Bonn aanvaardt „Matadors" „Afrekening" in China Gemeenteraad van Hazerswoude VRIJDAG 28 MAART 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Bezoek aan Engelse kerk Onder voorzitterschap van burge meester L. J. den Hollander verga derde gisteravond de gemeenteraad van Hazerswoude onder afwezigheid van de heer L. M. de Boer. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat het college van Ged. St. in deze provincie him goedkeuring heb ben verleend aan het uitbreidingsplan Rhijnenburch, behouden een klein stukje grond waarop een uitweg was i geprojecteerd. Het voorstel tot verkoop van een I stukje grond in de Groenendijk aan de C.V. Vita Nova voor de bouw van twee woningen in het uitbreidings plan werd aangenomen. De grootte van de grond bedraagd 695 m2 tegen de prijs van 12.50 per m2. Aan de afdeling Koudekerk aan den Rijn van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen werd over 1958 een verhoogde subsidie toege kend van 75. Voorheen bedroeg de subsidie 50 per jaar. Bij het voorstel van b. en w. om aan de Nederlands Genootschap tot Reclassering afd. Leiden een subsidie te verlenen van 25.per jaar merkte de heer F. J. Kouwenhoven op dat hij 25 erg weinig vond en stelde voor dit subsidie te verdub belen en te brengen op 50 per jaar. De heer W. Slootweg wilde meer van deze vereniging weten. De voor zitter vond voorlopig met 25 te kunnen volstaan en eventueel een volgende maal het subsidie te ver hogen. Daarna werd het voorstel van b. en w. aangenomen. Tot lid van de commissie tot we ring van schoolverzuim op het Dorp werd benoemd de heer G. C. Vrij en- hoek. Nadat een regeling voor het verle nen van een gemeentelijke bijdrage in de kosten van studie was aangeno men werd eveneens het voorstel tot het verburen van de arrestantencel- H.M. koningin Elizabeth betreedt vergezeld door de bisschop van Fulham het Engelse kerkje in de Maasstad. Oprichting van Shell Indonesia" 7» Volgens een bericht van het pers bureau PIA, heeft de algemeen ver tegenwoordiger van de Koninlijke- Shellgroep in Djakarta, Ashley-Bell, donderdag bekend gemaakt, dat de belangen van deze groep in Indone sië, welke thans zijn vertegenwoor digd in de N.V. Bataafse Petroleum Maatschappij, zullen worden overge nomen door een nieuwe Indonesische vennootschap, de „Perserpan Terba- tas Shell Indonesia" ,N.V. Shell in- donesië). De statuten zullen spoedig bij het Indonesische ministerie van justitie ter verkrijging van goedkeuring wor den ingediend. De zetel der nieuwe vennootschap zal in Djakarta gevestigd zijn. Onmiddellijk na het verkrijgen van rechtspersoonlijkheid zal Shell Indonesië de leiding van de B.P.M. in Indonesië en al het personeel van de B.P.M. in Indonesië overnemen. Dit zal de eerste stap zijn in de richting van een algehele overdracht van alle bezittingen, rechten en ver plichtingen der B.P.M. in Indonesië aan de nieuwe Indonesische maat schappij. De aandelen van Shell Indonesië zullen in handen zijn van een maat schappij van de Shell-groep, geves tigd in één der landen van het Britse Gemenebest. Ongeveer 20.000 man personeel zal in dienst van Shell Indonesië over gaan, waarvan 97 percent Indonesiërs zijn. De maatschappij voorziet voor 68 percent in de Indonesische behoef ten aan olieprodukten. De defensiecommissie van de West- duitse bondsdag heeft gisteren de aankoop van 24 Amerikaanse Mata dors (onbemande bommenwerpers) goedgekeurd. De socialisten en vrije democraten stemden tegen. Minister Strauss, die over de aan koop in Amerika heeft onderhan deld, verklaarde dat het niet de be doeling is dat de Matadors met een atoom lading worden uitgerust. De toestellen hebben een bereik van duizend km., maar kunnen slechts over een afstand van 400 km. worden bestuurd. Hsi Tsjoeng Hsin, secretaris-gene raal van de communistisch Chinese staatsraad, heeft bekendgemaakt, dat met alle „rechtse" ambtenaren is „afgerekend", zo meldt het Pe- kingse Volksdagblad. Hsin, die zijn verklaring aflegde op een bijeenkomst van de nationale commissie van de politieke raadge vende volksconferentie (bestaande uit leden van de communistische en democratische partij), deelde niet mede, wat de „afrekening" inhield. Wel waarschuwde hij, dat zelfs communistische veteranen zich voor „rechtse" smetten moeten hoeden, en dat de campagne tegen critici van het communisme en incompetente bureaucraten, die reeds tien maan den aan de gang is, niet plotseling afgebroken kan worden. GOUDEN RINGEN TUSSEN OUD PAPIER. Bij een handelaar in oude materia len, de heer L. Koppen te Maastricht, is dezer dagen tussen afval en oud papier een klein doosje aangetroffen, waarin een zware gouden zegelring, twee smalle trouwringen en een dub bele trouwring zaten, De herkomst van deze ringen is niet bekend. Zij zijn waarschijnlijk door een familie als aandenken bewaard. De Maastrichtse politie is in de arm genomen om te trachten de eigenaars van deze ringencollectie op te sporen. VALSE GULDENS IN DEN HELDER Bij een groot warenhuis in Den Helder is gistermiddag met valse guldens betaald. De munt draagt het jaartal 1955, is vrij goed nagemaakt, doch vertoont toch wel opvallende verschillen. Het randschrift „God zij met ons" ontbreekt, de woorden „Nederland" en „Juliana, koningin der Nederlanden", benevens het wa pen zijn dieper ingeslagen. De kleur heeft een blauwe waas en de munt voelt glad aan. De politie is van de uitgifte op de hoogte gesteld. AANRIJDING OP ONBEWAAKTE OVERWEG Op een onbewaakte overweg bij Asselt, tussen Swalmen en Roer mond, is gisteren een vee-auto aan gereden door een in de richting Roer mond rijdende diesel-elektrisdhe lo comotief. De bestuurder van de auto, de 59- jarige veekoopman Vullers uit Nun- hem (L.). die vermoedelijk de loco motief niet of te laat heeft gezien, werd zwaar gewond. .Hij werd naar het ziekenhuis te Roermond overge bracht. De auto werd vernield en moest met een takelwagen worden wegge sleept. Een jonge hengst die in de laadbak stond, kreeg alleen een paar schrammetjes. Wat lezers schrijven VOOR DE WITTE SINGEL BEWONERS TE R.'VEEN Roelofarendsveen, 25-3-1958 Gaarne zou ik het volgende onder de aandacht willen brengen van de Witte Singel te Roelofarendsveen. Er zijn nog steeds bewoners van deze singel die het huisvuil en al wat daarbij hoort in het Brasemermeer of op een hoop in het riet gooien (dus eigenlijk voer voor de ratten). Wan neer zij echter van de ratten in de buurt willen afkomen, zou het aan te bevelen zijn een vuilnisemmer van de gemeente aan te schaffen. Deze zijn heus niet duur. Voor 6,in het jaar worden de emmers 2 maal in de week geleegd. De be woners van de Witte Singel behoe ven hem niet helemaal naar de weg te brengen; met een wagentje wor den ze bij de huizen opgehaald. Misschien weten deze mensen niet dat door de ratten in het water de ziekte van Weill wordt verspreid, die een levensgevaar kan zijn voor een ieder die in de zomer in de Brasemer meer wil gaan zwemmen. Iedereen, die dus meedoet met het voeren van de ratten, schept hierdoor een le vensgevaar voor anderen of misschien wel voor z'n eigen huisgenoten. Met dank voor de plaatsing, een. W. S.Jbewoner. LEIMOEN Wit Gele Kruis - - In het café van de heer C. J. v. Graas werd gister avond de algemene ledenvergadering gehouden. De voorzitter de heer R. J. Broekhuizen sprak een welkomst woord tot ongeveer 20 leden. Hij was goed tevreden over de gang van za ken in het afgelopen jaar. De afde ling groeit nog steeds, en hiervoor richtte hij een complimentje tot de damesbestuursleden, die veel opoffe rend werk voor het Wit Gele Kruis hebben verricht. De heer H. W. v. d. Hoorn las de notulen voor van de vorige jaarvergadering, waarna hij een uitvoerig jaarverslag aanbood. Hieruit ontvingen wij de volgende gegevens: In samenwerking met de afdelingen Nieuwveen en Zevenho ven heeft zuster De Boer in 1957 280 patiënten behandeld met een totaal aantal bezoeken van 1830. Voor prae- natale zorg heeft zij nog 183 bezoe ken afgelegd. Voor hulp en voorlich ting gezamenlijk 821, en voor propa ganda en aan t.b.c.-patiënten legde zij 92 bezoeken af. Ondanks haar ge vorderde leeftijd is zij nog steeds zeer actief en bezield met een grote werklust. Voor het consultatie-bureau te Leimuiden zijn het vorig jaar 54 baby's ingeschreven geweest en voor het kleuterbureau 62. Op 1 jan. 1957 was het ledental 220. Aan het eind van dat jaar bedroeg dit 238. Ook dit jaar zijn weer nieuwe inschrijvingen binnengekomen zodat men overtuigt is in 1958 de 250 te passeren. Over het algemeen sluiten de nieuwe jonge gezinnen zich spontaan bij het W.G.K. aan. De secretaris noemde de afdeling kerngezond en met aller me dewerking zal zij aan haar verplich tingen en verwachtingen kunnen vol doen. De penningmeesteresse, mevrouw C. OmtzigtZijerveld bracht hierna verslag uit van haar financieel be heer. Ontvangsten waren ƒ2037.58. De uitgaven 1992 63, zodat een ba tig saldo was bereikt groot ƒ44.95. De heren A. C. Verheugd en P. I. Omtzigt hadden de geldmiddelen na gezien en deelden mede, dat alles prima in orde was. Dit jaar zal de kascommissie bestaan uit de heren A. C. Verheugd en B. C. de Heij. Vervolgen werd verkiezing gehouden voor de aftredende bestuursleden R. J. Broekhuizen en Th. M. Obdeijn, die met grote meerderheid werden herkozen. Voorstel van het bestuur tot con tributieverhoging is altijd een on prettige zaak. De voorzitter deelde mede, dat dit echter noodzakelijk was. Ook het Groene Kruis hield de ze avond haar vergadering en was gedwongen eenzelfde voorstel te doen. Enkele leden trachtte in een discussie de verhoging van ƒ2.per jaar te voorkomen of te halveren, maar nadat het bestuur nogmaals de noodzaak uiteenzette, en mededeelde dat op bijna alle naburige plaatsen de contributie nog belangrijk hoger ligt, zagen bijna alle aanwezigen de noodzakelijkheid in. In een hoofde lijke stemming werd met 1 stem te gen het bestuursvoorstel aangeno men en de contributie bepaald op 7.per jaar. De contributie-inning kan in termijnen geschieden, en ge zinnen waar deze verhoging een ab soluut bezwaar is, kunnen schrifte lijk aan het bestuur ontheffing van deze verhoging vragen. Pastoor Hofstede sprak de verga dering toe om dank te brengen aan het bestuur voor haar ijver voor het W.G.K. Hij sprak de hoop uit dat al len de principiële zaak beseffen, nl. dat zieken b.v. in hun stervens-uur een r.k. veerpleegster geholpen wor den, wat soms van groot nut kan zijn. Van de rondvraag werd geen gebruik gemaakt. In zijn slotwoord bracht de voorzitter voor alle mede werking ondervonden hartelijk dank, en wel in het bijzonder aan de depót houder, de heer A. de Prie, die met zijn gezin altijd klaar staat om de be langen van het W.G. Kruis te behar tigen. len in het Dorp aan het Rijn aangeno men. Aan het rijkspersoneel is over het eerste halfjaar 1958 een z.g. duurte- toeslag toegekend. Aangezien de mi nister verzocht heeft eenzelfde rege ling voor de gemeente te treffen werd hiertoe besloten. Van de N.V. Bank voor Nederland se Gemeenten is een aanbieding ont vangen voor een geldlening van 5000 gulden, uit het gedeelte van de ren- tespaarbrief lening 1957 waarvoor geen voorkeur voor een gemeente geldt. Overeenkomstig het voorstel van b. en w. om deze aanbieding te aan vaarden wordt besloten. Nadat de afrekening van de ver goedingen ingevolge de Kleuteron derwijswet, de vaststelling van de voorschotten op de exploitatiever goedingen voor de bijzondere scholen voor 1958, alsmede de vaststelling van de voorschotten op de vergoe dingen van de salarissen van de vak onderwijzers aan deze scholen had den plaatsgevonden werden enige wijzigingen van de begroting 1968 vastgesteld. Bij de rondvraag hield de heer W. Slootweg een pleidooi voor de vast stelling van een verplaatsingskosten- besluit zoals dit voor vele andere ge meenten in ons land geldt. Nadat de voorzitter de geschiedenis van de totstandkoming van deze besluiten had weergegeven, beval de heer Slootweg zodanige regeling bij het college van b. en w. ten sterkste aan. Nadat de voorzitter de heer van Klaveren over de garantie van het opknappen van de Loeteweg had be antwoord, werd de vergadering ge sloten. Aanrijding. Gistermiddag had op het kruispunt DorpsstraatProv.Vi- viale weg alhier een aanrijding plaats tussen een vrachtauto en een perso nenauto. Een chauffeur van de expe diteur M. Goddijn, wonende te Ha zerswoude, kwam met zijn vracht auto uit de Westeinde alhier rijden. Op het genoemde kruispunt gekomen, kwam uit de richting Boskoop een personenauto aanrijden waarvan de chauffeur geen voorrang aan de vrachtauto verleende. Het gevolg was, dat een aanrijding plaats had, waardoor de personenauto zwaar werd beschadigd. Persoonlijke onge lukken kwamen niet voor. VROOM DREESMANN -ciDtN ALPHEN MAART 1951 (Advertentie) BOSKOOP Boerenleenbank Onder voorzit terschap van mr C M Loef werd de jaarvergadering van de Coöp. Boe renleenbank gehouden in hotel Neuf. Uit het overzicht van het 45e boek jaar. uitgebracht door de kassier, de heer P. C. Grootendorst, bleek dui delijk dat de omvang der zaken bij de bank wederom is gestegen. In 1956 bedroeg de omzet 32 miljoen gulden en in 1957 stee deze tot ruim 40 miljoen gulden. Het balanstotaal is slechts met f 34.000,verminderd. Het rekening-courant verkeer is op nieuw belangrijk toegenomen en het aantal rekeninghouders dat in reke ning-courant staat met de bank, be draagt nu reeds 513. Het ledenaantal steeg tot 462. Onder de leden bevin den zich circa 150 niet-agrariërs. De reserves hebben thans een hoog te van ongeveer 160.000,— bereikt, hetgeen er op neerkomt, dat de bank in de 45 jaren van haar bestaan ge middeld ƒ3.555,per jaar winst maakt. In de laatste vijf jaar is het balanstotaal verdubbeld en bedraagt thans f 4.414.175,terwijl de omzet steeg van 20 miljoen tot ruim 40 mil joen gulden. Door de uitgroei van de bank zijn de winsten in de laatste 5 jaren ook belangrijk gestegen en kon sinds 1952 een bedrag van 74.000,aan de reserves worden toegevoegd. In het boekjaar 1957 werden voor een totaalbedrag van 653.000,aan kredieten in reke ning-courant verstrekt, grotendeels met korte looptijden. Tenslotte enkele cijfers per 31 de cember '57: spaargelden ƒ3.161.827,90; crediteuren rek.-courant ƒ921.526,37; reserves 160.000,liquiditeiten 2.414.646,80; voorschotten 265.948; debiteuren rek.-courant 592.322,73; beleggingen 1.078.000, De bestuursverkiezing bracht geen wijziging in de samenstelling van het bestuur zodat dit voor de komende zittingsperiode weer is aangesteld. Na afloop van de vergadering wer den door de heer M. Bakhuijzen en kele films en kleurendia's vertoond. NIEUWVEEN Ondertrouwd: G. B. Keijzer, 33 jr te Nieuwkoop en O. A. Pauëlsen, 26 jaar. ROELOFARENDSVEEN Middenstandsver. „St. Maarten" Ook de middenstandsver. „St. Maar ten" deelde in de malaise van verga- deringbezoek, want voorz. W. J. Ves- seur mocht op de jaarvergadering, welke in café Bodewijk werd gehou den, slechts een gering aantal leden verwelkomen. Met een terugblik op het afgelopen jaar, wees spr. op de reeds eerder door hem geschilderde tendenz van een te verwachten terug gang van de hoogconjunctuur.. Uit het jaarverslag van se er. Th. <r\rca ua nva nvanns j-sh nvv HwaomnniHA noo iu»a »u[y ua» iu»q :|»z mnoja NflZ j(jja uakioz nu ija»| uj (iq uaddjif »p t|« j» «m (ih „l?ddv„ «ka «*»io| »P *1* f'H |?m }»q «|aa (ih "«i» urwjnnq si ï|q Ondank» adviezen en heel veel goede raad Kwam deze heer ook op het "appèl" té laat! Nu kijkt hij boos. dat ziet U wel. Want dat gaf thuis een hele rel. Zijn vrouw zegt: buurman, die wat bij de hand! U ziet die buurman, keer om de krant. tjliaoo im 'A3H N3 NÖOOO is&O'ONna "A 1dX3 H 1)31 Afli «8d0 v. d. Meer Jgz., bleek dat de vereni ging zeer actief is geweest in het ver enigingsjaar o.a. kleine bijeenkom sten ter bespreking /an de ruilverka veling, etalagewedstrijd, winkelweek en de vergevorderde plannen inzake een vacantieregeling e.d. Penningm. G. van Ruiten verkreeg waarderende woorden voor zijn zui nig beheer, en kon dan ook een batig saldo ad 332.26 vermelden. De le den werd medegedeeld dat de contri butie tot 25.is verhoogd. Bij de gehouden bestuursverkiezing zagen Th. v. d. Meer en H. T. v. d. Meer zich herkozen. De bedevaart naar Heiloo is vastgesteld op 8 juni a.s. Voorz. Vesseur propageerde t ot grote deelna me, alsook dat men zich kan opge ven bij Henk v. d. Meer. Betreffende de bespreking St. Nico- laasfeest, bleek dat het bestuur deze kwestie reeds grondig bestudeerd had, maar niet tot een resultaat heeft kun nen komen. Ook de vergadering be steedde hier een uitgebreide bespre king aan waarbij het voorstel werd aangenomen om een enquête te hou den bij de leden on. de animo tot deelnamen te peilen, eventueel ook om een St. Nicolaasfeest te koppelen aan een winkelweek. Vervolgens kwam het bestuurs voorstel ter tafel om aan het vaan delfonds, waarin 139.in kas, uit de verenigingskas 100.te voe gen, alsook 1.50 per lid per jaar, opdat dan direct tot aankoop van een vaandel te kunnen overgaan. Unaniem ging men hiermede accoord. Medege deeld werd dat op de gehouden feest avond 32.90 gecollecteerd voor San tos. Op een e.v. vacantiespreiding heeft het bestuur een ontwerpregeling op gesteld, vooralsnog voor de kruide niers en groentehandel, waarbij aan getekend dat voor enkele andere be drijfstakken reeds een vacantierege ling bestaat. Voorts deelde voorz. me de dat uitgaande van -ie Streekverbe- teringscommissie een tentoonstelling georganiseerd zal worden o.a. voor woninginrichting. Voorts dat voor de woningcommissie die in de streek- verbeteringscommissie is opgericht nog een middenstanders-echtgenote zitting moet nemen. Betreffende het door deze commis sie uitgegeven courantje „Nieuwe Geluiden" vroeg voor- de interesse der leden. In de rondvraag kwam de winkelsluiting ter sprake, alsook nog enkele andere interne zaken. Met een dankwoord besloot voorz. Vesseur de ze belangrijke jaarvergadering. K.A.B. De in café Heemskerk gehouden jaarvergadering van de K.A.B. wist slechts 30 van de 510 le den tot zich te trekken. In zijn ope ningswoord betreurde voorz. N. A. J. Rietbroek deze geringe activiteit der leden, bracht de actie voor een Lour- des-reis voor een ziek kind in herin nering, en mocht naast de aanwezige leden ook de geestelijk adviseur pa ter Houtsma een welkom toeroepen. Uit het jaarverslag van secr. P. de Koning kwam tot uiting wat er in het afgelopen jaar in de vereniging is gepasseerd. Penningm. C. Boeker toonde in zijn financieel verslag aan waarvoor de binnengekomen gelden waren gebruikt. Tot nieuw lid van de kascommissie werd benoemd de heer H. van Diemen. De heei N. A. J. Rietbroek zag zich herkozen als voorz. en de heer F. A. M. van Vel- zen als bestuurslid. In de vacature Jac. Verduin werd gekozen M. Th Hoogenboom Dz. Uit de jaarversla gen der onderafdelingen bleek, dat Henvonnen Levenskracht een kleine batig saldo mocht boeken, waarbij de uitgaven ad ƒ2708.74 o.a. waren be steed aan thuisverpleging, suiker zieken, kinderuitzending, gezinshulp e.d. Credo Pugno had een matige be langstelling, getracht zal worden dit te verbeteren. De toneelclub telt 15 leden en gaf 8 uitvoeringen. Be treurd werd dat geen betere samen werking mogelyk is met de plaatse lijke toneelvereniging St. Pancratius. Kanunnik van Schaikfonds boekte 'n sterke vooruitgang. De klaverjasclub tel' 30 leden. Voor de knutselclub is weinig medewerking te verkrijgen, aangezien op de meeste avonden maar 4 of 5 medewerkers aanwezig zijn. De visclub vermeldde een slech te visvangst. Concordia verkreeg een kleine vooruitgang, terwijl de Cen trale Volksbank thans een totaal aan spaargelden heeft geboekt van 76.256,57, met ruim 600 boekjes. De jaarlijkse kaartavond, dit keer kruis jassen en klaverjassen wordt gehou den te Nieuwe Wetering. In zijn slui tingswoord bracht voorz. dank aan zijn medebestuursleden, alsook de le den welke hun belang» elling voor deze jaarvergadering hebben ge toond. W0UBRUGGE Ledenvergadering Harmonie In het Oude Raedthuis werd gisteren avond een ledenvergadering gehou den van het fanfarecorps Harmonie, die onder leiding stond van de heer J. Keessen. Secretaris A. Kroon bracht in zijn jaarverslag dank aan de gemeente en het Prins Bernhard- fonds voor de ontvangen subsidie, die benut zyn voor de aanschaf van nieuwe instrumenten. Penningmees ter A. van Dorp sprak de wens uit, dat de door de gemeente verleende lening zo spoedig mogelijk afgelost kon worden. Bij de bestuursverkiezing werden de heren J. Keessen en A. van Dorp herkozen. Besloten werd in de maand mei een rondgang door de gemeente te maken, teneinde de schuld van 500 gulden zo snel mogelijk af te lossen. In principe werd besloten op 30 april muzikale 'medewerking te verlenen bij de openbare feestelijk heden. Voorts werd besloten tot een ledenwerfactie. Z0ETERW0UDE MISSIONARIS LEO VAN DER SALM OVER ZIJN WERK. Na acht jaren in de missie van Oeganda te hebben gewerkt is Fa ther Leo van der Salm sinds enige tijd naar zijn geboortedorp terugge keerd. Op veler verzoek zal deze missio naris zondagavond om acht uur in het parochiehuis Schenkelweg ko men vertellen van zijn wel zeer bij zóndere taak in de missie. Father Van der Salm volgde na zijn priesterwijding de landbouw hogeschool te Wageningen en ging verrijkt met de kennis van land bouwingenieur naar de missie van Oeganda. In dit onderontwikkelde gebied begon deze priester-ingenieur op velerlei terrein te werken aan de practische toepassing van zijn ver kregen kennis. Hij mocht daar, ver bonden aan de missiepost, een model boerderij stichten en verkreeg van het Engels gouvernement niet alleen vergunning doch ook financiële me dewerking om aan de bestaande mid delbare school een landbouw-afde- ling te verbinden. Evenals pater Schuur in Nieuw- Guinea werkt father Van der Salm aan een economisch christendom om door stoffelijke verbetering voor de arme bevolking geestelijke verheffing te bereiken. Voor dit in alle opzichten belang rijke werk heeft de father zeer goede film-projecties, die vertoond zullen worden, zodat het ook wat dat be treft een interessante avond belooft te worden. In hetzelfde gebied is ook zr Bo- nomea van der Salm jarenlang werkzaam en ook van haar werken, vooral onder de melaatsen, zal fa ther Van der Salm veel weten te vertellen. Wij twijfelen niet, of de bekende belangstelling voor het missiewerk van de Zoeterwoudse bevolking zal zondagavond weer volop gegeven worden door een grote opkomst Mot moet «tonnen eo eoorrang teven aan hal verkeer on de ander* weg.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 13