VaKóien&Uideteti ap fPxta&uacantie ZATERDAG 9 APRIL 1955 DE LEIDSE COURANT DERDE BLAD PAGINA 4 Een andere opname uit Galtür in Oostenrijk, vanwaar z. K. H. Prins Bernhard met de Prinsessen Beatrix en Irene per rendierslede en per ski vertrok naar Klostersaan ce andere zijde van de grens in Zwitserland, waar H. M. Koningin Juliana met de beide jongste Nederland se prinsessen op de aankomst van de prins en de beide oudere zusjes wachten. Op de foto van links naar rechts: prinses Irene, Z. K. H. en prinses Beatrix, op weg naar het bergland boven Galtür, waar de lange tocht zou aanvangen. In het schilderachtige, EdnbeSchenen, bergland rondom het Zwitserse wintersportcentrum Klosters werd deze foto gemaakt van H. M. Ko ningin Juliana (1.) en H. K. H. Prinses Mar griet (midden) voor de aanvang van een ski tocht van de vorstelijke vacantiegangers. Een van de leden van het gevolg is bezig de ski's van prinses Margriet te bevestigen Z. K. H. Prins Bernhard gefotografeerd in Gal tür, naast de rendiersle den waarop de prinses sen Irene (voor) en Bea trix een plaats hebben gevonden voor de lange tocht naar H. M. Konin gin Juliana en de beide jongste prinsessen in Klosters in Zwitserland. De prins maakte deze tocht op de ski en te voet. In het Zwitserse wintersport- centrum Klosters, dicht bij de grens van Zwitserland en Oostenrijk, geniet H M. Ko ningin van Paasvacantie in de sneeuw. Deze telefoto toont de landsvrouwe tijdens een ski-tocht in de mooie omge ving. Deie foto van de belde oudste Nederlandse prinsessen. H. K. H. Prinses Beatrix en H. K. H. Irené werd gemaakt in Galtür voordat de vorstelijke vacantiegaugsters zich hier een plaatsje soL-.ten op de rendiersleden, welke hen naar Klosters in Zwitserland ozuden brengen, waar zij H. M. Koningin Jjpliana en hun beide jongere zusjes hopen te ontmoeten Van de sneeuw naar de warme landen: Al de sneeuw op deze pagina kan niet uitwissen, dat er ook nog gebieden zijn waar de zon onbarmhartig op de stervelingen schijnt. De heren Bos-Eijssen (rechts) en J. F. de Mooi (links) vertrekken vandaag voor een monsterrit AlkmaarBagdad. De afstand heen en terug bedraagt lt.Mt km. In 14 dagen willen zij uit en thuis zijn. Nog een opname van H.M. Koningin Juliana en H.K.H. Prinses Margriet, genistend van een vacantie in het wintersportcentrum Klosters in Zwitser land, dicht bij de Zwitsers-Oostenrijkse grens. H.M. en de Prinses zijn hier te voet op weg naar Klosters en dragen een gedeelte van hun ski-uitrus ting bij zich.

Leidse Courant | 1955 | | pagina 12