wco PHILIPS Penseel televisie Hulp bij de gezinswas! Ascot president GROENTESOEP Al had u een eigen huisorkest... GEMEENTEWERKEN ALPHEN A/D RIJN Adverteren doet verkopen VRIJDAG 20 APRIL 1956 DE LEIDSE COURANT DERDE BLAD PAGINA 2 Juist voor de grote was is S.B. stijfsel uw on misbaar en geldbesparend hulpmiddel. Want S.B. stijfsel geeft uw textiel nieuwe kracht (minder slijtage!) en houdt het langer schoon. En zie eens, hoe stralend S.B. uw goed maaktu krijgt er zelf plezier in! Uw was is niet af zonder S.B. stijfsel! Houdt een goed-hollandse gewoonte in ere: behandel lakensslopen schortenwitte jassen overalls, vitrages en nog véél meer met S.B. stijfsel! En S.B. stijfsel is zó voordelig! Het kost maar 30 cent per pak, waar o zoveel mee kunt doen. Gebruiksaan wijzing op het pak! S. B. stijfsel is het oudste merk stijfsel in Nederland Met 'n ROYCO-soepje breng je weer eens wat anders op tafel van verse groenten uit de zomertuin ....dan nog stond u Handig, zo'n huis-orkest, om in te vallen wanneer de radio niets naar uw smaak biedt. Maar die strijkers willen óók wel eens uitblazen en die blazers óók wel eens hun instrumenten „strijken"... Voor waarlijk onbeperkt muziekgenot is er een simpeler én afdoende oplossing. Maak van uw radio een radio-grammofoon - met een Philips platenspeler. Of koop een Philips koffergrammofoon. Dan hoort u de muziek die u wenst, wannéér u maar wenst. In onovertroffenPhilips weergave. Onovertroffen - omdat Philips, die zelf ook grammofoonplaten maakt, beter dan wie ook weet, aan welke eisen de ideale grammofoon moet voldoen. soms voor een leeg podium! PUUn.peler 3 draalsnelheden en autom. stop. AG 2004. Voor inbouw 179.- AG 2140. Op voetstuk 189.- AG 2141. In fraai koffertje, rood, groen of crème I 112.- AG 9102. n Ideale combinatie van platenspeler, versterker en luidspreker, ingebouwd in fraaie koffer. Aansluiting op het lichtnet. Prachtige muiiekweergave. Duurzame uitvoering f 1~* soorten platen. Verwis selbaar kristalelement met 2 saf fiernaalden - een voor mini groef en een voor normale platen. Snel heidsregulatie d.m.v. vliegwiel. Automatische stop. 4 Transistors, dus lage batterijkosten. Zeer ge voelige luidspreker. Klankkleur regelaar. Uitmuntende geluids weergave. Excl. batterijen 1245.- Voor échte muziek en de langste levensduur van uw platen: De grammofoons met de voorzichtige opnemerarm fS Jone echtpaar z. k. (man academicus) zoekt kamers met gebruik van keuken in Leiden of om geving. Spoed gewenst. Brieven onder no. 183 bu reau van dit blad. Een vorstelijk kostuum, dat door zijn bijzondere kwaliteiten als triom fator naar voren treedt uit het mode strijdperk. Ascot heeft gebroken met verouderde opvattingen. Coupe en dessins zijn geïn spireerd op het Italiaanse modethema. .Ascot-president" beantwoordt aan al uw verwachtingen. van 129.-af Ascot kostuums reeds van 98.- af. Ascotkosuiums zijn alleen verkrijgbaar bij Haarlemmerstraat 175 5? Woning ruil. Aangebo den een benedenhuis od goede stand voor 3 kamers met keuken. Br. onder no. 220 bur. van dit blad. (2? Love Verlovingsringen zijn van het allerbeste 14 k. goud. 4 modellen in voorraad Op het graveren kan gewacht worden. Bii de Verlovingsringen-spe cialist ..De Goedkopere Zaak';': 9. v. d. Water en Zn-. Haarlemmerstr 185 ^"Bon. Vatendoek 18 ct. Flinke: maat. Stevige kwa liteit. -Zeer goed drogend. Uitsluitend met inlevering van bon deze prima afne mende vatendoek voor slechts 18 ct. Victorie- Bazar, Hogewoerd 31 en 73 GANGETJE 12 - LEIDEN 3T Gemeub. of ongemeub. woonruimte gezocht te Leiden of omgeving door echtpaar z. k. Brieven met prijsopgave a?n Dr. Voorn, Edisonstr. 109, Den Haag. Bij de dienst van gemeentewerken te Alphen aan den Rijn worden gevraagd: eerste metselaar straatmaker chauffeur monteurs werklieden tuinlieden Bezoldiging volgens gemeentelijke regeling, afhanke lijk van opleiding en ervaring. Aanstelling op arbeids overeenkomst. Bij gebleken geschiktheid is aanstelling in vaste dienst niet uitgesloten. Sollicitaties te richten aan de directeur van gemeente werken- te Alphen aan den Rijn, Julianastraat 34.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 10