèrs. Zij hebben hard gewerkt en de eigen stamhut, die door de lucifersactie ge bouwd kon worden. Eveneens konden drie tenten worden aangeschaft en kampmateriaal. Met volle kracht wordt gewerkt om het bos achter het kerkhof om te vormen tot een stijlvol buitencentrum. Het loon van hun har de werk staat hun spoedig te wach ten. De stam gaat van 2 tot 10 augus tus op trektocht in het Eifelgebergte „Blijf kalm" uit het portiersraampje was weggezwommen, had ik toch wei nig geduld". „Ik kon niet door het raam, omdat ik het stuur voor me had. Ik duwde toen zo hard ik kon tegen het portier, stak er mijn schoen tussen om water druk tegen te gaan, stapte uit en zwom naar het roer van een Rijnaak. Daar hield ik mij aan vast." „Die schoen, die tussen het portier zat, ben ik kwijt". De auto is later uit de haven opge haald en in beslag genomen door de politie. Vanmorgen is in het ziekenhuis aan het Westeinde in Den Haag de 55-ja- rige C. J. Oostdijk uit Den Haag overleden aan de verwondingen die hij zondagochtend had opgelopen bij een ongeval op het kruispunt Adriaan GoekooplaanJohan de Wittlaan. Hij reed op een bromfiets op een voor- rangsweg. De bestuurder van een be stelauto verleende hem geen voor rang. De bromfietser liep een hoofd wond en een hersenschudding op. De politie zoekt getuigen van de aanrij ding. Verbijsterende be'eefdheid Warenhuisdiefstal in Den Haag „Pardon dames", zei zaterdagmid dag een beleefde jongeman tegen enige winkeljuffrouwen achter een paktafel in een groot warenhuis in de binnenstad van Den Haag. Hij schoof achter de dames langs naar een centrale kassa waar een cassière juist de inkomsten van die dag aan het tellen en bundelen was. „Par don", zei de beleefde jongeman nog eens tegen de cassière. Hij pakte een keurig gebundeld pakje geld, stak hel in zijn zak en snelde weg. De cassière en pak juffrouwen waren er even confuus van. Toen sloegen ze alarm, maar de snelle dief was al een heel eind weg. Eéri van de omstan ders rende achter hem aan, het wa renhuis uit, een drukke winkelstraat in. De dief schoot vlak vóór een autobus langs en was verdwenen. De politie zoekt hu naar de jongeman die naar schatting ongeveer 22 jaar is en ƒ4500.heeft gestolen. Ruimtevaarder in spe neergestort De Amerikaanse vlieger Ivan Kin- cheloe, die voorbestemd was om als eerste 'n raket in de wereldruimte te besturen, is zaterdag bij een ongeluk met een straalvliegtuig verongelukt. Kincheloe was geheel opgeleid voor zijn toekomstige functie in een raket. Bij het ontwerpen van de Nortlh American X-15, het als proef model bestemde raketvliegtuig, was met Kincheloe's omvang een gewicht rekening gehouden. De eerste vlucht was voor begin 1959 gepland. Kincheloe's plaats zal nu worden ingenomen door Robert White, die reeds enige tijd geleden als „twee de man" was aangewezen. in de buurt van Monschau. Een be zoek wordt gebracht aan de bede vaartsplaats Heimbach. Geslaagd. Gerard Bru'se en Kees van Velzen slaagden voor het eind examen van de school tot opleiding van Winkelpersoneel. LEIDSCHEHDAM Bouw R.K. ULO-School gegund. Architect P. N. de Bruin te Wassenaar heeft namens het R.K. Schoolbestuur het bouwen van de R.K. Ulo-school met 5 klassen aan de Damlaan, na on derhandse aanbesteding gegund aan de laagfste inschrijver de Gebr. G. H. en J. Niersman, Voorstraat 10 te Voorschoten voor 205.750. ST0MPWIJK Geslaagden Voor het vakdiplo ma zuivel zijn geslaagd de heren Th. Dudink, A. van Lochem en B. van Vliet te Stompwijk. ZOETERWOUDE Geslaagd. De heer H. Migchel- brink, alhier, slaagde te Den Haag voor het examen m.o. Nederlands-A. 0EGSTGEEST Geslaagd. Dezer dagen slaagde voor het Staatsexamen Gymnasium bèta mej. C. J. M. Krinkels te Oegst- geest. Dr Otto John. voormalig hoofd van het Westduitse bureau ter verdedi ging van de grondwet, die 22 decem ber 1956 wegens hoogverraad tot vier jaar dwangarbeid was veroordeeld, is zondag, in opdracht van president Heuss, op vrije voeten gesteld. De vrijlating is geschied na een beroep om clementie, dat de verdedi gers van John op de president had den gedaan. Johns straf was in mindering ge bracht met een jaar voorarrest, zodat hij normaal eind 1959 op vrije voe ten was gekomen. De thans 49-jarige John was 20 juli 1954 uitgeweken naar Oost- Duitsland, waar hij met de Oostduit- se regering heeft samengewerkt. Hjj viel de regering-Adenauer aan en beweerde, dat de nazi's steeds meer invloed in West-Duitsland kre gen. Ned. bergbeklimmers verongelukt De heer J. L. Wansink uit Amster dam is zondag op de Piz Bernina in Zwitserland dodelijk verongelukt na een val van 150 meter. Zijn reisge noot G. van der Leek, eveneens uit Amsterdam, is met ernstige verwon dingen in een ziekenhuis opgenomen. Zij wilden de berg langs de ge vaarlijke westelijke helling beklim men. Zondagmiddag hoorden toeris ten om hulp roepen. Een reddings ploeg van dertien man wist de plaats van het ongeluk te bereiken. De ge wonde is in de loop van de nacht naar het dal gebracht. Het lijk van Wansink zou vandaag worden gebor gen. Marktberichten ROTTERDAM, 28 aug. Vee. Aènvoer 1968; vette koeien 1245; vette varkens 723. Vette koeien le kw. 2.95—3.20, 2e kw. 2.70—2.85, 3e kw. 2.502.60; vette varkens le kw. 1.83, 2e kw. 1.81, 3e kw. 1.78. Aanvoer groter, handel kalm, prij zen als vorige week, afloop minder; aanvoer groter, handel kalm, prijzen iets hoger, vleesvarkens boven note ring, afloop minder. TER AAR, 26 juli Groente. Au gurken: fijn 70, fijnbasterd 62, bas terd 46—47, grof A. 27, grof 1, 22—23, CD 3334, idem afw. 14, E. 11, idem geel 3 ct. alles per kg. Door Gods goedheid wer den wij verblijd met de geboorte van een Zoon RONALD ABRAHAM J. W. I. DELFOS A. H. DELFOS— BOELEE Heden overleed tot on ze diep droefheid, voor zien van de H.H. Sacra menten der Sterven den. na een langdurig gedragen lijden, onze lieve Man. Vader. Be huwd- en Grootvader CORNELIS JOHANNES SLOBBE in de ouderdom van 60 jaar. Uit aller naam: M J. SLOBBE— TROMPERT Kinderen en Kleinkinderen Lisse. 26 juli 1958 Romiinstraat 31 De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 29 juli om 9.30 uur in de parochie kerk van de H.H. En gelbewaarders te Lisse DE GROOT BEESTENMARKl Altijd de meest modernf verwarmde auto s Alleen kerk per auto t 10 v. d. Water Haarlemmerstraat 207 gebroken. gescheurd of tanden afgebeten, repara ties in enkele uren gereed. Enkri, Telefoon no. 23970 Hogewoerd 88. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, na een voorbeeldig gedra gen lijden, na voorzien te zijr. van de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden, onze lieve zorgzame Moeder. Be- huwdmoeder en Oma. Zuster, Behuwdzuster en Tante CLASINA ANTONIA STIGTER Weduwe van ADRIANUS CORNELIS RIJKELIJKHUIZEN in de ouderdom van 66 jaar. Alphen a. d. Riin: M. E. v. Egmond Rijkelijkhuizen Th. M. v. Egmond en Kinderen Nieuwveen: E. J. Hartveld Rijkelijkhuizen C. Hartveld en Kinderen Langeraar: J. M. G. Rijkelijkhuizen C. C. Rijkelijkhuizen v. d. Pouw Noorden: M. J. G Rijkelijkhuizen en Verloofde Lopik: A. C. C. Straver Rijkelijkhuizen C. M. Straver en Kind Langeraar. 26 juli 1958 Langeraarseweg 25 De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 30 juli a.s des morgens om 9.30 u.. waarna begrafenis van- Uit de kerk. Jongeman, geslaagd voor MULO- en midden standsdiploma. zoekt werkkring in de woning textiel en meubelbranche. Br. onder no. 9433 bur. v. d. blad. Gevraagd te 1 septem ber verkoopster ca. 17-18 jaar. Aanmeldingen mon deling of schriftelijk aan Schoenhandel C. v. Dalen. Donkersteeg 21. Leiden. 2? Wegens vertrek: Phi lips radio met ingebouwde pick up van 1958 135.-: dames- en herenfiets 45.- p. stuk. geheel compleet met licht enz. Rembrandt- straat 18 (bij Noordeinde) GEBR. PAES BREESTRAAT 58 naast Stadsgehoorzaal Teletoon 23620 Eng model met terugtrap rem en chroom velgen Ook voorradig iste klas merkrij wielen. Rudge Joco Burgers E.N.R. Kinderrijwielen f 56. Contant of in overleg Nog enige beschadigde wasmachines f 155.- Firma DUSOSWA Turfmarkt 2 Leiden Iedereen is enthousiast. als wii uw matras over trekken met damast Een één-pers </anal f lü 50 twee-pers. vanaf f26 50 Smits bedden en tapijten magaz Mare 98 Vrouwen- steeg 9 tel 23913 '3? 1958 de nieuwe Solex. direct leverbaar. Nog mooier nog solidernog krachtiger. Gebr Huisman Hogewoerd 66—68 Eigen financiering. Tel. 31292 2? Luxe autoverhuur Wii verhuren o.a Mercedes- diesel. Simca en Volks wagen Uitsluitend nieuw materiaal Garage Bierman Voorhout, tel 02532 -7433 2T Laat uw haar bij ons behandelen en u is tevre den. permanent vanaf 5.- tot 12.50. Wassen, water golven 2.-. Onduleren 2.-. Heren bezoekt de kapper voor lastig haar. Het Kap pershuis Apothekersdiik telef. 26218. *2? Leuk vacantiewagentje 4 perslinnen kap goed op de banden, prima lo pende motor, zuinig ben zineverbruik. Ook genegen scooter of bromfiets met bijbetaling in te ruilen. Nieuwe Rijn 60. 500 gr. Braadkrabjes 68 ct 500 gr. Doorr. speklappen 68 ct 500 gr. Vet rookspek 69 ct 500 gr. Doorr. rookspek 80 cl 500 gr. Mager rookspek 1.25 500 gr. Verse worst 1. 500 gr. Rund- en varkensgehakt 250 gr. Vet voor slechts 1.45 WOENSDAG GEHAKTDAG 500 gr. Puur vleesgehakt met zakje zout en kruiden 1.25 3 pakjes Margarine 0.87 Lunchpakket 100 gr. Ham en -.4 100 gr. Gekookt spek óf: 100 gr. Servelaatworst en 100 gr. Gekookt spek 500 gr. Extra magere Speklappen 1.18 DIT ALLééN BIJ: f N o o p d e i n cl e 37 - Leiden G? Aangeboden: inzinkba- re trapnaaimachine in zeer goede staat met ga rantie. prijs 95.-. Naumann handnaaimachine, in pri ma staat met garantie, prijs 55.-. Herenstraat 23. Leiden, tel. 32027. Goed dsnsen in kath.milieu en in een verzorgde omgeving. Dat leert ook U. indien U deelneemt aan een van de gezellige dans- klubs bij E.C. Kath. jongelui van 17 jaar en ouder, u is van harte, ja van harte welkom! (Keus uit 77 klubs) Klubs Voor Beginners Lisse a.s. zaterdag 7 uur Lisse a.s. maandag 8.30 Leimuiden a.s. mnd 8 u. Noordwijk 5 aug. 7.30 Nieuwveen 5 aug. 8 u. R.A Veen 6 aug. 7 uur N.w.hout 6 aug. 7 uur k De Kwakel 8 aug. 7 u. Langeraar 13 aug. 7 u. H.woude Z. 16 aug. 8.15 Boskoop 20 aug. 8 u. Kudelstaart 25 aug. 7 u. Aalsmeer 25 aug. 8.45 Nieuwkoop 26 aug. 7.30 Bodegraven 27 aug. 8 u. Leidschend. 29 aug. 7.30 H.woude D. 30 aug 8 u. Zoetermeer 12 sept. 8.15 Klubs Leiden 6 sept. Inschrijving v.a. 15 aug. Tango en Ji.e-klubs Lisse zat. 9 aug. N.Hout woensd. 13 aug. Hillegom maand. 1 sept Leiden zondag 6 sept. Zondag Gez. Dansen? Leiden 8 uur Voorhout 8 uur (L) Reeuwijk 8 uur (L) Kleuters 36 jaar Meisjes 7—11 e.. 1216 Dames 17—21 jaar. (Wtt1 VERLOREN gaande van Levendaal 29 naar Levendaal (Synago ge) plastic etui inh. plas tic zakje met 37.500 francs wat Belgisch geld, rijbe wijs, paspoort, kenteken bewijs UI 20-31, wegen- belastingkaart en voor 250 liter Franse benzinebon nen. Tegen hoge beloning terug te bezorgen: Verver, v. d. Waalstraat 5, Leiden Te koop t.e a.b. een Citroën Sport 1952. Ruime wagen met fantastische wegliffeing in prima condi tie met z.- a.n. banden. Rijndijk 220. Voorschoten. Tel. 26347—K 1710. Bij ieder BEDSTEL (ook merkmatrassen): DEKEN GRATIS (naar keuze: wol of gewatteerd) Bij ieder LEDIKANT (1 of 2 pers.): gevulde DEKMATRAS GRATIS Bij iedere DEKEN (wol of halfwol): MOLTON DEKEN GRATIS Bij ieder KARPET (alle bekende merken voorradig): 2 bijpassende KLEEDJES 40/70 of 1 KLEEDJE 60/120 GRATIS Bij aankoop GORDIJNEN (handweef-damast of cretonne): RAILS EN BAND GRATIS (Deze aanbieding geldt uiterlijk tot donderdag 31 juli 1958 6 uur n m.) Bij aankoop REGENMANTEL: pracht „ORLON"DAMESVEST, waarde ƒ19.75, GRATIS Bij aankoop REGENJAS: „NO-IRON" OVERHEMD -f STROPDAS, waarde samen 19.85, GRATIS Bij aankoop HERENKOSTUUM: OVERHEMD (naar keuze) -f ZELFBINDER -f HANGERTJE GRATIS Bij aankoop SPORTCOLBERT of PANTALON: SPORT OVERHEMD ruitdessin GRATIS Bij aankoop OVERHEMD:, STROPDAS GRATIS Bij aankoop JAPON: paar NYLON KOUSEN GRATIS (Bij iedere aanbieding GRATIS: kleur, maat, dessin, naar keuze). N.V. TEXTIELHANDEL ADR. VAN OOY jr. BREESTRAAT 39 LEIDEN - (Desg. regelen wij ook nog de betaling in overleg met U). TEL. 20890 (recht tegenover postkantoor)

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3