Pater Jelsma gaf in een Pleinrede 't enige zuivere vredesmotief Het goudschip „Renate Leonard" kost de leden steeds meer goud Giftig beschuit De dood Nederlands circus voor de Italiaanse televisie VROUWEN c zon der') vrees MAANDAG 25 JULI 1955 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD PAGINA 3 De Grote Vier en de kleine 2.600.000.000 Op 5 Augustus: Bloemen voor onbekende Zaterdagmiddag om 4 uur hield pater S. Jelsma M.S.C. een „Pleinpreek" op het Plein te Den Haag, voor het gebouw van de Hoge Raad, waar een kleine duizend belangstellenden van allerlei geestelijke richtingen zich had den verzameld. In een betoog van een half uur sprak hij over het onderwerp: „De Grote Vier en de kleine 2600 millioen". Aansluitend bij de conferentie, die de Grote Vier de vorige week in Ge- nève bijeen bracht, ontwikkelde hij enige gedachten over het verlangen naar vrede. Vrijwel alle mensen hebben dit vredesverlangen met elkander gemeen, doch hun motieven kunnen zeer sterk uiteen lopen. Pater Jelsma meende, dat het verlangen naar vrede, zo het wordt inge geven uit de zucht om zichzelf veilig te stellen, is af te wijzen. Ook verwierp hij het vredesverlangen, dat als enig doel kent: het be houden van de gunstige machtspositie, die men geniet. Alleen dan achtte hij het vredesverlangen zuiver, wanneer het voort komt uit het eerlijke besef, dat de mens niet het recht heeft zijn medemens lichamelijk of geestelijk te doden. „Niemand van u is de meerdere, allen zijn gij broeders". Deze gedachte werd nader uitgewerkt, waarna de spreker tot de conclusie kwam, dat men eerst dan werkzaam is voor de vrede, indien men zich vol komen belangeloos beschikbaar stelt om het leed van de ander, in welke vorm zich dit ook voordoet, te verzachten of weg te nemen. Pater Jelsma houdt zijn pleinpreken in Den Haag om de veertien dagen. Zaterdagmiddag 6 Augustus voor het begin van de Haagse bloemenweek, spreekt hij op het Plein over: „Bloemen voor een onbekende". Vrijdag heeft de voorzitter van de bond van margarinefabrikanten, de heer A. Bakker, aan de penningmees ter van het Nederlandsche Roode Kruis, mr D. P. C. de Hoop Seheffêr, een cheque voor een bedrag van 25.000.overhandigd. De margari ne-industrie in Nederland wilde evenals de bakkers een bijdrage le veren ter herdenking van het feit, dat ruim 10 jaar geleden het „Zweed se margarine" in hongerend Neder land werden gedistribueerd. THOMAS MANN ONGESTELD NAAR ZWITSERLAND. Vrijdag is de schrijver Thorrias Mann per vliegtuig van Amsterdam naar Zurich vertrokken om op me disch advies enige weken rust te ne men in zijn woonplaats Kilchberg, in de omgeving van Zurich. De schrijver, die in hotel „Huis ter Duin" in Noordwijk logeerde, heeft tijdens het Holland festival in Am sterdam en Den Haag voordrachten over Schiller gehouden. Daarna ver toefde hij enige tijd met vacantie in de badplaats. De gezondheid van de 80-jarige schrijver was, toen hij in Noordwijk verbleef, slechter geworden en een arts beval aan, dat hij naar Zürich zou terugkeren en daar 2ou worden opgenomen. Hij lijdt aan aderontste king. In Zürich werd hij uit 't vlieg tuig gedragen. PAARDENSPORT DRAVERIJEN OP DUINDIGT Gisteren werden op Duindigt weer druk bezochte draverijen en rennen ge houden, waarvan de uitslagen als volgt zijn: O Marijkeprijs. 1. Typhoon (P. A. Strooper) 1.29.9; 2. Sorietha; 3. Ritmees ter. Toto w. 6.40; pl: 1.60, 3.90, 3.80; gek: 8.10; cov. 11.50. Ooststarprijs: 1. Tabor (A. R. Nottel- man) 1.28.3; 2. Reyland; 3. Sylvester Hanover. Toto w.: 1.50; pl: 1.40, 2.20, 2.—; gek: 6.20; cov.: 9.20. Overste van Frasenprijs (le afdeling): 1. Ulrica (W. H. Geersen) 1.32; 2. Ultra; 3. Uncle Sam, Toto: w.: 1.50; pl. 1.10, 1.10, 1.40; gek.: 3.—; cov. 2.50; (2e afd.): 1. Ureka (J. Wagenaar) 1.37.7; 2. Um- berto van Oranje; 3. Uhlan Erebus. Toto w.: 4.80; pl.: 2.60, 1.70; gek: 9.60; cov.: 2.90. Our Volannprijs: 1. Rhea Hollandia (M. Ve/gay) 1.24.3: 2. Royal Heny; 3. Soren- to. Toto: w: 7.80; pl: 3.10, 8.—. 2.40; gek: 7.30; cov: 38.40. Zilveren Karwatsprijs: 1. Petronel Spen cer (D. de Graaf) 1.26.8; 2. Oranje Nas sau; 3. Pieter D. Toto: w: 13.50; pl. 6.90, 2.20 gek: 5.10; cov. 2.80. O Mc Gregorprijs: 1. Double Six M (J. van Dooyeweerd) 1.21.5; 2. Nellie Gre- gor; 3. Pearl Spencer. Toto: w: 6.30; pl. 2.40, 2.40, 2.— gek: 14; cov.: 5.80. Van Brienen's Memoriaal; 1. Heraut (A. A. M. Pije); 2. The Phoenix Star; 3. Mangala. Toto w: 4.70 (stal)jl: 1.20, 1.10, 1.10; gek.: 7.30; cov. 6.90. Dianaprijs: 1. Just for Joy (A. W. van Dijk); 2. April's Flower; 3. Baccarat. Toto w.: 2.30; pl.: 1.30, 1.60; gek.: 3.80; cov.: 3.50. Grote sprinters handicap; 1. Koridon (H. J. v. d. Kraats); 2. Remus; 3. Sun rise. Toto w.: 13.10; pl.: 3.2.90, 3.70; gek. 15.80; cov.: 10. Totale omzet 136.456. POSTDUIVEN Het Oosten (Leiden) Wedvlucht met jonge duiven vanaf Vilvoorde op Zater dag 23 Juli. In concours 164 duiven, om 12.45 uur met N-wlnd gelost, aankomst eerste 15.03.09 uur, snelheid 971.64 m. p.m. laatste 15.52.49 uur snelheid 726.72 m. p.m. Uitslag: A. ter Haar 1, 7; S. Schoeman 2, 16; Chr. Selier 3, 9, 18, 26; H. v. d. Vecht 4, 15; J. C. v. d. Weele 5. 25. 33; Th. Houthoff 6; L. Burgers 8, 21; B. Singeling 10, 17. De Duinklievers (N'hout) Wedvlucht met jonge duiven vanaf Roosendaal, af stand 82 km. In concours 198 duiven, ge lost te 8.30 uur met NO-wind. grootste snelheid 1119.70 m. p.m. Uitslag; P. Dui venvoorde z 1, 4, 7, 9, 13, 16, 28, 39 49; Van den Burg—Dijkstra 2, 8, 10 11, 12, 17, 18, 26, 41, 44, 65; Peeters—Broekhof 3, 35; G. Heeremenis 5, 40, 53; B. Kok 6, 14, 15. 54. CRICKET AJAX VERLOOR VAN VW II Zondag speelde Ajax een wedstrijd tegen VW II A'dam) op het veld aan de Kempenaerstraat. VVV n scoorde 91 runs, waarvan B. Hagenaar cl runs, H. J*de Haas 12, F. Mulder 13, J. Grootmeijer 11. Bowingcijfers Ajax: mr: J. J. de jongh 1 voor 14, Ross Smith 3 voor 22, A. Wempe 2 voor 8, H. Vreeken 4 voor 36. Ajax scoorde 84 runs, waarvan B. Spiering 45 not out. Deze jonge spe ler droeg op prachtige wijze zijn bat door de innings, doch kon niet ver hinderen, dat Ajax met 7 runs ver loor. Ross Smith scoorde 18 runs. De overige Ajax-'batsmen faalden. Ajax probeerde het nog op de 2e Voorzitter geschorst Het goede Nederlandse spreek woord, dat de kost voor de baat moet uitgaan, wordt wel in hoge mate toegepast bij de „Renate Leonard- stichting", de Nederlandse vereni ging, die zich ten doel gesteld heeft het goud van het getorpedeerde Duitse goudschip uit de Noordzee te vissen. Tot nu toe zijn er nog slechts kos ten geweest en als de voortekenen niet bedriegen, zullen er nog veel meer kosten moeten komen, voordat men eindelijk eens aan de baat kan gaan denken. Tijdens een te Utrecht gehouden vergadering bleek Zaterdag, dat de werkput, die het goud moet gaan op delven, zoveel gebreken vertoont, dat het Rijk verboden heeft daarme- innings, doch gaf op een stand van 69 voor5 wegens tijdsgebrek op. L.C.C QUICK HG. 2 De wedstrijd LCC—Quick Hg 2, voor de tweede klasse B van de com petitie van de NCB is gewonnen door Quick Hg 2 met 105 runs. LCC scoor de 111 runs, Quick Hg 2 216. ATHLETIEK NIEUWE NEDERLANDSE JEUGDRECORDS. Op de sintelbaan te Den Haag zijn de Nederlandse jeugd-athletiekkam- pioenschappen gehouden. De wed strijden trokken slechts weinig be langstelling en ook van de zijde van de deelnemers waren er verscheide- nen, die verstek hadden laten gaan. Toch werden er enkele goede presta ties verricht. Zo slaagde mej. Keff (GAC) er in het Nederlandse meis jesrecord op de 80 meter met 0,1 sec, te verbeteren. Zij liet 9.9 sec. voor zich afdrukken. Het oude record stond op naam van Els Witkamp en Henny Bloemhof met 10 sec. precies, daterend resp. van 1953 en 1954. Wil ly Cysoon (Marathon) maakte de ibeste tijd van dit jaar op de 60 me ter horden met 9.3 sec. Ook het hor dennummer bij de jongens gaf goede resultaten. Bezemer (Esca) en van Praagh (DOS) noteerden beiden op dit nummer 15 sec. De beste tijd van dit jaar en slechts 0.2 sec. boven het jongensrecord van Nederland. Maar de jongens wilden op deze kampioenschappen niet voor de meis jes onderdoen, ook zij lieten een re- vord sneuvelen. Bij het polsstokhoog springen kwam van Praagh 2 cm bo ven het nationale record, dat sedert Juli in 1953 met 3.36 meter op naam staat van Van der Eykel. Van Praagh sprong 3.38 meter. de de zee op te gaan. Het gevaarte, dat ruim 2 ton heeft gekost, werd volkomen onzeewaardig geacht en een deskundige had uitgerekend, dat er nog ruim 3 ton nodig zal zijn Dm de put zeewaardig te maken. Grote gramschap. De gramschap van de vergadering, die nu eindelijk wel eens goud wilde zien, werd er niet minder op, toen bleek, dat het accountantsonderzoek onregelmatigheden had ontdekt en zodoende bij de officier van justitie terecht was gekomen, waar rijksac countants een diepgaand onderzoek zullen instellen, naar alle duisterhe den, die de boekhouding van de stichting aankleven. In verband hiermede werd de voorzitter van de stichting voorlopig geschorst en de commissarissen deel- den mede, dat zij zouden aftreden, indien de vergadering zou besluiten de voorzitter te handhaven. De voorzitter trok zich toen uit eigen beweging tijdelijk terug en de vergadering ging zich verdiepen in verdere mogelijkheden. Meer geld. Voorlopig schijnt er alleen geld nodig te zijn en het bestuur stelde een statutenwijziging voor, waardoor een contributie aan de leden opgelegd kon worden. Voorts zouden er aan delen uitgegeven worden. De vergadering toonde zich over de gehele gang van zaken uiterst ontstemd en wilde eindelijk wel eens goud zien. Het bestuur zei, dat daar nog even mee gewacht moest wor den en dat de leden op 8 Augustus wederom bijeen geroepen zullen worden om over de verdere plan nen te spreken. DODELIJKE AANRIJDING. De 62-jarige mevrouw B. Brouwer- Moes van 't woonschip „Ons Thuis", dat in het Noorderkanaal te Rotter dam ligt, is Zaterdagmiddag door een tram aangereden op het kruis punt Schieweg-Abraham Cuyper- laan te Rotterdam. Zij werd naar het ziekenhuis Coolsingel vervoerd, waar bij aankomst bleek, dat zij was over leden. faarom is Douwe Egberts Zilver-Shag de favorief van Virginia-rokend Nederland? omdat D-E Zilvershag gemaakt is voot de Virgtnia- kenners die de voorkeur geven aan: goud-gele kleur, milde smaak en fijne geur. Omdat inkoop, selectie en mélange er alle op gericht zijn om deze drie voortreffelijke eigenschappen volledig tot hun recht te doen komen Omdat D-E hierbij steunt op een zeer lange ervaring in de verwerking van de beste overzeese tabakken! Proef en oordeel -elf! Wanneer U één keer geniet van die milde, geurige Zilver-Shag van Douwe Egberlt, zegt ook V voortaant DOUWE EGBERTS KONINKLIJKE TABAKSFABRIEK JOURE (FR.) - UTRECHT Man in arrest Een Zaandammer, die reeds gerui me tijd in onmin met zijn vrouw leef de, is Zaterdag door de politie gear resteerd, verdacht van poging tot vergiftiging. Reeds eerder had de man gepoogd zijn vrouw van het leven te beroven, toen hij tijdens een worsteling haar probeerde te wurgen. Toen de vrouw de vorige week ziek te bed lag, bracht de man haar een beschuit. Omdat hetbeleg er nogal zonderling uitzag, gaf' de vrouw het beschuit mee met een familielid, die het voor onderzoek naar een la boratorium opzond. Hier bleek ,dat het beleg gemengd was met „Parijs's groen" een zwaar vergif, dat de dood veroorzaakt. De politie werd in het geval ge mengd en Zaterdag werd de man op transport gesteld naar Haarlem, waar hij voor de officier van justitie werd geleid. LEGERAALMOEZENIER VERDRONKEN. Bij het zwemmen in de Maas on der Waalwijk is gistermiddag tegen 17.30 uur verdronken pater C. A- van Schayck O.S.M. uit Weert. Het slacht offer was 39 jaar en aalmoezenier bij de L.S.K. te Nijmegen. Een 32-jarige moeder van 2 kin deren is Zaterdag in de douchecel van haar woning aan de Landbouw- straat te Nijmegen door de electri- sche stroom gedood, toen de afvoer buis onder stroom kwam te staan. (Advertentie) De gebroeders L. J. Koetsier (28) en G. Koetsier (25) uit Bussum zijn sedert Donderdag zoek in de Tirool- se Alp'ien. Dit heeft de Oostenrijkse gendarmerie Zondagavond bekend gemaakt. De twee broers vertrokken Donderdag uit Gerlos voor een klim- tocht in de omgeving. Zaterdag zijn opsporingsploegen begonnen met zoeken maar Zondagavond waren zij nog niet gevonden. van een rat Een wonderlijke en wat griezelige vondst deden werklieden tijdens het verbouwen van een winkelpand in Driebergen. Tijdens het weghakken van een oude schoorsteen, die naar schatting al bijna een eeuw niet meer gebruikt was, rolde er uit het opengehakte rookkanaal iets, dat men eerst voor een stuk steen aanzag. Toen de werklieden er wat beter naar keken, zagen ze tot hun verba zing, dat dit stuk steen volkomen de vorm van een rat had. Het bleek in derdaad zo'n knaagdier te zijn, dat destijds waarschijnlijk door de rook was verrast. De rat had nog precies dezelfde houding van toen, in elkaar gedoken en de voorpoten afwerend uitge strekt. Alle delen, tot de kleinste pe zen en de tanden toe waren nog vol komen gaaf. LIJK VAN EEN ROMEIN Opgravingen aan de oostzijde van Nijmegen nabij de Waalkade, die on der technische leiding van het Ned. Instituut voor historisch bodem on derzoek staan, hebben nieuwe resul taten opgeleverd. Aan de voet van het zgn groene balcon, is weer een stuk romeinse vestingmuur blootgelegd, waaraan bleek vastgebouwd de waterafvoer van huizen uit latere tijden. In de bodem op ongeveer ander halve me ter onder de begone bodem is het ge raamte gevonden van een man, ver moedelijk een Romein. Het lag met gekruiste armen, en zonder omhulsel van steen. De eventuele houten kist is geheel vergaan. De tijdperiode, waaruit dit geraamte stamt, moet nog door archeologen uitgemaakt wor den. Met een enorme klap is Zondag morgen om elf uur een tramtrein van lijn 16 op het Rokin te Amsterdam tegen de bijwagen van een stilstaan de tramtrein van lijn 4 gereden. Twaalf passagiers van beide tram stellen liepen lichte verwondingen op, maar konden na behandeling in het Binnengasthuis naar huis gaan. Volgens de bestuurder van de motor wagen van lijn 16 hebben de remmen van de tram geweigerd. Bij een on derzoek na de botsing bleek echter, dat de remmen in orde waren. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak. Beide tramstellen werden ernstig beschadigd. Het tramverkeer in de richting van het centraal station on dervond een half uur vertraging. BROMFIETSER VERONGELUKT. Bij een ongeluk met zijn bromfiets is gisteren de 20-jarige L. B. uit Steenwijk, die onderweg was van Steenwijk naar Giethoorn, om het leven gekomen. Op de provinciale weg werd B. geraakt door een hem achteropkomende scooter, waardoor hij aan het slingeren en onder een achter de scooter rijdende motor fiets kwam. Bij aankomst in het zie kenhuis te Meppel bleek B. overle den. De „Radiotelevisione Italiana" (R AI) zal binnenkort een uitzending wijden aan het Nederlandse circus Jos Mullens. Een speciale staf van de Italiaanse televisie uit Milaan, onder leiding van Carlo Cannara Rolly heeft daartoe in de afgelopen week te Charleroi, waar het Circus thans voorstellingen geeft een televisie film opgenomen. Aan deze film ligt het verhaal ten grondslag van een jonge Italiaan (gespeeld door de ra dio-acteur Mazzarella) die, op zoek naar werk, liftend door Europa trekt en tenslotte als manégeknecht bij het circus wordt aangenomen. Van Italiaanse zijde bestaat het plan de film, wanneer deze aan de gestelde eisen voldoet, in bruikleen af te staan aan de Nederrlandse te- levisiestichting. door NELLY GRAF 47) „Wie heeft dat landingsgestel in orde gebracht?", riep iemand. „De piloot", antwoordde Nerine. „Nadat de kabel was vastgemaakt kreeg hij het op zijn plaats". De cowboy, die Bert Richmond een wenk hd gegeven, greep Nerine plot seling vast. Samen hesen zij haar op hun schouders. „U ziet hier allen", riep de cow boy, „het dapperste meisje van heel de Verenigde Staten". Het ene hoerageroep klonk na het andere. ..Laat me alstublieft zakken", smeek te Nerine, „vergeet niet dat we een gewonde man in het vliegtuig heb ben". Zij wuifde en lachte naar de me nigte toen ze sprak: „Dank. Dank allemaal. Dit is enorm aardig van u, maar er moet nog ge werkt worden. Als u me alstublieft wilt excuseren De cowboy tilde haar terug in het vliegtuig op hetzelfde moment dat twee heren er naar toe kwamen. „Hebt u een kerel, de Crosse ge heten, in uw toestel?" „Ja", antwoordde Nerine. „Wij zijn van de federale politie en hebben opdracht hem onmiddellijk te arresteren". Nerine wees naar Thurman, in el kaar gezakt op zijn stoel, zijn hoofd op de borst. De mannen gingen naar hem toe toen de cowboy tussen beide kwam. „Luister eens, jullie zult mijn touw wel niet meer nodig hebben, ver moed ik. Die kerel was van plan iedereen te vermoorden en ik. moest hem met mijn lasso vangen, maar ik zou u dankbaar zijn als u mij dat touw terug gaf". „Je krijgt je touw terug, cowboy. We zullen hem in minder dan geen tijd de boeien hebben aangedaan". Toen zij Thurman op zijn voeten zetten zakte hjj in elkaar. Zij droegen hem naar een wachtende auto. Dan kwamen de mannen van de ambulancewagen met een dokter. „Het is een tamelijk lelijke slag", zei de dokter, toen deze Blitz had onderzocht, „maar geen breuk. Na een paar dagen in het gasthuis zal hij weer in orde zijn". Toen kwam de stationschef binnen, gevolgd door Ferd. „Ik ga je passagiers naar een ander toestel voor San Francisco brengen", verklaarde hij. „Ik heb er niets op tegen dit hier te laten", zei Ferd met een grimas van spijt. „U behoort de passagiers gelegenheid te geven de trein te ne men als zij dat wensen". „Dat heb ik gedaan. Maar ze vlie gen allen verder. Als u zich of uw stewardess te vermoeid gevoelt kunt u beter hier blijven". „Ik ga verder", antwordde Ferd. „En ik ook", verklaarde Nerine na drukkelijk. Terwijl ze sprak raapte zij de verwaarloosde „Deedums" op, wreef stof en vuil van hem af, trach- te een paar kreukels recht te strij ken en stopte hem dan in haar valies, Vannie zou woest zijn als haar lieve ling iets overkwam. Stellig was hij niet goed gevaren op zijn eerste reis in de wereld. Na korte tijd vlogen zij weer met alle passagiers aan boord behalve één dame en deze was toch van plan geweest te Sacramento uit te stappen. Terwijl de gedachte haar enigszins deed huiveren van geluk zei Nerne tot zichzelf: Ferd's staat van dienst is nog ongeschonden. Ferd zal het eerste stratosfeertoestel vliegen. Toen zij San Francisco naderden ondanks hun oponthoud waren zij slechts een half uur over tijd zei de cowboy tegen Nerine: „Als u tijd hebt dan verzoek ik u vriendelijk vanavond naar het theater te komen. Het zal verschrikkelijk vreesaanjagend zijn. Als u in de zaal bent en u wilt joho tegen mij roe pen zal ik er aan denken hoe dapper u was er geen zenuwen hebben bij mijn nummer". „Natuurlijk zal ik komen", beloof de Nerine. „Je doet er goed aan dapper te zijn, cowboy', zei Bert Richmond, „want ik zal je een contract voor leggen voor de film als je in San Francisco succes hebt. Ik ben op zoek naar een tweede Will Rogers en jij zult je kans krijgen". „U hebt het tocht niet tegen mij?" De cowboy scheen een poging te doen zijn Adamsappel in te slikken. „Dat heb ik zeker". Bert Richmond zocht intussen enige brieven, welke hij uit zijn zak had gehaald. Hij gaf de cowboy een for mulier en een kaartje. „Ik ben een filmagent. Hier is mijn adres, en een model van een contract, dat je eens door kunt kijken". Dan wendde hij zich tot Nerine. „Wat u betreft, Miss, ik ben een en al bewondering voor uw moed, uw schoonheid en charme. Ik heb ook voor u een filmcontract. Natuurlijk zult een proef moeten afleggen, maar ik ben er van overtuigd, dat het daarmee wel in orde zal zijn". Hij reikte haar een formulier toe. „Dank u wel, maar „Ik verwacht niet, dat u het met een tekent. Ik veronderstel, dat u een paar dagen in San Francisco zult blijven. Neem het contract mee; mor gen vroeg zal ik u in uw hotel komen bezoeken. U verblijft in het Hill- dean?" Nerine knikte. Zij was even verrast als de cowboy. Zij kon geen woord zeggen. „In orde. Ik zie u morgen weer. En jij, cowboy, ik zal vanavond ook in dat theater zijn en eens lang met je praten". De passagiers begonnen opgewon den te praten over het feit, dat zij door het land reisden met twee toe komstige filmsterren. Zonder verdere opwinding landden zij te San Francisco. Nerine was er van overtuigd, dat zij er geen meer had kunnen verdragen. Nadat de passagiers waren uitge stapt verzamelde Nerine haar beno- aigheden en controleerde zij het vliegtuig. Toen zij zich naar het lucht station begaf ontmoette zij Ferd. „Ik kan geen woord vinden", zei hij, terwijl hij haar blik ontweek, ,om je te zeggen hoezeer ik je gedrag waardeer. A.s ik het geweten had zou ik je niet hebben laten gaan". „Dan is het maar goed, dat je het niet geweten hebt", lachte Nerine. Ferd scheen zo vreemd, zo eigenaar dig. „Heb je het gehoord van mijn filmcontract?" Zij wenste van onder werp te veranderen. Nerine was er helemaal niet zeker van of zij een filmster wilde worden, maar impulsief zei ze: „Herinner je je nog toen ik bij de Luchtvaartmaatschappij kwam?" „Natuurlijk'. (^ordt vervolgd).

Leidse Courant | 1955 | | pagina 7