Utóseshutspot RIJNSTREEK U HEEFT m OP ONZE Al LA6E PRIJZEN NÓG EEN EKTRA KORTING VAN lOl ;iDe Sri Elisabeth-verenigingt afd* Hartebrug, kon in 1953 veel doen Uit Leiden vertrokken personen Leidse gemeenteraad heeft Maandag een kleine agenda 88 cent I 68 cent 48.80 1.68 DINSDAG 12 JANUARI 1954 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 3 Hutspot-nieuws kan tot 1.30 uur telefonisch of schriftelijk doorge geven worden. Zaterdags tot 12 uur. Tel. 20015. Dinsdag 12 Januari. We beginnen vandaag met een heel onwaarschijnlijk verhaal, dat desal niettemin waar gebeurd is, gister- ivond in ons goede Leiden. Om half negen werd de 21-jarige Leidenaar C. L. gearresteerd op de Aalmarkt, omdat hij verdacht werd van rij wieldiefstal. Tenminste, de recher- :heurs wilden hem arresteren, maar 3e jongeman voelde er blijkbaar niet /eel voor en sprong ter hoogte van tiet Waaggebouw van zijn fiets af, hup een-twee-drie het water in. Hij twom onder de Hoogstraat door en fcwam tenslotte in de Oude Rijn tot bezinning. De rechercheurs waren nem op straat kalm gevolgd en zei len op de Oude Rijn: „Kom er nu naar uit; we blijven toch net zo lang vachten totdat je komt". Enfin, dat leed deze sportieve zwijntjesjager tenslotte. Hij liet rustig de hand reiken en staote aan wal, waar de rechercheurs hem een veilig geleide aanboden naar de Zonneveldstraat, [n de cel van het politiebureau heeft hij kunnen bedenken hoe dom het was te ontvluchten door in het wa ter te springen De leden van de „Heilige Familie' (St. Leonardusparochie) worden er aan herinnerd, dat er hedenavond om half ne?en Rozenkrans-bidden is vOor de zielerust voor het over leden lid, mevr. Voskuil-Van Abs- woude en morgenavond om acht uur voor de overleden hoofdorefecte. me vrouw van Heiningen.De leden v/orden ook verzocht Woensdag- en Donderdagmorgen in de Requiem missen tegenwoordig te zijn. Helaas hebben de leden van de Gemma-soriëteit (bejaarden van de St. Jozefoaróchie) morgenmiddag nog geen bneenkomst. De eerstvol gende wordt gehouden oo Woensdag 20 Januari om half drie in de za.al Maria G'izensteeg. mens zijn collega's en een bloem stuk namens de Visclub aan. In te genwoordigheid van zijn chef, de heer H. J. Dingjan, zijn thans ge- pensionneerde chef, de heer F. Weil, zijn baas, de heer D. Gulij, de socia le werkster en de personeelschef werd vervolgens een kopje koffie gedronken, waarbij herineringen uit vervlogen jaren werden opgehaald. Tot slot werd de jubilaris naar huis gereden om daar de dag in intieme kring verder te vieren. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Maart 1954 aan de heer J. G. Ha- gens, inspecteur der directe belas tingen te Leiden, Inspectie der Be lastingen 2e afdeling, eervol ontslag verleend wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Hagens is fractieleider van de V.V.D. in de Leidse gemeenteraad. Tenslotte worden de cursisten van de Kath. Pae^agogische School er aan herinnerd, dat de cursus niet hedenavond maar as. Vrijdagavond doorgang vindt. STADSKOK. „DE NATUURVRIEND" HERKOOS OUDE BESTUUR. Jaarvergadering. De Leidse Aquarium- en Terra rium-vereniging „De Natuurvriend" hield gisteravond haar jaarlijkse al gemene vergadering in gebouw Steenschuur 6. In zijn openingswoord verwelkomde voorzitter W. Zwart de aanwezige leden en sprak de wens uit, dat 1954 een voorspoedig jaar moge zijn voor de mooie aquarium- liefhebberij, vooral een jaar van glasheldere bakken! Na goedkeuring van de notulen had de installatie plaats van 13 nieuwe leden, die de gelederen der vereniging zullen versterken. De voorzitter sprak de hoop uit, dat zij door hun lidmaatschap vele voor delen op aquariumgebied deelachtig zouden worden. Bij de ingekomen stukken werd de aandacht gevestigd op de komende bondsvergadering, die gehouden wordt in Februari te Utrecht. Secretaris, penningmeester en com missaris van materiaal brachten hun jaarverslagen uit tot tevredenheid van de aanwezigen. De bestuursver kiezing, die werd vooraf gegaan door besprekingen, o.a. over liquidatie „E.E. de natuur" en oprichting van een mededelingenblad, bracht enige heftige debatten, maar tenslotte werd het oude bestuur in zyn geheel bij acclamatie herkozen. De vergadering werd besloten met de gebruikelijke verloting van enige stellen vis. Er schijnt een fout eeslopen te zijn in .Sursum Corda'" waarom wii de dampi en metsTes van de F»rtebm«r-uarochie er oo wij zen, dat zïi morden Oo de gewone tijd in de kerk verwacht worden voor de Maria-congregatie. De St. Elisabethvereniging, afd. met de St. Dominicuslconferentie Hartebrug-parochie, wenst al haar i van de St. Vincentius-vereniging, I eveneens met Kerstmis, een groot zieken en weldoeners een in alle;annta1 "1™ opzichten gezegend 1954. Het is haar een groot genoegen een klein overzicht te geven van haar werk- Maandag 18 Januari om 8 uur zal in de Stadsgehoorzaal onder auspi ciën van de Leidse Kunstkring- ,.Voor AUen" ontreden de Pariisé violiste Janme Andrade met aan de vleugel Geragd Hentfeveld. Deze kunstenares, die reeds meerdere ma len in Leiden ootrad, zowel voor K. 8c O. als voor de Kunstkring, wist steeds haar T>ubM»k in verruk king te brengen door haar zeer mu zikale en technisch uiterst verzorg de voordracht. Voor het algemene ontwikke— lingsexamen van het Ana^tendinlo- ma le gedeelte der Kon. Ned. Chem. Vereniging zijn geslaagd de heren J. E. Steenhuisen. Leiden: A. G. Bouw Voorschoten: R. v. d Haak. Leiden; W. Kamerman. Lisse: J. W. Janzen. Den Haag en de dame* M. T. van Calmthout. Leiden: S. T>en- nekamo. Leidschendam; A. Soii- ker. Bodegraven. Allen ziin leerlin gen der Leidsoh° Analisten School, Ril'nsburgerweg 148. De heer W. van Rijn, werkzaam in zaamheden in het afgelopen jaar. Dank zij de steun van haar wel doeners is de vereniging in staat ge weest gedurende 1953 aan ruim 40 zieken wekelijks versterkende mid- de'en, bestaande uit vlees, boter, eieren, melk, fruit enz. te verstrek- reden I ken, waardoor veel lijden werd ver zacht en veel nood werd gelenigd. De dames van de St. Elisabeth vereniging hebben in 1953 veel mooie en degelijke kledingstukjes vervaar digd, waarmede met Kerstmis ver schillende grote gezinnen werden verblijd, terwijl in samenwerking longe K.A.B. vierde Kopper-Maandagfeest Het was een uitstekende, gedachte van de Leidse K.A.B. om het contact met de jongeren zowel de jeugdige leden van de K.AJB. als de Kajotters te verstevigen door het organise ren van een feestavond. Daarvoor kon moeilijk een betere avond gevon den worden dan Kopper-Maandag, welke eerste Maandag na Driekonin gen van oudsher de Vastenavondtijd opent, speciaal voor de jongelui. Voor de pauze werd in het goed gevulde Sint Antonius Clubhuis een vrolijk programma gebracht, geopend de staaldraadkaibelfabriek van de j do<?r de Beierse Kapel van de R.K. N.V. Vereenigde Touwfabrieken te Leidse Harmonie, die al direct voor Leiderdorp, heeft gisteren zijn zil- ee" ëoede stemming zorgde. Vervol veren dienstjubileum gevierd. Hij Sens trad er een guitaar-bandje voor heeft zonder enige onderbreking in het voetlicht met twee zingende zus- de staaldraadkabelfabriek gewerkt en aldus de groei van deze afdeling meegemaakt. De directeur, de heer J. van Deventer, prees hem als een rustig en toegewijd werker, die zich steeds een prettig collega voor zijn mede-arbeiders heeft getoond. Spr. wenste hem en zijn echtgenote, die bij deze ontvangst aanwezig was, nog vele goede jaren toe. Van de di rectie mocht de jubilaris het zilve ren V.T.-eremetaal, alsmede een gratificatie ontvangen en mevr. Van Rijn-^Bleiji een fraai bouquet se ringen. Nadat de bedrijfsleider, de heer P. Kuiper, jubilaris en echtge note had gecomplimenteerd, bood de heer P. Hillebrand, vertegenwoor diger in de Ondernemingsraad, met enige toepasselijke woorden een fraaie zilveren sigarettenkoker na- jes, die veel succes hadden. Ter af wisseling werden enige conférences gebracht, die niet zo bijster insloegen. Nadat de Beierse Kapel zich nog maals had laten horen, kwamen de Kajotters op het toneel met een één- acter „In de zilveren haas", onder re gie van de heer J. Verplancke. Het was geen onaardig stuk en het werd niet onverdienstelijk gespeeld, maar het had één bezwaar: te lang. Er zat te weinig tempo in, hetgeen temeer opviel omdat de jongelui ongeduldig werden en naar het dansen verlang den. Na de pauze trad dansmeester Castelein naar voren om voor de jon gelui het bal te leiden, dat tot één uur in de nacht voortduurde. De Beierse Kapel verleende hierbij mu zikale medewerking. aantal levensmiddelenpakketten kon worden uitgereikt ALPHEN AAN DEN RITN NIEUWE DIRECTIE BIJ DE VRIES LENTSCH. De heer G. de Vries Lentsch Sr is bij het bereiken van de zeventigja rige leeftijd afgetreden als directeur van de N.V. Amsterdamse Scheeps werf G. de Vries Lentsch jr, welke Notaris B.H. Stumpel werd tachtig jaar Onder grote belangstelling heeft notaris B. H. Stumpel, voorzitter van de Leidse confrérie van notarissen, gisteren zijn tachtigste verjaardag ge vierd. Ter gelegenheid hiervan was er gistermiddag te zijnen huize, Hooi gracht 40, een receptie. Onder hen, die hun gelukwensen kwamen aanbie den, bevonden zich de collega-nota- rissen Dolk, Doyer, Van Eek, Fuhri Snethlage, Van Haaften en Jongsma. Voorts pastoor Th. M. Beukers, oud pastoor R. Smitz, O.F.M., mr. H. F. A. Donders, het gemeenteraadslid de heer J. A. E. Aalders en de vendu meester, de heer Th. Beeuwkes. De jarige notaris, die onvermoeid han den drukte en voor iedere gast een persoonlijk woord had, mocht boven dien talrijke schriftelijke gelukwen sen ontvangen, alle blijken van me deleven op dit grote feest, dat overi gens slechts in zeer intieme kring ge vierd werd. INTERESSANTE AFRIKA-AVOND VOOR K. EN Ö.-LEDEN. Afrika, het werelddeel, dat mis schien wel het meest tot onze ver beelding spreekt met een boeiende flora en fauna, z'n woestijnen en oerwouden heeft mr. drs Th. Regout gisteravond voor de foyer van de Stadsgehoorzaal vol KL en O.-leden een W« dank» al onze weldoeners, ^even gebracht óngevee'r f?-S-r geleden gmaaktehü efn reis per lopen jaar tot dit prachtig resultaat te kunnen komen, en wij hopen in 1954 onder Gods zegen en op voor spraak van de H. Elisabeth weer veel goed te mogen doen aan onze arn.e zieken. Mogen wij daarbij ook op uw on misbare steun blijven rekenen? Bij voorbaat hartelijk dank. Namens de St. Elisabeth vereniging Hartebrug. J. FISSER-CASTELEIN, secretaresse. auto van Kaapstad naar Europa. Over deze reis hield hij een lezing, I die veel weg had van een boeiend reisverhaal. Van de Goudstad Johannesburg ging hij door de Kalahari steppen naar Zuid-West-Afrika, dan naar het Noorden door de Congo, Frans Equatoriaal Afrika en de onmetelij ke Sahara naar de Atlas. Een kleu renfilm, genaamd „Afrikaans Avon tuur", onderstreept nog het gespro kene, en gaf een prachtige indruk van de vegetatie, de dierenwereld en de verschillende mensfenstammen. P. L. Eichhorn, Cobetstr. 71, China; G. M. van der Ent, Langebrug 55a, 'sGra- venhage, Snelliusstr. 35; W. F. Eradus en fam., Haarl.str. 89, Noordwijk, J. v. Henegouwen weg 6; H. W. Feitkamp, Rijnsb.weg 52, Amsterdam, v. Breestr. 75; M. J. C. v. d. Muijsenbergh—Geurts, Lorentzkade 49, Eijgelshoven, Kerkrade straat 57; N. M. Goddijn, Da Costastr. 13, Australië; H. van Gorkum, Sterren wacht 8, Hazerswoude, Zonneveldstraat 18; M. H. Groenewegen, Leuvenstr. 45, Ede Gld., Nwe Kazernelaan 2; H. A. Harfst, Rembr.str. 4. Haarlem, Juliana- pak 16 rd; H. Hesselink, De L. de Kan terstraat 2, Oegstgeest, Fr. Hendrikln 6; W. van Iterson, Pietersk.gracht 14a, Rot terdam, a. b. Hr. Ms. „Karei Doorman"; C. L. Janson, O. Vest 35, Zoetermeer, Stationsstr. 120; P. N. F. Jongenelen en fam., le Binnenv.gracht 24, Utrecht, B. Norbruislaan 142; M. K. L. de Kam, Hartmanstr. 33, Groot Brittannië; C. Ket, Trompstr. 71, Schiedam, a. b. Hr. Ms. „De Ruyter"; H. J. M. de Koek, De Goejestr. 33, Tilburg, Dr. Cuij pershof 2; M. B. J. Koster, v. Hogendorpstr. 5, Voorschoten, Veurseweg 82; H. Kroes en fam., Hartmanstr. 33, Haaksbergen, Morsinkhofweg; P. F. Kuyl, Rijnsb.weg 10, Voorburg, Kon. Wilhelminalaan 26; E. A. Louis. Breestr. 69, Schiedam, Nic. Beetsstr. 20b; T. v. Gaaienv. d. Luit, Herenstr. 108a, Voorschoten, Leidseweg 560; N. J. Maas, Plantsoen 13. Rotter dam, Bergselaan 129a; P. Meijerink, Rijnsb.weg 10, Groot Brittannië; E. L. Candido—Mion en fam., Dijkstraat 11, Verenigde Staten v. Noord Amerika; A. Mugge, Gabr. Metzustr. 3, Katwijk, Drie- plassenweg 17; M. v. Noort, Rapenburg 57, Rotterdam, Schiedamsesingel 235; B. P. de Planque en fam., Herengracht 63, Groningen, v. Iddekingeweg 52; L. J. van der Post, Toussaintkade 17a, Australië; G. W. Punt, Rapenburg 20, Sappemeer, Parkstr. 39; J. W. Roem, Langebrug 39a, 's Gravenhage, K. de Geerstr. 36; L. M. Simons, Haarl.straat 111, Arnhem, v. Wageningenstraat 68; C. BaljeuSmit, Zoeterw.weg 144, Am sterdam, Linnaeusparkweg 232 hs.; P. J. M. v. Steenhoven en fam.. Plantsoen 71, Rotterdam, Meiendaal 146; A. F. L. M. P. J. Versluijs, O. Singel 58, Rotterdam, Wolph.bocht 503 AA. Verwey, Buiten ruststraat 13, Haarlem, Linnaeuslaan 8: M. L. A. T. M. Vreugde, Boerh.laan 8, 's Gravenhage, Diepenburchstr. 65; B. N. Wassing, Langestr. 10, Hazerswoude, Rijndijk 9; H. E. Westerveld, Vreewijk straat 8, 's Gravenhage, v. Soutelande- laan 131. N.V. werven heeft te Amsterdam en Alphen aan den Rijn. De bedrijven zullen worden voort gezet door beide zonen van de afge- tredene, waarbij de oudste, G.. de Amsterdamse werf zal besturen en de jongste, P., het beheer krijgt over de werf te Alphen aan den Rijn. Alphen. De Politie Sportvereni ging „Alphen" II speelde Maandag avond een wedstrijd Volley-bal te gen Sleutelring II, Leiden. In een matig spel werd een gelijke stand behaald 22. De games waren 15, 7—15, 15—8, 15—13. NOORDEN Muziekuitvoering. Zondagavond gaf de muziekver. „Excelsior" voor haar donateurs en begunstigers in de zaal van de wed. De Leeuw een muziek- en toneeluitvoering. Eerst werd het muziekprogramma afgewerkt. Uitgevoerd werden o.a. Welkom (mars), Valse Brune (wals), Zomers Buiten (fantasie), Onze Mars, Maryse (ouverture), WW (mars). Bovendien werd door het jongste trio nog een mars uitgevoerd. Daarna werd door de R.K. toneel vereniging „St Caecilia", „Het meisje en het monster" opgevoerd. Dit was een mysterieus toneelspel in drie be drijven. De opening van het testa ment 20 jaar na het overlijden van de erflater was al iets bijzonders. De overige omstandigheden in acht ge nomen, was het werkelijk huivering wekkend. Toen de advocaat door de duivel, die uit een geheim luik te voorschijn kwam, overvallen werd, kreeg men er kippenvel van en toen in het derde bedrijf de duivel nog maals te voorschijn kwam en de rijke erfgename achterna zat steeg de angst wel ten top. Haar dapper heid bracht de duivel echter ten val, op een gegeven moment wist zij het masker bij de duivel af te rukken en hem te ontmaskeren. Zonder de andere spelers tekort te doen was de debutante Annabelle West (mej. Stanneveld) wel bijzon der goed en ook Memmie (mej. A. v. d. Zwet) heeft wel een extra pluim verdiend. De ovatie welke de mede werkers (sters) maar vooral de re- gisser W. J. v. d. Valk te incasseren kreeg was verdiend. Laatste Berichten LEKKER WARM BEDJE. De 85-jarige F. S.t wonende aan de Zuid-West Buitensingel te Den Haag was dezer dagen met een brandende pijp naar bed gegaan. De gevolgen bleven natuurlijk niet uit en de kapok van de deken raakte in brand. De oude man, die helemaal alleen woont, bluste het vuur met een emmer water, waarna hij zich weer ter ruste begaf. De volgende morgen constateerden de buren een sterke rookontwikkeling in het per ceel en waarschuwden onmiddellijk de brandweer. Het bleek, dat de ka pok was blijven smeulen. Wonder boven wonder had de bewoner geen schadelijke gevolgen van dit onge val opgelopen. Eerste vergadering in 1954 De gemeenteraad van Lelden ver- klaren van een aantal bedragen, gadert op Maandag 18 Januari a.s. om twee uur. De agenda vermeldt onder andere: Benoeming van vier leden van de Commissie voor de Sport- en Jeugd zaken Voorstel inzake het toekennen van een garantie aan de Leidse Districts- dambond in de kosten van de door deze bond te organiseren vier ron den van de voorwedstrijd om het wereldkampioenschap, groot f600, Voorstel tot het voeren van ver weer naar aanleiding van een tegen de gemeente ingestelde rechtsvorde ring. Voorstel inzake het beschikbaar stellen van gelden voor de aanschaf fing van bedrijfsmiddelen ten behoe ve van da dienst van Gemeentewer ken, in totaal 20.900, Voorstel inzake het verkopen van een gedeelte water en van een ge- dee^e grond van en nabij de Trek- Tepe, Rijnsb.weg 141, Warmond, Heren-aail de Prov. en aan de weg 50; H. C. M. Trossel, Hogewoerd N.Z.H.V.M. k f 0.20 per m2. 109, Amsterdam, Nw. Herengracht 103; Voorstel inzake het oninbaar ver welker ontvangst In de gemeentere kening 1952 zou moeten worden ver antwoord, in totaal 11.612,78, waar onder 9.560,16 schoolgelden. Voorstel inzake de jaarwedde van de Wethouders der gemeente Leiden, verhoging tot 8.60Ó per jaar. Nog meer sneeuwslachtoffers Het kleine station van Dalaas in Voralberg, aan de spoorlijn tussen de Zwitserse grens en Wenen, is door een lawine weggevaagd. De stations chef, vijf andere spoorwegemployé's en zes personen, die zich in de wacht kamer bevonden, werden onder puin en sneeuw bedolven. Er bestaat wei nig kans, dat zü gered zullen kun- en worden. FANFANÏ KABINETSFORMATEUR Professor Amintore Fanfani heeft de opdracht van president Einaudi om een nieuwe Italiaanse regering te vormen aanvaard. Prof. Fanfani behoort tot de lin kervleugel van de Chr. Democrati sche Partij, welke vleugel hoofdza kelijk verantwoordelijk is voor de val van de regering—Pella. PELLA WEIGERT. Berichten uit Rome melden, dat Pella de opdracht van Einaudi tot het samenstellen van een nieuwe regering heeft geweigerd. Marktberichten LEIDEN, 12 Jan. Varkens. Aan voer 583 stuks. Prijzen: zware 1.85 1.82, lichte 1.781.82, zeugen 1.581.73 per kg. levend gewicht. Bij grote aanvoer dalende prijs der zware varkens. Prima slagers varkens boven notering. BODEGRAVEN, 11 Jan.: Kaas. Aanvoer 33 partijen, prijzen: le soort 2.13—2.17, 2de soort 2.09—2.12, extra 2.31 per kg. Handel matig. ROTTERDAM, 12 Febr. Vee. Aanvoer: 3640 (5741) stuks totaal, waarvan 710 vette koeien, 820 (367) gebruiksvee; 85 vette kalveren, 112 (108) grfaskalveren; 915 nuchtere kalveren, 199 varkens, 304 biggen, 142 paarden, 10 veulens, 312 schapen, 31 geiten. Prijzen: vette koeien 2.76 2.96, 2.60—2.74, 2.25—2.40, vette kalveren 2.80—2.90, 2.70—2.80 en 2.40—2.60 per kg. levend gewicht; graskalveren 420350240, nuch tere kalveren 585345, biggen 504035, slachtpaarden 1.70, 1.60 en 1.50 per kg. levend ge wicht, schapen 13012090, lam meren 1009080, kalfkoeien en melkkoeien 1125940780, vare koeien 750625550, vaarzen 870 700575, pinken 585—485375 per stuk. Vette koeien aanvoer als vorige week, handel redelijk, prij zen niet hoger prima's boven note ring. Vette kalveren aanvoer ge woon, handel stroef, prijzen iets min der; graskalveren aanvoer als vori ge week, handel stil, prijshoudend; nuchtere kalveren aanvoer iets meer, handel levendig, prijzen iets hoger; biggen aanvoer als vorige week, han del kalm, prijzen voor niet lager; slachtpaarden aanvoer tamelijk, han del kalm, prijzen onveranderd; scha pen en lammeren aanvoer korter, handel goed, prijzen stabiel, kalf- en medkkoeien aanvoer redelijk, handel kalm, prijzen als vorige week; vare koeien aanvoer als vorige week, han del tamelijk, prijzen iets stijver; vaar zen en pinken aanvoer iets ruimer, handel stil, prijzen constant. ROELOFARENDSVEEN, 11 Jan. Bloemen. Freesia's I 0.901.75, idem II 4680 cent, Tulpen: Krelage 50—'82 cent, Nansen 7585 cent, Rose Copland f 0.801.05, Scarlet Won der 5683 cent, White Sail 6795 cent, Hillegarda 6079 cent, All Pierson 5462 cent, Crown Imperial 5268 cent, Early Queen 5571 cent, v. d. Eerden l.OO115, Golden Harvest 1.001.20, E. Eddy 8085 cent, Pink Gem 7585 cent, John Gay 52—75 cent, Narcissen: Early Glory 6382 cent, Helius 5868 cent, Wilgenkatjes 1018 cent per boS, Burgerlijke Stand Geboren: Bernardina Magdalena, d. van A. B. Hemerik en M. de Boer; Jannetje Maria, d. van G. A. Dec kers en M. de Meij; Bernardus Fran- ciscus, z. van P. A. Kemper en E. Melet; Robertus Theodorus, z. van J. v. d. Nouland en P. T. van Dijk; Jo hannes Franciscus, z. van P. J. F. Breedeveld en W. J. Stuoten; Elisa beth Catharina Maria, d. van M. W. Brugman en J. P. A. Hoekstra; Abra ham, z. van F. Flippo en C. van Me- teren; Johapna, d. van N. Kooreman en H. L. Meester; Andreas, z. van A. de la Rie en M. Hartman; Wilhelmus Hubertus Gerardus Maria, z. van V. Peters en E. M. J. Verberg; Virginie Antoinette, d. van M. B. Keezer en G. M. Zaalberg; Judith, d. van J. W. v. Polanen en J. la Lau; Paul, z. van N. A. Verboog en G. E. v. d. Ouwee- len; Bertus, z. van M. van Rijn en M. Varkevisser. Gehuwd: J. H. van der Heiden en N. G. Janssen; W. van der Plas en A. J. Willebrand. Overleden: R. Reumerman, man, 58 j.; W. Laurier, man, 83 j.; C. de Jong, man, 64 j.; P. M. van der Hoeven, huisvr. van v. Leeuwen, 35 j.; J. Wiekmeijer, vrouw, 73 j.; G. v. d. Pouw Kraan, man, 79 j.; H. van Waasbergen, huisvr. van Stout, 59 j.; A. Barnhoorn, man, 70 j. SLOPEN flinke maat supra kwaliteit, NU van 1.30 NU THEEDOEKEN! COMA Matrassen binnenveer met garantie, 1 persoons HEMDEN en BROEKEN NU RESTANTEN LAKENS uitstekende kwaliteit NU Vi PRIJZEN BIJ 6LK6 AAHKOOP VAN P.10.- ONTVANGT U EEN WAARDE CHEQUE VAN P.1.- l NA 16 JAN. KUNT U DEZE CHEQUE'S AAN ONZE CASSA'S ALS CELD GEBRUIKEN Haarlemmerstraat hoek Donkersieeg

Leidse Courant | 1954 | | pagina 3