mam rnasm Scherp De verkiezing van een nieuwe wethouder in Leiden Vondelingen van Leidse Lichtfabrieken GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN DONDERDAG 3 JULI 1958 DE LEIDSE COURKNT PAGINA 2 Vat], Je, Doordat een leswagen gisteravond te ca 6 uur te snel afremde om ver keer van de Papengracht voorrang te verlenen, ontstond er een ketting botsing op de Breestraat. De wagens die onmiddellijk achter de leswagen reden kwamen er het best van af, een automobilist verder op in de rij raakte de bumper van zijn voorganger zo hevig, dat de voorzijde van zijn eigen wagen geheel in de kreukel kwam en hijzelf door de he vige slag tegen de voorruit een flin ke hoofdwonde opliep. Natuurlijk bracht deze gebeurtenis heel wat publieke belangstelling met zich mee. PUZZLE-TOCHT CRESCENDO Nu de bustocht voor de senioren achter de rug is komen de adspiran- ten van Crescendo aan bod. Zater dagmiddag om 2 uur begint een puzzletocht op de fiets vanaf het veld aan de Montgomerystraat. Potlood of ballpoint en fiets meebrengen, Dit geldt voor alle adspiranten. Willen helpers en helpsters vrijdagavond even naar het veld komen yoor de laatste aanwijzingen? STORTBUI BRACHT LEIDEN NIET IN LAST. Hoewel de hevige stortbui, die zich hedenmiddag boven Leiden ontlaadde, op vele plaatsen in de stad ongemak ken heeft veroorzaakt, doordat kel ders onderliepen en rioleringen over stroomden, was toch het aantal aan vragen om assistentie, dat bij de brandweer binnenkwam maar zeer gering. Bij de gemeentereiniging kwa men meer verzoeken binnen om met behulp van de puttenzuiger over stroomde kolken en putten droog te komen leggen, doch ook daar haalde het aantal noodkreten de tien niet. Dat de riolen meer water te ver werken kregen dan normaal, kon men afleiden uit de bedorven lucht, die in de oudere straten, met name in het centrum, uit de putten Oipsteeg. Tuinen en plaatsen rondom De Laatde Kanterstraat, Cobetstraat en de Wasstraat kwamen weer blank te staan, zoals elke keer na regen o-f sneeuw. Men wijt dit aan de dem ping van sloten, in omringend land, ten behoeve van de woningbouw. De sloten werden enige jaren geleden dichtgegooid en de bewoners zijn in middels al aan het water gewend. DERTIEN ONGELUKKEN. In de zomermaanden is het verkeer te Leiden steeds weer te druk voor de capaciteit van de verschillende stra ten. Daardoor ook is het aantal onge vallen dan doorgaans hoger dan bui ten het vakantieseizoen. Zonder twij fel heeft gisteren het regenachtige weer een steentje bijgedragen aan het recordgetal van dertien verkeers ongevallen. Er waren geen persoonlijke onge lukken te betreuren. Geslaagd. Na met goed gevolg het slotexamen te hebben afgelegd, heeft de heer W. P. C. Vermey te Leiden in Amster dam het accountantsdiploma van het Nederlands instituut van Accoun tants (NIVA) ontvangen. Ouderavond ODO-knapenkoor. Hedenavond om 'acht uur wordt er in de zaal aan de Maria Gijzensteeg een ouderavond gehouden, uitgaande van het ODO-knapenkoor. Op deze avond zijn niet alleen de ouders van de zangertjes, maar ook alle belangstellenden van harte wel kom. Haak-in. Hedenmorgen om kwart over elf had op.de hoek van de Langebrug en de Papengrachl een botsing plaats tussen een motor en een taxi. De mo tor kwam met te hoge snelheid van de Langebrug en reed op het kruis punt tegen de linkerachterzijde van de auto, die vanaf de Breestraat de Papengracht in kwam rijden. Het voorwiel van de motor bleef haken in de bumper van de auto en de be stuurder werd over de motor heen, tegen de straat geslingerd. Hij kreeg vermoedelijk een hersenschudding. De motor werd aan de voorzijde be schadigd. Agenda Leiden ZATERDAG 5 JULI Leidse Jeugd Actie. Slotavond Cur suswerk. Leids Volkshuis, Apothe- kersdijk 33, 8 uur nam. De avond- en nachtdienst de Burcerliike Stand Geboren: Willem Johannes zn vai P. C. van der Lucht en S. C. Bodrij. Geertrui Neeltje di van T. van Wa- geningen en C. C. Vellekoop. Johan nes zn van J. Pelt en M. Stikkelo- rum. Hugo zn van D. van der Plas en A. van Rhijn. Josephine dr van C. Cornet en S. van Dam. Cornelis Nicolaas znvan C N. Keur en H. H. Fassotte. Trijntje Arendje dr van K. Varkevisser en M. Hoek. Elsje Cor nelia dr van J. C. Goedhart en A. Bij. Hendrika Theodora Gerarda dr van J. Ruiten en A. van der Meij. Overleden: W. F. van Klaveren 75 jr man; D. van Leeuwen 61 jr man. J. M. L. Loos, 1 jr dochter; A. Z. Renier 61 jr man. H. M. Kagenaar 2 dagen dochter. POTLOOD en GEEST I apotheken Leiden: Apotheek Zui- der, Lammenschansweg 4, tel. 23553; Oegstgeest: Apotheek Oegstgeest, Wilhelminapark 8, tel. 26274. BIOSCOPEN. De films in de week van 27 juni tot 4 juli zijn door de Kath. Film- Centrale als volgt gekeurd: Casino: „Het rijk van de zon", 14 jaar. Lido: „Bommenwerper B-52", 14 jaar. Luxor: „Storm over Perzië", 14 j. Trianon: „The bridge on the river Kwai", 14 jaar. Rex: „Het complot der minder jarigen", volwassenen. Leidse Universiteit Gepromoveerd tot doctor in de God geleerdheid op proefschrift getiteld „Michael Baius (Zijn leer over de mens)", de heer J. P. van Dooren, ge boren te Den Haag en thans wonende te Scherpenzeel. Gepromoveerd tot doctor in de Wis- en Natuurkunde op proefschrift geti teld „A study of the Genus Masona- phis Hille Ris Lambers, 1939 (Homop- tera. Aphididae)", Mevr M. E. Mac- Gillivray, geboren te Fredericton, New Brunswick (Canada) en thans wonende te Bennekom. Gepromoveerd tot doctor in de Wis- en Natuurkunde op proefschrift geti teld „Dielectric relaxation of mixtu res of polar compounds", de heer F. F. Bos, geboren te Meester Cornelis en thans wonende te Leiden. Geslaagd voor het Kerkelijk voor bereidend ex. de heren J. C. Greive te Voorschoten en J. Schoneveld jr te Den Haag. Geslaagd voor het Doet. ex. Natuur kunde de heer J. Keyer te Beekber gen. TENTOONSTELLINGEN. Rijksmuseum Geologie en Minera logie, V. d. Werffpark 1. Tentoonstel ling geologie van Nederland. Op werkdagen van 1012 en 24 uur. Zon- en feestdagen 24 uur. Rijksprentenkabinet 'Kloksteeg 25) tentoonstelling van etsen van A. J. Veldhoen. Werkdagen 25 uur nam. (t/m 5 juli). Nederlands eerste vrouwelijke makelaar komt uit Sassenheim Hedenmorgen is te Amsterdam ge slaafd voor het makelaarsaxamen, mevrouw M. A. Zwaanden Hollan der te Sassenheim. Door het behalen van het makelaarsdiploma is me vrouw Zwaan de eerste vrouwelijke makelaar in Nederland. Haar bemoeienissen zullen zich zo wel uitstrekken op het gebied van roerende als op dat van de onroe rende goederen. Op het gebied van „roerend goed" heeft zij reeds enige tijd ervaring kunnen opdoen: me vrouw Zwaan is namelijk moeder van vier kinderen. Zij is 31 jaar oud en nam in oktober j.l. de studie over van haar echtgenoot de accountant Zwaan, die zich door drukke bezig heden niet in staat zag. de studie voor makelaar te beëindigen. WASSENAAR RIJNLANDS LYCEUM. Geslaagd voor het diploma HBS A: de dames: E. N. Holle, M. E. 's Jacob, L. J. Lens, M. Looyestein, C. J. Ouwehand, S. Steeneveld. T. Y. Sytsma en N. Warmoltz. De heren: Th. J. A. Bremer, B. J. N. van den Houten, P. Kerdel, R. S. Kerkhoven, P. L. van der Noordaa, H. W. Pot (Oegstgeest), M. S. Schroder, R. E. A. Timmermans (Oegstgeest) en H. W KATWIJK AAN ZEE Woningbouw. Door het architec tenbureau Groosman te Rotterdam is namens de Katwijkse Bouwvereni ging, het bouwen van 39 flatwoningen in het uitbreidingsplan „Overduin" na onderhandse aanbesteding gegund aan de fira Gebr. G. de Best, Zuid- Boulevard 91, voor 560.932. KATWIJK AAN DEN RIJN WETHOUDERSFUNCTIES. Door de benoeming van de heer C. van der Plas als wethouder en de ontslagname van de heer D. J. Kleen als wethouder is de taakverdeling der wethouders geheel gewijzigd. De heer D. C. van Leeuwen, tot heden wethouder van Sociale Zaken zal op treden in de plaats van de heer D. J. Kleen als wethoude voor de ge meentebedrijven voor gas-, water- en electriciteit. De heer C. van der Plas, de nieuwe wethouder, zal nu de taak van de heer D. C. van Leeuwen als wethouder van sociale zaken en huis vesting op zich nemen. De heer H. P. Bloot, wethouder voor openbare wer ken en het grondbedrijf, zal deze taak' blijven waarnemen. Bouw R.K. kleuterschool gegund. Door het architectenbureau Van Oerle en Schrama te Leiden is na mens 't R.K. Schoolbestuur' 't ver bouwen van de voormalige R.K. school voor l.o. tot kleuterschool, ge- E. van de Velde. Geen kandidaten legen aan de Kerkstrat gegund aan afgewezen. de firma A. W. Kruger en Zn en H. Vóór honderd jaar Uit de Leidsche Gourant van Donderdag 3 July 1858. 's-Gravenhage. Het gerucht, onlangs medegedeeld, dat er in den tuin op het Plein een paleis van justitie zou worden ge bouwd, schijnt zich al meer en meer te bevestigen. Immers zijn er van de zijde van de regering dezer dagen maatregelen geno men om binnen een niet zeer verwijderd tijdstip wederom in het bezit van al de eigendommen te geraken, welke aan de west zijde van het Plein gelegen zijn. Waarschijnlijk niét vóór september Nu de heer Van der Kwaak geen wethouder en ook geen raadslid meer is van Leiden, omdat zijn benoeming tot Gedeputeerde de functie van wet houder buitensluit, doen er zich in het gemeentebestuur van Leiden enige bijzondere vraagstukken voor. Tot zijn opvolger als raadslid zou aangewezen kunnen worden de heer Elsgeest, die volgens de oude lijst van de gemeenteraadsverkiezing in 1953) nu op een verkiesbare plaats staat. Na diens benoeming kan men pas tot de verkiezing van een wet houder overgaan. De heer Elsgeest krijgt echter vier weken bedenktijd, nadat hij de uit nodiging heeft gekregen om zijn ge loofsbrieven voor te leggen. Het is mogelijk, dat in -de vergadering van 21 juli a.s. zijn geloofsbrieven wo»- den onderzocht. Daarna heeft het nieuwe raadslid nog één week tijd om zich te beraden. De heer Elsgeest komt op de nieuwe lijst van de Prot. Chr. partij niet op een verkiesbare plaats voor. Zijn benoeming zou dus voor zéér korte tijd zijn. In het algemeen is het dus niet eerder dan in de zitting van 28 aug. mogelijk een nieuwe wethouder te kiezen, tenzij de prot.-christelijke fractie een aparte raadszitting aan vraagt. In september treedt de nieu we raad op; de wethouder, die in de raadszitting van 25 augustus ge kozen wordt, zou dus enige dagen Onder een kolentransportbaan op het terrein van de Lichtfabrieken te Leiden heeft een torenvalkenpaar hun nest gebouwd. De transportbaan is overdekt en bevindt zich op ongeveer veertig meter hoogte. Nu heeft zich in het torenvalkengezin het tragische feit voorgedaan, dat de twee jongen uit het nest gevallen zijn. Door het fabriekslawaai waagden de ouders zich niet op het terrein, zij beschouwden hun ouderlijke taak als afgedaan en verdwenen. De ouderloze jongen werden gevonden door de heer Veilbrief, die zich aangespoord door dierenvrienden over hen ontfermde. Men heeft op de Lichtfabrieken dadelijk de expert van de vogelbescherming, de heer T. Tieleman, opgebeld, die voorstelde, dat de jonge dieren door een van de personeelsleden thuis opgekweekt zouden worden. Dit gebeurt thans. Met roerende zorg worden de beestjes gevoed. Straks als zij sterk genoeg zijn om op eigen wieken te drijven worden zij weer aan de natuur teruggegeven. De foto toont de heer Veilbrief met zijn twee vondelingen. (Marathon ingezonden door C. S. van het college deel uit kunnen ma ken, waarna een nieuwe verkiezing plaatsvindt. Dit alles geeft grond aan het vermoeden, dat vóór het optre den van de nieuwe raad in septem ber geen nieuwe wethouder gekozen zal worden. De heer J. C. van Schaik, die nu al als vervanger van de heer Van der Kwaak optreedt, zou dan tot september blijven. Andere vraagstukken doen zich voor. Zal de V.V.D., die straks vijf stoelen in de raad bezet, proberen het getal wethouderszetels tot 5 uit te breiden? Hiertoe is toestemming van Gedeputeerde Staten nodig. Voor 5 wethouders immers moet een ge meente méér dan honderdduizend inwoners hebben. Indien echter vol gens de suggesties van Gedeputeer de Staten de grenswijzigingen rond Leiden werkelijkheid wordeYi, is de Sleutelstad niet ver meer van de honderdduizend inwoners verwijderd. Tegen die tijd is het zelfs waarschijn lijk, dat de stad de 5 nullen heeft volgemaakt. Dan zou men recht heb ben op 5 wethouderszetels. Er zul len dan ook nieuwe verkiezingen ge houden moeten worden, omdat be langrijke grenswijzigingen volgens de gemeentewet nieuwe gemeen teraadsverkiezingen voorschrijven. Indien de stad boven de honderd duizend inwoners komt, mag de raad ook tot 39 zetels worden uitgebreid. Gisteren was het-precies 40 jaar jaar geleden, dat de heer —Chr. H. v. d. Holst in de Musschenbroekstraat, waar toendertijd meer land dan hui zen waren, zijn melkinrichting begon. Op zijn bekend^, geestdriftige wijze aanvaardde hij zijn taak en maakte er later, bijgestaan door zijn zoons, een bloeiend bedrijf van. Daarbij had hij ook voor vele organisaties nog tijd beschikbaar. De waardering daar voor bleek gisteren op de receptie in het „St. Antonius Clubhuis". Naast vele oude relaties en cliën ten, waren aanwezig pastoor Lohuis, wethouder S. Menken, dr. K. Reitsma, directeur van het Openbaar Slacht huis, de heer J. C. J. Lambermont, voorzitter van de L.M.C. en de N.R.K. M., voltallige directies van de stands- organisaie-bedrijven. De heer J. d. Kloot namens de A.V.M., bestuur van de plaatselijke vakorganisatie, waarvan de heer v. d. Holst als bijna 30 jaren voorzitter is; hoofdbestuur bond v. R.K. Melkhandelaren, bestu ren Federatie van speeltuinvereni gingen, afd. Leiden en „Groenoord". Tijdens de receptie voerden velen het woord. In hun speeches kwam tot uitdrukking dat in de afgelopen 40 jaar de heer v. d. Holst zich in hoge mate verdienstelijk heeft gemaakt, zowel voor zijn zaak als op organisa tiegebied. Vanzelfsprekend werd in deze hulde ook mevr. v. d. Holst be trokken, die overladen werd met vele geschenken. Van cliënten van vóór de sanering ontving zij een alleraardig ste attentie, omdat het echtpaar Van der Holst op deze dag tevens zijn 40-jarige echtvereniging vierde. Het was daarom in de kring van de fa milie een dubbel feest. W. Aanhane, alhier, voor een bedrag van 39593. Op 8 april 1.1. was deze bouw open baar aanbesteed, de firma Kruger en Zn en H. W. Aanhane was toen de laagste inschrijver voor f 52.368. Doordat het oorspronkelijke plan ge wijzigd is heeft de aanneemsom een belangrijke 'vermindering onder- Bridgen. De door de Bridgeclub „De Brug" in „De Roskam" gehou den bridgedrive gaf de volgende uit slag te zien: 1. Jac. PluimgraaffJ. de Waal 77 mp., 2. A. Spruitenburg H. Smaling 73 m.p., 3. Jee. de JongDick van der Plas 70 mp., 4. F. van der ValkL. van der Plas 69 m.p, 5. S. VisserM. Hermans 64 m.p., 6. Dick ParlevlietH. de Booy 60 mp., 7. J. PampersJ. van Boo- ren 52 mp., 8. D. Hoffer—P. Strik 39 m.p. Volgende week dinsdag Bad gastendrive in „De Roskam" om 8 u. SPORT WIELRENNEN. DE RONDE VAN FRANKRIJK De 8e etappe van de ronde van Frankrijk, die heden werd gereden, was een individuele tijdrit over 46 kilometer. Het parcours omvatte een grote lus van bijna 40 kilometer en een kleine van ruim 6 kilometer. De ze laatste volgde het permanente cir cuit van de Aulne. De voornaamste moeilijkheid was de lange klim van Strang-Ar-Garont, die tweemaal in het parcours is op genomen: 1 kolometer na de start en daarna nog eens 40 kilometer na de start. Overigens is het parcours boch tig en heuvelachtig. In de morgen had het zwaar gere gend, en toen de Spanjaard Moreno als eerste startte viel de regen nog al tijd uit de zwaar bewolkte lucht. PRONONCE voor Uw LINGERIE Leiden Breestraat 65 Tel. 21800 Oegstgeest Geversstraat 41 Tel 23917 (Advertentie) Berichten opgenomen na tips van lezers aan onze redactie, worden gel delijk beloond. No. 521. Horizontaal: 1, foei, 3. fi guur in het kaartspel, 6. rivier in Azië, 7. vogel, 11. kubieke meter, 13. orient express (afk.), 15. familielid, 16. mondwater, 17. kenteken, 18. mu zieknoot, 20. bekende afkorting, 21. smalle laan, 25. onderbaas, ploegbaas, 27. voorzetsel, 28. vruchtje, 29. klein kind. Verticaal: 2. waterstand (afk.), 3. artikel (afk.), 4. putemmertje, 5. mijnheer (Eng.), 6. jongensnaam, 8. overblijfsel bij verbranding, 9. water in Friesland, 10. diamantgruis, 12. stad op de W.-kust van Senegal, 14. gem. in Gelderland, 15. voor, 19. gem. in Zeeland, 21. muzieknoot, 22. zee hond, 23. badplaats in Duitsland, 24. muzieknoot, 25. volgens andere (afk.), 26. heden. Oplossing morgenavond. Oplossing No. 520. Horizontaal: 2. glans, 6. ora, 8. kea, 10. lila, 12. Tiel, 13. ss, 14. nar, 16. N.S., 17. skaat, 18. pa, 20. end, 21. Vs, 23. Oder, 25. Epen, 27. neg, 29. are, 30. orans. Verticaal: 1. pols, 2. gal, 3. as, 4. ski, 5. hals. 7. ris, 9. een, 11. anker, 12. trade. 15. aan, 18. pont, 19. adé, 21. ver, 22. snel, 24. ego, 26. pas, 28. ha. De tipgevers dingen bovendien mee in onze nieuws-marathon, waar voor elke maand (de komende drie .maanden) een prijs van 25, van 10 en van 5 gulden beschikbaar wordt gesteld. t GEDUPEERDE OUDERS VERDRIETIG KIND Het gezin was er vol van en vader en moeder waren ook vol zorgen: a.s. zondag zouden twee kinderen de plechtige hernieuwing van hun doop beloften doen. Het feest moest na tuurlijk ook uiterlijk gevierd wor den en daarom besloten de ouders, zowel de jongen als het meisje van nieuwe kleding te voorzien. Wat betreft de jongen, was men gauw klaar, zij het dan dat het nieuwe goed iets boven de begroting ging. Maar voor Sjaantje was het niet zo eenvoudig en daarom gingen moe der en dochter van 'n modemagazijn, waar een „aannemingsjurkje" was gekocht en een kort, lichtblauw jasje naar een warenhuis om enkele an dere aankopen te doen. In haar opgewondenheid over al het moois, vergat het meisje de doos met de nieuwe jurk, die wel 22.75 had gekost en het korte jasje, dat de vijftig gulden volmaakte. Eerst op de terugweg, op de Bree straat, schrok ze: „O, mama, ik heb de doos laten staan!" Vol angstige gevoelens, gingen moeder en dochter terug naar het warenhuis, waar ze tot de ontdekking kwamen, dat de doos verdwenen was. Noch de verkoopster, noch het hogere personeel had iets gezien en niemand personeel had iets gezien. Ook bij 't warenhuis, waar het jurkje gekocht was, is de doos niet terugbezorgd en evenmin is bij de politie aangifte gedaan van de vondst. Het behoeft geen verder betoog, dat de ouders ernstig gedupeerd zijn en dat Sjaantje diep verdrietig is over die verduistering van haar nieuwe jurk en haar jasje. Het verhaal werd ingezonden door mevr. Van der Maat, Plantsoen 95 te Leiden, die hoopt dat degene, die de doos gevonden heeft, deze bij haar zal terugbezorgen. GEVESTIGD: K. F. Vaas en fam., bioloog, Cobet straat 28; A. Coret en fam., boekhouder, Herengracht 53; J. J. van der Sluijs en fam., uitvoerder, Evertsenstraat 70; L. Zandbergen en fam., chauffeur, Oude Rijn 85a; H. Hallink en fam., bouw kundige, woonkeet Houtlaan; W. J. Blikman en fam.e gasfitter S.L.F., Wil lem de Zwijgerlaan 205; J. C. Stolk, militair. Juliana van Stolberghof 46; E. G. Spreij, advocaat en procureur, Van Vollhneovenplein 71; A. Koper, ambte naar N.V., Van Limburg Stirumstraat 4; C. van Houten geb. Van Gelder, Ju- lianastraat 46; J. A. de Paepe, arbeider scheepswerf, Nieuwe Rijn 49; R. G. van der Scheer, Mariënpoelstraat 7; A. Rom- baut, tuindersknecht, Jan Lievenstraat 1; M. A. van den Tooren geb. Van der Blij, Marislaan 1; V. M. Dall geb. Swin- nerton, Van Vollenhovenplein 88; C. R. Dijkstra, boerenknecht, Sumatrastr. 189; H. C. A. van Deelen, Rapenburg 52a; J. H. van der Meulen, verpleegster, Rijnsburgerweg 10; L. de Booij, ver pleegster, Rijnsburgerweg 10; H. G. Wolthuis, Witte Singel 90; D. H. v. Her waarden, Witte Singel 90; A. Mente. Kaiserstraat 38; P. Kolk, civ. ingenieur, Van Vollenhovenplein 91; D. M. Kloos terman. monteur, Lage Rijndijk 92b; R. N Wildeman, verpleegster, Rijnsbur gerweg 10; W. van Kasteel, militair, Marnixstraat 119; M. C. W. van der Lee. dienstbode, Boerhaavelaan 2; G. Visman, leerling-verpleegster, Haarlem merstraat 53; A. M. Boelee, verkoop ster, Oude Vest 157; L. Hartenberg, ver pleegster, Mezenstraat 2; Ny M. Lodder, hulp in de huishouding. Rijnsburgerweg 77; A. W. Geluk, leerling-verpleegster, Mezenstraat 2; S. Noyon, rijksambte naar. Rijnsburgerweg 150; E. Steevensz, Rijnsburgerweg 140; J. H. de Jong geb. Matzinger. Rijnsburgerweg 157; M. A. van Oordt, Groenhovenstraat 13; B. A. Vermond, transportarbeider, Alexander- straat 49; P. M. G. de Jong geb. Ben- tem, kantoorbediende, Rijnsburgerweg 18; F. A. M. van Noort, Kraaierstraat 20; E. C. Belzer. med. analiste, Rijns burgerweg 141; J. C. Zweegman, kap ster, Zoeterwoudsesingel 18. VERTROKKEN: L. G. F. Faure en fam., van Cobet straat 28 naar Den Haag, Balistraat 51; H. van der Neut en fam.. van Breestraat 128 naar Nieuwer-Amstel, Lindenlaan 392; C. M. van Weizen en fam., van Burggravenlaan 45 naar Rotterdam, Bie- zeveld 14; J. H. W. Hendriksen en fam., Marnixstraat 62 naar Katwijk, Pa paverhof 4; H. Slierings en fam., van Munnikenstraat 18 naar Oegstgeest, Hoge Morsweg 24a; T. de Kreek en fa milie, van Boshuizerkade 93 naar Voor schoten, Prof. Zernikelaan 4; A. Ouds hoorn en fam., van Hoge Rijndijk 246 naar Voorschoten, Bethlehemstraat 31; M. C. L. van der Grijp en fam., van Beyerincklaan 22 naar Voorschoten, i Prof. Zernikelaan 24; L. Soeters en fam., van de L. de Kanterstraat 39 naar Vlaar- dingen. Van Linden v. d. Heuvelsingel 9; J. F. Heijmans en fam.. van War monderstraat 2 naar Katwijk. Sportlaan 7; J. A. de Goede en fam., van Stations weg 19 naar Eindhoven, Chrysantenstr. 22; P. Herweijer en fam., van Boshui zerkade 30 naar Hoogeveen, Notaris Mulderstraat 15; D. Bode en fam., van De Goejestraat 35 naar Den Haag, Het Oord 73; E. J. Elmendorp, van Rijns burgerweg 10 naar Tilburg, Hogen- driesstraat 27; N. E. Hulstra geb. Eike lenboom, van Noordeindeplein 8a naar Haarlem, Zuider-Emmakade 45 rood; F. van Saazen, van Varkenmarkt 7 naar Berkhout, Spierdijkerweg 105; H. G. v. d. Bogaard, van Noordeinde 2a naar Wassenaar, Van Heemstraweg 30; C. J. van der Waal, van Noordeinde 2a naar Dubbeldam, Haaswijkweg W. 42; S. Wiegersma, van Zoeterwoudsesingel 90 naar Leiderdorp, Anna van Burenhof 15; P. Bruning, van De Sitterlaan 82 naar Sliedrecht, Julianastraat 26; H. de Jong, van Kastanjekade 2 naar Utrecht, Janskerkhof 19; C. van der Pol geb. Christiaanse, van Hooigracht 86a naar Utrecht, J. W. Frisostraat 12; S. Tien stra, van Sumatrastraat 40 naar Assen, Mesdagstraat 63; J. H. A. Hoogervorst geb. Groenewoud, van Marijkestraat 24 naar Sassenheim, Jacoba van Beijeren- laan 3; M. Timmerman, van Hoflaan 237 naar Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 21; J. Slegtenhorst,- van Formosastraat 7 naar Voorschoten, Schoolstraat 16; M. R. Koster, van Rijnsburgerweg 10 naar Noordwijk, De Ruijterstraat 33; P. J. J. Tebra, van De Wetstraat 13 naar Rot terdam. Hennewierstraat 42b; H. Das, van Stadhouderslaan 34 naar Den Haag, Thorbeckelaan 176; N. Bernauer geb. Smit, van Magd. Moonsstraat 13a naar Den Haag, Weigeliaplein 120; M. Kra nenburg, van Plantsoen 25 naar Ren- kum, Utrechtseweg 433; H. M. Bakker, van Plantsoen 19 naar Rotterdam, Groe- nendaal 189; R. Schiichner, van Jan van Goijenkade 19 naar Amsterdam. Adm. de Ruijterweg 284 II; C. M. Lepelaar geb. Harteveld. van Sophiastraat 2 naar Woensdrecht. Putseweg 127; J. Miserp geb. Zitman, van Zijlsingel 78 naar Den Haag, Lopikstraat 20; H. L. Knook, van Leeuwerikstraat 33 naar Alphen aan den Rijn, Oudshoornseweg 96; C. Jeurlink, van Rijnsburgerweg 10 naar Vlaardin- gen, Pompenburgsingel 38; A. Berger, van Kanaalweg 104 naar Ncd.-Nieuw- Guinea; P. A. M. van Slingerland, van Zoeterwoudsesingel 106 naar Emraen, Meerveld 31a; L. A. Hofland geb. Van Grootheest, van Zoeterwoudsesingel 95 naar Amsterdam, Okeghemstraat 5 huis; E. Punt, van Rapenburg 20 naar Was senaar, Wittenburgerweg 60; J. H. Co lenbrander. van Donkersteeg 19 naar Amsterdam, Kromme Mijdrechtstraat 24 III; J. E. Labee geb. Guldemond, van Leeuwkenstraat 16 naar Den Haag, la Re ij weg 395; G. H. Lammerée, van Noordeinde 14a naar Haarlem, Flo raplein 4.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 2