DE STRAATRIDDER DUIZEND KAARSEN Adoptie is ook in Nederland mogelijk gemaakt Binnenkort intrekking van de margebeschikking Baby ernstig aan gezichtje gewond door rattenbeten Hoge straf voor laagvlieger Vader redde zijn dochtertje door zijn auto op te tülen HET HUIS mei wnCMgnAO ->s JANTJART 1956 ^DE^LEITS^COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA 2 EERSTE KAMER De Eerste Kamer heeft gisteren met alg. si. het wetsontwerp aan vaard tot invoering van de moge lijkheid van adoptie. Een kind zal kunnen worden aan genomen met dezelfde rechten als een eigen kind door een uitspraak van de rechtbank op' verzoek van een echtpaar. Het verzoek kan alleen word'en ingewilligd, indien de adop tie kennelijk in het belang is van het minderjarige kind. Als dit 14 jaar of ouder is, moet de rechter ook de me ning van het kind vragen. Ieder der twee pleegouders moet ten minste 18 en ten hoogste 50' jaar ouder zijn dan het kind en de pleeg ouders moeten ten nrnste 5 jaar met elkaar gehuwd zijn en reeds meer clan 3 jaar het kind verzorgen en op voeden. Een van de pleegouders moet de voogd zijn. Het kind mag niet jonger dan 6 maanden wezen. Tegenover de heer de Vos van Steenwijk (WD) betoogde minister Donker, dat adoptie van een onwet tig kind door degene, van wie het af stamt, niet mogelijk zal zijn. Immers, een incidentele regeling van de rechtspositie van onwettige kinde ren, die afwijkt var de bestaande, wenst de regering niet. De mogelijkheid tot herroeping der adoptie op verzoek van het kind, als dit 23 jaar en nog geen 24 jaar is, wordt door de wet geopend. De rech ter kan evenwel dit verzoek alleen toewijzen, indien de herroeping in het kennelijk belang van het kind is en hij in gemoede overtuigd is van de redelijkheid der herroeping. Adellijke titels g .an bij adoptie ren wilden een met-adellijke ge adopteerde de adeldom der adoptie ouders verlenen. Minister Donker verwees naar zijn ambtgenoot van Binnenlandse Zaken niet over, maar verscheidene senato- voor een eventuele wijziging van het besluit van de soevereine vorst van 1815 of voor de verlening van adel dom door de Kroon. Vakantiespreiding op scholen in Den Haag De minister kondigde nog een wij ziging aan van de wet op het Neder landerschap van 1892 in verbarfd met de gevolgen der Adoptiewet. Kroonprinses bezocht „kind en kinderleven Gistermiddag heeft prinses Bea trix, in gezelschap van een lerares van het Baarnse lyceum en twee van haar klasgenoten een bezoek ge bracht aan het museum Willet Holt- huysen aan de Herengracht te Am- sterdam waar op het ogenblik de j om het ,even sekomen. tentoonstelling kind en kinderleven 1 in Nederland van 1500—1900 wordt Drie doden te Heiloo door gasverstikking Slang losgesprongen Ten gevolge van gasvergiftiging zijn gisteren in Heiloo drie mensen Ten slotte verklaarde minister gehouden. De prinses, die werd rond- Donker, dat de adoptie geen invloed zal hebben op de troonopvolging krachtens het grondwettelijke recht van erfopvolging, omcat dit recht ge baseerd is op geboorte uit huwelijk. geleid door de heer R. Meijer van het rijksmuseum, toonde zeer veel belangstelling voor het geëxposeer de. Zij vertoefde ruim drie kwartier in het museum. Uit een ons door de gemeente 's-Gravenhage verstrekte lijst over de vakanties van saholen in die ge meente blijkt o.m. dat de scholen voor gewoon, voortgezet gewoon en bui tengewoon lager- en kleuteronderwijs (uitgezonderd buitenscholen) in Den Haag zomervakantie hebben van 16 Juli tot en met 18 Augustus. De gymnasia, lycea, hogere burger- „„naaTnd„ scholen, handelsdag-, avondscholen en - centrale school voor machineschrij- ven en stenografie, kweekschool voor leidsters bij het kleuteronderwijs hebben zomervakantie van 16 Juli tot en met 3 September; de scholen voor (meer) uitgebreid lager onderwijs en handels-uloscholen eveneens. PRIJZEN MOETEN GEHANDHAAFD De minister van Economische Za ken heeft het voornemen binnenkort de Prfjzenbeschikking Handelsmarges van 9 maart 1P.55 in te trekken. Vol gens deze beschikking mogen de pro centuele marges, die He groot- en kleinhandelaren bij verkoop van een goed op hun inkoopsprijs plaatsen, niet groter zijn dan het percentage vredigend verloop gehad. Algemeen werd het standpunt van minister Zijl stra gedeeld, dat de voortzetting van de politiek tot stabilisatie van de prijzen ook in de huidge omstandig heden strikt noodzakelijk i? Minister Zijlstra zal de bespreK.in- gen met vertegenwoordigers van de gevangenisstraf van een jaar met af- De 70-jarige heer P. Dekker, wiens vrouw juist gisteren een operatie heeft ondergaan in het centrale zie kenhuis te Alkmaar, werd sedert en kele dagen verzorgd door een 60-ja- rige zwager en een eveneens 60-jari- ge schoonzuster uit Krommenie. Een bezoekster trof gistermiddag om streeks kwart over vijf de drie men sen levenloos aan in de keuken. Het gas stroomde vrij de keuken in door dat de slang van het gas'oestel was geschoten. Dit moet reeds zijn ge beurd omstreeks het middaguur, want het middageten stond onaange roerd op tafel. De direct ontboden geneesheer constateerde bij alle drie de dood. ZWARE STRAF VOOR AUTODIEF. Wegens diefstal van een auto heeft de rechtbank te Utrecht gisteren een DRAMA IN ONBEWOONBAAR VERKLAARDE WONING Ratten hebben een baby in Kampen zo toegetakeld dat het kind met bloedende wonden in het gezichtje opgenomen moest worden in het zieken huis. Dit voorval is weer eens een triest gevolg van de woningnood, welke de familie Gobius du Sart noodzaakte intrek te nemen in een woning, die reeds jaren geleden onbewoonbaar was verklaard. In en rond het huis dat door het uit zeven personen bestaande gezin bewoond moest worden wemelde het van ratten, 's Avonds kon men het getrippel en gepiep van de naargeestige dieren boven alles uit horen. De heer Gobius heeft alles geprobeerd om de dieren buiten te sluiten doch steeds wisten zij door de barrières heen te breken. Sinds de buren van het gezin voor de plaag een goed heenkomen hebben gezocht concentreer den de ratten zich op het nog bewoonde huis. De aanval op de baby die hevig bloedend aan oren, wangen en tong verwond werd betekende een nieuwe phase in de wraatlust van de duistere medebewoners van de familie Gobius. Een neef van de heer Gobius is inspecteur van de volksgezondheid in OverijselHet gezin staat reeds zeven jaar op de lijst van krepeer- gevallen. Na het gebeurde is men echter voornemens het gezin aan een betere woning te helpen. handel en de industrie binnenkort dat in de periode van 1 januari tot voortzetten ten einde dè afspraken, en met 30 september 1954 werd bere- die tussen hem en deze vertegen kend, verminderd met het perccn tage van de niet meer geheven om zetbelasting. Minister Zijlstra heeft de intrek king van deze beschikking gisteren op de Hoge Veluwe aangekondigd te genover vertegenwoordigers van de handeldrijvende middenstand, met wie hij, evenals met de vertegen woordigers van de Nederlandse in dustrie, diepgaande besprekingen heeft gevoerd over de strikte voort zetting van de politiek tot stabilisa tie van de prijzen Naar van officiële zijde wordt ver nomen heeft het gesprek, dat minister Zijlstra gistermorgen met de verte genwoordigers van de industrie en gistermiddag en gisteravond met die van de handel heeft gehad, een be- Recreatie-oord te Zandvoort Twee torenflats en cinerama AMBTENAAR KNOEIDE MET LOONLIJSTEN. De rechtbank in Rotterdam heeft de 36-jarige voormalige ambtenaar ter gemeentesecretarie in Stellendam, F. N., veroordeeld tot een gevangenis straf van zeven maanden, waarvan drie maanden voorwaardelijk met drie jaar proeftijd. Hij had gefingeerde namen van ar beiders op de uitbetalingsloonlijsten van de gemeentelijke werkvoorzie ningsregeling gezet, zogenaamd ge maakte uren ingevuld en het geld ge- Na een urenlange discussie heeft de Zandvoortse gemeenteraad dinsdag avond het voorstel van b. en w. aan genomen om aan de stichting „Re creatieoord Zandvoort" tot 1 januari 1957 optie te verlenen op de terrei nen die in het goedgekeurde weder - opbouwplan zijn bestemd voor het zo- boulevard- of zomercen- trom. De gemeente Zandvoort be houdt zich echter het recht voor, om de naast het afgebakende gedeelte gelegen gronden te verkopen. Voorts stelt het de conditie, dat het verkeer op een behoorlijke wijze doorgang moet hebben en dat het we- deropbouwplan precies moet worden aangehouden wat de grenzen betreft. Na een uitvoerige bespreking werd met 14 tegen 1 stem aangenomen een voorstel de stichting ken/baar te ma ken, dat de Zandvoortse gemeente raad het op prijs zal stellen, indien men de overbrugging van de noord boulevard zal laten vervallen. De kos ten van dit plan worden op ongeveer 20 miljoen gulden geraamd. Het nu aangenomen plan omvat de bouw van 2 zijvleugels met restau rant en winkels en flatwoningen met een maximum inhoud van 500 kubie ke meter. De hoogte van de twee torenflats zal maximum tot tien eta- wcordigers op de Hofe Veluwe zijn gemaakt, nader te concretiseren. Landarbeidersionen gaan omhoog Op vrij korte termijn zal thans het college van Rijksbemiddelaars een beslissing nemen over de verhoging van de lonen van de landarbeiders. Reeds enkele maanden geleden wer den de voorstellen daartoe ingediend door de organisaties, die in het Land bouwschap samenwerken. De ver wachting is, aldus „Trouw" dat het college met de voorgestelde loonsverhoging akkoord zal gaan. De verhoging komt neer op ca. 5 cent per uur voor de vaste arbeiders en op ca. 3,5 cent per uur voor de losse arbeiders. Het College van Rijksbemiddelaars heeft echter de voorwaarde gesteld, dat in mei, wan neer de huidige CAO voor de land arbeiders afloopt, geen nieuwe eisen zullen worden gesteld op het gebied van de primaire arbeidsvoorwaar den. Niet te verwachten valt, dat aan de loonsverhoging terugwerkende kracht zal worden verleend. Over de uitbreiding van de secundaire ar beidsvoorwaarden (verhoging vakan tiebijslag en uitbreiding van vakan tiedagen), waartoe de regering vo rig jaar vergunning verleende, zal nog nader worden onderhandeld. In de loop van deze week zal de hoofd afdeling Sociale Zaken van 't Land- bouwscïiap zich nog nader beraden over de stand van zaken. trek alsmede terbeschikkingstelling van de regering opgelegd aan de 25- jarige grondwerker uit Arnhem. De verdachte, die van plan was zich te melden voor het vreemdelin genlegioen, had in Frankrijk en België diefstallen en inbraken ge pleegd. In Mei van het vorige jaar stal hij te Antwerpen een auto, waarmede hij naar Nederland reisde en welke hij in Driebergen verkocht. Gezien de elf veroordelingen op verdachte's strafblad had de officier van justitie een jaar met aftrek en terbeschikkingstelling van de rege ring geëist. Gevangenisstraf geëist „Ik betreur het, dat de krijgsraden voor deze feiten doorgaans voor waardelijke straffen of een geldboete opleggen; zei de advocaat-fiscaal bij zen, wat voor de president aanlei ding was op te merken, dat hij dan toch zeker beneden de 400 meter was geweest. De tweede keer had hij enige „rolls" gedraaid, naar hij zeide bo- ven de Betuwe, doch volgens oogge- het hoog militair gerechtshof in zijn boven d bebouw£. kom „an requsitoir tesen een 23-jange res.- luitenant-vlieger, uit Nijmegen, in afwijking van zijn opdracht boven zijn woonplaats kunstvluchten heeft vertoond. De krijgsraad had hem hiervoor een boete van ƒ200,— suibs. 30 da gen gevangenisstraf opgelegd, doch de auditeur-militair was van dit von nis in appèl gegaan. Niet zó laag? Tweemaal was hij met een meteor boven de stad geweest waar zijnken. de stad en zeker niet in de richting van de Betuwe. In beide gevallen was hij op een oefenvluoht geweest, waarbij zijn op dracht was de stad Nijmegen aan te doen. „Geen genade". De jeugdige vlieger is thans gede mobiliseerd, doch de advocaat-fis caal wilde hiermede met de straf maat geen rekening houden: hij eis te een gevangenisstraf van twee we- ouders en verloofde woonden, de eer ste maal op 15 Juni jl.l. en de twee- De verdediger betreurde het, dat het eerste feit pas drie maanden maal begin oktober.Die eerste ter ter kennis van de commandant keer had hij boven de bebouwde kom I van verdachte was gebracht, een ,duikvlucht gemaakt en deze, Wat dit eerder geschied, dan was volgens ooggetuigen, doorgezet tot1 misschien geen herhaling gevolgd, ongeveer 200 meter. daar de commandant hem onmiddellijk Dit laatste ontkende hij echter.1 twee weken streng arrest had opge- Daar zijn hoogtemeter, zoals hij zei-1 legd. Mede daarom en gezien het feit, de, de minimum toelaatbare hoogte I dat zijn cliënt door gevangensstraf in van 400 meter nog niet had aange-1 zijn studie ernstig gehandicapt zou wezen. De ooggetuigen hadden echter I worden drong hij aan op clementie, de letters op zijn vliegtuig kunnen le- Uitspraak over een week. (39) houden. Verder had hij 400 aan te-ges reiken. Daarnaast wordt gebouwd veel betaald loon, dat aan hem was een cinema-theater en een onder teruggegeven, verduisterd. I grondse garage. naar school bracht, stapte het meisje bij de school uit de nog rijdende auto met het gevolg, dat het viel en onder het achterwiel terecht kwam. De vader bracht zijn auto onmiddellijk tot stilstand, sprong zelf uit de wagen en wist het lichte personenwagentje met inspanning van al zijn kracht on te tillen. Een toegeschoten vriendinnetje kon toen het meisje onder het achterwiel wegtrekken en hoewel het kind met inwendige kneuzingen in het zieken huis opgenomen moest worden, is momenteel het levensgevaar geweken. Wanneer de vader minder tegenwoordigheid van geest had getoond, zou het meisje hoogstwaarschijnlijk niet levend onder de auto vandaan zijn gekomen. Aetherklanken DONDERDAG TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 11.3013.00 Olympische win terspelen. 20.00 Journ. en weerover- zicht. NCR'V. 20.15 Progr. over 't wegverkeer in Nederland. 20.18 Te le- foto-tips. 20.33 ..Flessendans", film. 20.4*5 Gevar. progr. 21.45 Dag sluiting. NTS: 22.1522.25 Olympi sche winterspelen. HILVERSUM I. 402 m. 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 7.50 Meditatie. 8.00 Nieuws. 8.16 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.15 Graim. 9.35 Waterstanden. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. Voor de kleuters. 11.00 Voor de buisvr. 11.15 „Die Kindheit Jesu", oratorium. 12.00 Zang en piano. 12.35 „In 't spion netje". 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.35 Gram. 12.45 „Uit het bedrijfs leven", caus. 13.00 Nieuws 13.15 Olymp. Winterspelen. 13.30 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 Lichte miuiz. 14.15 „Mag ik mij even voor stellen? Mijn naam is Cox!", hoorsp. 14.45 Sopr. en piano. 15.15 Voor de zieken. 16.00 „Van vier tot vijf". 17.00 Voor de jeugd. 17 45 Regerings- uitz.: Nederland en de wereld. Uit- wisseïingsprogr. over Brazilië. 18.00 Nieuws. 18.15 Sportproblemen. 18.25 Cabaret. 18.55 Gesproken brief uit Londen. 19.00 Voor de kleuters. 19.05 Lichte muz. 19.30 Jazzmuz. 20.00 Nieuws. 20.05 Buitenl. overz. 20.15 Radio Philharm. Ork. en sol. In de pauze (20.40—21.05): Voordr. 21.45 „Laatste contact", hoorsp. 22.46 O- lympische Winterspelen. 23.00 Nws. 23.15 Journ. 23.25—24.00 Jazzmuz. HILVERSUM II. 298 m. 7.00 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. ,14.0024.00 NCRV. 7.00 Nieuws. 7.10 Gram. 7.45 Mor gengebed en lit.kal 8.00 Nieuws en weerber. 8.15 Gram. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.40 Gram. 10.00 Gewijde muz. 10.30 Morgendienst. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Pianospel. 12.00 An gelus. 12.03 Gram. (12.30—12.33 Land- en tuinb. meded. 12.3312.40 Wij van het land). 12.55 Zonnewij zer. 13.00 Nieuws en kath. nieuws. 13.20 Viool en piano. 13.45 Gram. 14.00 Promenade-ork. en soliste 14.45 Voor de vrouw. 15.15 Gram. 16.00 Uit de Bijbel. 16.30 Pianotrio. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Amus. muz. 18.10 Vocaal ens. 18.30 Friac progr. 18.45 Leger des Heilskwartier. 19.00 Nws. en weerber. 19.10 Gram. 19.20 Soci aal perspectief. 19.30 Gram. 19.55 „Daar is 'n stryd te strij", toespr. 20.00 Radiokrant. 20.20 Gevar. pro gramma. 21.46 Radioprijsvraag N.O. C. 22.05 Periodieken parade. 22.15 Orgelconc. 22.40 Glam. 22.45 Avond overdenking. 23.00 Nieuws 23.15 Sportuitslagen. 23.20-^24.00 Gram. Men moet stoppen er voorrane «even aan hel verkeer op de andere wee. door MEREDITH NICHOLSON 12) Ik meende, dat er geen deur in deze muur was, doch halverwege ontdekte ik een doorgang, afgesloten met een ijzeren hek met een hang slot. Langs de tralies van het hek klom ik omhoog en stond weldra boven op de muur. De pilaren aan beide zijden van de poort waren zeer hoog en staken nog hoog boven mij uit. De tuin om de school was er uitstekend onderhouden en half ver scholen achter een forse eik, stond dicht bij de muur een kleine Gothi- sche kapel, opgetrokken uit dezelfde steensoort, die voor Glenarm House was gebruikt Plotseling ging een der deuren van het schoolgebouw open en kwam er een aantal groepen jongedames naar buiten, die lang zaam de laan op en neer begonnen te wandelen. Een zuster in een bruin 1 kleed liep nu eens met de ene groep mee, dan weer met de andere. Het was een aardig gezicht en ik was blij te constateren, dat de leerlingen van de school geen kinderen waren, die daar uit liefdadigheid werden groot- gebracht; zij waren niet zo jong meer, en schenen allen van goede familie te zijn. Ik glimlachte toen ik mijzelf er op betrapte mijn das recht te trekken, toen ik mijn buren voor het eerst op merkte. Terwijl ik daar op de muur zat, hoorde ik een verward geschreeuw van stemmen in de struiken van Glenarm House en een gekraak van takken sprak duidelijk van 'n vlucht en een achtervolging. Ik knielde neer en wachtte. Een ogenblik later rende een man uit de struiken, struikelde over een wortel en viel languit op de grond op geen tien pas afstand van waar ik lag. Tot mijn grote verwon- 1 dering herkende ik in hem Morgan, de man, wa.armee ik deze morgen had kennis gemaakt. Hij stond op en rende langs de muur naar het meer. Een ogenblik later verscheen zijn achtervolger op het toneel. Het was Bates, blijkbaar zeer op gewonden en met 'n bloedende wond aan zijn voorhoofd. Hij droeg een zware stok en na een ogenblik ge luisterd te hebben naar de verdwij nende voetstappen van de vluchte ling, reside hij de man achterna. Het waren mijn zaken niet, maar mijn nieuwsgierigheid was opgewekt. Ik richtte mij op, zwaaide mijn benen over de schootkant van de muuir en stak een sigaar op, vrolijk gestemd door de gelegenheid, die de muur mij bood, om de wereld rustig gade te slaan. Toen ik naar de kleine kerk keek, zag ik twee figuren ten tonele ver schijnen. Een meisje stond op een open plek in het bos te praten met een man. Haar handen staken diep in de zakken van haar korte mantel; zij droeg een rode muts, die helder af stak tegen de donkere tinten van het bos. Hun gezichten waren in mijn richting gewend en de heldere stem van het meisje drong duidelijk tot mij door. De man droeg het costuum van een geeselijke. „Als hij hier komt", hoorde ik het meisje zeggen, „vertrek ik, dat kunt u hem genist vertellen. Ik wil hem onder geen enkele voorwaarde zien en ik ben niet van plan naar Florida of Californië te gaan, onverschillig wie mij begeleiden zal". „Natuurlijk niet, tenzij u hetzelf wilt, natuurlijk niet^. Zij glimlachte, knikte en verwij derde zich dan vlug in de richting van de school. De geestelijke keek haar enige ogenblikken na en liep dan peinzend naar het meer. Hij was een jonge man, clean shaven en don ker en bezat een paar schouders, die mij met afgunst vervulden. Ik kon niet vermoeden, welk een belangrijke rol die man in mijn leven zou spelen. Toen ik van de muur afsprong en naar Glenarm House terugkeerde, waren mijn gedachten bij het meisje, dat nog heel jong moest zijn, te oordelen naar haar korte rokken, de onverschilligheid waarmee zij haar handen diep in haar zakken had gestoken en de schuine stand van haar rode muts. Er is iets uitdagends in een rode muts, vooral als zij schuin staat. Wan neer die rode muts een voorbeeld was van de geest op de St. Agatha- school, was de nabijheid van de school eigenlijk niet zo slecht. In een uitstekende stemming en met een gezonde eetlust ging ik naar binnen om te lunchen. HOOFDSTUK VI. Het meisje in de kano. „Deze dadelpruimen zijn uit d? tuin, mijnheer Glenarm hield heel veel van deze vruchten". De vrucht bleek werkelijk heerlijk te zijn en Bates sloeg mij met eer biedige voldoening gade. Zijn eerbied waardig voorkomen werd slechts hee1 even ontsierd door een reepje vlees kleurig pleister boven zijn rechter oog. „Het is hier een rustig leven", merkte ik op, met de bedoeling hem zodoende een gelegenheid te geven mij zijn avontuur van die morgen mee te delen. „U hebt volkomen gelijk, mijnheer. Zoals uw grootvader placht te zeggen, het is hier een plaats des vredes". „Wanneer niemand door een ven ster op je schiet", merkte ik op. „Iets dergelijks kan iedereen over komen", antwoordde hij, „maar het is niet waarschijnlijk, dat zoiets twee maal zal gebeuren, wanneer u mij deze philosophie wilt veroorloven". Hij wilde blijkbaar niet spreken over zijn ontmoeting met de opzichter en ik besloot niet te laten blijken, dat mij iets bekend was. Op een ge geven ogenblik keek ik om en zag hem peinzend met gevouwen armen achter mijn stoel staan. Hij bloosde bracht zijn hand aan zijn voorhoofd. „Er is mij vanmorgen een ongeluk overkomen, mijnheer. Een stuk hout trof mij aan het voorhoofd". „Hoe jammer!", zei ik. „Ga van middag maar een poosje rusten". „Dank u, mijnheer; maar het heeft niets te betekenen u zoudt het alleen een onaangenaam gezicht kun nen vinden". Hij stak een lucifer voor mijn siga ret aan en zonder hem nog eens aan te zien, verliet ik het vertrék. Doch toen ik de bibliotheek binnentrad, formuleerde ik deze note: „Bates is 'n leugenaar en een man met actieve vijanden; wees voorzichtig". Ik nam een boek en ging op de divan liggen lezen, alvorens mijn on- derzoekingensochten voort te zetten. Toen ik daar lag kwam Bates mij een telegram brengen, een antwoord op myn bericht aan Pickering. Het luidde: „Uw bericht van aankomst ont vangen en genoteerd". Na nog enige tijd gelezen te heb ben, stond ik op en liep naar buiten, in de richting van het meer. (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1956 | | pagina 6