RVTON- 18 v „ARGENTA11 schort een schat V A L D E L I S Onteigening ingevolge de Weoêropuouwwet staat de al op Uw verlanglijstje? RVTON-RX ƒ145. LICHTSPREIDING PHILIPS LAMPEN 9S6T H3HJM3AON £7, f)VQfIHA DE LEIDSE COURANT PAGINA 16 van 'n St. Nlcolaas geschenk t I Fresh-up after-shave-stick, is een échte verrassing voor élke Antiseptisch, verzachtend, verfrissend. Ideéél ook ra electrisch scheren! Groot ribglas f 2.— Schuifstift. f 1.60 Luxe koker f 2.25 DEKKLEDEN TE KOOP TE HUUR Zeilmakerij H. R. 1 ROOST Haven 14 Leiden Gemeente Noordwijkerhout Het Hoofd van het Ge meente oestuur van Noord- wijkernout brengt ter open Dare kennis, aat inge volge artikel 10. derde lid, der Weüeropbouwwet met ingang van 2ö november lyoö gedurende drie we ken ter gemeente-secreta rie dier gemeente voor eenieder ter inzage ligt een uitgewerkt plan met daarbij behorende beschei den. betreffende een ont eigening ten name van de gemeente Noordwijker hout van gronden, gelegen in het bebouwingsplan Viaductweg-Kerkstraat" in die gemeente, over wel ke gronden de gemeente de beschikking behoeft in verband met een bouw plan, strekkende tot leni ging van de woningnood. Belanghebbenden kun nen gedurende deze ter mijn van ter visie ligging schriftelijk hun bezwaren tegen de voorgenomen onteigening bij het ge meentebestuur indienen. Noordwijkerhout, 23 november 1956 Het Hoofd voornoemd, v. d. WEIJDEN Kijk Uw man eens héél lief aan en vraag aan Sinterklaas de nieuwe RUTON RX. Het is even een uitgave maar U bent er j-a-r-e-n rijk mee! Een RUTON kunststofring in de rand van de stofzak maakt het U mogelijk papieren stofzekken te ge bruiken. U krijgt er drie ter kennis making cadeau! U eet de stofzuiger rechtop eu maakt hup. met één hand de één-knipsluiting los. Geen leegschudden meer! Geen stofwolken meer! gemakken voorzien van 18 een rustige motor rubber (anti-kras) wieltjes meliamide koppeling zuigkrachtregelaar super-elastic slang veerkrachtige stootranden handige drempelglijder draaibare, onbreekbare hulpstukken front-air borstel speciale opnemer voor draden en pluizen stevige voetschakelaar ophanghaak beschermende plastic hoes harmonica stofzak simpele één-knipsluiting metalen dubbelrooster kunststofring voor papieren stof- zakken de Ruton RX kan staan Vraag aan Sinterklaas de ttmw, RUTONpRX gemakken voorzien véél goedkoper véél beter bepaalt 's avonds de gezelligheid van een kamer De echte gezelligheid ontbreekt, wanneer het gezin de hele avond is aangewezen op die éne lamp-boven- de-tafel. En wat blijft erover van ruimte, kleuren en comfort? Wat een enorm verschil, wanneer u tot lichtspreiding overgaat W Wie licht spreidt.spreidt gezelligheid I Nu komt alles in de kamer tot zijn recht. Er is licht en dus gemak en gezelligheid voor iedereen. Vader kan rustig lezen, de jongelui kunnen vrijuit musi ceren en de grote dochter vindt die wandlamp bij de theetafel „reuze-gemakkelijk". En Moeder is héél tevreden Lichtspreiding doet ook in uw kamers wonderen van gezelligheid - voor enkele centen per avond En denkt u er vooral aandat alleen „Argenta", de nieuwste Philips lampu dit mooie en gezellige licht geeft! Het geheim van gezellige verlichting De schoen van standing 2" Overal vraagt U, bij Wassenaar slaagt U! voor opklapbedden. tuimelbed- den enz. Ombouwen uit eigen meubelmakerij. 30 modellen, ook met berg ruimte! Wassenaar Jan vossensteeg 60. tel. 20143. 3? Motor- en bromfiets onderdelen. zoals: bougies, condensators, contactpun ten, zuigerveren, kettin gen, olie. banden, enz. Het vanouds bekend adres: T. Struik. Groenesteeg 3. 6 en 1.8. Tel. 22026. 5? Wandelwagens 24,75, 25.90. 49.75, 59,75. enz. Steeds de nieuwste model len. Het Emaillehuis. Haar lemmerstraat 160-165B. Planken om speculaas te bakken 2.75: borst- plaatvormen, rubber (mis lukt nooit) 1.65—3.65: bak- en springvormen: broodblikken: cakeblikken roomkloppers; garneer- spuiten; deegrollen: tul band vormen: bakoven tjes 4.25; kluwenhouders: breinaaldenkokers. Ber nard Schulte. (2? Voor Hem. Philips- scheerapparaat, nieuwe lu xe verpakking 39.75; Braun-, Remington- Tho- rerus-droogscheerapparaat ƒ59.00; Infriphil ƒ37.50; Timmergereedschap, zak mes, kop en schotel enz. Bernard Schulte. <2? Gero-cassettes van 31.20 tot 218.50; porcelei- nen theeserviezen: glasser viezen; keukenuitzetten 69.75; Tornado-afdruip rekken; schoenrekken; flessenrekken; uiensnij ders; groentesnijders ;op- rolbaar drooglijn; droog- rekken en wonderpannen; nesten pannen; koperwerk allerlei plastic en flexibel. Bernard Schulte. Voor d* kinderen. Zeer lage prijzen. Haast U! 4 Opeenvolgende Temsido- zen 13.35; kindercouverts 2.95; kinderspelen; tim- merkaarten 3.75; figuur- zaagkaarten; schaatsen; kerstboomverlichting; nog enkele Temsi-dozen van 2.80 tot 7.98. Bernard Schulte. f2Bedkruiken ƒ3.35; electr. voetmatjes 18.30: electr. dekens 59.50; Ru- ton strijkijzers van 9.75 tot 39.90; Stofzuigers Ru- ton. Holland-Electro. Er- res; Philips-hoogtezon. nieuwe uitvoering 54.00; Bernard Schulte. QÊEÜO 4 3? Japans, Chinees en Ita liaans mandenwerk, zeer apart. Leuke cadeaus voor a.s. St. Nicolaas. Fa. Fe- ringa Sluiter, Nieuwe Rijn 26. Leiden. Tel. 25377 3T St. Nic.-geschenken. Ruime sortering toiletze pen vanaf Lux. Castella. alsmede Yardley, Maja, Morney etc. ..Mary Home". Breestraat 148, Leiden.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 12