69 75.- 75 Met- grote voldoening presenteren wij U onze Herfstcollectie, die volkomen beantwoordt aan de nieuwe eisen van de internationale mode Wij tonen U hief slechts enkele voorbeelden uit een fantastisch mooie, enorm gevarieerde en bij zonder voordelige collectie waar in de nieuwe lijnen, stoffen, en kleuren harmonisch zijn verwerkt: een mantel met teddyvoering, de nieuwe grote kraag, de H-lijn van Dior, stoffen met in geweven patronen in moderne kleurcombinaties. Op onze mantelafdeling introduceren wij iets nieuws. U ziet van nu af in onze mantel collectie regelmatig enkele stuks; exclusieve modellen van aparte klasse, zoals U ze vindt in de duurste modehuizen. Alléén zijn de prijzen bij Ca A véél en véél lager. Boxcoat met Teddyvoering Amerikaans model, van uitstekende coupe, in Mohair double-face, camel; grijs en petrol; geheel ge voerd met witte Teddy. 38 t/m 44. Enorm voordelig De nieuwe grote kraag hier in een prachtige aangesloten mantel met wijd klokkende rok. De stof is Mohair Glacé van de hoogste kwaliteit: in de laatste modetinten: blauw, grijs en lever Deze swagger in zachte Mohair is volkomen recht van lijn. De lage taille wordt getypeerd door de brede, diep geplaatste zakken. In de nieuwste tinten: rood,- blauw "gHi' Qft 38 t/m 46 O In elk detail modern is deze elegante swagger met zijn royale kraag', de originele, nauw toelopende mouw, de soepele losse rugvalling en vooral de rijke jac quard geweven stof. De prijs is verrassend laag. 38 t/m 48

Leidse Courant | 1954 | | pagina 4