Adverteren doet verkopen Wij hebben een moeder die het weet l Hl Telefoontjes worden dagelijks aangenomen VRIJDAG 4 OKTOBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 16 Geur en smaak speciaal beschermd door ten aluminium' blnnenverpakklng, die de thee Haar thee...mmmm! Dat zegt ook vader. Dat zeggen ook de gasten altijd. En wat zegt moeder? „Pickwick Thee, dat is het hele geheim!" Pickwick Thee, de speciale Engelse melange van Douwe Egberts, munt uit door een bijzonder krachtige geur en een zeldzaam verkwikkende, kernachtige smaak. Een verfijnde thee met een rijke, gouden afschenk. Ceylon melange 108 ct. Engelse melange go ct. Pickwick theezakjes doosje van so stuks g8 ct. doosje van to stuks 5/ ct. de fijne Engelse Melange al bijna een eeuw herenkledingspecialist. Haarlemmerstraat 175 In Ruteck's Lunchroom, Stationsweg 1117 te Leiden kunnen worden geplaatst: SERVEERSTERS, ook in opleiding Inlichtingen omtrent arbeidsvoorwaarden enz. zijn dagelijks te verkrijgen bij de Gérant van bovengenoemde zaak. I van wollen wevenit met mooie slank kledende hals lijn. Voorradig in zeven nieuwe tinten en volgens het moderne «q mmm Jacquard patroon I 3 C In het moderne, wilde streepjesdessin. Vervaardigd van zuiver wol en in vijl aantrekkelijke kleuren 19.75 D Een echt juweeltje is de Jacquard-gebreide dames- pullover met de zeer mo dieuze halslijn. In zes aantrekkelijke kleuren 19.75 En tenslotte nog een zeer apart modelletje van wollen jersey in vijftien mooie najaarstinten 14.75

Leidse Courant | 1957 | | pagina 12