RIJNSTREEK BJHSHBHES DUINSTREEK LMCLGAT öéymm De Ringeling schat beroemde geneesmiddelen in 1 tablet doen wondereal WOENSDAG 6 MAART 1957 DB LBIDSE COURANT PAGINA 3 INBREKER. Wy hoorden het volgende ware verhaal van een onzer abonnées in de randgemeenten. Er werd op een avond gebeld en voor de deur van het huis stond een rechercheur, ver gezeld van een mistroostig kijkend man, wiens hoofd voor een groot ge deelte schuil ging onder lagen wit verband. „Dit is de inbreker me vrouw", zei de rechercheur. De man bleef sip kijken en onze zegsvrouw wist niets anders dan „aangenaam" te zeggen. Inderdaad was er de vorige week ingebroken in haar huis, maar er was niets verdwenen, alléén had de indringer in de keuken een paar hapjee appelmoes ontvreemd. Dezelf de inbreker was echter verder in de straat met meer succes aan de Leidse Agenda WOENSDAG 6 MAART. Genootschap „Nederland—Enge land" dr. N. S. Marsh: „Traditions and Idiosyncrasies of British Law". De Doelen, 8 uur nam. Rozenkranskrulstocht. St. Petrus- kerk, 7 uur nam. DONDERDAG 7 MAART. Dienst Welzijnszorg Landmacht. Gezelsch. Jac. Byleveld: „De kat en de strafschop" Kantine Doelenkazer ne, 8 uur nam. Stille Omgang. Laatste gelegenheid tot afhalen van kaarten. Romanus- zaal Mare. Half achthalf negen n.m. VRIJDAG 8 MAART. Godsdienstvoordracht door rector G. Beek. Levend Geloof. „In de Vro- lycke Arke", 8.15 nam. VIRO. Dr. L. I. Graf: „Problemen in het Midden-Oosten", Rapenburg 8. 8 uur nam. ZATERDAG 9 MAART. Leidse Gymnaslastenbond. Uitvoe ring „Het Witte Schaap van de Fa milie", Schouwburg, half acht. Kon. Ned. Nathist. Ver. Bezoek Or- chideënk weker ij. Blauwe Tram naar Voorschoten. Stationsplein 2 u. nam. R.K. Instuif Haagweg. Mr. Hans Velu, Achter het IJzeren Gordijn, St. Leon^rdi'shuis 8 uur nam. Stille Omgang. Lof Hartebrugkerk. Aanvang half elf nam., na afloop vertrek bussen vanaf Mare. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum Geologie en Minera logie v. d. Werffpark 1: Tentoon stelling geologie van Nederland. Op werkdagen van 1012 en 24 uur. 's Zondags van 24 uur. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling van Japanse pren ten. 10 uur v.m. tot 4 uur nam. DIENST DER APOTHEKEN De avond- en nachtdienst van de apotheken te Leiden en Oegstgeest wordt waargenomen door: Apotheek Herdingh Blanken, Hoge Woerd 171, telefoon 20602; Apotheek Reyst, Steenstraat 35, telefoon 20136; Apotheek Oegstgeest WilheLmina- park 8, Oegstgeest, telefoon 26274. BIOSCOPEN. slag gegaan. Hij had op één nacht vier kraakjes gepleegd. „Dus u er kent, da u hier ook binnen geweest bent", ondervroeg de rechercheur zijn arrestant op barse toon. De man in het verband knikte gelaten. „Mist u iets", vroeg de man van de wet aan mevrouw. „Neen", sprak zijn, „alleen een paar hapjes appel moes", die op het aanrecht in de keu ken stond. Toen eerst kwam de inklimmer los. „Er was hier geen cent te halen bij die armoedzaaiers en die ap pelmoes smaakte ook nergen^ naar", riep hij verontwaardigd uit. kwaad over zo weinig begrip voor de nach telijke problemen van het myn-is- dijn-gilde. Jongensoongregatie Hartebrug. De Maria-congregatie voor jongens van de Hartebrugparochie wordt vanavond om zeven uur niet gehou den in de kerk, maar in de kapel van de zuster Carmelitessen, ingang Hazewindsteeg. Leidse Spaarbank. In de maand februari 1957 werd er bij de Leidse Spaarbank ingelegd 1.429.046, en terugbetaald f 1.028.173. Het aantal .nieuwe boekjes bedroeg 416 en het aantal afbetaalde boekjes 250. Op 6.330 rekeningen van deelne mers aan de Afhaaldienst werd 128.875 bijgeschreven. Er werden 721 spaarbusjes ter le diging aangeboden met p°n gezamen lijke inhoud van ƒ21.112. Het tegoed der 39.2^5 inleggers be droeg aan het einde der maand 27.872.695. ALPHEN AAN DEN RIJN Over „Mannen, Vrouwen en Men sen". Voor enkelè honderden Ah- phense huisvrouwen heeft de be kende schrijfster Harriet Freezer uit Utrecht, dinsdagavond in de grote zaal van hotel „Toor" een voordracht gehouden over het onderwerp „Man nen, vrouwen, mensen" De bijeen komst, die onder leiding stond van mevr. KorthalsSteen, was belegd ter inleiding van de aanstaande boe kenweek van 30 maart6 april. Op humoristische wijze, waarby de ironies niet zelden om de hoek kwam kijken, schetste mevr. Freezer de uit eenlopende, tot complexen samen te voegen karakter-eigenschappen van vrouwen en mannen, welke onder de verzamelnaam mensen de wereld bevolken. Er was een boekentafel ingericht met recent verschenen boeken. Vergadering M.A.C. „Rijnland.". Onder voorzitterschap van de heer A. Verbree hield de Motor- en Auto club „Rijnland" dinsdagavond in ho tel „Toor" een speciale vergadering om te komen tot de oprichting van een afdeling voor bromfietsers. Het doel werd bereikt. 25 Leden gaven zich op. Als vertegenwoordiger van deze afdeling heeft de heer J. B. Cats zitting in het bestuur van M.A.C. „Rijnland". Hij heeft slechts advise rende bevoegdheid. De ritten voor dit jaar zijn vastge steld op 23 april, 21 mei, 25 juni, 23 juli, 20 augustus en 1 oktober. Nu de uto- en motorrijbeperking is opgeheven, is besloten om met de puzzle-ritten door te gaan. De eerst volgende puzzle-rit voor auto's en motoren is bepaald op 7 mei. BODEGRAVEN Balavond K.A.B. In de grote zaal van hotel van Rossum kwamen leden van de K.A.B. bijeen on hun carnaval te vieren. Daarom was er geen toneelgezelschap uitgenodigd, maar alle tijd was beschikbaar om in lach en dans feestelijk samen te zijn. Het muziekgezelschap Los Biancos uit Zwammerdam verzorgde het mu zikale gedeelte, maar door ziekte was T r» T- Ti i i dit gezelschap niet volledig, waardoor i x i x ÏÜJ; muziek niet altijd even duidelijk o te volgen was. Hoe het zij, de aan wezigen hebben zich best vermaakt en het tot lang na middernacht niet tot hun spijt uitgehouden. Zo is de eerste keer geslaagd te noemen. Brand. Dinsdagmiddag omstreeks 1 uur raasden de beide brandweer wagens door het dorp de Noordzijde op naar het meelpakhuis van de fir ma Op 't Land. Hier bleek de zolder al aardig te branden, daar aan alle kanten de rookwolken naar buiten kwamen. Vrij spoedig was de brand weer de brand meester, en kon na de nablussing ingerukt worden. Be grijpelijk was er veel belangstelling op dit uur van de schoolgaande jeugd. Feestavond Hanze. Dg heer J. Stolwijk opende als voorzitter deze vastenavondbijeenkomst en begroette in het bijzonder het bekende Haagse Toneelgezelschap „De Spelewaghe", dat juist deze dag het predicaat Ko ninklijk had ontvangen. Het toneelstuk van deze avond was een blijspel in drie bedrijven van De films in de week van 18 maart zijn door de Kath. Film Centrale als volgt gekeurd: Casino: „To catch a thief", 14 jaar. Lido: ,.De machinist", 14 jaar. Luxor: Afgekeurd. Trianon: „Morgen zal ik huilen", 18 jaar. Rex: „Ik vecht voor geld" 14 jaar. Louis d' Alton, getiteld: „Zij kregen wat zij wilden". Van dit stuk kan gezegd worden dat het uitzonderlijke kwaliteiten be zit in speelse tekst, humor en origi naliteit. De vader van het gezin Murnaghan heeft een afkeer van wer ken, maar bezit een grenzeloze fanta sie, waardoor hij speelt met allerlei invallen'die hem de aanhankelijkheid van zijn gezinsleden bezorgen. Als hij ieder in de waan laat dat hij een gro te erfenis zal krijgen weet hy zijn kinderen de positie te verschaffen die ze graag hebben wilden. De hoofdrol werd door Leo van de Oever subliem gespeeld, waarbij „een tikje Shakespeare" onmisbaar was Ook Jan Coli als de vrekkige winke lier excelleerde. De rollen van zonen en dochters werden goed vertolkt met Hans Hamburger en Lenie Peper kamp als uitblinkers. Het harde souf fleren was soms wel wat hinderlijk. Na het dankwoord van de voorzitter ving onder leiding van het duo van Mild de napret aan, waarbij de car navalsstemming er goed inzat. Vastenavondviering Instuif. Uit verschillende plaatsen warer de „In- stuivers" in het Parochiehuis bijeen gekomen om in vastenavondstemming te komen. Na de opening door de heer P. Hoogeveen was voor de rest van de avond de leiding aan de heer J. Stolwijk. Deze begon zijn optreden met enkele grollen en declamaties om later over te gaan tot luidruchtige grappigheden, die door de jongelui blijkbaar beter gewaardeerd werden. Polonaise, dans en diverse spelletjes wisselden elkaar af totdat op een voor vastenavondviering vroeg uur dMeut tot een einde kwam. DE MEIJE Feestritje met legertruck De dpi. sold. J. van V., gelegerd te Nijmegen, had van zijn superieu ren opdracht gekregen met een le gertruck zich maandag naar het mi litaire goederenmagazijn te Woerden te begeven. Rond het middaguur al daar gearriveerd, kon de soldaat (overigens begrijpelijkerwijs) de ver. leiding niet weerstaan om eventjes door te rijden naar zijn ouderlijke woning in De Meije. Echter zal zijn rijboekje dit extra reisje niet vermeld hebben. Doch al les zou voor de betrokken militair waarschijnlijk wel goed verlopen zijn, als het noodlot hem geen par ten had gespeeld. Halverwege de Molenweg onder Zegveld moest hij uithalen voor een passerende wielrijdster. De overigens ook elegante chauffeur ga.' de dame daarbij waarschijnlijk wel te veel ruimte, welke ten koste ging van zijn grote legertruck. Het voertuig kwam oo de slappe berm en schoof in de nabij gelegen sloot. De ditmaal wel dubbel pech hebbende soldaat kwam zelf met de schrik vrij, maar had toen nog de nare plicht deze on verkwikkelijke zaak door te geven aan de M.P. Een militaire kraanwa gen bracht het gestrande voertuig weer vlot. Of het verdere verloop voor de betrokken militair ook zo vlot zal afgaan menen wij sterk te moeten betwijfelen. mem!Mm bi ik rNet of ik vrves'er niet «- leen1 heb,mijneign week vinden LEIDERDORP Volkstoinders vergaderden. On der leiding van voorzitter H. M. Ho- gendijk vergaderde de volkstuindcrs- vercniging „Leiderdorp Vooruit" in het Dorpshuis ter bespreking van de moeilijkheden in verband met het opzeggen der pacht van de tuingrond Zoals de voorzitter mededeelde zal dit vermoedelijk de laatste jaarver gadering zijn, tenzij de vereniging erin slaagt een ander complex te vin. den. Daartoe is ook reeds contact op genomen met de burgemeester, maar hoewel het college van b. en w. een open oog heeft voor de moeilijkheden der vereniging, kunnen ook zij de tuinders niet helpen. De huumozee- ging per 1 januari 1958 vindt zijn oorzaak in het feit, dat de zoon van de eigenaar de.grond in gebruik rseemt. Het bestuur zal er evenwel niet in berusten als een ander per soon de beschikking krijgt over de grond. Uit het jaarverslag van de se cretaris bliikt, dat de belangstelling voor het volkstuinen nog steeds toe neemt. Het financieel verslag van de heer Neutehoom meldde een batig saldo van ƒ651.68, waarover de voor zitter zijn voldoening uitsorak, om dat de vereniging in viif jaar tijd een schuld van ƒ600 wist om te ret- ten in een batig saldo van ruim dit bedrag. Hoewel dit krachtens een ter vergadering genomen besluit ver plicht is, meldde de inkoopcommis sie dat niet alle leden hun zaad via de commissie betrekken. De voorzit ter sprak de verwachting uit dat hieraan gevolg zal worden gegeven. Jaarvergadering E.H.B.O. De plaatselijke vereniging van de E.H. B.O. hield onder leiding van voor- Ttgen pijnen «n griep. Gttchikl voor de gtvocligite «Mg, «•nt die wordt btsckonnd door ktt kerUnddeei (Maros. (Advertentie) SPORT zitter Brinksma haar jaarvergade ring, waarby ook tegenwoordig was adjudant Kronenburg; als hoofd van de B.B., die door de voorzitter bij zonder verwelkomd werd. Het jaar verslag van de secretaris meldde een ledental van 36, waarvan 27 met gel dig diploma. Er zyn negen hulppos ten, terwUl een cursus onder leiding van dr. Hoefman door 32 leden wordt gevolgd. Minder gunstig was het ver. slag van de penningmeester. Deze meldde een tekort van 106.92. Als nieuwe penningmeester treedt op de heer G. v. Driel, die de heer v. Ham opvolgt die gedurende twaalf jaar deze functie vervulde. De voorzitter dankte hem hiervoor en was ver heugd dat dc heer v. Ham toch in het bestuur biyft. Adj. Kronenburg memoreerde het feit, dat de E.H.B.O. de voornaamste schakel is in het B.B.- werk. NOORDWIJKERHOUT SLACHTOFFER WAD EEN ANDER. Aanrijding te Noordwijkerhout. Gistermorgen om 11 uur is de wielrijder H. v. P. op de Herenweg te Noordwijkerhout door een hem achteroprijdende bestelwagen van een firma uit Noordwijkerhout aan gereden en tegen het wegdek ge smakt. Het slachtoffer liep een schedelbasisfractuur op en is naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Naar de juiste toedracht van het ongeval stelt de rijkspolitie een on derzoek in. Enkelen der personen, die van het ongeval getuigen waren, meenden in het slachtoffer de heer Van den Berg van de Koninginneweg te Noordwij kerhout te herkennen, doch tijdens het vervoer naar Leiden, kwam me vrouw v. d. Berg, die zeer geschokt de rit meemaakte, tot de voor haar gelukkige ontdekking, dat de aan- geredene niet haar man doch de heer Van P. was. Het slachtoffer is 45 jaar en van beroep bollenkweker. LEIDSCHENDAM Harmonie St Cecilia. De voor zitter van de harmonie, de heer H. Teumissen, heeft by de opening van de jaarvergadering medegedeeld, dat de gevoerde actie voor ledenwerving naar genoegen is" geslaagd. Maar a-1 die nieuwe werkende leden moeten van instrumenten voorzien worden, en wart dat zal kosten is nog bij be nadering niet te berekenen. In ieder geval beschikt de harmonie niet over voldoende contanten (integendeel, er rust nog een schuld op de instrumen ten van 2500tenzij de een of andere groot-industrieel zo vriende lijk zou zijn voor de aankoop van instrumenten een voorschot te ver strekken. Indien dat niet het geval zou zijn, dam zal de harmonie met een steunactie by de inwoners van Leidsdhendam moeten aankloppen en daar de gemeente in haar geheel be hoefte heeft aan een up to date mu ziekkapel, vertrouwt het bestu-ur, dat de inwoners hun liefhebberij voor de muziek in daden zullen omzetten. Behalve de aanschaffing van instru menten bestaat het plan de 25 leden van de drumband in uniform te ste ken. Alles bij elkaar genomen blykt de hanmonie grootse plannen te heb ben, maar boven alles staat het vaste voornemen de kwaliteit van de mu ziek op te voeten. In dit verband is besloten deel te nemen aan het concours van de r.-k. Bond van Harmonie en Fanfarekorp sen in Zuid-Holland, dat op 2 juni a.a. te Poeldijk gehouden zal worden. LISSE UIT DE RAADSSTUKKEN - Ter voorziening In de bestuurs- vacatures voor de gemeentelijke dienst voor sociale saken, ontstaan wegens periodiek aftreden van mevr A. Dronkers-Wessclo en de heer N. P. van Riek zyn door b. en w. dc volgende tweetallen opgemaakt: In de vacature mevr. Dronkers-Wesse- lo: 1. mevr. M. Tissing-Trijssen, 2. mevr. A. Dronkers-Wesselo (aftr.) In de vacature van Riek: 1. de heer j H. de Bruin, 2. de heer N. P. van Riek (aftr.). Vierde tennisbaan. B. en w vragen een crediet van ƒ6700 voor de aanleg van een vierde tennisbaan. Dit naar aanleiding van een verzoek door het bestuur van de stichting „Gemeentelijk Sportpark Lisae". Grond ver koop. B. en w. vragen de raad machtiging te mogen over gaan tot verkoop van een strook bouwgrond langs de Hyacinthen- straat, groot ongeveer 4000 m2., voor de prijs van 16.per m2„ aan de fa. Gebr. v. Beukering te Leiden, die daar 20 huizen zullen bouwen, waar onder 6 winkelpanden. WARMOND Lijdensmeditaties. De lijdensme ditaties zullen in deze parochie dit jaar worden gehouden door pater Octavianus v. d. Barselaar O.F.M. uit Leiden en wel zondagsavonds om ze ven uur. Kerkdiensten. In afwijking van de thans bestaande regeling zullen met ingang van zondag 10 maart a.s. de kerkdiensten gewijzigd worden met dien verstande, dat alle H.H. Mis sen een half uur vroeger beginnen, dus half zeven, kwart voor acht, ne gen uur en kwart voor elf. BANKLOPER MET 12 MILLE AAN DE LOOP Gisteren is de 52-jarige bankloper L. J. C-, een ood-Indischman, wiens eigen familie nog in Indonesië woont, in Amsterdam met een bedrag van bijna 12.500 apoorloo6 verdwenen. Hy was al IK jaar in dienet by een Amsterdamse firma en moest her haaldelijk met chèques aan toonder by de Nederlandse Handelmaatschap pij contanten gaan halen. Giateren kreeg hy de opdracht by de Handel maatschappij het bovengenoemde be- dr-ig op te nemen en het geld ver volgens naar het kantoor van zyn werkgever te brengen. Wel verzil verde hy de chèque, doch in het kan toor zag men hem niet meer terug. De recherche van het bureau Sin gel doet thans pogingen de bankloper op te sporen. Marktberichten WOERDEN 3 maart. Kaas. Aan voer 3 partyen. Notering 2.482.53. Handel goed. LEIDSCHENDAM 3 maart Groen te. Sla A 29—31. sla B 18—24, sla C li—17, stoofsla 124—146, prei IS IS, spruiten 3948, witlof 28—30, spinazie 5758. SCHAKEN SMYSLOV BINT EERSTE PARTU De eerste party van dc tweekamp om het wereldkampioenschap, die gisteravond na 40 zetten in een voor Smyslov (zwart) zeer gunstige stel ling was afgebroken, is door öot- wirmik zonder verder spelen gewon nen gegeven. WIELRENEN GROTE NED. BELANGSTELLINO VOOR „KATTEKOERS* Voor de zgn. „kattekoera", een weg wedstrijd over 160 km van Gent naar leper, die zondag 10 maart zal wor den gehouden, bestaat ook by dc Ne derlandse renner* grote belangstel ling. Tenminste 137 Neder la ndae amateurs zullen de strijd aanbinden met Belgische en Franse renners. Verleden jaar is deze, vooral in België, zo populaire wedstryd geëin digd in een Nederlandse zege; Piet de Jongh uit Made werd toen win naar. Bovendien legde een Neder lander beslag op de derde plaats, nl. Jon Groot uit Beverwijk. Op de deelnemerslijst komen o.m. de «amen voor van: Jan Groot (Be verwyk), Ap Geldermans (idem), Joop Capteyn (Amsterdam), Hein Kooger (Haarlem), Th. Sythof (IJs- selmonde), J. van der Putten (Den Haag). G. Bestebreurtje (Baren- drecht). Mees Gerritso (Amster dam), Harrie MoolenUzcr (idem). Jan van Vliet (Rotterdam) en Jan van Wetten (Noordwykerhout). Het parkoers voert von Gent, via Kortryk, Wevelgem naar leper (75 kilometer), vervolgens langs Nieuw- kerke weer noor leper (totale af stand 160 kilometer). KORTE golt In volle vaart reed gisteravond op rijksweg 15 in de Betuwe onder de gemeente Deil een personenauto, be stuurd door de 50-jarige ir J. Ma- rischler uit Boxmeer, op een tegen ligger in. De personenauto werd to taal verpletterd. Ingenieur M. was op slag dood. De vrachtauto kreeg zware schade. Teveel links rijdend met zijn bromfiets, is gisteren een 30-jarige inwoner van Erica op de weg langs 't Stieltjes kanaal door een motorryder aangereden. Hy sloeg tegen het weg dek en ogenschynlyk niet ernstig gewond, werd de man naar het zie kenhuis te Coevorden vervoerd, waar hy enige uren later is overleden. Een korte, hevige brand woedde maandagavond in een der fabrieken van de N.V. Gerhard Jannink en Zn te Enschede. Enkele honderden rol len manchesterstof, elk van vyftig meter, gingen verloren. Dc schade aan de verschillende machinerieën en gebouwen beloopt ongeveer twee ton. Tot burgemeester van Nijkerk is benoemd de heer J. Hoekstra, on der toekenning van geiyktydig eer vol ontslag als burgemeester van Nieuwleusden. De heer Hoekstra, die op 1 april 1950 burgemeester van Nieuwleusden werd, is thans 46 jaar. Hy is christeiyk historisch. Ken lijk werd gistermorgen dooi de politie te Utrecht opgehaald uit het water achter de Cornelis Houtman - straat in die gemeente. Na identifica tie bleek het het stoffelijk overschot te zyn van een 72-jarige buurtbe woonster. Dr. L. Kampschöer uit Wasse naar, eertijds verbonden aan de Ka tholieke Centrale Emigratiestichting te Den Haag, en sinds oktober 1952 werkzaam bij de Internationale Ka tholieke Migratiecommissic, is door dit lichaam, dat op het ogenblik te Rome byeen is, benoemd tot secreta ris-generaal. 534ste STAATSLOTERIJ 4e klas 11e lijs» HOGE PRIJZEN 60.000 18131 f B000 19288 1500 3953 6860 17317 1000 3037 8899 10373 10433 13794 1.020 17801 18002 ƒ400 2818 6586 «795 «928 13536 13907 16225 18780 20272 20387 20*179 ƒ100 1130 1996 2133 3506 3029 7182 7407 7757 7869 9066 9608 11509 11953 13037 13259 1059 097 834 400 583 608 696 815 830 858 PRIJZEN VAN 80.— «016 201 292 344 854 621 565 692 784 841 781 93*. 947 996 «207 263 267 434 621 625 731 800 887 7175 266 286 39u 506 576 581 608 703 «33 81772 079 8(13 821 944 8040 085 U95 278 348 440 337 541 847 878 999 808 837 892 991 lOn.18 106 304 538 573 680 701 745 813 835 11033 113 25-1 285 353 411 428 437 469 522 551 803 863 975 NIETEN 1011 021 039 050 O60 062 070 107 121 136 200 241 260 285 303 307 ü«0 402 408 424 442 446 450 460 466 496 317 688 «47 657 667 673 841 842 845 818 909 912 946 061 939 969 984 992 1014 044 064 105 122 155 178 241 245 254 275 280 282 389 894 396 399 432 483 490 654 758 766 781 »»8 837 844 &51 978 8019 064 077 000 117 134 150 182 186 266 294 295 363 381 436 440 447 464 470 477 487 488 495 512 533 537 546 586 600 625 657 838 846 854 358 871 885 889 892 974 4014 038 0-12 061 067 115 133 201 249 251 .336 382 397 406 476 516 565 590 623 643 11026 124 187 817 504 «20 632 829 11042 165 227 313 48» 571 701 921 963 14098 162 192 217 275 625 674 710 726 839 914 15000 15073 115 243 387 539 5Ö0 582 61» 722 770 888 BOO 960 968 995 14044 068 206 214 286 360 433 581 659 671 17015 081 159 206 266 282 690 097 789 847 180*12 «MS 168 221 277 364 459 486 494 538 541 784 SOI 805 814 826 19H79 099 117 123 221 321 385 393 454 466 470 489 51» 55» 703 724 908 Uil 14008 100 110 184 333 465 821 858 978 «1189 211 213 252 297 361 376 453 463 521 672 677 689 710 349 870 928 977 053 885 702 716 740 788 854 893 903 917 8106 112 140 151 168 210 259 310 827 341 348 383 404 471 524 535 536 601 604 615 714 756 759 773 778 877 878 S3$ 921 961 4061 075 102 154 168 224 22H 239 277 817 391 402 426 480 498 519 653 711 718 724 725 794 807 H4 3 881 893 894 ftll 986 7072 077 o»7 187 1»3 200 346 267 290 388 344 3ft2 800 386 423 466 475 528 555 570 565 596 599 613 621 «93 715 750 752 758 236 3i« 330 343 351 397 417 423 427 477 501 504 558 561 503 («KI 601 648 683 701 723 7.33 780 787 7»l 702 870 s*l 947 9028 o .V I 035 071 089 114 117 161 166 167 190 260 276 282 296 303 312 3-17 863 476 514 530 537 572 623 612 «44 70S 706 748 821 867 875 950 957 975 «94 sen It) oil 082 14» 154 219 222 289 266 297 300 336 341 356 8X2 400 402 452 454 471 478 479 500 921 523 610 i>31 788 779 782 796 HOW 832 S44 874 886 909 911 946 948 949 970 973 11007 000 015 064 096 127 129 132 107 201 211 224 250 274 293 313 326 342 348 350 3*6 435 447 440 467 472 474 478 482 519 32H 528 578 «11 627 656 6O0 740 751 798 818 824 898 905 917 980 980 999 11012 030 0-16 050 061 082 084 101 118 144 206 252 J56 2.3 318 439 458 469 498 519 582 544 562 663 604 623 693 747 838 841 843 880 H27 13600 11007 012 091 093 141 168 192 218 308 364 373 392 .198 402 417 461 477 482 402 506 631 564 807 621 623 642 698 700 711 714 741 777 810 881 888 924 036 950 064 14080 092 105 100 134 2»HJ 218 259 283 235 300 433 453 458 467 498 324 584 555 590 958 970 671 700 738 818 M8 *80 000 938 027 038 048 061 064 083 102 183 190 931 248 272 318 362 364 378 383 424 448 462 468 487 320 577 581 608 721 755 771 829 862 870 907 14010 027 102 145 220 233 257 269 280 414 471 607 504 634 538 «44 545 583 432 437 «68 «95 743 785 788 792 85-1 835 884 88» 894 WT7 921 U36 942 095 11046 051 075 200 214 2SO 272 292 304 300 357 379 381 406 411 424 441 4 13 18« 490 807 523 554 «74 «94 598 421 083 713 774 825 8ÜO 940 9X7 18000 014 032 092 108 110 134 137 138 l«li 175 180 2p4 225 229 232 238 256 294 297 3-l« 354 362 374 383 389 428 490 404 «38 550 55» S0O «34 748 765 790 882 845 800 868 X-2 898 054 060 «67 971 962 18007 069 KW 120 135 165 190 194 341 297 261 2*0 295 301 394 344 384 413 424 477 507 511 517 522 «"2 06O 462 «75 684 097 700 7.38 747 771 818 838 843 895 900 914* OCX 958 980 981 M068 154 177 192 200 213 233 236 340 285 371 330 365 378 3*2 300 306 440 448 436 520 543 356 569 608 «27 659 668 672 701 704 708 711 751 803 833 879 888 «98 110*8 110 121 144 152 154 170 225 249 254 307 837 3X5 397 418 427 452 314 318 549 566 678 601 606 007 «12 015 625 830 696 522 734 748 773 793 «01 862 «98 903 906 923 933 944 050 970 In de pryzen van ƒ200.gelieve men de volgende correctie» aan te brengen: 1906 moet zün 1196. Toevoegen 13811.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 3