rS&j mam W[f, fSuUULGAT FTWWÊIÈÊÊWM Verdwijnend geslacht Middenstandsexamens Leiden en omgeving DUINSTREEK Zware vierde étappe zonder sprint SISSI, Keizerin en Moeder „Jantjes tegen wil en dank" DROOMEILAND DONDERDAG24JUU1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 ST. CHRISTOFFEL. De leden van St. Christoffel wor den er aan herinnerd dat zondag a.s. 's morgens om negen uur een H. Mis wordt opgedragen tot intentie van le den en overleden leden. Geslaagd. Voor de schoolacte Duits m.o.-A. slaagde te Den Haag mej. M. A. J. G. de Liagre Boehl alhier en te Amster dam slaagde voor het examen Engels m.o.-A mej. J. D. Young, alhier. Geslaagd: J. v. d. Meijden, Koude kerk; R. G. v. d. Meijden, Koudekerk; J. Y. Meijer, Lisse; Th. J. Meijer, Lis- se; J. C. van Mil; C. de Min, Oegst- geest; A. G. Moerkerk, Voorschoten. G. Makkenstorm, Rijnsaterwoude; G. de Mooy, Voorschoten; M. Nijland, Lisse; J. H. J. Nieuwenhuizen, Nieuw koop; P. Nievaart; J. Noordam, Wou- brugge; J. Noordzij, Alphen; D. Noort Rijnsburg; J. Oosterhoek, Zoetermeer; S. P. Oudshoorn; N. J. O verwijk, Lis se; C. E. M. Papöt, Warmond; C. N. Parlevliet, Katwijk a. Zee; E. M. W. du Pau v. Iterson; Ph. M. Pennings; M. Th. Pieterse, Nieuwkoop; P C. J. Pieterse, Nieuwkoop; C. P. Platjoun, Abbenes; C. Th. A. Plomp; A. Th. M. Prangers, Leiderdorp; A. v. Pijpen. Lisse; W. Pijper, Ter Aar; C. Raap horst, Alphen; G. A. de Regt, Kou dekerk; P. Reyneveld, Nieuwveen, G. Reyngoud, Oude Wetering; E. J. Rey- sen, Sassenheim; B. W. van 't Riet, Abbenes; G. A. Rietveld, Zoeterwou- de; N. Rietveld, Wassenaar; P A. Ro bijn; H. J. M. Roeleven, Zoeterwoude; J. W. F. de Roode; N. Th. M Roos; J. J. de Rooy, Alphen; M. v. Rooyen; G. H. Roubos, Lisse, R. de Ru; M. S. Ruigrok; W. Rijlaarsdam, Alphen; P H. J. Rijsbergen; A. H. v. Rijssel, Ab benes; E. v. Rijssel, Abbenes; A. H C van Santen, Voorschoten; Th. P. G. Schakenbos, Warmond; H. J. L. Scheerder, Alphen; C. Schenk, Lisse; J. W. Schrijvers, Rijpwetering; C. M Schuur, Zoeterwoude; L. G. J. Sik- king, Warmond; A. Slagter, Alphen; F. Slagter, Alphen; Cl. Slegt, Voor schoten; D. Slingerland, Woubrugge; N. Snatersen, Koudekerk; J. v. Sons- beek; A. v. d. Spek-Lit, Valkenburg; J. J. Spoor; J. G. H. Spijker, Hilver sum: C. v. d. Geest, Rijpwetering; W. van Gent; J. Godwaldt, Katwijk a. d. Rijn; F. Gijsman; P. den Haan, Oegst- geest; E. Haasnoot, Katwijk aan Zee; J. Hartevelt, Katwijk aan Zee; C. Heemskerk, Oud Ade; W. Hensing; G. den Heyer, Oegstgeest; J. Hoek, Noordwijk aan Zee; D. v. d. Hoek, Voorschoten; J. v. d. Hoeven, Zoeter woude; G. Hoffmann, Noordwijk; A. de Hollander, Leimuiden; J. Schaart, Katwijk a. Zee; G Scheffer; J. Schel- lekens; D. Schonenberg, Katwijk aan Zee; G. Smolenaars, Leidschendam; J. van der Star, Hoogmade; P. Steyn, Voorschoten. Agenda Leiden DONDERDAG 24 JULI Raad Maatsch.- en Cult. Overleg. Bijeenkomst „Central", Breestraat, 8.15 uur nam. De avond- en nachtdienst wordt waargenomen door: Leiden: Apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. 20136 Oegstgeest: Apotheek Oegstgeest, Wilhelminapark 8, tel. 26274. BIOSCOPEN. De films in de week van 1825 juli zijn door de Kath. Film-Centrale als volgt gekeurd: Casino: „Sissi, de jonge keizerin", alle leeftijden. Lido: „Hartstocht in de tropen", 14 jaar. Luxor: „The kid", alle leeftijden. Trianon: „The bridge on the river Kwai", 14 jaar. Rex: „Westward ho the wagons", alle leeftijden. (Donderd. „The Benny Goodman Story", alle leef tijden). Verbouwing winkelpand. Architect S. Abelman te Leiden heeft namens de firma W. F. de Haas te Leiden, het verbouwen van het winkelpand Haarlemmerstraat 80 op gedragen aan de firma C. W. Linden- hoff en Zoon te Leiden. Burorerliilce Stand Geboren: Fredericus zn v. C. Bos en F. v. Eijnsbergen; Johannes Theo- dorus zn v. A. H. Schakenbos en J. T. M. Baltes; Johannes Jacobus Hende- rikus zn v. J. J. Gressie en C. van Duijvenbode; Monica, dr v. G. J. Kik kert en S. Mulder; Judith IJkje, dr v. D. J. Stöver en E. H. Veen. Gehuwd: J. D. Capel en C. D. Roe loffs. Voor het Zwemvaardigheidsdiploma I slaagden de navolgende leerlingen van de Vakschool voor Meisjes Ra penburg Leiden: Riny de Klerk, Ti neke v. d. Reijden, Loesje Smits, Ireen Flaman, Jopie Schelings, Joke Waal, Ingrid Lijbers, Lenie Otgaar, Sari de Vink. LEIDSE UNIVERSITEIT. Bij beschikking van de minister van onderwijs, kunsten en weten schappen is benoemd aan de rijks universiteit te Leiden: voor het tijd vak van 1 juni 1958 tot en met 31 mei 1959 tot wetenschappelijk hoofdamb tenaar voor de radiologie P. Thomas, thans hoofdassistent. VOORST (P P) In sombere gedachten verzonken staan wij in het gras taaJe heeft, zorgt men er voor, dat het aan de rand van een slotgracht te Voorst in Gelderland, het eindpunt van gebouw in goede staat blijft. Het gevaar onze zwerftocht langs Nederlandse kastelen. Over het water aanschouwen we de troosteloze resten van dat wat eens kasteel „Nijenbeek" was. Deze burcht behoorde eens tot de trotse collectie kastelen van ons land en was wel een van de oudste vormen, namelijk de versterkte toren. Eenzaam staat de ruïne nu in het stille landschap, dromend van een glorieus verleden. Ene gehavend monument van cultuur en historie. begint, wanneer een kasteel leeg staat, of wanneer de financiële middelen van de eigenaar(s) onvoldoende zijn. geschokt. Van 2311 tot 226 Een zwerftocht langs Nederlands kastelen „NIJENBEEK" is niet het enige bouw- dekken dat werk. dat wij in deplorabele staat aan- over zijn, voelen we troffen. Neen, er zijn er schrikbarend veel. We denken aan „Het groot kasteel" te Deurne in Noord-Brabant, Ammersoyen in Gelderland, Geysteren in Limburg, Doornenburg in Gelderland, Zuylenstein en Lunenburg in Utrecht, om er maar enkele van de vele te noemen. Ruïnes Bijna tweeduizend van deze monumenten of zwaar vervallen behuizingen waren zijn totaal verdwenen. Daar is niets het. meer van terug te vinden. Van dit cijfer Vele zoals het wapenmuseum te Door- 333 moeten we 53 ruïnes aftrekken en werth werden het slachtoffer van het 54 in verval en onbewoonbaar zijnde be- oorlogsgeweld, dat de rijen van de Ne- huizingen, zodat ons nog slechts een aan- derlandse kastelen danig heeft gedund, tal van 226 bewoonbare kastelen over- andere werden reeds tientallen jaren blijft. En we mogen niet uit het oog ver- ernstig verwaarloosd en kunnen nu vrij- liezen, dat hiervan ook een flink aantal wel niet meer worden gerestaureerd, door bepaalde omstandigheden op de aangezien hier enorme bedragen mee ge- helling staat en misschien over enkele moeid zijn, die niet ter beschikking tientallen jaren ook tot de vervallen kas- staan. telen moet worden gerekend. Zo zal het niet lang meer duren of ons land zal nog slechts een enkel kasteel rijk zijn, dat voor de volgende generaties als een zeer biezondere bezienswaardig- heid zal gelden. Zo ver mag het niet machUB bouwwerk aanschouwen, schgn- komen en one(,twlJ,eld ligt hier voor ons baar in goede staat. Maar het staat al allen een ,aak ,ot bahoud va„ da nog enkele Jaren leeg. resterende stenen monumenten. tastbare- We dwaalden er door de holle zalen en geschiedenis van ons vaderland, vele verlaten kamers. Onze voetstappen echoden tegen de kaalgrauwe muren. In- plaats van imposante luister en lichten de kroonluchters ontmoetten we slechts onze verschrikte schaduwen. In het toch- NAAST DE troosteloze ruïnes zagen wij tige trappenhuis kraakten de kromge- de schoonheid van kasteel Amerongen, trokken treden. de plaats waar keizer Wilhelm na zijn Ook dit eeuwenoude onderkomen uit de vlucht in 1918 uit Duitsland een eerste roemruchte riddertijd is prijsgegeven onderkomen vond. Een behuizing, die aan weer en wind, aan water en woe- nog in voortreffelijke staat verkeert, ker. Het onderhoud is niet te betalen, evenals het kasteel Rechteren in Over- De erfgenamen van de trotse bezitters Üsel, Middachten te Rheden in Gelder hebben zich teruggetrokken in het koets- tand, het kasteel Neuborg ie Gulpen in huis en zien voor hun ogen hoe hun Limburg, voorts Kinkelenburg te Bem- grote have voortdurend verder gehavend mei, Loon op zand, Assumburg in Noord- De Nederlandse Kastelen Stichting en de overheid doen veel moeite om nog te behouden wat te behouden is, al zou er misschien van de zijde van de overheid wel iets meer medewerking kunnen wor- momenteel nog slechts 333 den verleend door 't bieden van bepaal de faciliteiten aan kasteeleigenaars, ter- wille van het gebouw. Veel eigenairs zijn namelijk bijna niet meer in staat hun eigendom naar behoren te onderhouden door de verschrikkelijke lasten die in verband met dit bezit op hen drukken. Doch hierdoor loopt Nederlands cultuur bezit een groot gevaar. Onze zwerftocht langs de Nederlandse kastelen heeft ons wel doen inzien, dat deze bouwwerken behoren tot een ster vend geslacht, er komt niets meer bij, er gaat alleen maar af. Zuinigheid is geboden! (Nadruk verboden). Ten dode gedoemd Een kleine keurtroep KATWIJK A»N PF» RIJN Badgastenbridgedrive. De uitslag v.an de in hotel „De Roskam" gespeel de badgastenbridgedrive, georgani seerd door de bridgeclub „De Brug", in samenwerking met V.V.V., luidt als volgt: Groep rood: 1. en 2. D. v. d. Plas—J. de Jong en CoutierSleg- tenhorst 84 m.p.; 3. echtpaar Van Vugt 80 m.p.; 4. mevr. Cleveringa— mevr. Bouman 78 m.p.; 5. Munier Bernard 76 m.p.; 6. J. Parlevliet Van Rijn 75 m.p.; 7. Eling-van der Staay 69 m.p.; 8. mevr. KheilP. van Paridon 63 m.p.; 9. H. van der Marei J. Pluimgraaff 51 m.p. Groep groen: 1. S. VisserP. Ber gers 134 m.p.; 2. Van BrakelHissink 122 m.p.; 3. SmitDe Waal 120 m.p; 4. H. BooijD. Parlevliet 119 m.p.; 5. mevr. Kuklermevr. Robbers 118 m.p.; 6. Wamsteker—Eikelenstein 107 m.p.; 7. Van der KwaakZimmerman 104 m.p.; 8. F. van der Valk—Van Leeuwen 91 m.p.; 9. dames Munier Bernard 90 m.p.; 10. F. v. d. Kwaak 86 m.p. Benoeming. Met ingang van 1 oktober a.s. is door burgemeester en wethouders tot administrateur van de dienst van gemeentewerken benoemd de heer K. Tolner te Ridderkerk. N00RDWIJKERH0UT H. PRIESTERWIJDING Op zondag, 27 juli a.s. zal in de kloosterkapel te Urmond (L.) Mgr. Paolo Giobbe de H. Priesterwijding toedienen aan de zoon der St. Jozef - parochie de Fr. Jacobus M. Nulkes van de Orde der Franciscanen Min derbroeders Conv. Op Maria Hemelvaart zal de neo mist zijEerste Plechtige H. Mis aan God opdragen in de parochiekerk van de H. Jozef te Noord wij kerhout. Duivensport. Op zaterdag, 19 ju li' hield de Postduivenvereniging De Duinklievers een wedvlucht met oude duiven vanaf Bordeaux over een af stand van pl.m. 906 .km. In concours waren 31 duiven. De uitslag is als volgt: Gebr. Duivenvoorde 1 en 3; V. d. BergDijkstra 2; Paviljoen St. Jan 4 en 10; G. A. Duivenvoorde 5 en 8; Paviljoen St. Pieter 6; Gebr. Pas- schier 7; E. Broug 9. Op zondag, 20 juli werd een wed vlucht gehouden vanaf Duffel over een afstand van pl.m. 131 km. In con cours waren 214 duiven. De uitslag luidt hier: E. Broug 1, 6, 11, 14, 46; P. Duivenvoorde Pzn 2, 19, 27, 28; H. Looijestijn 3, 4, 34, 40. 61; B. v. d. Linden 5, 15, 16, "9, 44, 45, 47, 50, 54. 58, 64, 68; Gebr. Duivenvoorden 7, 23. 24, 36, 52; V. d. BergDijkstra 8, 10, 13, 18 20, 25, 41, 51; G. A. Duivenvoor den 9, 29, 37, 57, 66; Paviljoen St. Jan Cijfers HET AANTAL kastelen, dat eens op Ne derlandse bodem heeft gestaan, bedroeg blijkens een deskundig onderzoek vol gens nu bekende gegevens 2311. Wij mo gen dus rustig aannemen, dat er beslist meer geweest zijn. Wanneer wij dan ont- daardoor voor verval worden behoed. Want waar zo'n dergelijke behuizing een De ruïne van kasteel „Nijenbeek" te Voorst (Gld.) Tour der Verenigde Naties Wij hadden de tourleider gister avond aan de lijn en wij vernemen, dat de weg van Zwole naar Amster dam lang was, maar hij werd naar het scheen in de loop van de dag steeds langer, 't Was al vroeg dag, met het oog op de lange étappe. De Leidse ploegen, die nog steeds die „slakkengang" (20 km per uur) verfoeien, hadden tegen de felle wes tenwind in de kop genomen. Zij kwa men nogal aardig op tempo, maar zij gingen hoe langer hoe harder rijden. Dit straffe tempo kon echter door velen niet gevolgd worden en spoedig raakten hele groepen achter. Ome Joop commandeerde toen de Leidenaars naar achteren om de ach terblijvers op te halen. Vooral Nol Kloosterman, Koos van Weizen en Wim v. d. Zeijden, ver stonden dit werk uitstekend. Het re sultaat was echter, dat zij de étappe bijna tweemaal reden. Ondanks deze inspanningen raakte men steeds verder achter op het tijd schema, waardoor op deze dag de sprint er bij inschoot. Dit was niet naar de zin van de Leidse jongens, die op het sprinten juist de beste presta ties leveren. In Amersfoort was men echter al twee uur op het tijdschema achter. In Amsterdam stonden van veel jon gens de vaders en moeders te wach ten. Zij moesten echter wel geduld oefenen, want pas om zeven uur kwam de hele karavaan binnenrijden. De Leidse ploegen hadden deze dag echter geen beste bui en mopperden nogal. De toekijkende vaders hadden ech ter al gauw door, dat de heren alleen maar boos waren, omdat hun hardrij den niet zo hoog werd gewaardeerd, als het meehelpen van andeer ploegen bij de huiselijke karweitjes. Na het eten, waarvan leeuwenpor ties in jongensmagei verdwenen, kwam de stemming er weer wat be ter in. Sam Pracht, die door een ver gissing van de bezemwagen 60 km. ge heel alleen tegen de wind had opge tornd, was tamelijk uitgeput. Om er zeker van te zijn, dat hij een goede nachtrust had werd hij door de „Tourzuster" „zo'n vrouw" zeggen alle jongens naar een apart lokaal tje gebracht, met nog een andere „be- zemwagen"-gast. 12; Mevr. Krüse 17; Gebr. Passchier 21, 35, 55, 59, 60, 62, 70; P. Heshof 22; Paviljoen St. Pieter 26, 48, 71. Geb.: Johannes Wilhelmus Maria, z. v. W. C. .van Eeden en H J. M. Bon; Gerrit Casparus, z. v. K. Wesse- ling en M. Verdel; Willibrordus Pe trus Jozef z. v. N. S. Disseldorp en P. J. M. Vioen; Maria Oharistina Ber- nadette, d. v. C. M. van Steijr en E. C. H. Damen; Winfried Simon Maria z v. J. C. Boon en H. J. Nieuwmegen. Ondertr.: J. C. van Steijn en C. M. Giesbergen; T. H. M. Brama en J. A. Florussen. Getr.: G. T. van den Berg en C. M. Giesbergen; C. B. H. Duineveld en H. B. Rotteveel. Overl.: Jacobus Johannes Teeunis- se. 76 jr; Quirinus Warmenhoven, 69 jr, echtgen. v. A. J. van Lierop; Fre- derik Hendrik van Moorst, 67 jr; Dirk van Staaten, 49 jr; Petrus Martin us de Groot, 82 jr echtgen. v. J. M. Meij- land; Arie Kus, 95 jr, echtgen. v G. van Egmond. WARMOND In samenwerking met de WV-af- deling Wamond, de Warmondse mid denstand en de heer C. J: Nauta, de pothouder van de oliefabriek „De Kroon" werd als sluitstuk van de zo geslaagde Kaagweek een oriëntatie- met veiligheidsrit gehouden voor bromfietsen, waarvoor zeer grote belangstelling bestond. Aan deze wed strijd lag een groot verkeersopvoe dend element ten grondslag en de or ganisatoren komt dan ook een woord van lof tos voor de wijze waarop zij de „verkeerswedstrijd" hadden geor ganiseerd. De deelnemers zelf waren zeer enthousiast over deze verkeersveilig- heidsrit en algemeen kwam het ver langen naar voren om in de toekomst meer van dergelijke ritten te hou den terwijl, naar wij vernemen, zelfs overwogen wordt een vereniging op te richten. Zeer mooie prijzen waren beschikbaar gesteld waaronder prach tige beker door de oliefabrieken „De Kroon" te Wierden. Wethouder Vergeer reikte de prij zen uit aan de diverse prijswinnaars, waarbij hij een woord van dank bracht aan allen die hadden medege werkt om deze wedstrijd zo schitte rend te doen slagen. Vooral de heer Nauta had als grote promotor van deze tocht een extra woord van dank in ontvangst te nemen. De uit slag was als volgt: le prijs H. Haverkort, Warmond 12 strafpunten. 2e pr. H. Imthorn, Val kenburg 25 ctrafpunten, 3e pr. C. v. Stijn, Warmond 47 strafpunten, 4e pr. A. v. d. Welle, Warmond 65 strafpun ten, 5e pr. G. Beugelsdijk, Warmond 70 strafpunten, 6e pr. J. v. d. Meer, Voorschoten 71 strafpunten, 7e pr. J. P. van Leeuwen, Warmond 74 straf punten, 8e pr. P. v. Noort, Warmond 84 strafp., 9e pr. L. de Groot, Oegst geest 86 strafj., 10e pr. J. Juffermans, Warmond 88 strafp. De heer J. A. v. d. Linden uit Noordw ij kerhout kreeg een mooie extra prijs als de best ge plaatste Islok Libelle bromfietsrij der. Postduivenver. „Warmond". Jon ge duiven. Duffel 123 km. Gelost 8.05 uur met zuid-westen wind. le duif 0.41.15. Laatste duif 9.56.19. H. Kortekaas 1, 2, 6, J. de Weerd 3, 27, B. Oskam 4, 11, 24, N. v. d. Horst 5, J. Kortekaas 7, 10, 12, 26, 28, J. Diemei 8, 16, 21, 22, J. Smeets 9, 13, 14, 18. Wedstrijd Bordeaux 900 km. Gelost 13 uur 13. Duif andere dag 10.37.13 uur laatste duif 20.01.28. J. de Weerd 1, 2, 6, 7, dr. J. Venker 3, 4, Q. Beu gelsdijk 5. Geslaagd. In de R.K. Modevak school te Warmond slaagde voor het éxamen lingerie-naaien de volgende candidaten: Pelly Jelsma, Tiny v. d. Horst, Len de Winter, Ria Clemens en Joke IJselmuiden. Voor het examen costumière de dames Riet Moerkerk, Leny Sikking, Annie v. Ruiten, Ineke Bremmer, Corry 'Onderwater, Gerry v. d Ploeg. Nieuwe leerlingen kunnen zich melden tot 26 juli ook "oor de avond-cursus. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt dinsdag 29 juli a.s. des namiddags 8 uur in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende agenda: Onder zoek geloofsbrieven nieuw benoemde leden van de gemeenteraad Wijzi ging der gemeentebegroting dienst jaar 1958. Voorstel van b. en w. tot het aangaan van een geldlening. Voorstel van b. en w. tot het vaststel len van een verordening betreffende het overnachten in vaartuigen. DE KAAG Aanrijding Gistermiddag fietste de 18-jarige mej.Cr. v. A. uit Leiden samen met haar vriendin in de rich ting van het pont. Uit tegenoverge stelde richting naderde met vrij gro te snelheid een auto. Daar de situatie ter plaatse vrij onoverzichtelijk is merkte de bestuurder, de heer J. K. uit Haarlem de wielrijdsters te laat op. Ondanks krachtig remmen kon een aanrijding niet meer worden voorkomen. Mej. v. A. kwam hierbij te vallen. Zij kreeg lichte schaafwon den en klaagde over pijn in haar heup. Haar vriendin kwam met de schrik vrij. De fiets werd zwaar de auto aan de voorzijde licht bescha digd. De heer K. kwam voor de scha de op. TWEE DODEN BIJ VERKEERS ONGELUK. Bij de brug over het Apeldoomse kanaal te Heerde botste vanochtend de 42-jarige bromfietser H. L. uit Bolsward, die achterop zijn tienjarig dochtertje had, tegen een bestelauto, bestuurd door de 57-jarige G. J. M. uit Zutphen. Vader en dochtertje werden vrijwel op slag gedood. De bestelauto sloeg over de kop, waarbij de bestuurder en een 43-jarige inzit tende werden gewond. Het ongeval is waarschijnlijk hieraan te wijten, dat de bromfietser geen voorrang ver leende. Marktberichten TER AAR, 23 juli. Groente. Snij bonen 7291, idem B. 5063, idem stek 3142, stamprincessenbonen 43 58, stokprincessenbonen 4562, blauwschokkers 2229, witte pron kers 5363 ct. alles per kg., tuinbo nen 951.20 per 10 kg., tomaten A 31 40,idem B. 3539, idem C. 2025, idem CC. 20, uien 1617, andijvie 12 —15, postelein 6—12, aardappelen 7 14, idem kriel 3, kroten 11, rabar ber 59, waspeen 1014, zilveruien 46 ct. alles per kg., sla 36, bloem kool A. 26—41, idem B. 15—18, idem C. 1014, komkommers 815, meloe nen 75, idem afwijkend 25 ct. alles p. stuk, paprika -5, bospeen 11—12, bos uien 39, selderij 3, peterselie 3 ct. alles per bos, zwarte bessen 9096, kruisbessen 38 ct. alles per kg. Augurken: fijn 84, fijnbasterd 62, basterd 4245, grof A. 27, grof 1, 23— 24, knorrels 31, bommen 1012 en idem geel 34 ct. alles per kg. Alleen al om de SERVICE koopt U bij VAM BERGE HEME G O U WEN - A A LM A R K T 4-12 JULI: SISSI-MAAND Deze week als laatste en Ille deel; ROMY SCHNEIDER en KARL HEINZ BÖHM Plaatsbespieken aanbevolen!! Jean-Marc Thibault Michelle Girardon en Roger Rierre in ROMY SCHNEIDER (Die Insel der Traumc) Regie: Josef von Baky Agfacolor met HORST BUCHHOLZ DAGELIJKS. 2.30-7-9.15 20^- EN FEESTD. 2 30 4.45 7-9.15 DAGELIJKS 2.30-7-9 15 'ZON EN WSTD. 2 30-4 45-7*15 DAGELIJKS. ZON - EN FEESTD. 2*>-4 4*.W.1

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3