li i^ysfpi Braderie in Oegstgeest maakte van Nationale Feestdag een succes Rijnstreek Diamanten echtpaar te Voorhout DINSDAG 6 MEI 1952 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 2 Tjonge wat had Oegstgeest op deze Bevrijdingsdag een metamorphose ondergaan. Van vriendelijk, net en rustig dorpje, was het plotseling om getoverd in een gezellige, levendige en drukke marktplaats. Menig inwo ner, die een bezoek bracht aan het Braderie-Centrum, zal verbaasd ge staan hebben over de aanblik, die dorp en dorpsgenoten opleverden. Want in de anders zo nette winkel straten rijden zich nu de kramen aaneen en daartussen bewoog zich een dichte mensenmenigte; het pla veisel was bezaaid met schillen, zak jes en papier. Groot en klein liep zichtbaar te genieten 'van zuurstok- kert, koek, ijs, oliebollen en wat verder tong en maag streelt, daartoe aangemoedigd door vrolijke muziek uit talryke luidsprekers. Daartussen bewoog zich voortdurend al bellend het glippertje, dat evenmin te kla gen had over gebrek aan belangstel ling. Kortom: het was er druk.... én gezellig. Deze actie, door de gezamenlijke plaatselijke middenstand opgezet, bleek de meest optimistische ver wachtingen verre te overtreffen. De deelnemers hadden dan ook veel werk gemaakt van de diverse stands, waardoor zij niet te Magen hadden over gebrek aan belangstelling. Het experiment had zelfs heel wat men sen van buiten de gemeente aange trokken. We geloven, dat de organi satoren evenmin als de deelnemers, dit initiatief zullen betreuren; inte gendeel, we hebben zo'n idee, dat we iets dergelijks nog wel eens vaker hier zullen zien. Tocht met het Glippertje. De opening geschiedde door de burgemeester, die met z'n echtgenote door het Glippertje, bemand met het Middenstandscomité, de O. V. en de pers van zijn woning werd afgehaald, waarbij aan mevrouw du Boeuff na mens de firma Buunnvan een prach tig bouquet bloemen werd aangebo den. Daarna ging het naar de Deutz- straat, waar de burgemeester met enkele enthousiaste woorden de Bra derie in gang zette. De tocht ging vervolgens langs het Braderie-cen trum, waar de fa. Kraay Maar stond met een taart v<5or de burgemeester, de fa. van Noort met een gevulde bonbonnière voor mevr, du Boeuff, de fa. Elshof met wijn en de fa. v. d. Zalm met croquetten voor het gehele gezelschap; de fa. van der Leeden of freerde Deventer koek en biscuits, de heer Veenendaal sigaren, terwijl de heer Tjemkanoff met de odeur- HILLEGOM Nationale Feestdag. In de St. Josephkerk werd de nat. feestdag in de vroegte begonnen met een Gezon gen H. Mis van Requiem, die door zeer velen werd bijgewoond. De morgen was bijzonder bestemd voor de schoolkinderen, die verschillende mooie wedstrijden hadden op het Concordia- en Hillegomterrein. Des middags te half 4 v/erd een school- voetbalwedstrijd gespeeld tussen 2 ploegen van verschillende scholen. Des avonds werd een muzikale rondgang gehouden door de gemeen te, waarna Crescendo in de Hoftuin de Taptoe blies. De Feestdag werd besloten met een groot vuurwerk, dat afgestoken werd op het Oranje Nassauplein tegenover 1 de nieuwe R. K U. L. O.-School aan het Vosselaankwartier. Dc verkiezingen komen v Maar wat wij ook stemmen, Niets dat zorg zo kan remmen Als een Tip van Bootz, trots a dat vergader' 'n TIP VAN BOOTZ Inz. Mej. J. N., A'dam ontv. 1 fl. Tip 4- 1 tl. Apricot Brandy (Advertentie.) De burgemeester en zijn echtgenote openden de feestelijke markt. José Elshof maakte van de gelegenheid gebruik om bloemen aan te bieden. Foto NIC. v. d. HORST. feestelijke opening, die tot gevolg had, dat de stemming er al direct inzat en er ook in blééf, vooral toen ,s-avonds de verlichting werd ont stoken. En zelfs we weten niet, of we dat Wel hardop mogen zeggen werd er bij gezellige plaatjes op straat gedanstEnfin, het weer was goed, de stemming was goed, de belangstelling groot en de omzet daaraan evenredig, dus de Oegstgees- ter middenstand kan tevreden zijn. Jeugdverenigingen bijeen. Na de opening van de Braderie be gaf de burgmeester zich naar het Rosarium, alwaar even later alle Oegstgeester jeugdverenigingen kwa men aangemarcheerd, voorafgegaan spuit rondging. Al met al dus wel 'n door de padvindersband en de St. .Kijkje op de Braderie. De jeugdige oiieboilenbakkers waren bedreven in hun vak. Foto NIC. v. d. HORST. Paulusband van de zeeverkenners. Na een korte toespraak van de bur gemeester, waarin hij wees op de zo noodzakelijke eenheid en saamhorig heid, die in ons land moeten heersen, werd de vlag gehesen en het Vlagge- lied gezongen. Daarna werd afgemar cheerd voor diverse demonstraties en voorstellingen op verschillende plaat sen in de gemeente, verzorgd door verkenners, padvindsters en een volkdansgroep. Ook hiervoor was veel belangstelling. Des avonds had de O. V., in de concertzaal van Endegeest een avond belegd, met medewerMng van Jan Oosterwelder als voordrachtkunste naar en het Chr. Kinderkoor „De Lenteklokjes" onder leiding van Riek Meyering met aan de vleugel Han Zirkzee, Deze verzorgde avond genoot echter slechts matige belangstelling. Zij nog vermeld, dat de Braderie- deelnemers de navolgende prijzen werden toegekend: Verkoopkrach tig- ste stand: 1. fa. Bonnet; 2. comb. Koert-Glasbergen. Mooiste stand: 1. Sigarenmag. Veenendaal; 2. Techn. Bureau Koelman. Origineelste stand: 1. Slagerij C. v. d. Zalm; 2. Drogis terij v. d. Burg. Voor het candidaatsexamen ci- viel-ingenieur slaagde aan de Techn. Hogeschool te Delft de heer F. E. G. Schlatman. Geb.: Cornelis H. J., z. v. J. W. Strijk en C. van As; Jan A. C., z. v. J. A. C. de Koek van Leeuwen en T. A. Meihuizen; Hendrikus P. J. M., z. v. H. P. Schrama en A. A. Puijn; Gerrit, z. v. C. de Mooij en E. Ba- kels. Ondertr.: C. E. van der Minne, 23 j., te Gilze Rijen en J. M. Schef- fer, 21 j.; M. A. H. J. van Loenen, 26 j. en N. Westerling, 23 j. te Lei den; P. H. Broers, 22 j., en C. fM. Duijn, 23 j.; G. J. de Graaff, 35 j., te 's Gravenhage, en G. Koendering, 29 j.; W. J. Boot, 53 j., te Voorschoten, en B. M. H. Coepijn, 45 j. Overl.: A. van der Meij, 57 j.; T. Gottenbos, weduwnaar v. E. Schalk wijk, 77 j.; S. C. Abrahamse, echtg. v. C. E. de Koster, 53 j.; J. v. Duijn, eChtg. v. L. v. d. Oever, 71 j. Na tweeling een driel ing Het gezin WijkerNauta te Vlaar- lingen is uitgebreid met een drieling, twee meisjes en een jongen. Moeder en kinderen maken het goed. De ba- bies wegen gemiddeld drie pond en een ons. Het gezin van de heer en mevrouw Wijker telt nu acht kinde ren. Voor deze drieling werd een tweeling geboren die nu ongeveer vier jaar oud is. GEZELLIG AVONDJE. In een perceel aan de Haarlemmer Houttuinen te Amsterdam was gis teravond een gezellig avondje belegd door enige families, die onder het genot van sterke dranken een kaartje legden. Op zeker ogenblik ontstond tussen de kaartspelers een verschil van me ning. dat zo hoog opliep, dat de echt genote van een der gasten een asbak opnam en deze tegen het hoofd van een der andere mannelijke bezoekers wierp. Er ontstond een vechtpartij, waar bij de 53-jarige echtgenoot van de vrouw, die de asbak had geworpen, door de onder invloed van sterke drank verkerende aldus de politie getroffene met een mes in de buik werd gestoken. Het slachtoffer is per G.G. en G.D. naar het Binnengasthuis gebracht. De dader, een 41-jarige Amsterdam mer, is door de politie aangehouden ?n zal dezer dagen worden voorge leid. MET MES IN DE BUIK GESTOKEN, klonk. Bij onderzoek bleek de doos een goed in de kleertjes gestoken Een 41-jarige havenarbeider heeft Zaterdagavond na een korte ruzie een 53-jarige stratenmaker op de 2de verdieping van een perceel aan de Haarl. Houttuinen met een mes in de buik gestoken. Vrij ernstig gewond moest het slachtoffer in het W.G. worden opgenomen. De messentrek ker is in een cel van het bureau Spaarndammerstraat opgesloten. De havenarbeider had een opmer king gemaakt, die tot een woorden wisseling met de stratenmaker leid de. Deze laatste zou daarop de an der een klap hebben gegeven. Toen de ruzie al weer zo goed als bijge legd was, trok de havenarbeider zijn mes en bracht de steek toe. Aan de veilingvereniging Westland afdeling 's-Gravensande werden gis teren de eerste perziken aangevoerd door de kweker A. van Geest. Zij brachten 35 cent per stuk op. De heer A. van Staalduinen voerde de eerste snijbonen aan. Hiervoor werd betaald 2.05 per kilo. Tenslotte voerde dc heren L. Ke- meling en A. van Baaien de eerste postelein ter veiling. Deze bracht 0.22 tot 0.38 per kilogram op. BABY IN DOOS. Op de Loseweg te Apeldoorn zagen voorbijgangers gisteravond op de stoep van een woning een doos staan, jongetje te bevatten van naar schat ting tien dagen oud. Het kleintje is voorlopig in het Juliana-ziekenhuis opgenomen. FEDERATIE R.K. BONDEN VAN OUDEN VAN DAGEN. In Utrecht is een federatie opge richt van de R.K. diocesane bonden van ouden van dagen en gepensio neerden. De zetel van de federatie is in Utrecht, het secretariaat is te Amsterdam gevestigd. Elk der vijf diocesane bonden vaardigt een be stuurslid af voor het federatiebestuur, waarin ook twee afgevaardigden van standsorganisaties zitting zullen heb ben. Daarbij wordt gedacht aan de K.A.B. en de Katholieke Vrouwen beweging. (GOLF) BINNENLAND. De Koningin zal Dinsdagmorgen 6 Mei een bezoek brengen aan de eer ste beurs voor landbouw, zuivel, vis serij en techniek, welke 1 tot 7 Mr te Utercht wordt gehouden. Op de dag der bevrijding heeft de minister van wederopbouw, mr. In 't Veld, de tienduizendste nieuwe woning, welke na de oorlog in de ge meente 's-Gravenhage is gereedgeko men, in gebruik gesteld. De heer J. F. M ter Ellen te Hil versum is benoemd tot ridder in de waaruit het gehuil van een baby Orde van de H. Gregorius de Grote. LEIDSCHENDAM INSTANDHOUDING MOLENS DRIEMANSPOLDER. Het „driemolenstel" aan de Stomp- wijkseweg kan behouden blijven in dien de gemeente bijdraagt in de kosten van nieuwbouw en de 'bema ling. De bemaling voldoet thans niet aan redelijk te stellen eisen en daar om heeft het polderbestuur besloten een verbeteringsplan uit te voeren door stichting van een electrisch ge maal. De capaciteit van het te stich ten gemaal zal groot genoeg zijn om zonder hulp van de drie bestaande molens de polder te bemalen. Het gevaar dreigt aldus B. en W. dat de molens buiten gebruik worden ge steld met als gevolg verwaarlozing van het onderhoud en de uiteindelij ke ondergang. Het behoeft geen betoog dat door het verdwijnen van deze fraaie mo lens belangrijke schade zou worden toegebracht aan het landsehapsschoon Gedeputeerde Staten hebben pogin gen in het werk gesteld om de molens in stand te houden. Deze pogingen hebben het volgende resultaat gehad: 1) het bestuur van de polder zal de molens in gebruik houden als hoofd gemaal en het te stichten mechanisch jremaal zal als hulpgemaal fungeren; 2) in de kosten van het restaure ren der molens, geraamd op 30.000 plus 3000als reserve voor grotere uitgaven, zal van rijkswege een sub sidie van 75 en door de provincie van 15 worden verleend; 3) een gelijke subsidie zal worden toegekend in de kosten van onder houd en bediening der molens voor zover deze meer bedragen dan die van geheel mechanische bemaling. Deze laatste kosten worden becijferd op 4800.per jaar en de meerdere kosten als gevols van de gemengde bemaling op 1500.Ged. Staten hebben verzocht, dat de gemeente de resterende 10 van de sub 2 en 3 bedoelde kosten voor haar rekening te nemen. B. en W. zijn van mening dat de ge meente inderdaad belang heeft bij het behoud van de molens met het oog op het landsehapsschoon en het vreemdelingenverkeer en adviseren de raad op het voorstel van Ged. Sta ten in te gaan. Voor de gemeente zal dat een uitgave ineens van 3300. en een jaarlijkse bijdrage groot 150. KATWIJK KJt.V.-BEKERTO URNOOI. Onder niet al te prettige weersom standigheden werd Zondag het KRV bekertournooi gehouden. WO AUDO 1—4: Na 10 min. kwam UDO aan de leiding (01) en F. v. Dijk bracht met een prachtig schot de stand op 20, toen de Oud- Adese achterhoede niet ver genoeg de bal wegwerkte. WOA, dat vele junioren in haar elftal had opgesteld, wist slechts een keer de achterstand te verkleinen 12. Eindstand 14. Het UDO-elftal, veel meer homogeen, behaalde hier een verdiende zege. VNL—KRV 1—8: KRV speelde een grootse helft. VNIL trad in het veld met 3 invallers. Dit gold zeer zeker als een handicap. Maarwat KRV bezielde, wij weten het niet. Het elf tal was bijzonder goed op dreef, waarbij de voorhoede op volle toeren draaide. Feilloze combinaties, zowel voor als achter en 'n geweldig enthousias me. Jammer, dat de ruststand 05 reeds de beslissing gaf. De ze helft was toen aanmerkelijk minder, waarbij de VNL-voorhoede er beter in kwam. Zij mochten een alieszins verdiend te- genpunt aantekenen. Eindstand werd 8—1. Het 2e elftal boekte in Voorhout een 21 zege op Forteholte 4. KATWIJK AAN DEN RIJN PRIESTERSTUDENTEN TERUG. Zoals wij reeds aankondigden zijn de leerlingen van het Franciscaanse Missiecollege „St. Willibrord" te Kat wijk na vele jaren gisteren weerge keerd. Er zijn momenteel 135 studen ten, 20 paters en 18 broeders te Kat wijk. NOORDWIJKERHOUT Geboren: Roelof, zn van G. Visser- Godhelp; Johannes Christianus Ma ria, zn van Th. H. v. d. Berg-van der Voet; Johannes Maria zn. v J. Wijst- Hoogkamer; Johannes Antoinus, zn van C. Meeuwenoord-Tervoort; Ce cilia Cornelia Louisa, dr van J. A. Went-van der Slot; Jozef Maria Ge- rardus, zn van S. L. van Hensber- gen-Heemskerk; Franciscus Henri- cus Martinus, zn van M. C. Hulse- De 's Gravendamscweg zal op 1 Juni getuige zijn van een niet dage lijks voorkomende gebeurtenis, wan neer op die dag het echtpaar Adria- nus (Arie) van WerkhovenJohan na van Dijk de dag hoopt te herden ken, waarop het 60 jaar geleden in het huwelijk werd verbonden. Bruid en bruidegom hébben mo menteel beiden de leeftijd van 85 jaar bereikt en genieten nog een vrij goede gezondheid al was moe der- er nog niet lang geleden niet zo best aan toe, toen ze bediend moest worden en de dokter haar al opge geven had; maar nu is ze opgeknapt bosch-Hogenboom; Petrus Cornelis Joseph, zn van H. C. Verdegaal- Geerlings; Petrus Johannes Hendri- cus, zn van H. C. Duivenvoorde- Broekhof. Overleden: Anna van Roode, 69 jr, weduwe van J. B. Zuiderduin; W. Caspers, 76 jr, echtgenoot van A. Vink; C. G. Scova-Righini, 84 jr, we duwnaar van A. H. Verrijk; A. J. Rietvink, 35 jr., echtgenoot van W. Verdel. SASSENHEIM Geboren: Petrus ohannes Wilhel mus Theodorus, z. van W. S. Caspers en E. Hesseling; Anne Derk, z. van D. A. Kraaijenga en J. Siebenga; Hendrikus Johannes,, z. van H. van Ham en H. van Werkhoven;Pieter Johan, z. van W. D. Moolenaar en S. Keijzer; Petrus Theodorus, z. van A. J. Jonker en A. J. Waasdorp; Marjan Siebrigje, d. van D. R. Douma en I. R. Wiersma; Marcus Johannes, z. van A. van Breda en F. T. Biemond; Ida Cecilia, d. van C. P. Rijnbeek en I. W. van Ruiten; Paulus Fidelis Maria, z. van C. L. J. Melman en M. G. Ver bakei; Elizabeth Bernardina, d. van J. van Bakkum en E. Delmeer; Adria- na Wilhelmina Cornelia Geertruida, d. van G. P. A. van der Zwet en C. A. van Werkhoven; Hendrik Phile mon Johannes, z. van C. J. Bol en J. Kemner; Anna Egbertina Gerarda Maria, d. van J. Clemens en G. H. van der Hulst Ondertrouwd: C. H. Koolloos 34 j. te Oegstgeest en B. C. H. Schrama 28 j.; J. J. Koning 37 j. en J. M. Kip ping 34 j. Getrouwd: P. Aangeenbrug 26 j. te Hillegom en M. Spaargaren 27 j. Overleden: Nicolaas Slingerland 76 jaar. WASSENAAR Bevrijdingsspel op raadhuis-bordes Voor de tweede achtereenvolgende maal heeft het Juliana-comité gis teravond ter gelegenheid van de her denking van de bevrijding een open lucht-toneelvoorstelling georgani seerd. Het aantal belangstellenden, dat gisteravond zich naar liet in openluchttheater herschapen voor plein van Raadhuis De Paauw begaf, was verheugend groot. Door Wassenaarse kinderen en ouderen werd een door de heer Jan Bresser geschreven bevrijdingsspel „In Holland staat een huis" opge voerd. Mevr. Antoinette van Dijk, leerlingen van de balletschool van mevr. H. Mullervan Gijen en de muziekvereniging Excelsior verJeen- den hun medewerking De regie was bij mevr. L. v. d. KnaapVerhagen, die zelf een der hoofdrollen speelde, in goede handen. De avond werd geopend met een woord van welkom van de voorz. van het Julianacomité, weth. K. Hui- bregtse, die in het bijzonder de bur gemeester en mevrouw van Wijnber gen en de andere wethouders en le den van de gemeenteïaad begroette. Daarna begon het toneelspel: een in sprookjesvorm gegoten terugblik op de geschiedenis van Nederland voor en tijdens de oorlog, met als vreug devol besluit in het derde bedrijf de bevrijding Mevr. Antoinette van Dijk ,als „Moeder de Gans", sprak de ver bindende tekst tussen de verschillen de bedrijven en elk bedrijf werd be sloten met een ballet door de leerlin gen van mevr. Mullervan Gijen. De medewerking van Excelsior bleef beperkt tot een openingsmars aan het begin van de avond, en het Wil helmus, waarmee de voorstelling werd besloten. Een defect aan de verlichting was oorzaak. dat het korps in de pauze tot zwijgen ge doemd bleef. Na het gezamenlijk ge zongen Wilhelmus sprak weth. Hui- bregtse een woord van dank. Ten slotte werden door een volksdans- groepje onder leiding van mej. S. van Delft enkele demonstraties gegeven. VOORSCHOTEN QUEEN JULIANA TULP. De heer Chr. Eggink jr. heeft door kruising van zaad een nieuwe tulp verkregen, die v. d. Bloemenkeuring in Haarlem en de Proeftuin het ge tuigschrift van verdienste kreeg. De kleur van de tulp is bronsachtig oranje. De nieuwe bloem heet Queen Juliana tulp. en kan weer aardig meekomen. Va der is niet meer zo best ter been, maar houdt van achter zijn raam een oogje op de buitenwereld en presteert het zelfs, nog zonder bril te lezen. Hij heeft trouwens deze rust wel verdiend na een arbeidzaam en welbesteed leven, waarbij hem de tegenslag niet bespaard is gebleven. En ook moeder kon men altijd daar vinden waar hulp nodig was; in tal rijke gezinnen heeft zij jarenlang de helpende hand geboden bij ge zinsvermeerderingen, wat met iiefde en toewijding en zonder enig eigen belang geschiedde. Het is dan ook niet te verwonderen, dat bij buren en kennissen dit echtpaar steeds nog zeer erkend is en men er wel voor zal zorgen, dat de dag van 1 Juni op 's Gravendamseweg 23 niet onopge merkt voorbijgaat. Bromfietser door trein gegrepen en gedood Op de onbewaakte overweg aan de Otweg onder de gemeente AJphen aan den Rijn werd Maandagmiddag omstreeks 5.30 uur de 53-jarige Solex rijder P. v. d. Zwaard, vleeshouwer aan de Burgemeester Colijnstraat te Boskoop, gegrepen door de dieseltrein AlphenGouda. Het slachtoffer was op weg naar huis en kreeg zulke ern stige verwondingen, dat de dood vrijwel onmiddellijk een einde aan zijn leven maakte. Het uitzicht ter plaatse is goed. Bij onderzoek bleek, dat het slachtoffer nog bad geremd. LEIDERDORP Bevrijdingsavond in Dorpshuis. Ter gelegenheid van de bevrijdings dag organiseerde het pl. Comité van de Stichting '40'45 een avond in het Dorpshuis, waarin tot uiting kwamen de waardering en bewondering voor de mensen uit het verzet. In zijn openingswoord schetste de voorz., ds. Honnef, nog eens de taak en het werk van de Stichting. Onder leiding van mevr. Truus Massaar-v. Driel volgde samenzang van een vier tal liederen. Als inleiding op het te spelen bevrijdingsspel zong jhet gem. kerkkoor „Hart en Stem", eveneens onder leiding van mevr. Massaar-van Driel een drietal liederen. De reciteerclub „Ons Genoegen" bracht vervolgens het toeneelstuk „De drie burgers" van Ben Albech. Dit stuk is geschreven in de Meida gen van '45 naar aanleiding van enige historische gegevens. De inhoud ver plaatst ons weer naar de bezettings tijd. De commandant van de bezet ting in een plaatsje wordt door ver zetslieden gedood. Als repressaille eiste de onderbevelhebber dat de burgemeester drie burgers zal aan wijzen die als vergeldingsmaatregel zullen worden terechtgesteld. De burg. weigert er aan mede te werken en besluit zichzelf als no. 1 te mel den. Hij laat de dominee van het stadje roepen om overleg te plegen. Toevalligerwijze komt ook de pastoor bij hem aanlopen. Als zij het gebeur de vernemen besluiten zij tezamen de „drie burgers" te vormen, welke als vergelding zullen vallen. Als de Duit se officier dan terugkeert en vraagt wie hij heeft aangewezen, stelt de burg. hun het driemanschap voor, waarop de Duitse officier schrikt en, beangst voor een volkomen verzet in de stad bij het uitvoeren van zijn plan, van vergelding afziet. De drie burgers, bevrijd, vinden elkaar in vriendschap en eenheid. De gem. zangvereniging Excelsior o.l.v. de heer H. Boelee, zong dan als slot van de omlijsting een drietal lie deren, waarna de voorz. van de Stich ting de medewerkenden dankte voor het gebodene van deze avond waar van de baten ten goede komen aan de Stichting. NIEUWKOOP Kindje verdronken Maandagmorgen is het lj^-jarig dochtertje van de familie C. Snijders in een onbewaakt ogenblik te water geraakt en verdronken. Toen het kindje uit het water was opgehaald hebben de EHBO-ers M. en P. van Houten een langdurige kunstmatige ademhaling toegepast, doeh dat mocht niet baten. Dr. Vis ser uit Noorden kon slechts de dood vaststellen. Woningen aanbesteed. De aan besteding van de 15 aan de Achter weg te bouwen woningen heeft plaats gehad. Ingeschreven laagste inschrij vers waren als volgt: Firma Ant. Kwakkenbos en Zoon, Nieuwkoop 166 900.en Firma Stam en Vis ser, Nieuwkoop 167.900.Hoogste inschrijver was: Firma C. van Dijk en Co., Nieuwveen f 185.920.

Leidse Courant | 1952 | | pagina 2