Tracteer nü m m KAAS 1.10 St. Agnes Lyceum Leiden T oelatings-examen Bekwame Monteurs Neem 't beste neem een Keurklas overhemd RE E SMANN Na een prettige wandeling... DONDERDAG 12 MEI 1955 DE LEIDSE COURANT TWEEDE BLAD PAGINA 4 Allapn IfnSlfllsiffl Oil 7sitpi,Hnn schriftelijke of telef. bestellingen bpeciaal verlaagde prijzen 1 W Hl IJUCI|| dl Tl 1 U Cl IJ hierop worden niet aangenomen katoenen ringel- sokje voor jongedames. In fleurige kleuren en met nylon versterkt. Maat 9 t/m. 10. Normale prijs 1,25 Spec, prijs strijktafeldeken, ge- moltonneerd. Voor 't zelf overtrekken van Uw strijk tafel. Normale prijs 3.90 Spec, prijs 3.25 herensokken. Prima kwaliteit lil d'écosse met perion versterkt, in mooie fantasie dessins Normale prijs 1.45. Spec, prijs ligstoelen, met beuken loper. Zeer romp en fraaie sterk voordelig. Spc 1.25 damesschort om zelf te borduren. Grote maat. Kleuren: beige, groen of blauw. Normale prijs 2.90 Spec, prijs 6.50 chocolade nougatwafels. Normale prijs, 100 gram, 0.45, Spec, prijs 150 gram 2.60 gekleurde bavets met leuke kinderafbeeldin gen. Normale prijs 0,45 Spec, prijs 0.55 0.39 zware gele katoen voor twee persoons lakens 190 cm. breed. Normale prijs 2.95 Spec, prijs 2.70 170 cm. breed. Normale prijs 2.75 Spec, prijs 2.45 LEIOEN ALPHEN GYMNASIUM, H.B.S., M.M.S. eerste klasse, 13 en 14 Juni. Gelegenheid tot aangifte van leerlingen gedurende de maand Mei. Spreekuur van de rectrix: Maandag en Donderdag van 6 tot 8 u. 's avonds; Zaterdag van 3 tot 5 uur. Adres: PELIKAANSTRAAT 1, LEIDEN. N.V. N. I. M. A. G - Veursestraatweg 280 LEIDSCHENDAM vraagt wegens uitbreiding van haar afdeling motorrijwielen Prima arbeidsvoorwaarden. Hoog loon. Gegadigden moeten beslist over goede ge tuigschriften beschikken. Sollicitaties schriftelijk of mondeling op werk dagen tussen 9 en 12 uur v.m. LEIOEN-ALPHEN Keurklasoverhemden zijn eerste klas merkoverhemden vèr onder de normale prijs met 100% garantie op de kwaliteit. Draag daarom uitsluitend Keurklasoverhemden van C A. Dan hebt U het beste van het beste en U spaart guldens. Stiff" met dubbel front en dubbele manchetten. Parelmoerknopen, Wil en diverse pasteltinten vast boord „Perma Stiff" en reserve aan- naaiboord met dubbel front en dubbele manchetten. 0*5 Wit en vele lichte kleuren superieur poplin overhemd j- vast boord „Perma Stiff" en reserve aan- naaiboord met dubbel front en dubbele manchetten. I Wit. grijs, beige, groen A Zeepfabriek „De Klok" Heerde <5? Wasmachinefabriek heeft electrische wasma chines met lichte emaille- beschadiging, gloednieuw met garantie 155,des gewenst afbetaling. Mon tage-afdeling v. Leeuwen hoekstraat 28, Den Haag. Tel. 117436. 3? Aangeboden: dames- en herenrijwiel, als nieuw. 70,mooie jongensfiets ƒ70,sportrijwiel ƒ110,-; Simplex sport met kabel- remmen 125,Alles wordt met volle garantie verkocht. - Rijwielhandel Sjouke, Hogewoerd 9. 3? Net R.K. meisje, 16 jr., zoekt nette R.K. vriendin, omgev. Voorschoten, Was senaar of Leidschendam. Brieven onder no. 5505 bur. van dit blad. Twee speelse katjes, gewend aan Felix, zoeken goed tehuis. Boshof 5. W5D „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den. zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uur werken. Steenstraat no. 16. Tel. 26854. Hij kreeg die handige toeristenkaart GRATIS Bij thuiskomst genieten van een kop pittige Douwe Egberts koffie. Die echt lekkere koffie, samengesteld uit de allerbeste soorten, op speciale wijze gebrand en, door de grote vraag, altijd vers bij Uw winkelier verkrijgbaar. U kunt Ó6k profiteren Tan die handigeveelkleurige toeristen kaart. Straks als U met vacantie gaat per fiets, per auto, per bus of te voet. Dan kunt U die duide lijke kaart eenvoudig niet mis sen. Daar zult U plezier van beleven. Uoe en tcaar krijgt U 'm cadeau Deze stevige kaart met overzich telijk plaatsnamenregister kost in de winkel minstens f 1.25. U krijgt hem voor 6 bovenklep pen van Snelwerkend Sneeuw wit en 30 cent administratie- en portokosten. Stuur die 30 cent in postzegels plus de bovenkan ten aan Zeepfabriek „De Klok" te Heerde en zet daarbij welke kaart U wenst! Hier kunt V kiezen! Er zijn kaarten van: Noord- Nederland, Zuid-Nederland (met Noord-België), Midden-Neder land, Noord-Holland, Zuid-Hol land. Keus genoeg dus. Er is altijd een kaart bij, die U net nodig bebt En hier is kiezen overbodig! Want het staat zo vast al9 een huis, dat U voor Uw was Snel werkend Sneeuwwit gebruikt. Dat is immers het beste voor Uw goed, voor Uw wasgerei en Uw handen! Snel is Uw was gedaan: wit en fris en dóór en dóór - tot tussen de fijnste textielvezels helder en schoonU kunt niet meer verlangen. Dus voor altijd Snelwerkend Sneeuwwit met veel meer schuim en een veel vetter sop! Haal vlug wat pakken in huis voor nü en voor volgende week, dan krijgt U die schitterende Klok-toeristenkaart! De voor raad kaarten is beperkt! Ook de bovenkleppen van Sneeuivivit uit de Klok-Verrassingspak ketten zijn geldig voor deze kaarten

Leidse Courant | 1955 | | pagina 8