31 juli 20 augustus Ruïnekerk - Bergen l\IH Remonstrantse Kerk - Alkmaar Ja, reserveer voor mij kaarten I i careers in the making Mid-day Classics Ruïnekerk 2 - 20 augustus Kerkstraat 1r 1861 KR Bergen IUH the 'happy hour' for music lovers Aanvang 16.30 uur Toegang 8,- (Vrienden 6,50) (Jongeren t/m 18 jaar op vertoon van een geldige legitimatie 4,-) Pi. 2 augustus Maurice van Schoonhoven, piano (Nederland) Werken van: Chopin, Ravel en Scriabin Po. 4 augustus Min-Shu Hsu, viool (Taiwan) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van Brahms, Debussy, Saint-Saêns en Vr. 5 augustus Kasparas Uinskas, piano (Litouwen) Werken van: J.S. Bach en Chopin Za. 6 augustus Pyotr Kondrashin, cello (Rusland) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Beethoven, Brahms en Martinu Pi. 9 augustus Pavel Raykerus, piano (Rusland) Werken van: Beethoven Wo. IQ augustus Petra Hoiubkova, cello (Tsjechië) Matej Arendarik, piano (Tsjechië) Werken van: Brahms, Sjostakovitsj en Paganini/Gendron Po. 11 augustus Diana Jipa, viool (Roemenië) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Schubert, Grieg en Debussy Vr. 12 augustus Junghyun Byun, cello (Zuid-Korea) Jung Eun Byun, piano (Zuid-Korea) Werken van: Schumann, Schubert, Popper en Chopin Hando Nahkur, piano (Estland) Werken van: Beethoven, Chopin en Liszt Pi. 16 augustus Wing-Chong Kam, piano (China) Werken van: Brahms en Prokofjev Po. 18 augustus Oleg Bugaev, cello (Rusland) Reinis Zarins, piano (Letland) Werken van: Brahms en Rachmaninov Lucas Wong, piano (Canada) Werken van. Mozart, Debussy en Prokofjev Harriet Mackenzie, viool (Engeland) Yue Shen, piano (China) Werken van: Fokkens en Schoenfield Honored Guests: Masterclass-dagen Ruïnekerk *6-7-14 augustus Kerkstraat 1, 1861 KR Bergen NH Toegang 8,- (Vrienden 6,50) (Jongeren t/m 18 jaar op vertoon van een geldige legitimatie 4,-) WERKEN VAN JOHANNES BRAHMS Za. 6 augustus Herman Krebbers 10.30 - 15.30 uur pauze van 12.30 tot 13.30 uur Zo. 7 augustus Herman Krebbers (afscheid) 13.30-17.00 uur Zo. 14 augustus Detlef Kraus 13.30-17.00 uur Zo. 7 augustus Jana Ozolina, viool (Letland) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van: Brahms, Part en Saint-Saëns/Ysaye Satu Paavola, piano (Finland) Werken van: Mozart, Chopin en Thalberg Andrei Baranov, viool (Rusland) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van: J.S. Bach, Paganini, Prokofjev en De Sarasate Za. 6 augustus Tuomas Kyykhynen, piano (Finland) Werken van: Haydn, Chopin, Debussy en Liszt Ma. 8 augustus Simon Hewitt Jones, viool (Engeland) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van: Prokofjev en Ravel Wo. IQ augustus Dora Deliyska, piano (Bulgarije) Werken van: Scarlatti, Beethoven, Brahms e Evgeny Sorkin, viool (Rusland) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van: Prokofjev en Chausson Po. 11 augustus Anne Margrethe Nilsen, viool (Noorwegen) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van Grieg, Brustad, Tsjaikovski en Bizet/Waxman Reinis Zarins, piano (Letland) Werken van: Chopin Vr. 12 augustus Roger Yuen, piano (Canada) Werken van. J.S. Bach, Dun, Scriabin en Prokofjev Lina Vartanova, viool (Rusland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van; Bartók, Chausson, Piazzolla en Gershwin/Frolov Za. 13 augustus Matej Arendarik, piano (Tsjechië) Werken van: Mozart, Chopin, Sjostakovitsj en Scriabin Petr Nouzovsky, cello (Tsjechië) Jelger Blanken, piano (gastbegeleider) Werken van: Sjostakovitsj, Debussy en Piazzolla Zo. 14 augustus Grace Kwon, cello (Verenigde Staten) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van Beethoven. Schumann en Debussy Ivan Rudin, piano (Rusland) Werken van: Haydn, Beethoven en Chopin Ma. 15 augustus Andréa Tyniec, viool (Canada) Marianne Boer, piano (gastbegeleidster) Werken van: Prokofjev en Beethoven Nino Gvetadze, piano (Georgië) (lste prijs YPF concours 2005) Werken van: Schubert en Chopin Pi. 16 augustus Shiho Nishimura, cello (Japan) Noriko Yabe, piano (gastbegeleidster) Werken van Beethoven, Schnittke en Brahms Benedikte Damgaard, viool (Denemarken) Marianne Boer, (gastbegeleidster) Werken van; Brahms, Grieg en Gade Avondconcerten Ruïnekerk 31 juli - 20 augustus Kerkstraat 1, 1861 KR Bergen NH Dagelijks (m.u.v. woensdag 3 en 17 augustus) Aanvang 20.30 uur Toegang 12,- (Vrienden 9,50 en jongeren t/m 18 jaar op vertoon van een geldige legitimatie 6,-) Ching-Yun Hu, piano (Taiwan) Werken van: Chopin Do. 4 augustus Amber Docters van Leeuwen, cello (Nederland) Jelger Blanken, piano (gastbegeleider) Werken van. Dvorak en Franck Martyna Jatkauskaité, piano (Litouwen) Werken van: Beethoven en Ravel Vr. 5 augustus Doren Dinglinger, viool (Duitsland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Breuninger, Brahms en Bizet/Waxman Zsolt Bognar, piano (VS/Hongarije) Werken van: Schubert en Balakirev Balazs Fülei, piano (Hongarije) Werken van: Schubert en Bartók Zo. 31 juli (Openingsconcert) Guillaume Coppola, piano (Frankrijk) Werken van: Johannes Brahms Lisanne Soeterbroek, viool (Nedeffcqd) Mireille Heijltjens, piano (Nederj^fid) Werken van: Beethoven en Wieniawski Ma. 1 augustus Marian Heinmaa, piano (Estland) Werken van: Mozart, Liszt en Mendelssohn Yuri Medianik, viool (Rusland) Ivan Rudin, piano (Rusland) Werken van Foss, Sioumak, Copland, Ysaye en Berg Pi. 2 augustus Viktoria Kaunzner, viool (Duitsland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Hindemith, Schweitzer, Ravel en Kreisler Margareta Benkova, viool (Servië/Montenegro) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van. Debussy, Kreisler, Bartók en Saint- Saëns Pi. 9 augustus Maarten den Hengst, piano (Nederland) Werken van- Haydn, Gabunia en Franck Koffieconcerten Zo. 31 juli Alexander Drozdov, piano (Rusland) Werken van: Schumann en Chopin Masterclasses Koffieconcerten blooming hotel en conferentielandgoed 1 - 20 augustus Duinweg 5, 1861 CL Bergen NH Masterclasses - dagelijks (m.u.v. zondag) Aanvang: 13.30 tot 15.30 uur Koffieconcerten - zondagmorgen Aanvang: 11.00 uur 8,- (Vrienden 6,50 en jongeren t/m 18 jaar op vertoon van een geldige legitimatie 4,-) Po. 4 augustust Dmitri Ferschtman, cello 4 Vr. 5 augustus Pierre Amoyal, viool Za. 6 augustus Marie-Fran^oise Bucquet, piano Ma. 8 augustus Harro Ruijsenaars, cello Masterclasses Ma. 1 augustus Dmitri Ferschtman. cello Pi. 2 augustus Pierre Amoyal, viool Wo. 3 augustus Marie-Fran^oise Bucquet, piano Pi. 9 augustus Anatoly Resnikovsky, viool Wo. 10 augustus Harro Ruijsenaars, cello Vr. 12 augustus Anatoly Resnikovsky, viool Za. 13 augustus Jan Wijn, piano Ma. 15 augustus Johannes Goritzki, cello Pi. 16 augustus Rudolf Koelman, viool Wo. 17 augustus Boris Berman, piano Po. 18 augustus Johannes Goritzki, cello Vr. 19 augustus Rudolf Koelman, viool Za. 20 augustus Boris Berman, piano Remonstrantse Kerk *2-20 augustus CMielc>Am 3C.9aV 4Q14 Hin AlLmaav Pi. 2 augustus Ephraim van IJzerlooij, cello (Nederland) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Schumann en Sjostakovitsj Martyna Jatkauskaité, piano (Litouwen) Werken van: Beethoven. Liszt en Ravel Wo. 3 augustus Joanna Wronko, viool (Polen) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) v Werken van Chausson, Debussy en Brahms Rita Savulyté, piano (Litouwen) Werken van Chopin, Prokofjev en Moszkowski Po. 4 augustus Rosanna Philippens, viool (Nederland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van Faurè, Prokofjev en De Leeuw Natsuko Tamaru, piano (Japan) Werken van: Schumann en Prokofjev: Vr. 5 augustus Immanuel van Uzerlooij, cello (Nederland) Jelger Blanken, piano (gastbegeleider) Werken van: Debussy en Brahms Marianne Cilliers, viool (Zuid-Afrika) Pianist n.t.b. Werken van: J.S Bach, Gluck en Ysaye Do. 18 augustus Harriet Mackenzie, viool (Engeland) Yue Shen, piano (China) Werken van: Fokkens, Fauré en Schoenfield Rudolf Vanks, piano (Letland) Werken van: Brahms, Ravel, Vasks en De Falla Vr. 19 augustus Elise Goodman, viool (Verenigde Staten) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Brahms, Kreisler, Debussy/ Heifetz en Gershwin/Heifetz Constantine Finehouse, piano (Rusland/VS) Noriko Yabe, piano (gastbegeleidster) Werken van: Prokofjev, Bowdoin en Schumann Za. 2Q augustus (Slotconcert) Aanvang 20.30 - 23.30 uur MUZIKALE MARATHON NON STOP PROGRAMMA Zo. 7 augustus Kristaps Bergs, cello (Letland) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Brahms, Zemzaris, Sollina en Martinu Zo. 14 augustus Diana Jipa, viool (Roemenië) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Schubert en Grieg Za. 6 augustus Charles Watt, cello (Engeland) Jelger Blanken, piano (gastbegeleider) Werken van: Schubert, Liszt. Dvorak en Brahms/Piatti Meryem Natalie Akdenizli, piano (Duitsland) Werken van: Beethoven, Ravel, Bartók en Liszt Pi. 9 augustus Satu Paavola, piano (Finland) Werken van: Mozart, Chopin en Thalberg Wo. 1Q augustus Linda Kollati, cello (Hongarije) Balazs Fülei, piano (Hongarije) Werken van. Brahms. Bartók en Popper Pavol Mucha, cello (Slowakije) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Prokofjev, Rachmaninov en J.S. Bach Helen Normet, viool (Estland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van; Beethoven, Debussy en Ysaye Po. 11 augustus Anca Vasile, viool (Roemenië) Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) Werken van: Gabrieli, Brahms. Schubert, Ysaye en Debussy Maarten den Hengst, piano (Nederland) Werken van Haydn, Gabunia en Franck Za. 13 augustus Vr. 12 augustus Balazs Fülei, piano (Hongarije) Werken van Schubert en Bartók Andreea Timiras, cello (Roemenië) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Sjostakovitsj. Cassadó en Popper Liisi Kedik, viool (Estland) Marian Heinmaa, piano (Estland) en Yumi Toyama, piano (gastbegeleidster) 1 Werken van: Schnittke, Eller, Szymanovski en Sumara Po. 18 augustus Pi. 16 augustus Marge Uus, viool (Estland) Marianne Boer, piano (gastbegeleidster) Werken van: Brahms, Parten Ysaye Grace Kwon, cello (Verenigde Staten) Mirsa Adami, piano (gastbegeleidster) Werken van: Beethoven, Schumann en Debussy Wo. 17 augustus Diana Galuvydyté, viool (Litouwen) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van Tartini, Barkauskas. Kreisler, Schönberg en Bizet/Waxman Matej Arendarik, piano (Tsjechië) Werken van: Mozart, Chopin, Sjostakovitsj en Scriabin Hadewijch Hofland, viool (Nederland) Marianne Boer, piano (gastbegeleidster) Werken van: Part, Beethoven en Ravel Hando Nahkur, piano (Estland) Werken van: Beethoven, Liszt en Chopin Zsolt Bognar, piano (VS/Hongarije) Werken van: Schumann en Liszt Vr. 19 augustus Michal Haring, cello (Slowakije) Noriko Yabe, piano (gastbegeleidster) Werken van: Piatti, Sammartini, Glazunov en Brahms Hanna Hlozkova, viool (Tsjechië) Marianne Boer, piano (gastbegeleidster) Werken van: J.S. Bach en Brahms Za. 20 augustus Rosa Arnold, viool (Nederland) Gerard Boeters, piano (gastbegeleider) Werken van: Beethoven, Ysaye en Ravel Nino Gvetadze, piano (Georgië) (1ste prijs YPF concours 2005) Werken van: Schubert en Chopin Wijzigingen voorbehouden Stuur de ingevulde bon uiterlijk drie weken voor de datum van het (de) desbetreffende concert(en) /masterclass(es) in een gefran keerde gesloten envelop naar: The International Holland Music Sessions, Postbus 25Ö, 1860 AG Bergen NH. De toegangskaarten worden u tijdig toegestuurd. Voor deze service wordt een kleine toeslag berekend. Het aantal plaatsen is beperkt. Als een concert/masterclass is uitverkocht, wordt u daarover geïnformeerd De Combinatie Dagkaart Masterclass aanvang: 13.30 uur, Mid-day Classics aanvang: 16.30 uur. Toegang 13,50 (Vrienden €11,- en jongeren t/m 18 jaar op vertoon van een geldige legitimatie 7,-) Inlichtingen/reserveren: The International Holland Music Sessions, Mevrouw Yvonne Buurs, coördinator kaartverkoop, 072 582 13 00, per email info@holland- musicsessions.com of www.hollandmusicsessions.com. Kaartverkoop ook via de VW's in Alkmaar, Bergen NH, Egmond en Schoorl en Klassika Z, speciaalzaak voor klassieke cd's en dvd's, op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. 1*i Informatie en kaartverkoop luitr 0900-0191 www uilburo nl I lev BURO Tick»t»Hopi».«un..H.'u"mn» The International Holland Music sessions Postbus 250 1860 AG Bergen NH T: (0)72 582 13 00 F: (0)72 582 13 09 E: info@hollandmusicsessions.com

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4