rechtstreeks amerika „Stamp of fashion", is voor iedere Amerikaan een waarborg voor Ts werelds beste kwaliteit, coupe, pasvorm en de allergrootste duurzaamheid. Als U weet hóé kies keurig Amerikanen zijn, zult U begrijpen dat slechts de handen van meestercoupeurs, de perfectie van de modernste machinerieën tezamen met de weergaloze eigenschappen van wol/dacron stof dit costuum konden maken tot wat het is: een grandioos succes „Botany 500", van de prachtigste stoffen, uitzonderlijk licht in gewicht en met de nieuwste kleuren en dessins: Gramercy Park, met een ervaring van 70 Jaren, zocht de nieuwste dessins en kleuren uit in het befaamde DuPont Dacron met wol. Het resultaat is dit op en top Amerikaanse, perfect passende costuum van bijzonder elegante lijn, dat door de wonderbaarlijke eigenschappen van de combinatie dacron/wol niet kreukt, licht is in gewicht, plooihoudend en minder gevoelig voor vuil. De Amerikaan voelt zich in dit costuum „like a king". Dank zij C A kunt ook U zich als een koning voelen voor slechts C A brengt U een collectie Amerikaanse Brookfield costuums, man-made fibres in de moderne Ivy League Style. Halfgevoerd, met interessant gedessineer de zijde. In 1-rij, 2-rij of 3-knoopsmodel, in urn donkerblauw, lichtgrijs met „dots and splashes" en grijze whipcord. Het populairste costuum van heel Amerika bij C Sc A slechts Ivy jacket van in het garen geverfde katoen is gegarandeerd: kleurecht, waterafstotend, winddicht en krimpvrij. Schots ruitdessin met tricot kraag en manchetten 19^5 Reversible jacket met tricot boord. De stof, een mengsel van rayon en nylon, is unisec processed en daardoor blijvend waterdicht en kreuk- herstellend. 39" Sheen cotton jacket 'n glanzende, veredelde katoen. Gegarandeerd waterafstotend, kleurecht en winddicht Licht beige tint tricot kraag en manchetten 19" Amerika! Een magisch woord!! Amerika geeft bijna in alles de toon aan en is de oude wereld jaren vooruit. De kledingcultuur staat in de „States" op zeer hoog niveau. Men draagt uitsluitend confectie maar die is dan ook perfect. De Amerikaan draagt geen zware pakken, hij wil een costuum dat hem gemakkelijk zit, dat hij nauwelijks voelt. Maar niet alleen door gewicht onderscheidt zich een Amerikaans pak van een Europees. Ook door de coupe, die onnavolgbaar volmaakt is en door de totaal nieuwe stoffen met hun hypermoderne dessins. C A stelt U in staat op z'n Amerikaans gekleed te gaan: modern, comfortabel, geacheveerd. Want C A kocht rechtstreeks in Amerika een boeiende collectie bij firma's van grote reputatie. De prijzen zijn zo laag dat zelfs Amerikanen verstomd staan. Profiteer van deze unieke Amerikaanse aanbieding, een gebeurtenis op het gebied van herenkleding. „Brookfield" een begrip voor costuums In Amerika BROOKFIELD is een beroemde naam in Amerika, het is een zaak die 't gepresteerd heeft volkomen nieuwe wegen te bewandelen op 't gebied van herenkleding en uitstekende, hypermoderne costuums te brengen voor uniek lage prijzen. Waarbij hij 10 garanties geeft, o.a.: motvrij, kreukherstellend, krimpvrij, waterafstotend, kleurecht, vuilwerend. BRQOKFIELD Vreeg hiervoor de onderscheidingen First award far merit' en National Economy award' „Botany 500" het costuum met de costuums. 'n WONDERON costuum is kreukvrij, ongevoelig voor vuil en plooihoudend. De pasvorm is onberispelijk, de déssins zijn beschaafd en exclusief De coupe is de beroemde „Ivy leaguer 'n WONDERON costuum is van de beste kwaliteit wol met Het-voldoet aan alle eisen en kost bij C A slechts Wonderon: 'n Topmerk voor i0 WONDERON ,r- -d>' ah risJtaefr i -iflloa -snaHs;

Leidse Courant | 1957 | | pagina 4