THEE PRUZEN gaan omlaag I deGruyter oeGruyters Raad gaat bomen kappen en nieuwe lichtmasten plaatsen Frisse vreugde ELKE MORGEIN B.B. in Oegstgeest op 61 pet. van de nodige sterkte Gonfectiefabrikant en de boekhouder van hetzelfde gestreepte laken een pak ;AN J EEKSTE BLAD - PAGINA 3 OEGSTGEEST In vorige nummers hebben we reeds vermeld enkele voorstellen, die Woensdag 23 Maart in de raadsver gadering te Oegstgeest worden be handeld. De agenda vermeldt ook nog het omhakken en verkopen van de grote bomen in het Wilhelminapark. De bewoners van dit park hadden zich tot B. en W. gewend met het verzoek de aan weerszijden van de lanen staande bomen dit voorjaar te doen kappen. Deze bomen zijn im mers in de loop der jaren opgegroeid tot grote eiken en beuken bomen, die alle zonlicht uit de kamers aan de voorkant wegnemen en vocht ver oorzaken. In de plaats van deze bo men zullen nieuwe bomen van een nog nader door B. en W. vast te stel len soort worden geplant. Dit alles als 't voorstel wordt aangenomen. B. en W. vragen voorts een crediet van 6800 voor de plaatsing van 8 electrische lichtmasten aan de Haar lemmertrekvaart vanaf de Kwaak- laan tot aan de grens van de gemeente Leiden. De kosten van verlichting tevens van de Kwaak- laan met 8 lichtpunten zijn geraamd op 14.700. Dit achten B. en W. niet verantwoord. Tegenover de Kwaak- laan wordt een lantaarn geplaatst bij 't begin en ook bij het einde. Te vens zal men een lantaarn plaatsen voor de huizen aan de Haarlemmer trekvaart dicht bü de Postbrug en de grens met de gemeente Sassen- heim. De kosten hiervan bedragen 400. Ook stellen B. en W. voor met de Stedelijke fabrieken van gas en electriciteit te Leiden een nieuwe overeenkomst aan te gaan. Volgens de bestaande overeen komst bedraagt het electriciteitsta- rief van de straatverlichting nu 15 K- cent per kwh. Volgens de nieuwe overeenkomst zal de verlichting worden geleverd tegen een tarief dat als regel leidt tot een gemiddelde prijs van ongeveer 10 ct. per kwh. Bij een afname van ongeveer 200 000 kwh betekent dit een jaar lijks voordeel van onpeveer f 11.000. Volgens de nieuwe overeenkom sten moet Leiden tot uitbreiding van het kabelnet overgaan tegen nader door Leiden op te geven voorwaar den, welke in de gegeven omstan digheden zo gunstig mogelijk wor den gesteld. De datum van ingang der nieuwe overeenkomsten is be paald op 1 Jan. 1954. Leiden is echter bereid een verrekening over het jaar 1953 op te stellen op basis van de nieuwe overeenkomsten en wel zal dit in ieder geval geschieden voor het voor straatverlichting verschul digde en voor zover dat uitvoerbaar is ook voor de gemeente gebouwen. Daar aanleiding van het rapport van de commissie ad hoe inzake vergoe dingen toe te kennen aan pachters delen B. en W. mede, dat de raad, indien zij het rapport der commissie (benoemd in de vergadering van 16 Febr.) wil volgen, eerst moet beslui ten tot instelling van een comm. van voorbereiding als bedoeld in art. 60 le lid der gemeentewet. De benoe- LEIDERDORP S. Nieuwenburg vierde zilveren ju bileum. - De heer S. Nieuwenburg herdacht Woensdag het heuglijke feit, dat hü 25 jaren gewerkt had bü de N.V. Verenigde Touwfabrieken te Leiderdorp, waar hij werkzaam is als spinner. Des morgens werd de jubilaris, diens echtgenote en zijn twee zonen per auto van huis gehaald om door de directie te worden ontvangen. De directeur, de heer J. van De venter, memoreerde in zijn toespraak dat de jubilaris meerdere kwalitei ten in zich bergt, en aldus niet alleen een goed spinner is, maar bovendien nog andere adspiraties heeft. De ju bilaris heeft zich ii al die jaren doen kennen als een vakkundig medewer ker met een prettig karkater. Met de beste wensen voor de toe komst bood spr. de heer Nieuwen burg de zilveren V.T.-legpenning alsmede een gratificatie aan. Het lid van de Ondernemingsraad, de heer J. Th. Hensing, wenste de jubilaris bij dit jubileum geluk als medewerker bij de V.T., maar ook als vriend. De heer Jac. Schouten, baas van de Spinnerij, deed zijn gelukwensen ver gezeld gaan van een cadeau een paar fraaie motorlaarzen namens het jubileumfonds. De jubilaris dankte de directie en andere sprekers. Na het officiële gedeelte bleef men nog enige tijd gezellig bijeen, waarna de jubilaris in huiselijke kring ver der feest ging vieren. Z0ETERW0UPE- LEIDERD0RP Filmavond K.A.B. Op Maandag 21 Maart a.s. wordt in de grote zaal van het parochiehuis het prachtige filmwerk gedraaid van de Franse filmregisseur Duvivier „Golgotha". Voor zover de ruimte het toelaat zijn alle parochianen welkom. Aan vang der voorstelling 8 uur. VERLOREN EN GEVONDEN Verloren: bankbiljet, glacé heren handschoen, halssnoer, kinderporte- monnaie met inhoud, kinderwant, vulpotlood, liniaal, kinderpantoffeltje, baddoek en zwembroekje, nylonkous in cellofaanzakje, kinderslede, wollen sjaal, weggelopen een hondje en een poes. Gevonden: een paar kinderwantjes, wollen handschoenen, wollen kinder wantje, kinderringetje, hoofddoek, zakdoek, lederen motor want, dasspeld, enig klein geld, kinder pantoffeltje kinderwantje, vulpen en ballpoint in étui, een paar kinderwantjes, baby wantjes, bivakmuts. Inlichtingen te bekomen op het Groepsbureau der Rijkspolitie, Aoca- cialaan 20. mine van de voorzitter en leden moet geschieden door de raad. Voor deskundige adviezen stellen B. en W. voor een crediet te geven van 1000 ten laste van het grondbe drijf. De leden krijgen bij goedkeu ring door de raad een presentiegeld van 5.per vergadering. De werkzaamheden der commissie zijn: voorbereiding van zaken, waar- (Advertentie) over de raad heeft te besluiten, tot toekenning van overbruggingsuitke ringen aan pachters van gemeente eigendommen, wier pachtovereen komst geheel of gedeeltelijk niet wordt verlengd en die daardoor mo gelijk ernstig in hun maatschappelijk bestaan worden getroffen, dan wel bijzonder kosten moeten maken voor overplaatsing van hun bedrijf. Geslaagde contactavond Wijk VII (Oegstgeest) van de A Kring Leiden van de Bescherming Be volking hield een geslaagde contact avond voor noodwaohters en belang stellenden in het gebouw Irene. Het was de heer A. P. de Rooy, wijkhoofd v»an Oegstgeest, die de avond opende met een welkomst- speech, waarin hij de burgemeester, de gemeentesecretaris en de heer Ha gendoorn, leden en belangstellenden dankte voor hun komst. Hij hoopte, dat de gedachte van de ze avond, om de noodwachters met el kaar in contact te brengen, zou sla gen en gaf nog even in het kort een uiteenzetting over het B.B.-werk, waarbij hij met vreugde aantekende, dat sinds 7 April 19-54 de B.B. in Oegstgeest gegroeid was van 54 naar 61 pet. van de nodige sterkte. Het was zijn wens dit jaar de 100 pet. vol te krijgen. Het hoofd van de E.B. van de A Kring Leiden, de brandweercomman dant S. W. Hagendoorn, kreeg hierna het woord en ging wat verder op de ziaken in. De heer Hagendoorn vroeg begrip voor het B.B.-werk en omschreef de noodzakelijkheid ervan en deed een beroep op aller burgerzin, die bij dit werk onmisbaar is. De doelstelling is immers het afwenden van een gevaar, zowel tijdens oorlog, als tijdens vrede en men is er dan ook mee gebaat om zo snel mogelijk hulp te kunnen bie den. Deze hulp, aldus spreker, eist voorbereiding en hiervoor zorgt de B.B. ruimschoots door cursussen, oefeningen e.d. En zijn momenteel 30 cursussen aan de gang, waarbij onge veer 1200 mensen betrokken zijn en zodoende hoopt men een goede grond slag te leggen voor het B.B.-werk, dat in georganiseerd overleg tot daden kan komen. Hij wees erop, dat mensen, die aan vankelijk niet erg enthousiast waren voor de B.B. er door het volgen van de cursus meer voor gingen voelen en prima B.B.-ers werden. De trainin gen zijir nu eens in de veertien dagen om niet te veel tijd van cursisten en instructeurs te eisen. Het is de opzet, aldus de heer Ha gendoorn, om de werkelijkheid zo dicht mogelijk te benaderen en dat dit mogelijk is bewees hij aan de hand van enige voorbeelden. Hij prees hierbij de Leidense wijk n» die 92 pet. van de mensen reeds boekte, waarbij hij opmerkte, dat de A Kring Leiden er zeer gunstig voorstaat in verhou ding met de rest van Nederland. Het was verheugend te noemen, al dus spreker, dat deze A Kring be schikte over blokwagens, waarvan men er een in de zaal geplaatst had, als enige kring in Nederland. Deze wagens zijn inderdaad op alles voor bereid en uiterst effectief ingericht met prima materiaal. De heer Hagendoorn hoopte, dat al len bezield werden van de ware B.B.- gedachte, al besefte hij wel, dat Oegstgeest nu niet de gemakkelijkste gemeente was voor de werving, maar hij hoopte, dat allen de noodzaak in zouden zien. Het is echter ook te wen sen, aldus spreker, dat daadwerkelijk uitrukken ons bespaard zal blijven, maar de mogelijkheid bestaat en daar om moeten we ons voorbereiden. En als het komt overvalt het ons, want Z0ETERMEER Wit-Gele Kruis. In „De Jonge Prins" hield het Wit-Gele Kruis zijn jaarvergadering. Voorzitter A. J. v. Well deelde mede, dat het afgelopen jaar een goed jaar is geweest. Rond 98 pet. van de Katholieke bevolking is lid. Ook in financieel opzicht kan men tevreden zijn. Vooral de nieuwe subsidie-regeling maakt een gezond financieel beleid mogelijk. De ver houding tot de zustervereniging is zeer goed, hetgeen bevorderlijk is voor het kruiswerk. Door deze sa menwerking was het mogelijk te be ginnen aan een consultatie-bureau voor kleuters, waarvoor de belang stelling zo groot is, dat binnenkort met een wekelijks spreekuur begon nen zal worden. De penn. gaf hierna een overzicht van de nieuwe subsidieregeling. Over het principe van subsidie heeft men van gemeentewege een ander stand punt ingenomen. Subsidie is niet meer het aanvullen van tekorten, maar een bijdrage in het werk der volksgezondheid door de kruisver enigingen verrricht. Het moet moge lijk zijn enige reserve te vormen, om mogelijke nieuwe taken op te vangen. Het jaarverslag van de secretaris maakte gewag van de geslaagde lote rij, die rond 1000.— opbracht en de eveneens zeer geslaagde moedercur sus. De penningmeester had een voor delig saldo van 1.766.62. De begro ting werd vastgesteld op 7479. Het magazijn leende 227 stuks ma terialen uit aan 161 leden. Ook dit jaar zal er. een actie ontplooid wor den tot versteviging van de finan ciën. Aangekondigd werd, dat in Mei a.s. een algemene doorlichting van de bevolking door de Fotu zal plaats vinden. het komt ineens, zonder aankondi ging en dan moeten we juist paraat kunnen zijn en kunnen steunen op 'n goede basis. Het eerste gedeelte van de avond werd besloten met een filmvertoning. Na de pauze ging de heer Hage- doorn in op gestelde vragen, o.m. over de taak van de nood wachter, de blok- organisatie, de verbintenis van de nood wachter, het eventueel ingrijpen i.v.m. de paraatheid, zoals deze nu is en enkele andere vraagstukken. Dat het werk van de B.B. niet overbodig is, bewees nog eens de film over de rampdagen 1953, waarin ons weer de ellende van deze dagen werd voorge schoteld en welke film wel degelijk de noodzakelijkheid van een Bescher ming Bevolking toonde. N00RDWIJK Zorgen rond de bijdrage aan de Stichting V.V.V. Er was een zeer bevredigende op komst bij de vergadering van de Kath. Middenstand, die werd gehou den in café De Beurs o.l.v. de heer M. C. J. Sedelaar. Voor het eerst waren voor deze vergadering ook de echtgenoten van de leden uitgenodigd en verschillen den waren dan ook aanwezig. Er werd een uitgebreid filmpro gramma vertoond door de Midden standsvoorlichtingsdienst bestaande uit een zestal films, waarvan er ver schillende speciaal voor de winke lier zeer interessant waren. Vooral de film over de zelfbedieningszaken had, blijkens de discussie, die na de vertoning volgde, de volle aandacht van de aanwezigen. Na de filmvertoning sprak de g.a. kapelaan Mussert, nog een kort woord, waari» hij nog eens speciaal er op wees, dat de zakenman de zorg voor zijn geestelijk welzijn niet mag vergeten. De voorzitter maakte bekend, dat de Middenstandscentrale de volgende vacantieregeling aan B. en W. heb ben geadviseerd: slagers 12 t.m. 17 Sept. en 19 t.m. 24 Sept.; bakkers eerste groep 914 Mei en 5—10 Sept.; bakkers tweede groep: 16—21 Mei en 1217 Sept.; kruideniers 9 12 Mei, 5—8 Sept. en 16—19 Mei, 12— 15 Sept. Verder bleek ter vergade ring, dat ook de melkhandelaren een verzoek tot verplichte vacantie zul len indienen en wel voor de 2e en 3e week van September. Besloten werd enige leden te vra gen om te trachten een toneelgroep op te richten. Verder zullen de plan nen voor een uitgaansdag nader /or den uitgewerkt Tijdens de jaarver gadering op 19 April zullen een vier tal leden een inleiding houden van pl.m. 10 minuten, waarover gedeba- teerd kan worden. Voorts zal er in Mei nog vergaderd worden met als spreker de heer L. A. Alkemade over bedrijfsadministratie. Bij de rondvraag kwam Je bijdrage van de Middenstand aan de Stichting V.V.V. ter sprake. Het bleek, dat het geld voor dit doel nog niet erg rijke lijk toevloeit De voorzitter sprak in dit verband woorden als: „einde loze lijdensweg", blammage voor de middenstand" en „hele middenstand maakt zich zo belachelijk" enz. Uit alles bleek, dat de resultaten tot dus verre bedroevend zijn. Enige leden stelden zich uit de vergadering be schikbaar, om nog eens opnieuw hun schouders onder dit werk te zetten. Kath. Bond voor het Gezin. De Kath. Bond voor het Gezin gaat in Noordwijk steeds meer aan belang stelling winnen. Dat bleek, toen in „Flora" extra stoelen aangevoerd moesten worden, om de vele bezoe kers een plaatsje te geven. Broeder Pius gaf deze avond zijn vierde en. laatste causerie in de pae- I. dagogische reeks, welke hij in de af- j gelopen winter voor een op iedere 1 bijeenkomst toenemend aantal ouders heeft gehouden. De voorz. van de afdeling, de heer S W. Neefjes, sprak in zijn ope ningswoord zijn vreugde uit over deze grote opkomst en heette in het bij zonder welkom deken Brinkman en pater Peterse. Spr. wees op de be langrijkheid van het te behandelen onderwerp. Want juist de ontwikke ling van de persoonlijkheid in de pu berteitsjaren is beslissend voor het gehele verdere leven. Op de hem eigen aantrekkelijke wijze behandelde broeder Pius hierna de moeilijkheden en mogelijkheden bij de opvoeding van de opgroeien de jeugd. Na de pauze ontwikkelde zich een leerzame en geanimeerde gedachten- wisseling. Aan het einde van de avond dankte een van de aanwezi gen en de voorzitter de spieker op deze avond en deelde hij nog mede, dat de activiteit van de Bond in de komende zomermaanden wellichtaiiet zo in de openbaarheid zou treden, doch dat in het najaar hopelijk weer met een nieuwe serie belang rijke bijeenkomsten kan worden ge start. Kon. Mij v. Tuinbouw Hoewel het gure weer het niet aanlokkelijk maakte, was de maandelijkse bijeen komst in hotel „Het Hof van Hol land" gisteravond goed bezocht en wel speciaal door de dames. Voorz. P. de Groot wees er op dat de gehele natuur klaar staat voor de lente, al leen is 't wachten op mildere tempe raturen. Door de voorz. en enkele be stuursleden is gevolg gegeven om de opening van Hukasch tentoonstelling bij te wonen en dezen hadden niet an ders dan lof van de ingezonden bloe men en planten en over de deskun dige organisatie. Bij voldoende deel name zal per 1 April wederom een bindcursus worden georganiseerd on der leiding van de heer H. Schipper. Opgaven kunnen geschieden bij het bestuur, het lesgeld werd bepaald op 15.Door de goede zorgen van de fa. Groeneveld en Lindhout is het Lathyrus zaad uit Engeland aangeko men, zodat ook dit jaar weer een spe ciale Lathyrus expositie zal gehouden worden. Van het H.B. was een schrij ven ingekomen voor het geven van voorlichtingsavonden over de teelt van bloemen en planten. Eenparig was men het er over eens dat deze kosten voor de afd. vermeden kun nen worden, omdat de afd. genoeg leden telt, welke deze voorlichting zelf kunnen geven. Besloten werd de volgende vergadering in bespre king te brengen het organiseren van een excursie van de tentoonstelling 1955 in de Ahoy-gebouwen te R'dam, terwijl ook onder de aandacht werd gebracht de film, welke de afd. Den Haag op 27 April zal geven „De taal der dieren", welke ten volle een be zoek waard zal zijn. Het bestuur verwachtte binnenkort weer een oproep voor de Natuur- wacht, welke tot nog toe door de wei nige doortastendheid nog niet zijn beslag heeft gekregen. Binnenska mers wordt weer gewerkt aan een Bloemenfeest te Noordwijk, de afd. zal natuurlijk hieraan deelnemen doch verwacht, dit dan ook van alle leden. Ontwerpen voor mozaiken waarvoor Noordwijk zich zo buiten gewoon goed leent kunnen voor de Aprilvergadering worden inge diend. De keuring van de ingezonden bloemen en planten was v. d. Berg Smit 8Yi p., mej, Komemr 8 p. en v. d. Burg 5Yi p. Door het lid mevr. Toxopeus werd hierna een aardige beschouwing gegeven over gewoon ten, toestanden en leven in Indonesië. Nationale Duin- en Strandcross Morgenmiddag te half vijf precies zal het startschot weerklinken, dat een uitgelezen schare athleten in bewe ging zal brengen voor de Nationale Duin- en Strandcross. Zeventig athle ten uit alle delen van het land zullen met elkaar in het zware parcours de strijd aanbinden. Bij de senioren, die om ongeveer kwart voor vijf van start gaan staan de papieren van de Ned. Crosscountry-kampioen Vergeer uit Boskoop (no. 25) het best, hoe wel wij vertrouwen dat Paul Chris- tiaanse hierbij nog wel een woordie zal meespreken. De start heeft plaats voor „Seinpost" op de Koningin Wil- helmina Boulevard. WASSENAAR Over!.: Amoldus Schut, 69 jr,; Wil helmus Couwenberg 85 jr. Christina E. Hiebendaal, 80 jr.; Margaretha M. van de Pauvort, 30 jr.; Guillaume L. J. Holle, 81 jaar. f 55.000 voor een woninginrichting Tijdens de behandeling van eeiv zaak tegen de 62-jarige L. uit Zand- voort, die zich gistermiddag moest verantwoorden wegens het doen van een valse aangifte voor de omzet belasting. heeft de Haarlemse recht bank overeenkomstig het verzoek van de officier van justitie bevolen tot onmiddellijke gevangenneming van de verdachte. De officier van jus titie had een gevangenisstraf van een jaar geëist en een bevel tot onmid dellijke aanhoud ing Hij vreesde, dat L. ons land zou verlaten en dan zal het moeilijk zijn hem terug te krijgen want voor het feit, waarvan hij verdacht wordt is geen uitlevering mogelijk. De presi dent deelde mede dat als verzocht zou worden verdachte alsnog op vrije voeten te stellen en deze een cautie zou storten de rechtbank nader zal overwegen of het bevel tot gevangen houding opgeheven kan worden. Familiedienst, De Zandvoorter had in de periode van Mei 1952 tot December 1953 98.000 gulden te weinig aan omzet belasting betaald. Hij was confectie- fabrikant en voerde grote orders voor overheidsinstanties uit voor het leveren van uniformen. Gebleken is dat verdachte voor privé-doeleinden 55.000 gulden had uitgegeven o.a. voor aankoop en inrichting van een villa voor een familielid. Getuigen van de belastinginspectie deelden mede, dat uit de boeken is gebleken, dat genoteerd waren bedragen voor nog te betalen omzetbelasting. Ook had verdachte eind 1951 op eigen aangifte achterstallige omzetbelas ting betaald. Een 49-jarige boekhouder had zich eveneens te verantwoorden wegens het doen van valse aangifte. Hij had de biljetten mede ondertekend on danks het feit dat hij de fabrikant gewaarschuwd had dat het wel eens verkeerd zou kunnen gaan. Tegen deze verdachte eiste de officier van justitie een gevangenisstraf van drie maanden. De rechtbank zal op 31 Maart uitspraak doen. Verkeerd begrijpende dame gegrepen Een 56-jarige dame uit Blaricum, die van diefstal in een Hilversumse zelfbedieningswinkel werd beschul digd en tot 14 dagen gevangenis straf werd veroordeeld, heeft gister middag in hoger beroep voor het ge rechtshof te Amsterdam een beken tenis afgelegd. In de N.V. „Kijk Grijp" te Hil versum had zij op 30 Juni een busje nescafe en een pakje thee schielijk in haar boodschappentas gestopt, ter wijl ze de andere goederen, zoals dat behoort, in het door de winkel ver strekte mandje bij de kassa ter af rekening toonde. Ter zitting van het hof werd opgemerkt, dot ze zeer be middeld is en zeker niet uit financiële nood tot deze diefstal was overge gaan. Nu de verdachte bekende achtte de procureur-generaal een geldboete van 50.een voldoende bestraffing. De raadsman meende, dat zijn cliënt ontslagen moest worden van rechts vervolging, aangezien zij zich niet aan de hier ten leste gelegde diefstal zou hebben schuldig gemaakt, doch aan verduistering. Het hof zal op 31 Maart a.s. uit spraak doen. Marktberichten LEIDEN. 18 Maart. Vee. Aan gevoerd: 10 stieren, 160 melkkoeien, 400 vette koeien, 115 varekoeien, 14 vette kalveren, 469 nuchtere kalve ren, 100 vette schapen, 60 weidescha- pen, 172 vette lammeren. 76 weide- lammeren, 55 varkens, 283 schram men, 537 biggen, 2 paarden; totaal 2462 stuks. Prijzen: stieren 305425; slacht- stieren 2.252.40 sch. gew.; melk koeien 710960; vette koeien 2 2.75 sch. gew.; varekoeien f 430— 6f0; vaarzen f 500—775; pinken 2.85 lev. gew.; nuchtere kalveren f 360—450; vette kalveren 2.20— 33—40, 0.90—1.10 lev. gew.; vet te schapen 100145; weideschapen f 140160; vette lammeren 100 140; shchapen 1 lam 150175, 2 lam. 180210; zeugen 280400; schrammen 65—110; biggen f 40 55; 2 paarden; 9 geiten. I Handel: melk-, varekoeien, vaar- 1 zen en pinken traag, vette koeien goed; nuchtere kalveren vlot; scha pen en lammeren stug, duur; zeugen, schrammen en biggen stroef. TBC-vrije afd. zeer grote aanvoer (164). Kaas. Aangevoerd 14 partijen Goudse kaas; le kwaliteit 231 236, 2e kwaliteit f 227230. handel lui. LEIDSCHENDAM, 17 Maart. Groente Rijensla A 15.0019.90; Rijensla B 9.00—12.60; Kassla A 9.50—13.80; Kassla B 6.50—8.30; Stoofsla 53—61; Spinazie 5361. ROELOFARENDSVEEN, 17 Maart. Bloemen. Anemonen 5273, BI. druifjes 1527, Rose Copland 89 1,20, Golden Harvest 831,15, v. d. Eerden 911,22, Zenober 6791, Piccadilly 921,12, Moederdag 1,00 1,20, Crown Imperial 6295, E. Eddy 751,07, Weber 8299, Bandoeng 92—1,09, White Sail 79—1,04, W. Pitt 811,07, Sultans 7283, Albino 1,00 1,20, Prunus 991,04, Campfire 82 97, Rijzende Zon 7782, Gen. de Wet 871,03, Bartigon 831,05, Her Grace 7992, Krelage 7085, Carara 1,001,20, Parkiettulpen 1,201,60, Dubbele tulpen 4982. Narcissen: Firetail 4147, Actea 3949, Sc. Ele gance 4147, Early Glory 4759, Golden Spur 5456, Whrestler 53 61 per bos. j KORTING BLIJFT MAAR 10°/o A Altijd de lekkerste thee, altijd de geurigste thee en een extra besparing door 10% korting Zie het raambiljet voor de nieuwe prijzen. DE KOFFIE EN THEEZAAK

Leidse Courant | 1955 | | pagina 3