Vrouwelijke studenten in Leiden hielden een modeshow K&O deed Groene-Kaarthouders een „Goede Reis" genieten Scherp Aan de Katholieken van Leiden Lijst 3 Menken Vriendenkring ter ere van het Allerheiligst Sacrament Dansexamens amateurs van Leiden en omgeving Busverkeer niet meer over begin Haarl.straat ZATERDAG 2i MEI 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA Prinses Beatrix onder de belangstellenden De modeshow die de Vereniging van Vrouwelijke Studenten te Leiden gistermiddag in de foyer van de stadsgehoorzaal hield, overtrof alle verwachtingen De show, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de ver bouwing van het V.V.S.L.-gebouw, werd georganiseerd door het actie comité voor de verbouwing, in sa menwerking met de heer Tom Wes ten. De modellen, die ontworpen wa ren door leden van de vereniging en leerlingen van de Vogue school in Amsterdam, werden getoond door elf dames, leerlingen van de Vogue- school en V.V.S.L.-leden, die hiervoor een speciale mannequincursus hadden gevolgd. Behalve ontwerpen, waarbij smaakvolle variatie op de ballonrok was de halve balion, waarbij de ruimte in een diepe plooi aan de rok- zoom in de zijnaad was verwerkt. Losse gedrapeerde panden gaven aan de draagster een zwierige charme. Eén model had een wijde rok en was bovendien voorzien van een los, ge drapeerd pand. Een oud-rose middag japon had een gepjooid bovenstuk een strakke rok, aie echter in de taille eveneens geplooid was. Haute couture. De show, die werd omlijst door het V.V.S.L.-cabaret, was van grote al lure en had de kenmerken van de haute coture, wat bij een adviseur als de heer Offerman ook niet te ver wonderen valt. Vanavond zullen en kele flitsen op het televisiescherm worden uitgezonden. de heer Ferry Offerman als adviseur en leider optrad, waren de modellen ook door hen zelf vervaardigd. De heer Toon Smit uit Aerdenhout ontwierp bij alle toiletten speciale hoeden. Voor de Elizabeth Arden make-up zorgde de firma Westen. De coiffures waren vervaardigd door de heer Joh. Suykerbuik uit Amsterdam. De byoux waren eveneens van de firma Wes ten en de schoenen waren afkomstig van de BATA-fabrieken. Verschil lende Nederlandse stoffenfabrikanten hadden gratis stoffen ter beschikking gesteld. Elizabeth Arden was ver tegenwoordigd door haar bekende Europese „physionome", Monsieur Francois, die in een kleine toespraak het belang van een maguillage als accentuering van de persoonlijkheid uiteenzette en die in de eerste plaats de aanwezige dames adviseerde daar bij toch vooral zichzelf te durven zijn. Apart. Onder leiding van mej. Fatima v. d. Hoog showden elf mannequins fraaie toiletten bij de klanken van piano en gitaar. Mooi van kleurstel ling waren de strand- en vakantie ensembles waarmee de show werd geopend. Over strakke zevenachtste pantalons werden wijde blouses met driekwart mouwen gedragen. De strandpakjes bestonden uit strakke lijfjes en bolbroekjes, soms met een iets langer klokrokje. Er was nogal veel gewerkt met tegenvoeringen van een afstekende kleur .Apart wa ren de grote hoeden van Toon Smit. Bij de vakantiekleding waren ze meestal uitgevoerd in felle kleuren, bij de geklede modellen bestonden ze uit heel licht stro, met een enkele variatie in een hardere kleur. De kleinere modellen gaven een gevari eerde cloche-lijn te zien. Van de terlenka en de tinneroy gingen de mannequins over op ver edelde katoen in prachtige tinten die in elkaar overliepen óf die sterk con trasteerden. Naast linge flou, bollen de ruglijn en trapeziumlijn waren cf: klassieke jurkjes met wijde rokken, die echter toch allemaal de heupron dingen vertoonden die onmiskenbaar het modebeeld van dit seizoen be heersen. Ook de Empire-lijn was aan wezig: in wit met een marineblauw accent vlak onder de boezem. Een Het model „Candle light". Op een van de achterste rijen heeft onopgemerkt H. K. H. prinses Beatrix de première van deze show bijge woond. Op 27 mei zal de show worden her haald in Huis ter Duin in Noordwijk en op 29 mei in het Carlton-hotel in Amsterdam. Aan het einde van de middag dankte de praeses van de V.V.S.L., mej. T. Kooistra, de leden van het actiecomité voor al hun werk. Mej. M. Gorter, praeses van het actie comité huldigde na afloop van de show alle mede#/erkers, en in het bij zonder mevr. Keizer van de Voque Studio, de heren Ferry Offerman, Toon Smit en Tom Westen. Enkele modellen en geschenken van Leidse firma's werden onder de aanwezigen verloot. GEM. AANKONOIGING VERKIEZING LEDEN GEMEENTERAAD De Burgemeester van Leiden 'brengt ter openbare kennis, dat op woensdag 28 mei 19ö8 van des morgens acht uur tot namiddags zeven uur de stem ming ter verkiezing van de leden van de Gemeenteraad zal plaats hebben. De kiezer wordt in herinnering ge bracht de verplichting, bedoeld in ar tikel I 9 der kieswet: Hij, die volgens het kiezersregister bevoegd is tot de keuze mede te werken, is verplicht zich binnen de voor de stemming be paalde tijd aan te melden bij het stembureau van het voor hem aange wezen stem district. Voorts wordt gewezen op het be paalde in artikel 128 van het Wet boek van Strafrecht: Hij, die opzet telijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voor schrift uitgeschreven verkiezing deel neemt, wordt gestraft met gevange nisstraf van ten hoogste een jaar. Leiden, 24 mei 1958. De Burgemeester voornoemd, K. VAN KINSCHOT VAKANTIEREGELING EN Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat op de Secretaris dier gemeente, kamer 125, zijn nedergelegd ter lezing voor een ieder gedurende drie maan den de volgende door de raad dier gemeente in zijn vergadering van 12 mei 1958 vastgestelde verordeningen: 1. Vakantieregeling kruideniers- en melkwinkeliers. 2, Vakantieregeling slagerswinkels 1958. VASTSTELLING UITSLAG VERKIEZING LEDEN GEMEENTERAAD De Voorzitter van het centraal stembureau ter verkiezing van de le den van de Gemeenteraad brengt ter openbare kennis, dat op vrijdag 30 mei a.s. te 10.15 uur v.m., in 't Stad huis de uitslag van de op 28 mei daar aan voorafgaande gehouden verkie zing van de leden van de Gemeente raad zal worden bekend gemaakt. Leiden, 24 mei 1958. De Voorzitter voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. INZAMELING HUISVUIL Op 2e Pinksterdag zal geen huis vuil worden ingezameld. Men gelieve op die dag geen em mers aan de openbare straat te plaatsen. Het inzamelen van huisvuil uit die percelen, welke gewoonlijk op maan dag worden bediend, zal nu plaats vinden op dinsdag 27 mei e.k. Het ophalen van huisvuil uit die percelen, welke normaal op dinsdag worden bediend, geschiedt nu op woensdag 28 mei e k. D ophaaldienst van woensdag zal, met enige vertraging, normaal door gang vinden. De directeur Gem. Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Naar HUIBERS Haarlemmerstraat 1 23, Leiden voor Geboorteaankondigingen Bij Kon. Besluit is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau dr. B. A. van Proosdij, directeur en oprichter van het Voor-Aziatisch- Egyptisch Genootschap „Ex Oriente Lux" te Leiden, wonende alhier. De versierselen, behorende bij deze on derscheiding, zijn de heer v. Proosdij vandaag uitgereikt door de burge meester van Leiden. POTLOOD en GEEST Oplossing No. 532. Horizontaal: 1. lak, 4. smaak, 9. arak, 11. aria, 12. no nius, 12. ra, 14. smal, 15. T.p., 17. Aa, 18. o.e., 21. L.O., 23. ende, 25. na, 27. oester, 28. Oder, 30. tule, 31. linde, 32. sen. Verticaal: 1. lans, 2. aroma, 3. ka naal, 5. mast, 6. ar, 7. air, 8. kaap, 10. kil, 16. Pontus, 19. edele, 20. knol, 22. oord, 23. Est, 24. eren, 26. adi, 29. en. Uitstel is nog geen afstel. Ten minste inet bij de Leidse Volks universiteit K. O. Die heeft gister avond een belofte, in maart jl. ge daan aan de houders van groene kaarten, in vervulling doen gaan met een o-pvoering door het Rotterdams Toneel van het blijspel „Goede Reis". Het was zoals aangekondigd een alleraardigst, amusant en luch tig stuk; echt Frans: vol van dolle vondsten en tintelende woordspelin gen. Wanneer evenwel het programma sprak van „nergens stuitend", dan was daarmee ook alles gezegd. Naar Franse trant was het stuk hier en daar wat aan de ondeugende kant en soms had de schrijver, Jacques Deval, naar onze smaak zijn sterkte wat al te veel op dat terrein ge zocht, hetgeen de opzet hoe luch tig ook de schijn van zwakte gaf. Het kon eigenlijk al moeilijk an ders: Martine Beix, een Franse jon gedame die niet meer in liefde ge loofde en zichzelf schuil deed gaan achter een uitwendig pantser van cynisme, had passage geboekt op de „Ile de France", in de hoop, dat ze in Amerika een schatrijke man zou vinden. Als garantie voor de moeite verlangde ze slechts een paar mil joen en een trouwring als polis. Door stom toeval kreeg ze de hut toegewezen, waarin de purser een verstekeling had ondergebracht, die zyn toevlucht had gezocht onder het bed. De jongeman was op weg naar Amerika, waar hij de hand wilde gaan vragen van een schatrijk meisje, dat hij als chauffeur door Europa heeft gereden. Martine kan de „blin- de-passagier", Raoul Carnoy, niet aangeven en de twee komen tot een vergelijk: Zij zal hem verbergen en voedsel geven. Ze zijn nu eenmaal tot op zekere hoogte lotgenoten en Raoul ondergaat onderdanig haar vrouwelijke solidariteit. Hun lot gaat nog verder gelijk op als Martine haar eerste prooi aan zich voorbij ziet gaan en Raoul zich door zijn aangebedene vergokt ziet aan een tante met als inzet een scheepje. In zes dagen kan nu eenmaal veel gebeuren: Hij blijkt behalve keihard, ook nog idealist en sentimenteel te zijn en zij ontdooit en gaat in liefde geloven. Niet alleen in liefde voor haar land, maar ook in die voor Raoul. Samen gaan ze dan terug om in Parijs te trouwen. Raoul en Martine werden resp. ge speeld door Pim Dikkers en Lies Franken, twee spelers, die wel bij zonder geschikt bleken voor de dar tele rollen, die in hun handen waren gelegd. De luchthartige onverschil ligheid van de verstekeling en zelfs de vrij plotselinge karakterverande ring van de berekenende Martine, kregen door hun vertolking nog de schijn van levensechtheid. Niet minder werd de echtheid van het spel beïnvloed door de kleine rollen van élk van de tien andere spelers, wier spel door de grote be weeglijkheid van het toneel wél aan hoge eisen moest voldoen. Hoezeer de toeschouwers het per fecte spel van Het Rotterdams Toneel op prijs hebben gesteld, bleek uit het dankbare applaus na afloop. Lies Franken kreeg een boeket rose la thyrus. VERBOUW PANDEN MIDDELSTEGRACHT. Het verbauwen van panden aan de Middelstegracht tot garage en expe ditieruimten, is namens de firma Mostert Zn alhier gegund aan het aannemersbedrijf J. Stouten alhier voor 40.000. De gemeenteraadsverkiezingen staan éérder voor de deur, dan men er laee van heeft. Na de Pinksterdagen scheidt ons ^og één dag van de verkiezingen op woensdag a.s. Het gaat er voor de K.V.P. in Leiden om zo stevig mogelijk voor de dag te komen. Als iedereen medewerkt, kan de 9e zetel voor de K.V.P. worden veroverd. De candidatenlijst is niet zonder moeite zó bij de groslijst-stemmin gen (waaraan alle leden konden deelnemen) vastgesteld, dat een bekwame én deskundige raadsfractie kan worden gevormd. Er zijn daarin groeps belangen vertegenwoordigd én algemene belangen. Maar het zou beslist onjuist zijn, een raadsfractie te zien als een standen-vertegenwoordiging. De voornaamste eisen, welke men aan een raadsfractie (en niet alleen die van de K.V.P.) mag stellen is sociaal gevoel en gespreide deskundigheid op de vele terreinen van gemeentelijk beleid. Daaraan voldoet de vermoe delijke samenstelling van de K.V.P.-raadsfractie in alle opzichten. Ieder kan met een gerust hart woensdag zijn of haar stem geven aan Men schrijft ons: Onder de vele belangrijke, nood zakelijke, nuttige en goede vereni gingen die wij bezitten, neemt de ver eniging „De Vriendenkring ter ere van het Allerheiligste Sacrament" wel een heel aparte plaats in. Het doel van deze mooie vereniging is, zoals de statuten het zeggen: de godsvrucht tot het Allerheiligtse Sa crament te bevorderen en te ver spreiden. Zij vraagt van haar leden ondermeer, om op de aanbiddings- dagen in de parochiekerk, op een aangewezen halfuur het allerheiligst sacrament te komen aanbidden. De viering van de heilige Eucharis tie en onze éénwording in Christus door dit sacrament is voor de katho liek het fundament van heel zijn godsdienstig leven. Hij zal zich daar om zeker bezinnen op de waarde van de middelen die hem gegeven en aan bevolen worden om tot die verbon denheid met Christus te geraken. Klinkt de benaming: godsdienstige vereniging misschen ouderwets, of menen vele katholieken dat zulk een vereniging overbodig is, of uit de tijd? Het antwoord hierop hebben de on geveer 1800 Leidse katholieken gege ven, die reeds lid zijn van „de Vrien denkring" en zeer velen hiervan al sedert jaren. Buiten dit grote aantal leden is er in „de Vrienkring" nog plïfats voor zeer vele anderen. In de komende weken zullen ijveri ge leden van de Vriendenkring in de verschillende parochies van de stad rondgaan om nieuwe leden te wer ven. Boven de 18 jaar kan een ieder er lid van worden. De speciale wen sen gaan ook uit naar de jonge men sen, de jonge vaders en moeders, die op hun beurt in hun kinderen de DIPLOMA ZIEKENVERPLEGING B Voor het staatsexamen ziekenver pleging B slaagden te Oegstgeest: de zusters I. H Adrianus, A. M. A. v. d. Berg, N. v. d. Doorn, N. Duits, J. H. Geensen, E. O. Harryson, J. Harte. J. A. F. Hendriks, C. J. Kortsmit, A. T. v. d. Kraan, C. F. W. Menig, H. J. B. Overmars, G. Schaap, G. Schek- kerman, E. A. Steinbach, T. Venema en de broeders J. L. Rombouts en D. Schekkerman. Het K.C.VJ). San Filippo Neri nam op 2 achtereenvolgende avonden in Dansschool Evert Castelein de ama- teur-dansexamens af voor brons, zilver, goud en gouden ster. De jury bestond uit de heren Leonard van Bommel, Hilversum en Anton van Riet, Amersfoort. 58 Kandidaten gingen op en slaag den. Voor Brons: de dames: H. v. d. Mey, Leiden; M. Lascaris, Voorhout; A. J. v. d. Mey, Hazerswoude; C. v. d. Mey, Leiden; C. Stolwijk, Boskoop A. Duivenvoorde, Lisse; Th Stijgers, Leiden en de heren: H. van Kempen, Leiden; W. v. d. Meer, R.veen; F. v. Htes, Leiden; J. Vermeulen, Voor schoten; A. v. d. Kaay, Leiden; N, van Rossum, Bodegraven; C. de Haas, Leiden en C. Lemers, Lisse. Met lof slaagden de dames: C. Ede laar, Leiden; C. J. van Veen, Voor schoten; C. Meijer, Bodegraven; C. Bresser, Leiden; J. v. d. Klaauw, Voorhout; M. Henning, Leiden; C. Chreyghton, Leiden; G. Ouwerkerk, Leiden; M. /an Latum, Leiden. Met lof de heren: J. Ouwerkerk, Leiden; J. Binken, Boskoop; N. van der Maat, Oegstgeest; J. Potters, Leiden; J. C. Ouwerkerk, Leiden, P. Bunnig, Lei den, A. van Dongen, Haarlemmer meer; I. Kroon, Lisse. Met hoogste lof slaagden de dames: C. J. van der Mey, Leiden en E. Feld- brugge Leiden; en de heren: D. Bun nig, Leiden, W. Beurze, Voorschoten; G. Castelein, Leiden; B. van Klink, Zoeterwoude en H. R. van der Laan, Leiden. Voor zilver slaagden met lof de dames: Riet van der Mey, Leiden, C. van Latum, Leiden, A. van der Mey, Leiden. De heren met lof: J. Kemperman, Oegstgeest, A. van Dongen, Haar lemmermeer; met hoogste lof de da mes B. van der Steen, Leiden, C. van der Staak, Leiden, W. van der Post, Leiden en M. v. d. Berg en de heren J. v. d. Linden, F. Prins, W. Rijsber- gen en Jac. Schouten, allen te Lei den. Voor goud slaagden met lof: Toos van der Staak; met hoogste lof Ria Boetekees en Jozef van Hameren. Voor het gouderf ster-insigne (de hoogste graad): mej. Trudi den Hol lander met hoogste lof, J. van Ha meren, en met hoogste lof Hehnan Geise. geest van Christus moeten overbren gen. Om de geringe contributie van één gulden per jaar, behoeft niemand het af te wijzen. Leidse Universiteit Bij beschikking van de minister van onderwijs, kunsten en weten schappen, is, gerekend van 1 maart 1958, benoemd tot wetenschappelijk ambtenaar in vaste dienst bij het rijksmuseum voor volkenkunde te Leiden dr R. T. Zuidema, voordien in tijdelijke dienst als zodanig werk zaam. Geslaagd voor het doet. ex. Gen. II de heren M. R. David te Den Haag, O. A. Emanuel te Den Haag, C. Fran sen te Rotterdam, P. K. Pel te Lei den, H. E. Schütte te Leiden en A. H. Wissel te Leiderdorp. Geslaagd voor het semi-artsex. de heren S. M. Luchs (USA) en M. Rosenzweig (USA). Geslaagd voor het artsex. de heren R Coutinho te Oegstgeest, P. Eddes te Dordrecht H. M. Hogerzeil te Haastrecht en I. A. D. Hohberger te Oegstgeest. Geslaagd voor het doct.ex. Godge leerdheid de heren J. R. H. Hooger- vorst te Leiden en G. v. d. Feijst te Delft. Geslaagd voor het doct.ex. Ned. Recht de heer I. L. Rikmenspoel te Scheveningen. Geslaagd voor het cand.ex Psycho logie de heren W. J. M. Levelt te Heemstede (cum laude) en J. C. J. Bonarius te Bloemendaal. Geslaagd voor het Cand. ex. Engel se taal- en letterkunde mej. M. van Wieringen te Leiden en de heer N. J. Robat te Rotterdam. GEVEILDE PERCELEN Te Leiden zijn heden geveild: werkplaats en erf Kijf gracht 2527, in bod 7.400,koper M. de Tombe te Leiden, q.q. voor 11.000,Woon huis en erf Kijfgracht 15 in bod ƒ810,koper P. J. van der Kleij te Leiden voor 828,Woonhuis en erf Kijfgracht 26 in bod 3.500, koper J. de Bolster te Leiden q.q. voor f 3.503,Woonhuis en erf Koolstraat 9 in bod 3.100.—, koper J. de Bolster te Leiden, q.q. voor 3.104,—. Pakhuis en erf Zuidsingel 43 in bod 2.500,koper C. D Zandvliet te Leiden, voor f 2.700, Huis met afz. bovenwoning Doelen steeg 3b en 3c in bod 5.000,is niet verkocht. Vóór honderd jaar Uit de Leidsche Courant van Zaterdag 24 Mei 1858. Advertentie: Heden overleed tot diepe droefheid van mij en mijne wederzijdsche Ouders, na een kortstondig en geduldig lijden, mijn geliefde Echtgenoot Jaco bus van Loon, in den ouderdom van ruim 40 jaren, voorzien van de Genademiddelen onzer Moe der de H. Kerk, na een aller- genoegelijkste echtvereniging van 8 jaren, mij nalatende drie kinderen, te jong om hun ver lies te beseffen. Legden (11 Mei). Wed. J. van Loon geb. B. M. Kortmann. Advertentie: Gevoelig voor de vele blijken van hartelijke deel neming, betoond bij het over lijden van onzen dierbaren Va der, betuig ik, ook namens mij ne Broeders en Zusters en ver dere Betrekkingen, onzen op- regten dank. Legden (14 Mei). J. H. Sala. Agenda Leiden ZATERDAG 24 MEI „Door Oefening Beter", 25-jarig be staan toneelvereniging. Receptie Ja- cobazaal Den Burcht. 2.304.30 uur nam. ZONDAG 25 MEI Eerste Pinksterdag. MAANDAG 26 MEI Tweede Pinksterdag. DINSDAG 27 MEI Modeshow V.V.S.L.. Huis ter Duin (Noordwijk aan Zee) half negen nam. WOENSDAG 28 MEI VERKIEZING GEMEENTERAAD „Ons Eiland". Speeltuinvereniging. Uitvoering Schouwburg, half acht nam. „In de Vroolijcke Arke". Cabaret en uitslag grote loterij. Lange Pie- terskerkkoorsteeg 15, 8 uur nam. K.A.V. stedelijke afdeling. Gast vrouwenavond St. Antonius clubhuis, 8 uur nam. Leidse postzegelverzamelaars. Le denvergadering Kleine Burcht, 8 uur nam. Kynologenver. „Rijnland". Leden vergadering „Zomerzorg" Stations weg, 8 uur nam. Rozenkranskruistocht. St. Petrus- kerk, kwart voor 7 nam. Kon. Ned. Nat.-hist. Veren. Bijeen komst Rijksherbarium, Nonnensteeg, 8 uur nam. L.K.K. „Voor Allen". Ledenverga dering „In den Vergulden Turk", 8 uur nam. „Club de Limetz". Repetitie-avond „De Grote Vink", Haagweg, 8 uur nam. VRIJDAG 30 MEI Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. 95ste Alg. Jaarvergadering, Stadsgehoorzaal 10.30 v.m. ZATERDAG 31 MEI Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. Voortzetting 95ste Alg. Jaar vergadering Stadsgehoorzaal, 9.30 u. voorm. P.V. „De Royalisten". Blijspel „In een andere wereld", Schouwburg, 7.30 uur nam. Op last van b. en w. van Leiden hebben de busondernemingen Maarse en Kroon en Citosa hun halten van begin van de Haarlemmerstraat ver^ plaatst naar de Lange Mare. Het college van b. en w. heeft met deze maatregel de beveiliging van de al te drukke Haarlemmerstraat op het oog. Vooral het afremmen en stilstaan van de bussen leverde in het verkeer grote moeilijkheden op. De bussen rijden nu een andere rou te; zij gaan van het station via de Steenstraat over de Beestenmarkt en de Oude Singel naai de Mare waar zij bij de Hartebrugskerk aansluiten op het verkeer van de Haarlemmer straat. Ook omgekeerd wordt deze route gereden. De halten van de Haarlemmerstraat zijn verplaatst tot naast de Hartebrugskerk. Des vrijdagsmorgens ondervinden dt bussen hinder van de wagens die bij de Veemarkt geparkeerd staan. De bus zal dan via de Caeciliastraat rijden. De verandering van de route is be doeld als een proef, die dinsdag 27 mei a.s. ingaat. De verplaatsing geldt de bussen van Maarse en Kroon, die op Aals meer en Alkemade rijden en de bus sen van de Citosa in de richting Alphen. De films in de week van 23-30 mei zyn door de Kath. Film Centrale als volgt gekeurd: Casino: „Jet Pilot", 14 jaar. Lido: „De naakte waarheid", 14 jaar. Luxor: „April love", alle leeftij den. Trianon: „De droom van een bak vis", alle leeftijden. Rex: „De vlucht van captain Blood", 14 jaar. Marktberichten LEEUWARDEN 23 mei. Kaas. Gouda volvet 1.231.54. Edam mer 40-f 1.441.46. Broodkaas 40+ 1.501.52. Stemming rede lijk. Heden overleed na een kortstondige ziekte voorzien van de H.H. Sacramenten der Ster venden in Huize St. Li- duina te Warmond, on ze innig geliefde Zus ter, Behuwdzuster en Tante, Mejuffrouw MARIA ANNA JUFFERMANS in de ouderdom van 79 jaar. Voorschoten: Uit aller naam: W. MEIJER Warmond, 24 mei 1958 Huize St. Liduina Herenweg 50 De plechtige H. Uit vaartdienst zal plaats hebben op woensdag 28 mei a.s. des morgens 9.30 uur in de parochie kerk van de H. Mat thias te Warmond, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof al daar. Rozenkransbidden zaterdag, zondag, maan dag en dinsdag 's mid dags 5 uur in de kapel van Huize St. Liduina.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 2