Volkswagen slipte op glad gedeelte van Steekterweg TYPEN STENO Prachtige duiven op de tentoonstelling Noorwijkerhout J. P. v. d. Zeeuw, directeur van Padox MAANDAG 9 JANUARI 1956 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 3 ALPHEN AAN DEN RIJN Op een plaatselijk glad geworden weggedeelte van de Steekterweg te Alphen aan den Rijn is ter hoogte van het woonwagenkamp, zondagavond omstreeks 8.45 uur, een volkswagen met vijf inzittenden komen te slip pen. Na een boom geramd te hebben, is de auto over de kop geslagen en bleef met de wielen om hoog totaal vernield liggen. De inzittenden, die allen min of meer ernstige verwon dingen opliepen, werden door omwo nenden, die op het hulpgeroep naar buiten waren gekomen, uit de auto bevrijd. Na behandeld te zijn door de arts A. J. Zwartendijk konden zij hun reis naar Eindhoven per trein voortzetten. De auto moest worden weggesleept. In genoemde weg komen ter hoogte van het woonwagenkamp een aantal uithollingen voor, waarin regenwater stond. Passerende auto's hebben het water over de weg gespat, dat gaan deweg bevroor en de weg plaatse lijk zeer glad maakte. De volkswagen, welke bestuurd werd door de Eindhovense student H. T. A. D.' Tiaaan, reed met zijn va der, moeder en nog twee andere per sonen over de Steekterweg in de richting Bodegraven. Bij het passeren van het bewuste stukje straat, waar van hij dacht, dat het nat was en niet glad, slipte plotseling zijn wagen en schoof naar rechts. De bestuurder kon zijn voertuig niet de baas blijven. Deze botste tegen een boom o<p en sloeg vervolgens over de kop. Hierbij werd de wagen zo ernstig ontwricht, diat anderen er aan te pas moesten ko men om die inzittenden uit hun benar de positie te bevrijden. Toen bleek, dat ze vrijwel allemaal verwondingen (hadden opgelopen. Het ergste was de moeder van de bestuurder er aan toe, die flinke snjjwonden aan gezicht en ledematen had opgelopen alsook en kele bloeduitstortingen. De vader van de 'bestuurder liep, evenals zijn zoon ernstige wonden aan het hoofd op. De overige inzittenden werden licht ge wond. Dokter Zwartendijk verleende de eerste geneeskundige bijstand. Per taxi werden de slachtoffers naar het station gehradht. De reis werd per trein naar Eindhoven voortgezet. De volkswagen moest worden wegge sleept. Sloopwerk. Het slopen van het stookgebouw met kolenloods en di verse opstallen en funderingen cup het terrein van de gem. water- en licht- bedrijven is gegund aan de fa. de Groot en Ruiten te Alkmaar, die de gemeente 1800,toebetaalt. Doortrekking Dr. Lovinklaan. De doortrekking van de Dr. Lovink laan tot het Hazeveld via de terrei nen van de water- en lichtbedrij ven en langs het station, is voor 169.900 opgedragen aan de plaatselijke aan nemer A. Oudenes. Deze is inmiddels met de werk zaamheden begonnen. Het wegtracé is uitgezet. Het nodige zand wordt regelmatig aangevoerd en er is reeds een dam geslagen in de te dempen spoorvaart. Voorlopig komt onder het weggedeelte een duiker, zodlat het water nog wel enige tijd de no dige vrijheid zal behouden. Maar va ren kan men naar de spoorhaven niet meer. De voortvarendheid waarmede de firma Oudenes dit onderdeel van de DE KAAG Bezoek uit vreemde landen en we relddelen. Welke plaats de jeugd herberg van de Kaag inneemt, blijkt wel uit het jaarverslag over 1955. In totaal overnachtten in de jeugd herberg 5402 personen, nl. 3424 Hol landers, 1185 Duitsers en 390 Engelsen Dan volgt Amerika met 87, België 68, Australië 53, Noorwegen 36, Frank rijk 80, Zweden 28, Canada 23, Oosten- 17, Denemarken 15, Schotland 16, Zwitserland 14, Zuid-Afrika 11, Nieuw Zeeland 3 en Luxemburg sluit 'de rij met 2 toeristen. Oprichting Kleuterschool. Naar wij vernemen zijn de plannen tot op richting van een r.k. kleuterschool zo ver gevorderd, dat men is gekomen tot een benoeming van een werk- commissie naast het kerkbestuur. Deze zal trachten de plannen ten uitvoer te brengen. In de loop van deze week zullen enkele dames, die zitting heb ben in deze commissie, de ouders be zoeken om de handtekeningen te ver zamelen, welke noodzakelijk zijn, om deze plannen verder uit te werken. NIEUWVEEN Loop der bevolking. Op 1 januari 1955 had Nieuwveen een aantal inwo ners van 2325, t.w. 1152 mann. en 1174 vrouwen. In 1955 werden gebo ren: 16 mannen en 17 vrouwen, to taal 33. Er overleden in 1955 24 man nen en 16 vrouwen, totaal 40. inge komen in 1955 89 mannen en 94 vrou wen, totaal 183. Er vertrokken 77 mannen en 89 vrouwen, totaal 166. Het aantal inwoners bedroeg per 1 januari 1956 2336, t.w. 1166 mannen en 1180 vrouwen, zodat er een vrou wenoverschot is van 24. Het aantal inwoners nam toe met 10 personen. TER AAR Belangrijke avond voor de jongeren. Woensdagavond organiseert de kath. jongeren-beweging in samen werking met de K.V.P. een groot jeugdappèl. Dan komt in het parochie huis de jongeren-voorzitter in de kring Leiden, Jan v. Zonneveld spre ken. Onderwerp: „De toekomst is aan ons". De organiserende besturen ho pen, dat de zaal te klein zal zijn. Alle jongens en meisjes van 17 jaar en ouder worden verwacht. In afwijking van de circulaire die als aanvangsuur half acht aangeeft, vermelden we dat de bijeenkomst be gint na afloop der congregatie voor de jonge mannen dus 'circa acht uur. applaus in ontvangst nemen. belangrijke doorverbindingsweg naar de rijksweg aan Gouwsluis ter hand neemt, wettigt de verwachting, dat de nieuwe weg, welke van straatklin kers wordt voorzien, evenals de ove rige delen, nog voor de zomermaan den gereed zal zijn. Het betreft in eerste instantie een lengte van ongeveer 750 meter. De weg krijgt een breedte van pl.m. 10 meter. Successen vogelvrienden. ,Le- den van de vereniging Eerste Al pheuse Vogelvrienden hebben, na hun eigen clubtentoonstelling deel genomen aan de nationale tentoon stelling te Aalsmeer. Daar verwierf het jeugdlid J. Wiebenga de hoofd prijs (een wisselbeker) in de afd. bastaard, tropisch maal tropisch. De heer D. Verhoef behaalde er twee eerste prijzen in de afd. kleur- kanaries. De heer P. Verkade won in Aals meer twee eerste prijzen in de afd. exoten met Spitsstaart Amandine. Op de daarna in Amsterdam gehou den expositie werd de heer Verka de kampioen over alle klassen. Hij verwierf de hoofd ere-prijs, een zil veren legpenning van de stad Am sterdam, de Amstelbeker en diverse ere linten en medailles. Een onverwacht succes heeft de heer Verkade voorts behaald op de 10 vinrer syst. blind rhythm. 4 talen (130 letter grepen p. minuut) GEG. 2—3 MAANDEN KLAAR Kon. Erk. PITMANSCHOOL Plantsoen 65 Telefoon 26558 (Advertentie) nationale bondskampioenen-tentoon stelling in Musis Sacrum te Arnhem door kampioen te worden (89 x) van alle tropische klassen, eigen kweek van alle kampioenen van Nederland. Hij verwierf de wisselbeker van de bond, twee kampicenvaantjes, lin ten, een beker en de zilveren ere penning van H.M. de Koningin. Prijzen werden voorts behaald door de heer J. de Jonge uit Boskoop. Hij werd 3e kampioen, eigen kweek Harzerskampioen-klasse. De heer H. Krijgsman te Katwijk aan Zee werd eerste in de klasse vier vogels eigen kweek Waterslagers. DE KWAKEL JONGETJE VERDRONKEN. Zaterdagmiddag omstreeks 4 uur is de 12-jarige Bennie de Pauw uit de Kwakel nabij de sluis aan het Tol huis te water geraakt en verdronken. Niemand heeft iets van het on""1"? gemerkt en men tast in het duister naar de juiste toedracht. Het ventje was zoals gewoonlijk met zijn oom, de melkhandelaar Rekelhof uit de Kwakel, mee komen rijden. Na een boodschap voor zijn oom te hebben gedaan, werd hij na ongeveer een kwartier vermist. Na eerst bij de om wonenden te hebben gevraagd, bleek het ventje daar niet te zijp. Inmid dels toegelopen omstanders zagen een petje drijven nabij de deuren van de sluis. De heer H. Lok, greep een grote haak, waarmede de sluisdeuren wor den opengetrokken en bij het voor de tweede maal ingooien, haalde hij het knaapje op. Een aantal personen is onder leiding van dokter van Dongen 1 y, uur bezig geweest met het toe passen van kunstmatige ademhaling, zonder gunstig resultaat. Het slacht offertje is, nadat het lijkje door de off. van justitie was vrijgegeven, naar de ouderlijke woning overge bracht. De moeder van het knaapje was in Nieuwveen op de verjaardag van haar moeder. De verslagenheid in de familie was natuurlijk zeer groot en de feestdag werd een rouw dag. De tentoonstelling van postduiven zaterdag en zondag gehouden in ho tel Van der Geest te Noordwijkerhout door de verenigingen de Duinklie- vers uitNoordwijk is een groot suc ces geworden. Tot ver uit de omge ving kwamen de duiveraliefhebbers naar Noordwijkerhout om het prima materiaal, dat tentoongesteld was, te bewonderen. De uitslag der keuring an pl.m. 400 duiven was als volgt: Van de vereniging „De Duinklie- vers" te Noordwijkerhout: klasse I le pr. P. Duivenvoorde Azn., 2. gebr. de Kan, 3i A. Passchier. Klasse 2: le pr. PetersBroekhof, 2e Pav. St. Pie- ter, 3e Pav. St. Aloysius. Klasse 3: le pr. P. Duivenvoorde Pzn. Klasse 4: le pr. P. Duivenvoorde Pzn., 2e J. Plug, 3. P. Duivenvoorde Azn., 4. A. Passchier. Klasse 3: le pr. Pav. St. Aloysius, 2e van den Berg en Dijkstra, 3. P. Duivenvoorde Pzn., 4e A. Pas schier. Klasse 6: le en 2e pr. A. Passchier, 3e Pav. St. Jan. Klasse 7: KATWIJK AAN S5EN RIJN Hoe gevaarlijk.' de hoek is in de Rijnstraat, waar 'het gebouw De Ros kam uitsteekt, bleek zaterdagmiddag weer eens. De elektrische tram kwam Katwijk aan Zee, een vrachtauto met geladen aanhanger uit de rich ting Valkenbimgse weg. De chauffeur van de vrachtwagen merkte de tram te laat op, maar wist door zijn tegen woordigheid van geest te voorkomen, dat de vrachtwagen togen de tram botste, doordat hij de wagen naar rechts stuurde en in een hoek tegen een gebouw kwam. Maar de aanhang, geladen met katten- en hondenbrood van een fabriek te Valkenburg, botste wel tegen de tram met de te ver wachten gevolgen. Beschadiging van tram en aanhangwagen, enkele zak ken met hondenbrood over de weg, waaraan direct de aanwezige vier voeters zioh te goed deden. De aan hang is ten slotte ©vergeladen. Maar aangezien het een half uur duurde eer de politie aanwezig was om pro ces-verbaal op te maken, was de dienst ruim een uur gestoord. Het ge val lokte natuurlijk zeer veel be langstelling. VRACHTAUTO VERLOOR WIEL. Zaterdagmorgen omstreeks kwart voor negen verloor een met zand ge laden vrachtauto in de Kerkstraat, ongeveer ter hoogte van de R.K. school, plotseling een wiel. Met veel moeite wist de bestuurder de wagen, die met vrij grote snelheid reed, in bedwang te houden en tot stilstand te brengen. Het wiel vervolgde ech ter zelfstandig zijn weg en versplin terde de deur van een schilderswerk plaats, om daarna een eind verder eveneens tot stilstand te komen. Het mag een wonder heten, dat dit ge beuren zonder persoonlijke ongeluk ken afliep, gezien het feit, dat er zich op dat ogenblik ter plaatse vrij veel kinderen bevonden, die op weg wa ren naar school. Heropvoering „De Klokkengieter". Aangemoedigd door het succes tij dens de eerste opvoering op 2e kerst dag en op veler verzoek, gaf de R.K. toneelvereniging „De Derde Slag" gisteravond in het parochiehuis een heropvoering van het toneelstuk „De Klokkengieter" van Anton Coolen. Ook voor deze reprise was veel be langstelling en de zaal was dan ook bijna tot de laatste plaats bezet. Het stuk, waarover wij na de eerste op voering reeds een uitvoerig verslag publiceerden, werd ook ditmaal weer op uitstekende wijze ten tonele ge bracht en de spelers mochten dan ook na afloop een hartelijk en langdurij le pr. Peters Broekhof, 2e A. Pas schier. Klasse 8: le pr. P. Duiven voorde Pzn., 2e van den Berg en Dijkstra, 3e J. van Gijlswijk. Klasse 9: le pr. P. Heshof, 2e gebr. de Kan, 3e Pav. St. Pieter. Klasse 10: le pr. van den Berg en Dijkstra. Klasse 11: le pr. Peters Broekhof, 2e v. d. Berg en Dijkstra. Klasse 12: le pr. van den Berg en Dijkstra, 2e P. Heshof. Klas se B: ereprijs: A. Passchier, le pr. Pav. St. Jan, 2e Pav. St. Pieter. Klas se 14: le en 3e pr. Pav. Sint Jan, 2c J. Plug. Klasse 15: ereprijs J. Plug, le pr. v. d. Berg en Dijkstra, 2e Pav. Sint Pieter. Klasse 16: le pr. K. Dui venvoorde, 2e Peters-Broekhof, 3e J. Plug. Klasse 17: le pr. A. Passchier, 2e v. d. Berg en Dijkstra. Klasse 18: le pr. Pav. St. Pieter. Kampioen tentoonstelling v. d. Duinklievers: P. Heshof met beste doffer oud, Peters-Broekhof met beste duivin oud, van den Berg en Dijkstra met beste duivin jong. Pav. Sint Pie ter met beste late jong. Uitslag keuring vereniging „Steeds Sneller"»te Noordwijk: klasse 1: le pr. J. Rakhorst, 2. J. Plug. 2e Kalsse: le pr. M. van der Wiel, 2e Th. Steen- voorden. Klasse 3: le pr. C. van den Berg, 2e gebr. Passchier. Klasse 4: le pr. J. Passchier, 2e J. Plug. Klasse 5: le pr. G. v. d. Poel, 2e Duinidam-Haze- noot 3e gebr. Passchier, 4e P. Barn- hoorn. Klasse 6: le pr. G. van der Poel, 2e J. Passchier, 3e C. v. d. B Klasse 7: le en 2e pr. J. v, d. Wiel, 3e M. van der Wiel, 4e R. v. d. Haak. Klasse 8: le pr. L. Steen voorden, 2e J. Aanhane, 3e A. van Duin Az. Klas se 9: le pr. gebi. Passchier, 2e J. Rakhorst. Klasse 10: le pr. A. v. d. Niet. Klasse 11: 'e pr. J. Aanhane, 2e gebr. Passchier. Klasse 12: le pr. gebr. Passchier. Klasse 13: le pr. J. Rakhorst, 2e A. v. d. Niet, 3e J. Pas schier. Klasse 14: le pr. G. van der Poel, 2e C. van den Berg, 3e L. Steen- voorden, 4e E. Smit. Klasse 15. le pr. gebr. Passchier. Klasse 16: le pr. L. Steenvoorden, 2e J. Plug, 3e M. v. d. Wiel. Klasse 17: le en 2e pr. A. Borst. Klasse 18: le pr. gebr. Passchier. Beste oude doffer en beste van het geheel: J. Rakhorst, beste oude dui vin: G. v. d. Poel; best jonge doffer en beste niet uitgeruide duivin: gebr. Pas§chier; beste jonge duivin: L. Steen voorden; beste niet uitgeruide doffer: A. Boot. Er was een ere-stand op de ten toonstelling ingericht van de beide verenigingen. Beste oude doffer en beste der ten toonstelling J. Rakhorst; beste oude duivin A. Passchier; beste jonge dof fer: J. Plug; beste jonge duivin: K Duivenvoorde; beste late duivin Pav. St. Pieter; beste late doffer A. Borst. De verkoop van eierenbonnen de kampioenen der LCC geschiedde door de heer J. Otte te Leiden. WASSENAAR Er was zaterdagavond in het ge bouw Sion in de St. Josephparochie veel belangstelling voor het eerste optreden van het jeugdkoor „Alle gretto", dat onlangs in deze parochie werd opgericht. En dit eerste optre den is een groot succes geworden! Dank zij de grote zorg die onder lei ding van mej. Ange Wolfs aan het instuderen van de operette „De Prins van Sind" was besteed, dank zij al le moeite die gegeven werd voor aar dige costumes en passende décors, en vooral door het voortreffelijke spel van verschillende leden van „Alle gretto" hebben de belangstellenden kunnen genieten van een fleurig en vrolijk zangspel. Kapelaan van Paassen, die zich veel moeite heeft gegeven voor het wek>' én vn u i e:: ment" ncemde, hwwJüe aanwezi- WARMOND Loopbaan begonnen als timmermansleerling In een druk bezochte receptie, ge houden op j.l. zaterdagmorgen in hotel „De Stad Rome" te Warmond, werd gelegenheid geboden de heer Van der Zeeuw geluk te wensen met zijn zilveren jubileum en zijn benoe ming tot directeur van Timmerfa briek N.V. Padox te Warmond. In zijn toespraak memoreerde de heer G. Kaleming, directeur van de zus termaatschappij N.V. Panagro ,dat de jjenoemde directeur in zijn vorige functies steeds „een halve" duimstok op zak droeg. Wat voor nuttige din gen hij met dat instrument ook na- gen welkom. En pastoor W. Q. Ver- steegen, die aan het slot een welge meend woord van hulde sprak stel de vast, dat het jammer zou zijn, als het bij deze éne opvoering zou moe ten blijven. Onder de 27 medewerkenden aan deze operette waren er enkelen, die opvielen door bijzonder goed spel. In de eerste plaats de kleine Clara Hoogkamer, die met een buitenge wone flair de rol van het elfje speel de. Ton Peters zong en speelde de rol van de Prins van Sind, Thea Schoorl was de prinses, wier hart en hand door de prins veroverd moes ten worden. Een troubadour, een groep dwergen, met Els van Diemen als de dwergenkoning, hofdames en hovelingen, een zwarte sultan (Plo- nie Knijnenburg) speelden hun rol len in dit zangspel. En Emmie Kerk- kamp zorgde op loffelijke wijze voor de pianobegeleiding. Aan haar en aan Ange Wolfs wer den na afloop bloemen aangeboden. mat, de tijd welke hij aan het bedrijf gaf, heeft hij daarmee nooit uitge meten. Steeds was hij in touw voor de zaak. Naast een goed verstand en een kundig vakmanschap moet dat wel een der voornaamste factoren zijn geweest, welke tot zijn benoeming hebben geleid. Hoe klimt men an ders bij een middelgroot bedrijf van timmermansleerling op tot directeur? Dit feit werd althans bevestigd in de vele speeches, gehouden zowel op i deze receptie als op de bijeenkomst met het personeel van de fabriek in het schaftlokaal, dat daaraan voor afging. Men kan het nog ver bren gen, ook in ons eigen land; voorbeel den daarvan zijn er te over. En zon der dat men zelf streeft naar succes, zoals de heer Van der Zeeuw. Uit sluitend door hard werken en daar naast zichzelf ontwikkelen, is de aandacht op deze medewerker ge vallen om te worden uitgekozen tot directeur. Uit de speeches viel ver der op, hoe een ieder, van laag tot hoog, hem die plaats zo van harte gunt. Die sympathie is te danken aan zijn grote eenvoud en collegiali teit. Dezelfde bescheidenheid, dae hem kenmerkte toen hij als timmer man in de fabriek werkte, bleef hem sieren, later bij zijn steeds hogerop klimmen, eerst tot calculator, uit voerder, hoofduitvoerder, chef-oalcu- latie en inkoop en tenslotte procura tiehouder, evenzeer thans als direc teur. Hij is dezelfde eenvoudige mens gebleven, die hij altijd was. De vele woorden van waardering en warme genegenheid van de ver schillende sprekers gingen verge zeld van fraaie geschenken en bloe men. Van hun belangstelling met deze benoeming gaven zeer velen blijk door hun aanwezigheid, door brieven en telegrammen. Vei over de hon derd bezoekers kwamen ter recep tie complimenteren, onder wie: de burgemeester van Warmond jhr mr L. M. E. von Fisenne; de directeur van de Rotterdamsche Bank Leiden, mr M. A. V. Slingenberg; dr A. Hen- kemans, directeur van N.V. Natio naal Grondbezit in Den Haag (de moedermaatschappij van het concern waartoe ook N.V. Padox behoort); mr dr Th. F. J. A. Dolk, in zijn kwa liteit van commissaris en de heer J. van der Horst, adj.-directeur van Nationaal Grondbezit alsmede de technisch-adviseur van het concern, ir C. H. van Amerom; de Leidse architecten D. L. Landman en P. W. A. van Dam; de gemeente-architect van Warmond, de heer A. J. P. Bak kers; drs J. van der Volk, secreta ris ver. van timmerfabrikanten en verschillende directies van bevrien de en van zakelijke relaties. LEIDSE CORVEEëR OVERLEDEN. De zestigjarige corveeër, de heer E. Borger uit Leiden die tijdens het rangeren op het goederenstation aan de Haagweg tussen de bumper van twee goederenwagens bekneld raak te en zeer ernstig gewond, is heden morgen in het Academisch Zieken huis te Leiden overleden. Marktberichten ROTTERDAM 9 jan. Vee. Aan voer 2144 stuks vee, waarvan 1244 vette koeien, 900 varkens. Prijzen: vette koeien 2.783.08, 258276, 236 256; varkens 176—173170. Han del: vette koeien aanvoer groter, handel kalm, nauwelijks niet geheel prijshoudend, enkele prima's boven noterinf. Valkens aanvoer ruim, han del stroef, prijzen lager. fS" Wasserij de Eendracht, Zoeterwoudsesingel 14. vraagt een bekw. mangel- ster v. dinsdag en woens dagmorgen 8 tot half een en don.- en vrijdagmiddag van half twee tot half zes. 3? Gevraagd: R.K. hulp in de huishouding, voor dag of dag en nacht, met hui selijk verkeer. Mevrouw Lubbe, Terweeweg 152. Oegstgeest. 8487 Breiwerk gevraagd. Juffrouw in bezit v. brei machine vraagt breiwerk, liefst kinder onder- en bo venkleding. Br. aan J. van Velzen, le Groenesteeg 11, Leiden. 5? Leiding gevraagd bij het huiswerk voor een leerlinge lyceum. Br. no. 5835 bur. van dit blad. derdag 500 gram rund- en varkensgehakt van 1.60 voor 1,40; 500 gr. rook worst 1,25; 200 gr. smeer- leverworst f 0.50. Heren straat 29, tel. 21838. 3T Te huur gevraagd door R.K. gezin z. k.. voor onge veer 3 jaar huis of etage (ongemeub.) ingaande 1 Mei of eerder in omgeving vliegveld Valkenburg. Br. aan Ltz. Stoffels. Marine Vliegkamp Valkenburg. 2* Balansopruiming! Hou ten krukjes vanaf 1.10, stoelen, tafels, schrijf bureaus, dressoirs, boe kenkasten, ladekasten, leg kasten, spiegels, ronde ta fels. Fa. A. J. Hartwijk. Nwe Beestenmarkt 7-9, den. Tel. 26627. Schrijfmachines. Zware ..Remington" kofferschrijf machine 95,Twee „L. C. Smith" kantoorschrijf machines 70,en 95, Alle in prachtconditie en met volledige garantie, 's Avonds na zes uur. Re sedastraat 2, Leiderdorp. 2* Te koop aangeb. een aquarium, compleet met kastje tegen billijke prijs. Te bevr. Witte Singel 19. Koelofarendsveen. Dames. Bontjassen, kort, en lang, 6 weken in gebruik, daarna betaalt u vanat 2,p. w. of in 24 maanden. Onze coupeur komt u ook met onze col lectie aan huis bezoeken. Strikte geheimhouding. Br. no. 5382 bur, van dit blad. 3T Radio aangeboden type Philips BX 500A m. band spreiding in notenhouten kast. zeldzaam koopje 155 tevens sleestof zuiger, 125 V., als nieuw 45,Havenkade 20. 3T Wii geven veel geld voor uw gebruikte radio's, stoizuigers, electr. gram., gram.platen. fietsen, brom fietsen, motorfietsen, auto's, enz. Inkoop, ver koop, inruil. G. v. Vliet, Janvossensteeg 34. *2* Vakkundig uw bed over trekken met een nieuwe damast gebeurt alleen bij ons! 1-persoons v.af 19,50; 2:persoons vanaf 26,50. In één dag gereed! De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51. Leiden. Lederen jassen, man tels, 6 wekens in gebruik daarna betaalt u vanaf 12,p. w. of in 24 maan den. Onze coupeur bezoekt u aan huis. Br. no. 5382 bureau van dit blad. 2* Verloren een heren polshorloge in de nacht van 24 op 25 Dec., gaande van Appelstraat naar de Nachtmis van 12 uur in de Petruskerk. Tegen belo ning terug te bezorgen: Appelstraat 14, Leiden.

Leidse Courant | 1956 | | pagina 3