J LWKLGAT J&ymm PEPERMUNT GROTE ROLLEN Leidse dokter naar Pisa voor studie centraal zenuwstelsel Alpense brug kreeg gister middag een flinke klap voor 25 cent WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1955 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD - PAGINA 3 Eleclriciteit in zenuwvezel De Nederlandse Organisatie voor zuiver wetenschappelijk onderzoek heeft dr. K. Mechelse te Leiden een geldsom verleend om in Pisa bij prof. Moruzzi de neurophysiologische tech niek te bestuderen en aan een onder zoek aldaar deel te nemen. Dr. Mechelse is als wetenschappelijk ambtenaar eerste klasse werkzaam op het laboratorium voor microsco pische anatomie van de Rijksuniver siteit te Leiden. De neurophysiologische techniek. In een onderhoud met dr. Mechelse vernamen wij dat het hierbij gaat om de studie van het centrale zenuw stelsel. Dit bestaat uit cellen die door hun uitlopers met elkaar verbonden zijn. Om deze verbindingen te bestu deren kan men de anatomische me thode volgen waarbij de verbindin gen onder de microscoop in gekleur de coupes van het centrale zenuw- sel gevolgd kunnen worden. Naast deze methode staan tech nieken, ontwikkeld door de neuro- physiologen, die door gebruik te maken van electrische verschijnse len, welke zich in de zenuwvezels voordoen, wanneer daar een prikkel in wordt voorgeleid in staat zijn deze verbindingen aan te tonen. Stroompjes uit cellen. Genoemde verschijnselen zijn af te leiden van celgroepen en vezelbun dels, maar ook van één enkele cel en van één enkele vezel. Om de elec trische verschijnselen van één cel te kunnen afleiden, gebruikt men zeer dunne staafjes (electroden) van 12 mu, dat wil zeggen van 12.000-ste millimeter doorsnede. VICTORIA REGIA Naar men ons van de Hortus Bo tanicus bericht zal de Victoria Regia hedenavond en morgenavond in bloei te zien zijn. Telkens van 911 uur. MR. J. DRIJBER Mr. J. Drijber, gemeenteraadslid te Leiden, thans administratief hoofd ambtenaar aan de Leidse universiteit is bij beschikking van de minister van onderwijs, kunsten en wetenschap pen benoemd tot wetenschappelijk ambtenaar eerste klasse bij het bu reau van de secretaris van curatoren der universiteit. TECHNISCH PERSONEEL VAN „DE LEIDSCHE COURANT" GING UIT. Zaterdagmiddag vertrok de reis- club van de N.V. „De Leidsche Cou rant" van molen „De Valk" in de richting Maastricht. Bij mooi weer en ini een opgewekte stemming, die nog werd verhoogd door het zingen van „eigen werken", verliep de reis zeer vlot. Zondag na de H. Mis vertrok men naar Margraten en reed men via La Planck de Ardennen tege moet. Onderweg kon men genieten van een schitterend schouwspel. Steile rotswanden beheerst door oude kastelen, met er langs slingerend het bruisende water van de Vesdre, de Maas niet te vergeten, de Gileppe, met zijn befaamde ituwdam. Op deze stuwdam staat trots de koning der dieren met een gewicht van 35000 kg. De tocht ging verder naar Spa met zijn minerale bronnen eh de prachtige watervallen van Coo. Onderweg was er een verkeers stremming, omdat een telefoonpaal omver was gereden. De auto's konden niet onder de schuin over de weg lig gende paal door. Doch een „persman" laat zich niet tegenhouden en zeer spoedig stonden de Belgen aan de paal te duwen zodat de bus er in ieder geval onderdoor geloodst werd. Ook konden de sportlui nog wat zien van de ronde van België voor onaf- hankelijken, waarbij enige Nederlan ders werden aangemoedigd in dit zware parcours. Wij waren een en al bewondering voor de prachtige natuur in deze streken. De tijd schrijdde snel voorbij en het was helaas weer spoe dig avond. Na het diner in Maastricht bracht de chauffeur de reisclub naar „het" toeristenoord van Nederland, Valkenburg. Hier bracht men de avond zeer gezellig door. De Maandag werd besteed voor een bezoek aan de miniatuur-steenkolenmijn in Valken burg, waaruit we konden conclude ren waarom de steenkool zo duur is. Velen maakten kennis met de Val- kenburgse kabelbaan en genoten op een bijzondere manier van de schoon heid van ons eigen land. In de namiddag verliet het gezel schap het zo gastvrije Limburg om zich te gaan vermaken op de reeds zeer bekende E 55, waar tevens werd gedineerd. Het weer was bijzonder goed geluimd deze dagen en allen wareD zeer dankbaar voor deze zo goed geslaagde 2e lustrumviering van onze reisclub. Scheepsberichten AMPENAN 16 v. Singapore n. Port Swettenham. DIEMERDIJK 17 te Los Angelos. GAASTERKERK 17 te Singa pore. HECTOR 16 te Gigraltar. INDRA- POERA 17 te Surabaja. LAERTES 17 te Aden. LAURENSKERK 17 te Port Said. MAASHAVEN p. 16 Kanarische eil. n. R'dam. MACOMA 16 van Lagos n. Cu racao. NIEUW AMSTERDAM 16 te Bos ton. SARANGAN p. 16 Finisterre n R'dam. SIBAJAK 16 v. R'dam n. New York. TERNATE 16 te Port Said. WIL LEM RUYS 16 te Singapore. 18 te Tj Priok verw.; WOENSDRECHT 17 te Bahrein. Zo worden de stroompjes afgeleid, die in het gebied van de micro-volts liggen. Om deze stroompjes te kun nen aantonen moeten zij versterkt worden. Met deze techniek zijn de onderzoekers in staat de bedoelde verbindingen te volgen. Teneinde te weten te komen hoe het communica tiesysteem van het centrale zenuw stelsel in elkaar zit, worden de uit komsten van de anatomische- en de neurophysiologische methode met elkaar vergeleken. Voor een derge lijk onderzoek, zo zeide dr. Mechelse, is het nodig dat men langs verschil lende wegen werkt. Hoewel de neu- rophysiologie als studie niet van recente datum is, dateert de ge schetste techniek uit de laatste tien jaren. Op dit gebied is prof. Moruzzi een van de meest bekende figuren en het is om deze reden, dat onze landgenoot bij hem zijn studie ver richten zal. Laatste Berichten De ronde van Europa, die van 2 tot 17 September zou worden gehouden, gaat niet door. De voornaamste rede nen van deze annulering zouden zijn, dat enkele rij wielfabrieken zich uit de onderneming hebben teruggetrok ken en dat een aantal renners, met wie contact was opgenomen, niet aan de ronde willen meedoen. „CONTRA-RE VOLUTIONAIRE"- GROEP IN CHINA OPGEROLD Het communistische persbureau Nieuw China" meldt, dat in de Zuid westelijke Chinese provincie Szets- joean een „contra-revolutionaire"- groep, „het licht van de vrede" ge naamd, is opgerold. De organisatie, die door een voor malige nationalistische brigade-gene raal werd geleid, zou een complot hebben beraamd om de regering in Peking omver te werpen. Alle leden zijn gearresteerd. V A f* 1^f\j db LEIDEN DOEN IN EEN HALVE DAG V.V.V. te Leiden leeft in deze tijd onder hoogspanning. Dagelijks komen honderden vreemdelingen aan het kantoor Steenstraat voor inlichtin gen. De musea van Leiden in het bij zonder Volkenkunde, Oudheden en De Lakenhal zijn zeer gewenst bij onze gasten. Zij willen echter meestal Leiden in een halve dag „doen", voor al de Amerikanen zijn hier zeer sterk in, maar V.V.V. staat dan in een stad overladen met bezienswaardigheden voor een moeilijke taak. Het hotelprobleem is nog steeds nijpend in Leiden. De heer Visser heeft de hulp van particulieren moe ten inroepen, maar nog dikwijls ge beurt het, dat de toeristen naar Kat wijk of Noordwijk gestuurd moeten worden. Het bezoek van Duitsers is dit jaar minder, voor hen in de plaats zijn de Scandinaviërs gekomen. De V.V.V. begint vruchten -te pluk ken van de vele folders, die als za den in het 'buitenland zijn uitge- stroid. Amerikanen, Engelsen en Fransen behoren ook tot de geregelde bezoekers aan de Sleutelstad. Het ziet er naar uit dat het aantal be zoekers in het afgelopen jaar, dat al zeer hoog was, dit jaar overtroffen zal worden. Wéér een kans Heeft u niets gewonnen met de Rheuma-loterij? U kunt uw tranen drogen met 'n lot van het katholiek thuisfront. Weer een kans op één van de twee-duizend prijzen. Als u in de Jozefparochie woont hoeft u voor een lot niet eens buiten de deur te gaah, want ondernemende jongelui gaan tot 21 Augustus a.s. de huizen langs. De kaarten voor deze actie „08—14" (voor zessen klaar) zijn ook verkrijgbaar bij de adressen: L. Bijt, Heemskerkstraat 104 en De Water, Gasstraat 6. Legitimatie ophalers L.O.P. De stichting Liefdewerk Oud Pa pier verzoekt ons de lezers attent te maken, dat het raadzaam is de op halers van oud papier om een legiti matie te vragen. Dans-successen In verband met de Bloemenweek is in Den Haag een danswedstrijd ge houden voor R.K. amateurs. Er y/a- ren paren uit Alkmaar, Den Haag, Leiden, Oegstgeest en Utrecht. De Ie prijs werd behaald door het Oegst geestLeidse team bestaande uit de navolge paren: De heer W. v. Leeuwen en mej. C. v. Oosten uit Leidschendam; de heer L. de Mol Gouda en mej. N. Rooij- akkers Leiden; de heer J. Waasdorp en mej. D. Pet uit Leiden. Er was ook nog een persoonlijke wedstrijd, waarbij de paren L. de Mol en mej. N. Rooyakkers de 2e prijs en J. Waasdorp en mej. D. Pet de 3e prijs behaalden in de Jun. I afd. Voetballers vissen. De R.K. voetbalvereniging Nieuw Leiden organiseeert Zondag 28 Aug. een viswedstrijd voor leden en dona teurs. Opgave voor deze wedstrijd kan geschieden tot en met Zaterdag a.s. bij P. Kerkvliet, Nieuwe Rijn ^92, Lei den. SPIEKER Agenda Leiden Internationale Parijs Koude Congres, Als gedelegeerden bij het 9e In ternationale Koude Congres, dat van 30 Augustus8 September a.s. te Pa rijs wordt gehouden, zijn door de Ne derlandse regering aangewezen o.a. prof. dr. C. J. Gorter en dr. K. Reits- ma, alhier. Commandant Utrecht Wij vernemen, dat de heer F. Fla- meling benoemd is tot commandant van de brandweer te Utrecht. De heer Flameling was in 1942 en daaraanvol gende jaren commandant van de brandweer te Leiden. Burgerlijke Stand Geb.: Machteld Hester, d. v. J. de Jager en A. G. Koning; Cornelia Jo hanna Hendrika, d. v. J. H. Versteeg en C. Voorn; Gerritje, d. v. P. van Waaij en M. G. Hertog; Alida Jo hanna Catharina, d. v. H. Teske en A. W. Kijk i^d Vegte; Johannes Hen- drikus Jacobus, z. v. A. J. de la Rie en A. J. Singeling; Jacobus Hermanus v. d. Heuvell; Cornelis Johannes Pe- Maria, z. v. C. J. v. Wissen en W. F. truS, z. v. J. A. Halvemaan en E. J. L. Wassenaar. Ondertr.: M. N. v. Duivenbooden en E. W. v. d. Oord: G. v. Essen en G. Meijering; W. L. Heiwig en A. M. F. J. H. Sormani; D. Bink en W. van der Reijden; K. Bergman en J. H. Smit; I. E. Keijzer en C. v. Steen bergen; H. F. A. Ooms en J. C. Zee gers; P. F. H. de Roos en W. J. Bodrij; G. H. de Jong en P. H. Nieuwendijk; A. Zwaan en S. van der Plas; L. A. van Brero en A. E. de Jong. Overl.: W. Blansjaar, huisv. v. Koe ken, 63 jr.; A. A. A. Kraaij, huisv. v. Westerhout, 54 jr.; E. 't Hoofd, huisvr. v. Verstraten, 75 jr.; J. N. Sloos, man 73 jaar. Al in de vroege morgen van Dins dag was een opmerkelijke bedrijvig heid in en om de Pieter Doelmanstr. Het zou een belangrijke dag worden in het kader van de bouw van de nieuwe brug over de Rijn in deze straat. De ongeveer 61 ton wegende klap van de brug zou op zijn plaats worden gezet door de firma Kloos uit Kinderdijk. Dit „gewichtige" werk verliep al even vlot als het plaatsen van de „poort", een week geleden. De vaart werd een hele dag ge stremd, maar nog geen drie uur later, nadat de werkzaamheden vanmorgen aanvingen, zat de klap „in de schar nieren" op de Westzijde „in de toren" en kon zo op de andere zijde van de Rijn rusten op de voorlopige provi sorisch gemaakte rustpunten. Dit historisch moment en voor de Alphenaren hoopgevende mijlpaal in de historie van de nieuwe brug werd even over half acht bereikt. Voor lopig hielden de staaldraden welke de klap omklemd hadden en welke draden via een hoge kraan gevierd of aangetrokken werden, het gevaarte in bedwang, ook nadat er „op de plaats rust" was gegeven. Het duurde nog tot even over twee uur tot de draden konden worden los gemaakt en de kraan zich kon terugtrekken. Maar toen waren technici dan ook zeker van dat alles „waterpas" en ,in loodlijn" zat. Weldra werden vrachtauto's zand aangevoerd ter ophoging van de toe gang tot de brug en zal de aannemer hopelijk nu ook spoedig met de be stratingswerkzaamheden een aanvang nemen, zodra ook de riolering, waar aan vandaag hard werd gewerkt, een sluitend geheel zal vormen. Druk wordt ook al door een uit gebreide staf electriciëns en monteurs HAZERSW0UDE Hooibroei. Gistermorgen ont stond op het bedrijf van de veehou der W. van Velzen hooibroei. Bij con trole bleek, dat het noodzakelijk was al het hooi uit de berg te halen. Om wonenden waren hierbij behulpzaam. De brandweer hield een oogje in 't zeil, doch behoefde verder geen dienst te doen. Inbraak. Toen de boomkweker J. P. Cok 's morgens op zijn kwekerij kwam, zag hij dat de deur van de loods was opengebroken en gedeel telijk vernield, en dat er ook planken van de loods waren afgetrokken. Ook de in de loods staande bakfiets wès verdwenen en lag in een sloot. De politie stelt een onderzoek in. Wedvlucht. De H&zerswoudse duivensportvereniging „De Reisduif" hield een wedvlucht met oude duiven vanaf Arras, afstand 224 km. In con cours waren 36 duiven. Deze werden gelost om 14 uur. Door het slechte weer en vorming van onweersbuien bereikte slechts eén duif zijn hok om 19-11-34 uur met een snelheid van 678'meter per minuunt. Eigenaar Jac. van Veen, die de eerste prijs won. De heer Kaarsemaker, onder wijzer aan de C.N. school is voor de hoofdakte A. gewerkt in de machinekamer, welke zich uitstrekt onder het gehele brug- gehoofd aan de Westzijde, aan het leggen van de leidingen en het mon teren van de nodige schakelkasten e'n controlekamers. Het pand op de hoek van de Van Manderssloosstraat en Pieter Doel manstraat, de laatste belemmering voor de verbreding van de toegangs weg tot de brug aan de Oostzijde, is ook al nagenoeg afgebroken, terwijl het tegenover de brug gelegen pand, het voormalige hotel „De Vergulde Wagen", inmiddels is ontruimd. De N.V. „Hollandia", Tricotagefabriek, die dit pand het laatstelijk had ge bruikt, heeft haar eigen nieuwe fa briek in plan „West" dezer dagen in alle stilte in gebruik genomen. Zodat de laatste uren van dit pand aan de voet van de brug ook wel spoedig geslagen zullen zijn. Met een ander verbeteringswerk is eveneens een aanvang gemaakt. Na melijk met het slopen van de panden ter zijde van het Nutsgebouw. Daar zal het parkeerterrein worden ver groot en dienstbaar gemaakt voor marktplein. Tevens zullen daar nieuwe straten en complexen woningen en zaken komen. Met de bouw van een garage voor de firma Bink is de firma Ges man en Zoetemeijer al een goed eind gevorderd. DE AFGEWEZEN VERGOEDING VOOR GODSDIENSTONDERWIJZER. B. en W. geven de raad kennis van het besluit van 26 Juli 1955 van Ged. Staten, houdende beslissing op het beroep van het bestuur der R.K. School voor U.L.O. tegen het raads besluit van 4 Febr. 1955, waarbij af wijzend is beschikt op het verzoek om vergoeding van de beloning van een godsdienstonderwijzer te ontvan gen. Ged. Staten hebben zich hiertoe o.m. laten leiden door de overwe gingen: dat verondersteld, dat een godsdienstleraar is te beschouwen als een vakonderwijzer in de zin der L.O.-wet 1920 het beroep te deze van het gemeentebestuur van Alphen aan den Rijn op de omstandigheid, dat de gemeentelijke salarisregeling geen salaris regelt en ook niet kan regelen voor een godsdienstonderwij zer. niet juist is; dat echter het ar tikel lOlbis der wet geen betrekking kan hebben op vakonderwijzers be last met het onderricht in godsdienst, nu de gemeenten dit vak niet mo gen doen onderrichten; dat immers het beginsel der financiële gelijkstel ling voor het openbaar en bijzonder onderwijs, hetwelk aan dit wetsar tikel ten grondslag ligt, vordert, dat vergoedingen aan de schoolbesturen krachtens dit artikel beperkt blijven tot de beloningen van die vakonder wijzers die van gemeentewege aan de openbare scholen zijn of althans zouden, kunnen zijn aangesteld. Ged. Staten besluiten met vast te stellen, dat de raad der gemeente Alphen aan den Rijn de onderhavige aanvrage zij het op andere gron den terecht heeft afgewezen. Het is niet beslist in hoeverre het schoolbestuur in de bovenstaande beschikking van G. S. berust. Wel heeft het schoolbestuur iroor dit jaar opnieuw een aanvrage bij de ge meente in gediend van gelijke strek king, waarop B. en W.. de overwe gingen van G. S. i.v.m. het voormeld beroep van het schoolbestuur over nemen en op grond hiervan opnieuw een afwijzend advies geven aan de raad. BODEGRAVEN In het vbrslag van de zwemdemon- straties Rijn-Schiekanaal is bij de 550 m. onder de Bodegraafse Red- aingsbrigade de naam M. v. Liempt vergeten. De naam R. v. Niekerk werd absusievelijk onder de 275 m., inplaats van onder de 550 m. ge plaatst. BOSKOOP Waterpolo. Door do R.Z. en P.V. Boskoop werd een polo-tournooi ge houden, waaraan deelnamen de adsp. jongens polo-teams van Alphen, Bo degraven, Waddinxveen en Boskoop. De uitslagen luiden: BbskoopBo degraven 13; WaddinxveenAl phen 31; BoskoopAlphen 31; WaddinxveenBoegraven 21. De le prijs Waddinxveen, 2e prijs Bode graven; 3e Boskoop. In de competitie van de Kring Gou da, afd. adsp. jongens werd Boskoop in de A. afdeling kampioen. Voor het algehele kampioenschap moeten Bos koop en Schoonhoven de kam pioen van afd. B. twee wedstrijden spelen. De eerste werd in Schoonho ven gewonnen met 42. De tweede wedstrijd wordt Donderdag gespeeld in Boskoop. Bij een gelijk spel kan Boskoop zich algemeen kampioen KOUDEKERK BEKERWEDSTRIJD VISCLUB De Visclub Koudekerk-Hazerswou- de-Rijndijk, hield Zaterdagmiddag in de Oude Rijn een viswedstrijd om het kampioenschap 1955, waarbij de wis selhek er als inzet gold. Door 21 leden werd aan de wedstrijd deelgenomen. Het weer was bijzonder goed, de vangst was niet zo best. Hier volgt de uitslag: 1. B. v, Veg- ten, kampioen, 1540 gr.; 2. D. Kruit 440 kr.;3. C. de Wit Bz. 425 gr. 4. G. Vonk 345 gr.; 5. A. v. Vegten 210 gr.; 6. W. de Nobel 195 g 7. J. Batelaan 125 gr., Marktberichten WOERDEN, 17 Aug. Kaas. Aan- voer 184 partijen. Notering: eerste kwaliteit 2,23-2,30, tweede: 2,16- 2,20, extra kwaliteit tot 2,47. Han del goed- TER AAR. 16 Aug. Groente. Snij bonen 4.50—5.80, idem B. 2.20—3.60; Sperciebonen 2.40—2.50, Witte pron kers 2.20—2.60, idem B. 1.80 alles per 10 kg. Augurken: fijn 0.86, fijnbas terd 0.56, basterd 0.55, grof 1. 0.38, grof A. 0.48, C.D. 0.35, idem afw. 0.24, E. 0.200.22, alles per kg. VINKE VEEN. 15 Aug. Groente. Andijvie 816, Postelein 20, Spinazie 1519, Pronkbonen 2636, Snijbonen 2854, Stambonen 3852, Stokprin- sen 4652, Uien 815, T.omaten 30 52, Waspeen 813 cent per kg. Bleek selderij 1928, Bloemkool 2043, Komkommers 821, Sla 714 cent per stuk. Peen 1517 cent per bos. Speeltuinver. „Ons Eiland". Groot tuinfeest met kermis. Tuin Korte- naerstraat. 8 uur nam. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling „Zo zien zij ons", 10 uur voorm.—5 uur nam. Zondag 15 uur nam. (Tot en met 2 October). Lakenhal: Expositie tekeningen van James Ensor to't heden 1012 en 25 uur (tot 1 Augustus). BIOSCOPEN. De films voor de week van 12 tot 19 Augustus zijn door de Kath. Film j Centrale als volgt gekeurd: Casino: „Weekend in Parijs", 141 jaar. Lido: „Cadet Rousselle", alle leeftijden. Luxor: „Wij willen George", alle leeftijden. Trianon: „Modern;Times", alle leef- j tijden. Rex: „Apache", 14 jaar. Dienst der Apotheken. De1 avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken te Leiden wordt tot Zater dag 8 uur waargenomen door: de Apotheek Herding Blanken, Hoge- woerd 171, tel. 20502 en de Apotheek Reijst, Steenstraat 35, tel. 20136. Te Oegstgeest door: de Oegstgées- ter Apotheek, Wilhelminapark 8, tel. 25274. LEIDERDORP Uitbreiding N.V. Durisol. De N.V. Durisol, fabriek van isolerende bouwplaten, heeft de laatste jaren een aanzienlijke uitbreiding onder gaan. Van enige tientallen werkne mers steeg dit aantal tot pl.m. twee honderd, terwijl het fabriekscom plex een oppervlakte kreeg van 35.000 vierkante meter. Deze groei bracht mede, dat de directie de so ciale verzorging van het personeel niet langer op de bestaande voet kon handhaven. Op de eerste plaats werd dr. Hoefman aangesteld als be drijfsarts en de fabriek voorzien van een moderne cantine en wasgelegen heid zomede een fietsenstalling. Deze week zal de nieuwbouw officieel 'ge- j opend worden. J Geldig van 17 t/m 24 Augustus 1955 Jdefaantjea PERSONEEL Gevr. nette werkster v. 2 ochtenden in de week in kl. gez. z. kind.. Maand.- Vri.jd. Aanm. vóór 10 uur v.m. of na 6 u. n.m. Prins Bernh.laan 34, Oegstgeest. Flinke huisnaaister ge vraagd voor één dag per week, ook kunn. naaien voor kinderen. Br. onder no. 6812 bur. v. d. blad. S* Flinke zelfst. winkel juffrouw gevraagd. Luxe Bakkerij P. L. Ashmann, Hoge Rijndijk 118. Leiden, Tel. 26939. Broodbezorger gevr. v. 9.30 tot 1 uur. Luxe Bakker P. L. Ashmann, Hoge Rijndijk 118, Leiden, Tel. 26939. *2* Net persoon biedt zich aan v. incassowerkzaam heden 3 dagen p. week. Brieven onder no. 6827 bureau van dit blad. TE HUUR A.s. bruidjes, wij ver huren 1ste klas bruidstoi letten. compl. met onder jurk. handschoenen, tasje en sluier. Fa. J. J. Sloós en Zn.. Stille Rijn 11. Be- spreek vroegtijdig. GEVRAAGD 3T Jong echtpaar zonder kinderen zoekt voor l1^ jaar 2 ongemeubileerde kamers en keuken. Brie ven met prijsopgaaf onder no. 6815 bur. van dit blad. DIVERSEN 3? Auto- en Motorrijschool ..Succes", Maresingel IA, Telef. 01710-20236, b.g.g. 02532-7592. Les met motor rijwiel 5.— p. u. en Ford of Morris 6.per uur. Vrachtwagen (Autobus) 7,— per uur. Telefoontjes worden dagelijks geplaatst

Leidse Courant | 1955 | | pagina 3