BESTUUR EN WERKERS VAN T EERSTE UUR DER WASSENAARSE K.A.B Woningbouw aan de Schenkelweg zal in October beginnen Wassenaarse K.A.B. ondervond veel vriendschap bij het 40-jarig jubileum RIJNSTREEK MAANDAG 22 SEPTEMBER 1952 DE LEIDSE COURANT EERSTE BI.AD PAGINA 3 ALKEMADE Raadsvergadering. De raad van Alkemade komt a.s. Woensdag bij een. Op de agenda staat o.a.: Voor stel tot verhuring van enige ver-^ trekken in het Raadhuis ten dienste' van de politic. Voorstel tot wijziging van het raadsbesluit van 6 Maart 1952 inzake het sluiten der geldle ning groot ƒ836.506.alsmede van de daarop betrekking hebbende over eenkomst. Voorstel tot vaststelling van een compensatie-verordening voor het gemeentepersoneel. Intrek king en opnieuw-vaststelling van pensioensgrondslagen. TER AAR Nooit Gedacht" De Ter Aarse dam- en schaakvereniging begon de onderlinge bordencompetitie en de wedstrijden om het kampioenschap van Ter Aar. De eerste uitslagen zijn: Dammen: W. van VlietN. Groen in 't Woud 2—0: G. v. d. Streek—W. Esveldt 20; W. SnaterseH. C. Broer 20. Schaken: B. RietveldM. Heijns 10; J. RietveldJo de Bruyn 10, J. Rietveld—A. W. v. d. Jagt 1—0. WOUBRUGGE Geb.: Anna M. A., d. v. E. M. Moo- i>en en C. C. Rotteveel: Jacobus H., z. v. J. W. Zandvliet en A. A. van der Meer. Getr,: L. J. Elstgeest, 29 jaar en A. M. den Dubbelden; Sijtze Boonatra, 27 jaar en Geertje Dijkstra, 23 jaar. Gemeenteraad Zoeterwoude Dat de plaatselijke afdeling van de gelukkig ook geen ouderdomsver- Katholieke Arbeidersbeweging in schijnselen. Met enthousiasme en niet Wassenaar Zich een belangrijke plaats heeft weten te verwerven onder de Wassenaarse organisaties, en boven dien een uitstekende naam, ook in niet-Katholieke kring, is gisteren, toen op stijlvolle wijze het 40-jarig jubileum van de afdeling werd ge vierd, op overduidelijke wijze geble ken. Van vele kanten mocht het be stuur gelukwensen in ontvangst ne men tijdens de receptie, die 's mid dags gehouden werd, gelukwensen in de vorm van hartelijke toespraken, van schriftelijke felicitaties en van een kostbare schat aan bloemstuk ken. Een schoon begin van de jubileum viering was de plechtige gezongen H. Mis in de St. Willibrorduskerk, die werd opgedragen door de geestelijk adviseur, kapelaan J. L. H. van Vliet. In zijn predikatie wees kape laan van Vliet op de grote betekenis van de Katholieke Arbeidersbewe ging, niet alleen voor de arbeiders. Deze H. Mis werd, behalve dóór ver reweg het grootste deel van de 600 leden, die de afdeling thans telt, bij gewoond door de burgemeester van Wassenaar, dr. S. F A. C. M. baron van Wijnbergen, die ook aanzat aar. het feestelijk ontbijt in het Vereni gingsgebouw dat door het bestuur van de afdeling werd aangeboden aan oud-bestuursleden en bestuur ders van de verschillende onderafde lingen en instellingen van de K.A.B. verflauwend idealisme, wijden de werkers van de beweging zich aan de vele taken, die te vervullen zijn. Uitvoerig stond de burgemeester stil bij de instelling van de Raad van Overleg tussen de Katholieke Stands organisaties in Wassenaar, in welke Raad de K.A.B. veel nuttig werk kan doen voor het bereiken van de Ka tholieke eenheid tussen de -verschil lende standen. Het feit, dat alle Ka tholieken kinderen zijn van een he melse Vader is var. oneindig groter belang dan de standsverschillen, die door mensen kunnen worden opge worpen. Het streven moet niet zijn, dat wij allen gelijk worden, maar wel dat wij alle tezamen streven naar een tweeledig doel: het scheppen van goede maatschappelijke verhou dingen en bovenal het bereiken van de hemel. Met een hartelijke geluk wens en de beste wensen voor Gods zegen in de komende jaren, besloot de burgemeester zijn toespraak. Werker van het eerste uur. Nadat de voorzitter van het afde lingsbestuur, de heer A. C. Duyve- stijn, de burgemeester had bedankt voor zijn woorden, en herinnerd had aan de verdiensten van de werkers van het eerste uur, werd het woord gevoerd door de heer T. H. Vogels, die 40 jaar geleden de eerste voorzit ter was van de Katholieke Arbeiders beweging toen Volksbond geheten in deze gemeente. Spr. herinnerde Burgemeester sprak. aan tegenwerking, die van vele jijden in de eerste jaren van het be- De burgemeester hield tijdens dit staan der Voiksl)0n(i in Wassenaar behartenswaardige wpr j nnrWvnnden. en memoreerde ontbijt een zeer toespraak, die door allen met zeer veel belangstelling werd beluisterd. O.m. zeide de burgemeester, dat het van zeer groot belang is, dat de Ka tholieke Arbeidersbeweging zich niet alleen bezighoudt met de stoffelijke belangen van de leden, maar zich richt tot de mens in zijn volheid, zo als die door God is geschapen naar Zijn beeld en gelijkenis. De Wassenaarse K.A.B. is, nu zij haar 40-jarig bestaan herdenkt, geen kleine jongen meer, maar vertoont l werd ondervonden, en memoreerde enkele voorvallen uit de eerste jaren van de beweging. In de door leden van de Tuinbouw- studieclub Wassenaar waarlijk kun stig met bloemen versierde grote zaal van het verenigingsgebouw, waar een beschaafd strijkje voor onderhouden de muziek zorgde en vriendelijke Een groot aantal sprekers voerde het woord. De heer A. J. Gordijn, voorzitter van het feestcomité, dat de jubileumviering zo keurig voorbe reidde, opende de rij. Vlag als geschenk. Namens alle leden bood hij geluk wensen aan het bestuur aan en, als blijvende blijk van dankbaarheid der leden, voor wat in de loop van de 40 jaren door de K.A.B.-afdeling werd verricht, een fraaie grote vlag in de pauselijke kleuren en mét het embleem van de K.A.B. en het wa pen van de gemeente Wassenaar in frisse kleuren daarop. De heer D. Bloemendal sprak na mens de plaatselijke afdeling van het N.V.V., mr. dr. J. J. M. Veraart als voorzitter van de Raad van Overleg en namens de St. Adelbertvereniging, de heer C. Lugthart namens de Chris telijke Besturenbond, de heer Weeber namens het diocesaan bestuur der Be weging, pastoor J. P. Buys, oud-voor zitter G. A. van Leyenhorst en ten slotte de heer W. Hendriks. Talloiè andere Katholieke en niet-Katholieke verenigingen waren met enkele be stuursleden vertegenwoordigd. Loco- burgemeester mr. A. J. M. van Moorsel gaf van zijn belangstelling blijk en diverse andere autoriteiten en de beide oud-geestelijke adviseurs, pastoor Schoots en kapelaan Bregten hadden een schriftelijke gelukwens gezonden, omdat zij verhinderd wa ren. Voorzitter A. C. Duyvestijn dank te aan het slot van de middag voor al die hartelijke woorden en geluk wensen en blijken van belangstelling. Hij herinnerdeaan het pioniers werk van diegenen, die 40 jaar gele den de moed hadden, een begin te maken met het werk van de Volks bond in Wassenaar en zegde de oud ste leden van de beweging, een blij vende herinnering aan het jubileum toe, in de vorm van een boekwerk. De feestdag werd besloten met een gezellige feestavond, verzorgd door meisjes en behulpzame heren de het Haarlems Radio Cabaret onder gasten voorzagen van een kopje thee leiding van Harry Meijer, een feest en van een rokertje, werd 's middags avond die Maandag en Dinsdag zal de receptie gehouden. I worden herhaald. ALPHEN AAN DEN RIIN Laura-merentocht Zaterdagmiddag is met veel suc ces verlopen de door de Alphense Rij wiel vierdaagse „De Laura" geor ganiseerde merentocht. Hoewel de voorgaande dagen zeer regenachtig waren, lieten er van de 216 aanmel ders slechts 21 verstek gaan. Zij die gestart zijn>, als van ouds bij het ijs clubgebouw te Alphen a. d. Rijn, hebben allen de tocht volbracht. De beide bekende opa's uit de Lau- ra-tochten, de heren Dijkstra uit Lei den en Berkouwer uit Haastrecht, namen eveneens deel. De oudste deel neemster was de 55-jarige mevr. Roos-van Zijl uit Bodegraven. De jongsten in deze tocht waren het meisje Frieda Rietveld (8 j.) en het jongetje A. Los Czn. (9 j.). Zij ont vingen een extra prijs. Aardig was de groep, die als boe ren en boerinnen verkleed in de tocht meereed. Een der deelnemers had het onge luk in een sloot kopje onder te dui ken. Hij werd door omwonenden spontaan van een keurig pakje voor. zien. De lengte van de tocht bedroeg 38 km. De finish was bij Paviljoen „Dc Brasem" te Oude Wetering. Daar werden de insignes uitgereikt door de voorz., de heer W. A. Lam. De heer G. v. Mild zorgde voor de muzikale opluistering van het gezel lig samenzijn. dat hierna volgde. Aangemoedigd door dit succes is de Stichting voornemens in het voor jaar 1943 een tussentijdse ontmoeting met de ,,Laura-familie" te arrangeren, alvorens de grote dag van de Laura- J953 aanbreekt. Vermelding verdient, dat de heer H. E. A. Gastelaars, de stichter van de Alphense Rijwielvierdaagse en de heer J. Vierbergen, de secretaris, aan de tocht per rijwiel hebben deelge nomen. Schietwedstrijden Nat. Reserve. Op de schietbaan aan de Kralingse- weg werden schietwedstrijden ge houden, waaraan ook de Alphense Nationale Reserve heeft deelgeno men. Als schutters waren aangewe zen de heren Cr. Dusoswa (leider van de groep), B. en P. Rozestraten. J. Steyn en C. v. d. Wijngaard. Zij heb ben kans gezien de eerste prijs te be halen! Viswedstrijd. Zaterdagmiddag heeft de Visvereniging „Ons Genoe gen", samen met de ver. D.V.S. en „De Brasem" uit Leiden, in de Oude Rijn te Koudekerk, met jeugdleden deelgenomen aan een nengelwed-- strijd. Er werd een onderlinge en een korpswedstrijd gehouden. In de onderlinge wedstrijd werden de volgende prijzen behaald: 1. J. Smit (Leiden). 2. C. Bruines (Al phen), 3. D. Vonk (Alphen), 4. K. Kromhout (Leiden) en 5. Schuchard (Leiden). In de afdeling korpswedstrijd vie len de prijzen als volgt: 1. „Ons Ge noegen" (Alphen), 2. D.V.S. (Leiden) en 3. „De Brasem" (Leiden). Er wa ren 50 deelnemers. Bloemen- en muziekshow. In de Speeltuin „Bloemhof" werd Zater dagavond een Bloemen- en Muziek show gegeven. Het bestuur had en kele maanden geleden 150 planten en bloemen bij de leden uitgezet, om ze op te kweken. 130 stuks ervan wer den Zaterdag tentoongesteld. De jury bestond uit de heren A. Vonk, D. Roest en S. v. Leeuwen. De prijzen Dec. Kerstavond. 10 Jan. Vasten- werden als volgt toegekend: Bego nia's: R. Kroon, W. Kroon en R. Hanswijk. Varens: W. Domburg, H. Demoet en B. Kroon. Margrieten: W. Maaskant, L. Snel en M. Doeland. Co- leris: F. v. Leeuwen, W. de Jong en M. Schreuder. Fuchsia's: T. Doeland, E Naber en Joh. Boot. De tentoonstelling werd opgeluis terd door de Moluko-band uit Bos koop o.l.v. de heer J. v. d. Nieuw- steeg met zang van mej. Willy Valk. Voorts werden o.l.v. mej. Rie Ver hagen enkele Rhytmische oefeningen gegeven. BODEGRAVEN Vergadering L.T.J. In het pa rochiehuis kwamen de jonge boeren byeen ter bespreking van het win- terprogramma. Na de opening volgde de installatie van de nieuwe geest, adv., kap. Voortwist. Deze greep de gelegenheid aan om een woordje te zeggen. Hij prees de L.T.J.-ers om hun activiteit, wat bij diverse andere verenigingen nogal wat te wensen overliet. Dc heer C. v. Schaik, hoofd van de plaatselijke Landbouwschool, lichtte het winterprogramma toe, dat een bonte rij „allerhande" vertoont. Hiermede zal telkens een gedeelte van de avonden gevuld worden. De rest wordt aan de leden overgelaten en kan bijv. bestaan uit speechjes, liedjes, moppen en schetsjes. 4 Octo ber volgt de eerste avond, waarop de secretaris 't jaarverslag zal uitbren gen. Een causerie met lichtbeelden over de Praehistorie vormt de hoofd schotel. 18 Oct. zal de g.a. spreken over een nog nader bekend te maken onderwerp. Op 30 Oct. korrrt Aarlan- derveen op bezoek voor een compe titiewedstrijd. 15 Nov. Voorlichtings avond over veevoeding door de heer C. dc Vos. 29 Nov. Sinterklaasavond 13 Dec. Causerie over Curagao. avond. 24 Jan. Jaarverslag van de penningmeester, lezing met licht beelden over vitaminen. 7 Febr. Film avond. 21 Febr. Cor Veelenturf, kunstschilder, zal spreken over een niet-alledaags onderwerp. 7 Maart. Filmavond. Ten slotte volgt 11 April de slotavond, die volgens het pro gramma zal klinken als een klok. Een gezellig samenzijn met muziek en dans was het laatste gedeelte van deze bijeenkomst. BOSKOOP Excursie. De leden van de Ver. Boom- en Plantenbeurs maakten dit eekend een excursie naar het Kan tonpark te Naardr Gelijk het men sen van het vak betaamd, werd dit fraaie park met kennisblikken be zichtigd. Vooral de tropische plan ten hadden de volle aandacht. Ver volgens werd koers gezet naar Heer- de teneinde enige aldaar gevestigde boomkwekerijen te bezichtigen. Al met al is deze trip voor de leden van „Boom- en Plantenbeurs" een leer zame tocht geweest, waarop met vol doening kan worden teruggezien. Serenade. Ter gelegenheid van dc 55-jarige echtvereniging bracht de Harmonie Excelsior het echtpaar Spee, wonende Emmakade 41, Za terdagavond een serenade. Begrijpe lijk werd dit medeleven door het jubilerende echtpaar en de aanwe zige bruilofsgasten ten zeerste waardeerd. De heer J. Radder Dzn. slaagde voor het examen van adjunct-com mies bij de Rijksbelastingdienst. LEIMUIDEN Ernstige aanrijding Gisteravond om 11.30 uur is er op de viersprong bij de katholieke kerk te Leimuiden een ernstig ongeluk gebeurd. De heer Baas uit Bodegraven kwam met zijn auto in botsing met de heer J. Vis uit Oude-Wetering, die per fiets de viersprong passeerde. De heer Vis werd tegen de grond gesmakt en bleef bewusteloos liggen. Dokter Brinkhorst, die de eerste hulp verleende, constateerde een her senschudding. enkele hoofdwonden en een dubbele beenbreuk. Het slacht, offer is naar het Academisch Zieken huis te Leiden vervoerd. NOORDEN Vep 3NSV 1 5—2. Voor NSV was het Zondag een zwarte dag. Met een invaller ging men onder stro mende regen naar Woerden. Direct r.a de aftrap ging Vcp tot een aanval over, welke al glijdende onschade lijk werd gemaakt. Het spel ging net als de regen, dan eens hard en dan weer wat kalmer en het was Vep, dat de score opende (10). Het spie gelgladde terrein werd voor de thuis club steeds voordeliger. De balcon- tróle van de Woerdenaren was be ter dan die van de Noordenaren. Voor NSV was het jammer dat H. de Man, wegens uitglijden, zich zodanig bezeerd had, dat hij het veld moest verlaten en Noorden met 10 man ver der moest spelen. De 21 met de rust was nog geenzins ontmoedigend. Na de rust speelde NSV nog on fortuinlijker, wat het ook deed, het wilde niet lukken. De aanvallen van NSV waren zeker niet minder dan die van Vep en toch werd de achterstand steeds groter. L. v. Koert maakte er met een onverwachts schot 'n doel- puntje bij (42). De regen werd wat minder en NSV kwam steeds meer in de aanrval, doch nu was het H. Pic- tersen, die uitgleed cn het veld ver liet. Nu stond NSV met 9 man er men kon niet verhinderen, dat het 5—2 werd. Overige uitslagen: NSV 2Woer den 3 26; Gouda 8NSV 3 50; NSV bZVV b 1—5. De dames handbalwedstrijden wa ren afgelast. De raad van Zoeterwoude kwam Zaterdagmorgen in spoedeisende vergadering bijeen. Afwezig met be richt van verhindering de heren Tijssen en Van der Velden. Na het openingsgebed verzocht de voorz. de leden te blyven staan en herdacht daarna de overleden oud wethouder, wijlen de heer L. Onder water. By de ingekomen stukken was een Kon. besluit d.d. 1 September j.L waarbij de heer H. J. J. A. Smeets wordt herbenoemd tot burgemeester van Zoeterwoude. Het oudst aanwezige lid, de heer Jac. Dorrepaal. wenst de burgemees ter geluk met zijn herbenoeming. De burgemeester dankte voor de felici tatie. Van de Ned. Ver, tot bescherming van dieren is een schryven ingeko men, omtrent de wyze waarop hon den en katten moeten worden afge maakt. Om de goedwillende eige naars ter wille te zijn wordt aange drongen op de aanschaffing van een electrisch apperaat ad 150 voor het doden van honden cn een gaskastje voor dc poosjes ad 50.B. cn W. achtten de aanschaffing niet nodig cn stellen voor afwijzend te beschik ken. Aldus wordt besloten. Van het bestuur van de Par. H. Kruisverheffing is een dankschrij ven ontvangen voor de toegestane bewaarschool-subsidie ad f 1050. Aan de orde kwam het agenda punt, waartoe deze vergadering was belegd, voorstel van B, en W. tot het aangaan van een lening groot 6000 tegen 4 pet. met de Bank van Ned. Gemeenten. Deze lening is nodig voor demping van de sloot langs de Weipoortse weg nabij de boerderij van P. de Wit. De heer Onderwater vroeg, of dit bedrag voor dit werk geheel nodig zal zijn en of er wel licht nog op meer plaatsen gedempt kan worden. .De voorz. bracht de be groting ter tafel, waaruit bleek dat er niets zal overblijven. ROELOFARENDSVEEN Kapelaan Wortel naar Den Haag. Kapelaan W. J. Wortel, die sinds 1950 in de parochie van St. Petrus Banden werkzaam was, is door de bisschop benoemd tot kapelaan in de parochie van dc H. Jeroen te Den Haag. In zijn plaats is te Roelofarendsveen be noemd kapelaan J. Sikkink. Kapelaan Sikkink werd in 1919 geboren en in 1947 priester gewijd, Sinds 1949 was hij kapelaan in de parochie van de H. Andreas, apostel, te KwintsheuL De voorz. deelde mede, dat de Centr. Directie van de Wederopbouw het bezuinigingsplan voor de 12 hui zen achter de Schenkelweg met een bedrag vap f 142.999.op enkele kleine bezuinigingen na heeft goed gekeurd, zodat nu verwacht kan worden, dat de bouw van October kan aangevangen worden. Het totaal bedrag van de voor Zoeterwoude aangewezen lening-aandelen is thans 75,575.Met de verkregen lening van het pensioenfonds voor de land bouw ad 15.000.— is er nu nog een tekort van f 26.000.B. cn W. wer den spoedshalve nu reeds gemachtigd terstond na de goedkeuring van de plannen een lening aan te gaan bij de Bank van Ned. Gemeenten. Het verzekerd bedrag van de ge meentegelden bij de gemeenteont vanger, gemeentebode, administra teur waterleiding en secretarie werd verhoogd van 13.000.op 20.000. Aan de St. Jansfanfare werd we- derotn een subsidie verleend van 200.cn aan de Geer en Kleinen Blankaartpolder werd in het onder houd van de polderwegen een bij drage voor 1952 toegestaan van 250. B. cn W. stelden voor een wissel beker voor de jongveedag uit te lo ven voor een bedrag van 25.cn wel ter bekroning van 't besto kuis- kalf onder voorwaarde dat deze in bezit komt na 3 jaar achtereen of tezamen 5 keren gewonnen te zijn De heer Onderwater zegt, dat het gewoonte is deze getallen op 2 en 3 te bepalen. De voorz. zei: dan zal ik mij eerst even tot de agrarische wethouder moeten wenden. Toen de heer van Leeuwen zich voor de wij ziging van het voorstel verklaarde cn de wethouder Kraan ook instem de, werd de beker op deze voorwaar de gegeven. Het huurcontract d.d. 1927 van de noodslachtplaats met de heer L. Dol le werd op voorstel van B. en W. ge steld ten name van de heer W. C. M. Dolle en de huurprijs werd ver hoogd van 500.op 650.—. Verbetering arrcstantenlokaal. Het arrcstantenlokaal voldoet niet meer aan de gestelde eisen. Dc Rijks gebouwendienst was bereid een huurprijs te geven van 130.per jaar ingaande 1 Januari 1948. B. en W. werd een crediet van 1000. verleend voor de verbetering. Voor het leggen van een put voor het droogcloset op de grond van J. C. v. Teylingen zal de gemeente een jaar lijkse recognitie van 2.50 geven. Bij de ter-inzage-ligging heeft de eigenaar van de laan van Leeuwen bezwaren ingediend. Conform het advies van de Directie der Wederop bouw werd nu besloten het onteige ningsplan definitief vast tc stellen. De huurders van de vier woningen van de gemeente verzoeken de huur verhoging ad 15 niet op 1 Jan. 1 1951 maar op 1 Jan. 1952 tc laten, in gaan, omdat het bezwaarlijk is na de late ingang achteraf het meer dere bedrag ineens te betalen. B. en W. meenden, dat de huurders kon den weten, dat het huurbedrag ho ger was cn dat dit geld gereserveerd had moeten zijn. G. S. zullen de kwijtschelding zeker niet goedkeu ren en besloten werd afwijzend te beschikken. De ver. voor Veilig Verkeer te Lei derdorp vroeg een subsidie groot ƒ25.Op grond, dat de vereniging nog een batig saldo heeft van 14.43 en Zoeterwoude elk jaar 90.voor abonnementen op de jeugd verkeers- krant geeft, stelden B. en W. voor de subsidie te bepalen op f 5.Aan genomen. Bij de behandeling van een 7 tal verzoekschriften om een vergoeding voor reisgeld voor schoolgaande kin deren achtten B. cn W. alleen de verzoeken van Hogervorst en van Diest in aanmerking te komen voor deze vergoeding; de overige wonen binnen 4 k.m. van de school. De heer Schinkel meende, dat o.a. de woning van Splinter zeker even ver ligt en wil de afstand uitgemeten zien. De voorzitter zei, dat er andere instanties zijn, waar men zich kan vervoegen om vergoeding. Dc af standen zullen echter worden nage gaan. Op verzoek van het R.K. school bestuur H. Rijndijk wordt besloten niet op die plaats voort te bouwen en voorlopig het parochiehuis te hu ren. De huurprijs is overeengekomen op 700.— per jaar. Rondvraag:. By de rondvraag informeerde de heer C. J. v. Leeuwen naar de dem ping van de slooi bij de Geerbrug. De voorz. deelde mede, dat een lid van G. S. deze zaak heeft besproken, Hinderwet, plassenverordenlng enz. enz. zullen nu vergunning verlenen. De heer v. d. Ploeg wees op 't slecht 1 functionneren van de straatver lichting en drong aan op noodver lichting als er storingen zijn, opdat het niet meer zal voorkomen, dat er nog meer ongelukken plaats nebben zoals aan de Schcnkelweg-Zuidbuurt waar 3 personen door de duisternis in het water zijn gereden. Dc voorz. achtte de schuld by de Lichtfabrie ken. De heer v. d. Ploeg wees op het veelvuldig ontbreken van branden de lantaarns o.a. nu weer op de ge hele Miening cn ook op de H. Rijn dijk, storingen die maandenlang du ren. hij vroeg, hoe het staat met de verlichting van dc Wiilibrordus- straat. Hieromtrent kon de voorz. verzekeren, dat deze spoedig tot stand zal komen. Getrouwd: H. HARLAND en J. C. CORNET Leiden, 22 Sept. 1952. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig doch geduldig Inden, voorzien van de H.H. Sacramen ten der Stervenden, on ze innig geliefde Vrouw, Moeder. Behuwddochter, Zuster en Behuwdzuster Mevrouw CECILIA CORNELIA DOROTHEA LELIE Echtgenote van WILHELM VAN MEEGEN in dc ouderdom van 42 jaar. Uit aller naam, W. VAN MEEGEN en kinderen Leiden, 21 Sept. 1952. Acaciastraat 1. Algemene kennisgeving De H.H. Uitvaartdien sten zullen gehouden worden op Donderdag 25 September a s. in de Parochiekerk van de H. Petrus. De gelezen H. Mia te 7.30 uur, de ge zongen Requiem te 9 uur. waarna de begra fenis te 11 uur vanuit de *erk op het R K. Kerk hof aan de Zijlpoort. Rozenkransbidden Maan dag- en Dinsdagavond te 7 uur aan het sterf huis en Woensdagavond te 7.30 uur in de Kerk. J. van Leeuwen ARTS PRAKTIJK HERVAT G. A. de Jager ARTS praktijk hervat.

Leidse Courant | 1952 | | pagina 3