Het sprekende testament Ned. dames atletiekploeg kwam tegen Frankrijk slechts tot 53-53 Agenten hebben geen watervrees MAANDAG 30 JUNI 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Op Schip-hol, waar het vliegtuig een half uur stond op weg van Brus sel naar Kopenhagen, vertelde Audrey Hepburn, dat zij juist de laatste op- naimen voor de film „The Nun's Story" in Brugge achter de rug heeft efi dat zij op weg is met de S.A.S. over de Pool naar Los Angelos, waar haar echtgenoot Mel Ferrer op het ogenblik vertoeft. De opnamen voor „The Nun's Story" hebben in de Con go, Rome en Brugge tezamen niet minder dan zes maanden geduurd. Na twee weken rust in Los Angeles begint zij aan 'n nieuwe film „Green Mansions" genaamd, naar het boek Foto: Audrey wilde alleen maar even uit het vliegtuig, komen om te poseren met het hondje „Famous". van de Amerikaanse schrijver W. H. Hudson. Voor de eerste maal zal zij voor Metro Goldwyn Mayer werken. Haar man heeft de regie in „Green Mansions" en vervult evenals zij een hoofdrol in de film, die gedeeltelijk in Venezuela speelt. Het is voor de eerste maal, dat het echtpaar Ferrer-Hepburn de hoofd rollen in een film spelen en waarbij Mel Ferrer tevens de regie waar neemt. De opnamen zullen 12 weken in beslag nemen. In het najaar zal Audrey Hepburn naar Nederland ko men om vakantie te nemen. Ned. record van Gerda Kraan op 800 m. wel of niet erkend? De Nederlandse dames atletiek ploeg, gehandicapt dobr blessures van Hannie Bloemhof, Ine Spijk en Joke Claus heeft gisteren op de Sin- telbaan te Werve in Rijswijk een benauwde puntenverdeling behaald. De Franse dames zegevierden niet minder dan zesmaal, waarbij zelfs een dubbele zege op de 800 meter. Onze landgenoten stelden daar vier overwinningen tegenover, waarvan twee nummers, het speerwerpen en het discuswerpen voor de Neder landse ploeg het meeste succes ople verde, namelijk een eerste en een tweede plaats. Het is dus geen revanche gewor den voor de Franse dames die ver leden jaar te Lille, in het stadion Fe lix Grimopres met 60 tegen 46 pun ten een nederlaag moesten incasse ren, maar het is ook geen overwin ning geworden voor onze vertegen woordigsters. Een overwinning ove rigens, die met Hannie Bloemhof, Ine Spijk en Joke Claus toch maar heel klein zou zijn geweest. Annie Haase en Joke Bijleveld in landenploeg? De blessures van Hannie, Joke en Ine, hebben echter enige lichtpunten met zich medegebracht. Ten eerste de 20-jarige studente aan de acade mie van lichamelijke opvoeding in Den Haag, Annie Haase, een ontdek king van Bram Leeuwenhoek en Henk Blok, die sedert 4 mei jl. aan atletiekwedstrijden deelneemt en ten tweede de 18-jarige Celebes-atlete Joke Bijleveld, die als juniore de Nederlandse eer verdedigde in de 4 x 100 meter estafette-ploeg en het vèrspringen. Men mag aannemen dat, wanneer Annie Haase a.s. zondag op de Nederlandse kampioenschappen in Rotterdam een goede prestatie le vert zij een goede kans maakt te worden opgenomen in de Nederland se ploeg die op 16 augustus in Mal- mö tegen Zweden uitkomt. En mis schien daarna ook in de ploeg voor de Europese kampioenschappen in Stockholm Zoals verwacht is de 8Ö0 meter da mes een geheel Franse aangelegen heid geworden. Mej. Goullieux, die deze afstand reeds in 2 min. 10.5 sec. had gelopen (Frans record) nam na 300 meter de leiding over van Marie Poissonnier, een debutante, die nog wat schools loopt, en was tevens zo tactisch haar landgenote Laurent met zich mee te trekken. Direct na de start brandde de strijd al los om de kop, die de frangaises N. Goullieux en C. Laurent, op de eerste en tweede plaats bracht, met direct daarachter M. Poissonnier als 3e en Gerda Kraan als 4e, en in deze volgorde ging de laatste ronde in. De kleine dappere Poisonnier lan ceerde vervolgens een aanval op de beide Franse loopsters, sleepte daarmee in haar kielzog Gerda Kraan naar voren. Met nog 200 m. voor de boeg zette Gerda haar eind sprint in, passeerde haar teamge note Poisonnier, die wat terugviel na haar poging contact te maken met de frangaises, en joeg deze, die nu ook hun eindsprint inzetten, achter na. Het mocht echter niet meer ba ten, de Franse loopsters hadden een te grote voorsprong: deze race werd voor Frankrijk. N. Goullieux werd le in 2.14.7, 2e C. Laurent in 2.15.9. Gerda Kraan in 2.16.6, wat een nieuw Ned. fecord op dit nummer geweest zou zijn, indien de jury niet de blun der had gemaakt om slechts 1 klokje op de eerst binnenkomende Neder landse te zeten, in plaats van de re glementair voorgeschrevèn 3 klokjes. 4e werd de kranige M. Poisonnier in 2.20.3 Voor Gerda Kraan dus offi cieel geen nieuw Ned. record. Dit blijft nu nog staan op de naam van Gré de Jongh met 2.17.2. Het zal voor haar een troost zijn, dat de 2.16.6 wel als nieuw clubrecord bij de Bata ven zal worden erkend. Overigens is men in Bataven-kringen er van over tuigd, dat er in de loop van het sei zoen het nieuwe Ned. record voor dames op de 800 m. er toch zal ko men. Er is na afloop van de landenwed- strijd NederlandFrankrijk dames toch een procesverbaal ingediend bij de recordcommissie van de K.N.A. U., om de 2 min. 16.6 van Gerda Kraan als Nederlands record te er kennen. Naderhand bleek de heer Jo Moer man, die bij deze wedstrijd als scheidsrechte' fungeerde, dezelfde tijd als het jurylid de heer Katsma te hebben opgenomen. Ook wedstrijd leider Frans Jutte had een tijd op genomen, die eentiende seconde hoger lag dan de tijden van de heren Katsma en Moerman, zodat wel aan de reglementen was voldaan. De tijd, die de heer Jutte heeft opgeno men, valt namelijk weg indien de bei de andere chronometers dezelfde prestatie aanwijzen. Een en ander hangt natuurlijk af van de record commissie van de K.N.A.U. Wat de overige loopnummers be treft liep Ria van Kuik een zeer goede 200 meter in 24.7 sec. en bleef Willy BakkerCysouw met 11.4 sec. over de 80 meter horden 0.1 sec., achter bij de Franse recordhoudster Marianne Lambert—Dj ian. De technische nummers. Corrie Huygen, de Rotterdamse telefoniste en „captaine" Corrie van den Bosch zorgden voor het hoogste aantal punten bij het discuswerpen door een eerste plaats van Corrie Huygens met 43.23 meter, gevolgd door Oisterwijkse Corrie met 42.47 meter. Ook bij het speerwerpen twee eerste plaatsen. De Amsterdamse Greet van Zelm, was de enige met een worp over de 40 m., terwijl An nie Hoogma met slechts negen cm. verschil tweede werd voor het Fran- meisje Cathiard. Twee contrasten vehtegenwoordig- den ons land bij het horogspringen. De donkere Nel Zwier, sukkelend met een pijnlijke knie en de blonde Dini Hobers. Het werd Nel Zwier, die met een sprong van 1.61 meter de eerste nlaats veroverde, maar Di ni moest met 1.57 meter met de der de plaats achter het 16-jarige Franse meisje Petriamiel, die twee cm. hoger kwam, genoegen nemen. Het kogel stoten was voor Frankrijk. Bretelle stootte 13.69 meter, Dini Hobers, die twee weken geleden het nationale record op 13.70 bracht bereikte met 12.98 meter de tweede plaats, Wem- my SpierenburgScholtmeyer, de kleuterleidster uit Beilen, heeft niet de vorm van verleden jaar toen ze zes meter sprong. Het werd 5.69 me ter achter de Frangaise Lambert- Djian, die met 5.94 meter haar eigen nationale record evenaarde. Helmen voor juryleden? Juryleden bij atletiekwedstrijden zouden voortaan misschien beter doen een helm te dragen als zij hun func tie op het middenveld uitoefenen. Bij de regionale atletiekwedstrijden in Leiden was zondag een vrouwelijk jurylid, die assisteerde bij het vèr springen zo ongelukkig een ver keerd geworpen discus uit de ring vlak naast de springbak, tegen het hoofd te krijgen. Met een bloedende hoofdwonde moest ze naar het aca demisch ziekenhuis gebracht worden om zich te laten verbinden. In weerwil van dit ongeluk waren er toch nog enkele goede prestaties. Zo liep Ineke Vrijburg (Meeuwen) de 100 m. meisjes a in 12.7 sec., 0.1 sec. onder het officiële Ned. record van de Rotterdamse Ria Kinwei. Yvonne Raatsen en Corrie Bolijn hebben ech ter al 12.6 sec. gelopen, maar deze tijden zijn nog niet officieel erkend. Op de 80 m. meisjes verbeterde het 15-jarige WEK-atleetje Truus Crui- ming uit Wassenaar het Zuidhollends record. Zij bracht dit op 10 sec pre cies, slechts 0.1 sec. boven het Ne derlands record op deze afstand, dat met 9.9 sec. in het bezit is van Annie Keff (GAC). Het zou dus mogelijk zijn, dat een meisje van 15 ja^f een Nederlands junior-record breekt. Bataven-junioren te Leiden. Op de wedstrijden die in de Leidse Hout voor de afd. Leiden van de K.N. A.U. georganiseerd waren, was de Bataven-junior J. Leenen de succes volste Bataaf door het winnen van vèrspringen jongens C, en zich te plaatsen in de finale 60 m. jongens C. Op 600 m. jongens B. wist J. Prandt beslag te leggen op de 4e plaats in 1.33.3 en zijn clubgenoot J. v. Leeu wen 7e in 1.37.4 Ton v. Resteren bracht het op de 100 m. junioren B tot een finaleplaats; Elja Kagie bij de dames moest deze keer genoegen ne men met een 5e plaats. Bataven te Utrecht. Ria de Winter wist op de te Utrecht gehouden wedstrijden de 800 m. dames te winnen in 2.25.5. HERENATLETEN HIELDEN „GENERALE". Naast de landen wedstrijd tussen de dames van Nederland en Frankrijk hebben enige heren „top"-atleten ge bruik gemaakt van de mogelijkheid om onder de ogen van de technische commissie en de voorzitter van de KNAU, ir. A. Paulen, een laatste „Generale" te houden voor de Ne derlandse kampioenschappen, die vol gende week in Rotterdam worden ge houden. Deze kampioenschappen zijn daarom zo belangrijk, omdat aan het einde van die dag de resultaten van het afgelopen seizoen worden opge teld en afgetrokken, waarna de ploeg voor de Europese kampioenschappen in Stockholm wordt bekend gemaakt. De Eindhovense kantoorbediende Henk Haus, die afgelopen winter zo hard heeft getraind op le midden afstand, kreeg als opdracht mee be neden de 1 min. 50 sec. te blijven op de 800 meter. Snel, bijna te snel ging de 400 meter in 52.5 sec. en dit tem po hield hij vol tot 100 meter voor de finish. Toen wreekte zich het hoge aanvangstempo en ging claus letter lijk en figuurlijk door de knieën. Bijna zittend kwam hij de bocht door en met een heel kleine pas bereikte hij toch nog in 1 min 51.6 sec. de eindstreep, Heida in 1.53.4 een stuk achetr zich latend. Jammer, een re cordverbetering had er ongetwijfeld in gezeten, wanneer Mijndert Blan- kenstein niet op de 1500 meter was gestart. Het is een gevecht geworden tussen hem en Harry Jansen van AAC. 3 Min. 5Ï.8 sec. vor Blanken- stein, 3 min. 52 sec. rond voor Jans sen. Een ongetwijfeld goede presta tie op deze moeilijke baana Henk Vis ser bleef met zijn 7.54 meter supe rieur. Het was nu eens niet Albert Hofstede, die tweede werd, maar tien kamper Eef Kamerbeek, die met 7.03 meter de vierde 7 metersprin ger werd en zijn beste persoonlijke prestatie verbeterde. Cees Koch was er weer met een worp over de 50 meter en Harry Kleeff bleef met 1.85 meter de beste hoogspringer. BASKETBALL R.K. LYCEUM SPEELDE IN DEN HAAG Zondag speelde een team van het R.K. Lyceum „St. Bonaventura" een basketballwedstrijd te Den Haag te gen een team van de hoofdklasser „Argus". Voor het R.K. Lyceum kwa men uit: Kagie; v. d. Meel; Pley; Roo- zen; Spadon, Tjen a Loi en Vos. Ondanks het vrij warme weer werd er in een behoorlijk tempo gespeeld en het bleek al spoedig, dat het Ly ceumteam volkomen was opgewassen tegen dit officiële basketballteam. Om beurten hadden beide ploegen in deze faire wedstrijd de leiding, tot dat Argus, dat oorspronkelijk gestart was met zijn 5e team, tijdens de laat ste 10 min. spelers uit het 4e en 3 e team ging opstellen en daardoor ten slotte met 2622 do wedstrijd won. (107) Omedmmtis vervloten, kind!Wi moeten nar huis om het tasteelmorde te naken, mntlim- bitk al het mortenm bezit kotrnn nemen. nmoemeeum vmra Tem imom mme uh ruwst- m/snuuooBtm MenaU?!... Ttitatwelrin... Ve onderen kreten niets.'.. le hebben met die blonde Knltekop vriendsehoptesloten en mi.. ROEIEN DE NATIONALE ROEI- KAMPIOENSCHAPPEN. Nereus heeft tijdens de nationale roeikampioenschappen die gisteren onder ideale weersomstandigheden op de Bosbaan werden verroeid, de meeste titels in de wacht gesleept. De Nereiden werden na afloop daar voor beloond met een uitnodiging van de Nederlandse Roeibond om met de Vier met Stuurman en de Acht deel te nemen aan de Europese kam pioenschappen. Nereus bracht inderdaad een vlag vertoon. In de Vier zonder Stuurman kwamen slechts twee ploegen in de baan beide van Nereus. De eerste ploeg won in de uitstekende tijd van 6 min. 37.7 sec. In de Vier zonder Stuurman wa ren de Amsterdamse studenten zoals gebruikelijk in de start achter geraakt op Njord 2 en Njord 1, maar op de helft kwam Nereus naar voren en be sliste de strijd in een briljante spurt. De dames Skif werd een overtui gende zege voor mej. Luderus van de Dordtsche, die een klasse apart was voor mevr. Blaisse van der Hoop en mevr. Zeegers van Wetterwille. Ook bij de herenskif was één scul ler veruit de beste: Redelé van Dordt sche. Hij roeide onbedreigd in de prachtige tijd van 7 min. 8.1 sec. en brak daarmee zowel het nationaal als het internationaal Bosbaanrecord, die beide sinds 1951 met een tijd van 7 min. ll.£ sec. op naam van Bakker stonden. De grootste verrassing vormde de nederlaag van de Vliet in het num mer Vier met Stuurvrouw. De Laak won in 3 min. 43.1 sec. mei enkele decimeters verschil. Bij de herenachten won de ploeg van Nereus, die van meet af aan de leiding had, voor Triton en Nereus. De dames Acht van de Vliet ten slotte werd tweede achter de Himze en vóór Nautilus. NED. DEELNEMING EUR. KAMPIOENSCHAPPEN. Na afloop van de nationale roei kampioenschappen op de Bosbaan in Amsterdam heeft de voorzitter van de Nederlandse Roeibond drs C. E. van der Ploeg bekend gemaakt, dat de volgende ploegen een uitnodiging zullen ontvangen om deel te nemen aan de Europese roeikampioenschap pen, die van 22 t.m. 31 augustus te Poznan (Polen) worden gehouden. Het zijn: de dames Dubbel Vier van de Leidse Vrouwelijke Studenten- roeivereniging De Vliet: C. Wc Ooms, A. A. v. d. Kooy, M. Goddijn, A. v. Hoeken. Stuurvrouw: C. d'Artillac Brill. Verder de skifeuse van de Kon. Dordrechtse Roei- en Zeilvereniging mej. M. Luderus, de skifeur van de Kon. Dordtrechtse Roei- en Zeilver. A. C. Redelé, de acht van de Am sterdamse studentenroeivereniging Nereus en de Vier met Stuurman van de Amsterdamse studentenroeiver. Nereus. LAWNTENNIS Het Engelse publiek kreeg zaterdag een teleurstelling te verwerken. Het 17-jarige Engelse meisje Christine Truman, dat tijdens de wedstrijden om de Wightman cup Althéa Gibson had verslagen en in wie de Engelsen 'n toekomstige Wimbledonkampioene zien, werd in de vierde ronde uitge schakeld. Het was Tiny Mini Arnold, een 19-jarige deelneemster uit Cali- fornië, die haar de nederlaag had toe gebracht. Vele belangstellenden, die de partij hadden willen bijwonen, konden geen plaats op de propvolle tribunes rondom het centre court krijgen. Maar zij volgden de wedstrijd toch, zij het op het electrische scorebord. Lang heeft het duel niet geduurd. Het vonnis over Christine Truman voltrok zich binnen een uur. Op be heerste wijze bouwde Mimi Arnold een beslissende voorsprong op. De Engelsen op de tribunes konden him ogen nauwelijks geloven. Hun idool ging langzaam ten onder. Christine Truman werd onzeker. Zij bleef weliswaar voortdurend in de aanval, maar haar anders zo keiharde en goedgeplaatste forehanddrives kwa men niet. De ballen belandden in het net of ver achter de baseline en zo vergaarde haar tegenstandster punt na punt. Mimi Arnold was zo vast houdend als een terrier en met haar lage slagen overrompelde zij haar tegenstandster. De cijfers waarmede de Amerikaanse won waren: 108 en 6—3. Er verdween nog een geplaatste speelster van het toneel De 29-jarige Engelse Pat Ward trok zich weinig van de reputatie van de Amerikaanse Karol Fageros aan en met 26, 64 en 64 schakelde zij de als achtste geplaatste speelster uit. Maar eigen lijk heeft de do,r de zon gebronsde „glamour girl" de nederlaag aan zichzelf te wijten. Ze liep op ver keerde momenten naar het net op waardoor zij haar rivale te veel pas- seerruimte bood. Een fout in de jrganisatie is, dat de twee dominerende figuren in het dames enkelspel, Althéa Gibson en Maria Bueno in de onderste helft van de lijst zijn geplaatst. Het is im mers hierdoor onmogelijk, dat beiden de eindstrijd zullen bereiken. De partij tussen de dubbels mevr. RoosWim Maris en Erika Vollmer Bungert, welke voor de tweede ronde van het gemengd dubbelspel werd gespeeld, heeft geen hoog peil bereikt. Hiervoor immers werkten de omstandigheden niet mee. De baan was in slechte conditie door de hevige regenval van de laatste dagen en daardoor bereikte geen van de vier spelers hun normale vorm.. Onze landgenoten hebben in de tiende game van de tweede set drie matchpoints gered, doch ondanks het feit, dat zij ook daarna verbeten terugvochten, hebben zij de eer aan de tegensanders moeten laten. Met 63 en 75 won de Duitse combi natie. ZWEMMEN 3 KM. WEDSTRIJDEN IN DE GOUWE Zaterdag zijn in de Gouwe by Waddinxveen enkele 3 km. zwem wedstrijden gehouden. De resultaten waren: 3 km. vrije slag dames: 1. Astriö Sanderson (Robben) 44 min. 8.9 sec.; 2. Henny van der Velden (Robben) 44.50,5 3. Mary Landeweerd (Rob ben) 48.4,2. 3 km. schoolslag dames: 1. Rita Kroon (Robben) 54 min. 8,7 sec.; 2. mej. Dogrop (D.W.R.) 57.13,5; 3. mej. Heemskerk (De Zijl) 58.24,5. 3 km. vrije slag heren: 1. Herm- sen (Robben) 41 min. 48 sec.; 2. Prins (D.J.K.) 42.15,2; 3. Dreyer (H.P.C.) 42.50,7. WEDSTRIJDEN ZWEMMEND REDDEN Ter gelegenheid van het 40-jarig be staan van de Leidse Reddingsbrigade werden in samenwerking met het dis trict Zuidholland zaterdag in de zwem inrichting De Zijl wedstrijden georga niseerd, die mede door het goede weer en de flinke belangstelling, uitstekend zijn geslaagd. Ook aan spanning heeft het niet ont broken. want na de talrijke nummers stonden Gouda, Den Haag en Rotterdam voor de seniorenbeker precies gelijk nl. met 9 punten. Na loting werd de eind uitslag: 1. Gouda; 2. Den Haag; 3. Rot terdam. Maar Gouda behaalde nog meer successen, won de Van Bueren-wissel- beker met 27 pnt. en legde ook beslag op de Junioren-beker met 13 pnt.; Den Haag won de beker voor de grootste deelname. De voornaamste uitslagen waren: 1. In zwemcostuum met een ploeg van 3 pop opduiken: (puntentelling gaat voor de tijd): Meisjes: 1. Rotterdam 8 pnt., 1.2. Gouda 7 pnt.; 1.1.4; 3. Leiden 7 pnt. 1.6.2. Jongens: 1. Gouda 7 pnt. 1..5/10; 2. Dlft 7 pnt. 1.16; 3. Den Haag 7 pnt. 1.3.0. 2. Estafette gekleed, vervoeren van een drenkeling in kop-, bovenarm-, pols en schoudergreep over 4 X 12llt m.: Meisjes: 1. Gouda 7 pnt. 1.12.4; 2. Noordwijk- 7 pnt. 1.18.3. Leiden 7 pnt. 1.33.6. Jongens: 1. Den Haag 8 pnt. 1.20.2; 2. Gouda 7 pnt. 1.15.6; 3. Wassenaar 7 pnt. 1.16.—. 3. Gekleed 25 m. enkelvoudige rugslag: Meisjes: 1. M. van Hal (LRB) 7 pnt. 32.—; 2. J. Buys (RRB) 7 pnt. 33.—; 3. A. Klinkenberg (DRB) 7 pnt. 33.4. Jongens: 1. J. Veul (DRB) 8 pnt. 31.1; 2: R. Dortland (GRB)) 7 pnt. 29.5; 3. T. Woudenberg (GRB) 7 pnt. 29.6. 4. Gekleed 50 m. enkelvoudige rugslag: Dames: 1. C. van Tilburg (NRB) 7 pnt. 1.15.2. L. v. Duivenbode (NRB) 1.21.4; 3. J. C. Pley (RRB) 7 pnt. 1.23.0. Heren: 1. J. A. Asselé (RRB) 7 pnt. 1.10.5; 2. G. J. Quak (GRB) 7 pnt 1.16.5; 3. B. v. Harmeien (HVRB) 7 pnt. 1.27.1. 5. Estafette gekleed 4 X 25 m. ver voeren van een geklede drenkeling in kop-, bovenarm-, pols- en schouder- greep: Dames: 1. Gouda 7 pnt. 3.24.6; 2. Rot terdam 6 pnt. 3.8.4. Heren: 1. Den Haag II 8 pnt 2.54.8; 2 Den Haag I 7 pnt. 2.50.8. 6. In zwemcostuum onder water zwem men met ballon en lijn: Dames: 1. W. Waldekker (RRB) 32 m. 30.4; 2. J. Ridder-Reehorst (GRB) 24 m. 30.—; 3. H. Schuemie (WRB) 20 m. 25. Heren: 1. N. van Houten (HVRB) 42 m 38.2. C. S. Mooyenkind (GRB) 38 m. 40.—; 3. G. J. Quak (GRB) 35 m. 36.—. 7. Gekleed 25 meter in kopgreep ver voeren van een geklede drenkeling: Dames: 1. C. v. Tilburg (NRB) 8 pnt. 42.5; 2. H. Schuemie (WRB) 8 pnt. 57.—; 3. M. H. Leerentveld (RRB) 7 pnt. 41.1. Heren: 1. H. de Rotte (GRB) 8 pnt. 37.5; 2. B. van Harmeien (HVRB) 8 pnt. 44.4; 3. D. de Wit (HVRB) 7 pun ten 38.2. 8. Gekleed 50 m. zwemmen in school slag: Dames: 1. C. van Tilburg (NRB) 8 pnt. 1.1.—; 2. M. C. Kulcker (RRB) 8 pnt. 1.1.9; 3. C. de Zwart (HVRB) 1.12.5. Heren: 1. J. v. d. Kamp (RRB) 8 pnt. 51.8; 2. B. Rozema (HVRB) 8 pnt. 52.—; 3. H. de Rotte (GRB) 8 pnt. 52.5. In Haverhill (Suffolk) heeft een grote overstroming het stadje onder water gezet. De foto laat een politie-agent zien, die door het water gaat om eigens hulp te gaan bieden; een vrouw kijkt toe uit de bovenverdieping.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 10