erichten IS Hilton BERLIJN FAMI É0 BN 2Ö>ni 2005 Heerlijk ZUID-LIMBURi WAGEMAKER Niet kunnen lezen en schrijven maakt je kansloos N|j lHr éS giro 194800 Advertentieservice HDC med?a overzicht overlijdensberichten Executie verkoop Executie verkoop Executie verkoop KRAS KRAS H "i unesco Centrum WOENSDAG 29 JUNI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten#hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Vrijdag 24 juni j.l. vernamen wij tot onze verbijste ring dat door een noodlottig ongeval tijdens zijn werk als politieagent is overleden onze goede vriend en zakenrelatie Henk de jong Wij hebben hem jarenlang ervaren als iemand die altijd voor een ander en dus ook voor ons klaar stond en als iemand waar nooit tevergeefs een be roep op kon worden gedaan. Zijn rustige opstelling en no-nonsense aanpak van zaken zullen wij node missen. Het gemis voor zijn dochter en overige familie zal echter nog vele malen groter zijn en wij wensen hen .oprecht sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Moge hij ruste in vrede. Direktie en medewerkers van Ancora Adviesgroep De aarde geeft en neemt. Pappa hield van de geur van de aarde en de bloe men. Hij gaf veel liefde aan zijn gezin en zijn werk. De aarde is altijd in beweging. We nemen afscheid van "onze pa", die nu de rust gevonden heeft. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Gerrit Oostdam Gerardus Hubertus weduwnaar van Nelie Nijssen op de leeftijd van 86 jaar. Ellen Oostdam Jacoline Oostdam t Jan en Connie Oostdam-van der Hulst Tim, Tobias, Jesse, Caila Sjef en Jane Oostdam-van der Hulst Jessica en Dan Austin, Alivia Mark, Brian, Paul Norah Oostdam Huub en Marieke Oostdam-Huyts Marije, Daan 27 juni 2005 Huize Agnes, kamer 118 Voorhout Correspondentieadres: Ellen Oostdam Rooseveltlaan 3 2215 NV Voorhout Pa ligt opgebaard in zijn kamer, waar op woensdag 29 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 juli om 10.30 uur in de St. Bartholomeus- kerk, Herenstraat 47 te Voorhout, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Wapen van Voorhout", Herenstraat 106 te Voorhout. We staan niet altijd stil bij het woord 'samen' Maar het is een groot gemis als 'samen' uit je leven is. Veertien dagen na ons 40-jarig huwelijk is op de laat ste dag van onze vakantie plotseling overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leen van der Post 'Leonardus Joannes' Echtgenoot van Rini van der Post - van Goozen Geboren te Zoeterwoude 9 augustus 1933 Overleden te Ludwigsburg (D) 26 juni 2005 Rini van der Post - van Goozen Roland en Lise Lotte René en Connie Britt Elles Van Swietenstraat 27 2381 TH Zoeterwoude Leen komt woensdagavond thuis, gelegenheid om afscheid te nemen, donderdag 30 juni van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De Avondwake zal plaatsvinden op vrijdag 1 juli om 19.30 uur in de St. Jans Kerk, Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude waarna gelegenheid is tot condoleren. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 2 juli om 11.00 uur in voornoemde kerk waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Don Bosco, Zuidbuurtseweg 57, Zoeterwoude. Ik heb je lief Ik heb je liever Liever dan mijn leven Dan om het even wat Ik heb je lief Ik heb je liever Ik heb je liever liefste Elke dag Intens verdrietig hebben we volkomen onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, lieve man, pappa en grapjes-opa Wil Bakker 1 december 1934 27 juni 2005 Hij genoot zo van het leven, samen met zijn Tiny. We zullen hem ontzettend missen. Tiny Bakker-Schokker Milly en Sjors Noor, Siem, Kaat Christa en Rick Tim, Inge Blijversweg 25 2375 XV Rijpwetering Wil is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en donderdag van 10.30 tot 12.00 uur. De avondwake zal worden gehouden op vrijdag 1 juli om 19.00 uur in de parochiekerk O.L.Vr. Ge boorte te Rijpwetering, waarna gelegenheid tot condoleren. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 juli om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. 'VtrtxL het uut u*v futuüehtricht. Familieberichten worden vaak geassocieerd met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijk en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebericht in het Haariems Dagblad te plaatsen. Het is een I sympathieke manier om mensen van situatie op de hoogte te stellen, zodat kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsen van ren familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vrijblij vend met de unit familieberichten van het Haariems Dagblad (072) 5196 699 of stuur een e-mail naar familieberichten@hdc.nl 11 - tl Mi Heden is van ons heengegaan onze lieve en zorg zame vader, schoonvader en opa, onze broer, zwa ger en oom Theodorus Albertinus Simon Martinus Hübner Theo in de leeftijd van 70 jaar. Moge zijn ziel nu rusten in Gods Koninkrijk. Eugène en Willeke Manon Wendy Liza Silvana Renate en Ton Robert Peter Leon En verdere familie Leiden, 25 juni 2005 Correspondentieadres: Renate C.B.E. Okhuijsen-Hübner Reigerskamp 251 3607 HN Maarssen Theo is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden, alwaar geen be zoek. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden in de aula van de begraafplaats Rhijn- hof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden, vrijdag 1 juli 2005 om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ik heb de HERE lief, want Hij hoort mijn stem. Psalm 116:1 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, door de Heere, na een kortstondige ziekte, voor ons toch nog onver wachts, uit ons midden is weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder en schoonmoeder Maagje Maria Batist - Nap Sinds 17 februari 1978 weduwe van Gijsbertus Agathus Batist in de leeftijd van 98 jaar. H.C. Melsen - Batist in herinnering A.A. Melsen G.A. Lankhout - Batist M.J. Lankhout Leiderdorp, 26 juni 2005 Correspondentieadres: G.A. Lankhout - Batist Utrechtse Jaagpad 72 2313 LB Leiden Onze moeder is overgebracht naar uitvaartverzor ging Janson&Bolland Levendaal 103 te Leiden, alwaar geen bezoek De Rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 1 juli om 11 uur in de aula van begraafplaats "Rhijn hof" Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. 't is genoeg 't is gedaan Laat mij los Laat mij gaan Na een ongelijke strijd is moegestreden van ons heengegaan mijn lieve vriendin, dochter, onze zus en schoonzus Caroline Marion de Vries in de leeftijd van 44 jaar. Anneke Cor en Nico Han Ineke en Jan 27 juni 2005 Correspondentieadres: Monuta Van der Luit uitvaartzorg T.a.v. mevrouw A. van Asten Postbus 432 2300 AK Leiden Geen bezoek aan huis. Wij nemen afscheid van Caroline op vrijdag 1 juli om 14.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Alexander Andreas Maria Blomjous 1930 Zundert 1 juli 11.00 uur Oude Kerk te Heemstede Gerrie van Eek 1917 Bloemendaal 30 juni 14.30 uur Algemene Begraafplaats te Bloemendaal Johanna Nagtegaal, weduwe van W. Kranenburg 89 jr. Leiderdorp 1 juli 12.30 uur Algemene Begraafplaats te Leiderdorp Arendje Menks-Molenaar, weduwe van H. Menks 1918 Zandvoort 30 juni 14.30 uur Algemene Begraafplaats te Zandvoort Pieternelle Johanne Kramer-Voorneveld 1921 Haarlem 30 juni 12.30 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Henriëtte Wilhelmina Johanna Wiegers-Leideritz, weduwe van J. L. Wiegers 1917 IJmuiden 1 juli 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Alie Laterveer-van der Zanden, weduwe van P. G. Laterveer 1915 Alblasserdam in stilte plaatstgevonden Catharina van der Laan-Vijlbrief, weduwe van J. van der Laan 1916 Leiden 30 juni 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Stijntje Harmanna Laman-Niemeijer, weduwe van vader Willem 85 jr. Leiderdorp 30 juni 13.00 uur Willibrordkerk te Oegstgeest Elisabeth Anna Sybrechta ElkerboutPronk 1936 Den Haag 1 juli 13.30 uur Algemene Begraafplaats te Heemstede Sebastiaan Arnoldus Peelen, weduwnaar van A. Peelen-de Heiden 1923 Heerlen 29 juni 14.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Lambertus Jacobus Henzing, weduwnaar van R. de Groot 1931 Leiden 30 juni 13.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Jacobus Wilhelmus van der Voort, echtgenoot van B. E. M. Jagers 1941 Delft 30 juni 13.30 uur Algemene Begraafplaats te Heemstede Johan Jacobus Karsenbarg 1912 Haarlem 30 juni 16.00 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Clara Margaretha Antoinette Does-de Winter 1939 Noordwij k 29 juni 10.30 uur St. Jeroenskerk te Noordwijk-Binnen Op donderdag 30 juni 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: R. A. Gerritsen Beatrixlaan 1c, Kaag De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland Mid den, kantoor Leiden, Stationsplein 7. Te koop wordt aangeboden: Meubilaire en huishoudelijke zaken De zaken zijn te be zichtigen, op de dag van verkoop van 10.45-11.00 uur op het adres van ver koop Kaag Beatrixlaan 1 c (Verkoop bij opbod, contante betaling). De belastingdeur waarder, P. J. M. de Goede 071-5244363 Belastingdienst SUPERVOORDELIG 4-/5-/8-daags vcblijfin a-sterren hotel i»3 - Op donderdag 30 juni 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: Brands for Brand Commu nications B.V. Rhijngeesterstraat 58 2341 BV Oegstgeest De verkoop gebeurt in opdracht van de Belas tingdienst Holland- Midden, kantoor Leiden, Stationsplein 7, Leiden. Te koop wordt aangeboden: 1 kantoorinventaris De zaken zijn te be zichtigen een half uur voor de verkoop het adres: Rhijngeesterstraatweg 58 te Oegstgeest. Verkoop bij opbod, geen opgeld, betaling contant. De belastingdeur waarder G. E. M. Wortel boer tel. 071-5244373 (tussen 8.00 en 10.00 uur) Belastingdienst Op 30 juni 2005 vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van R. Hmidane, lepenschans 6 te Leiderdorp. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland Midden kantoor Leiden, Stations plein 7 te Leiden. Te koop wordt aange boden: meubilaire en huishou delijke zaken. Plaats van verkoop is te Leiderdorp, lepen schans 6. De verkoop vangt aan om 11.00 uur. De zaak is te bezichtigen op 30 juni 2005 van 10.30 tot 11.00 uur. Verkoop bij opbod. Geen opgeld. De belastindeurwaarder, M. J. Groeneveld (tel. tot 9.30 uur is 071- 5244364 of 5244444) Belastingdienst de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.n INCLUSIEF: verblijf in Best Western Grand Hotel**** verblijf in 2-persoonski 4 dagelijks ontbijt Ontdek Nederland, België en Duitsland Met super 4-sterren voordeel naar prachtig Zuid-Umburg! Want KRAS Stervakanties heeft hier een waanzinnig contract afgesloten met het 4-sterren Best Western Grand Hotel. Dit sfeervolle hotel is gelegen in de groene heuvels van Parkstad Heerlen, op de plaats waar Belgie, Nederland en Duitsland samenkomen. En u kunt hier nu werkelijk supervoordelig ver blijven. want zeg nu zelfeen4-daags verblijf in dit mooie 4-sterren hotel, inclusief dagelijks ontbijtbuffet, vanaf slechts 95 is toch zeker geen geld? Dus aarzel niet langer en geniet van een supervoordelig verblijf in heerlijk Zuid-Limburg! BEST WESTERN GRAND HOTEL**** - HEERLEN Het nostalgische 4-sterren Grand Hotel vindt u aan de rand van het centrum van het dynamische Heerlen Op loopafstand vindt u zowel het oude centrum als een modern overdekt groot winkelcentrum. Het hotel, beschikt over sfeervolle loun ge, lift gezellige bar en restaurant Uw kamer is voorzien van badkamer met douche en toilet tv, haardroger en minibar. TIPS VOOR UITSTAPJES Wandelen en fietsen vanuit Heerlen is genieten van de natuur, van kastelen, watermolens en boerdenjen. Verder is Heerlen een populaire winkelstad met een breed en gevari eerd winkelaanbod. Of wat dacht u van Bourgondisch Maastricht waar u in de vele cafeetjes een heerlijk Limburgs biertje kunt drinken? Maar ook de Belg ische hoofdstad Brussel met haar vele bezienswaardigheden ligt op beperkte afstand van Heerlen De nabijgelegen Duitse steden Aken, Keulen en Düsseldorf zijn ook zeer de moeite om te bezoeken. I iNTE^^7 1 Indien u in juni via int» uw reis boext, maakt u if1'! één van de 25 g iien (o.a. naar Cura. Turkije, reischeaues en zelfsf gehele reissom terug) die wij elke week ondap' internetboekers verloten! Het volledige p pakket (wekelijks Lw.v. minimaal 7.500) ki terugvinden op www.kras.nl De KRASSE InternetWeken Aankomstdata HZ 14.711 jg 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 8/7 t/m 28? 10 V-i.fUj, 5 dgn, vrijwel iedere ma. van 8/7 t/m 31/10 va.€l 8 dgn, vrijwel iedere ma. en vr. van fSt, 8/7 t/m 28/10 v-a-«leT Toeslagen per persoon: l-pers.kamer va 45. resljri( ten 15 (verplicht, per boeking). Pnjzen zijn p.p. 3 anders vernield. ExcL vervoer, res kosten, reis- en arvi zekering Vraag uitgebreide reisbeschr reisnr HZ 14 7f; KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Groie Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 1011.00 Jpl 07J - 5 999 J. extra kamers! Spotgoedkope autoreis naar een van de beste hotels van INCLUSIEF: verblijf in 5-sterren-de Hilton Berlin Hotel verblijf in 2-persoonsk< uitgebreid luxe ontbijtb GRATIS!] 4/5 dagen grandioos genieten in de bruisende Duitse hooffdsta j. Op veler verzoek extra kamers! In verband met grote belangstelling naar het grandioze 5-sterren Hilton Berlin Hotel, zijn wij erin geslaagd om u tegen absolute bodem prijzen te laten genieten van een luxe 4-daags verblijf vanaf slechts 165. En dit is induslef dagelijks ontbijtbuf fet1 Een absolute TOPaanbieding in een TOPhotel, want ter plaatse betaalt u al ca. 170 alleen voor de kamer per nachtl Dit super-de-luxe hotel ligt middenin het centrum, dichtbij de Brandenburger Tor en de Kurfürstendamm Ideaal dus om kennis te maken met Berlijn en haar smeltkroes van cul turen, historische bezienswaardigheden en trendy winkels en eetgelegenheden. 5-STEWREN-PE-LUXE HILTON BERLIN HOTEL Het luxe hotel beschikt over vele faciliteiten zoals een gezel lige bar, restaurants, terras, fitnessruimte, zwembad, sauna, bowlingbaan en massage (tegen betaling). TIPS VOOR UITSTAPJES Een bezoek aan Berlijn is als een reis door de geschiedenis. Checkpoint Charlie was het ontmoetingspunt tussen Oost en West in de jaren van de Berlijnse Muur. In het voormalige West-Berlijn vindt u Funkturm, Potzdamer Platz en Slot Charlottenburg. Aan de Kurflistendamm bevinden zich vele winkels, boetieks en terrasjes. In 'Oost-Berlijn' vindt u de stad uit het verleden, met de statige gebouwen als de Staatsopera en het Raadhuis.En natuurlijk mogen ook de Alexanderplatz en het Rathaus Schönberg niet ontbreken tijdens uw reis.Tot slot kunt u prachtige musea bezoeken of de mooie Berliner Dom bezichtigen. In£"en u 'n jun' "a 1 uw reis boekt, maakt u op één van de 25 grandi pnjien (o.a. naar Curasao Turkije, reischeaues en zelfs gehele reissom terug) die wij elke week onde internetboekers verloten! Het volledige prij pakket (wekelijks Lw.v. minimaal 7.500) ku terugvinden op www.kras.nl fIlU:LU:«l.lfJ].LhW-J!<J, Aankomstdata HZ 96.519 Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en ar rlngsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschii HZ 96.519 ian us gs' anc de he KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem SchagcHelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 INFORMATIE, REISBESCHRII EN BOEKINGEN: www.kras ma t/m vr 0B.J0-J0.J0 uur. ia: 09.K SS 07Ï - 5 999 Grafmonumenten bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Anno 2004 zijn wereldwijd zo'n 862 miljoen mensen analfabeet. Het merendeel daarvan is vrouw. Zij kunnen lezen noch schrijven en behoren veelal tot de allerarmsten. Het tegengaan van deze armoede is een van de doelstellingen van de UNESCO, die ontwikkeling en armoedebestrijding bevordert door middel van alfabetisering en onderwijs. De meeste analfabeten wonen onder de evenaar, in ontwikkelingslanden, ook de zogenaamde 'functioneel analfabeten'. Deze mensen hebben niet genoeg scholing gehad om zich staande te houden in de huidige informatiemaatschappij. Ook deze mensen verdienen onze steun! De UNESCO is wereldwijd actief voor bestrijding van het analfabetisme onder het motto 'Onderwijs voor ledereen'. De UNESCO zorgt ervoor dat de landen waar het probleem zich voordoet zich meer inzetten voor het bestrijden van analfabetisme en onderwijsachterstand. Dit programma geeft uitvoering aan de Millenniumdoelstellingen van de VN, waarmee wordt nagestreefd dat basisonderwijs wereldwijd toegankelijk is voor iedereen, en dat alle jongens en meisjes de lagere school volledig doorlopen. Het UNESCO Co-Actionprogramma, dat werkt aan 'Onderwijs voor ledereen', bereikt met kleinschalige projecten een duurzaam, lokaal ontwikkelingseffect. UNESCO Centrum Nederland ontplooit het hele jaar door initiatieven om onderwijsprojecten in ontwikkelingslanden te ondersteunen. Help mee en steun deze projecten door te doneren op gironummer 194800. Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31 info@unescocentrum.nl, w De UNESCO is de gespecialiseerde VN-organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. UNESCO Centrum Nederland (UCN) is het voorlichtings- en cducatiecentrum over het werk van de UNESCO voor Nederland en werft UCN fondsen voor UNESCO-projecten. Nederlar

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16