Uitspanning „De Kievit" te Wassenaar werd Zondagmiddag een prooi van de vlammen Half zwaar Dubbele zege voor Diana Rowe bijzonder lekker! DOUWE EGBERTS de half zware': shag Hunze en Willem III wonnen lange afstandswedstrijden voor dames i m "i t i 1 rit? k DINSDAG 1 MEI 1956 DE LEIDSE COURANT VIERDE BLAD - PAGINA 4 De internationale kampioenschappen tafeltennis van Nederland In de pryzenkast van de bekende linkshandige Engelse speelster Dia na Rowe kunnen weer twee fraaie prijzen worden bijgeschoven. Tijdens de internationale tafeltenniskam pioenschappen van Nederland, welke zaterdag en zondag te Nijmegen in de Novumhallen werden gehouden, won zij het dames-enkelspel en kwam zij tevens in het bezit van de titel in het damesdubbelspel. Hoewel zij vertelde, zeer vermoeid te zijn van de reizen, die zij de laatste tijd heeft gemaakt o.a. naar Tokio, waar de wereldkampioenschappen werden gehouden was hiervan in de eindstrijd van het dames-enkel spel weinig te merken. Met groot machtsvertoon won zij de eerste ga me: 218, de laatste twee games kostten haar weliswaar meer inspan ning Helen Elliot spande zich tot het uiterste in en benutte elke kans om op haar minder sterke fore-hand te spelen doch zichtbaar afgemat was zij niet. Na deze partij stapte zij nog even monter als tevoren naar de microfoon om haar mening over de wereldkampioenschappen weer te geven. Van de Nederlandse dames bereik ten de zusters Cobie en Noortje van Meegen de halve eindstrijden. Daar ontmoetten zij de Westduitse mej. Grober en mej. Klonisch. In vier sets brachten zij de Nijmeegse meisjes voor eigen publiek een nederlaag toe. Dit was overigens de beste pres tatie van hen, want Cobie van Mee gen werd reeds in de eerste ronde van het dames-enkelspel teruggewe zen. De Belgische Mits v. d. Kamp riep haar een halt toe. En Noortje, die het Nederlands kampioenschap op haar naam heeft staan, verscheen bij het enkelspel niet in het strijd perk, wegens een handblessure. Ehrlich, die reeds de veertig jaar - is gepasseerd en de zeer jonge Cher- gui, vorig jaar nog junior in Frank rijk, moesten de beslissing in de eindstrijd van het heren-enkelspel brengen. Veel fraais was het niet, wat zij vertoonden. Te kort spel zon der'enige dash werd er door hen ge demonstreerd. Jammer voor het pu bliek, dat meer van deze buitenlan ders had verwacht. De halve finale tussen Ehrlich en de Engelsman Ken- nedey was aantrekkelijker geweest. Zuiver uitgevoerde smashes, veel aanvallend spel, prachtige top-spins toverden zij op de groene tafel. Helaas is in dit toernooi weer over duidelijk bewezen, dat de Neder landse spelers en speelsters de aan sluiting met de topklasse nog lang niet hebben bereikt. Gemis aan con ditie is hiervan de voornaamste oor zaak. Een extra vermelding verdient evenwel de Limburger Coumans. Met de Duitser Houbt drong hij tot de halve eindstrijden van het heren- dubbelspel door. Hier kwamen zij tegenover de Polen Arbach en Ku- sinski te staan. Met de cijfers 21l7 2117, 21—11 werd het Nederlands- Duitse koppel verslagen. Overigens hebben de Polen menigeen in verba zing gebracht. Voor de eerste maal na de oorlog verschenen zij in een internationaal toernooi in Westeuro pa. Rekening met hun speelsterkte was er niet gehouden, aangezien men te weinig van de Poolse prestaties af wist. Dat er inderdaad wel rekening met hen dient te worden gehouden, bleek achteraf. In het gemengd dubbelspel bijvoor beeld veegden mej. Smidt en Ku- sinski het bekennde FransBelgi sche dubbel mej. de Tournee/Ehrlich bij wijze van spreken van de tafel. Dit gebeurde in de halve eindstrij den fnet de cijfers 2116, 2114, 2111. In de finale konden zij het echter tegen het SchotsEngelse paar Helen Elliot/Venner niet bol werken. Hier waren de cijfers 21—9, 18—21, 12—10. 21—16. Maar wat nog meer zegt. de eerste prijs voor het heren dubbelspel verdween naar Po len. Hiervoor zorgden Arbach en Ku- sinski door in de eindstrijd de Fran se combinatie Ehrlich/Cafierro met 13—21. 21—13. 21—16, 21—18 aan de kant te zetten. In het Ahoy-paviljoen te Rotterdam werd gisteravond een tafeltenniswed strijd tussen Nederland en Frankrijk (heren) gespeeld.De ontmoeting eindig de in een 50 overwinning voor Frank rijk. Gedetailleerd waren de resultaten als volgt: StoopChergui 2123 17 21 1721; OnnesHaguenauer 1421 821 2118 2123: Stoop-Onnes—Hague- nauer-Chergui 2117 621 2115 14 21 13—21; Stoop—Haguenauer 15—21 13—21 16—21; OnnesChergui 16—21 13—21 21—17 13—21. VOLLEYBAL NEDERLAND—DENEMARKEN (HEREN) 3—0 De volleybalwedstrijd tussen de heren teams van Nederland en Denemarken, die in „De Korenbeurs" te Groningen werd gespeeld, is door Nederland met 3o gewonnen De set-standen waren: 15—2 15—6 15—2. MOTORSPORT DE COUPE DE LA MONTAGNE Onder auspiciën van de KNMV heeft de motor- en automobielclub „Veenen- daal" de jaarlijkse betrouwbaarheidsrit gehouden om de „Coupe de la Montag- ne". In totaal namen 60 rijders aan de rit deel. De lengte van het parcours bedroeg 225 km. en liep hoofdzakelijk over de Veluwe. In totaal volbrachten 43 rijders de rit. Er deden zich geen ongevallen voor. Ook de materiële schade bleef tot een minmum beperkt. Van de resultaten noemen we de volgende: Junioren tot 150 cc: 1. H. Zijdemans Den Haag op Punch 34 straf p.; 2. L. J. v. d. Meel. Leiden op Jawa. Junioren tot 250 cc: 1. D. J. Mulder uit Holten op Jawa met 8 straf p.; 2. A. Co- lijn, Aalsmeer, op Jawa 9 strafp. Senioren tot 150 cc: 1. C. Langeveld, Noordwij kerhout op Jawa 12 strafp. Senioren tot 250 cc: 1. C. van Kalmt- hout. Hoofddorp op Zündapp. 7 strafp.; 2. H. J. v. d. Mei, Gorredijk, op Puch. Clubs: Motorclub de Ronde Venen 122 strafpunten. Zijspanklasse: 1. B. Emmelkamp, De Bilt, op Zündapp, 41 strafp. Docos De promotie-degradatie wed strijden zijn voor Docos goed begonnen. Van de drie wedstrijden werden er twee gewonnen en een gelijk gespeeld. De da mes van het tweede team schijnen vast besloten om het derde klasserschap te veroveren, want Salamanders 2 werd met een 91 nederlaag naar huis terug gestuurd. Het tweede herenteam startte ook zeer goed door het sterke ATTC 1 met 73 te verslaan. Het derde team speelde tegen FSA 1. Docos veroverde al gauw een 41 voor sprong, zodat het er naar uitzag, dat Do cos ook deze wedstrijd ging winnen, doch FSA dacht hier anders over. Het haalde de achterstand in en wist zelfs de stand met 54 in haar voordeel te brengen. Door zeer goed spel van het Docos- dubbel werd het op het nippertje nog een gelijk spel. Programma voor deze week: woensdag: Docos 2Kitno 2 (dames); Docos 2Sa lamanders 1; Docos 3Salamanders 2; donderdag: Netbal 1—Docos 2; zaterdag: VVGA 1—Docos 1. Niet voor niets vragen tienduizenden rokers speciaal naar Douwe Egberts DRUM SHAG, de bijzondere combinatie van mild en pittig, van net niet te licht en net niet te zwaar! SPAARNE-V00RZITTER OVERLEED BIJ DE START De lange afstandswedstrijden op de Amstel voor dames in achten en dubbel- ieren hebben overwinningen opgele- yerd voor resp. De Hunze en Willem III. Maar de vreugde over de prestaties er werd beter geroeid dan het vorige jaar en er werden twee baanrecords verbeterd werd overschaduwd door het plotselinge overlijden van de heer N. Gitz. voorzitter van het Spaarne. bij de start van de wedstrijden, toen hij een hartverlamming kreeg en vrijwel dade lijk stierf. Naar aanleiding hiervan wer den na afloop van de race de vlaggen op het clubhuis van Willem III halfstok ge hesen en werden alle verdere festivitei ten afgelast. Bij de achten sneuvelde het baanre cord van Nautilus, dat de Rotterdamse dames met 17 min. 38,2 sec. hielden. Het werd door de Hunze gebracht op 16 min. 13.6 sec. De voornaamste factoren voor deze recordverbëtering en die bij de dubbelvieren waren de betere conditie de roeisters en de gunstiger weers omstandigheden. Voor het eerst sinds twee jaar namelijk hadden de ploegen geen sterke wind tegen. Nautilus, dat twee maal achtereen in de achten-divisie had gezegevierd, werd nu tweede. HET SCHAAKSPEL Een interessant moment deed zich voor in de partij PilnikSpasski (Fide-tour- nooi) na de 13e zet van wit (Pbld2). I s i Xii i i i p - y'J/ a ABCDEFGH Spasski vervolgde met: 13d5d4 waarop zeer sterk volgde: 14. Pd2e4, d4d3; 15. Pe4xc5. d3xc2; 16. Ddlxd8, Pc6xd8 (op Txd8 dan Pxa6) 17. Lf4e3? (na de voor hem gunstige afwikkeling mist wit de sterkere voortzetting Pb3). 17Pd8c6; 18. g2—g4, Lh5—g6; 19. Tfl—el. b5b4! 20. c3—c4. h7—h5; 21. Kglg2, a6a522. b2—b3. 0—0—0; 23. Talcl. h5xg4; 24. h3xg4. f7f5! (dreigt f4! De stelling is weer „geladen"). 25. e5xf6 ep„ Le7xf6; 26. Tel—e2. Td8—dl; (Dwingt de kwaliteit af). 27. Tclxc2, Lg6xc2; 28. Te2xc2, Pc6—d4; 29. Le3xd4; Lf 6xd430. Pc5—e6, Ld4—c3; (de rest is techniek). 31. Pe6f4, Th8 e8: 32. Pf4d5, Lc3—d4; 33. Pf3xd4. Tdlxd4; 34. Pd5—e3. Te8—d8; 35. Tc2— cl Td4—d2; 36. Tel—al, Td8—f8; 37. Pe3—dl. Kc8d738. Kg2—g3. a3—a4 (nu wordt de nog hechte damevleugel opgeblazen). 39. b3xa4, Tf8a8; 40. Pdl e3, Ta8xa4; 41. Tal—hl. Ta4xa2; 42. Thlh7(vertwijfeling), b4b3; 43. Th7x g7f en hier werd de partij afgebroken maar gezien de hopeloze positie door wit opgegeven. Een kleine verzwakking van de stelling was voor Smyslov voldoende om de winst te behalen tegen Panno. De stel ling na de 21e zet (e4xd5) was: I g ifi i i i PI SS jUf p f 'W a a B H Nu speelde Panno 21g7g6. De zet was hier 21a5. Er volgde: 22. Le2xa6, Tc8—a8; 23. La6—b5. Ta8— a5 (Txa2; 24. Db3. Ta5; Dxb4, Tb8; c4 en wit heeft een pion meer24. Lb5 c6 (nu gaat de pluspion verloren maar tegen het sterke paard op e5. Pe5xc6; 25. d5xc6. Dc7xc6; 26. c2—c3. Ta5—g5; 27. Dg3—f2. Dc6a6; 28. Df2—e3. Da6—b7; 29. Tfl—f2. Tg5g430. c3xb4, Db7—b4; 31. Ld4—c3, Db4a432. b2—b3. Da4— c6; 33. De3xe7 (met winst van een twee de pion). 33De6xc3; 34. De7xd6, h7—h5; 35. h2—h3, Tg4—g3; 36. Khl—h2, h5h4: 37. Dd6—f4. g6—g5; 38. Df4—f5. Dc4c7; 39. Kh2—hl. Dc7—c8; 40. Tdl d7. Dc8clr; 41. Khl—h2 en zwart gaf óp. Het geheel demonstreert de stijl van deze Russische grootmeester. Een voudig en sterk. Willem III was in de dubbelvier veel sterker dan DDS, dat het vorige jaar in deze divisie de eerste prijs had behaald. De Amsterdamse dames brachten hun eigen baanrecord, dat in 1954 werd ge vestigd. van 18 min. 49 sec. op 16 min. 56.7 sec. De uitslagen luiden: Achten: 4000 meter: 1. De Hunze (Gro ningen) 16.13.6 (nieuw baanrecord)2. Nautilus (Rotterdam) 16.23.0; 3. De Am- stel (Amsterdam) 16.32.1; 4. Willem III (Amsterdam) 16.42.0; 5. De Vliet (Lei den) 16.45.9: 6. De Laak (Den Haag) 17.02.1; 7. Het Spaarne (Haarlem) 17.11.4 8. RIC (Amsterdam) 17.12.2. Dubbelvier: 4000 meter: 1. Willem III 16.56.7 (nieuw baanrecord)2. DDS (Delft) 17.24.8. GYMNASTIEK De Leidse dames-gymnastiekvereni ging Concordia gaf zaterdagavond j.l. haar jaarlijkse uitvoering in de Stads gehoorzaal te Leiden, welke geheel was uitverkocht, wat bij deze vereniging wel te verwachten was. Toch was het tempo met het verstrijken der nummers niet zo vlot als andere jaren. Zelfs moesten meisjes nog opgeroepen worden. We zijn dat niet gewend bij Concordia. Het was jammer, dat het hierdoor nogal tamelijk laat werd eer de uitvoering afgelopen was. De algehele leiding had ook dit jaar weer de heer Nievaart. De voorzitster, mevr. v. Nierop, open de de avond en heette allen welkom, in het bijzonder de oud-voorzitster. Zij her innerde eraan, dat een van de leden kampioen was geworden van de Turn kring Leiden en Omstreken en dat de Galjaardbeker voor de 3e maal was ge wonnen en nu definitief in het bezit van de vereniging was gekomen. Na de opmars en opening kwamen de NIEUWS UIT DE GOUDSE VOETBALBOND ESTO 1Gr. Ammers 01. Het is de laatste weken wel erg mis met de wit-gelen. De derde wedstrijd in successie werd verloren, en dat te gen een der zwakste ploegen, terwijl de thuisclub de gehele wedstrijd het veld beheerste. Ter verontschuldi ging zou aangevoerd kunnen wor den, dat met een drietal invallers moest worden gespeeld, waaronder aanvoerder Oortman. In de eerste helft werd de doelman van de bezoe kers wel op de proef gesteld, maar Vrouwe Fortuna was wel met hen. Toen de Esto-achterhoede bleef staan voor buitenspel, kón Mourits onge hinderd scoren. Alle aanvallen ten spijt hield Groot-Ammers zijn doel schoon. De tweede helft gaf hetzelf de spelbeeld. Af en toe "een uitval van de gasten, echter zelden gevaar lijk. Met het verstrijken van de tijd zakte het spelpeil aanmerkelijk. Re gelmatig klonk het fluitje voor bui tenspel of outbal. Met de zoveelste corner op het doel der bezoekers kwam het einde van deze slappe wedstrijd. Esto 2 speelde gelijk tegen Gouda 4 33, terwijl het derde elftal met 9 man spelend eveneens een draw be reikte tegen GDS 3. BergambachtGDS 21. Ge steund door de straffe van doel tot doel staande wind is GDS direkt in de aanval en is dit gedurende de eerste helft ook gebleven. Hiertegen over kwam Bergambacht slechts met enkele snelle aanvallen voor het GDS-doel. Het gevolg was echter, dat voor het doel van de gastheren een opeenhoping van spelers ont stond hetgeen op dit smalle veld funest bleek te zijn. Wel werd door de voorhoedespelers vaak op het doel der gastheren geschoten, doch door de wind was zuiver richten niet goed mogelijk. Zo hadden schoten van Vermeulen, Wognum en Ster- kenburg beter lot verdiend terwijl Van Felpen ook enkele malen pech had. En zoals het meer gaat in deze situatie kwam succes aan de andere kant, toen bij een snelle uitval Berg ambacht doorbrak en P. Hoogen- doorn de bal achter Moerings depo neerde 1—0. Kort hierop brak de TECHNISCHE VERGADERING NBB Nieuwe medische voorschriften Tijdens de zaterdag gehouden bijeen komst van de nationaal technische afde ling van de NBB heeft de heer Th Hui zenaar. voorzitter van de NTA de nieuwe- voorschriften, opgesteld door de medi sche commissie bekend gemaakt. In het vervolg mag een bokser, die door een stoot op de kaak k.o. is gegaan, gedurende vijf weken niet oefenen. In de ring mag hij-weer komen na negen weken, nadat hij eventueel weer ge keurd is. Boksers, die k.o. gaan op sto ten op andere lichaamsdelen maag, lever of hart bijv. zullen door de me dische commissie beoordeeld worden. De ringarts heeft de plicht direct na afloop van de wedstrijden een medische rap port over de verrichtingen in te sturen. Boksers, die, nadat zij de verplichte medische keliring hebben ondergaan, in zes maanden niet in de ring komen, moe ten opnieuw gekeurd worden. Dit geldt ook indien zij door ziekte langdurig niet in wedstrijden zijn uitgekomen. Onder deze bepalingen vallen ook boksers, die in een paidj heel veel in casseren, door overmacht van de tegen stander technisch k.o. gaan of het einde van de partij moeilijk halen. Boksers, die in drie opeenvolgende wedstrijden k.o. gaan. mogen tenminste zes maanden daarna niet meer boksen en zullen zich. alvorens hiertoe toestem ming te verkrijgen, een nieuw medisch onderzoek moeten ondergaan. Zodra bij een bokser het begin van de zogenaamde „punchdrunk" wordt geconstateerd zal hij .een lange rustperiode moeten nemen. Indien een bokser in de ronde drie maal neer gaat zal de wedstrijd ge staakt worden. rust aan. De tweede helft was nog maar zeven minuten oud toen GDS liet zien, dat zij ook tegen de wind het vijandelijke doel kon vinden, waar op een voorzet van Vermeulen de bal-door v. d. Meer werd doorge- kopt naar Van Fulpen, die met een hoofdknik de bal in het doel deed belanden 1—1. Fel werd nu om het winnende doelpunt gestreden, waar Bergambacht nu met het windvoor- deel veel op het GDS-doel schoot, waar men alle zeilen bij moest iet- adspiranten met een goede vrije oefe ning. Hierna kwam de heer Wiethaar met de kleuters, waarmee hij een sprookje bracht n.l. „Kabouter koning was jarig". Het kleuterwerk wekt altijd menig lachsalvo op en dit was ook hier het geval. Daarachter volgde een aardige oefe ning door adspiranten. Ook het Tiroler dansje van de kleine meisjes was erg leuk. Dit bleek wel uit de waardering van het publiek. De springoefening van de adspiranten ging jammer genoeg niet zo gelijk, daar het toch een eenvou dige oefening was. Het klassikaal even- wichtsbalk op muziek was keurig ver zorgd. De leden werkten zoals gewoonlijk aan brug met ongelijke leggers, ringen, springtafel en evenwichtsbalk. Er werd hier beheerst en prima gewerkt. Alle lof aan deze dames met haar leider. De persoonlijke vrije oefeningen waren ook dit keer van een zeer hoog gehalte. Bij het klassikaal1 brug moeten de le den alleen nog beter letten op het gelijke werken. De kleintjes deden het beter. Het ritmisch werk viel over het alge meen tegen, we zijn beter gewend. Hierbij maken we natuurlijk een uit zondering voor het slotnummer. Dit was weer af. Het kleureneffect met de ver schillende jurkjes deed het erg goed. De heer Nievaart mocht voor dit slotnum mer dan ook 'n geweldig applaus in ont vangst nemen. Concordia mag weer terugzien op een geslaagde uitvoering. ten om onheilen te voorkomen. Een aarzeling werd de Boskopers echter noodlottig, want daardoor kreeg rechtsbuiten Deelen een schietkans waaruit de bal via de staander in het doel stuitte 21. „SWEEPSTAKE" REDDE DE GRIEKSE TRADITIE Het heeft ernaar uitgezien, dat Grie kenland voor de eerste maal in de ge schiedenis van de moderne olympische spelen verstek zou moeten laten gaan. Sinds 1896 hebben de Grieken elke keer aan de olympische spelen deelgenomen, doch de kosten voor de trip naar Mel bourne zijn bijzonder hoog ende kas van het Griekse olympische comité was leeg. Een „vondst" en een subsidie van de Griekse regering heeft echter redding gebracht, zodat de traditie van dit land, waar ruim 2000 jaar geleden de eerste olympische spelen werden gehouden, ge handhaafd kon blijven. De „vondst was een overeenkomst met de renbaan van Athene, die beloofde de opbrengst van een sweepstake op 25 maart, de Griekse onafhankelijkheids dag. te delen. Dit leverde reeds een be drag op van ongeveer 60.000 gulden. Toen de Griekse regering tenslotte nog de toezegging deed de uitzending naar Melbourne te steunen met een subsidie van ongeveer 240.000 gulden, was het nationale olympische comité er zeker van enkele vertegenwoordigers te kun nen zenden. SCHH?T^ KANDIDATENTOERNOOI De uitslagen van de afgebroken par tijen luiden: BronsteinPanno y2V2\ KeresFilip 01; PilnikGeiler y,\2. De uitslagen van de achttiende en laatste ronde luiden: GeilerSzabo 01, SmyslovPilnik 10; PannoSpassky yFilipBronstein afgebr.; Petro- syanKeres y,y. De stand luidt thans: 1. Smyslov liy pnt.; 2. Keres 10 p.; 3. Geiler, Petrosyan, Spassky en Szabo 9y pnt.; 7. Bronstein 9 pnt. en 1 afgebr. partij; 8. Panno 8 pnt.; 9. Filip iy pnt. en 1 afgebr. partij; 10. Pilnik 5 pnt. DIPLOMATEN-WONING ZWAAR BESCHADIGD Gistermiddag werd een uitslaande brand gemeld in de Auberge De Kie viet te Wassenaar. Voorbijgangers kwamen de directeur waarschuwen, dat er vlammen uit het dak sloegen. De vrijwillige brandweer van Was senaar was spoedig ter plaatse, even als de assistentie uit Den Haag, welke bestond uit een ladderwagen, twee motorspuiten en een materiaal wagen. Niettemin was De Kieviet een uur later geheeT uitgebrand. Het is voor de tweede maal in en kele dagen, dat Wassenaar door een ernstige-brand wordt getroffen. Woensdagavond werd de residentie van de ambassadeur van India in de as gelegd. Deze middag, bij de harde wind, bleef de brand niet beperkt tot De Kieviet. De villa van de heer T. F. Harris, handelssecretaris van de Ca nadese ambassade, die naast De Kie viet is gelegen, moest met acht stra len nat gehouden worden. Ondanks dat vatte ook het strooien dak van dit huis vlam. Zelfs de villa van jhr. J. G. Reuchlin, die naast die van de Canadees is gelegen, kwam in de ge vaarlijke zone en moest eveneens nat gehoudep worden. Omstreeks half vijf konden de brandweren met de nablussing be ginnen. De Kieviet, waarvan het bo vengedeelte nog onlangs was ver bouwd tot woning van de heer Luigi Gandini, de eigenaar, was veranderd in een aantal zwart geblakerde mu ren en verkoolde balken. Een ge deelte van de inboedel bleek men nog in veiligheid te hebben kunnen brengen. De daarnaast gelegen villa, waar de heer Harris nog geen maand woonde, bleef langer branden. Tegen vijf uur waren de vlammen daar pas gedoofd en toen bleek, dat het strooien dak geheel was weggebrand en de zolderverdieping eveneens een prooi van het vuur was geworden. De brandweer moest zowel van De Kieviet als van de villa van de heer Harris met grote harken het bran dende stro van de daken trekken. De oorzaak van de brand is niet bekend. De exploitant van De Kie viet is verzekerd tegen schade en- bedrijfsschade. OORZAAK VAN DE BRAND. Nader vernemen wij: De oorzaak van de brand in „De Kieviet" te Was senaar is volgens de politie zeer ver moedelijk het in brand raken van het kurkdroge rieten dak door een vonk uit de schoorsteen. De brand is na melijk op het dak begonnen. Ook de brand in de naast de uitspanning staande villa is op het dak begonnen, eveneens door een vonk, die van „De Kieviet" is overgesprongen. De schade wordt volgens de eerste globale raming van de politie geschat op 150.000,— tot 200.000,—.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 16