Eiose hi/tsdM? TYPEN STENO DINSDAG 7 AUGUSTUS 1951 DE LEIDSE COURANT EERSTE BLAD PAGINA 2 Maandag 6 Augustus. Het is niet onze gewoonte om 45- jarige huwelijksfeesten in de krant te vermelden. Gelukkig niet! Ook is het bereiken van de 95-jarige leef tijd niet bepaald groot nieuws, even min als het feit, dat er in een familie vier generaties zijn. Maar nu deze (Foto: „De Leidse Courant") drie zaken samenvielen, vonden wij het toch wel de moeite van een plaatje waard. We troffen gisteren de familie Slootjes, Van der Werff- straat 25B, Leiden in feeststemming aan, ter gelegenheid van de 45-ja- rige bruiloft van het echtpaar A. Koreaanse front Radio-Peking beschuldigde de Amerikanen er van hun lucht- en vlootbombardementen te hebben versterkt „teneinde druk op de Noordelijke delegatie uit te oefenen". Ten Noorden van de Imdjin raak ten sterke troepen eenheden der ver bondenen in gevecht met noordelijke bataljons. Ten Zuiden en Oosten van Kaesong, dichtbij de neutrale zone, werden ver-scheidene gevechten op kleinere schaal geleverd. Britse en Australische vlootstrijd- krachten bombardeerden Zondag Noordelijke installaties en troepen bij Haedjoe en Jonan. Amerikaanse oorlogsschepen bom bardeerden Wonsan, waardoor de batterijen aldaar tot zwijgen wer den gebracht. In een bericht van Tass uit Pjong jang wordt gezegd, dat in de afgelo pen vijftien dagen 1000 Amerikaan se vliegtuigen de Noord-Koreaanse hoofdstad Pjongjang hebben aange vallen, waarbij gehele huizenblok ken werden vernield. Geallieerde vliegers hebben in tensief verkeer op de Noord-Ko reaanse wegen in de richting van het centrale front waargenomen. De eerste luchtmacjitgroep zegt van de ruim 500 waargenomen voer tuigen er een aantal te hebben ver nietigd en beschadigd. Ook ten Noorden en ten Zuiden van Wonsan aan de Oostkust zijn Noordelijke be voorradingsvoertuigen waargeno men. Bezoekuur bij Maurice Thorez Jacques Duclos, de waarnemende secretaris-generaal der Franse com munistische partij, is Maandag van een bezoek aan Moskou te Parijs te ruggekeerd. Hij heeft Maurice Tho rez, die thans in een kliniek in de Kaukasus wordt verpleegd, bezocht. „Het moreel van Thorez is buiten gewoon', zei Duclos. .,Ik ben er zeker van dat hij volledig zal herstellen en in enkele maanden tijds weer in Frankrijk terug zal zijn". Zoals bekend, is Thorez verleden jaar, na een hersenbloeding gehad te hebben, waardoor hij aan zijn rechter zijde werd verlamd, naar Moskou vervoerd voor verdere geneeskundi ge behandeling. ARBEIDSMARKT IN DE VERENIGDE STATEN Volgens officiële cijfers waren er op 14 Juli j.l. in het Amerikaanse bedrijfsleven 62.526.000 personen werkzaam. Het aantal werklozen bedroegen die dag 1.856.000 het-1 geen het kleinste aantal is sedert het einde van de oorlog. De ontsla gen, die tijdens de periode van over gaan op det bewapeningsproductie onvermijdelijk zijn, worden ruim schoots goedgemaakt door de toene mende werkgelegenheid in deze tijd van het jaar. Ze snappen liet maar half, i TIP is, hoeft hij niemand te leren Inz. Hr. A. v. d. V. te Haarle: 1 fl. Tip! Een bommenwerper van de Ame rikaanse marine is Maandag in „Puget Sound" (een baai in het N.W. der V.S.) neergestort. Men ge looft, dat alle inzittenden negen man om het leven gekomen zijn. OPPOSITIECANDIDAAT VOOR ARGENTIJNSE PRESIDENTS VERKIEZINGEN. De voornaamste oppositiepartij in Argentinië, de radicalen, heeft Maan dag dr. Ricardo Balbin als haar can- didaat aangewezen voor de op 11 No vember te houden presidentsverkie zingen. President Peron, die sinds Maart 1946 aan het hoofd van het land staat, heeft nog niet meegedeeld, of hij zich hei'keisbaar stelt. Volgens de nieuwe kieswet zullen de president, de vice-president en de senatoren direct worden gekozen en niet door een college van kiesman nen. Aan de verkiezingen van No vember zullen voor het eerst vrou wen deelnemen. De ambtsperiode van de president is zes jaar. NEDERLANDSE EN ZWEEDSE MOTORSCHEPEN IN BOTSING. Lloyds meldt dat het 399 ton me tende Nederlandse motorschip „Ju ne", dat voor Holtenau Locks (Ham burg) voor anker lag, is aangevarer door het Zweedse motorvaartuig „Bulleroe". De davits, reddingsboot, 't licht en de verschansing, alles aan stuurboordzijde en de bovenste spriet van de „June" werden be schadigd. Het schip heeft Maandag echter, na van Lloyds een bewijs van zeewaardigheid te hebben ont vangen, de thuisreis naar Zaandam voortgezet; de „June" was uit de Zweedse haven Sundvall*vertrokken De rederij van de „June" is de N.V. „Lijto" (lijn transportonderneming) te Rotterdam. „De Bulleroe" was uit Zweden naar een Engelse haven vertrokken. Elf uit één gezin De tweelingbroeders Frank en Philip Windolph van Humphrey in de Noord-Amerikaanse staat Nebras- ka ontvingen de priesterwijding in de Orde van de Minderbroeders. Dientengevolge heeft de familie Windolph thans elf kinderen aan de Kerk geschonken. Zes zusters Win dolph werken als kloosterzusters in verschillende streken der Ver. Sta ten. Drie broers zijn reeds priester. De twee Franciscanen brengen nu het totaal van dit gezin op elf kloos terlingen en priesters. was de moeder van de bruid, de 95- SlootjesE. Zonderop. De ere-gast jarige wed. Zonderopvan Brugge uit Voorhout. En aangezien de doch ter van de bruid, mevr. C. v. d. Mey Slootjes, met haar dochtertje E. v. d. Mey ook tot de gasten behoor den, waren er vier generaties bij een: overgrootmoeder, grootmoeder, moeder en dochter. De 95-jarige heeft tien kinderen gehad, waarvan de bruid de vierde is. Zes van hen zijn nog in leven. Bovendien ziet mevr. Zonderop-van Brugge zich omgeven door 42 kleinkinderen en 50 achterkleinkinderen. Uit het 45- jarig huwelijk kwamen 4 kinderen voort, die op hun beurt samen reeds 14 kinderen hebben! Dat zal morgen, op de eigenlijke feestdag, een hele drukte worden in de Van der Werff- straat! Op de foto ziet men de vier generties en links achter de heer Slootjes. STADSKOK. Overleden: M. Teijn wedn. 66 j. C. Hollander huisvr. van: Hordijk 63 j. P. A. M. Wallaart zoon 2 dagen. J. P. van der Kaay wed. van: den Tonkelaar 83 j. UIT DE OMGEVING KATWIJK Gemeenteraad. De raad dezer gemeente komt Donderdagavond half 8 in openbare vergadering bij een Belangrijkste der 20 punten van de agenda zijn: aankoop van enige percelen grond met opstallen; aankoop van een strook grond van C. Zuyderduin, Commandeurslaan; verkopen van bouwgrond aan de heer M. van Duyn; verkopen van bouwgrond aan de N.V. „Huis en Hof"; vei'kopen van grond gelegen aan de Sandtlaan aan D. W. Slot boom; verlenging van de huurover eenkomst met de Voetbalvereniging „Quick Boys"; herziening van de gas- en electriciteitstarieven; wijzi ging van de verordening op het ge bruik van duinwater; wijziging van het raadsbesluit van 30 Maart 1950, houdende credietverlening voor de bouw van 50 woningen aan de Randweg enz.; afsluiting voor het verkeer met bespannen wagens van een gedeelte van de Hoogstraat; her ziening van de verordening op de heffing van havengeld. LISSE BLOEMBOLLENSTERRIT VOOR BROMFIETSEN. De Lissese V.V.V. heeft het plan opgevat op 1 September door de mo torclub de „Bloembollenstreek" een bromfietsensteiTit naar de „Keuken- j hof" te Lisse te doen uitschrijven. De i organisatie hiervan is in handen van j de afd. Zuid-Holland van de K.N.M.V. De hoofdschotel is een- excursie naai de bloembollenveiling de „N.V. Hol land's Bloembollenhuis" te Lisse. Vermoedelijk zullen er op dat mo ment vele duizenden manden bollen in de grote veilinghallen opgeslagen zijn. De deelnemers aan de sterrit zullen ook in de kopersstoeltjes in de veilingzaal kunnen plaats nemen en eens kunnen ervaren dat het kopen onder de „klok" niet meevalt. DE ZILK PRETTIGE BROMFIETSTOCHT. Een dame besloot per bromfiets een familielid in Medemblik op te zoeken. Om 6 uur ging zij weg. Bij het viaduct te Haarlem werd zij aan gereden door 'n motorrijder, die geen voorrang gaf. De arm was uit de kom geschoten, 'n dokter verleende hulp; de politie verbaliseei'de de schuldige en de dame ging verder. Te Andijk ontmoette ze 'n hollend paard, maakte zich zenuwachtig en reed in de sloot. De voerman hielp haar op de wal, doch de motor was defect. Er zat dus niet anders op, dat van Andijk naar Medemblik te trappen. Druipnat kwam zij bij de familie aan. De terugreis ging beter, doch bij haar thuiskomst bleek zij haar tas te hebben verloren. Pater A. v. d. Berg in De Zilk. Zondag om half 9 droeg de Pater A. v. d. Berg van de Orde der Lazaris ten een Plechtige "H. Mis op in de H. Hartkerk, Pater J. Pijpers, een 10 vinger syst. blind rhytm. 4 talen (130 letter grepen p. minuut) 2—3 maanden klaar. Aanvang dagelijks Kon. Eric. PITMANSCHOOL PLANTSOEN 65 TEL. 26558 ordegenoot hield de predicatie. Pa ter v. d. Berg was vroeger in De Zilk woonachtig, doch wijl z'n ouders thans te Lisse wonen, droeg hu Zon dag 29 Juli in de St. Agathakerk z'n eerste Plechtige H. Mis op. Radicaal middel. Ten einde een kippenhok van kippenluis te zuivei-en, bespoot van der H. het hok met petroleum. Kort daarop vloog het hok in brand, vermoedelijk door het wegwei-pen van 'n brandende sigaret. Door 't openen van de ren konden de kippen nog gered worden. Gemeenteraad van Wassenaar In beroep bij de Kroon wegens afgewezen zwembad De gashouder dient nodig vernieuwd Prof. Dr. E. Gorter gaat heen Aan prof. dr E. Gorter, hoogle raar in de Kindergeneeskunde aan de Leidse Universiteit, is met in gang van 17 September a.s. op eigen verzoek eervol ontslag verleend, on der dankbetuiging voor de belang rijke door hem in deze functie be wezen diensten. Vorige week kreeg het Gexrxeente- bestuur van Wassenaar bericht van Ged. Staten, dat dit College geen goedkeuring kon hechten aan het Raadsbesluit, waarbij een bedrag van 630.000was beschikbaar ge steld voor de stichting van een zwembad in Wassenaar. Dit bericht was voor B. en W. aanleiding de Ge meenteraad in spoedvergadering bijeen te roepen en deze vergadering is gisteravond gehouden. B. en W. hadden de Raad voorge steld van het besluit van Ged. her ziening te vragen bij de Kroon. Het College kon zich n.l. niet verenigen met het standpunt dat Ged. in deze hebben ingenomen. Kort gezegd was dit standpunt het volgende: Bij Ged St. is geen goed keuring gevraagd voor het aangaan van een geldlening van 630.000. zodat deze uitgaaf zal moeten wor den gefinancierd met kasgeld of in rekening-courant opgenomen gelden Als Ged. een uitgave van ruim 600.000.zouden goedkeuren, zou de vlottende schuld van de gemeente Wassenaar, die op 1 Juli j.l. 1.250.000— bedroeg, aanzienlijk toenemen. En op grond daarvan kan het College van Ged. St. de uitgave van 630.000.— niet. goedkeuren. B. en W. daarentegen zijn de me ning toegedaan, dat do financiële po sitie van Wassenaar, de tijdsomstan digheden in aanmerkinir nemende gezond te noemen is. dat de stichting van een zwembad financieël verant woord en bovendien dringend nood zakelijk is. De Raad bleek het vrijwel geheel met dit standpunt eens te zijn, Alleen de heer Van Bemmelen (KVP) kon zijn stem aan het voor stel niet geven. Hij baseerde zijn af wijzende houding op deprecaire po sitie van ens land op economische en financieel gebied In deze situatie kan alleen verbetering worden ge bracht door een drastische beperking van de investeringen. De overige raadsleden stemden voor het voor stel van B. en W. Verhoging gas- en electriciteits tarieven. Een tweede voorstel van B. en W. betrof de verhoging van het gastarief met 1 cent per kubieke meter en van het electriciteitstarief met Vi cent per Kw'h, dit in verband met de jongste verhoging van de kolenprij- zen. De heer Boender (P.v.d.A.) was op grond van gegevens door de Cen trale Boekhouding verstrekt, tot de conclusie gekomen, dat het voor de minst draagkrachtigen weinig ver schil maakte, of de gastarieven met 1 cent en de electriciteitstarieven irret M cent zouden worden verhoogd NEDERLANDSE PADVINDERS OP DE WERELDJAMBOREE Op de foto links zien we hoe in het enor me kamp van de Wereldjamboree te Bad Ischl wegwijzers zijn geplaatst, hetgeen wel nodig is Voor elk land is op het betrokken bord een symbool geplaatst: De weg naar de Nederland se tenten wordt verduidelijkt door een molen. Op de foto midden zien we de Ne derlandse padvindei's, na aankomst te Bad Ischl bezig hun tenten op te zetten. Op de foto rechts zien we hoe de Nederlandse padvinders op de We reldjamboree d,e verjaardag van H K. H. Prinses Irene hebben gevierd Bij de ingang van de staf van het kamp hebben zij een feestelijk ver sierde molen opgericht. De stand der wieken vertolkt de blijheid van onze -.advinrfor* Fo*0 <\VP/Whl 'Tbs of andersom gas met y cent en elec- tra met 1 cent. Nadat hij echter in verschillende arbeidersgezinnen had geinformeerd, was hij tot andere ge dachten gekomen. Het electriciteits- verbruik bleek in verhouding veel lager te zijn dan het gas verbruik en bovendien bleek op electriciteit ge makkelijker bezuinigd te kunnen worden dan op gas. Vandaar dat hij zich een voorstander toonde van een verhoging van de gasprijs met H cent en van het electriciteitstarief met 1 cent. De heer Van Bemmelen (K.V.P.) sprak over de sociale overwegingen, die een rol spelen bij de vaststelling van de tarieven en stond daax-na eni ge tijd stil bij de noodzakelijkheid van de bouw van een nieuwe gas houder. omdat de thans gebruikte, bij een verdergaande stijging van het verbruik van gas .te klein zou blijken te zijn. Vandaar dan ook. dat B. en W. hadden voorgesteld juist de gasprijzen met 1 cent te verhogen, om aldus een soort rem op het gas-, verbruik te krijgen. Spr. achtte dit' een onjuist standpunt Als een nieu we gashouder er toch komen moet, dan is het verstandiger, die zo spoe dig mogelijk te bouwen. Spr vroeg het College van B. en W. de gehele tarieven regeling voor gas te herzien en de mogelijkheid tot het invoeren van bijvoorbeeld een soort gezins tarief te overwegen. De heer van Gorcum, die vervol gens aan het woord kwam, bleek het eens te zijn met zijn fractiegenoot Boender, n.l. om het electriciteitsta rief meer te verhogen dan het gas tarief Hij maakte hier een voorstel van. De heer v. d. Berg (K.V.P.) merk-, te op, dat als binnenkort moet wor den overgegaan tot de bouw van een nieuwe gashouder, dat hoofdzakelijk een gevolg zal zijn van het feit. dat WEERSVERWACHTING (Geldig van Dinsdagavond tot Woensdagavond. Opgemaakt te 10 uur). MINDER WIND. Wisselende bewolking en en kele verspreide buxen. Van avond vrij krachtige, overigens matige Zuid-Westelijke wind. Morgen overdag iets hogere temperaturen dan vandaag. 8 Aug.: zon op 5.11 en onder 20.20; maan op 11.37 en onder 21.50 uur. verschillende ingezetenen gas ge bruiken voor verwarming Deze nieuwe gashouder zal dus in de maanden, dat er niet gestookt be hoeft te worden slechts voor een klein gedeelte worden gebruikt. Spr. zeide het juist te vinden de bouw van deze gashouder te voor komen, door speciale gastarieven in te voeren voor diegenen, die gas als verwarmingsmiddel gebruiken. Nadat nog enkele andere sprekers het woord hadden gevraagd ant woordde wethouder ir H. W. van der Voort op de gemaakte opmerkingen. Spr. zeide dat bij de voorafgaande tariefsverhogingen steeds de groot ste verhoging is toegepast op het electriciteitstarief, terwijl de gasta rieven steeds zo min mogelijk wer den verhoogd. Men kan daarmee niet blijven doorgaan. Bovendien is er nog altijd het contract met de ge meente Leiden, waarin staat, dat Wassenaar verplicht is dezelfde ta rieven te berekenen als welke in Leiden van kracht zijn. In feite is het gastarief in Wassenaar aanzien lijk lager dan dat in Leiden Wordt het verschil met Leiden te groot, dan zal Wassenaar wellrcht op de vin gers worden getikt. Gashouder in slechte staat. Wat de nieuwe gashouder betreft, de bouw daarvan blijkt urgenter te zijn, dan men aanvankelijk meende. De thans gebruikte gashouder ver keert n.l, in slechte staat. De Direc teur van de Bedrijven is inmiddels door B. en W. gemachtigd overleg te plegen met de Gasstichting over de wijze, waarop het best de gashou der kan wordën verbeterd Binnen kort zal ook door het College van B. en W. worden overwogen, op welke wijze de gastarieven zullen kunnen worden herzien. De verschillende sprekers kregen ook in tweede instantie het woord. En nadat de Wethouder nogmaals in het kort het standpunt van B en W. had uiteengezet, werd het voorstel van de heer van Gorcum in stem ming gebracht. Het werd verworpen met alleen de stemmen van de he ren van Gorcum en Boender voor. Het voorstel van B. en W. verho ging van de gasprijs met 1 cent en van het electriciteitstarief met 1/2 cent werd vervolgens aangeno- Het laatste agendapunt, nl. het verlenen van eervol ontslag aan de gemeente-ontvanger H Schraffordt Koops, in verband met diens benoe ming tot Ontvanger der Gemeente Leeuwarden, werd als hamerstuk afgedaan. Athletiekwedstrijden in Warmond Begunstigd door goed weer wer den de diverse athletieknummers vlot afgewerkt op het sportterrein „Overbos". Vooral bij de jongeren waren er verschillenden, die met déze wedstrijden hun debuut maak ten, hetgeen zich uitte in het gebrek aan wedstrijdroutine. Maar toch is deze athletiekmiddag in vele opzich ten geslaagd te noemen. Het was een sportieve ontmoeting van jongens en xneisjes. die hun beste beentje, voor zetten De uitslagen -geven weer, dat de rivalen elkaar weinig of niets toe gaven en doet voor de toekomst de beste verwachtingen koesteren. 60 m. meisjes C: 1. N. v. d. Berg Warm. 9.- sec.; 2. C. Edelaar BI. Zw. 9.2 sec. 80 m. meisjes B: 1. J. Knoops BI. Zw 11.7 sec.; 2. R. Paardekoper BI. Zw. 12.3 sec. 80 m meisjes A: 1. N. Beiersber- gen BI. Zw. 11.6 sec.; 2. T. Bosman BI. Zw. 11.7 sec. 100 m. heren 1. J. Koppers Warm. 11 9 sec.; 2. J. v. Winsen Warm. 12.- 4x60 m. meisjes C: 1. Blauw Zwax't 38.- sec.; 2. Warmunda 1 38.1 sec.; 3. Warmunda 2 42- sec. 4x80 m. meisjes A: 1. Blauw Zwart 46.5 sec.; 2. Warmunda A 48.7 sec. Verspringen meisjes C: 1. N. v. d. Berg Warm. 3.79 m.; 2. en 3. S. Gul- de mond Warm. en A. Beiersbergen BI. Zw. 3.70 m. Verspringen meisjes B: 1. T. Na- gelkerke BI. Zw. 4.19 m.; 2. R. Paar dekoper BI. Zw. 3.85 m. Verspringen meisjes A: 1. T. Bos man BI. Zw. 4.37 m.; 2. R. Edelaar BI. Zw. 4.21 m. Verspringen Dames: 1. N. Com peer BI. Zw. 3.91 m.; 2. R. Lubbe BI. Zw. 3.64 m. Hoogspringen meisjes C: 1. A. A. Beiersbergen BI. Zw. 1.18; 2. A. Beugelsdijk Warm. 1.08 Hoogspringen meisjes B: 1. T. Na- gelkerke BI. Zw. 1.28; 2. I. Ruigrok Warm. 1.23. Hoogspringen meisjes A: 1. T. Bos man BI. Zw. 1.28 m.; 2. A. de Zwet Warm. 1.23 m. 800 m. heren: 1. H. Parlevliet BI Zw. 2.13.1 sec.; 2. J. Zoetemelk War munda 2.13.5 sec. 1500 nr. heren: 1. H. Parlevliet BI Zw. 4.49.4; 2. J. Kortekaas Warm. 4.50.1 Discuswerpen meisjes A: 1. T. de Vetten Warm. 22.41 m.; 2. G. v. d. Ham BI. Zw. 20.48 m Discuswerpen Dames 1. C. Heems kerk Warm. 25.13 m.; 2. A. de Vroo- men Warm 20.81 m. Verspringen jongens B: 1 J. Mon- tagne Warm. 5.03 m.; 2. M. Gerse BI. Zw. 4.93 m. 80 m. jongens B: 1. L. Papot Warm 10.4; 2. J. Scheltens Warm. 10.4 60 rrr. jongens C: 1. H. Sikking 9.2 2. A. v d. Drift 9.3 Verspringen jongens C: 1. H. Sik king 4.35 m.; 2. Q. v. d. Kerkhof 3.65 m. Kogelstoten dames: 1. S. Paarde- koper 7.77 m.; 2. G. v. d. Ham 7.58 m. Hoogspringen heren: 1. en 2. J. Koppers en H. Warmenhoven beiden 1.52 m. Raadsvergadering. Het ligt in de bedoeling de raad dezer gemeen te op Maandag 13 Augustus a.s. in openbare vergadering bijeen te roe pen. Mej. Corry Walraven slaagde te 's-Gravenhage voor het diploma coupeuse ZOETERMEER Muzikale attractie. Jaarlijks op Maria Hemelvaart, t.w. 15 Augustus, maakt de Tilburgse Capelle „St. Jan." een uitstapje. Dit jaar gaat het uitstapje naar Zoetermeer Het koor geeft dan als altijd een uitvoering in de bezoekende gemeente, zodat thans Zoetermeer dit buitenkansje ten deel valt. Het programma ziet er als volgt uit: 11 uur aankomst te Zoetermeer, Serenade bij de N.V, Nutx'icia-fabrie- ken. 11.45 uur serenade bij Toon Fraassen; 12.15 uur serenade bij de Brinkersfabrieken N.V.; 1 uui koffie tafel; 3 uur concert op het plein van de openbare lagere school; 4 uur thee en borrel; 6 uur vertrek naar Tilburg. De tocht van de N V Nutri- cia fabrieken tot Brinkersfabrieken N.V. wordt te voet afgelegd door de gehele capelle, compleet met bok, du- kan als max*s door Zoetermeer worden beschouwd. De verversingen etc worden verzorgd door Toon Fraassen. Vermeld dient nog te worden, dat de beschermheer van de ccpelle „St. Jan" is de Tilburgse tex tielfabrikant W. van Spaendonck, die voor vele Zoetermeerders nog een oude bekende is uit de mobilisatie tijd 1939. Geboren: Willem, zn van Y. A. Elgersma en E. van den Bos; Miep, dr van A. Eland en E. ^andheer; Anton, zn van L. Waltman en A. Huisman. Ondertrouwd: B. v. d. Schaaf 26 jr en J. B. Weening 30 jr; L W van den Bos 29 jr en A. Lamens 27 jr; C. van den Dool 25 jr en J E. Ver boom 23 jr; J. van Eeden Peterman 29 jr en T. Krijgsman 26 jr, Getrouwd: G. van Drielen en J. A. Opdam. Overleden: T. Westhoek 78 jr, weduwn. van A. de Wilde: M. C. Lengkeek 50 jr. echtg. van A. J. den Toom; C. A, van der Slik 14 jr.

Leidse Courant | 1951 | | pagina 2