DUINSTREEK Pastoor W. N. van Leeuwen f DONDERDAG 18 NOVEMBER 1954 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 3 ZOETERWOUDE—LEIDERDORP Pastoor W. N. van Leeuwen van de parochie O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te ZoeterwoudeLeider dorp is gisteravond, toen hij bij een van zijn parochianen op huisbezoek was en juist aanstalten maakte om te vertrekken, plotseling onwel gewor den en kort daarna overleden. Ka pelaan Grijpink, die direct gewaar schuwd werd, diende de pastoor nog onder voorbehoud het H. Oliesel toe. Het stoffelijk ovérschot van de her der is gisteravond naar de pastorie overgebracht. Pastoor Van Leeuwen, die de leef tijd van 54 jaar bereikte, kwam drie jaar geleden naar Meerburg. In de korte tijd van zijn pastoraat heeft hij zeer veel voor de parochie gedaan. Met voortvarendheid heeft de thans ontslapen herder het verenigingsle ven aangemoedigd. De bestaande ver enigingen wist de pastoor met acti viteit te laden en waar nodig richtte hij nieuwe verenigingen op, o.a. een plaatselijke afdeling van het Wit- Gele Kruis. Met weinig kosten wist pastoor Van Leeuwen, die bisschop pelijk inspecteur van het onderwijs was, een kleuterschooltje, waaraan zeer veel behoefte bestond, in te richten. Hij was ook een ij veraar voor de volkszang en reeds vrij kort na zijn benoeming in Meerburg werd er een Schola Cantorum opgericht Pastoor Van Leeuwen had grote plannen ten aanzien van het inte rieur van de kerk. Veel vernieu wingen en verbeteringen wilde hij uitvoeren en daartoe werd een fonds gesticht, dat zoals hij zelf onlangs nog verklaarde „aardig liep". De tijd om deze plannen uit te voeren is hem niet meer gegeven, maar zijn opvolger zal reeds een financiële ba sis vinden, waarop verder gewerkt kan worden. Pastoor Van Leeuwen werd op 1 November 1900 te Den Haag gebo ren en op 6 Juni 1925 priester gewijd. Hij was kapelaan te Pijnacker, Vlaar- dingen, St. Antonius Abt te Rotter dam en aan de parochie van St. Ge- rardus Majella te Den Haag. Acht jaar was kapelaan v. Leeuwen verbonden aan de parodhie van de H. Laurentius te Alkmaar, waar hij al zijn krachten wijdde aan het werk voor de S.F.L.-jeugd. Van Alkmaar ging pastoor Van Leeuwen naar zijn eerste pastoors plaats, Burgerburg. In de vier jaar, dat hij daar verbleef deed hij veel voor de uitbreiding van de kathölie- R0E10FARENDSVEEN „PANCRATIUS" SPEELDE „SUUSKE PERDAEMS". Het is van de toneelver. „Sr. Panf cratius" een zeer goede gedachte ge weest om op de ter gedegenheid van haar 45-jarig bestaan aan de dona teurs té geven extra uitvoering, het door Ko Keepers geschreven toneel spel „Suuske Perdaems" ofwel „De Koster van d'heikant" ten tonele te brengen. En mede doordat de spelers zich voor de weergave van dit stuk eens extra hadden ingespannen, wisten zij hiermede te bereiken, dat een dankbaar en tevreden publiek, zij het reeds na middernachtelijk uur, met de herinnering aan een zeer mooie toneelavond huiswaarts konden keren. Het toneelspel „Suus ke Perdaems" speelt zich af in een Brabantse pastorie, waar wij kennis maken met pastoor de Beukelaar (P. Pouw) en Miebeth zijn huishoudster (mej. Dora Schrama). Met Suuske Perdaems (P. Hoogenboom) en dok ter Frangois (Aad Verdel) zijn dit hoofdfiguren uit het verhaal. Zonder de andere medespelenden iets te kort te doen, mag toch allereerst aange tekend worden dat vooral het voor treffelijk spel van deze vier het wel slagen van deze avond bewerkt heeft. Door een ongelukkig toeval wt>rdt een houtvester door het ge weer van de op jacht zijnde dokter Frangois dodelijk getroffen. Deze weet zich een alibi, zij het dan een vals, te verschaffen, waardoor Freek Nelemans, een stroper, van deze moord verdacht wordt en mede dank zij de getuigenis van dokter Fran cois hiervoor veroordeeld wordt. Als de vrouw van Freek Nelemans komt te overlijden wil dr. Frangois iets van zijn laffe daad goed ftiaken en neemt diens pasgeboren zoontje tot zich, welke hij gelijktijdig met zijn eigen dochtertje groot brengt. Deze pleegzoon en dochter willen gaan trouwen. Dit stelt dr. Frangois, die na zijn daad niet meer practiserend katholiek is voor de moeilijke keuze van zijn eigen verdoemenis of het geluk van zijn kinderen op te offe ren. Dan begint de grote taak van pastoor de Beukelaar, welke Suuske Perdaems een aankomende zwerver als koster aanneemt. Deze Suuske Perdaems blijkt de onschuldig ver oordeelde Freek Nelemans te zijn. En juist deze Suuske Perdaems toont tenslotte onder zijn ruwe bolster een gouden christenhart te bezitten, door zijn haat en wrok te overwinnen en voor het geluk van beide kinderen de daad van dokter Frangois te ver geven. Door zijn eigen zoon over het bestaan van zijn eigen vader in on wetendheid te laten, verwisselt hij zijn eendaags kosterpakje weer voor zijn zwerversplunje en trekt weer verder. Rondom de dramatische draad van het verhaal was vele kos telijke Brabantse humor verweven. Ongetwijfeld zal de toneelver. Pan- cratius met de herhaling op heden avond en Vrijdag en Zaterdag volle zalen weten te trekken. Vermelden wij tenslotte nog, dat regisseur Th. Wesselman, welke tevens weer voor een prachtige decorschildering had zorg gedragen, met een korte inlei ding opende, alsmede dat burge meester E. J. M. Kolfschoten en echtgenote deze eerste avond met een bezoek vereerden. ke school en voor verfraaiing van het interieur van de kerk. In November 1951 kwam hij naar Meerburg als opvolger van pastoor F. A. M. Her mans. Hedenavond om half acht wordt in de parochiekerk het Rozenhoedje gebeden voor de overledene. ALPHEN AAN DEN RIJN AUTOBOTSING. Op de wegsplitsing Nieuwe Sloot Provinciale weg te Alphen a. d. Rijn vond Woensdagmorgen omstreeks 9.30 uur een botsing plaats tussen een vrachtauto en een luxe auto, waarbij aan beide zijden grote mate riële schade ontstond. De luxe wa gen werd wel het zwaarste bescha digd. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. Op de Provinciale weg reed in de richting van de Herenweg een vracht- aut bestuurd door de heer A. Koster te Alphen a. d. Rijn. Achter hem reed de heer W. den Hertog, eveens te Alphen a. d. Rijn woonachtig met zijn luxe wagen. De eerstgenoemde wildie links de Nieuwe Sloot op zwenken op het moment, dat de luxe auto hem al had ingehaald en wilde passeren. Het gevolg was, dat de beide auto's op elkaar inbotsten met het bovengemeld gevolg. M.A.C. Rijnland. Tot besluit van het seizoen hebben de leden van de Motor- en Auto Club „MAC" Rijn land een korte maar ingewikkelde puzzlerit gehouden, over een afstand van 45 km., uitgezet door die heren H. M. Kok en A. v. d. Meens. Deze heren hebben de route zo moeilijk gemaakt,, dat prac.tisch .geen .der deel nemers zonder een groot aantal strafpunten de rit' tot een einde heeft gebracht.. Er werd gestart bij café „Sport- lust" aan de Steekterweg. De rit moest met een gemiddelde snelheid van 30 km. worden gereden. Er wa ren 12 controleposten uitgezet. In de afdeling auto's werd eerste de heer W. Roest uit Bilderdam met} 26 strafpunten; 2e de heer J. Lemkes uit.Alphen a. d. Rijn met 49 strafpun ten en 3e de heer N. G. Groothuijse met 50 strafpunten. Van dé deelnemers op motoren be haalde de heer H. Geerlings uit Ter- Aar de le prijs met 124 strafpunten. Tweede werd de heer J. Reijneveld, eveneens uit Ter-Aar met 158 straf punten en 3e de heer K. Tensen, ook uit Ter-Aar, die 163 strafpunten kreeg. De heer J. J. de Grauw, voorz. van „MAC" Rijnland reikte in „Sportlust" de prijzen uit. Aanbesteding. Het gemeentebe stuur heeft openbaar aanbesteed de vernieuwing van de riolering en de bijkomende werkzaamheden in de Zaalbergstraat, Torenstraat, Oranje straat, Van Dijkstraat, Dwarsstraat, Conradstraat, Hozeveld en een ge deelte van de Prins Hendrikstraat. Hiervoor waren 14 inschrijvingen: J. van Wieringen Alphen ƒ149.700. Oudenes en Turkenburg, Alphen 148.750.De Rooij, Vleuten 127.300.Samsom, OegstgeestJ 125.000.Otto Linzel te Soest 123.960.Stuijfzand, Leiden I 123.700.P. v. d. Dool, Bergam bacht 122.440.—, Van Staveren en Versluijs, Gouda 122.200.West- landise Wegenbouw, Rijswijk 121.000, H. Zanen, Bergambacht ƒ119.712. Hulsebosch, Amsterdam 119.445. H. de Baat, Amsterdam 119.000. L. v. d. Geer, Leiden 118.200. Gebrs. Wagenaar, Loenersloot 114.000.—. De begroting was 135.000.De gunning is aangehouden. Sluiting postdui venseizoen. - Wo en sdagavond hielden de deelne mers aan de wedvluchten van de Postduivenconcourscommissie „Rijn en Gouwe", in café ,,'t Centrum" te Alphen a. d. Rijn een bijeenkomst tot sluiting van het postduiven-sei zoen 1954. De voorz., de heer C. Langendijk, gaf een overzicht van het afgelopen seizoen en herinnerde aan de zeer goed geslaagde wedvlucht ten bate van het Roode Kruis. Spr. deelde mee, dat de plannen van de Postdui venvereniging „De Blauwband" te Al phen a, d. Rijn, oip te komen tot de stichting van een eigen clubgebouw, in zeer ver gevorderd stadium zijn. Hij riep aller medewerking in zodra in enigerlei vorm een beroep op de leden zal worden gedaan. De kampioenen Gebrs. de Wit (Koudekerk a. d. Rijn), H. van Veg- ten en de combinatie K. Hoogenes Hölscher (Alphen a, d. Rijn) ontvin gen een herinneri ngs-7 ui 1 Het duo Hoogervorst en Augusti- nus uit Noordwijk verzorgde het ge-, zellige gedeelte vam de bijeenkomst.! BODEGRAVEN „Des Soudaens Dochterken". Steeds groter wordt blijkbaar de belangstel ling voor de uitvoeringen van „Onze Parochie". Er was hoegenaamd geen plaatsje onbezet, toen de heer A. Ver hoef de aanwezigen begroette, in het bijzonder pastoor Schulte uit Meije, kap. J. Voortwist en rector Konijn. Deze avond werd verzorgd door de toneelgroep Contra Toren- tem, die 't toneelspel „Des Soudaens Doc.hterken" voor 't voetlicht bracht, dit is een spel in 4 bedrijven in een vrije bew/i-king naar het gelijknamig Middeleeuws Geestelijk lied van Ad Bevers. Rozemond, sultansdochter, zal op haar 17e verjaardag worden uitgehuwelijkt aan groot-vizier Has san. Zij houdt echter van haar jeugd vriend Basil, maar meer nog van de maker aller bloemen. Basil wordt verdreven en leert bij een kluizenaar God kennen. Hij tracht vergeefs Ro zemond voor zich te winnen maar zij vindt haar bruidegom in Hem, die al le bloemen maakt. Het was een hele onderneming dit spel te brengen, dat niet alledaags is. De aanwezigen heb ben enkele uren lang kunnen genie ten van een bijzonder goede opvoe ring, van een gezelschap waar geen zwakke speler bij was. Opvallend was de kledij, de grime en de toneel aankleding. Keurig de dictie en pri ma de rolkennis. Wellicht was de duivel iets te nadrukkelijk. Het dank woord van de heer Verhoef na afloop was dubbel en dwars verdiend. NIEUWVEEN Film over de reis ouden van dagen. - Ook dit jaar is van de reis van ouden van dagen een film opgeno men, die op 25 November, 's avonds om 8 uur in de zaal van de heer Bos man zal worden vertoond. Aan deze avond zullen „verder meewerken de „Waiki Hawains", verder zang, mu ziek en diverse één-acters zullen worden opgevoerd, en de heer J. Le- liveld zal op zijn speciale, humoris tische wijze, weer een uitgebreid mu zikaal verslag uitbrengen van de reis. De bejaarden zullen worden afge haald en thuisgebracht. Terwijl ook de traditionele verloting niet zal ontbreken. NIEUWKOOP VERBOUW GEMEENTEHUIS. Het gemeentehuis heeft een inwen dige verbouwing ondergaan, waar door de secretarie aanmerkelijk kon worden vergroot. Enige loketten zijn aangebracht, er is een behoorlijke wachtgelegenheid gemaakt, met een aardig zitje, terwijl ook de toiletge legenheid is uitgebreid. Een en an der is keurig uitgevoerd en blijkt 'n hele verbetering. Aanbesteding. De bouw van de eerste fabriekshal is aanbesteed. Fa. Stam en Visser: timmerwerk: B. Bo degraven: metselwerk; A. Blijleven: schilderwerk; T. Klapwijk: loodgie- terswerk. De klaprooscollecte in de ge meente Nieuwkoop heeft 81,50 op gebracht. 0UD-ADE Handbal. Hedenavond wederom trainen voor de handbal. De junioren worden verwacht om 7.30 uur. De senioren worden verwacht om 8.30 uur. LElD'SGHEfiD&M Bronzen Kruis. Burgemeester H. Banning heeft gisteren aan de Voor- burgseweg aan mevr. Langendoen- Snoeck namens het Ned. Rode Kruis, het bronzen kruis van verdienste uit- kend worden gebouwd op het terrein aan de Middelweg, dat door de ge meente ten behoeve van de bouw- spaarders is gereserveerd. Z0ETERMEER Maria-avond In het parochiehuis gereikt als erkening voor het vele heeft het Gilde een Maria-avond ge- liefdadige werk, dat mevr. Langen- geven, waarbij ook de leden van de doen reeds sinds een reeks van jaren KAV en Derde Orde waren uitgeno- verricht heeft. digd. Voor deze hooggestemde avond be LISSE Gemeenteraad. De raad komt bij een Vrijdagavond a.s. te 8 uur. Op de agenda staat o.m.: Voorstel om in beroep te gaan tegen een beslissing van Gedeputeerde Sta ten tot 't onthouden van goedkeuring aan de instructies voor het hoofd van de vleeskeuringsdienst en voor de hulpkeurmeesters; Voorstel inzake vaststelling van een nieuwe verorde ning ingevolge de winkelsluitingswet 1951; Voorstel tot hernieuwde vast stelling van de verordening tot wijzi ging van de verordening op de ver makelijkheidsbelasting; Voorstel tot wijziging van de gemeente-begroting 1954. K.A.V. De KAV hield een film avond, waarop door mej. Pot uit 's Gravenhage een lezing werd ge houden over haar reis naar en ver blijf in Amerika meer speciaal in dé omgeving van Detroit. Zij bleef uit voerig stilstaan bij het Amerikaanse leven en de verschillen met het leven hier te lande. Daarna werden enkele films over dit Amerikaanse leven aan de talrijk aanwezige leden vertoond. IJsclub Lisserbroek. Het was in ca fé „Het Wapen van Friesland" aan de Lisser Dijk een gezellige en genoege- lijke jaarvergadering van de IJsclub Lisserbroek, die onder leiding van de heer Mesman stond. De secretaris deelde mede dat 't notulenboek thans vol was en dat hierin niet minder dan 47 jaarverslagen stonden ver meld. De aftredende bestuursleden werden zonder stemming herbe noemd. Door het aftreden van de be» stuursleden C. v.d. Tang en K. Zwets loot die wegens zeer drukke werk zaamheden deze functie niet meer konden vervullen, alsmede door het bestuursvoorstel om het aantal be stuursleden met twee uit te breiden, was een verkiezing noodzakelijk. Een en ander had 'n vlot verloop en ach ter de bestuurstafel zullen thans me de aanzitten de heren H. Potman, J. Mens, J. van Breugel en P. Timmers Hzn. De leden W. Wijnhout en M. Wijnhout zullen blijkens het bestuur worden uitgezonden naar Hamar om te trainen, hetgeen de vereniging een bedrag van f 500.zal moeten kos ten. Het bestuur meent evenwel, dat deze uitstekende rijders, hun kans moeten hebben. EHBO De EHBO, afd. Lisse hield haar jaarvergadering in de Witte Zwaan. De heer Tanis bracht zijn jaarverslag uit, waaruit viel te con stateren, dat er in het afgelopen jaar veel tot stand is gekomen en dat de vereniging steeds voortgaat met het houden van cursussen en oefeningen Van de 50 leden zijn er 35, die het eenheidsdiploma EHBO bezitten. De samenwerking tussen de EHBO en de BB is voortreffelijk. De bestuursver kiezing bracht geen wijzigingen en met de voorgestelde contributie-ver hoging tot 5.per jaar werd ac- coord gegaan. WASSENAAR Aanbesteding bouwkaswoningen De bouw van de eerste 13 wonin gen, die door Wassenaarse ingezete nen zullen worden gebouwd met be hulp van de N.V. Bouwkas Neder landse Gemeenten heeft plaats gehad. Er kwamen 4 inschrijvingen binnen, resp. van J. Schouten, Leidschendam met f 189.800.van de fa. M. v. d. Bent en Zonen, Wassenaar met f 191.000.van de fa. Vogels en Zo nen, Wassenaar met f 197.800J 'ën van L. Schroder, Wassenaar met f 198.000.De gunning is aangehou den. De woningen zullen, zoals be stond grote belangstelling, de zaal was overvol. Op waarlijk meesterlij ke wijze heeft Pater de Lange, visi tator der Derde Ordè, een causerie gehouden over het leven van Maria. Alle gebeurtenissen tussen geboorte en ten hemelopneming werden uit voerig besproken. Ter illustratie wer den prachtige lichtbeelden vertoond, waarby van elke gebeurtenis repro ducties werden getoond van meester werken op het gebied van schilder kunst, gobelins e.a. In zijn causerie wees de spreker op het schitterende voorbeeld en de machtige bijstand, die Maria ons heeft gegeven en geven zal. Met klem drong pater de Lange er bjj de moeders op aan haar huis gezinnen toe te wijden aan Maria. De avond werd omlijst door stem mige declamaties van mej. A. Volle- bregt en toepasselijke zang van mevr. Westgeest. Deze avond is ongetwij feld een hoogtepunt in dit wintersei zoen. Wij vestigen er de aandacht op dat morgenavond de grote bazar ten bate van Gezinshulp om 7 uur officieel wordt geopend. Marktberichten GOUDA, 18 Nov. Kaas. Aange voerd 132 partijen. Prijzen 1ste kwal. 2 422.46, 2e kwal. 2.38—2.41, extra kwaliteit f 2.472.64 per kg. Haxioel flauw. 's-HERTOGENBOSCH, 17 Nov. Vee. Op de veemarkt van vandaag zijn aangevoerd: 7076 stuks vee, zijn de: 3027 runderen, 269 vette kalve ren, 761 nuchtere kalveren, 66 fok- zeugen, 276 slachtzeugen, 78 lopers, 2177 biggen, *05 schapen en 17 geiten. De prijzen waren als volgt: melk- en kalfkoeien 700900, guiste koeien 500750, zware soorten boven no tering, kalfvaarzen 575925, klam- vaaizen 500600, guiste vaarzen 475570, pinken 315400, gras kalveren 20028nuchtere fok- kal «/eren 80135, nuchtere slacht- kalveren 3549, zware soorten 52 80 drachtige zeugen 255340, lopers 7090, biggen 3460, schapen 70100, zuiglammeren 80 195 alles per stuk. Aanvoer van slachtvee: 910 stuks. Prijzen: extra kwai. vaarzen tot 2.80, le kwal. 2 f 0—2.70. 2e kwal. 2.40--2.50, 3e kwal 2.15—2.80, 3e kwal. 2.15— 2.25, vette stieren 2.302.40, worst- koeien 1.902.10, alles per kg. ge slacht gewicht; vette kalveren zware soorten 2.602.90, idem midden klasse 2302.50, idem lichte soor ten 1.902.25, nuchtere slachtkal- koeien slepend, de goede soorten 1.401.77, slachtzeugen 1.531.62, fijne jonge slachtvarkens f 1.761.80, alles per kg levend gewicht. Verdere mededelingen: ruime aanvoer van rundvee. Handel in melk- en kalf koeien slepend, dé goede hoorten werden prijshoudend verhandeld. Grote aanvoer van guiste koeien, over het geheel kalme handel met staan de pryzen. Aanvoer van jongvee iets minder, handel traag, prijzen moeilijk te nandhaven of iets minder. Korter aanvcer van vette kalveren, de lich te soorten kalme handel met iets la gere prijzen, de zware soorten wer den prijshoudend verkocht. Nuchtere slachtkalveren handel vlot met wat hogere prijzen. Schapen en zuiglam- meren werden redelijk goed verhan deld, prijzen bleven stationnair. Fok- zeugen bij korter aanvoer kalme han del, prijzen voor de minderé soorten lager. Grote aanvoer van lopers en biggen, de zware soorten prijshou dend, de lichtere trage handel met iets lagere prijzen. Grote aanvoer van slachtvee, de extra kwaliteiten vaar zen werden verkocht tegen onveran derde prijzen, de le en 2e kwaliten werden lui-slepend verhandeld, prij zen moeilijk te handhaven of minder. Weinig aanvoer van vette stieren, prijzen ongeveer als vorige week. Wori-tkoeien prijzen minder. Minder aanvoer van slachtzeugen handel trager met ïagere prijzen. ROELOF ARENDSVEEN. 17 Nov. Gr>ente. Tomaten A 3168, id. B f 39—83, idem C 20—34, idem CC 2021, idem afw. 2049, uien 1617, kropsla 2.506.20, glas sla 5.70—11 70, stoofsla 10—18, andijvie 618, bloemkool 935, breekpeen 1517 per 100. Bloemen. Asp. Plumovis 18 59 "ent, Alfretton 37—81 cent, Mil- lersdale 3856 cent, Cydonia 3959 cent, Herco 5561 cent, Chocod 44 61 cent, Kaufmann 4854 cent, Gol den Seal 5483 cent White Hope 6776 cent, Grace Land 4048 cent, Champion 4456 cent, Little Ame rica 52—59 cent, Nora 56—63 cent, Chastity 5062 cent per bos. Long Island 1519 cent. Little America 7 —12 cent, Cranfordia 811 cent, In dianapolis 815 cent, Am. Aanwinst 1518 cent. Cyclamen 2058 cent, Kalanchoe 2530 cent, Am. Anjers 1224 cent per stuk. TER AAR, 17 Nov.. Groente. Kassnijbonen 11 per 10 kg., witlof I 3643 cent, idem II 2129 cent, idem stek 6—17 cent, spruiten 32—37 cent, idem B 15 cent, glasspinazie 46 43 cent, glasandijvie 17—18 cent, andijvie 914 cent, tomaten 2044 cent, waspeen 913 cent, kroten 12 15 cent, idem stek 5 cent, sav. kool 16 een) rode kool 20 cent, groene kool 16—21 cent, uien 1720 cent, idem 5 cent, alles per kg.; sla f 2.606.30, per 100 stuks. Bloemkool B 21 cent, idem stek 9 cent per stuk, radijs 4 cenl, bospeen 25 cent, selderij 2—5 cent per bos, stoofsla 75 cent per kist. Peren: Bergamotte 12 cent, St. Remy 1011 cent. Appelen: Handappelen 67 cent, Zuccalmaglio Reinette 12 13 cent, Goudreinetten 21 cent al les per kg. Druiven 56 cent per half kilogram. ViNKEVELN, 17 Nov. Groente. Andijvié 1419 cent, 'boerenkool 11 17 cent, waspeen 2329 cent, witlof I 3446 cent en idem II 2032 cent per kg.; bloemkool 935 cent en knol selderij 411 cent per stuk; peen 14 32 cent, peterselie 58 cent en sel derij 610 cent per bos. M-fc droefheid geven wij kennis van het plot seling overlijden, nog voorzien van het H. Olie sel, van de ZeerEerw. Heer WILLIBRORDUS NIC0LAAS VAN LEEUWEN Pastoor van die Parochie van O.L.Vr. Onbevlekt Ontvangen te ZoeterwoudeLeiderdorp. N. M. GRIJPINK, kapelaan W. DE GROOT FR. VAN THIEL J. HEEMSKERK JO£. TUSSEN Kerkbestuur. Zoeterwoude, 17 November 1954. Hoge Rijndijk 88. Hiermede geven wij met droefheid kennis van het plotseling overlijden, nog voorzien van het H. Oliesel, van de ZeerEerw. Heer WILLIBRORDUS NICOLAAS VAN LEEUWEN Pastoor van de Parochie van O.L.Vr. Onbevlekt Ontvangen te ZoeterwoudeLeiderdorp. W. DE BOER W. TIJSSEN ADR. PIETERSE H. BROXTERMAN Armbestuur. Zoeterwoude, 17 November 1954. Hoge Rijndijk 88. Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje Bij het H. Doopsel stelden wij het onder de bescher ming van de H.H. J. P. BRANDENBURG W. M. BRANDENBURG w. d. VOORN MARIEKE Leiden, 17 November 1954. H. Rijndijk 59 7680 Voor de vele blijken van deelneming, betoond bij het overlijden van onze geiiefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader FRANCISCUS JOHANNES WESSELMAN betuigen wij onze hartelij ke dank. In het bijzonder aan de EH, Geestelijken, Dr. Muskens en Zr. Van Zwieten. Uit aller naam, J. P. WtESSEJLMAN Roe lof arendsveen 18 November 1954. Noordeinde 109. 7669 C. M. H. NAUTA Oor, Neus en Keelarts Zwitserse Anker Horloges GROTE KEUZE C. DE KEMP BOTERMARKT 12 Klas 4e lijst 525ste STAATSLOTERIJ 4e HOGE PRIJZEN S 1500 6904 16411 1000 5521 10881 10968 12296 13465 19973 21581 400 1788 2265 2434 3702 5489 6998 7329 8629 12646 12756 13718 15117 16105 17671 18394 19929 ƒ200 1194 1716 1751 3053 3739 3975 3980 4675 4724 5266 5830 6782 9127 9255 9456 10IJ84 10578 10756 11206 11686 11721 12765 13726 13767 14346 15415 17987 17998 20133 21137 21583 PRIJZEN VAN 80.— 1066 099 278 341 348 360 536 602 622 720 11065 109 141 178 201 264 267 281 343 383 444 506 628 728 814 880 12204 390 396 453 511 588 664 793 975 13221 238 329 330 331 358 383 477 549 555 662 800 847 14081 098 2.11 239 256 352 508 581 602 615 859 874 981 15034 082 120 142 146 230 323 418 422 45$ 514 522 501 785 864 947 10022 050 061 201 254 344 624 710 971 987 17066 073 109 115 258 284 502 575 760 848 907 921 18U83 125 217 311 568 582 685 727 884 939 19029 060 452 511 589 615 680 783 803 828 878 913 20067 092 130 275 288 333 478 543 610 770 783 873 961 21072 073 086 096 136 138 155 219 320 355 436 456 458 513 708 748 793 836 897 938 NIETEN 1004 026 045 110 153 154 197 207 233 315 808 871 91:. 3024 031 072 116 211 373 443 544 643 710 738 747 748 878 895 4354 384 463 486 522 533 608 658 824 829 5017 056 103 177 215 256 387 338 341 410 428 453 505 525 651 671 729 764 775 857 6033 120 229 361 501 739 776 839 892 914 954 7031 130 223 381 434 494 527 670 773 786 806 833 848 991 8023 038 236 359 502 560 571 825 837 876 906 985 «026 073 076 240 316 435 520 525 677 697 S96 948 994 10013 169 185 188 458 482, 568 600 603 629 668 742 764 834 907 955 393 414 532 542 549 557 564 590 620 629 640 682 699 700 708 790 803 831 865 910 941 966 967 980 988 2017 028 041 047 068 082 143 181 229 233 248 259 269 341 506 508 542 557 582 586 596 622 675 709 719 736 744 782 799 809 839 865 893 922 952 957 3020 081 087 091 129 130 133 167 168 210 217 303 326 345 358 364 366 384 430 476 567 586 595 605 649 654 692 719 751 782 I 876 921 957 971 999 601 615 617 631 703 715 720 77?" 810 836 846 876 903 928 951 988 997 999 13037 085 094 122 141 162 1.90 240 353 397 414 424 460 461 462 476 490 491 492 526 529 594 604 612 683 753 778 782 794 848 864 898 623 J4067 074 078 089 101 125 151 153 191 237 257 266 275 302 366 402 428 442 477 509 533 534 549 550 568 618 619 718 736 740 773 777 778 793 799 828 856 863 869 889 893 962 979 4031 035 044 059 009 070 083 089 090 109 j 16010 023 056 070 071 105 114 lit; 118 119 112 123 130 166 221 239 256 274 297 346 406 459 508 531 556 578 670 715 718 753 782 788 813 837 860 889 900 971 984 5011 028 035 061 119 136 166 170 176 279 288 290 303 319 326 339 355 356 359 363 404 409 482 506 684 69! 740 811 S24 856 916 928 938 951 968 979 6027 110 132 151 171 214 233 253 278 290 362 372 380 404 435 450 453 465 473 477 493 518 519 531 537 576 599 617 637 672 679 814 841 946 985 7025 073 087 098 139 215 242 244 245 290 321 371 378 422 435 474 511 520 636 646 673 704 710 770 841 866 884 886 925 9S2 8090 099 106 164 231 251 254 297 314 353 354 361 370 435 516 590 597 632 638 646 659 663 677 711 728 732 760 774 802 840 855 894 952 975 9018 021 099 140 171 173 188 194 252 280 293 375 441 490 493 533 544 549 588 610 624 637 674 694 700 727 728 758 774 785 10037 055 097 105 117 177 201 217 233 284 333 372 400 424 462 499 547 559 602 606 642 652 670 703 708 739 786 789 867 910 11002 040 048 074 094 171 219 249 300 345 376 399 490 503 514 517 530 544 576 596 617 618 675 803 827 886 924 932 9-14 963 12003 020 048 054 059 103 116 126 200 219 21556 met eigen geld (in plaats van 21456). 138 145 276 289 290 304 329 350 351 361 403 407 425 434 450 459 470 504 577 612 637 700 726 729 898 946 965 IOV04 006 014 028 031 055 070 090 122 134 178 198 203 207 208 210 214 265 317 346 410 428 456 472 485 503 506 513 555 WJ 577 583 606 608 622 640 643 675 697 728 739 743 773 77.7 824 859 896 909 915 917 928 959 997 17003 063 077 153 188 195 203 266 272 275 297 444 489 491 497 521 580 606 655 G59 660 671 708 721 775 789 792 795 70S S83 932 970 18013 017 026 031 071 072 085 101 117 155 162 186 260 299 328 386 527 536 573 595 608 611 630 632 698 744 751 775 788 793 814 830 853 862 889 915 940 966 19016 064 170 190 249 253 258 260 319 343 344 352 367 401 494 498 634 659 684 686 690 704 816 827 859 OOI 946 969 20020 038 066 252 317 362 363 377 382 397 423 460 493 499 533 545 554 564 590 591 683 704 755 799 824 823 852 854 904 919 940 967 984 21027 043 064 102 120 122 134 139 141 144 161 178 214 229 248 254 260 296 336 344 351 364 374 398 437 440 466 467 404 525 540 569 576 620 643 687 756 801 803 810 824.839 859 908 928 932 971

Leidse Courant | 1954 | | pagina 3