Een nieuwe streep op de muur en verschil! Wat een groei. CK Morgen verrast Blue Band U met de „groei" van smaak en geur Morgen smaakt Blue Band j nog fijner, nog rijker dan vandaag Laat Blue Band zélf het U vertellen op tafel en in de keuken fyuyAAnA't biwfc? riftvLtl DONDERDAG 17 MEI 1956 Trouw- en Verlovingsringen Grote keuze horloges. C. DE KEMP BOTERMARKT 12, NI Hollandsche Conslrucliewerkplaatsen LEIDEN. Jaarlijkse Algemene Ver gadering van Aandeelhou ders op zaterdag 26 mei 1956 te 11 uur v.m. ten kantore der Vennootschap. Ie. Notulen; 2e. Jaarverslag; 3e. Balans en Verlies- en Winstrekening; 4c. Vaststelling dividend; 5e. Statutenwijziging; 6e. Commissarissenbelas- ting 1955 ten laste van de Vennootschap; 7e. Benoeming Adjunct- Directeur; 8e. Herbenoeming Com missaris: 9c. Rondvraag. Overeenkomstig art. 23 dei- Statuten moeten aandeel houders tenminste 3 dagen voor de vergadering hun aandelen ten kantore dei- Vennootschap of de Am- sterdamsche Bank N.V. te Amsterdam en haar bij kantoren of Le Credit du Nord te Riissel (Frank rijk) of La Soc. Générale de Belgique te Gent (Bel gië) hebben gedeponeerd, om toegang tot de verga dering te hebben. Het jaarverslag over 1955 is bij de Amsterdamsche Bank N.V. te Amsterdam verkrijgbaar, evenals het voorstel tot wijziging dei- Statuten. Leiden, 16 mei 1956. DE LEIDSE COURANT TWEEDE BI .AD - PAGINA 4 Maatschappij LEIDEN. Jaarlijkse Algemene Ver gadering van Aandeelhou ders op zaterdag 26 mei 1956 te 12 uur ten kantore xder Vennootschap te Lei den. Agenda: 1. Notulen 2. Jaarverslag 3. Balans en Verlies- en Winstrekening 4. Vaststelling dividend 5. Statutenwijziging 6. Commissarissenbelas- ting 1955 ten laste der Vennootschap 7. Benoeming Adjunct- Directeur 8. Herbenoeming Commis saris 9. Rondvraag Overeenkomstig Art. 23 der Statuten moeten aan deelhouders tenminste 3 dagen vóór de vergadering hun aandelen ten kantore der Vennootschap of der Rotterdamsche Bank N.V., te Leiden of Amsterdam' of van Le Crédit du Nord te Riissel (Frankrijk) of van La Société Générale de Belgique te Gent (Bel gië) hebben gedeponeerd om toegang tot de verga dering te hebben. Het jaarverslag over 1955 is bij de Rotterdamsche Bank N.V. te Leiden en te Amsterdam verkrijgbaar, evenals het voorstel tot wijziging der Statuten. KNEGTEL's VERLOFLIKEUR in 10 verschillende sma ken en 14.9 alcohol. Slechts 2,25 per hele fles! Bent U ook zo verrukt over dit nieuwe produkt? Fa. L. A. KNEGTEL HAARLEMMERSTR. 213 2* Kinderwagens 98, 115,119,enz. Steeds de nieuwste modellen. Bedje met kussen gratis. Het Emaillehuis. Haarlem merstraat 160-165B. Geconcentreerd drui vensap afkomstig van 3 kg. Franse wijndruiven. Voor zieken en gezonden. Ge makkelijk. verfrissend, bloedzuiverend. verster kend. Flesje 2,Re- formhuis/Honinghandel Ligthart, Terweeweg 84. Oegstgeest, tel. 25610. 2„Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud. zilver. en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den. zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uur werken. Steenstraat no. 16. Tel. 26854. Appelen zijn thans pe perduur. Geconcentreerd appelsap is thans een uit komst. Het sap van 5 kg. kost slechts 1,20. Onbe perkt houdbaar. R^form- huis/Honinghandel Ligt hart, Terweeweg 64, Oegst geest, tel. 25610. Kinderwagenreparaties. Wij maken uw oude kin derwagen als nieuw o.a. kap, overtrekken, bekle den, chromen, spuiten, re genzeiltjes. Langezaal. St. Rijn 3-4, Leiden, tel. 26545. Nieuwe kinderwagens. Keus uit 150 modellen. Groeien. Het gaat zo wonderlijk snel, dat het U steeds weer verrast. Op een morgen staat Uw zoon kaarsrecht tegen de muur... een potlood-streep, en... kerel, hoe is 't mogelijk, centimeters langer! Op een middag komt Uw kind uit school met een boek dat U zich nog zo goed herinnert. En U denkt: zó wijs al, zó groot al! Op een avond vraagt Uw dochter uideg bij een som: kind, wat een moeilijke sommen! U bent ver baasd. Het wonder van de groei verrast U vandaag, morgen Zoals U plotseling merkt hoe Uw kind gegroeid is naar lichaam en geest, zo merkt U I morgen dat Blue Band gegroeid is, in smaak en geur. Er is een verschil, zelfs tussen de Blue Band van vandaag en die van morgen. En het verschil met andere margarine is nu wel heel groot geworden. Wie Blue Band proeft herkent de smaak van een bijzonder j produkt; een prodükt met een eigen, aparte bereidingswijze. Een bereidingswijze die nu dus weer verder ontwikkeld is. Woorden kunt U niet proeven. Lezen over een smaak, een geur, kan U moeilijk overtuigen. Blue Band zélf maakt die woorden waar. Begin morgen met „Blue Band" te zeggen tegen Uw leverancier. En laat dan het woord aan Blue Band. Geef Blue Band een eerlijke kans om te bewijzen dat ze werkelijk gegroeid is, dat er werkelijk verschil is met wat U ook vandaag gebruikte. Proef ze eens puur, proef ze op het brood, op een sneetje koek. Bak ermee, braadt er naar hartelust mee. Ruikt U het al? Ruikt U de heerlijke, rijke geur in Uw keuken? En let er morgenmiddag, aan tafel, eens op wat een Blue Band-jus voor Uw warme maaltijd betekent. Maak er een proef-dag, een proef-week, een proef-maand van. Blue Band verdient het! U ook! Het verschil tussen Blue Band en andere margarine is groter dan ooit DEALER: Fa. DUSOSWA Turfmarkt 1-2-3 Leiden Telefoon 24409 Vraag gratis catalogus, en oordeel zelf over dit bijzondere rijwiel Reeds voor I 179.— Alle onderdelen voorradig Luxe Autoverhuur. Wij verhuren o.a. Mercedes 180-D., Simca, V.-W. en Morris. Vanaf f 7,p. dag en 7 cents per km. Garage Bierman, Voorhout, tele foon 02532—7433. Zo goedkoop slaagt U nergens om Uw bed te overtrekken met een mooie damast! 1 persoons vanaf 22.50; 2-persoons vanaf 29.75! De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51, Lei den. Gevr. antiek, schilder stukken, panelen, doeken, bronzen en houten beel den. bromfiets, gasfornuis, brandkast, bad, oude kis ten, kastjes, ronde tafels. Het adres: W. F. Koore man. Nieuwe Rijn 9 t.o. V. en D. Let op tel. 23261. SHELL NEDERLAND N.V. vraagt voor haar hoofdkantoor TELEXISTES Minimum opleiding MULO. Leeftijd 2025 jaar. Vlot kunnende typen. Ervaring strekt tot aanbeveling. Brieven, met uitvoerige inlichtingen, om- trent opleiding, leeftijd en praktijk aan Shell Nederland N.V., Afd. Personeel/R, Postbus 69, Den Haag. TELEFOONTJES worden dagelijks geplaatst Dit is de veel besproken JAMES 150 c.c. met zijn bijzondere lijn. Het is ook beslist de moeite waard, als u motorplannen hebt, om hier eens over te komen praten bij de dealer: „VALK" a.d. H. SCHOUW Voorschoten. Tel. 25191K 1710 Prijs: I 1198.—

Leidse Courant | 1956 | | pagina 8