't Dijklint rond Oostelijk Flevoland begint zijn voltooiing te naderen Volgende week zullen sirenes de overwinningsmars blazen Toestanden Ambonezenkampen kunnen ernstige gevolgen hebben Wie zijn tanden verwaarloost MÓET ZELF BETALEN Felle brand te Delft Jazz-showte Haarlem gaat niet door MOCCONA Leger bouwde namaakdorp VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1956 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA 2 tische wijze, waarop deze werken zijn gebouwd. Elk der gemalen is door kunstenaars verfraaid, in steen, in schilderwerk, of in glas. met mo dern uitgevoerde voorstellingen die tot onderwerp hebben de strijd van de mens tegen de zee. Alles is in bij elkaar passende, lichte kleuren ge houden, die de ruimtewerking aan merkelijk vergroten. Zoals gezegd, beginnen deze gema len hun werk, als op 13 dezer de ko ningin te Lelystad, na de dichting van het laatste dijkgat, als eerste een der pompen van het gemaal „Wortman" in werking zal hebben gesteld. Maar zo hoorden wij van de directie van de Zuiderzeewerken, die het gezelschap rondleidde niet al leen deze pompgemalen doen het werk, men is thans druk doende met het „afspuien" van het IJselmeer, d.w.z. dat men bij gunstige water standen zoveel mogelijk water door de grote afsluitdijk uit het Uselmeer laat afvloeien naar de Waddenzee. Geschiedt dit naar de verwachtingen, dan zal voor de bemaling aanvangt, de waterspiegel in het meer 30 cm. zijn gezakt, hetgeen bij de bemaling een tijdwinst zal opleveren van onge veer een maand en aan kosten een besparing van rond ƒ150.000. Binnenkort zal een begin worden gemaakt met nog een belangrijk HET NIEUWE LAND DAT KOMEN GAAT De gordel, die zich nu nog als een lint door het IJsselmcer slingert, zal over een week de hechte keten gaan vormen, waarbinnen het nieuwe Fle voland tot ontwikkeling zal worden gebracht. Nog een halve kilometer en de dijk is gedicht. Het dijkleger werkt gestadig voort. Meter voor me ter wordt op het water gewonnen en over een week zullen de sirenes de overwinningskreet laten horen. Ko ningin Juliana zal bij de sluiting aan wezig zijn. De bedrijvigheid bij het laatst overgebleven gat in de dijk vormt een waarlijk imposant schouwspel. Aan beide dijk-einden liggen grijp- kranen, die de van nabij Urk aange voerde keileem uit de „bakken" in zee storten, in het verlengde van de dijk. Vlak daarachter bezwaren rijs- werkers de door hen gemaakte en aangevoerde zinkstukken met grote keien en laten ze zinken langs het onderwater-talud van wat de dijk moet worden, waarvan dan nog maar lege keileemwalletjes, gestort op het zandlichaam onderwater, zich daar boven verheffen. Weer verderop slui ten zandzuigers de ruimte op tussen de twee keileemdammen, waarna grote grijpkranen het dijklichaam verder ophogen. Het spreekt vanzelf, dat er nog veel meer aan te pas komt, doch dit zijn wel de hoofdzaken. Een eind in zee liggen intussen an dere „bakken" met keileem, met zand, met stortsteen klaar vol nieu we voorraad en die nemen onmiddel. lijk de plaats van de lege bakken in. Een ieder kent precies zijn taak, alles gaat er met de regelmaat van een uurwerk, commando's en aanwijzin gen zijn overbodig en indien ze nodig zijn, worden ze tegenwoordig van het werk af per mobilofoon door gegeven naar de bemanning van de sleepboten, die de bakken aanvoe ren. Thans is het eind van de kei leem voorraad bij Urk in zicht; er worden voor een nieuwe vindplaats nu onderzoekingen verricht nabij Sta voren. Ondertussen is thans al gerui me tijd het „binnendijkse" bagger- werk, d.w.z. boven het toekomstige land, in volle gang: onder het meer- water worden reeds nu de geprojec teerde kanalen en tochten uitgebag gerd, hetgeen verschillende voordelen biedt boven het graven ervan na de drooglegging. De kunstwerken. Van de kunstwerken vallen vooral op de drie grote gebouwen van de elektrische en diesel-pompgemalen: gemaal Lovink bij Harderwijk, ge noemd naar dr. H. J. Lovink, die baanbrekend werk heeft verricht voor de landbouwkundige- en econo- mische kant van de inpolderingen; gemaal Wortman te Lelystad, ge noemd naar de voormalige directeur- generaal van de Zuiderzeewerken en voorzitter van de Zuiderzeeraad (dit gemaal is het grootste in Europa); en gemaal Colijn aan de monding van de IJsel, genoemd naar dr. H. Co- iijn, die als minister van financiën een grote rol heeft gespeeld om de financiering van de Zuiderzeewerken- mogelijk te maken. Hoe hoog deze gebouwen zich overigens ook boven de omgeving verheffen, men ziet bovengronds slechts ongeveer tien procent: de rest is, in grote bouwputten midden in het water gebouwd en thans onder de grond verdwenen. De elektrische aandrijvingsmotorren zijn boven gronds in de gebouwen opgesteld. Voor het bekijken van de scheepra- deren en alles wat daarbij behoort, zoals afvoerkanalen en wat niet al, moet men trappen afdalen en dan bevindt men zich onder de water spiegel. Besparing tijd en geld. Dit alles, en andere kunstwerken, werden de journalisten heden getoond en met weet niet wat men het meest moet bewonderen: het technische ver. handeling zelf maar moet betalen, nuft, of de efficiënte en tegelijk este- Een vooraanstaande functionaris werk: Het maken van een sluis in het toekomstige „Oostvaardersdiep", de waterweg van Amsterdam naar Friesland en Groningen. Het is nood zakelijk, een aparte waterhuishou ding in te stellen voor het IJselmeer en het samenstel van de randmeren- Er zal thans een 400 m. brede bouw put worden gegraven iets ten Noorden van Lelystad en daarin zullen schut- en spuisluizen worden gebouwd. Op 13 dezer zal het eerste bedrijf van het ontstaan van het nieuwe land dus worden afgesloten. Direkt daarop volgt het tweede de bemaling en daarna het laatste: het in cultuur brengen van 54.000 ha. nieuwe land- aanwinst in Nederland. De broodprijs in Haarlem en om geving, wordt met ingang van maan dag 10 september met een cent ver hoogd, met uitzondering van het re geringsbrood. De oorzaak hiervan is de stijging van onkosten en van de grondstof fen. DE PRIJSSTOP VOOR MELK. In de gistermiddag te 's-Graven- hage gehouden vergadering van het hoofdbestuur van het bedrijfschap detailhandel in melk en melk- en zuivelprodukten heeft de heer S. van der Ploeg de gedachte geopperd, dat het dagelijks bestuur zich zal af vragen in hoeverre een advies kan worden uitgebracht tot opheffing van de prijsstop voor melk. De voor zitter, de heer A. van Buuren, heeft toegezegd, dat het dagelijks bestuur deze gedachte in overweging zal ne men. Medisch rapport zegt: Ambonese-woonoord „Lunetten" te Vught (2.500 bewoners) en het strafkamp te Heijthuysen (er zijn totaal c.a. 70 kampen met een to tale bevolking van 17.000 personen). Dit rapport is een eerste aanwij zing, dat er zich in de woonoorden van het Ambonese bevolkingsdeel in» Nederland toestanden hebben ont wikkeld. die reeds nu onaanvaardbaar zijn en in de nabije toekomst ernsti- Voorstellen aan Ziekenfondsraad; Tandheelkundige zorg herzien Voortaan iedereen 'n goud gebit De ziekenfondsen en tandartsen hebben gezamenlijk voorstellen ge daan aan de Ziekenfondsraad. Het behelst hier onder andere een ver betering in de tandheelkundige zorg voor de jeugd en een voordeliger re geling voor de mensen, die hun gebit in orde hebben laten brengen en ge regeld voor controle bij hun tandarts terugkomen. De grote ziekenfondsorganisaties en de Nederlandse Maatschappij ter be vordering van de Tandheelkunde staan namelijk op het standpunt, dat, wie zijn gebit niet goed verzorgt en het niet geregeld door een tandarts laat verzorgen, de kosten van de be- Een felle uitslaande brand heeft heden t gewoed in een oud pand aan de oude Delft te Delft. Dankzij de omstandigheden dat het vuur snel was ontdekt en de brandweer spoe dig ter plaatse was, kon het vuur di rect krachtig worden aangevallen en kon de brand tot het ene perceel be perkt blijven. Dit is een gelukkige omstandigheid als men in aanmer king neemt, dat het brandende huis gelegen is vlakbij het historische Prinsenhof en schuin tegenover de Oude Kerk. De vonken regenden rondom de kerktoren, die wegens restauratie in een houten steiger staat. Het pand was een jaar of zes ge leden in gebruik genomen door de architect H. Postel, die op de bene denverdieping zijn bureaux heeft en het verdere gedeelte aan studenten heeft verhuurd. In totaal wonen er zeven studenten. Vermoedelijk door korstsluiting is de brand te omstreeks half twaalf ontstaan op de zolder, die door de studenten als gemeenschappelijke slaapplaats wordt gebruikt. Een te kenaar van de heer Postel, die enige kamers aan het inrichten was, om dat hij trruwplannen heeft, werd gealarmeerd doordat het licht uit viel. Hij stelde een onderzoek in en ontdekte de brand. Met een aantal „groenen", dat in een der vertrek ken een bijeenkomst had trachtte hij het vuur te blussen, tevens werd de brandweer gealarmeerd. Toen de ze met de motorspuit arriveerde sloegen de vlammen uit het dak. Een tweede spuit en een ladderwa gen werden ontboden en weldra kon het vuur met zes stralen worden be streden. Te omstreeks één uur was de brand geblust en hoefden slechts een paar man achter te blijven voor de nablussing. Hoe groot de schade is kon nog niet worden nagegaan. De zolder verdieping is volkomen uitgebrand en een aantal kamers is voorlopig onbewoonbaar. De bureau-inventa ris van de heer Postel was door de groenen tijdig in veiligheid gebracht. BROMFIETSER OP KRUISPUNT GEDOOD. Gistermiddag omstreeks twee uur is op het kruispunt rijksweg-Lam- bartus Hortensiuslaan-Thierensweg te Naarden een 64-jarige winkelier M. J. R. uit Hilversum, die met zijn bromfiets overstak zonder op het verkeer te letten, door een passeren de zandauto gegrepen en zo ernstig gewond, dat hij enige uren later in het Diaconessenhuis te Naarden is overleden. De chauffeur van de lege zandauto C. H. van den B. uit Haar lem, heeft nog getracht de man te ontwijken. Morele ondermijning en ondervoeding Op verzoek van' de stichting „Door de eeuwen trouw" hebben dokter W. A. Roessingh, dr. A. Wie belig,a, internist en mej. H. A. Ken ter, diëtiste (allen uit Eindhoven een onderzoek ingesteld naar de medische toestanden en enige ttp'mv daaraan verbonden facetten in het ge gevolgen zouden kunnen hebben. De condities, waaronder deze vrije Zuid-Molukkers fnoeten leven stellen eisen aan het moreel en de inner lijke discipline waarbij reeds thans bijna de grenzen van het weerstands vermogen bereikt zijn. Naast alle rechtsgronden waarop de Zuid-Mo- lukkers hun houding baseren is, psy chologisch gezien, het niet gekend worden der Zuid-Molukse leiders in Nederland in de door de Nederlandse overheid terzake genomen beslissin gen en maatregelen, het meest kwet send. Het rapport heeft tevens ten doel zo besluiten de samenstellers hun inleiding daarop dat wij Neder landers straks niet zullen kunnen zeggen: „Wij hebben dit niet gewe ten". Ondervoeding te vrezen. In het rapport wordt bij de alge mene conclusies t.a.v. de voedselvoor ziening opgemerkt: de psychologische onvoorbereide overgang naar de zelf- ^rzorging heeft het gemiddelde Am bonese gezin plaatst voor problemen van voedselinkoop en voedselberei ding, die de krachten in kennis en fi nanciën vrijwel zeker te boven zullen gaan onder moeilijke omstandigheden, zbals de winter en ziekte. Maar zelfs reeds nu is ondervoeding te vrezen. Als advies wordt o.m. gegeven: een onderzoek naar de voedingstoestand der Ambonezen door een officiële commissie, samengesteld door de Ne derlandse voedingsraad, is dringend gewenst voor de a.s. winter wil men niet eventueel geconfronteerd wor den met het feit, dat het Ambonese volk in ons land aan ondervoeding gaat lijden. zeide, dat de aan de Ziekenfondsraad gedane voorstellen „geheel zijn ge richt op een rationele aanwending van ziekenfondsleden en tijd van de tand artsen". Deze zegsman zeide voorts dat het vooral de bedoeling van het ziekenfondswezen was, „zich te richten op de jeugd, die over het algemeen nog wel in het bezit is van een goed gebit. Met de ouderen is het in Ons land droevig gesteld", voegde hij hier aan toe. Bij de nieuwe regeling kan de jeugd van 6 tot 21 jaar het gebit in orde laten brengen tegen betaling van een deel van de kosten. De groep van 21 tot 40 jaar moet de sanering van het g.ebit zelf betalen. Wanneer men ouder is dan 40 jaar zal het in de regel niet meer moge lijk zijn een saneringsbewijs te krij gen. Eerste hulpverleningen, zoals bv. het trekken, blijft voor rekening van het ziekenfonds. Vullingen echter waarvoor de niet- gesaneerden op het ogenblik nog slechts een klein deel van de kosten betalen komen in de toekomst geheel voor rekening van de niet-gesaneer- den. De rechten van de gesaneerden worden uitgebreid. Een vergoeding zal o.m. bij de nieuwe regeling kun nen worden verkregen voor stiftan- den, kronen, gegoten vullingen en frame-protheses. Op hun zesde jaar kunnen kinderen een saneringsbewijs krijgen van het ziekenfonds dat recht geeft op een gratis behandeling van het blijvende gebit. Zij moeten zich echter drie maan den na afgifte met het papiertje bij een tandarts vertonen. Een halfjaar lijkse controle is daarna verplicht om als gesaneerd te blijven worden be schouwd. Kleuters beneden 6 jaar zul len op ruimere schaal dan voorheen vullingen in het melkgebit kunnen krijgen. De ziekenfondsraad zal op 14 sep tember deze voorstellen in behande ling nemen. Als datum van ingang van de nieuwe regeling wordt voor gesteld 1 januari 1957. De uiteinde lijke beslissing ligt bij de minister van Sociale Zaken. Uiteraard zal dan ook volledige overeenstemming moe ten zijn bereikt over de honorering van de tandartsen. De eerste groep Ambonezen, die de wens te kennen hadden gegeven naar Indonesië terug te keren, is don derdagmiddag per „Willem Ruys" vertrökken. Een tweede groep ver blijft nog in het kamp „De Golf links" te Arnhem. De commissie adviseert: men schep- pe een geestelijk klimaat* waardoor de verhouding tussen de Nederlandse overheid en de Zuid-Molukkers in het reine wordt gebracht. Na de moelijkheden, die zich de afgelopen zondag tijdens een jazz- show in Utrecht hebben voorgedaan en de moeilijkheden die de Haar lemse politie woensdagavond met danslustige jongelui uit de Spaarn- stad heeft gehad, heeft het Neder lands theaterbureau uit Den Haag, dat aan de burgemeester een ver gunning had aangevraagd voor het getren van een jazz-show op zondag avond a.s. in Haarlem doen beslui ten deze aanvraag in te trekken. KAASEXPORTEURS BENOEMEN BESTUURSLID IN PRODUCT SCHAP. Kaasexporteurs hebben verklaard, dat zij in het productschap voor zui vel wél een bestuurslid willen aan wijzen; dit in tegenstelling tot de vereniging van groothandelaren in boter en melkproducten. In deze zo omstreden instelling is hiermede een nieuw probleem ge schapen, het is n.l. de vraag of nu dit ene bestuurslid, dat met een der de stem gekozen is, wel zitting kan nemen in het bestuur. De 25-jarige J. van der Kolk uit Dalfsen, die een week van zijn va kantie op Urk doorbracht, is van morgen omstreeks zeven uur van een tractor met aanhangwagen ge vallen en op slag gedood. De tractor met aanhangwagen werd gebruikt voor het overbrengen van vlas uit de polder naar de in de haven lig- grénde schepen. Toen het voertuig leeg terugreed, schoot plotseling de aanhangwagen los en reed tegen een hek^ Door de schok werd de jonge man, die met het overbrengen van het vlas had meegeholpen, van de aanhangwagen afge^linpprd. Zo maakt U in een handomdraai een lekker kopje koffie! Standaardbusje ^ÖtCON^j of potje 2.45 Grote bus 9.10 (140 koppen) Douwt Egberts oplosbare koffie - Uit behoefte aan realiteit - Op de Oosterheide nabij Harskamp is een soort spookdorp uit de grond verrezen, waar infanteristen en ma riniers geoefend zullen worden in straatgevechten en in het veroveren en bezetten van huizen en oorden. Dit naar Amerikaans voorbeeld ge bouwde „Oostdorp", zoals de officiële naam luidt, bestaat uit een viertal straten met in hout opgetrokken hui zen en, teneinde de realiteit zoveel mogelijk te benaderen, enkele ruï nes. In dit nagemaakte Oostdorp zal steeds met een geheel infanteriepelo- ton tegelijk geoefend worden. De morgenuren worden dan besteed aan voorbereidende oefeningen m'et be hulp van touwladders, noodbruggen en klimmuren, terwijl practisch on derricht wordt gegeven in de wijze waarop een huis of gebouw bezet en verdedigd moet worden. Des mid dags wordt dan de eigenlijke aanval op Oostdorp ingezet, waarbij de wer kelijke gevechtsomstandigheden zo veel mogelijk worden benadert. Met dien verstande dat evenwel niet met scherpe munitie doch met de beken de losse flodders wordt geschoten. Een groep journalisten was giste ren in de gelegenheid een dergelijke aanval op Oostdorp bij te wonen en kon zich daar de aanval geopend werd met het leggen van een rook gordijn en de infanteristen onder steund werden met mitrailleur- en mortiervuur een duidelijke voor stelling maken van hetgeen in leger- kringen onder „nagebootste gevechts omstandigheden" wordt verstaan. De huizen werden in het algemeen met veel élan door middel van enterha ken en „brigadelijnen" genomen, waarbij dikwijls ware staaltjes van inbrekerskunst ten beste werden ge geven. De zuivering der huizen speel de zich af in een hels lawaai van ont ploffende oefenhandgranaten, „booby traps" en geweer- en miti'ailleurvuur, waarbij de journalisten zich gelukkig prezen bij de aanvang van de oefe ning, evenals de soldaten, in bezit gesteld te zijn van watjes voor hun oren Naar de leider van deze oefenin gen, kapitein P. W. J. Bergers, nog meedeelde, ligt het in de bedoeling, wanneer dit namaakdorp geheel ge reed is, ook oefeningen met scherpe munitie te houden. Ter wille van de veiligheid zal het karakter daarvan dan echter worden gewijzigd in die zin, dat slechts met scherp gescho ten zal worden op in de huizen ge plaatste schietschijven, alvorens de eigenlijke bestorming plaats vindt. Het is 1955 opgerichte comité tot viering van het St. Nicolaasfeest in het buitenland, heeft iets meegedeeld van zijn activiteiten. Dit comité, waarin vertegenwoordigers zitten van emigratie-organen, scheepvaart- en luchtvaartmaatschappijen, van een aantal ministeries, van de P.T.T., de commissie van overleg der midden- standsvakcentralen en andere licha men, streeft slechts een idëel doel na: verhoging van de St. Nicolaas- vreugde bij alle landgenoten in het buitenland. Zij doet dit door Sinterklaas advie zen te geven; over de post worden knippatronen van tabbaards lang speelplaten met St. Nicolaasversjes, boekjes met St. Nicolaasliedjes, enz., verstuurd. Banketbakkers, kruideniers en boekhandelaren stelden pakketten samen. PIERRE KEMP 70 JAAR. De Limburgse schilder-dichter Pierre Kemp wordt 1 december 70 jaar. Er is een ere-comité samenge steld met minister Cals als bescherm heer. ZES PROCENT VOOR ELECTRO- TECHNISCHE EN CENTRALE VERWARMINGSBEDRIJVEN. Het college van rijksbemiddelaars heeft de 6 procent loonvoorstellen voor de electrotechnische en centra le verwarmingsbedrijven, waarover tussen de werkgevers en werkne mers-organisatie overeenstemming was bereikt, thans goedgekeurd. Als ingang voor de nieuwe lonen is voor de electrotechnische bedrij ven gesteld de loonweek, waarin 1 september 1956 valt, die voor de centrale verwarmingsbedrijven de loonweek, waarin 3 september 1956 valt. In 1955 hebben zich in Enge land 12.615 verkeersongevallen voor gedaan waarbij kinderen tot 15 jaar betrokken waren. In 1954 was dit aantal 10.715. De minister van ver keer, Watkinson, heeft dinsdag te Londen verklaard, dat overwogen wordt het fietsen van kinderen tot een bepaalde leeftijd op de openbare weg te verbieden. De moeilijkheid is echter waar de leeftijdsgrens gesteld moet worden. Aetherklanken ZATERDAG. HILVERSUM I, 402 m. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nieuws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.20 Waterst. 9.40 Gram. VPRO: 10.00 Tijdelijk uitge schakeld, caus. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Voor de arb. i. d. con tinubedrijven. 11.30 Pianorecital. 12.00 Orgel en Hammondorgel. 12.30 Land en tuinb.meded. 12.33 Gram. 13.00 Nieuws. 13.15 VARA-Vaxia. 13.20 Dansmuz. 13.45 Sportpraatje. 14.00 Gram. 14.30 Voor de jeugd. 15.06 Gram. 15.35 Van de wieg tot het graf, caus. 15.50 Zangver. 17.00 Act. 17.30 Lichtemuz. 18.00 Nieuws en comm. 18.20 Dansmuz. 18.45 Rege- ringsuitz. Atlantisch allerlei. Een en ander over de 15 landen, aangeslo ten bij het Atlantisch Pact. 19.00 Ar tistieke staalkaart. VPRO: 19.30 Pas separtout, caus. 19.40 De Bijbel in het Kerkelijk Jaar, caus. 19.55 Deze week, caus. VARA: 20.00 Nieuws, 20.05 Me- tropole-ork. en soliste. 21.00 Voordr. 21.15 Gram. 21.30 Soc. comm. 21.45 Leert uw landgenoten kennen. 22.15 Orgelspel. 22.35 Schimmenspel op zee, hoorsp. 23.00 Nieuws. 23.1524.00 Gram. HILVERSUM II, 298 m. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nieuws. en weerber. 8.15 Hoogmis. 9.30 Gram. 9.35 Voor de huisvr. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Gram. 10.30 Ben je zes tig? 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram. 12.00 Angelus. 12.03 Gram. 12.55 Zon newijzer. 13.00 Nieuws en kath. nieuws. 13.20 Gram. 14.00 Boekbespr. 14.10 Gram. 14.40 Mannenkoor. 15.00 Kron. van letteren en kunsten. 15.40 Gram. 16.00 De schoonheid van het Gregoriaans. 16.30 Lichte muz. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Gram. 18.00 Lich te muz. 18.15 Journ. weekoverz. 18.25 Gram. 18.40 Dansmuz. 19.00 Nieuws. 1910 Omr.-ork. en solist. 20.00 Lichtba ken, caus. 20.20 Act. 20.35 De gewo ne man. 20.40 Gram. 21.00 Idem. 21.50 Belevenissen van een missionaris in het centrale bergland van Nieuw- Guinea, caus. 22.10 Gram. 22.35 Wij luiden de zondag in! Avondgebed en lit. kal. 23.00 Nieuws. 23.15 Nieuws in Esperanto. 23.2224.00 Nieuwe gram. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 15.0017.00 Eurovisie: Int. vliegfeest in Farnborough (Enge land). AVRO: 17.00—1,7.30 Voor de kin deren. VARA: 20.00 Journ. en weerber. 20.15 In drafrep. 21.00 Gevar. progr. 21.40 Filmverz.progr.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 8