Schouwen Duiveland herrijst weer Dan maar conferentie zonder Rustand Boter bij de vaars Eist de belasting deel(tje) van Nobelprijs voor zich op? In Friesland 'n „Siamese is Zondagmorgen tweeling" geboren AANDEELHOUDERS HIELDEN EEN BEWOGEN VERGADERING DE LEILJSE UJUKANT EERSTE BLAD PAGINA 2 Ook na de sluiting van het stroom- gat bij Ouwerkerk gaan de werk zaamheden onverminderd voort. Men is druk aan de gang met het bevei ligen van de geplaatste caissons. Achter deze caissons treft men reeds de voorbereidingen voor de aanleg van de nieuwe dijk. De bouw van deze dijk zal in een vrij snel tempo geschieden en over ongeveer een maand hoopt men het dijkli- chaam zover klaar te hebben, dat met het leegpompen van de 2700 h.a. grote Vierbannenpolder kan worden begonnen. Dit zal gebeuren door SMOKKELAFF AIRE Nabij de „Lindendreef" onder- de gemeente Bergen, is Zaterdagmor gen door een wachtmeester van de Rijkspolitie beslag gelegd op een luxe auto met een lading van 500 kg. boter. De bestuurder die op de vlucht sloeg kon niet worden gegre pen. De auto was onderweg in de richting België. Reeds eerder werden in deze omgeving kleinere hoeveel heden boter in beslag genomen. Enige tijd geleden hebben ambte naren van invoerrechten en accijn zen zes drachtige kalfvaarzen met een waarde van rond 6000,op vermoeden van ongeoorloofde uit voer naar België in beslag genomen. De vervoerder werd aangehouden. Hij is inmiddels met twee partners voor de officier van justitie te 's-Her- togenbosch geleid. Op dezelfde dag dat het vee in beslag werd geno men kalfden al drie van de zes vaarzen. acht pompen aan de dijk bij Ouwer kerk, elk met een capaciteit van 50 kubieke meter per minuut en twee pompen met een capaciteit van 400 kubieke meter en 300 kubieke meter per minuut, welke hiervoor bij Ste- venssluis aan de noordzijde van de polder zijn opgesteld Met deze pom pen hoopt men de polder in onge veer anderhalve maand te kunnen leegpompen. Een gunstige omstan digheid is hierbij, dat het gat bij Ouwerkerk bij laag water werd ge sloten, waardoor de waterstand in de Vierbannenpolder thans aanmer kelijk lager is dan destijds in de polder Schouwen, waar de dichting van Schelphoek bij vloed geschied de. Nog voor de jaarwisseling hoopt de provinciale waterstaat de rijks weg van Zierikzee naar Zijfce droog te hebben. De ervaring met de enige tijd geleden drooggevallen polder Ooster- en Sirjansland heeft geleerd dat de betonweg daar nog in goede conditie is, zodat mag worden aan genomen, dat dit ook het geval zal zijn met het nu nog onder water staande gedeelte van de Rampaart- sedijk tot aan Zierikzee. Op de foto ziet men het dorp Noordwelle: open plekken, waar eens huizen stonden, ruïnes en be schadigde huizen. Op de nog over eind staande muren kan men zien hoe ver het water is gestegen. Een donkere rand geeft de grens aan. (Luchtfoto ANP). Nadat bekend werd, dat prof. Zer- nike, de Friese geleerde, die de No belprijs wan 128.000,zal ontvan gen, hebben vele geplaagde Neder landers zich afgevraagd of de profes sor over deze som nu ook belasting zal moeten betalen. De belastingdienst hult zich in een mysterieus stilzwijgen, want dat is ambtsgeheim zegt men daar en voor de rest zal het gehele geval nog eens grondig uitgezocht moeten wor den. Wanneer de Nobelprijs een vergoe ding is voor onkosten, gemaakt tij dens wetenschappelijk onderzoek, dan grijpt de fiscus misschien er naast, maar wanneer de prijs een EISENHOWER, CHURCHILL, LANIEL NAAR BERMUDA-EILANDEN Er zijn de laatste tijd tussen Washington, Londen en Parijs gedachten- wisselingen geweest om te komen tot een conferentie tussen de drie Westelijke regeringsleiders, zonder Russische deelneming, waarop be paalde besluiten in zake de toekomst van West-Duitsland genomen zullen worden. Dit viel reeds op te maken uit een verklaring van de Amerikaan se minister Dulles, die op zijn persconferentie zei, dat indien een vier- mogendhedenconferentie over Duitsland (derhalve met de Russen) onmo gelijk ishetgeen blijkens het teleurstellende Russische antwoord op de jongste Westelijke invitatie voor een dergelijk gesprek het geval schijnt een bijeenkomst van de Westelijke Drie noodzakelijk is. Bovendien heeft een diplomaat te Washington bevestigd, dat Eisenhower, Churchill en Laniel inderdaad begin December op de Bermuda-eilanden bijeen zullen komen. In gezaghebbende kringen te Londen is bevestigd, dat het initia tief voor deze bijeenkomst van Churchill is uitgegaan. BRUUSKE AFWIJZING GAF DOORSLAG. Minister Dulles legde er de nadruk op, dat de reden voor een eventuele conferentie zonder de Russen lag in de ,.meer dan bruuske afwijzing" door het Kremlin van de laatste Wes telijke voorstellen voor een viermo- gendhedengesprek over het Duitse vraagstuk. Hij gaf toe, dat een conferentie over Duitsland zonder de aanwe zigheid van Russen moeilijk zou zijn, evenals het ock moeilijk zou zijn over Korea te spreken zonder dat zij, die de controle over Noord Korea uit oefenen, tegenwoordig zijn. Maar zoais de zaken thans staan was het noodzakelijk te denken aan een bespreking over de toekomst van het niet-communistische Duitsland buiten de Ruisen om. Daartoe was allereers overleg met bondskanselier Adenauer nodig. Dulles verbloemde zijn ontstem ming over de antwoordnota van de Sovjets niet. „Zij is meer dan 'n botte weigering, van onze voorstellen", zei hij. „Zij komt neer op een koele op somming van Russische eisen zonder meer. En bovendien zijn de eisen in het bijzonder die, welke genoemd worden als eerste voorwaarden voor welke conferentie ook gesteld in een taal, die weinig gelijkenis meer heeft met die, welke tussen landen, io :n vrede met elkaar zijn, gebruikt wordt." Dulles achtte de Russische eisen voor wat Amerika betreft onaan vaardbaar. Toen de journalisten Dulles vroe gen naar zijn mening over de vredes- kansen, na de Russische nota, zei de minister slechts: „Vraag dat maar aan het Kremlin." In het vervolg van zijn persconfe rentie verklaarde Dulles nog, dat de V. S. nimmer gezegd hebben, dat zij voor altijd gekant zijn tegen diploma tieke erkenning van rood-China. De huidige weigering vond haar oorzaak in het feit, dat China door de UNO was gebrandmerkt als agressor in Ko rea. En zolang Peking niet handelde naar de principes van het UNO-Hand- vest was erkenning onmogelijk. OVERSTROMINGEN OP SECILIE Twintig gezinnen hebben Maandag te Palermo in aller ijl hun woningen moeten verlaten daar deze op het punt stonden in te storten als gevolg van de zware regenval, die sinds twee dagen ononderbroken op Pa lermo en de omgeving van die stad neerkomt. Verschillende plaatsen in de omge ving hebben gemeld, dat het land en de wegen overstroomd zijn. Twee personen zijn door de blik sem getroffen en gedood tijdens een onweer in de omgeving van Cosen- za in Calabrië. De meeste rivieren en beken in dit district zijn buiten hun oevers getreden. Verschillende plaatsen in de omge. ving van Locri heeft men moeten ont ruimen. huldeblijk is, dan deelt de belasting financieel althans in deze hulde, want dan betekent het een zuivere verhoging van inkomsten. Bijzondere belangstelling voor linnenkasten FAMILIE IN ARREST De Hilversumse politie heeft een complete familie, bestaande uit 3 per sonen onder arrest gesteld. Men hoopt hiermede een eind te hebben ge maakt aan de grote diefstal len, die de laatste tijd in het Gooi schering en inslag waren. Aanleiding tot de aanhouding werd een inbraak aan de Mozartlaan in Hilversum. De politie vond de vingerafdruk ken van een der familieleden, die een goede bekende van de politie is. Zij slaagde er in hem op te sporen. Een broer werd eveneens gearres teerd, omdat hij verdacht wordt van medeplichtigheid en de moeder ter zake van heling. De daders gingen bij hun inbraken zeer brutaal te werk en de buit was meestal niet gering. In al deze ge vallen werden de villa's vakkundig doorzocht en legden de daders een grote belangstelling aan de dag voor de inhoud van de linnenkasten waar gemeenlijk de huisvrouwen haar ju welenkistje tussen de schone lakens verborgen houden. DE BAAT WORDT IN VRIJHEID GESTELD. Het Nederlandse ministerie van buitenlandse zaken deelt mee, uit Duitsland bericht te hebben ontvan gen, dat de Nederlandse chauffeur De Baat, die betrokken was bij de kettingbotsing opde Wiedbachbrug nabij Keulen, en die sindsdien in voorlopige hechtenis is gehouden, in vrijheid zal worden gesteld. Bij het Landesgericht te Linz is voor hejn een borgstelling van 1000 mark ge stort. ZOETE LIEVE GERRITJE. Op 14 November a.s. zal de nieuw geplaveide markt te 's-Hertogen- bosch gereed zijn en weer toegan kelijk worden gesteld voor het pu bliek. Nu het stadscentrum ongeveer twee maanden afgesloten is geweest is het, feit van de heropening voor de Bosschenaren gewichtig genoeg cm daarvan een gezellig feest te ma ken. Zo zal Zaterdagmiddag op uitno diging van V.V.V. het zoete lieve Gerritje haar plaatsje achter de plattebuiskachel ergens in de Meije- rij verlaten om met haar gevolg van Meijerijse boeren en boerinnen naar de Bossche markt te tijgen voor het leggen van de laatste steen. Zoete lieve Gerritje zal van het station worden afgehaald en dat geschiedt natuurlijk met een harmonie. Zij zal vervolgens plaats nemen in de huif karren voor de tocht naar het stad huis. Burgemeester Loeff zal Ger ritje daar ontvangen, waarna het zoete lieve wichtje in het hartje van de markt de zware laatste steen zal aanbrengen. Politieman ontdook belastingen Het gerechtshof te Arnhem zal op 12 Noveml2r het onderzoek voortzet ten tegen de 53-jarige oud-politie man A. uit Harderwijk, vroeger in actieve dienst bij de gemeentepoli tie te Haren bij Groningen, tegen wie de procureur-generaal op 17 Sep tember drie maanden gevangenisstraf had geëist wegens onjuiste aangifte van zijn vermogen aan de inspectie der belastingen. De rechtbank te Zwolle had hem wegens dit feit ver oordeeld tot een jaar gevangenisstraf. Na het pleidooi van de raadsman, waarin deze twijfel opriep aan de rechtsgeldigheid van de navordering, waarop deze zaak berust, was de zaak door het gerechtshof aangehouden om de desbetreffende inspecteur der belastingen als getuige-deskur.dige te horen. Verdachte zou in 1944 twin tigduizend gulden hebben verdiend met het verkopen van distributie bonnen. die hij in zijn bezit zou heb ben gehad om aan onderduikers te verstrekken. De Groesbeekse kweker en ex- kerkvoogd van Z., die op 25 Augustus door de rechtbank te Arnhem tot een gevangenisstraf van een jaar en vier maanden met aftrek van voorarrest is veroordeeld, zal verder op 12 No vember in hoger beroep voor het ge rechtshof te Arnhem terecht staan. Hij is veroordeeld wegens verschei dene verduisteringen o.m. ten nadele van de Ned. Herv. Gemeente te- Groesbeek, waarvan hij in de jaren 1948 tot 1953 president-kerkvoogd was, en van de Oranjevereniging. Deze verduisteringen zouden geza menlijk een bedrag van 60.000 gul den belopen. Alleen ten nadele van de Hervormde Gemeente bedroeg het tekort 48.000 gulden. Via Epe terug naar gewone maatschappij Kans voor a-socialen Het landelijke Epe heeft plannen tot de bouw van twee complexen van elk zes woningen, waarin men zgn. probleemgezinnen wil onder brengen. Deze woningen zullen die nen als sluis in de weg, dip leidt naar terugkeer in de maatschappij. Na een uitvoerig onderzoek heeft men uit ca. 20 gezinnen elf gezinnen uitgezocht, die voor bewoning van de nieuwe woningen, welke zich in niets van andere eensgezinswonin gen zullen onderscheiden, in aan merking komen. Uiteraard houdt het heropvoedingswerk bij het overbren gen naar deze woningen niet op. Het ligt in de bedoeling, dat bij beide complexen een zgn. sociaal centrum wordt ingericht. De gezinnen zullen voorlopig een kleine huurbijslag moeten genieten. De gemeente zal de gezinnen bovendien financieel terzijde staan bij de inrichting van de woningen. De woningen zullen in blokken van twee worden gebouwd, zodat elk huis over enige grond beschikt, waardoor een mogelijkheid tot vrije tijdsbesteding aanwezig is. Er zal een gezinsverzorgster wor den aangewezen, die toezicht houdt op en advies geeft bij huishoudelijke aangelegenheden, zoals besteding der gezinsinkomsten, naai- en verstel werk enz. Zij zal nauw samenwer ken met een maatschappelijk werk ster, de huisarts, psychiater, geeste-1 li.ikheid en al diegenen, die als1 „team" aan de oplossing van het vraagstuk willen medewerken. Dr. Hamer te Arnhem, provinciaal psychiater, heeft reeds zijn mede werking toegezegd. Meisjes maken het goed Sinds Zondagmorgen is Nederland dezelfde curiositeit rijk, die enkele tientallen jaren geleden vanuit Ame rika de get2le wereld in rep en roer bracht: In het Friese plaatsje Oen- kerk is een tweeling geboren, die met elkaar vergroeid is. Alhoewel de specialisten, die mo menteel de moeder en beide dochters behandelen, nog niets met zekerheid kunnen zeggen, acht men het in deze kringen niet onmogelijk, dat over een jaar tot een operatie kan worden overgegaan, waardoor de beide meis jes van elkaar gescheiden zullen kun nen worden. In het gezin van de meerttewerkman Sybrand Geerts de Vries, dat reeds 5 kinderen telt, kwam de tweeling als een volkomen verrassing. De behandelende genees heer had tijdens de periode, waarin de 34-jarige vrouw in blijde verwach ting was, geen tekenen waargeno men, die op een tweeling wezen. Toen nij daarenboven nog constateer de, dat de meisjes met elkaar ver groeid waren, waarschuwde hij on middellijk het Leeuwardei zieken huis, waar specialisten zijn taak over namen. De meisjes, die samen 13 pond we gen, verkeren in uitstekende gezond heid en verrichten de levensfuncties volkomen zelfstandig. Röntgenfoto's hebben uitgewezen dat vermoedelijk alleen op de betreffende plaats, op de buik jver een lengte van 7 centime- WOONHUIS AFGEBRAND. Gistermiddag om ongeveer vier uur brak brand uit in de bovenver dieping van het alleenstaande woon huis van de heer S., gelegen aan de Rijksweg 's-RertogenboschNijme gen onder Hintham gemeente Ros molen. Voorbijgangers waarschuw den de bewoners; in allerijl werd met man en macht gewerkt om het benedenhuis leeg te halen. In het bo venhuis, dat nagenoeg geheel als slaapgelegenheid diende, kon niets gered worden. De brandweer van 's-Hertogenbosch mocht het geluk ken de benedenverdieping te behou den. De bovenverdieping brandde geheel uit. Ook een aantal kanaries verbrandde. De oorzaak is vermoe delijk een lek in de schoorsteen. De schade wordt gedeeltelijk door ver zekering gedekt. De moeilijkheden tijdens de be sprekingen tussen Frankrijk en Zwit serland over een nieuwe handelsover eenkomst zijn overwonnen. Ratificatie werd bemoei Liikt door de weigering van de Franse minister van land bouw de invoer van Zwitserse kaas toe te staan. Besloten werd niet alleen de kaas- invcer uit Zwitserland, maar ook die uit Nederland, Denemarken, Duits land en Italië met 10 tot 25 procent van de bestaande quota te verminde ren. In kringen, die in nauwe relatie staan met de Franse regering, ver wacht men, dat deze geringe vermin dering door de betrokken landen zal worden aanvaard. Een baby van drie maanden is te Hilversum omgekomen. Het kind heeft zich waarschijnlijk tijdens de slaap in het laken gewikkeld en is gestikt. Kalkzandsteenfabriek Hdlegom Instructie in zaak Van Herwaarden wordt gesloten ter, de bloedvaten en zenuwen met elkaar vergroeid zijn. Het gehele dorp leeft met het ver raste gezin mee er het feit, dat moe der met de twee nieuwe zusjes in het ziekenhuis te Leeuwarden ligt, kan de vreugde bij haar 5 achterge bleven spruiten nauwelijks tempe ren. NACHTLEVEN Een zeeman uit de Katen- drechtse laan te Rotterdam, vond toen hij Maandagnacht, wat la ter maar niet onbekwamer dan gewoonlijk, thuis kwam, twee snurkende Finnen in zijn bed. Het bleek dat de mannen die avond wel een uitsluitend Schie- damse voorlichting gekregen hadden en daardoor misleid de eerste de beste ligplaats benut hadden die zich voordeed. Via een openstaande deur waren ze in het zeemansbed gekropen. Deze nam het niet en de Finnen greep hij bij het nekvel. Zij werden echter vinnig en han teerden enig huisraad. De zee man vond in het ziekenhuis ein delijk zijn rust. De behandelende medici hebben toegestaan, da» prins Bernhard mor gen naar Ethiopië vertrekt voor het aangekondigde officiële bezoek aan de keizer, mits het programma een niet te vermoeiend karakter zal dra gen. De prins zal vermoedelijk 23 November hiei te lande terugkeren, waarna een nader onderzoek zal uitmaken, of hij zijn bezighesden in volle omvang zal mogen hervatten. Gistermiddag is er een buitenge wone algemene aandeelhouders-ver gadering gehouden van de N.V. van Herwaarden's Kalkzandsteenfabriek te Hillegom, welke vergadering was aangevraagd door jhr. mr. J. M. de Beaufort uit Driebergen, vertegen woordigend een minderheid van de aandelen, 500 stuks, een kwart van het aandelenkapitaal. De heer J. A. v. Herwaarden was zelf niet aanwezig, omdat hy zoals zijn plaatsvervanger, de heer E. van Romunde, mededeelde nog steeds lichamelijk en geestelijk de gevol gen ondervindt van hetgeen hij ge durende en na zijn arrestatie heeft meegemaakt. Fel waren de aantijgingen van de heer De Beaufort tot de niet-aanwe- zige directeur en de raad van beheer. Vooral toen de verrassende medede ling kwam, dat 1187 aandelen van de heer J. A. van Herwaarden meerderheidspakket eigendom waren geworden van de N.V. Kat- wijkse Kalkzandsteenfabriek. „Hoe is dat mogelijk?" vroeg de heer de Beaufort zich hoogst veront waardigd af, „terwijl de Katwijkse fabriek op 30 December 1952 nog 1 millioen schuldig was aan de Hil- legomse fabriek? Wat hebben wij aandeelhouders, daar voor belang bij? De fabriek in Katwijk is een concurrerend bedrijfaldus de Telegraaf. De voorzitter bestreed, dat er spra ke zou zijn van een concurrent. Er is een goede samenwerking tussen beide fabrieken verklaarde hij. Door het samengaan is een vooraanstaan de plaats in de kalkzandsteenindu- strie veroverd. De heer De Beaufort wenste een nauwkeurige analyse van de verhou ding tussen de fabrieken en van die tussen de N.V. en de Stichting Pen sioenfonds. Voorts wilde hij inlich tingen over de functie, salariëring enz. van de heer J. A. van Herwaar den en zijn zoons. De heer Van Romunde antwoord de, dat de raad van beheer niets te verbergen heeft voor de aandeel houders, maar weigerde inlichtingen over de productie te geven, omdat het bedrijf hiervan schade zou kun nen ondervinden. De heer De Beaufort nam geen ge noegen met de beantwoording en informeerde, waarom er in twee jaar noch dividend noch interimdividend was uitgekeerd. Het antwoord hier op was, dat binnenkort dividend zal worden uitgekeerd. Onder protest van de heer De Beaufort werd een motie aangeno men, waarbij besloten werd geen verdere discussie over de vragen toe te staan, waarbij deze echter nog opmerkte, dat de nieuwe in de ver gadering aangewezen directeur, de zoon van de aftredende directeur, 12.000 verdient, terwijl zijn vader een salaris geniet van 80.000. De voorz. antwoorddi nog, dat het sala ris van de heer J. A. van Herwaar den aanmerkelijk was verlaagd. Voorts bleek, dat het drama in dit bedrijf vermoedelijk binnenkort een slot zal krijgen. Gelijk men weet, werd de heer Van Herwaarden be schuldigd van manipulaties ten na dele van de fabriek in Hillegom en van verduistering van 550.000 uit het Pensioenfonds. De instructie in deze zaak, die reeds sinds 10 Maart 1952 loopt, zal een dezer dagen wor den gesloten. De officier van justitie te Haarlem zal dan moeten beslissen of de zaak ter openbare rechtzitting zal worden gebracht, dan wel of zij geseponeerd moet worden. Keukenhof-prijzen voor beeldhouwkunst Aangezien de expositie van de beeldhouwkunst op de Keukenhof daai gehouden door de Stichting Kunst en Gezin in het voorjaar van 1952 en 1953 een waardevolle bij dragees geoleken voor de nationale bloemententoonstelling, heeft het be stuur van dë stichting nationale bloe mententoonstelling besloten, ter ge legenheid van het eerste lustrum van de Keukenhof, in het voorjaar 1954, enige prijzen voor beeldhouw kunst in te stellen. Er zullen beschikbaar worden ge steld een eerste prijs van 1500. en een tweede van 1000.Voorts twee derde pi ijzen van 750.Bo vendien komt het beeldhouwwerk, waarmede de eerste prijs is verwor ven, in aanmerking voor aankoop resp. uitvoering in materiaal, waar voor een bedrag van 6000.be schikbaar is. Toekenning van deze Keukenhof- prijzen voor beeldhouwkunst zal geschieden door een deskundige jury. Deze opzei kon worden verwezen lijkt door samenwerking tussen het Keukenhofbastuur, 't ministerie van O., K. en W., de Nederlandse Kring van Beeldhouwers en de Stichting Kunst en Gezin, d;e belast is met de gehele organisatie. OEGSTGEEST Utrechtse Rederykerskamer „Moliè re" speelde „Adriaan en Olivier. Het blijspel „Adriaan en Olivier" van Leonhard Huizinga met John Naber en Hans Hamstra in de titel rollen werd op buitengewone wijze uitgevoerd door de Utrechtse Rede rijkerskamer :n 't patronaats°ebouw te Oegstgeest. Het was een allerple zierigst stuk, dat als onderwerp een schat had, die zich zou bevinden op het buiten, dat Adriaan en Olivier van hun oom erfden. Er kwamen ech ter in de korst mogelijke tijd vele kapers op de kust. Zo kwamen de burgemeester (Roel Nijhuis), Doua- rière Pips (Trude Dik) en Ceciel (Leny Versloot), ten tonele. Het was dan ook zeer moeilijk voör de pseu do-detective Plint (Jan Paartberg) om deze zaak op te lossen, temeer daar hij zelf op de schat aasde. Het leverde dan ook allerlei komische scènes op, waarbij Adriaan en Oli vier voor de vrolijke noot zorgde. De climax was wel het ten tonele ver schijnen van Oom Wout, die niet over leden was. maar slechts overreden. Deze haalde eerst nog een aantal her inneringen op, waarin onder meer de aardige gedichten od de lachspieren van allen werkt en.Oom Wout (Joop van Beek), die al spoedig de Witte Raaf genoemd werd door onze vrien den gaf dan ook een groot diner voor alle schatzoekers, waarbij Olivier het idee kreeg om ze stuk voor stuk te laten speechen Als prijs had hij een beeldje, dat echter tot de schat bleek te behoren, die op een rommelzolder stond. Nu bleek ook, dat de schat in feite toekwam aan het „kamermeisje van Olivier" Kitty (Trudy van Me- verden). Onze vrienden Adriaan en Olivier hielden nog een „samen- spraakje", waarin de lach bezongen werd. Het langdurige applaus was wel het beste bewijs, dat deze avond, welke door de tafeltennisvereniging Oegstgeest georganiseerd was, ten zeerste geslaagd was en de volle zaal heeft dan ook mogen genieten van dit buitengewoon goed geschre ven en gespeeld toneelstuk. De avond werd besloten met een bal c.l.v. Henny Boes. VOORSCHOTEN Burgemeester C. J. v. d. Hoeven is voor een lichte voetoperatie in een van de Leidse ziekenhuizen op genomen.

Leidse Courant | 1953 | | pagina 2