n Een dankbaar Warmond nam zaterdag afscheid van notaris Romeyn Trein verpulverde een auto Driemaal kraaide zaterdag de Rode Haan boven ons land MAANDAG 9 JANUARI 1956 DE LE1DSE COURANT TWEEDE BLAD - PAGINA Koninklijk formaat. Koninklijke kwaliteit w 85 cl. i.20st. United States finest leaf WETHOUDERS-POSITIE Zwaardere eisen voor tussentijds ontslag Daar in de afgelopen jaren geble ken is, dat enkele gemeenten vrij lichtvaardig gebruik maken van de mogelijkheid om wethouders tussen tijds te ontslaan, heeft de regering een aanvullend wetsontwerp ingediend, waardoor aan een dergelijk ontslag voorwaarden zijn verbonden, die een lichtvaardige hantering van de opt- siagmogclijkheid pogen tegen te gaan. De betreffende clausule in de ge meentewet, waarin de positie van de wethouders omschreven wordt „als zijnde gebaseerd op het vertrouwen van de raad", wordt aangevuld met de volgende bepaling: Het vertrou wen in een wethouder kan alleen worden opgezegd, indien deze tenge volge van kennelijk wangedrag of grove verwaarlozing van de uit zijn functie voortvloeiende verplichtin gen, dan wel om andere dringende re denen van openbaar belang, niet lan ger in zijn functie kan worden ge handhaafd. Zwaardere straffen verkeersvergrijpen Oostelijk initiatief De Almelose kantonrechter, dr J. J. A. F. Greebbe, heeft meegedeeld, dat hy en zijn collega's in het oos ten des lands, zich er over zullen be- radien de straffen voo^ verkeers overtredingen aanzienlijk te verzwa ren, daar het aantal aanrijdingen voortdurend stijgt. Overwogen zal worden voorwaardelijke straffen tot intrekking van het rijbewijs te ge ven. BOUWWERK VIEL OP BOUWER. Zaterdagochtend omstreeks kwart voor elf heeft zich op een bouw werk aan de Hanenburglaan te 's-Gravenhage een ongeval voorge daan dat het leven heeft gekost aan een 55-jarige arbeider uit Den Haag. Men was op de zesde etage van dat bouwwerk bezig met het stellen van een balkonframe, dat aan twee in de muur bevestigde haken zou worden bevestigd. Een der haken brak ech ter, het 1700 kg wegende frame kan telde en kwam terecht op de arbei der, die op het steigerwerk stond; hij overleed ter plaatse. Het stoffelijk overschot is naar het ziekenhuis aan de Zuidwal vervoerd. BARON VAN VOORST TOT VOORST NAM AFSCHEID VAN VERKENNERS. In het rooms-katholieke verken nerskamp St. Walderick te Overas selt bij Nijmegen heeft baron Van Voorts tot Voorts gisteren officieel afscheid genomen als hoofdcommis saris van de r.-k. verkenners in Ne derland. Tevens heeft hij zijn opvol ger, mr Janssens uit Esch bij Box tel. geïnstalleerd. Auto tegen boom Twee doden in Brabant Een 22-jarige en een 24-jarige in woners van Vught hebben zaterdag nacht het leven gelaten toen hun auto op de rijksweg TilburgBreda tegen een boom sloeg. Bij dit ongeluk, waarvan volgens de politie de oorzaak niet duidelijk is, werd de 22-jarige uit de wagen ge slingerd en zwaar gewond; de even eens levensgevaarlijk gekwetste 24- jarige moest uit de wrakstukken van de wagen worden bevrijd. In een Tilburgs ziekenhuis is men er niet in geslaagd de jonge mannen in het leven te houden. Sterke arm 25 Vechtersbazen verslagen Een agent van politie is Zaterdag nacht op de Wittenburgergracht 25 vechtenden de baas gebleven. Na slui tingstijd van de café's was hier een vechtpartij ontstaan, die snel in om vang toenam. Een hoofdagent som meerde de vechtersbazen te verdwij nen, maar nu sloten de tegenstan ders zich aaneen en namen tegen over de politieman een dreigende houding aan. Deze stond zijn man netje en met enige rake tikken met zijn wapenstok joeg hij de ruziezoe kers uiteen. AUTOMOBILIST VERONGELUKT Zondagavond is te Doorn een ver keersongeluk met dodelijke afloop ge beurd. Omstreeks negen uur reed de 27- jarige G. W. met een auto van Doorn in de richting Amersfoort. Op de zon heuvel raakte hij van de weg af. Hij reed met flinke snelheid tegen een boom. De auto werd geheel vernield en de zwaargewonde bestuurder werd naar het ziekenhuis te Zeist gebracht, waar hij deze nacht is overleden. Nog één wens: 2de postbestelling op zaterdag leerd door: N.V. CIGARETTES IMPORT CY. A.J. BLOK SCHEVENINGEN Advertentie. Geen slachtoffers Ambtenaar De Landgraaf uit Slie- drecht, die zaterdagmiddag in de Bra bantse Biesbosch gejaagd had, moest na afloop machteloos toezien, hoe de trein uit Rotterdam jacht maakte op zijn pas nieuwe personenauto. Toen hij tussen Lage Zwaluwe en Moerdijkbrug een onbewaakte overweg passeerde, geraakte de auto van de weg af op de spoorbaan en alle pogingen om hem weer in het rechte spoor te brengen, waren vruch. teloos. Omdat enkele minuten daarna de trein zou arriveren, sprongen de bei de inzittenden uit de auto en poogden de bestuurder van c"trein te waar schuwen door met zakdoeken zwaaiend de trein tegemoet te ren- Vader redde kroost In de woonark van de fam. R. Vis ser in de Bladderswijk te Oranjedorp (bij Emmen) is zaterdagavond brand uitgebroken op een ogenblik dat de drie kinderen van twee tot vier jaar alleen waren. Direct na het ontdekken van de brand werden de ouders, die bij bu ren op visite waren, gealarmeerd. De vader drong de brandende woonark binnen door een gat, dat hij in het dak hakte. Hij vond zijn drie kinderen bewusteloos naast de bedden op de grond liggen, en slaagde erin, hen aan de wal te brengen. Het oudste kind moest bijgebracht worden met behulp van een zuurstof apparaat van de gealarmeerde Em- mense brandweer. Alle drie de kin deren zijn met rookvergiftiging op genomen in het ziekenhuis van Em men. De woonark brandde van binnen vrijwel geheel uit; de brand is waar schijnlijk ontstaan door een petro-( leumlamp, die de ouders hadden laten branden. Brand bij munitie Omstreeks half drie zaterdagmiddag is brand uitgebroken op een motor bootje, dat dienst deed als controle- vaartuig voor munitieboten, liggend in de Maas onder Alem. Het bootje lag vlak bij een van deze munitie schepen, toen er opeens een zeker drie meter hoge steekvlam uit op sloeg. De enige opvarende kon zich met moeite in veiligheid brengen. Terwijl de brandweren van Oss, 's Hertogenbosch en Lith werden ge alarmeerd, werd het brandende vaar tuig van zijn gevaarlijke ligplaats ge haald. In afwachting van de komst van de brandweren bestreed men het vuur met brandblusapparaten en men slaagden daarin zo goed, dat het vuur bedwongen was vóór de brandweren waren gearriveerd. Deze moesten na melijk eerst met de pont over de Maas worden gezet, hetgeen tijdverlies be tekende. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. WOONHUIS IN AS Zaterdagmiddag om half vier is een uitslaande brand aan de Rijks straatweg-hoek Waalstraat in Haar- leem-noord uitgebroken. De boven verdieping van het hoekhuis brandde geheel uit. In de voorkamer van de bovenverdieping, bewoond door een edhtpaar, was men bezig een petro- leumvergasser aan te steken. Hierbij vloeide petroleum weg, en vatte vlam. Met drie stralen heeft de brandweer de brand geblust. De bewoners zijn niet verzekerd. De man liep brand wonden op aan zijn hoofd, en is met zijn vrouw, die een shock had gekre gen, naar het St. Elisabethsgasthuis Aardappelmoeheid Tegemoetkoming mogelijk Minister Mansholt zegt in een nota naar aanleiding van het verslag over de tegemoetkoming aan de met aard appelmoeheid besmette bedrijven in de veenkoloniën van mening te zijn, dat deelname van de overheid in een regeling, welke bedoelt schadeloos stelling te geven voor de gevolgen van een bepaalde wettelijke maatre gel te algemenen nutte, te allen tijde als een uitzondering moet worden ge zien. Voor het onderhavige geval is een uitzondering gemaakt, omdat hier naar het oordeel van de minister om standigheden aanwezig waren, welke zulks wettigden, n.l. de in deze ge bieden bestaande zeer onvoordelige alternatieve gewassenkeuze. Aange zien het initiatief in voorkomende ge vallen, evenals bij de onderhavige tegemoetkoming, door het bedrijfs leven genomen dient te worden, waar bij de regering haar eventuele deel neming nog wil voorbehouden, en in dezen al naar gelang de omstandig heden zal handelen, is de minister niet bereid toezegging voor de toe komst te doen. Met het georganiseer de bedrijfsleven, waarmede wordt be doeld het landbouwschap, is dan odk nog-geen overleg gepleegd. 1 nen. De bestuurder bemerkte hun signalen echter te laat en hoewel de trein remde, vloog hij toch nog met een geweldige klap op de auto, waar van de brokstukken naderhand onder de spoordijk aangetroffen werden. De trein had een half uur vertra ging en werd aan de voorzijde be schadigd. Oude vrouw verdronken In het grensdorp Munnekemoer onder Emmercbrnpascuum is gister middag op 500 meter van haar wo ning het stoffelijk overschot van de 75-jarige weduwe Genegel uit Mun nekemoer uit het water van het Hoofdkanaal opgehaald. Vooraf had den voorbijgangers ter plaatse een hoed en een tasje op het water zien drijven. Vermoedelijk is de vrouw gister morgen vroeg, omstreeks 6. uur, toen zij zich naar de vroegmis in de r.-k. kerk te Munsterseveld wilde bege ven, te water geraakt en verdron ken. In haar tasje bevond zich na melijk een bedrag van 100.dat zij dié morgen aan de pastoor Zou overhandigen, die daarvoor te zij ner tijd haar begrafenis zou regelen. Hierover had zij de vorige week met de pastoor gesprokén. Ondeugdelijk materiaal hangar voor Valkenburg Begroting-wijziging Ingediend is een wetsontwerp tot wijziging van de marinebegroting voor de dienstjaren 1951 en 1953. Hierin waren fondsen beschikbaar gesteld voor het plaatsen van een hangar op hef marinevliegkamp Val kenburg. Als gevolg van constructiefouten in het ontvangen materiaal kon de montage echter geen doorgang vin den. Met de desbetreffende autoritei ten van de regering der Verenigde Staten is hierover contact opgenomen. De fundering voor deze hangar was echter reeds gelegd, terwijl ook een montageoontract was afgesloten. An nulering van dit contract zou met aanzienlijke kosten gepaard zijn ge gaan, aldus het ministerie van ma rine. Het was derhalve onvermijdelijk over te gaan tot aankoop van een staalconstructie in Nederland. Hier voor zijn thans fondsen opgebracht. DRIELING IN VLAARDINGEN. Het gezin van de heer A. J. Had- deman te Vlaardingen is vermeerderd met de geboorte van een drieling, een jongen en twee meisjes. Mevr. Had- dernanden Outer schonk het leven aan deze drieling in het flatziékenhuis te Vlaardingen. Cornelia aanschouw de vrijdagmorgen om 9.25 uur, Pie- ter-Dirk om 9.47 uur en Susanna om 9.55 uur het levenslicht. De kinderen wegen resp. 1900, 2450 en 2210 gr.; moeder en kinderen ma ken het uitstekend. Na meer dan 30 jaar het ambt van notaris in Warmond te hebben ver vuld, heeft de heer P. H. Romeijn in deze functie afscheid genomen van Warmond. Er was een comité in het leven geroepen, om aan dit afscheid een waardig karakter te geven en de wijze, waarop dit comité zich van de opgedragen taak heeft gekweten, verdient alle lof. Bij dit afscheid dat plaats vond in hotel de Stad Rome, werd allereerst het woord gevoerd door de voorzitter van het comité, de heer Alb. Oudshoorn. Spreker wees erop dat toen de regering in de afgelopen zomer het besluit nam, dat aan notarissen boven de 70 jaar pensioen zou worden toe gekend de onaangename gedachte over Warmond kwam, dat notaris Ro meijn op 31 December zijn taak zou neerleggen. 53 Jaren woonde en werkte u in deze gemeente. In deze ruim 'n halve eeuw heeft u zich vele vrienden ge maakt, zowel onder uw cliënten als onder de burgerij van Warmond en velen heeft u met raad en daad bijge staan, zowel in voor- als in tegen spoed. Uw opvolger wensen wij geluk met zijn nieuwe taak, doch hij zal zeer zijn best moeten doen, die sympathie te verwerven, die u door uw optreden hebt gekregen. Het is daarom, notaris, dat al zeer spoedig, nadat bekend werd, dat u het notaris-ambt zou gaan neerleg-1 gen, er stemmen in de gemeente zijn opgegaan dat dit niet met de stille trom mocht gebeuren. Er werd een comité gevormd om het daarheen te leiden, dat degenen, die dit wensen, officieel afscheid van u zouden kun nen nemen. Televisie-toestel. Wij vinden het prettig, dat u in deze gemeente blijft wonen en dit zal er zeker toe bijdragen, dat de aange name verhouding, welke zovele jaren tussen u en de ingezetenen heeft be staan, bestendigd zal blijven. Ons comité is bovendien door milde gevers in staat gesteld, u een aan denken aan deze afscheisdag aan te bieden, en na rijp beraad hebben wij besloten dat dit aandenken een tele visie-toestel zou zijn. Wij meenden dat dit een passend geschenk is aan iemand, welke van zijn rust kan gaan genieten. Tot de huishoudster zeide spreker: Juffrouw v. Noort, u, die dagelijks de huishouding, op voorbeeldige wijze, van mijnheer Romeijn bestuurt, u zóuden wij willen verzoeken uw in vloed aan te wenden, dat de notaris inr plaats van er met de bromfiets uit te gaan niet brommende, maar met een tevreden gezicht van het televi sie-toestel gebruik gaat maken. Dit achten wij minder gevaarlijk en meer passend bij zijn leeftijd. Onkreukbare figuur. Het woord was hierna aan de bur gemeester, jhr. mr. L. M. E. von Fi- senne, die er op wees, dat 10 jaar ge leden de notaris als lid van het co mité van ontvangst aanwezig was bij zijn intocht in Warmond en dat hij nu als lid van dit comité mocht mede werken aan de welverdiende huldi ging bij het neerleggen van zijn ambt van de notaris. In geestige bewoor dingen gaf spreker enkele gesprek ken weer, die hij in het verleden met notaris Romeijn mocht hebben, waar bij deze mededeelde zich meer Ro mein dan Warmonder te voelen. Spre ker heeft zich- toen wel eens afge vraagd, of dit misschien een van de reden was, waarom de notaris zijn kantoor tegenover „De Stad Rome" heeft gevestigd. Spreker wees er op, dat het «ïotarisambt een mooi ambt is, omdat dit de persoon van de notaris zeer na tot de bevolking brengt. Het echter ook een zeer kwetsbaar ambt en een van de grootste ver- nog een kort woord van afscheid, waarbij hij memoreerde, dat hij ge durende 50 jaar de notaris heeft ge kend en ontelbare malen als getuigen bij het passeren van akten is opgetre den. Goed leraar. Mr. J. Hempius, notaris te Middel- harnis, bracht de tijd in herinnering dat hij nog als candidaat werkzaam was op het kantoor van notaris Ro meijn. Een notaris, aldus spreker, wordt bewust belast met de vorming van zijn candidaten en dat de can didates die op uw kantoor werkzaam zijn geweest, als notaris uitstekend geslaagd zijn, hebben zij voor een groot gedeelte aan u te danken. De pastoor wees er op,' dat in de enkele jaren, waarin hij thans in deze gemeente is, hij grote hoogachting en waardering heeft gekregen voor de persoon en het werk van notaris Ro meijn. Het kerk- en armbestuur zijn u wel bijzonder dankbaar, aldus spre ker, voor de vele adviezen. Speciaal wil ik niet vergeten de bollen- goederenveilingen, die steeds geheel belangloos door u werden geleid. U was een geboren notaris, want u krijgt direct het vertrouwen door uw innemehdheid en vriendelijkheid. Ik hoop, dat God u nog vele jaren in goede gezondheid zal sparen. Namens de Boerenleenbank werd de notaris toegesproken door de heer P. F. Vergeer, vooirz. van de bank, die zijn afscheidsrede, geestig van opzet en inhoud, in dichtvorm hield. De nieuwe notaris, de heer Gün- ther bracht de scheidende notaris een woord van bijzondere dank voor de wijze, waarop deze hem in zijn nieu we functie was tegemoet getreden. Oudejaarsdag, aldus spreker, was voor u een moeilijke dag, want u nam op deze dag afscheid van een ambt, dat u zeer lief was. Ik kreeg direct de sleutel van uw huis en uw brand kast, doch niet de sleutel van uw hart, omdat dit reedc geheel voor mij openstond. Ik ben u hiervoor ten zeerste dankbaar. Mevrouw Wickevoort Crommelin wees er op, dat zij, toen zij nog in Warmond woonde, dit steeds met een groot genoegen heeft gedaan, niet al leen omdat de plaats zo aantrekkelijk is, maar ook omdat er zoveel prettige mensen wonen. Onder hen, aldus spreekster, zet ik u op de eerste plaats. Ik meen te spreken uit naam van velen, indien ik u hartelijk dank zeg voor de grote hulpvaardigheid, waarmede gij ons steeds bent tegemoet getreden en als wij uw kantoor ver lieten waren wij gesterkt in onze overtuiging, dat onze zaken in uit stekende handen waren. Dankwoord. Hierna was het woord aan notaris Romeijn. Een notaris, aldus spreker, moet meestal zwijgen en het is pret tig, dat ik nu eens ongedwongen kan spreken. Ik breng de heer Oudshoorn hartelijk dank voor zijn vriendelijke woorden tot mij gericht en het comité voor de moeiten en zorgen, die het Notaris Romeijü met familie en het huldigingscomité. Ook het prachtige televisie-toestel, dat de dankbaarheid van de Warmonders vertolkte kreeg een ere-plaats op de foto. foto v. d. Horst. Nijpels, vice-president van de Hoge Raad, mr. E. E. Menten, burgemees ters van omliggende gemeenten, de heer L. v. d. Steur, voorzitter van de Kon. Zeil-, Roei- en Motorsprort- veren. „de Kaag" en nog vele ande ren. Dat er zeer velen waren, bewijst wel het feit, dat het receptieboek door niet minder dan 220 belangstel-, lenden was getekend. Beide plaatselij ke muziekkorpsen brachten de schei dende functionaris nog een afscheids. serenade, waarbij hij in hartelijke woorden werd toegesproken door de heer C. Zoetmelk en de heer J. Ouwe hand. En hiermede heeft Warmond af scheid genomen van een notaris, die er zich op kan beroemen zeer vele vrienden te hebben. SASSENHEIM DRONKEN VLEGELS SCHOPTEN KABAAL. Zaterdagavond hebben 5 vlegels van rond de 20 jaar, die te veel aan Bacchus gëofferd hadden, eerst Sas- senheim en daarna Lisse (De Engel) onveilig gemaakt. In Sassenheim werd een automaat vernield en toen de politie ter plaat se verscheen, was 't 5-tal reeds „uit geweken" naar Lisse, waar een ha ringtent in elkaar geslagen werd en vervolgens een geparkeerde volks wagen midden op de weg werd ge plaatst. Om twee uur 's nachts arriveerden de dronkemannen weer in Sassen heim, waar de spiegelruit van siga renmagazijn B. v. Loo het moest ont gelden. Zondagmorgen wist de politie de vlegels in hun woningen te arreste ren en na verhoor is alleen een 18- jarige woesteling uit Abbenes vast gehouden, omdat vaststaat, dat deze de vernielingen te Sassenheim ge pleegd heeft. Deze veelbelovende jongeling heeft nog een voorwaardelijke straf we gens diefstal lopen. WASSENAAR Nieuwe bestuursleden R.K. Vrou wenbeweging. Op de jaarvergade ring van de R.K. Vrouwenbeweging, die a.s. maandagavond gehouden wordt, zal het bestuur tot 8 leden worden uitgebreid. Mej. J. Bellekom heeft zich niet herkiesbaar gesteld. Er zal een nieuw bestuurslid geko zen moeten worden om haar werk voor het z.g. babyfonds over te ne men. Mevrouw C. van Beek houdt zitting in het bestuur, maar niet meer als 2e penningmeesteresse, waardoor ook voor deze functie een vacature bestaat. Scheepsberichten AAGTEKERK 8 v. Port Said n. Genua. 0 ABBEKERK 7 v. Port Said n. Alexan- zich heeft getroost, om deze dagen i drië. ALCHONE 7 v. R'dam, p 8 Wight voor mij tot een onvergetelijke dag te Wilmington. ALDABI 7 v. R'dam, 8 I Rrpmon AT.TOTW 7 to A CPMTIC maken. Het geschenk dat mij is geboden, heeft mij overweïdigd en Bremen. ALIOTH 7 te R'dam. ARENDS- KERK p. 8 Finisterre n. Antw. ARGOS te R'dam. ARNEDIJK 7 v. R'dam n. allen die op enigerlei wijze hieraan Hamburg. AVERDIJK 7 v. R'dam hebben medegewerkt breng ik mijn I Antw. BENINKUSTjx _sl Ouessant n. Da- oprechte dank. Ik breng dank aan de burgemeester voor het vertrouwen dat hij mij, evenals het gemeentebe stuur, steeds geschonken heeft. De samenwerking is steeds van de meest vriendschappelijke aard geweest. Ik stel het zeer op prijs, dat mgr. Van Deursen, president van het Groot- Seminarie, in het comité zitting heeft willen nemen, -temeer daar mgr. Tas- kin, de overleden president, de eerste die mij bij mijn benoebing geluk kar. BLOMMERSDIJK 7 te Antw. BOSCHFONTEIN 8 te Genua. BREDA 8 te Pt Cardon. CALTEX DELFT p. 7 Kd St. Vincent n. R'dam. CALTEX LEIDEN 7 v. R'dam, p. 8 Ouessant n. Sidon. CAL TEX PERNIS 8 v. R'dam n. Sidon. CAL TEX THE HAGUE 7 v. R'dam. 8 p. Oues sant n. Sidon. CRADLE OF LIBERTY 7 v. Mena al Ahmadi n. Suez. DONGE- DIJK 8 te R'dam. EEMDIJK 9 te Havana HEELSUM 8 v. Antw. n. Houston. HOUTMAN 8 te Mahe. IVOORKUST 8 v. Freetown n. A'dam. KELLIA 8 te Abo. KOROVINA 7 v. R'dam n. Stock- kwam wensen. Ook breng ik dankholm. KOTA BAROE 8 v. Semarang n. aan de postoor, de heer Bergman, de j Surabaja. KOTA INTEN 7 v. R'dam, heer VergeernotarisGumther en mvr. Jf TLwuSa™J Wickevoort-Crommelin, voor hun -Savannah n. Le Havre. LEKHAVEN 6 v. B. Aires n. Bahia Blanca. LEMSTERKERK 8 te .rvÏAv, j JJCUild DldJlta. JjCjiVloiJjIUVLItii diensten van een notaris is zijn on-vriendelijke woorden en verder aan Suez. MAASHAVEN p. 8 Ouessant kreukbaarheid. Een onkreukbare fi guur bent u zeer zeker geweest. Tus sen het gemeentebestuur en u bestond steeds een uitstekende verstandhou ding en voor de gedegen en betrouw, bare adviezen is het gemeentebe stuur u steeds zeer dankbaar geweest, heeft de notaris de handen moeten allen, die hebben medegewerkt aan Meliila. MEERKERK 7'te R'dam. MO- dit prachtige afscheidsfeest. LENKERK 8 v. Marseille n. Le Havre. Hierna was er gelegenheid voor de MIJDRECHT p. 8 Dover n. Rio de Ja- ineezetenen om afsrhpid tp nomor. neiro. NOORDAM 7 v. R'dam, p. 8 Start- point n. New York. OOSTKERK 8 te Melbourne. ORANJE p. 8 Socotra n. Co lombo. ORANJEFONTEIN 7 te Port ingezetenen om afscheid te nemen van deze algemeen beminde persoon, lijkheid. Meer dan anderhalf uur Wij hebben, aldus spreker,, zeer gaar. rië ons aandeel bijgedragen voor het afscheidsgeschenk. Hierna sprak de heer J. Bergman, schudden van wereldlijke en kerke lijke autoriteiten, besturen van orgai. Elizabeth. OUWERKÉRK 8 te Casablan ca OVERIJSEL 7 te R'dam. PAPEN- DRECHT 8 te Aruba. POELAU LAUT 8 te Port aid. PRINS JOHAN WILLEM nisaties en particulieren. Onder deze KRISO p. Gibraltar n. Reïgio. PKINS laatsten merkten wij o.m. op mr. L.l WILLEM VAN ORANJE 8 te Halifax.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 8