Koor van klokken boven Leiden Houders van postduiven te Leiden vierden feest HUIBERS Scheep $LWTUGAT k A C V&IM' iéyimsm c-i.cn- FN VFRTPOKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN MAANDAG 24 DECEMBER 1956 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 Bovenstaande tekening duidt aan op welke punten in de stad van avond van 6 uur tot tien minuten over zes de klokken geluid zullen worden. Ruim tachtig klokken laten hun stemmen horen. Tezamen zullen zij, van klein tot groot, van sopraan tot bas, tot één kerstklokkenkoor ver enigd worden. Daarna speelt de stadsbeiaardier kerstliederen. Prijsuitreiking Zaterdagavond organiseerde de Leidse Concourscommissie van de federatie van Postduivenhouders- verenigingen, in de foyer van de Stadsgehoorzaal een feestavond waarop de kampioenen 1956 tevens werden gehuldigd. Nadat de voorz., de heer S. N. van Leeuwen, de talrijke aanwezigen een Dit weekeinde namen leden van de L.P.K.V. deel aan de pro vinciale pluimvee- en konijnen tentoonstelling te Gouda. Inge zonden waren plm. 450 konijnen en 150 hoeders en sierduiven. Deze tentoonstelling, waar de Leid se fokkers zware concurrentie in el ke klasse ondervonden, leende zich uitstekend voor die selectie nummer dieren. Zij is de voorloper vt-i de gro te bondstentoonstelling, welke medio januari te Arnhem wordt gehouden. De uitslagen waren: Vlaamse reus: Konijngrijs: 2. Th. Belt, z.g.; wit: P. v. d. Leek, z.g. en g.g.; 2. J. Laman: z.z.g. en z.g. Franse hangoor: bont: E. de Beer, 1. z.z.g. en 2. z.g.; ijzer grauw: W. de Vries. 1. z.g. en 3. z.g. Wener wit: A. v. Leeuwen: 2. z.z.g.; 1. z.z.g. en ereprijs; T. v. Amsterdam: 1. g.g.; 1. z.g. en ere prijs. Rode Nieuw Zeelander: M. J. Kou- wenberg: 2. z.g.; 1. z.g. en ere prijs. Thuringer: A. H. Couzijn: 1. z.g. en 2. g.g. Havanna: A. Augustinus 2 x z.g.; 1. z.z.g. en ereprijs. Rex wit: L. G.' Zirkzee: 1. z.g.; blauw 1. g.g.; blauw: W. Hanselaar 3. z.g.; 1. g.g.; A. J. v. Zanten: 1. z.g.; 1. gg Angora: wit: T. v. Amsterdam: 1. z.g. en ereprijs. Tan: Mevr. Quist: 2. z.g. en g.g.; in Pool 1. z.z.g. en ereprijs. Klein Chinchilla: B. Th. Rutgers 1. g.g.; 1. z.g. en ereprijs. Hollander zwart: E. Quist 2 x z.g. ook met Engelse teksten vindt U in RUIME SORTERING bij Haarlemmerstraat 1 23, Leiden hartelijk welkom had toegeroepen, verschenen alle kampioenen ten to nele, waarbij spr. op prettige wijze de vele fraaie prijzen kon uitreiken. Een hartelijk applaus was een wel verdiende beloning. De karrfpioenen waren: Kampioen-Generaal: 1. C. v. d. Berg 9790.3 pnt., 2. J. v. d. Niet 9560.5 pnt., 3. G. A. v. Albada 9257.2 pnt., 4. J. W. Wolters 9173.1 pnt., 5. R. P. de Graaf 8972.6 pnt. Kampioenschap „Korte afstand",100 —420 km.: 1. G. A. v. Albada 4107.2 pnt., 2. D. v. d. Nieuwendijk 3956.3 pnt., 3. J. v. d. Niet 3898.7 pnt. Kampioenschap „Lange afstand" 500 900 km.: 1. J. Rakhorst 2669.3 pnt., 2. dr. Venker 2363.2 pnt., 3. J. v. d. Niet 2300.3 pnt. Kampioenschap,, Navlucht" 130200 km.: 1. N. Bemelman 1719.6 pnt., 2. C. v. d. Berg 1638.2 pnt., 3. Chr. v. d. Pluym 1619.0 pnt. Kampioenschap Jonge Duiven 130 350 km.: 1. J. Rozier 2708.5 pnt., 2. P. v. Wissen 2659.3 pnt., 3. J. Filippo 2602.8 pnt. Kampioenschap Oude Duiven: 1. G. A. v. Albada 6288.4 pnt., 2. D. v. d. Nieuwendijk 6221.3 pnt., 3. J. v. d. Niet 6199.0 pnt. Nadien heeft Daan Hooykaas met zijn medewerkers voor een voortref felijk en gevariëerd programma ge zorgd, tot groot vermaak van alle aanwezigen. Voor de L.C.C. een avond waarop het bestuur met trots kan terugzien. POTLOOD en GEEST No. 530. Horizontaal: 1. werpstrik, 6. voor, 7. vogel, 8. boomloot, 9. afge legen, 10. gem. in Limburg. Verticaal: 2. aanneming van een kind, 3. munt in Nederland, 4. houten slagerspin, 5. vleugel van een vogel. Oplossing donderdagavond. Wat lezers schrijven PUBLIEKE TRIBUNE IN LEIDSE RAADZAAL. Leiden, 21 december. In Uw nummer van deze week kwam een verslag voor van de fo rum-avond van de K.V.P. Daar las ik o.a.: De heer Menken merkte op, dat de raadsverslagen in de kranten uiter aard niet een volledig verslag van de handelingen in de raad kunnen geven. En verder: het is van het grootste belang de beraadslagingen zelf te volgen van de publieke tribune. Als regelmatig bezoeker van de raadsvergaderingen (op de publieke tribune) moet ik tot mijn spijt con cluderen dat het meeste van het ge sprokene op genoemde tribune niet verstaanbaar is; anders zou er zeker meer belangstelling getoond worden. TANTE POS OP HAAR SMALST. Leiderdorp, 21 december. Zoals bijna iedere Nederlander hebben ook wij steeds de grootste be wondering gehad voor de loyaliteit waarmee onze P.T.T. haar diensten voor ons verricht. Zelfs de meest on duidelijk geadresseerde brieven ko men bijna altijd op hun bestemming dank zij de scherpzinnigheid van on ze tante Pos. Sinds wij echter in on ze nieuwe woonplaats regelmatig plegen te worden voorzien van het plaatselijk nieuwsblad uit onze ge boortestreek is onze hoogachting da nig gedaald. Hoeveel ons deze twee- de-handse nieuwsbron n.l. al aan strafport heeft gekost zal ik u, waar de lezer, maar niet vertellen. En waar het steeds maar één onnozele courant betreft, welke in het bandje is geschoven lijkt me dit „gekren- tenweeg" met een paar grammetjes toch wel wat te overdreven. Vindt u dit eigenlijk zelf ook niet, tante Pos? Toe tante-tje, zie in het nieuwe jaar zo'n enkel krentje nu eens over 't hoofd, dat maakt het nieuwslezen wel zo plezierig. N. NIET BEZORGING Bij eventuele NIET BEZORGING van De Leidse Courant gelieve U te lefonisch te reclameren alleen num mer 20935 tot 19.00 uur (7 uur). Zaterdag 17 uur (5 uur). Wij kunnen dan alsnog trachten U een exemplaar te doen toekomen. DE ADMINISTRATIE. GEM. AANKONDIGING INZAMELING HUISVUIL. Op le en 2e Kerstdag zal te Lei den geen huisvuil worden ingeza meld. Men gelieve op die dagen geen em mers aan de openbare straat te plaat sen- Het ophalen van huisvuil uit die percelen, welke gewoonlijk op dins dag worden bediend, zal nu plaats hebben op vrijdag 28 december e.k. en uit die percelen, welke gewoon lijk op woensdag worden bediend op zaterdag 29 december e.k. De wnd. Directeur Gem. Reini- gings- en Ontsmettingsdienst. UITBREIDINGSPLAN. De burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 27 december 1956 tot en met 9 januari 1957 ter gemeentesecretarie, afdeling Openbare Werken (Stadhuis, kamer 111) voor een ieder ter inzage zal liggen een door de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 december 1956 vastgesteld plan van uitbreiding met betrekking tot gronden, begrensd door het Rijn-Schiekanaal, de spoor baan Leiden Utrecht, een lijn ten oosten van de Van der Hoevenstraat, de Van Sande Bakhuyzenlaan, de Lo- rentzkade, de Du Rieustraat, een lijn ten zuidoosten van de De Mey van Streefkerkstraat en de Cobetsstraat, de De Gijselaarstraat, de Burggraven- laan, de Kernstraat, de Verdamstraat en een lijn ten zuiden van de Hart manstraat (partieel uitbreidingsplan „Leiden-Rodenburgenpolder II"), met bijbehorende bebouwingsvoorschrif ten, een en ander met intrekking van het partiële uitbreidingsplan „Leiden Rodenburgerpolder", vastgesteld bfj raadsbesluit van 24 oktober 1949 en van enkele nader aangegeven gedeel ten van het uitbreidingsplan van 6 november 1933, sedert gewijzigd. Leiden, 21 deccember 1956. De Burgemeester voornoemd F. H. van Kinschot. r' WE GAAN WEER KERSTBOMEN VERBRANDEN. Woensdag 2 januari as. kan de jeugd van Leiden weer haar hart ophalen aan een geweldig vuurfestjjn op het Schuttersveld. Daar zullen alle Kerst bomen, die Leiden oplevert, gemeen schappelijk worden verbrand. De Leidse Jeugd Actie combineert hiermede het nuttige met het aange name: de vuurgloed kan het hart van alle toeschouwers verwarmen, terwijl op straat geen gevaarlijke vuurtjes meer gestookt worden. De Kerst- boombezitters worden met het oog op dit festijn, dat omstreeks acht uur uur nam. zijn beslag krijgt, verzocht de bomen niet vóór 2 januari het huis uit te doen, doch hen voor het geza menlijk verbranden aan de jeugd mede te geven. De kinderen die niet aan de op tochten meedoen, kunnen hiun boom pje op 2 januari van 's morgens 9 uur op het Schuttersveld afgeven. Ze krij gen een toegangskaartje voor het af gezette bestrate gedeelte van het Schuttersveld, zodat ze 's avonds het schouwspel toch goed kunnen bekij ken. Is dit niet mogelijk dan wordt men verzocht de Kerstbomen mee te ge ven met de ophaaldienst voor huis vuil. De routes van de optochten en de tijden van vertrek worden in het nummer van 31 december a.s. opge nomen. 1355 VOOR VLUCHTELINGEN. De bazar, welke onlangs is gehou den ten bate van de vluchtelingen, heeft met enkele ingekomen giften netto 1355.50 opgebracht. Van dit bedrag werd 1.000 overgemaakt naar de Federatie van Vrouwelijke Vrij willigers. Het is bestemd voor die in richting van een der Van Heuven Goedhart-woningen, waar gezinnen worden ondergebracht, die nu al meer dan tien jaar geen eigen dak bo ven hun hoofd hebben. Uiteraard is dit.bedrag niet toereikend, doch het bazarcomité verwacht, dat nog velen deze mensen willen, laten delen in hun Kerstvreugde en mede willen werken de 2.500 vol te maken, die noodzakelijk zijn voor de allereenvou digste inrichting van nog maar één wonin/g. Dit kan geschieden door de overmaking van een gift op giro-re kening 285812 t.n.v. mevr. dr. E. A. FrankenDuparc. Volleybalvereniging „Argos". De leden van de volleybalvereni ging „Argos" worden er op attent gemaakt, dat de training op de maan dagen 24 en 31 december geen door gang zullen vinden. Kerstbezoek in Salvatorhofje. De gidsen van de Willibrordgroep te Oegstgeest, ongeveer vijftien in getal, hebben gistermiddag hun tra ditionele Kerstbezoek gebracht aan de bejaarden in het Salvatorhofje aan de Steenstraat te Leiden. De meisjes, die omstreeks half een hun beste wensen kwamen aanbie den voor Kerstmis en Nieuwjaar, overhandigden aan elk der inwoners een Kerstpakket, waarvan de inhoud ■bestond uit levensmiddelen en de Keist-editie van de Katholieke Illu stratie. I$et levendige troepje bracht door haar bezoek wat plezierige afwisse ling in het hofje, wat door de ouden van dagen zeer op prijs werd gesteld. KAB, wijk Hartebrug. Voor de feestavond van de KAB, wijk Hartebrug op zaterdag 29 dec. a.s. in het St. Antonius Clubhuis zijn kaarten verkrijgbaar bij de volgende adressen: J. Hogeboom, Frans van Mierisstraait 2; J. Ruiten, Bakker Korüstraat 3; Antonie, Jan Lieven- straat; 29; Spiering, Binnenvestgracht 12 en mevr. D, Vrindt, Vaartkade 5. Rozenkranskruistocht. In tegenstelling tot bekendmakin gen, volgens welke de rozenkrans kruistocht op woensdagavond, 28 dec. in de St. Petruskerk, gewoon door gang zou vinden, willen wij er onze lezers op attent maken, dat er in verband met de Kerstviering op ge noemde datum geen rozenkranskruds- tocht gehouden wordt. Geslaagd voor tolk-examen. Onze plaatsgenote, mej. Joke C. van Hoeken is te Amsterdam geslaagd voor het examen tolk-vertaler in de Zweedse taal. OPRUIMING LEIDSE WINKELS. De opruiming van de Leidse win kels en warenhuizen begint op 2 jan. en eindigt op 23 januari a.s. KERSTVERGADERING D.E.V. In het clubhuis van Oosterkwartier aan de Borneostraat hield de Leidse Tuiniers- en Bloemistenvereniging „Door Eendracht Verbonden" gister avond een vergadering, die in het teken van het naderende kerstfeest stond. Zo hadden de heren W. Dool, J. H. Goosens en A. H. Hofman van kerstmateriaal aardige fantasiestukjes vervaardigd, terwijl andere kerst stukjes vóór de verloting waren be stemd. De voorzitter, de heer J. H. Smit, opende de vergadering en gaf later op de avond allerlei nuttige wenken voor Kerstmis. Eén nieuw lid kon worden ingeschreven. De ere voorzitter, de heer J. Jonker, voldeed gaarne aan het verzoek van de heer Smit om aan het ere-lid, de heer J. v. d. Berg, die onlangs bij de chry- santenkweekwedstrfjd zo goed voor de dag was gekomen, de wissel plaquette uit te reiken. Voor velen was deze bijeenkomst tevens een mooie gelegenheid om te weten te komen hoe men met een klein en eenvoudig arrangement van bloemen en planten een bijzonder gezellige sfeer in de huiskamer kan verkrijgen. VISWEDSTRIJD „SPORT EN GENOEGEN". De visclub „Sport en Genoegen" te Leiden hield gisteren 23 december haar 4e viswedstrijd in dit seizoen. Men viste in Aalsmeer bij goed weer. De vangst was redelijk. Er werd m totaal 3536 gram vis gevangen. De uitslagen waren: 1. A. C. Polanen, 2. M. de Roo, 3. A. Slingerland, 4. P. Stavleu, 5. J. Laterveer, 6. W. M. Wiesenburg, 7. F. Holswilder, 8. H. Mieloo, 9. G. Nas, 1. P. Krapels. 1 GEMENGD ALMA MATERKOOR ZINGT H. MIS IN HARTEBRUGS- KERK. Zondag a.s. 30 december wordt het vierde lustrum van het Alma Mater- koor te Leiden kerkelijk gevierd. Óm kwart over tien wordt in de Har- tebrugskerk de Hoogmis opgedragen tot intentie van vrienden, donateurs (trices) en leden van het koor. Met speciale toestemming van de bis schop van Rotterdam, mgr. M. A. Jansen, zal het gemengd koor de meerstemmige Mis „Christus Rex" van H. Andriessen uitvoeren, onder leiding van haar dirigent Willem Mizée en met Abr. Martij n aan het orgel. GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU LEIDEN. Het aanbodcijfer vertoonde per 15 december j.l. een lichte stijging n.l. van 260 tot 285 als gevolg van sei zoeninvloeden en de beëindiging van enige werken tegen het jaareinde. Een vergelijking met de standcij- fers van het overeenkomstige tijdstip in de jaren 1952, 1953, 1954 en 1955 doet zien, dat de werkloosheid nog steeds uitermate gunstig bij genoem de jaren afsteekt. De voordelige ver schillen bedragen resp. 1855, 1235, 380 en 155. De vraag handhaafde zich op gelijk niveau en beliep rond 400 geregi streerde aanvragen, waarvan er 170 betrekking hadden op jeugdigen, 15 t/m 18 jaar. Verwacht mag worden, dai indien zich in de weersgesteldheid geen be langrijke w'jzigingen voordoen, zoals o.a. strenge vorst, na 1 jan"ar' 1957 de werkloosheid zal afnemen. Het aanbod van vrouwelijke ar beidskrachten onderging geen wijzi ging en bedroeg op 15 dec. 1956 90. BRIDGE LEIDSE BRIDGECLUB „D.D.S In de voortgezette paren-competi tie van de Leidse Bridgeclub „DDS" werden de volgende resultaten ver kregen: Groep zwart: 1. KuilmanPlouvier Jr.; 2. v. d. Meerde Meyier; 3. Kas- teleynBrouwer Jr.; 4. Pai-mentier— v. d. Voort; 5. dames BrouwerVer boog; 6. mevr. BeekerBaggen; 7. heer en rrfevr. Lautenbach; 8. dames Visserv. d. Meer; 9- v. Berge He negouwenRijnbende: 10. heer en mevr. de la Court; 11. mevr. van Zijpvan Noort; 12. heer en mevr. Eichhorn. Groep groen: 1. VerboogBrou wer; 2. v. LeeuwenEyndhoven; 3. dames Seisv. Alphen; 4. mevr. ReekersD. Reekers; 5. Plouvier Sh.Langemeyer; 6. dames v- Berge HenegouwenLandzaat; 7. dames v. RooyenValk; 8. dames den Hol derSnijders; 9. heer en mevr. v. Heusden. Leidse Agenda TWEEDE KERSTDAG: OKO. „De Speelgroep" toneelvoor stelling: „Er was voor haar geen plaatsSchouwburg. 8 uur nam. DONDERDAG 27 DECEMBER: OKO. „De Speelgroep" toneelvoor stelling: „Er was voor haar geen plaatsSchouwburg. 8 urn: nam. VRIJDAG 28 DECEMBER: Leidse Jeugdactie. Jeugdvoorstel ling: „Van de Vos Reinaart" Nieuw Jeugd Toneel. Stadsgehoorzaal 10 uur v.m. en 2 uur nam. Eerste Kerstdag wordt de dok- tersdienst waargenomen door de art sen: Den Haan, Hartman, Pleiter, Verbrugge en De Bruyne. Uitslag week-puzzle Door een vergissing werd de uitslag van de wekelijkse puzzle-rubriek, die zoals beloofd, zaterdag „door het Sleutelgat" bekend zou worden ge maakt, niet geplaatst. We zullen het geduld van de nieuws gierige puzzle-liefhebbers niet langer beproeven en maken hierbij ons ver zuim goed. Oplossing. Horizontaal: 1. spant, 6. re-ces, 11. stang, 12. gem., 14. neger, 16. stelt, 17. Maris, 19. Noren, 21. cel, 22. era, 24. lat, 26. Ida, 27. heet, 29. kar, 31. pol, 32. leeg, 33. on, 34. om, 36. genot, 38. Se, 39. re, 40. slag, 42. mom, 43. Amer, 45. malaise, 46. ma laria, 48. Kent, 49. dra, 51. sado, 53. el, 55. n.d., 56. linde, 58. ka, 59. ge, 60. dons, 62. Noë, 63. ets, 65. murw, 67. ore, 68. kin, 70. eis, 72. koe, 73. crème, 75. graan, 78. lakei, 80. edele, 82. aan, 83. reden, 64. enkel, 85. reëel. Verticaal: 1. stele, 2. pal, 3. ante, 4. N.G., 5. Bern, 7. en, 8. cent, 9. ego, 10. serie, 11. steen, 12. ga, 13. mi, 15. reder, 16. schok, 17. maag, 18. slot, 20. nagel, 23. R.K., 25. al, 28. Tollens, 30. remedie, 31. pommade, 32. Leer dam, 35. maand, 37. no, 38. smaak, 40. sak, 41. git, 43. als, 44. rio, 47. medoc, 50. R.N., 52. gewei, 54. lorre, 56. long, 57. eten, 59. groen, 61. Neede, 62. Ni, 64. si, 66. Ukkel, 68. kelk, 69. vaal, 71. slee, 74. men, 76. ra, 77. An, 79. ade, 81. Ee, 83. re. De uitgeloofde taart werd deze week gewonnen door mej. J. Kroeze, Pioenhof 11 te Leiden. Het sieraad gaiait naar C. van Opstal, Meerlaan 47, Stompwijk en het boek werd toege wezen aan G. H. van Ruiten, Komijn straat 53 te Lisse. De prijzen worden aan de winnaars toegezonden. H. Mis voor Hongaren Voor de in Den Haag en omgeving (ook Leiden) woonachtige Hongaren wordt op eerste Kerstdag in de ka pel van het St. Aloysiuscollege in Den Haag om 12 uur 's middags een H. Mis opgedragen door pater R. Ra- dayi, aalmoezenier der Hongaren. Onder de H. Mis wordt een preek in het Hongaars gehouden. Vanaf 11 uur is er gelegenheid om te biechten. Het college is gelegen aan de Oost- duinlaan 50 te Den Haag. Tweede Kerstdag: de artsen De Ja ger: Jasperse, Stoffers, Wijdicks en Van Alphen. Doktersdienst Oegstgeest: Eerste Kerstdag: De Held; tweede Kerstdag: dr. H. Varekamp. Dienst der Apotheken. Voor het klaarmaken van spoedrecepten zijn geopend: Van maandag 24 december 's avonds 6 uur tot woensdag 26 dec. 's ochtends 8 uur: Apotheek Tot hulp der Mensheid, Hooigracht 48, tel. 21060;-Apotheek Oegstgeest Wilhel- minapark 8, Oegstgeest, tel. 26274. Vanaf woensdag 26 dec. 's-morgens 8 uur tot donderdag 27 dec. 's ochtends 8 uur zijn geopend: Apotheek Haven, Haven 18, tel. 20085; Apotheek Oegst geest, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 26274. BIOSCOPEN. Casino: „The ladykillers", 14 jaar. Lido: „Je komt er wel uit", alle leeftijden. Luxor: „De dansmeesters", alle leeftijden. Trianon: „A. en C. 'en de Rock'n Roll", alle leeftijden. Rex: „Strijd tegen de vliegende schotels", 14 jaar. V 7 GEVESTIGD in de week van 13 t.m. 19 december J. Boekema en farm, huisknecht, Rijnsburgerweg 100. L. J. Hoogenboom en farm. overwegwachter NS, a/b spoorhaven Haagweg. T. E. Moesbergen en fam., techn. ambt., G. Kasteinstr. 49. A. M. Stevens-Christiaans en fam., Hansenstr. 61. T. Laman en fam., Aar- straat 8. P. C. Rijsbergen-Wouters en fam., Schutterstr. 24. C. H. Daams en fam., militair KM, Marnixstraat 183. H. E. Dallinga en fam., Medusastr. 20. P. E. J. Prins en fam., textielarbeiders, Celebesstraat 10. L. Crooy en fam., Gerrit Kasteinstr. 25. A. Heegers en fam., besteller PTT, v. 't Hoffstr. 12a. A. J. Bekker-v. d. Akker, Johan de Wittstr. 37. J. J. Dijkstra, Zonneveld straat 7. E. J. Ober, Mariënpoelstr. 5. J. G. Verstelle, ass. laboratorium, Oude Singel 50. H. C. Menalda, W. Singel 19. J. H. Meesman, Vreewijkstr. 17. R. Vos kuil, tuinman, Narmstr. lb. L. Hoorn, ass. in de huish., Rijnsburgerweg 10. C. Haas-Schenk. De Genestetstr. 5. J. W. A. van den Berg. Kneppelhoutstraat 27. K. F. Kerrebijn. arts, Boerhaavelaan 17. J. Romein, leerl. verpleegster, Witte Singel 27. C. Brussee, militair. Mar- grietstr. 32a. H. G. Steenhuis, elektri- ciën, Appelstr. 16. W. van Haaren, ha venarbeider, Schutterstr. 24. R. B eger, Breestr. 163. T. Blase. Witte Singel 71. G. H. Tankink, Zoeterw. Singel 52. A. J. van Dam. receptioniste, Hogerbeets- straat 8. J. Geers-Van den Bosch, Hoogl. Kerkgracht 25. W. Verweij, Zaanstraat 40. W. J. van den Berg, krui denier, Schelpenkade 9. M. A. Hasseleij Korchner, Rapenburg 40. E. N. Chin-A- Paw, Roodborststr. 36. H. C. Biegnolé, kermisexploitant, Korevaarstr. 23. P. C. van der Sleet, agent v. politie. Rood borststr. 37. H. Tiebosch, fraiser, Gerrit v. d. Laanstr. 8. G. G. Glazemaker-De Groot, Zoeterw. Singel 50. H. L. A. M. Castelein, Johan de Wittstr. 6. V. L. Ashmore, Zoeterw. Singel 56. J, M. Westerhout-Monaghan, Burggr.laan 74. R. L. Shriro, Merelstraat 34. VERTROKKEN H. J. Munder en fam., Roodenburger- straat 14, Oegstgeest, Floralaan 43. H. H. Omtzigt en fam., Kapteynstr. 27, Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 229. J. Kanis en fam,, Brederodestr. 42, Kat wijk, a/b Noorw.weg. G. N. Bink en fam., Joh. de Wittstr. 46, Vught, Mid denweg 10. C. Jonker en fam., Leeuwe rikstraat 14, Katwijk, Pioenhof 5. P. C. Teekens en fam.. Lange Mare 94. Zoe terwoude, Ommedijkseweg 10. C. v. d. Ouweelen-Massaar, Oude Vest 187a, Amsterdam, P. de Hooghstr. 42. J. C. Jongeneelen en fam., Herengracht. 45a, Verenigde Staten v. Amerika. P, M. H. Meijer-Steuns en fam., Thorbeckestr. 42 Maastricht, Rechtsstr. 58. A. van der Bie en fam.. Cobetstraat 7, Arnhem, De la Reystr. 13. J. van Dijk en fam„ Resedastr. 26, Dokkum, Woudweg E 110. H. Vogt en fam., Acaciastr. 3, Zwijn- drecht, a/b in O. Maas. A. van Vianen en fam., Witte Rozenstr. 55, Den Haag, Lopikplein 20. C. A. U. de Reus-Hug en fam., Haagweg 56. Irak. B. Kuipers en fam., Rijnsburgerweg 58, Australië. S. C. Sno en fam., Kagerstr. 24, Ned. An tillen. J. de Vries en fam., Mariënpoel- straat la, Diever, Wapse 83. C. van Leeuwen en fam., Narmstr. 33, Rotter dam. Schietbaanstr. 11a. A. Welling, P. J. Blokstr. 22. Amsterdam, Kostverlo- renstr. 12 I. A. Ris, Bilderdijkstr. 16, Oegstgeest, De Kempenaerstraat 6a. G. van Heijnengen, Rijn- en Schiekade 26, 's-Hertogenbosch, Hinthamerstr. 191. M. Nievaart, Morsstr. 55, Amsterdam, Am- steldijk 88. E. F. v. Klaveren-De Bruin, Emmastr. 1, Den Haag, Stieltjesstr. 82. P. Jansen, Aalmarkt 3, Bergen N.-H., Pr. Hendriklaan 5c. N. Vogelenzang. Anna Paulownastraat 27, Ossendrecht, Vatzeweg 40. F. Gadegbeku, Plantsoen 29, Liberië. W. F. Hajer, Zoeterwoudse- singel 10, Den Haag, Weimarstr. 120. J. F. Franse, Lorentzkade 16a, Maas sluis, Zuidvliet 50. A. R. v. d. Meersch, De Sitterlaan 114, België. C. Leget, Magd. Moonsstr. 47, Amsterdam, le van Swindenstr. 27. M. van de Waller, Stationsweg 35a, Goes, Vlasmarkt 6. H. E. van der Heyde-Bakker. Rijnsburger weg 75a, Zuid-Afrika. M. S. Feuer, Rijnsb.weg 161, Den Haag, Plaats 13. J. F. Delsasso, Lange Mare 39a, Olde- broek, Ribesstr. 28. J. Hartman. Flores- straat 32. Geldrop, Helze 3. W. A. F. Marijt, Sophiastr. 21, Noordwijk, Stijn- tjesduinstraat 18. J. M. Marres, Noord- einde 50, Maastricht, Capucijnenstr. 98. N. M. van der Leeden, Zoeterwoudse- singel 41. Utrecht, Adr. v. Bergerstr. 53. E. D. Harten, De Meij v, Streefkerkstr. 24, Zuid-Afrika. D. H. Dekker, Rijn- en Schiekade 38, Groot-Brittannië. H. M. G. Denz, Rijnsburgerweg 10, Amster- dag, Admiralengracht 80. W. M. van de Stroet, Rijnsburgerweg 10, Rotter dam, Berkelselaan 18. V. I. Boekhoudt. Boerhaavelaan 47, Ned. Antillen. G. H. M. Landman. Boerhaavelaan 47. Voor burg, Park Vronesteyn 53. O. E. van Traa, Oude Vest 19, Groningen, Quin- tuslaan 6. H. M. J, Jongenelen, Heren gracht 45a. Delft, Nw. Plantage 17. G. J. de Regt, Heemskerkstr. 82, Sassen- heim, Fl. Schoutenstr. 13. H. Th. Was- sink, Pr. Hendrikstr. 4. Den Haag, 2e Blankenburgerstraat 97. D. M. J. Ver kuil, v. Oldenbarneveldstr. 37a, Maars- sen. Diependaalseweg 33. L. A. Zuur- Geerlings, Lijsterstr. 27, Oegstgeest, A. v. Burenlaan 9. C. J. M. van der Vorst, H. Rijndijk 107b, Den Haag, Balistr. 19.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 2