Italiaans Haarlemse keuring stond in teken van de tulp 124.- tat 168.- anze papuiaite &eiie 8498.- 108 'S' Dames weet u dat uw DINSDAG 15 MEI 1956 .LNVvrnon ssaiST sa EERSTE BLAD - PAGINA 3 Dit was de keuring der tulpen! Men vond ze in alle mogelijk en onmoge lijke kleuren en vormen en liet'werd laat voor de jury een punt achter hgar werk kon zetten. Aan parkiettulpen was geen gebrek. Zo zag men van K. Kooy, St. Pancras een parkietverloping uit Krelage's Triumph en gezien de goede kwalitei ten van deze tulp vooral voor de vroegbloei, zal er naar deze sport, die best parkiet is en door een goede stengel gedragen wordt, stellig veel belangstelling komen. Gebrs. Eggink, Voorschoten, toonden naast dubbele gele Bowl of Beauty, de prima rode All Round en do forse, lichtrose bre der His Highness, drie witte leliebloe- rnige tulpen: White Triumphator, die de witste was, de kloeke White Tfophy en de forse V/hite Wings, welke laatste we het hoogste zouden aanslaan. John van Grieken, Benne- broek, bracht een oranje verloping uit Northern Queen, de merkwaardig gevormde Picture en de machtige goudgele John Scheepers-sport: Gold Rush met de ietwat getande bloem bladen. Een majestueuze inzending tulpen was er van Rijnveld, Hillegom. Een collectie, waarin men vrijwel alles vond wat vandaag aan de dag naam en faam heeft. Naast Renown, de ge weldige, de prachtige rode Papago, naast de intens gele Golden Hind en de fraaie lichtgele Asta Nielsen met de enorme bloemen, de niet minder grote Reliance, de purperrode HaLcro, de witte Maureen, de prima rode Flo rence Nightingale de zeer apart-rode breeder Smeetane en de sterk in het oog valende breeder Alleg'hany, geel met bronskleurige vlammen. In 't rood toonde deze firma nog veel meer goe de, maar het zou te ver voeren dit alles te gaan noemen. P. v. Reisen Zn., Voorschoten, toonde weer en kele MuriUo-sports in diverse kleu ren en van G. B. de Vroomen en Zn., Sassenheim, noteerden we de uitste kende Crater-parkiet Klaas Hommes, die fonkelend rode International, de gele John Nieuwenhuis, de randtulp Warmunda en de fraaie rode Red Ma tador. Een bonte parkiet onder de na3im van Pablo Picasso bracht Gebr.s Mantel, Avenhorn, naar voren. Dit is een sport uit Red Decor, welke soort trouwens ook werd getoond. Fantas tisch beste tulpen bracht Gebrs. Se- gers, Lisse, naar voren. De dubbele witte Firn behoort tot een van de beste dubbele in deze tint, terwijl de nieuwe rose Roros ook een prima figuur sloeg. Berlage, de parkiet uit Aristocrat, kunnen nu niet je-van- dat vinden, maar de wiitte, rood ge vlamde parkiet Estella Rijnveld zo veel te meer. Wat een beste parkiet- vorm, wat een sterke stengel en wat een opvallende kleur! Batik is een parkiet, die qua kleur zeer bijzonder is: goudgeel met bruine strepen en vlammen. Verder noteerden we nog de meer bekende Asta Nielsen en Ful ton, de nieuwe lilarose leliebloemige Liliboth en de roodachtige Panama. De parkiet Red Recor bracht Jac. Vlam, Warmenhuizen, in goede con ditie naar voren en een rode sport uit Advance heel mooi van kleur bagen we van Gebrs. Karsten, Hoog- karspel. Van R. M. v. d. Gulik, Aven horn, noteerden v/e o.m. de goede rose Avifauna, terwijl G. C. Tromp, Lisse, de altijd weer opvallende Fi- dello naar voren bracht. De Max uit Krelage's Triumph werd getoond door Maarschalk en Co, Santpoort, Crown Imperial max door J. de Wit, Boven- karspel en een lichtrode sport uit Krelage's Triumph door Jaap Boon, Venhuizen. Een warmgele dubbele tulp toonde B. P. v. d. Aart, Lisse, en G. Koster Czn., Bovenkarspel bracht een warm roserode ,tulp met witte voet naar voren onder de naam Toscelli. De parkiet uit Generaal de Wet zagen we van M. G. v. Zaal, Heiloo. De bloem was goed parkiet en stond op een ijizersterke stengel. Een sterk in het oog springende licht oranje sport uit Albeno werd voor het voetlicht gebracht door Ohr. Damen, Voor hout die tevens de dubbele vorm uit Alberio exposeerde. Het kleine maar elegante tulipa'tjes Chrysantha toonde Gebrs. Topper, Hillegom, in een mooi bloemstukje, terwijl de fa. Overdevest, Wassenaar naast de prachtige Greigiihybriden Bakhara, Smyrna, Margeret Herbst en Orien tal Splendour, de befaamde darwin- hybride Apeldoorn in vier tinten toonden! Men zag daar een gele soort, een gele met een tikje rood, een goud gele met rode spikkels en vlammen en de „gewone" rode Apeldoorn. Zeer interessant! D. W. Lefeber, Lisse, bracht ook weer zeldzaam mooie Greigiihybriden naar voren en van Speelman, Sassenheim, zagen we een goed gevormde parkiet uit Wel?er. Naast de gele Volendam toonde J. F. v. d. Berg, Anna Paulowna, de beste dubbele rose Pink Prise en de dub bele rode Gotenborg. Daarnaast expo- seerd J. E. Rijkelijkbuizen, Hillegom, de fraaie dubbele rode For Ever de dubbele lila Lilac Perfection, die we nu niet zo briljant vonden en de ste vige dubbele dieprode Holland Festi val. E. Kooi, Vrouwenparochie, voer de voor de zoveelste keer de bont ge streepte White Sail-sport: Beauty of Volendam weer ten tonele. Gladiolen waren er <üt keer weer heel wat: naast April Beauty van Hommes, Heiloo, cn zware takken van de purperrose Dr. Albert Verweij van Gebrs. Vink, Noordwijk, toonde K. M., Noordwijk, al een uitvoerig groepje. Zeer mooi was de lichtblauwe Tin- torette met de lange, slanke takken, evenals de rose, rood gevlekte Melo dy en de apart blauwe Gustav Mah ler. Richard Crooks, bleek rose met rood merk, zag er ook goed uit. De blauwe Peter Grimes behoorde stel lig niet tot de uitblinkers. Rosenkava- her. Life Flame en Frans Hils noem den we reeds eerder. Narcissen waren er nog heel wat. Zo zagen we een groepje van De Graaiff Bros S. A. van Konijnenburg Co, Noordwijk, met de k kr. Peggy de k kr. Silla Durieux cn Vilende en de wed. G. A. uit den Boogaard, War mond, toonde de gr. kr. Lord Fedder en de k. kr. Arguros, wit met oranje gerande groene cup. J. Gerritsen, Voorschoten, bracht een vaas met ge mengde halskraag-narcissen (de naam werd tusen twee haakjes door de com missie voor nomenclatuur niet goed gekeurd) en dan was er nog een enorme collectie van Zandbergen Terwegen, Sassenheim. De kleinbloe- migen speelden hierin weer een be langrijke rol. Het is merkwaardig, zoals deze miniatuurnarcisfeen de laat ste tijd weer in de belangstelling ko men, terwijl men vroeger de klein- bloemige species niet kon verkopen, evenmin als de kleinbloemige tulpen zo als de Kauffmanniana's waarvan men mu jaarlijks vele duizenden bol len tekort komt. De Keukenhof zal aan dat alles stellig niet vreemd zijn. Bijzonder aardig vonden we de kleine trosnarcis April Tears met de citroen gele bloemen. Dawn behoorde even eens tot de uitblinkers met de minia tuur I-Iawera, de buitengewoon elegante Susy (met vier, vijf bloempjes per stengel, die hard geel van kleur zijn en een oranje oog in het centrum hebben. Earlicheer zou men het best kunnen vergelijken met een Cheer fulness van zeer klein formaat. Ver der noteerden we de triandus Tre- samble, de triandus White Marvel met een volkomen dubbele cup (zeer curieus!) en triandus Silver Chimes, waarvan men een fraai bloemstuk had gecreëerd. Tot slot: het bijgoed. P. Drost, Lisse bracht de rose Zephuranthus robusta met de forse bloemen, J. Eckhart, Uitgeest, de purperen Frittelaria me- laegris Artemis en van W. L. van Roon, Heemstede, was er een klein, maar mooi groepje waarin de char mante Leucojum aestivum Gravety Giant sterk in het oog sprong. Mooi was ook de dubbele witte Anemone nemerosa alba plena en verder zagen we hier de< somber blauw getinte Muscari paradoxum, het grappige tu- lipa'tje Ohrysanta en triandus-nar- cis Moonshine. KATWIJK AAN DEN RIJN Nationale Reserve-oefening. Aan de .Noordzijde van het dorp had gis teravond een militaire oefening plaats die weer deed denken aan de toestand van 16 jaar geleden. Hevige gevechten hadden plaats bij de Pro vinciale weg en het viaduct bij de Callaoweg. Het ging om de brug in de Provinciale weg naar Noordwijk. Het waren de oefenverbanden Kat wijk, Delft en Leiden die in samen werking met het Roode Kruis hier voor in actie waren en onder leiding stond van adjudant-instructeur J. Kooistra. Sergeant Vlieland voerde het 'bevel over de Rode Kruis-colon- nes. Het ging er aanvankelijk nog rustig van langs, enkele verkennin gen van vooruitgeschoven pbsten maar toen het half tien was werden rond de brug aanvallers gesigna leerd vooral langs de noordelijke ka naaldijk en ten zuiden van het via duct in de Zeeweg te Katwijk aan den Rijn zodat de grote aanval spoedig verwacht kon worden. Het duurde dan ook niet lang of van alle kan ten knalden geweren, brenguns en anti-tankgeschut. Maar deze aanval bleef nog onbeslist waarna te onge veer elf uur het signaal staakt het vuren gegeven werd en de oefening ten einde was. Maar toen was het de tijd dat het Rode Kruis in actie moest komen. Gewondennesten werden in gericht om de slachtoffers te behan delen en direct waren dan ook de dames en heren van het Rode Kruis hiervoor in actie. Maar door de mi litaire leiding moest wel worden ge constateerd dat de Roode Kruis-co- lonne te licht bezet was. In tijden van nood zou dit ongewenste gevol gen kunnen hebben. Maar de oefening kon als geheel als geslaagd worden beschouwd. Dat was de "mening van kapitein H. E. Schallig die het oppertoezicht had over de gehouden oefening. NOORDWIJK JAARVERGADERING IVIT-GELE KRUIS. Gisteravond hield het Wit Gele Kruis onder voorzitterschap van dr Goudriaan zijn 30e jaaiwergpdering in café Flora. Van de erevoorzitter, de heer W. de Ruyter. was bericht van verhindering ingekomen, doch de vele hondèrden leden lieten zon der meer verstek gaan, iets waar over het bestuur zijn teleurstelling uitsprak. De verhoogde contributie welke op de laatst gehouden vergadering was aangenomen is thans doorgevoerd en voltrekt zich geheel volgens schema Mededeling werd gedaan dat spoedig zal worden overgegaan tot aanschaf fing van.nieuw materiaal o.a. betere bedden voor verpleging. Met grote ontsteltenis had gisteren het bestuur het. bericht van moeder overste uit Breda ontvangen, dat nu zuster Faustina ziek vgeworden is en van de verpleging zal worden terug getrokken en geen andere zuster ter beschikking is, zodat Noordwijk het voortaan althans voorlopig, zonder religieuse hulp zal moeten stellen, iets wat door het bestuur en df le den ten zeerste betreurd zal worden. Uit het overzichtelijke jaarverslag van de secretaris kwam naar voren, dat het ledental thans bedraagt 1127 en zich beweegt in stijgende lijn. In het afgelopen jaar werden 135 patiënten aan huis verpleegd, waa^ bij 5263 bezoeken werden afgelegd. Voor de preventieve zorg werden 51 zittingen gehouden waarbij 208 kin deren volledig gevaccineerd werden, 504 ingeënt en 12 gerevaccineerd. Drie massa inentingen werden ge houden togen paratyphus, waaraan 150 huisbezoeken waren verbonden. 595 maal werd een verplegingsarti- kel uitgegeven, terwijl met de hoog- tezon 38 patiënten werden behan deld met 518 bestralingen. Voor de t.b.c.-bestijding werden 15 patiënten behandeld met 228 bezoeken. Voor de zuigelingenzorg hield dr. Kuijer 50 zittingen, waarbij 291 zui gelingen werden gecontroleerd met 1159 consulten, terwijl voor de kleu terzorg in 52 zittingen 703 consulten werden verstrekt en 1139 huisbezoe ken werden afgelegd. In totaal zijn hiervoor thans 834 kleuters inge schreven. Het exploitatie-cijfer van de pen ningmeester gaf aan een totaal be drag van 17600.88 met een voorde lig saldo van 530.87. In het bestuur wei-den herkozen mevr. De Beer en de heer Lagerweij en iri de vacature mevr. v. Rhijn werd gekozen mevr. Boelen. In de rondvraag vroeg men naar de mogelijkheid van de oprichting van een afd. voor gezinszorg onder auspi ciën van het Wit Gele Kruis, terwijl deken Brinkman met klem wees op de noodzakelijkheid en het grote nut van een kath. sociaal centrum. Het bestuur deed de toezegging hiertoe gaarne het initiatief te willen nemen. Op de vraag over een tweede zuster voor de verpleging werd medegedeeld dat deze reeds tijdelijk is benoemd I en de nodige stappen zullen worden gedaan voor een definitieve benoe ming. Op voorstel van deken Brink man zal het bestuur dank brengen aan Moeder Overste voor de jaren lange beschikbaar stellen van een re ligieuse verpleegster. VOORHOUT ONDANKS HET „ZURE" TULPEN- VRAAGSTUK, GEEN ZURE VERGADERING. Het zal wel het belangrijke vraag stuk van de zure tulpen geweest zijn, dat zovele kwekers- en exporteur kwekers deed gaan naar de voor jaarvergadering van Bloembollen cultuur afdeling Voorhout. Al is het dan nog geen rooitijd van de 'bollen, het „zure-tulpen"-vraagstuk is men van het vorig jaar nog niet vergeten en met belangstelling ziet men naar de uitkomsten uit van het komende seizoen. Dit waren dan .ook voorna melijk de woorden van voorzitter L. H. Prins, waarmede hij de welkomst rede uitsprak. De resultaten van het afgelopen broeiseizoen in 'binnen- en buitenland belichtende, hetgeen spr. als zeer slecht moest kwalificeren, wenste de voorzitter alle kwekers en exporteurs het allerbeste toe in het komende jaar. Bij de bespreking van de beschrij vingsbrief kwam als eerste punt aan de orde het voorstel van de afdeling Katwijk om het steeds toenemende clandestien beursbezoek tegen te gaan. Alle aanwezigen waren hier na enige discussie voor. Als afge vaardigden voor een heel jaar naar de algemene vergadering werden ge kozen de 'heren L. H. Prins en P. v. d. Nouland met als plaatsvervangers C. L. M. Prins en W. Borst. Punt 8 der beschrijvingsbrief om aan het handelsreglement toe te voe gen, art. 17a A, ten aanzien van koop en verkoop per getal, betreffende het z.g. „zuur" in tulpen, bracht de ton gen los. Méér werd trouwens ge praat over het „hoe komen we er af", of „zo ongeveer weten we wel waar het „zuur"' vandaan komt", dan over het voorstel zelf. JDe voor zitter bleef het doel echter niet uit het oog verliezen en uiteindelijk werd na hoofdelijke stemming be slist, dat 26 vóór waren en 9 tegen het voorstel van het hoofdbestuur. Opmerkelijk was het, dat de tegen stemmers kwekers waren. per stuk; slachtpaarden f 2.602.46 2.26 p. kg.; schapen 150120100 weide/zuiglammeren 857560; kalf koeien 1225—980—750; melk koeien 1225980750; vare koeien 900775650; vaarzen 900750 600; pinken 625500400 p. st. Handel: vette koeien aanvoer klei ner, handel rustig, prijzen als giste ren; vette kalveren aanvoer groter, handel vlug, prijzen als vorige week; graskalveren aanvoer kleiner, han del vlug, goed prijshoudend; nuchte re kalveren aanvoer kleiner, handel tamelijk, prijzen iets stijver; biggen aanvoer even groter, handel tamelijk, prijzen als vorige week; slachtpaar den aanvoer als vorige week, han del stroef, prijzen als vorige week; schapen aanvoer kleiner, handel heel kalm, prijzen van vorige week week waren moeilijk te handhandhaven; kalfkoeien aanvoer kleiner, handel kalm, prijzen van vorige week koeien, aanvoer kleiner, handel kalm prijzen als vorige week; vare koeien aanvoer kleiner, handel kalm, prij zen als vorige week; vaarzen, aan voer kleiner, handel tamelijk, prijs houdend; pinken aanvoer kleiner, handel tamelijk, prijshoudend. ROELOFARENDSVEEN, 14 mei. Bloemen. Anemonen 2241; Py- rethrum I 1.251.60; idem II 60— 1.00; Colvilllies 1.701.85; Lathyrus 1 40—83; idem II 27—43; Trollium 16 30; Narcissen 7—17; Tulpen: Ursor Minor 5974. Rose Copland 3979; Kansas 2157; Golden Harvest 55— 97; E. Eddy 2141; Zwanenburg 40 46; Couleur Cardinal 1751; Bonan- sa 3035; Kleurenpracht 5062; Rheinland 3916; Korniforus 4148. Piccadilly 31—66; Wintergold 3650; Moederdag 41—62; Allbright 43—60; Ellen Moore 5059; Clara Butt 51 57; Parkiettulpen 601.00 per bos; Am. Rnjers 2040 per stuk. Groente. Aardbeien I 811.00 per 1 1/2 ons doos. idem I 1.431.59 per 2 ons doos; idem II 611.07 per 2 ons doos; kropsla I 7.0015.00; id. II 5.00—8.00; spinazie 9.00—17.00; ra barber 12.00—16.00; peulen 335.00; kassnijlbonen 280.00 per 100 kg. TER AAR, 14 mei. GroenteWit lof I 0.490.53; idem II 0.41; spina zie 0.12—0.18; idem B 0.09; glasan- dijvie 0.310.50; postelein 0.230.32; rabarber 0.120.15; aardappelen 0.11 0.13; kassnübonen 2.70—3.10. idem stek 2.00—2.10; peulen 1.70—3.40; to maten A 2.002.40; idem B 1.902.30; idem C 1.80—2.00; idem CC 1.30; was- peen 0.190.28; prei 0.480.58. idem dn 0.30; koolrapen 0.02 alles per kg.; augurken 1.40 per doosje; sla A 0.09 0.14; idem E 0.070.09; idem C 0.05 0.06; bloemkool A 0.610.88; idem B 0.40—0.67. idem C 0.21—0.36; kom kommers 0.47—0.53 alles per stuk; radijs 0.05—0.07; selderij 0.05 per bos stoofsla 0.40—0.90 per kist; aardbeien l.OO per doosje. VINKEVEEN, 14 mei Groente. Andijvie 4»455; postelein 2130. prei 4555; rabarber 1424; spinazie 8 1/215; stoofsla 2124 cent per kg.; bloemkool 50101; komkommers 24 48; sla 515 cent per stuk; radijs 610. peterselie 89; selderij 1415 cent per bos. SPORT VOETBAL DE MOGELIJKE OVERGANG VAN WILKES NAAR NEDERLAND. Naar. wij vernemen zijn enkele verenigingen, ondergebracht bij de sectie betaald voetbal van de K.N.V. B., in contact getreden met de bond teneinde de mogelijkheid te onder zoeken om Faas Wilkes van Valencia over te nemen. Het is zeker, dat de verenigingen DFC, Amsterdam en Sparta op dat punt hun voelhorens hebben uitgestoken. Het contract van Faas Wilkes met Valencia loopt, naar bekend is, bin nenkort af. Dat wil echter niet zeg gen, dat Wilkes dan vrij is om voor een Nederlandse vereniging te spelen. Zonder twijfel zal er dan een trans fersom moeten worden betaald. Het is voorts uitgesloten, zo ver nemen wij verder van de heer L. Brunt, de secretaris vani de K.N.V.B., dat Wilkes nog in het lopende sei zoen voor een Nederlandse vereni ging zal kunnen uitkomen. Mochten onderhandelingen slagen, met welk,e Nederlandse vereniging dan ook, dan zal Wilkes niet eerder dan in het sei. zoen 19561957 op de Nederlandse velden kunnen opereren. Marktberichten LEIDEN 15 meil. Varkens. Aan voer 342 vette varkens. Notering: zware varkens 1.671.69, zouters 1.691.73, slagersvarkens ƒ1.70 1.73, zeugen 1.451.48, grossiersvar. kens 1.671.71. Handel vlot. Voorts werden aangevoerd 14 nuchtere kal veren. Geen notering. BODEGRAVEN 15 mei. Kaas Aanvoer 38 partijen. Ie soort ƒ2.05 2.15; 2e soort f 1.92—2.04, extra kwa liteit tot 2.18. Handel kalm. ROTTERDAM, 15 mei. Vee. Aan voer 4164 stuks vee. Weektotaal 6223. 400 Vette koeien cn ossen; 966 ge- bruiksvee; 160 vette kalveren; 226 graskalveren; 1583 nuchtere kalveren 85 varkens; 165 biggen; 113 paarden; 2 veulens; 106 schapen of lammeren; 321 weide zuiglammeren; 37 bokken of geiten. Prijzen: vette koeien 3.30 —3.50, 2.90—3.20, 2.80—2.90; vet te kalveren f 2.90—3.10, f 2.70—2.90, 2.402.70 per kg., graskalveren 525400300; nuchtere kalveren 68—58—53; biggen 60—50—45 pas bl| comfort-met-sti|i costuum De herenmode vondst van deze eeuw komt uit Italië, dat overtuigend bewees dat stijl en comfort inderdaad kunnen sa mengaan. U moet ze beslist komen zien en passen deze „man-van- de-wereld" costuums, natuurlijk met hetga- rantiemerk BRIXON - Superconfectie in maatkwaliteit! Brlxon-superconleclie In maatkwaliteit bi) 3? Gevraagd personeel v. vast werk. Melden 's av. v. 7.007.30, Eikenlaan 8. Leiderdorp. Overdag kant. Hoge Rijndijk 333, Zoeter- woude.. Vermeulen, Pot tenbakkerij. strohoed ook kan worden vervormd, als nieuw terug. Modellen voorr. Vlugge aflevering, dinsdag en za terdag na 1 uur niet thuis. M. Kastermans, Nieuwstr. 18, Leiden. T Verloren op zondag avond: doublé armband horloge, gaande van Al phen a. d. Rijn. via Lage zijde, naar Woubrugge. Gaarne tegen bel. terug te bezorgen bij N. v. d. Laan, Hoogmade. 2T Woningruil Leiden- OegstgeestDen Haag. Aangeb. Den Haag ruime 4 k. benedenflat. Gevr. te Leiden of Oegstgeest bene denwoning op goede stand. Elenbaas. Raaltestraat 55. Den Haag. *2? Verkoopsters en leer ling verkoopsters gevr. Voor goede krachten hoog loon. Prettige werkkring. Bedrijfskleding in bruik leen. Pers. aanm. in filiaal Albert Heijn, Voorstr. 37. Katwijk. Jongedame gevr. voor kantoor en winkehverk- zaamheden. Leeft. 17-20 j. Afwisselende werkkring. Bedrijfskleding in bruik leen. Pers. aanm. in filiaal Albert Heijn, Johan de Wittstr. 1, Wassenaar. Accordeonliefhebbers! Wij hebben de grootste sortering accordeons v.af 2,p. w. Bij aankoop van een accordeon 3 maan den gratis les. Guitaren, en banjo's v.a. 1.p. w. Accordeonhandel John Boelee, Heemskerkstr. 84. Leiden, tel. 20928. 2Voor kinder-verjaarda- gen leveren wij leuke feest- hoedjes, lampions, guirlan des, confetti, serpentines, ratels, mirletons. feesttoe- ters. goochelartikelen, wensbrieven. kindervoor drachten. gezelschapsspel len. talrijke kleine prijsjes voor wedstrijden. Papier handel Paddenburg. Nwe Riin elf. Adverteert in dit Flink meisje gevraagd voor huishouding en win kel. Mevr. van den Krieke Hoge Rijndijk 34. Meisjes gevraagd voor vier dagen p. week. Strijk- inrichting ..Ozon". Hoge Rijndijk 34. R.K. meisje zoekt leuke vriendin, 16 a 17 jr. liefst kunnende dansen. Br. no. 518 bur. van dit blad. "2" Stop. Extra koopjes in nylon onderjurken. Grote maten k.ondergoed. Enka- lons. Hagelwitte krimp- vrije babywol, 100 gram f 1,98; Jaeger, 100 gram 1,19. Ruime sortering sokken en sportkousen. De Goedkope Wolkraam. H. v. d. Bosch. Let op het gele uithangbord!

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3