H00GENB0SCH PERSONEEL I Forma IMura f HOOGENBOSCH J Burgemeester Smolders zal zich spoedig in gemeente vestigen Oranjefeesten Dekkleden Beter en stukken goedkoper Fir ma L. C. lly tte waal i speciaal Schoeisel f'\ voor losse Steunzolen LANGEZAAL DE LEID SE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 3 Gemeenteraad Voorhout De raad van Voorhout kwam gis teravond bijeen voor de afwerking van een betrekkelijk korte agenda. 'Het hoofdpunt was wel „ambtswo ning burgemeester". Nu echter geen nieuwe ambtswoning, maar onder houd en herstelwerkzaamheden. Enkele leden hadden behoefte aan een geheime zitting, andere weer niet. Uiteindelijk besloot men om na afloop der vergadering over deze zaak te praten. Met grote vreugde deelde de voor zitter mede, dat thans definitief met de bouw van de 19 woningen een aanvang kan worden gemaakt. Nalatigheid. Bij de ingekomen stukken was een K. B. dd. 17 juli 1956, waarbij de raad niet ontvankelijk is verklaard in zijn beroep tegen het besluit van Ged. St., betreffende onthouding van goedkeuring aan het plan tot partiële herziening van het uitbrei dingsplan (plan Rijnsburger weg, bouw van vier woningen). De heer v. d. Ploeg wilde weten waarom, waarop de voorz. antwoor- de, dat het bewuste beroep te laat was binnen gekomen. Op de laatste dag, de termijn is één maand, op een zaterdag werd het bewuste schrij ven bij de posterijen precies elf uur afgegeven, waaruit wel moest voort vloeien, dat het deze dag Den Haag niet zou bereiken. De heer v. d. Ploeg concludeerde hieruit een grote nalatigheid en noemde het een dubieus geval. Wethouder Borst: „Dit lijkt wel op chantage". De heer v. d. Ploeg stelde prijs op een nader onderzoek naar deze ver traging, hetgeen de voorzitter toe zegde. (Deze verwikkeling deed zich voor, voordat waarn. burgemeester Kolfschoten waarnam, Redactie). Uiteindelijk deelde de voorzitter nog mede, dat b. en w. binnenkort met voorstellen van geheel andere aard zullen komen over deze zaak. Nadat de voorz. bekend gemaakt had, dat met de bouw van de 19 wo ningen uiteraard reeds was begon nen, bracht de heer v. d. Ploeg b. en w. dank voor de volhardende en zeer moeizame medewerking in deze. Ambtswoning burgemeester 13 september leeg. Dit deelde de voorzitter mede, toen het punt aan de orde kwam om een crediet beschikbaar te stellen voor onderhoud en verandering van deze woning. De heer Eigenbrood zei.de geen spelbreker te willen zijn in het eventpele besluit hieromtrent. Hij kon zijn teleurstelling echter niet ge heel onderdrukken. Het blijkt, dat de laatste jaren geen cent is uitge geven aan het onderhoud van deze woning. Wethouder Derksen meent nu, dat deze zaak niet juist wordt weergege ven. Zich tot de heer Eigenbrood wendende vervolgde hij, dat z.i. een bewoner moet attenderen op verval. Een technisch rapport is de wethou ders nooit toegekomen. Afgezien van persoonlijke verhoudingen zou een dergelijk rapport zeker onder de ogen genomen zijn. De heer Prins noemt nu het be drag van 680.aan onderhouds kosten. De andere posten wil hij on der verbeteringen scharen. De nestor van de raad de heer Nijssen achtte het beter de verdere besprekingen in geheime zitting te behandelen. Gezien de som gelds welke er me de gemoeid is, zou de heer v. d. Ploeg dit ook wel willen. Spr. herinnert nu aan de profetiën, welke er gedaan zijn toen de ambtswoning nog ge bouwd moest worden. Eerst 28 mille, toen 40 mille en nu60 mille to taal Nadat de heren Warmenho- ven en De Groot ook nog gesproken hebben, waren allen het eens over de slechte bouw, welke nu zijn con sequenties heeft. De voorz. vraagt nu of de leden er prijs op stellen, alsnog in comité-ge neraal te gaan. Een oplossing werd gevonden door wethouder Derksen, die voorstelde nu de beslissing te ne men en eventueel na sluiting der vergadering „ondershands een vrij debat te houden. De credietverlening werd nu z.h.st. aangenomen. Gebouw Jeugdraad. B. en w. stellen voor om aan de R.K. Jeugdraad een bedraag van 7000.renteloos beschikbaar te stellen voor de aankoop en de bouw op gemeentegronden van een hou ten loods voor het jeugdwerk. Dit punt was in één der vorige verga deringen terug genomen door b. en w., omdat de heer v. d. Lans aan merkingen had gemaakt, dat b. en w. zich niet hadden verstaan met het kerkbestuur de r.k. parochie. Toen echter was hun voorstel 6000. Thans is van dit kerkbestuur, aldus de voorzitter, nadat b. en w. zich met hen hadden verstaan, via de R.K. Jeugdraad, mededeling binnen gekomen, dat zij geenszins van plan zijn eventueel gelden te verstrekken etc. aan gebouwen op andere gron den. De heer v. d. Lans vind 't vreemd, dat het r.k. kerkbestuur pertinent geen medewerking wil verlenen. Nu drukt alles op de schouders van de gemeente, waarop de voorz. opmerkt, dat het risico in deze voor de ge meente niet zo heel groot is. B. en w. hebben met dit voorstel nog een ander doel op het oog, betreffende de r.k. meisjesschool. Door verbou wing van deze school zullen vermoe delijk enkele klassen in de houten loods van de r.k. jeugdraad voor eni ge tijd ondergebracht worden. Het onderwijs, waar het gemeentebe stuur mede verantwoordelijk voor is, kan dan door gaan. De heer v. d. Ploeg merkt hierbij op, dat de ge meenschap het op prijs zal stellen, dat Jeugdraad én onderwijs op een dergelijke manier worden gesteund. Rondvraag. Met de rondvraag komt de verbre ding van de Jac. v. Beierenweg ter sprake. Het blijkt, aldus de voorz., dat het bestaande plan is verouderd. Wij willen geen herhaling hebben zoals het met de Leidsevaart gegaan is en b. en w. hebben momenteel een nieuw uitbreidingsplan van de J. v. Beierenweg op stapel, plus een nieuw plan van verbreding. Voor bereiden echter kost veel tijd. Op een vraag of er bij onwillige aange landen overgegaan kan worden tot eventuele onteigening, wordt beves tigend geantwoord, mits deze voor bereidende plannen goedgekeurd worden. De herbestrating van de Leidse vaart, welke eerstdaags een aanVang zal nemen is ook niet zo heel erg, aldus de heer Warmenhoven. Her bestrating komt meestal voor en is door de aannemer bij de aanneming som inbegrepen. De voorzitter beaamde dit en zei- de dat de kapotte Iepro-keien door de fabrikant worden vergoed. Dit kost de gemeente dus geen geld en daar ging het de heer Warmenho ven om. LEIDSCHENDAM Ziekenauto Rode Kruis. Ter ge legenheid van het morgen te vieren 25-jarig jubileum van de plaatselijke afdeling van het Rode Kruis zal te vens de nieuwe ambulance-auto in gebruik genomen worden. Morgenmiddag tussen half 5 en half 6 wordt gerecipieerd. De wed strijden beginnen des middags twee uur. Om kwart over zes zullen alle deelnemende colonnes defileren voor het raadhuis. De koffiemaaltijd is vastgesteld op half zeven in pavil joen van Dongen. Besloten wordt met een feestavond in het katholieke patronaatsgebouw aan de Damlaan. De heer ir. T. de Boer is in gaande volgende maand benoemd tot directeur van het instituut voor vee- teeltkundig onderzoek de T.N.O. te Utrecht. De heer de Boer is thans werkzaam bij de directie van het veeteelt wezen van het ministerie van landbouw, visserij en voedselvoor ziening. WARMOND Concert. Zondagavond zal de r.k. Harmonie „St. Matthias" om 8.30 uur het vierde en laatste concert ge ven op de gemeentelijke muziektent. Z0ETERMEER Wanneer Zoetermeer met trots kan gewagen van een in alle opzich ten geslaagd Oranjefeest, dan is dit te danken aan twee zeer belangrijke feiten. Op de eerste plaats was het uitgebreide en rijk gevarieerde pro gramma, dat in alle opzichten af was. Maar wat nog belangrijker was, en wat niemand in handen heeft, het weer was op de dag echt zomers. De uitslagen van de etalage wed strijd waren als volgt: Kleine ramen: ere-prijs F. A. Rademaker; le prijs C. Klos (linker raam) 2e prijs C. Klos (rechter raam); 3e prijs Joh. Vos. Grote ramen: ere-prijs A. van Waay; le prijs C. Fischer; (linker raam); 2e prijs J. v. d. Berg; 3e pr. C. Fischer (rechterraam) 4e pr. C. Linthout. Op het feestterrein werd inmiddels onder grote belangstelling door Mrs. Williams een hoogdraadshow gege ven. De attracties die op het terrein waren opgesteld trokken flink wat bezoekers. Te half twee een optocht van ver sierde wagens, fietsen en steps on der muziek naar het feesterrein. Ook de damesafdeling van de gymnas tiekvereniging liep in de stoet me de. In een non-stop programma van ruim vier uur werd het-talrijke pu bliek vermaakt. De dames afdeling van Pro Patria gaf een turndemon- stratie, die, zoals men van Pro Pa tria gewend is, tip top in orde was. De bromfietsenwedstrijden met hin dernissen veroorzaakten hilariteit. De uitslagen hiervan waren 1. W. Rigters, 2. J. Regters; 3. F. West hoek; 4. S. Bensstone; 5. A. v. d. Burg. Ook het ezeltje rijden met hindernissen bracht vrolijkheid. De le pr. werd gewonnen door H. van Zetten; 2e pr. S. v. d. Tang; 3e pr. A. Duursma. Als volksspelen had men ditmaal gekozen zaklopen en steltlopen. Bij zaklopen waren de uitslagen: le pr. B. Slootweg en mej. J. v. Zetten; 2e pr. D. v. Duivenbode en H. Klos; 3e pr. N. de Braber en J. Huisman; 4e pr. mej. Huisman en N. de Rooy. Steltlopen le pr. mej. G. Knep- pers; 2e pr. mej. D. Pette; 3e pr. mej. A. Huisman. De middag werd beslo ten met een reprise van de hoog draadshow. Het beetje regen, dat er viel bracht geen stoornis in de feest vreugde. Nog deed de regen pogingen het feest dwars te zitten, maar toen de avondfestiviteiten een aanvang na men was het met regen gedaan. Op het feestterrein werd een open- luchtbioskoopvoorstelling gegeven en tot slot van de geslaagde feesten werd een fraai vuurwerk afgestoken. Een oranjefeest, dat bijzonder ge slaagd genoemd mag worden. De uitslagen van de versierde fiet sen, wagentjes en steps waren als volgt: ere-prijs fam. Herwijnen (groep Dode JCruis); le pr. Jopie Sentel (molen); 2e pr. Erica Auer en Ada Reeuwijk (negergroep); 3e pr. Elli Dasse (versierde fiets). COÖRDINATIE - VERGADERING Op initiatief van de R.K. ontwik kelingsvereniging werd in het paro chiehuis een algemene vergadering gehouden om te komen tot de coör dinatie van de werkzaamheden van de verschillende katholieke vereni-' gingen in het a.s. winterseizoen. Voor deze vergadering waren de besturen van alle katholieke verenigingen uit genodigd. Hoewel niet alle verenigin gen een afvaardiging hadden gezon den, waren toch vele besturen van de meest vooraanstaande verenigingen tegenwoordig, zodat inderdaad tot besluiten kon worden overgegaan. Ook pastoor J. A. Voorham woonde deze belangrijke bijeenkomst bij. De heer J. Duinisveld, voorzitter van de R.K. Ontwikkelingsver., leid de de besprekingen in. In het vorige winterseizoen is het herhaaldelijk voorgekomen, dat verschillende ver enigingen op dezelfde avond een ver gadering of een feestuitvoering had- dei#met als noodzakelijk gevolg dat alle bijeenkomsten met lege zalen za ten te kijken. De heer Duinisveld zette hierna uiteen hoe men meende het beste deze zaak te kunnen oplossen. Op een centraal punt wordt een lijst aange legd van de verschillende activiteiten die er gehouden zullen worden, ver-' gaderingen, fancy-fairs, uitvoeringen e.d. Als alle verenigingen bij dit cen trale punt opgeven, wanneer zij een of andere bijeenkomst wensen te be leggen en liefst tijdig, dan zou men ogenblikkelijk kunnen weten of er op de gedachte avond wellicht reeds het een en ander te doen is. Men kan hieruit dan zelf concluderen of het verantwoord en gewenst is toch nog een bijeenkomst te houden of een an dere vereniging te verzoeken tot uit stel. Unaniem was men van oordeel dat dit plan plan een goede oplossing was. Als centraal punt werd het bes te geacht het woonhuis van de heer A. C. van Velzen, die onder telefoon 395 altijd te bereiken valt. De pers is dan tevens gelijk op de hoogte van alles wat te gebeuren staat. De heer Van Velzen verklaai-de zich bereid als contactpersoon op te treden. Gemeenteraad De raad van Zoe termeer komt vrijdag 14 sept, in open bare vergadering bijeen. Marktberichten LEIDEN, 7 sepf. Vee. Aanvoer: 10 Stieren, 40 melkkoeien, 340 vette koeien, 81 varekoeien, 7 graskalve ren, 350 vette schapen, 1067 weide- schapen, 750 vette lammeren, 42 var kens, 403 schrammen, 625 biggen, 9 geiten. Totaal 3816 dieren. Notering: stieren (slacht 2.55— 3.melkkoeien 7701080, vette koeien (slacht) 2.603.15, vare koeien 575800, vaarzen 600 825, pinken 380—550, graskalveren 300—455, vette kalveren 1 1.80— 2.60, per kilogram levend gewicht; nuchtere kalveren 5565, nuchtere kalveren per kilogram levend few. 1.50—1.65, vette schapen lOO— 125, weideschapen 110—150, vette lammeren 110145, zuiglammeren 100—130, zeugen 1 280—350, schrammen 60100, biggen 45 58, geiten 1440. Handel: voor vette koeien stroef; voor vette kalveren stug; voor nuch tere kalveren flauw; voor schapen en lammeren vrij goed; voor zeugen, schrammen, biggen en geiten matig; voor melk- en varekoeien, vaarzen en pinken slepend. Zeer grote aan voer van wolvee. LEIDEN, 7 sept. Kaas. Aanvoer: 38 partijen Goudse en 3 partijen Leidse. Notering: Goudse extra kwal. tot 2.54, eerste kwal. 2.302.35, tweede kwal. 2.252.29; Leidse eerste kwal. f 2.332.39. Handel in beide soorten matig. 's HERTOGENBOSCH, 6 sept. Tee. Op de Bossche veemarkt van he den werden aangevoerd 4.166 stuks vee, zijnde: 1.607 runderen, 51 lo pers, 390 vette kalveren, 1.385 ziggen, 167 nuchtere kalveren, 254 schapen, 71 fokzeugen, 25 geiten, 216 slacht- varkens. De prijzen waren als volgt: melk en alfkoeien van f 74011.50 p. st., guiste koeien van 650820, zware soorten boven notering; kalfvaarzen 675985, klamvaarzen f 600679, guiste vaarzen 62576Ó, graskal veren 260375, pinken 499550, nuchtere f okkal veren f 110150, nuchtere slachtkalveren 62,5080. zware soorten 80105, biggen 46 65, drachtige zeugen 285375, schapen 80110, zuiglammeren 80—98. Aanvoer slachtvee: 615 stuks. Prij zen extra kwaliteiten vaarzen f 3,25 —3.35, le kw. f 3.05—3.15, 2e kw. 2.80—2.85, 3e kw. 2.70—2.75, worstkoeien 2.652.75, alles per kg geslacht gewicht. Vette kalveren prima soorten 2.602.85 p. kg lev. gew., vette kalveren middenklasst 2.302.50, vette kalveren lichte soorten 2.05 2.20, nuchtere slachtkalveren 1.55 1.77)4, zware soorten 1.82)42.05, slachtzeugen 1.671.75, jonge slachtvarkens f 1.781.85. Verdere mededelingen: Kort aan bod van rundvee. Melk- en kalf- koeien handel stil, prijzen minder. Guiste koeien kalme handel, prijzen bleven nauwelijks gehandhaafd. Jong vee, matige handel en niet geheel prijshoudend. Minder aanvoer van vette kalveren, handel traag, prijzen lager. LEEUWARDEN, 7 sept Kaas. Notering: Goude volvet 2.152.16, Edammer 40 plus 1.992.brood kaas 40 plus 2.02.02. Stemming is goed. ScAcetcsKVoot Pcu&i&tZooK HAARLEMMERSTRAAT 131 - LEIDEN tefUT' typiste SPOEDCURSUS 0UUR 3 5 4 MAANDEN te koop, te huur. Zeilmakerij H. R. TROOST Haven 14, Leiden. flP Flinke jongen gevraagd voor binderij en fietswerk. Bloemenmagazijn C. Hos- man, Breestr^at 115. 3? Te koop; 4 stoelen met 2 fauteuils, knap stel f 50, handnaaimachine 12.50, keukentafels ƒ4 en 5 p. stuk, 4 stoelen met 2 arm- fauteuils 25, 2 kinderle- dikantjes f 10 p. stuk, 2 schilderstukken 25. Te 'bevr. Janvossensteeg 51. Wegens vertrek: Erres radio, 3 banden 95. Da mesfiets in prima staat m. lamp 35. Herenfiets in prima staat 35. Zuidsin gel 41. zaam plastiek. onbreekbaar. Plastiek em mers 2,49. Grote maat plastiek afwasteiltjes ƒ2,69. Plastiek drinkenskruikjes ƒ1,98. Plastiek zuigflessen 85 ct., enz., enz. I.V.A., Haarlemmerstr. 48. Nova, Noordeinde 43, Leiden. SPORTARTIKELEN is hèt adres 5? Volvo 1951 onverwoest bare zuinige auto. Benzine 1 op 11. Geen olie. 2975, Een wagen waar u nog ja ren plezier van kunt heb ben. Tel. K 2532—7174. I Haarlemmerstraat 287 I telefoon 31780 schuin t.o. Overdekte. I 'S? Gezocht door Limburgs echtpaar 2 Limburgse kaar ters (alle soorten kaart spel). Brieven onder no. 2232 bureau van dit blad. Winkeljuffrouw. Welk net burgermeisje heeft in teresse om in het heren modevak te worden opge leid. Brieven onder no. 3165 bureau van dit blad. Zo goed als nieuwe lange donkerbr. Yemen bontmantel aangeboden. Br. onder no. 2021 Adv. Bur. „Rijnland", Joh. de Wittstr. 35. Leiden, of te lefoon 22490. 3? Hondenbezitters. Nu is het tijd om voor de winter uw hond nog eens op te laten knappen; steeds voor" radig hondenbrood, blikjes vlees, lijnen, halsbanden, kommen, borstels, rubber kluiven enz. Teunissen, Le vendaal 28, tel. 22053, Lei den. et* toet» wioge® gezien worden! haute couture >or Uw benen. BEDDEN - LEDIKANTEN - DEKENS! binnenvering- matrassen 2-persoons "J8« 1-persoons 02« epeda matrassen 2-persoons fl ,50 1-persoons 74.50 pullman matras 2-persoons J5Q, 1-persoons88.50 divanbedden 2-persoons 40b 1-persoons 25,50 tuimelbedden Lemafa 2-persoons 57,5Q 1-persoons 44i'_* LEDIKANTEN Lemafa 2-persoons 02, 1-persoons 46, wollen dekens 2-persoons 15.95 1-persoons 13,95 van wijk dekens 2-persoons 55,50 1-persoons 4(, GEWATTEERDE DEKENS 2-persoons 17,95 1-persoons (4,25 molton dekens flanellen lakens CHENILLE SPREIEN 2-persoons 23b95 1-persoons (9,05 DE KLEINE WINST haarlemmerstr si LEIDEN Net persoon b. z. a., 33 jaar, om van 9 tot 5 uur ergens behulpzaam te zijn, onverschillig wat (geen werkster). Brieven onder no. 2231 bureau van dit blad. Plastic boterhamzakjes 5 ct, extra grote maat 6 ct, voor dubbele broden, 50 cm lang 12 ct, bii elke vijf stuks van dezelfde maat, één gratis. Papierhandel Paddenburg, Nieuwe Rijn elf. Radiokast met radio en gramofoon door omstandig- hedén aangeboden, speelt prima. Te bevr. na 6 uur de Kempenaerstraat 11 te "^egstgeest. VOOR DIRECT WESTKANAALWEG 1 - LANGERAAR tg Aangeboden: prima Singer trapnaaimachine in salonkast, in staat van nieuw f 150onder nieuw prijs en electr. Singer naaimachine, compleet met apparaten. Verkoop met volledige garantie. Haag- weg 172a, Leiden, tel. 25510 Wii verzorgen uw va kantiefoto's. Afdrukken 14 ct. Rolfilms ontwikkelen 30 ct. Altijd voordeliger bij Foto Bouwens, Breestr. 3. 5P Zaterdag Markt. Lange onderbroeken en borstrok ken, ook Jeager, alle ma ten 2.98. Gemoltonneerde dames directoirs tot 54 2.59 Mooi dames fantasiegoed 1.98, bijpassende slips 1.49. Korenbrugsteeg over mu ziekhandel. Japie. fr Als U van Valk hoort enkt u aan motoren, en als u van motoren hoort denkt u aan Valk, Daarom kochten velen reeds hun motoren, scooters, brom fietsen, enz. ook bij Valk, a. d. H. Schouw, Voorscho ten. y Snoekvissers. Grote sor tering werphengels, snoek- hengels, tuigen, nylon, reels, werpmolens, haken, stalen leefnetten, enz. enz. Steeds snoekaas voorradig. Teunissen, Levendaal 28, tel. 22053, Leiden. Pas op voor reumatiek. Verwarmingskussens en -dekens. Op alle artikelen (behalve merkartikelen) 10 korting of zesvoudige Hoboca-bonnen. Bernard Schulte, Voorhout. X Flinke hulp in de huish. gevraagd, in klein gezin, uitsluitend bovenhuis, veel hulp aanw. Gezin 2 perso nen, waar huisvr. gehele dag afwezig is. Oliestook. Hoog salaris. Was buitens huis. Prettige werkkring. Mevr. Driessen, Breestraat 95, Leiden. Uit voorraad leverbaar petroleumkachels Bes, Pit- sos, Spar. Solar, Aga, Cla ris, prijzen vanaf 32,45; electrische en zonnekachels 17,50, 18,90, 29,50, 32,50. Bernard Schulte, Voorhout. 3? Vogelliefhebbers, voor radig Nopalions, zilverbek jes, extertjes, bandvinken, staalvinken, kleine testtor- wevers, zwartkopwevers, Agaporis Cana parkieten, Japanse nachtegalen, enz. Granen, vogelkooien, za den en benodigdheden. Teunissen, Levendaal 28, tel. 22053, LeicUn. 3? Breiwerk gevraagd door iemand in bezit van breimachine, billijke prijs. Brieven onder no. 20 aan R. Paauw, kantoorboekhan del, Roelofarendsveen. Plastiek Afdruipmat 59 ct. Flinke maat 50 x 35 cm. Gemaakt van prima kwa liteit schuimplastiek. In di verse fraaie kleuren. Al leen met advertentie voor 59 ct. Geldig tot 15 sept. I.V.A., Haarlemmerstr. 48; Nova, Noordeinde 43, Lei den. Abonneert U op het Parochieblad iP.uMutn Go-Wal r MELTON JONGENSBROEKEN grijs en d. blauw, vanaf I WEEK: 8.60 GESTREEPT PYAMAFLANEL leuke nieuwe dessins 70 cm breed 0.96 1.10 ONTBIJTLAKENS, wit met gekleurde rand, O CA stevige kwaliteit 114 x 145 Korte gebreide JONGENSBROEKEN, grijs, blauw en bruin, 4 CC leeftijd 4 jaar Kleine stijging per maat. Gestreepte flanellen "7 OP HERENPYAMA'S, vanaf RECLAME WOL, jaeger en zwart, 1 OC 100 gram knot x.oD HAARLEMMERSTRAAT 172-174 IfÜB HERENSTRAAT 9 se*;®™ I/vut 'i i Haarlemmerstraat 191. Lalden f per jaar ƒ4,50 per kwartaal f 1,20 per maand 0,40 Bureau: Papengracht S*" elder Telefoon 2Ü8&5 Wegens sterfgeval is onze zaak ZATERDAGMOR GEN tot één uur GESLOTEN. STILLE RIJN 3-4 - LEIDEN

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3