Alle facetten van het nieuwe modebeeld Leerling Kok Italia, paese nello stile moderno MAANDAG 14 OKTOBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 zijn in vele variaties te vinden in onze Kleinprijs- en Guldenmidden- afdeling, o.a. de veelbesproken Ligne Sac, de hartveroverende „Robe Chemisier Look", de nieuwe variant jersey noppé. Ieder modesnufje kunt U er vinden en wel voor de echte voordelige C s A-prijzen. „La Ligne sac" de nieuwste lijn zó uit Parijs. Cf» A brengt hem in deze japon van wollen we- veniL Eenvoudig maar chique van lijn. In div. modekleuren: lichtgrijs, antraciet, marine en korn. Ook met brede moderne leder-ceintuur te dragen. 40-44, Slechts 1995 Prachtige soepele wollen jersey noppé werd gebruikt voor deze mooi afkledende deux-pièces, 3U aangeknipte mouw, aardige steekzakken en flatteuze halslijn. Een gezellig pakje, speciaal voor volslanke figuren. Warme win- tertinten: petrol, raf, groen, bleu en blauw. qqc 42-50. Heel voordelig Lu Op en top modieus is de „Robe chemisier Look", het over- hemdoiodeL dat klassiek is en zeer vlot Staat door de ruim aangeplooide rok. De stof is 'n geheel nieuwe „long stripe", ste vig en kreukherstellend. In dé kleuren van dit seizoen: licht en donkerbeige. O >4 75 40-46. Bij C 6 A voor u 4 Een topprestatie van onze KJein- prijs-japonnen-afdeling is dit mo derne japonnetje in 't populaire pepita-ruitje. De rok heeft een ori ginele plooistelling, de kraag en de mouwen zijn afgebiesd met fijne witte piqué. Groen, blauw, bruin en grijs. Een C 6 A succes. Ook in de allergrootste maten (44-50). -t a Fantastisch lage prijs 14 Telegraafkantoor 's-Gravenhage vraagt uitsluitend vrouwelijk personeel, om te worden opge leid tot telegrafiste/telexiste een interessante en prettige werkkring. VEREISTE: diploma M.U.L.O.-A of-B, (met Frans, Duits en Engels), H. B. S. 3-j. cursus of gelijkwaardig diploma of bewijs. Salaris: afhankelijk van leeftijd. Op 21-jarige leeftijd f217,16 bruto per maand. Vakantietoeslag 4 Voor diensten in avonduren wordt een extra toeslag op het loon gegeven. Aan personeel, wonende buiten 's-Graven hage, dat dagelijks heen en weer kan reizen, worden de reiskosten 2e klasse vergoed. Zij, die verplicht zijn zich van elders in 's-Gra venhage te vestigen, ontvangen een pension toelage reiskosten voor gezinsbezoek. Schriftelijke sollicitaties met vermel ding vai. geboortedatum te richten aan de directeur van het Telegraafkantoor, Prinsestraat 2 te 's-Gravenhage. Mondeling van 10-12 en 14.30-16.30 uur. m Wij vragen voor onze LUNCHROOM-KEUKEN Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afd. personeelszaken 4e etage, ook te bereiken via de Dersitneelsii.eane Mindemakerssteee Cartonplaten 100x100 c.m. Mooie zware platen nu nog slechts f 1.25 p. st. Rolcarton 100 c.m. f 0.55 p. m. Latten 1x4 c.m. zijn er weer. Extra aanbieding 100 m. slechts 12.—. „De Houthal", Hogewoerd 99, Tel. 22536. S1 Wij betalen veel geld voor gebruikte eoederen zoals radio's, stofzuigers piek up's, gram.-motoren electr motoren, meubelen fietsen, brom- en motor fietsen, auto's enz. In- en Verkoop. G. van Vliet Janvossensteeg 34. 3? Wasmachines 1 395.— met sneldroger merk Al ba Lien onverwoestbaai gaat een mensenleven me de. Enkele beschadigde machines belangrijk goed koper Ook op gemakke lijke betalingsvoorwaar den Firma Dusoswa Turf markt 2 te Leiden Kerk straat 48. Noordwiik: Zee weg 1 Katwiik/Zee 3T Horloges, wekkers, klokken van elk model worden door ons snel en vakkundig op eigen ate lier gerepareerd. Event, af halen en bezorgen. Fa. Jan M. Pierrot. Maarsman- steeg 21. Leiden tel. 20778. 3? Kinderrüwielen f 25.— goedkoper Door aankoop van enorme partij kinder rijwielen ioneens en meisjes met remnaaf in 5 kleuren Volle garantie Thans 56.— alleen con tant. Fa Dusoswa. Turf markt 2 Leiden, Kerksti 48. Noordwiik: Zeeweg 1 Katwiik/Zee. ■Italië, land van de moderne stijl In de Swift Grandioso vindt u de moderne italiaanse stijl voor alle mannen, die jong zijn of jong van hart. Met deze ras-echte italiaanse modellen brengt Swift het laatste nieuws. Swift Grandioso Herenschoenen met lijn, met vaart. In de nieuwe stijl, maar toch niet al te spits. Swift Grandioso Moderne schoenen voor moderne mannen. 3? Een-twee-drie De nieu we Berini M 31 met DKW motor heeft 3 versnellin gen Speciaal voor 2 per sonen Fa Van Ziio, Haar lemmerstraat 295 Filiaal Korevaarstraat 6. 3? Slagerij Pieterse. Onze bekende rookworst nu 500 gram 1.25. 100 gram 30 ct. Dinsdag-, woensdag en donderdag 500 gram ge hakt van 1.70 voor 1.40. Herenstraat 29. 3? 1958. de nieuwe Solex direct leverbaar. Nog mooier, nog solider nog krachtiger. Gebr Huisman Hogewoerd 66 68 Eigen financiering. Tel. 31292. Prijsjassen. Vanaf 14 oktober a.s. iedere maan dagavond om 8 uur prijs jassen om carbonade Be leefd aanbevelend *J. C. v. d. Poel. Café 't Lage land te Oud-Ade. 3? Gevraagd een r.k. meis je, intern, voor huishoude lijke bezigheden, leeft. 16 25 jaar. Pension Evken- burg. Zrs. Ursulinen. Druivenstraat 16, Den Haag. i

Leidse Courant | 1957 | | pagina 4