dak aan ken hangt zee% aeei af De tweede Nederlandse gele trui Test formidable! NEDERLANDSE PLOEG ANTWOORDDE OP FRANSE AANVAL i Gerrit Voorting reed zich in de gele trui Uitslagen en klassementen Teleurstelling voor Anderson bij Wimbledonkampioenschappen WOENSDAG 2 JULI 1956 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Belg VAN GENEUGDEN étappe-winnaar EN WEER rydt een Nederlander in de» gele trui. Precies één dag nadat de Nelux-équipe door een geraffineerde aanval van de Franse nationalen defini tief bleek te zijn achteruit geworpen, bevocht Gerrit Voorting op het mo ment, dat nauwelijks gunstiger kon zijn geweest een prachtige revanche voor de aangetaste ploeg van Jeng Gold- schmidt. Het was een triomf van koers- inzicht en vakmanschap. Voorting profiteerde van een domme fout van de Franse nationaal Francois Mahé, die bij de ravitaillering in Dod- de-Bretagne (138 km.) uit de hoofd macht ontsnapte, juist op een moment, waarop het Franse idool Louison Bobet even van zijn fiets was afgestapt. De slimme coureur uit Roosendaal ging on middellijk met Mahé mee, evenals de Belg Van Geneugden, de Italiaan Pa- dovan en de regionalen Busto en Ba- rone. Een kilometer verder sloten Fa- vero, Botella, de Belgen Gilbert Desmet en Noel Foré, Polo en Anglade zich by hen aan. En nauwelijks was "dat geschied of de eerzuchtige Rafael Geminiani trok er tussen uit met ekelen van zijn ploeg genoten. En daarmee was het pleit beslecht. Want terwijl de Franse nationalen in de grootste verwarring waren over Bo bet en nog een drietal achterblijvers, remden de ploeggenoten van de 22 man op kop tempo bekwaam af en kregen de vluchtelingen, die opgezweept wer den door het felle tempo van Geminiani, een beslissende voorsprong. Het verschil groeide tenslotte in een wilde rit over de liniaalrechte wegen van het heuvel achtige landschap van Normandië en Bretagne aan tot ruim 11 min. En toen de kopgroep het wielerbaantje van St. Brieuc had bereikt, had Voorting nog slechts één zorg: voorkomen, dat Mahé étappewinnaar werd en dus tydbonifi- catie kreeg. Onze landgenoot speelde het spel voortreffeiyk. Als één der eer sten bereikte hij de betonnen piste, met Mahé aan zijn wiel. Daar liet hij zich met zijn concurrent handig Insluiten tussen Belgen en Regionalen, die be gerig om de étappezege streden. Het plannetje lukte volkomen: Voorting was de nieuwe leider in de algemene rang schikking geworden. Voor de derde keer in zes dagen dus reed een Nederlander in de gele trui. GERAFFINEERDE FRANSE AANVAL JENG GOLDSCHMIDT had zyn man nen in deze zesde rit van Caen naar St. Brieuc over een afstand van 223 km. rust voorgeschreven, om zich te herstellen van de inspanningen van de laatste dagen, waarin de ploeg met volle inzet van krachten de gele trui van Wim van Est had verdedigd. Maar van rust is niet veel gekomen. De geroutineerde, creatieve directeur technique van de Franse nationalen, had nl. opnieuw een geraffineerd plannetje ontworpen om de positie van zUn pupillen te versterken. Nu de formule voor het algemeen ploe- genklassement gewijzigd is, wenste Bidot kenneiyk geen risico's te nemen. Drie renners onder de hoogst geklasseerden was voor hem niet voldoende; hy wilde nog enkelen in reserve hebben, voor het geval dat één van zyn favorieten door een onfortuinUjk moment werd teruggeworpen. En daarom stuurde hij gisteren André Darrigade, Groussard, Frangois Mahé en Pipelin naar voren. Het viéttal sprong vrywel onmiddeliyk na de start weg. Maar een overrompe ling werd het ditmaal beslist niet: Piet van Est, Rohrbach, in het algemeen klas sement op ruim 7 min. van de drager van de gele trui Gilbert Bauvin, de Italianen Nascimbene en Catalano. de Belgen Foré en Cerami, de Zwitser Hol- lenstein en de regionalen Delberghe, La- my. Lavigne. Rolland en Picot reageer den voortreffelijk en zo ontstond een kopgroep van 16 renners, die tydens de felle regen en onweersbuien langzaam maar zeker een voorsprong opbouwden. De Oostenrijker Christian probeerde nog even bij de vluchtelingen te komen en later ook Dotto. Busto en de Spanjaard Manzaneque. Maar al deze knapen wer den steeds weer onverbiddeUjk door het peloton tot de orde geroepen. Zelfs de sterke ploeg van 19 renners, onder wie Kersten, Bauvin, de Ier Elliott en de Belgen Adriaenssens en Hoevenaers, kreeg geen kans toen zy na 36 km. een tegenaanval inzetten. En zo bleef het voortduren, tot de 132ste km., toen een massale hergroepering volgde. DRAMA-JANSSENS MAAR VOOR HET ZOVER WAS had den wy al enkele tourdrama's be leefd. Het drama-Janssens bü voorbeeld. De dappere Belg, vechtend tegen pyn en ontmoediging, kon eenvoudig niet meer. Na 45 kilometer gaf dokter Du mas hem tenslotte het advies van de flets te stappen, Janssens deed dat byna gretig. En dan waren er nog de teleur stellingen voor Hoorelbeeke (betrokken by een valparty), voor René Privat, die een lekke band kreeg en tenslotte drie renners van de nationale équipe mee sleepte in zijn val. en voor de dood vermoeide regionaal Letembre. Voor al len werd het op de lange eindeloos ly- kende rechte wegen een martelrit. En dat zy niet evenals de Britse kampioen Coe en de Duitser Debusmann, de strijd staakten was eigeniyk een wonder. Onze Nederlands-Luxemburgse ploeg had ook zo'n knaap die zich beslist niet meer kon handhaven: Jef Lahaye. De Lim burger, winnaar van de eerste rit om het kampioenschap van Nederland, heeft al een paar dagen last van een pynlijke knie. En iedere dag wordt zijn rijden moeizamer en stroever. Gisteren arri veerde hij nog juist op tijd in St. Brieuc, twee minuten voor het sluiten van de controle. Zal het hem vandaag ook ge lukken. HERGROEPERING was knap in elkaar gezet. Ogen- schijniyk zelfs zonder verlies. Want alle niet-Franse regionalen in de kopgroep waren beslist geen bedreiging voor Gil bert Bauvin. Onverwacht echter liep al les volkomen anders, dan Bidot zich had voorgesteld. Zelfs dreigde even een boemerang-effectDe moeilijkheden voor de Franse nationalen begonnen na De Nederlandse ploeg In de Tour de France toostte op het succes van Gerrit Voorting, nadat deze de gele trui had veroverd. Links: Martin van den Borgh, Wim van Est, Piet de Jongh, Gerrit Voorting en Piet Damen. Rechts: Plet van Est, Jef Lahaye, Klaas Buchly en Jean Goldschmidt. 68 km. toen de kopgroep een voorsprong van ruim 2 minuten had. Juist de voor sprong, die de ploegleider wenste. Fran cois Mahé kreeg een lekke band en vry wel op hetzelfde ogenblik demarreerden Piet van Est en de beide Italianen. Mahé zat snel weer in het zadel en kreeg steun van Pipelin, maar toch zou de achtervolging zonder effect zijn geble ven indien de vluchtelingen niet zeven kilometer verder waren opgehouden by de eerste ravitaillering in Villedieu-les- Poeles. De dreiging werd groter toen Adriaenssens, Planckaert en Gastone Nencini belangryke concurrenten van de Franse nationalen zich met de ontsnapping gingen bemoeien. Dat ge beurde na 83 km. en de reactie van Bidot was typerend voor wat in hem omging. De groep-Adriaenssens bereikte de vluchtelingen na 91 km. en daarmee was de situatie opeens heel anders ge worden. Want de kopgroep was nu mas saal en sterk, vyf Belgen, 4 Italianen, 4 Franse nationalen, 4 leden van de Duits-Zwitserse ploeg, 1 Spanjaard, 1 Nederlander. 1 Oostenrijker (Christian) van de internationale ploeg en 6 regio nalen. Zes en twintig man dus, van wie vooral de Belgen en de Italianen grote belangen hadden. Bidot stuurde Grous sard en Pipelin terug en zond alle Fran se nationalen naar de kop van het pe loton om het tempo te verhogen. En toen dat zelfs niet hielp, het verschil bleef voortdurend ruim een minuut, moest ook Darrigade zich laten afzak ken naar de. hoofdmacht. Na langdurig jachten kwam tenslotte na 132 km. de totale hergroepering. fiets en rende een huis binnen, naar het toilet. Onmiddellijk laaide de stryd weer op. De groep-Voorting sprong weg, daarna de groep-Favero en tenslotte ook de eerzuchtige Geminiani met zijn ploeg genoten en de Italianen Baffi, Nascim bene en onze landgenoot Piet de Jongh. Na 149 km. waren de 22 renners van deze groepjes bijeen, het tempo werd verhoogd en het peloton was de ont reddering naby. Want Bobet heeft ruim 18 km. met ijlings teruggezonden ploeg genoten moeten vechten om de achter stand op de hoofdmacht weg te werken, de Nelux-formatie kwam in paniek toen het frame van Charlie Gauls fiets brak Ernzer assisteerde hem onmiddeliyk en de Luxemburger bovendien nog een lekke band kreeg. De favorieten kwamen tenslotte nog zonder averij door de moeilykheden heen, maar aan een georganiseerde tegenaanval viel niet meer te denken, daarvoor waren ook de belangen in het peloton teveel ver deeld. En dat kostte tenslotte Gilbert Bauvin, toch al getekend door de ver moeienissen in de vyfde rit, de gele trui. Het tempo in de kopgroep was zo hoog, dat eerst de Belg Albert Desmet en later ook de Italianen Baffi, Padovan en Nascimbene terugvielen. Piet de Jongh verloor het contact door 'n lekke band; vyf kilometer voor de finish ver loor de kopgroep ook nog Morvan, Graesner, Picot, Foré en zelfs Chris tian, maar dat was toen niet belangrijk meer: het peloton had al een achter stand van byna 12 minuten. De premie voor de strydlustigste ren ner ging naar de Fransman Mahé. Jans sens, die wegens een gebroken duim de strijd heeft moeten staken, kreeg de pemie voor de grootste pechvogel. Etappe-klassement: 1. Van Geneugden 223 km. in 5.21.45; 2. Elliott op 1 lengte; 3. Favero; 4. Gilbert; 5. Barone; 6. Bo tella; 7. Voorting; 8. Mahé; 9. Busta; 10. Geminiani; 11. Anglade; 12. Polo (allen in dezelfde tijd als de winnaar); 13. Morvan 5.21.55; 14. Graeser 5.22.10; 15. Picot z.t.; 16. Christian 5.23.0; 17. Fore z.t.; 18. Otano 5.31.41; 19. Delber ghe z.t.; 20. Darrigade 5.32.36; 21. Gain- che z.t. By de renners, die 22ste ex aequo werden geklasseerd in dezelfde tyd als Darrigade, waren ook Damen, De Jongh, Kersten, Wim en Piet van Est, Van den Borgh, Bolzan. Ernzer, Gaul en Schmitz van de Nederlands-Luxemburgse ploeg. Lahaye in grote groep 90e geklasseerd in 5.49.20. Algemeen klassement: 1. Voorting 30.33.58; 2. Mahé 30.34.58; 3. Geminiani 30.36.30; 4. en 5. ex aequo Gilbert De smet en Botella 30.38.47; 6. Bauvin 30.40.16; 7. Morvan 30.41.18; 8. Barone 30.42.48; 9. Favero 30.43.26; 10. Plan ckaert 30.43.39; 11. Fore; 12. Darrigade; 13. Graczyk; 14. Adriaenssens; 15. Sab- badini; 16. Gainche; 17. Van Geneug den; 18. Bobet; 19. Anquetil en Ernzer; 28. Van den Borgh 30,49.18; 17. ex aequo Brankart en Gaul 30.49.23; 35. Wim van Est 30.52.22; 41. ex aequo De Jong 30.57.44; 61. Piet van Est 31.00.09; 62. Bolzan 31.00.22; 71. ex aequo Kersten PRONONCE voor Uw ONDERGOED Leiden Breestraat 65 Tel. 21800 Oegstgeest Geversstraat 41 Tel. 23917 (Advertentie) Dagploegenklassement: 1. Centraal Zuid-Frankryk (Busto, Geminiani, Ang lade) 16.05.15; 2. België 16.05.30; 3. West zuidwest 16.16.41; 4. Internationale ploeg 16.16.51; 5. ex aequo Parijs noordoost en Spanje beiden 16.26.02; 7. ex aequo Nelux-ploeg (Voorting, Damen, De Jongh), Zwitserland en Frankryk allen 16.26.57. Algem. ploegenklassement: 1. Frank ryk (Mahé, Bauvin, Darrigade) 91.59.22; 2. België 92.03.49; 3. Centraal Zuid- Frankryk 92.09.10; 4. Nelux-ploeg (Voorting, Ernzer, Van der Borgh) 92.10.37; 5. Westzuidwest 92.14.08; 6. Italië 92.26.34; 7. Intern, ploeg 92.27.44; 8. Parys Noordoost 92.38.03; 9. Spanje 92.39.16; 10. Zwits.-Duitse ploeg 92.49.03. Puntenklassement: 1. Graczyk 57 pnt.; 2. Darrigade 74 pnt.; 3. Voorting 80 pnt.; 4. Baffi 92 pnt.; 5. Planckaert 106 pnt.; 6. Bauvin 115 pnt.; 7. Gainche 117 pnt.; 8. Hoevenaers 119 pnt.; 9. Wim v. Est 123 pnt.; 10. Mahé 127 pnt,; 11. Barone 136 pnt.; 12. Sabbadini 150 pnt.; 13. G. Desmet en Fore 153 pnt.; 15. Robinson 167 pnt.; 16. Bover 179 pnt. BESLISSENDE AANVAL DE Maria Bueno voldeed niet aan gestelde verwachtingen als tweede geplaatst in het heren enkelspel, heeft het Wimbledontoernooi geen prettig verloop gehad. Maandag kwam hy in zyn party tegen Drobny T'IENDUIZENDEN geest- verrichtte de accordeoniste driftige toeschouwers heb- Yvette Horner voor de zo- ben dinsdagavond op het veelste maal haar ceremo- wielerbaantje van Beau- niële taak: zij trok een mooie feuillage in St. Brieuc de nieuwe gele trui over de nieuwe gele trui-drager be- schouders van de van biyd- groet: Gerrit Voorting. schap stralende Voorting en Met een verbeten gezicht en weer werd een batterij van waakzaam in elke vezel van camera's op hem gericht, zyn pezige body, was hy met Voor de tweede maal in de de kopgroep van 12 man de negen ronden van Frankrijk baan komen opstuiven. Om die Voorting heeft gereden, de étappezege ging het hem had hy het ere-tricot met de niet Hy had slechts oog voor initialen H.D. van de grond de Franse nationaal Mahé, legger van dit grootste wie- want dat was de enige man, ler-evenement Henry Des- granges veroverd. De eerste keer gebeurde dit in 1956, na de étappe BordeauxBayon- ne. Het zal zeer moeilyk we mogen gerust zeggen on doenlijk zyn voor onze landgenoot om de 1ste plaats in het algemeen klassement Gerrit Voorting: MAHÊ IN DE GATEN HOUDEN die hem nog van de leiders trui kon afhouden. De ach terstand van Mahé in het al gemeen klassement op Bau vin bedroeg precies 1 minuut meer, dan de achterstand van verdedigen. Maar hoe en Voorting en een ritzege van wanneer deze glorie ook ein- de actieve Francois zou deze digt de eerste étappes van Tricolore door de minuut bo- de Ronde van Frankrijk 1958 nificatie precies in de „Mau- zujjen jn de Nederlandse lot jaune" helpen. „Ja, ik wjeierhistorie altyd te boek wist natuurlyk wel, dat Mahé bUjyen staan als de étappes, geen sprinter is, maar je weet waarjn de kansloos geachte nooit wat er nog gebeuren Nederlandse ploeg tot ver kan. Daarom heb ik niets rassende resultaten kwam en anders gedaan, dan hem in dat ln de anereerste plaats de gaten gehouden en je ziet door het prachtige werk van het jongens, het is gelukt de twee oudgedlenden Gerrit De fotografen en filmopera- Voorting en Wim van Est. teurs legden beslag op Ger rit Voorting en natuurlyk Jef Lahaye zat „dood" moest hy voor de Neder landse microfoon komen ver tellen hoe hard hy er voor •T'ERWIJL Gerrit Voorting heeft moeten vechten. Maar ln de voorste gelederen erg veel tyd werd hem voor meetrok en het peloton met dat alles niet gelaten, want de gele-truidrager Bauvin cn een nerveuze official nam de grote favorieten steeds hem by de arm en even later meer achterstand opliep, zat helemaal achteraan in de ka- Lahaye had maar voor drie ravaan met de bezemwagen dingen belangstelling: 'n bad, op zyn hielen een Nederlan- een massage en een lekker der te zwoegen en te stam- bed. „Morgen zal het wel pen. Het was Jef Lahaye, die weer beter gaan", probeerden taaie knaap uit het Limburg- wy nog, maar Lahaye rea- se Bunde, die al een paar geerde er slechts op met het dagen „dood" zit, zoals dat in trekken van een bedenkeUjk wielertaal heet. En die ook gezicht, in deze lange rit van het Normandische Caen naar het Geen wagen Bretonse St. Brieuc niet goed draaide. Ruim 20 minuten /^VERIGENS heeft de nadat Voorting zyn bloemen „remvan Lahaye de tijdens de ere-ronde met een Nederlandse ploeg indirect grote boog tussen een stel ernstig parten gespeeld. Me- juichende fabrieksmeisjes had canicien Spenkelink was met geworpen, kwam een groep z^n kleine wagentje afgezakt van 22 renners moeizaam en om Lahaye te assisteren, op laatste krachten de baan T°en Voorting en De Jongh opdraaien. Achteraan reed de kopgroep kwamen heeft Jef Lahaye. Het leek wel of de tourradio op verzoek van de moed hem in de schoenen ploegleider Goldschmidt de zonk, toen hy bij de streep wagen van Spenkelink her- haaldeiyk verzocht naar vo ren te komen om achter de kopgroep zyn positie te gaan innemen, maar daar hele maal achteraan in de kara vaan werd de radio niet goed ontvangen en pas toen Klaas Buchly twee Nederlandse fo tografen, die de ronde op de motor volgen, met een bood- bemerkte, dat nog een ronde schap naar de achterhoede van vierhonderd meter gere- had geStuurd, kwam 00k de den moest worden en geen Nederlandse Renault naar 10 meter na de linish liet hij voren. Voor Piet de Jongh zich dan ook van de fiets waB dat echter al telaat. Hij vallen. Leeg, uitgeput en met had een lekke band gekregen doffe ogen. „Ik was bij die en he, zeU repareren nam valpartij achtergeraakt en ik zoveeI tijdi dat h(J zich op het heb niet meer de kracht ge- pei0ton moest laten terugval- had weer by te komen. Man, jen jjat kostte Nederland 11 man wat heb ik moeten af- minuten in het ploegenklas- zien vandaag. Al een paar sement dagen heb ik een stekende pijn in myn rechterknie, elke druk op de pedaal doet me zeer. Het wil maar niet", kwam er met horten en sto ten uit. De mededeling, dat zyn ploeggenoot Gerrit Voorting de leiding ln de algemene rangschikking had veroverd, kon hem nauweiyks opfleu ren. De anders zo taaie Jef ten val en daarbij liep hij een enkel blessure op. Aanvankelijk vermoedde men, dat het met de verwonding wel los zou lopen, maar gistermorgen 1 een röntgenonderzoek uit, dat er een paar enkelbanden waren gescheurd. An derson kreeg het advies om niet te spelen, aangezien de blessure ernstiger zou worden. De Australiër heeft het toch gepro beerd. Met Mulloy oefende hy 15 min. op één der bijbanen. By die oefening ging het nog. Anderson had niet zo veel hinder van de enkel en hij besloot in de kwartfinales tegen Nielsen uit te komen. In het dubbelspel, waaraan hij samen met de Engelsman Becker deel nam, liet hij verstek gaan. Dus is hij tegen Nielsen toch uitge komen en hij heeft twee sets gespeeld. Toen was het afgelopen. In deze sets heeft hy alleen ballen, die binnen zyn bereik waren terug kunnen slaan, an dere moest hy laten gaan. „Ik kon geen gewicht op de enkel verdragen", zei de teleurgestelde Australiër, toen hij de stryd staakte. Zyn landgenoot Cooper heeft het in de eerste twee sets tegen de Engelsman Wilson niet zwaar gehad. Wilson ont dekte echter in de derde set, dat Coo pers backhand niet zo sterk was. De slimme Brit maakte gebruik van deze wetenschap en voortdurend bestookte hy het zwakke punt van zyn tegenstander. Bovendien werd zyn spreiding beter en de derde en vierde set won hij met 63 64. In de vijfde set werd Cooper pas aggressief. Hy ontplooide zyn spel en met krachtige drives, gevolgd door volleys en dropshots zegevierde hij met 7—5. Het Braziliaanse meisje Maria Bueno heeft niet aan de verwachtingen vol daan. Enkele weken geleden was haar spel tydens de Italiaanse kampioen schappen te Rome nog een openbaring voor vele tennisexperts en toen dacht men aan een Wimbledon-overwinning, doch in de kwart-eindstryden werd zy uitgeschakeld door de 19-jarige Engelse Ann Haydon. De teenager uit Sao Paulo had te weinig routine, dat nu vast kwam te staan. En Ann Haydon, niet alleen bekend om haar prestaties by tennis, doch ook bij tafeltennis, speelde sterker en won met 63 75. In de halve finales zal zij tegenover Altheo Gibson op de baan komen te staan. De 34-jarige Hongaarse Suzy Kor- moczy en de Engelse Angela Mortimer hebben in de kwartfinales hard voor de zege op respectievelyk Mimi Arnold en Margaret Dupont moeten vechten. Suzy Kormoczy won in drie sets: 61 57 86 van Mimi Arnold en Angela Mortimer had eveneens drie sets nodig om Margaret Dupont uit te schakelen: 4—6 6—3 10—8. Mackay, voor wiens service Krishnan maandag zo'n bewondering had. ging in straight sets tegen de geroutineerde Australiër Mervyn Rose ten onder. Rose wist wel raad op het service-probleem en bovendien was de variatie in zyn spel groter. Met 62 64 64 zette hij de Amerikaan aan de kant. De Zweed Davidson moest het onder- Niet alleen de renners kannen bU- dragen in het succes van hun ploeg, maar ook de monteurs. Voordat de nieuwe étappe begint, worden de kar retjes nog eens grondig nagekeken. En dat het bij de Nelux-ploeg goed zit, staat als een paal boven water. De foto laat twee Nederlandse mon teurs zien, die hun beste krachten geven aan het materieel van de Nelux- ploeg. Links: de heer Sprenkeling; rechts: de Amsterdammer Ten Have, die al opviel ln de Ronde v. Nederland. HET WAS GEEN FORMALITEIT, geen beleefdheidsgebaar, dat de grote tourbaas Jacques Goddet onmiddeliyk na de finish van de koplopers naar het Nederlandse groepje op het middenveld van het knusse velodrome toestapte om Voorting en ook zyn verheugde landgenoten te complimenteren met het succes. De heer Jacques Goddet is zaken man en Fransman en dus zal hem er veel aan gelegen zyn wanneer de Franse kopstukken de hoofd rollen blyven vervullen. Maar hy meende het voor de volle honderd procent toen hij zei aangenaam verrast te zyn door de wyze waar op de Nederlanders zich in deze eerste fase van zyn Tour de France weren. „Ik heb het meermalen ge zegd, uw renners zijn geboren vechtjassen. Verleden jaar was ik teleurgesteld over de prestaties van de Nederlanders, maar zij laten nu zien dat zij nog altyd meetellen. Een extra bravo voor Voorting en Wimme van Est, e'est formidable". spit delven tegen de Australische left hander Fraser. De toeschouwers genoten van het spel. Deze spelers gaven prach tige volley-duels te zien en aanvankelijk waren zij ook tegen elkaar opgewassen. Een betere controle en een constanter spel hebben tot de zege van Neal Fraser geleid. Met de cyfers 64 68 62 36 86 versloeg hij Davidson. In de halve finales verschynt Fraser tegen Nielsen op de baan, terwyl Rose en Cooper in de andere halve finale zullen stryden. Maria Bueno en Althéa Gibson hebben in de derde ronde van het dames dub belspel het sterke paar Karol Fageros en Dorothy Knode verslagen. De cyfers van deze ontmoeting waren 64 63.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 6