Euch. Congres te Rio de Janeiro geopend Bollenseizoen starte Zaterdag in de veilingzaal te Lisse OPREIS De Madonna Aparecïda Ruth Ellis was ongeneeslijk ziek Chili Zeer geslaagde sportdag van M. S. V. in Noordwijk Noodwijkerhout nam gisteren afscheid van zusters Dominicanessen Succeóóen aaa% 3LCL.J. uit V&atfiaut MAANDAG 18 JULI 1955 PE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 2 DE GEVAARLIJKE ZEE. Tussen paal 15 en 16 aan het Ter- schellingerstrand is gistermiddag de 22-jarige G. Buren te ver in zee ge gaan om een plank op te halen, die daar dreef. Toen de omstanders hulp geroep hoorden, dachten zij eerst dat het een grap was. Later begreep men, dat de jongeman inderdaad in moeilijkheden verkeerde. Hij werd op het strand gebracht en men trachtte hem door middel van kunst matige ademhaling en met behulp van een zuurstofapparaat bij te brengen, doch de levensgeesten wa ren reeds geweken. Bij de haven van West-Terschel ling, bij het zogenaamde groene strand, zijn gistermiddag 2 meisjes van ongeveer achttien jaar door de sterke stroom afgedreven tot ed tweede boei in het Schuitegat. De motorstrandreddingboot „Nicolaas „Marius" voer ter assistentie uit, maar de heer A. Duyf, ging met de motorraceboot „Skilge" op weg en hij slaagde er in de beide badgasten aan boord te krijgen en ze naar 't strand te brengen. De namen van de beide meisjes zijn niet bekend, daar zij bij het aan land komen tussen de toe schouwers verdwenen en niet meer konden worden teruggevonden. Vrijdag zijn op twee verschillende plaatsen te Someren (N.-Br.) twee tweejarige jongetje door twee ver schillende groentewagens aangere den. Om kwart voor elf 's ochtends werd in de Coöperatiestraat de kleine F. Verhees aangereden en 's middags om halfdrie overkwam de even oude A. Hoppenbrouwers op de Klooster- weg een soortgelijk ongeluk. Beide jongetjes werden in zeer ernstige toe stand naai* het ziekenhuis te Geldrop overgebracht. Men vreest voor hun leven. DORP ZONDER WATER. Het nieuwe peeldorp IJsselsteijn is drooggelegd als gevolg van de aanhoudende droogte. Op de bodems van de meeste wa terputten hier staat alleen nog maar wat troebel water, volkomen onge schikt om te drinken. Een tankwagen van de Venrayse brandweer rijdt dagelijks af en aan om de peeldorpers van het nodige drinkwater te voorzien, want regen water opgevangen in de putten is uit medisch oogpunt onbruikbaar. TE VROEG UITGESTAPT. De politie van de Oranje-Nassau- tnijnen heeft uit het slikbassin te Heerlen het lijk opgehaald van de 54-jarige melkventer S. uit Schaes- berg. Reizigers hadden S. Donderdag avond uit de trein zien stappen, toen deze nabij Heerlen voor een onvei lig signaal stopte. De man is op het emplacement van de Oranje-Nasau- mijnen verdwaald en' in het slik bassin gelopen. Zaterdagmorgen was het dan weer zo ver. Toen werd in de Lissese bollenvei- ling, de Hobaho, het veilingsseizoen weer gestart en daarmee werd een periode van grote drukte ingeluid. En U moet in de komende maanden bij alles wat bij de bollenexport is betrokken maar liever geen verhaal tjes gaan ophangen over de adembe nemende goede wil van Molotof en de ijnen. Om te beginnen vindt men dat volkomen onbelangrijk en bo vendien heeft men geen tijd om naar iets anders te luisteren dan berich ten over bollenprijzen. Zoals altijd: er heerste weer die echte bollensfeer in de altijd roke rige, maar altijd knusse veilingzaal van de Hobaho. Men zag daar weer de bekende figuren bij de veiling- klok ziften; de directeur, de heer Zwetsloot naast de gebroeders Plug, Wim van Ruiten, de afslager en het personeel, dat de verkochte bollen administreert. In het geroezemoes klonken al gauw de eerste kwinksla gen van het seizoen, maar nadat men eerst nog enkele plaatsen op de tri bune had verpacht; nadat de heer Zwetsloot de wens had uitgesproken, dat het dit seizoen weer allemaal naar wens zou gaan; nadat, zoals bij de eerste veiling gebruikelijk, de koffie en sigaren waren rondgegaan, klonk dan de stem van de heer C. Plug: „Heren, we gaan beginnen!" Meteen verstomde het geroezemoes, begon de veilingkuok te draaien, zette de heer Van Ruiten zijn rad ratelende spraakwaterval in bewe- Gisteren hebben zich te Rotterdam twee verdrinkingsgevallen voorge daan. De ene had tot slachtoffer de achtjarige W. J. Her wijn van de Wolphaertsbocht. Hij was met enige vriendjes op de aanlegsteiger aan het Charloise hoofd aan het spelen, toen een dezer vriendjes een schoen in de Maas liet vallen. Her wijn wilde de schoen gaan halen en liep op de aanlegsteiger een eind het water in, maar verloor tenslotte het evenwicht en verdween in de diepte. Zijn stof felijk overschot is nog niet gevonden. Het tweede verdrinkingsgeval ge schiedde gistermorgen om elf uur ter hookte van het Prinsenhoofd in de Koningshaven. Daar kon de zestien jarige matroos van de binnenvaart W. Hamerslag van het Burgemeester Hofmannplein zich bij het zwemmen niet meer boven water houden. Gis termiddag om drie uur is zijn lijk opgehaald. CARBOVIT tegen spijs- verterings-bezwaren 1 MUCOLIN (reukloos) j ter voorkoming van muggebeten. Nadat Zaterdag de vertegenwoor diger van Z.H. de Paus op het 36e Eucharistische congres, kardinaal Masella, met het passagiersschip „Augustus" te Rio de Janeiro was aangekomen, is he t Congres Zondag onofficieel geopend. Deze nog onoffi ciële opening geschiedde met de triomfantelijke binnenkomst van Brazilië's beroemdste genadebeeld, de Madonna Aparacida, patrones van het land en afkomstig uit de bede vaartsplaats Aparecida in de pro vincie Sao Paolo. In tegenwoordigheid van de pause lijk legaat, kardinaal Aloisi Masella, van bijna 20 kardinalen, enige hon derden bisschoppen, onder wie mgr. dr. A. J. M. A. Hanssen, als verte genwoordiger van het Nederlandse episcopaat, duizenden prelaten en priesters en honderdduizenden gelo vigen droeg daarop kardinaal de Barros Camara, aartsbisschop van Rio de Janeiro, aan het hoogaltaar op het Congresplein een Pontificale Ruth Ellis, de vorige week terecht gestelde Britse mannequin, leed zoals thans is gebleken, aan een ongene selijke ziekte. Twee maanden voordat zij haar minnaar David Blakely dood schoot heeft een arts haar verklaard, dat zij nimmer beter zou worden en nog slechts twee jaar te leven had. Alleen haar moeder, mevr. Eliza beth Neilson, wist welk geheim Ruth met zich naar de galg droeg. Ruth wenste deze omstandgheid niet uit te spelen om daarmee gratie te behalen. Zij wilde haar leven niet iti de ge vangenis en als een hopeloze zieke beëindigen. Pas na de terechtstelling, toen autopsie op het stoffelijk overschot werd verricht, kwamen deze feiten aan het licht. Hoogmis op. Van de gelegenheid, welke het Eucharistisch Congres biedt, maken tevens verscheidene internationale Katholieke organisaties gebruik om elkaar te treffen. Hieraan neemt bijv. prof. ALbregts deel als secre taris-generaal van de internationale Katholieke werkgevers, alsmede mgr. mr. Fr. Op de Coul, president van het Internationaal Katholiek Onder wijsbureau. Nog toentallen andere Nederlanders nemen aan het Eucha ristische Congres deel, namelijk vele van de 950 Nederlandse priesters die in Brazilië werkzaam zijn en daar een zevende van de totale Brazi liaanse clerus uitmaken. Andere plechtigheden, die de opening van Zondag markeerden waren de fees telijke binnenkomst van het genade beeld van O.L. Vrouw van Fatima op het Congresplein en de optocht door het centrum van Rio. Deze kilome ters lange processie bracht de ge schiedenis van Brazilië als katholie ke natie in beeld. VLIEGTUIGONGELUK IN DE V.S. Op 't Midway-vliegveld van Chiga- go is Zondag een tweemotorig vlieg tuig van de Amerikaanse luchtvaart mij. „Braniff Airways" bij het landen in dichte mist verongelukt. Negentien van de 43 inzittenden kwamen om het leven en 25 werden gewond. Velen van de passagiers waren reser visten van de luchtmacht. - Treinbotsing in Bij een treinbotsing ten Zuiden van Santiago (Chili) zijn Zondag 34 per sonen om het leven gekomen en velen ernstig gewond. Men vreest, dat ver scheidene zwaargewonden het onge luk niet lang zullen overleven. De botsing deed zich voor op hqt station van San Bernardo, 20 km. ten Zuiden van Santiago. Ten gevolge van een dichte mist reed daar een passagierstrein in op een stilstaande trein, waarvan de achterste wagons vernield werden. Na het ongeluk raakten nog verscheidene personen gewond toen een balustrade, waarop zij geklommen waren om naar het reddingswerk te kijken, brak. ging en heerste er in de zaal zovêel spannig, dat men er, bij wijze van spreken, tegenaan kon leunen. Toen stond de wijzer met een ruk stil, sprong er een lichtje aan en was het eerste partijtje bollen in het seizoen 1955 verkocht. Het betrof hier een „bon" twaal ven van de darwintulp Scotch Lassie, die werden afgedrukt op 6.70 per 100 stuks, terwijl zift elk van deze sport van de hand ging voor 6.05 per 100 stuks. Verder kwam er nog een partijtje van de bekende Grand Dus. Voor de twaalven van deze soort werd 9.15 betaald. Advance verkreeg ƒ7.15 voor zift twaalf en voor elven werd tot 7.besteed. Een beste partij Princeps vond ko pers voor ƒ7.90 en ƒ7.60 resp. voor zift twaalf en zift elf, terwenl Kim- berley draaide voor 7.15 en 6.30 per 100. Voor het overige waren er op deze eerste veiling nog niet zo verbluffend veel tulpen. Wèl zag men veel cro- cussen en Colchicums. Nu is het zó, dat de crocussenkwekers al een jaar of zeven acht om zo te zeggen, in de „gouden eeuw" hebben geleefd. Er werden prijzen besteed, die voor 1947 alleen nog maar in de sprookjesver- halen bestonden. De hoge prijzen lok ten vele liefhebbers aan en daar men dit artikel kan kweken zonder teelt vergunning groeide het areaal als de bekende kool en nadat vorig jaar de prijzen al niet van de bovenste beste waren geweest, kon men nu reeds vele maanden geleden in geuren en kleuren horen vertellen, dat de cro- cussenhandel „in de goot lag", zoals dat in bollenjargon mateloos elegant heet En wie daaraan soms nog getwij feld mocht hebben, is deze veiling vermoedelijk hardhandig overtuigd. Men kon mooie negens van Purpu- rem kopen voor 2,60, terwijl andere soorten zo hoog niet konden komen. Colchicums waren eveneens in flinke hoeveelheden beschikbaar. Voor de „dikste" bollen werd tot 17,30 per 100 stuks betaald. Zo zit de eerste veiling er dan weer op. Een veiling, waarin bleek dat de expoi*teurs blijk gaven nog niet bereid te zijn tegen klippen en bergen op te gaan zitten kopen en de kwekers er geen twijfel aan lie ten bestaan gezien het nogal voor komende „ophouden" dat ze hun bollen niet voor weinig willen geven. Maar men verzekert u met nadruk, dat men op deze eerste veiling niet al te veel peil kan trekken. Het kan gauw verkéren vooral en bovenal in de bollenhandel! Dinsdag zal ook de andere bollenveiling te Lisse, de H.B.G. het veilingseizoen beginnen. Zondagmiddag hebben de paro chianen van Sint Jozef afscheid ge nomen van de Zusters Dominicanes sen, die Noordwijkerhout gaan verla ten. Van twee tot vier uur was er ge legenheid in het klooster om per soonlijk afscheid te nemen. Vooral veel vader en moeders kwamen de zusters nog eens hartelijk bedanken voor alles wat zij in de afgelopen 35 jaar voor de kinderen hebben ge daan. En dat is niet weinig! Op de kleuterschool, in de lagere school en voor de niet leerplichtige meisjes in de naaischool. Op deze laatste school waren niet alleen kinderen van de parochie, doch ook veel Protestantse meisjes die graag bij de zusters les kwamen nemen en een diploma be haalden. Zeer vele oud-leerlingen kwamen Zondagmiddag eveneens de zusters voor de laatste maal groeten. Het dagelijks bestuur van de Oranjever- Zeehelden brengen bezoek om Leiden Hedenmorgen bracht een gezel schap oud-zeehelden uit Den Helder, Texel en Callandsoog een bezoek aan het Leidse stadhuis. De mannen, die allen de tekenen van hun dapperheid op de borst droegen, werden door het gemeentebestuur ontvangen. Tevens aanwezig waren de burge meester van Callandsoog, de heer W. L. Correllier en de heer Simon Prins, wethouder van Den Helder, Burge meester jhr. mr. Van Kinschot sprak een welkomstwoord, waarna de heer Pieters die de leiding van het gezel schap had voor de ontvangst dankte. In de middaguren brengt het gezel schap een bezoek aan de distilleer derij „De Fransche Croon". Een tochtje naar Katwijk en Noordwijk besluit de dag. leiderdorp Geboren: Jannetje, dr van L. J. Rasser en A. Spek. Ondertrouwd: W. F. A. Vermand 21 j. te Leiden en H. H. Baars 22 j.; W. van Ark 27 j. te Leiden en M. Mol 24 j. Gehuwd: W. P. Bogerd en J. E. van Ham. Dragline ramt gevel. Zaterdag morgen is een dragline, die getrok ken werd door een vrachtauto, in bot sing gekomen met de gevel van het winkelpand van de heer De Lange aan de Hoofdstraat. De vrachtauto die de dragline trok, moest wegens de lengte van de wagens de bocht BruggstraatHoofdstraat zeer ruim nemen en kwam daardoor op de lin kerhelft van de straat. Om weei de rechterhelft te komen stuurde de bestuurder scherp naar rechts om aan de rand van het trottoir weer de goede richting te nemen. Dit laatste gebeurde evenwel te snel waardoor de bestuurder van de dragline niet in staat was het zware gevaarte om te krijgen. Het gevolg was, dat dit v tuig, getrokken door de vrachtauto, doorreed en met de ver vooruitste kende hefboom in de bovengevel van de winkel van de heer de Lange drong en deze vrijwel geheel verniel de. Grote brokken steen stortten naar beneden zonder evenwel ongelukken te veroorzaaken omdat er toevallig geen verkeer ter plaatse was. De dragline was weer spoedig vrij na dat men het gevaarte achteruit had getrokken. Het bovendeel van de ge vel moest echter geheel worden ge sloopt omdat de loszittende stukken een gevaar opleverden voor de voor bijgangers. De winkel zelf werd ge heel gespaard, zodat de schade be perkt werd tot de boven de winkel gelegen werkplaats. Het zal voor de heer en mevr. de Lange, die juist 's morgens met vacajit'ie naar het bui tenland waren vertrokken, wel een vreemde gewaarwording zijn als ze terugkomen en hun zaak in de stei gers vinden met als gevelversiering een grote lap zeildoek. wassenaar Personalia. Mej. A. M. Goossens slaagde in „Regina Coeli" te Vught voor het eindexamen N.M.S. eniging gaf ook blijk van belangstel ling. Uit naam van de vereniging werden de zusters bedankt voor de grote medewerking bij alle oranje feesten en volksfeesten ondervonden. Dit bedanken ging vergezeld van een klein persoonlijk cadeautje voor el ke zuster. De Dominicanessen zijn hier 35 jaar geweest en gaan niet graag hier weg. Zij hebben hun stempel gedrukt op de opvoeding van de vrouwelijke jeugd in de parochie. Het betekent heel wat hier van daan te gaan. Zuster Scholastica b.v. is vanaf het begin hier geweest, 35 jaar lang heeft zij in de keuken ge werkt. Zuster Prica is 20 jaar kleu teronderwijzeres geweest, zuster Baptista 18 jaar lang hoofd: der lage re school, een school die vooral in de na-oorlogse jaren snel in leerlin gental vooruit is gegaan. Zuster Hor tensia, 15 jaar lang onderwijzeres aan de lagere school, en zo kan men wel doorgaan! Het is voor de Sint Jozef parochie een groot verlies dat de zusters weggaan, men zal dat wel licht na verloop van enige jaren be ter kunnen merken, nu plukt men nog enige tijd de vruchten van het werk dezer ijverige zusters. BENOEMINGEN AAN DE KLEUTERSCHOOL „St. JOZEF" In venband met het vertrek van de eerw. zusters Dominicanessen zal de kleuterschool geheel door leken wor den gelied. Tot hoofd werd genoemd mej. A. Krabbe te Haarlem en als "eidster mej. C. Lange veld te Sas- senheim en mej. A. Brouwer te Noordwijk. - Tot onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool werd in de vacature van mej. Joosten benoemd mej. Kamoen te Haarlem. Jaarvergadering V.V.S.B. De Rooms Kartholieke Voetbalvereniging ,y'Sint Bavo", houdt op Donderdag 21 Juli 1955 in hotel Van der Geest, des avonds te 8.30 uur haar jaarver gadering voor de leden. De agenda vermeldt o.a.: bestuursverkiezing en verkiezing technische commissie; op richting handbal, meisjes. De heer H. J. P. Janssen, slaag de te Haarlem van de M.T.S. voor de afdeling weg- en waterbouwkunde. Op buitengewoon goede wijze heeft M.S.V. fMet sprongen vooruit) uit Noordwijk weer eens naar buiten uit getoond, haar gekozen parool waardig te zijn zowel kwantitatief als kwalittaief. Een ieder, die gis termiddag de honderden leden, voor afgegaan door ons Fanfarecorps j,Excelsior" in keurig gelid en kledij door het dorp hebben zien trekken naar het Sportpark aan de van Pan- huysstraat, zullen onwillkeurig hun bewondering hebben doen uitgaan naar de grote activiteit welke het bestuur van MSV heeft weten te ontplooien voor de katholieke sport beoefening in Noordwijk op het ge bied van gymnastiek, athletiek, hand bal en volleybal. Een ander geval is, hebben deze zelfde waarnemers wel eens hun gedachten laten uitgaan naar de grote zorgen welke een der gelijke organisatie voor de bestuur ders medebrengt. Hieraan twijfelen wij wel enigszins want al was de be langstelling op het sportpark niet di rect slecht te noemen, zij had toch stukken beter kunnen zijn. Met de we tenschap, dat het bestuur voor onze katholieke jeugd niet vraagt om be wondering voor zijn werk, want de taak, welke het op zich genomen heeft, zal het voor de goede zaak zeker blijven nakomen, tooh zou een daadwerkelijke waardering van de zijde van de ouders en opvoeders een grote ruggesteun geweest zijn. Niettegenstaande is deze sportdag in drie opzichten geslaagd en wel financieel door de groots opgezette actie der S.55, een z.g. bliksemlote- rij, waarvoor veel belangstelling bestond, waardoor de geldelijke zor gen voor een bepaalde tijd zijn opge lost; moreel door de goede presta ties, welke op het groene veld wer den vertoond in allerlei takken van sport en ten derde is er een grote vriendschap tot stand gekomen met de R.K. handbalvereniging „Olym- pia" uit Hilversum door haar twee daags bezoek aan Noordwijk. Gasten. Deze welkome gasten arriveerden Zaterdagavond te 8 u. en werden op hartelijke wijze door bestuur en leden in café „Flora" ontvangen en het was begrijpelijk, dat de gasten onder deskundige leiding een wan deling naar de boulevard maakten, alvorens zij hun inkwartiering bij de leden van MSV opzochten. Een entrée welke door de gasten op hoge prijs werd gesteld. Zondagmorgen na de H. Mis was het trefpunt voor allen bepaald te 10.15 uur bij de vuurtoren om een paar uurtjes van zee en strarïd te kunnen genieten. Precies te 2 uur in de namiddag had de massale opmars plaats van alle deelnemers op het Sportpark hetgeen een pr achtige aanblik gaf. De heer Boele, voorz. van MSV, opende deze sportdag met een wel kom tot allen, in het bijzonder de vereniging „Olympia" uit Hilversum. Hij sprak de wens uit, dat deze sportdag even zo goed zou slagen werd met vrije oefeningen afd. gym nastiek (dames), hierbij kon met als thans het weer was. Ingezet vreugde geconstateerd worden, dat ook deze afd. met sprongen vooruit is gegaan, reeds deze inzet vestigde het succes van de gehele opzet. Di rect hierop kwamen de handbalsters in touw en wel MSV 2Olympia 2, welke ontmoeting ondanks alle moei te van Jopie uit Graveland omgezet in een 64 overwinning voor MSV. Tussen rust en de herenihand'bal- wedstrijd werd door de groten een goede demonstratie gegeven in brug- en knotsoefeningen, terwijl de klei neren 'n aardig kleuterlesje vertoon den en een hindernisbaan beoefen den. Nog overwinning. De ontmoeting MSV 1 (heren) Olympia 1 bracht ook al een over winning op en wel 84 voor MSV. Het non-stop programma werd aan gevuld met 'diverse oefeningen ath-1 letiek en gymnastiek, terwijl de trekking van de bliksemloterij hier tussendoor de nodige sensatie bracht. De gelukkige winnaar van de bromfiets was Jac. Hiep en de tafel- cassette kreeg 'mej. v. d. Ploeg uit Zwijndrecht. De handbalwedstrijd MSV 1Olympia 1 (dames) leverde ook al een overwinning op voor MSV en wel 72, maar ondanks de verliezen hadden de Hilversummers zich uitstekend vermaakt. De volley balwedstrijd MSVVoorhout, werd door onze naburen met 3O gewon nen. De uitslagen van de verschillen de oefeningen zijn als volgt: Dames 80 m. hardlopen: le serie: 1. N. Steenvoorden 10.5, 2. C. Turen- hout 10.7. 2e serie: 1. Greet van Rhijn 11.4, 2. T. v. Rhijn 11.5. 3e serie: 1. L. Zoet 10.8, 2. C. Tu- renhöut 10.8. Meisjes 60 m.: Els Zoet 8.9, W. Ho- gervorst 9.5. Heren 80 m.: 1. G. Riemvis 10, 2. S. v. Rossum 10,1, 3. P. van Hesteren 10.5. Heren 1500 m.: 7. M. v. Deurse 5 min. 4 sec., 2. S. v. Rossum 5 min, 5 s., 3. G. Riemvis 5 min. 8 s., 4. P. v. Hesteren 6 min. 2 s. Heren discus: 1. S. v. Rossum, 2. P. v. Hesteren, 3. G. Riemvis. Dames discus: 1. L. Zoet, 2. R. v. Deursen, 3. G. v. Rhijn. Speerwerpen: 1. F. v. d. Zalm, 2. P. v. Hesteren, 3. S. v. Rossum, 4. G. Riemvis. In de avond kwamen alle deelne mers nog tezamen in café „Flora" voor een (gezellig samenzijn, waarbij de voorzitter van Olympia dank bracht voor de gulle ontvangst en prettige dag in Noordwijk en kop pelde hieraan vast een uitnodiging voor MSV afd. handbal voör eén be zoek aan Hilversum op 20 en 21 Aug. a.s., welke uitnodiging Onder uit bundig applaus werd aanvaard. voorschoten TENTOONSTELLING MET PAARDENMARKT Gedurende de week, waarin de Paardenmarkt wordt ghouden, orga niseert de commissie „Oud-Voorscho ten", onder auspiciën van het gemeen te-bestuur in het Ambachtshuis een tentoonstelling onder de titel: „Van Eabylon tot Napoleon". Geëxposeerd worden 22 diorama's, voorstelende taferelen uit de wereld historie en uit de vaderlandse ge- schie. Zij zijn vervaardigd door dr. W. G. L. Wieringa, leraar aan het lyceum te Haarlem, met zijn leerlin gen. De tentoonstelling is gedurende de gehele week, van 25 Juli tot 30 Juli, 's avonds van 7 tot 10 uur geopend, op de dag van de Paardenmarkt, 28 Juli, de gehele dag van Zaterdag 20 Juli ook 's middags van 3 tot 6 uur. De expositie van deze diorama's is op vele plaatsen een groot succes ge weest en de commissie „Oud-Voor schoten" beschouwdt deze tentoon stelling als een proefneming tot be paling van de belangstelling voor soortgelijke exposities in ons dorp. De athleten, die afgevaardigd wa- prijs nl. H. v. Wieringen op de 800 I verspringen en H. Warmenhoven met ren naar het K.A.J. Landjuweel in m. in 2,2 en op de 3000 m. in 9,6 bei- een sprong van 1.75 m no. 1 bij het Den Bosch, behaadlen allen 'n eerste den een eerste prijs. Ad Deutekom hoogspringen. met een sprong van 5.75 no. bij het

Leidse Courant | 1955 | | pagina 2