Vacaturekrant ~ir randstad Kruidvat» T medewerker magazijn m/v teamleider magazijn m/v WERKEN AAN JE TOEKOMST BIJ EEN TOONAANGEVEND BEDRIJF... se ir randstad Jazeker. De Hypotheker. jij zorgt voor anderen wij zorgen voor jou kijk voor meer banen op www.randstad.nl 1 geef je tslsnt de ruimte... bij Beter Bed joede redenen om te kiezen hoor een baan f bij Kruidvat (ASSISTENT) FILIAALMANAGERS www.kruidvat.nl keukenadviseur i0E[s]0[!E00y Y Quality flexibel werken? dat kan in de zorg! -ir randstad Vkfi jij zoekt een wij bieden leuke baan jou de keuze kijk voor meer banen op www.randstad.nl COMMERCIEEL ASSISTENT (m/v) meer banen op vacaturekrant.nl gezondheidszorg Karin Nederkoorn groepsleider m/v Wij zoeken gediplomeerd groepsleiders, (023) 516 53 05 verpleegkundigen en verpleeghulpen voor de verstandelijk Gedempte Oude Gracht 20 gehandicaptenzorg. Voorkeur gaat uit naar personen met Haarlem werkervaring in de verstandelijk gehandicaptenzorg en kennis van ADL. In onze invalpool kun je flexibel werken en ga je bij veel diverse instellingen aan de slag. Je bepaalt zelf wanneer je kunt werken. Deze manier van werken is prima te combi neren met een andere baan, studie of ouderschap. Ben je minimaal 8 uur per maand beschikbaar en voldoe je aan bovenstaande wensen? Wij schrijven je graag in zodat je direct aan de slag kunt! Karin Nederkoorn verpleegkundigen m/v Ben jij A of HBO-V verpleeg- (023) 516 53 05 kundige? Schrijf je dan snel in bij ons! Wij bieden je een Gedempte Oude Gracht 20 flexibele baan bij verschillende ziekenhuizenin de omgeving Haarlem van Amsterdam, Beverwijk, Haarlem en Hoofddorp. Bij ons kun je zelf aangeven bij welke instellingen je wilt werken en watje werktijden zijn. Ben je BIG geristreerd en heb je het afgelopen jaar in een ziekenhuis gewerkt? Wij willen graag met je samenwerken! Beter Bed is de grootste slaapkamerspecialist van Nederland. Met bijna 80 filialen weet zij meer dan 150.000 klanten per jaar te overtuigen van haar gunstige prijzen en goede kwaliteit. Vanuit ons gloednieuwe distributiecentrum in Nieuw-Vennep leveren we dagelijks aan vele klanten in Noord- en Zuid-Holland. Kwaliteit, klant- en servicegerichtheid staan hierbij voorop! Het team van dit distributiecentrum is nog niet geheel op sterkte. Daarom zoeken wij met spoed naar kandidaten voor onderstaande functies: Als medewerker magazijn verzamel je samen met je collega's de meubeldelen en matrassen voor de leveringen van de volgende dag. Daarnaast zorg je dat alle nieuwe voorraad keurig op z'n plaats komt. Hierbij maak je gebruik van de meest moderne hulpmiddelen zoals orderpicktrucks, reachtrucks en scanapparatuur. Voor deze functie zijn we op zoek naar kandidaten die niet bang zijn van zwaar werk en van aan pakken weten. Ervaring met magazijnwerkzaamheden en een reachtruck is een pré. Als teamleider magazijn werk je in een jong team en ben je verantwoordelijk voor een efficiënte aansturing en goede kwaliteit van het magazijnproces. Hierbij maak je gebruik van de meest moderne hulpmiddelen zoals RF en barcodering. Van deze medewerker verwachten wij een voltooide opleiding op MBO-niveau. Daarnaast beschik je over aantoonbare ervaring in leidinggeven en kun je goed omgaan met geautomatiseerde magazijn-processen. De juiste kandidaat kan een team optimaal organiseren en motiveren. Bovendien weet hij/zij zelf ook van aanpakken. Herken je jezelf in één van beide profielen, dan nodigen we je van harte uit te solliciteren! Beter Bed biedt je een optimale werkomgeving, een enthousiast en jong team en prima arbeidsomstandigheden. Voor meer informatie over deze functies kun je bellen met Marian van der Veen, DC Manager, op kantoordagen tussen 10.00 en 16.00 uur op nummer 06 - 29 565 508. Je sollicitatie kun je sturen naar Beter Bed. t.a.v. Bart Geurts, postbus 716, 5400 AS Uden. E-mailen kan ook, via P&0@beterbed.nl Acquisitie n a v (toe vacature worOt niet op pri|S gestekt I afwisselend werk prettige werksfeer goede opleidingen uitstekende arbeidsvoorwaarden Onder het motto 'Steeds verrassend, altijd voordelig' groeide Kruidvat de afgelopen jaren uit tot de meest toonaangevende drogisterijformule van Nederland en België. Inmiddels zijn er ruim 800 Kruidvatfilialen en 8.000 medewerkers. Voor een aantal filialen in de regio Haarlem en de Bollenstreek zoeken wij: De functie: - je zorgt voor een attractieve winkel, waar de klant zich thuisvoelt - je smeedt het team tot een eenheid die goede prestaties levert - je beheert de winkeladministratie en plant de werkzaamheden - als Filiaalmanager ben je resultaatverantwoordelijk voor je filiaal - als Assistent filiaalmanager geef je ondersteuning aan de Filiaal manager in alle werkzaamheden en venrang je de Filiaalmanager tijdens diens afwezigheid Jouw bagage: - enthousiaste persoonlijkheid met organisatorische en leidinggevende capaciteiten - als coach haal je het beste uit elke medewerker - ondernemersmentaliteit - commerciële en servicegerichte instelling Aanvullende eisen: - MBO-niveau - kennis van en ervaring in de drogisterij- of supermarktwereld is een pre - als (Assistent) Filiaalmanager ben je in bezit van het vakdiploma (Assistent) Drogist of bereid dit te halen Wij bieden je: - een afwisselende en uitdagende functie bij de meest toonaangevende drogisterijketen; de functie van Filiaalmanager is fulltime en de functie van Assistent filiaalmanager is voor minimaal 32 uur per week - een 'no nonsense-mentaliteit' en prettige werksfeer - volop kansen en faciliteiten om je verder te ontwikkelen - uitstekende arbeidsvoorwaarden SOLLICITEER VIA éi Of stuur binnen 14 dagen een sollidtatiebnef met cv naar Kruidvat, t a.v afdeling Personeel Organisatie. Antwoordnummer 22. 3900 XC Renswoude. o v.v vacaturenummer KV 08. Een postzegel is niet nodig Adverteren 072-5196305 pag@hdcmedia.nl Wegens uitbreiding van activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar vakmensen voor onze vestiging in Leiden. Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, sanitair en tegels. De verkoop geschiedt zowel aan de particulier als aan de tussenhandel. Functieomschrijving: Verkoop van keukens en aanverwante artikelen Verwerken van orders Functie-eisen: Ervaring in keukenverkoop Commerciële en creatieve instelling Flexibel en meegaand Leeftijd vanaf 25 jaar Werken op zaterdag, koopavond moet geen probleem zijn Opleiding MEAO/MDS/HAVO Wij bieden: Goed salaris mhmmbhvmhmm Prettige moderne werkomgeving Opleidingsmogelijkheden Is dit de baan waarnaar u zoekt? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en/of ervaring staan vermeld, naar: Dhr. J. Bergman. Lestella Sani Plus D. Rijkersweg 15 2315 WC Leiden Telefoon 071 - 5223123 E-mail info@lestella-saniplus.nl Quality Company Support is een bureau voor secretariële dienstverlening, telefoon antwoord service, notuleerservice, projectbureau en financiële administratie. Wegens uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Secretaressë'ifulltime) voor diverse opdrachten op juridisch, commercieel en bestuurlijk gebied Notuliste (parttime) voor het notuleren van vergaderingen in de onderyyijs en bedrijfsleven mm Wij zoeken 'ij verwachten Wij bieden Rijnsburgerweg 159 2334 BP Leiden T: 071 - 517 47 47 F: 071 - 517 58 35 E: info@qualitycs.nl www.qualitycs.nl enthousiaste, gemotiveerde en ervaren medewerkers die kwaliteit, accuratesse en professionaliteit hoog in het vaandel hebben staan. Inlevingsvermogen, flexibiliteit, zelfstandigheid en een dienst verlenende instelling zijn voor ons onmisbare eigenschappen. minimaal HAVO opleidingsniveau eventueel aangevuld met een secretaresseopleiding. Enige jaren ervaring en communicatieve vaar digheden. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een must en beheersing van de Engelse en Duitse taal is een pré. Ervaring met o.a. Microsoft Windows XP en Microsoft Office 2000/2003 is vereist. uitdagende en zeer zelfstandige functies in een groeiende, dienstverlenende en gezellige organisatie. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je brief met c.v. binnen 7 dagen per email aan: Quality Company Support, t.a.v. Mieke van Meygaarden, email: info@qualitycs.nl. Quality Company Support: hét secretarieel organisatie- en adviesbureau dat u werk uit handen neemt. Randstad Gezondheidszorg feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma! Ben je nog op zoek naar vakantiewerk in de zorg? Neem snel contact met ons op. Randstad Gezondheidszorg) Schuttersveld 91 2316 XG Leiden (071) 524 95 70 www randstad.nl gezondheidszorg hoogst persoonlijk administratief allround administratief medewerker m/v in deze fulltime functie ben je verantwoordelijk voor het beheer van de receptie, de financiële administratie en diverse overige werkzaamheden. De kandidaat die we zoeken heeft een afgeronde mbo-opleiding in een administratieve richting en tevens enige administratieve werkervaring. Daarnaast heb je financieel inzicht, kennis van MS-Office en een uitstekende beheersing van de Nederlandse én Engelse taal. Voor dit jong en dynamisch bedrijf zoeken we een frisse, representatieve aanpakker. medewerker gebruikte machines m/v Voor een Amerikaanse multinational zijn wij op zoek naar een initiatief rijke aanpakker. Je gaat je bezighouden met het binnen meiden van machines in MFG-pro; laden en lossen met de vorkheftruck en schoonmaken, lakken, schuren en afplakken van machines. Bij gebleken geschiktheid kan de functie worden uitgebreid met lichte technische werkzaamheden. De functie kan ook parttime (3-4 dagen) worden ingevuld. De voorkeur gaat uit naar een enthousiaste kandidaat op Ibo- niveau met een goede kennis van de Nederlandse taal en in het bezit van een rijbewijs. filiaalleider m/v Voor een verhuurbedrijf van machines zoeken wij een depotmanager die leiding gaat geven aan een team van commercieel technisch medewerkers, monteurs en chauffeurs. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de commerciële, kwaliteits- en budgetdoelstellingen en verzorg je de acquisitie in het marktgebied. Je dient te beschikken over een rijbewijs B(E). Ben jij die klantgerichte mbo'er (MTS/MAS) met commerciële en leidinggevende ervaring en heb je gewerkt met budgetten en kosten/baten analyses? Neem dan snel contact op. medewerker financiële administratie m/v In deze afwisselende functie bij een bedrijf in Zoeterwoude ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse mutaties in de debiteuren-, crediteuren-, voorraad- en contractadministratie. Daarnaast heb je regelmatig contact met de klanten en leveranciers. Gezocht wordt een kandidaat op mbo-niveau (financiële richting) of een PD-diploma. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en ervaring met MS-Office. Het bedrijf kan je een zelfstandige functie bieden in een prettige werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. medewerker klantenservice m/v Voor Zilveren Kruis Achmea in Noordwijk zijn wij op zoek naar medewerkers klantenservice. In deze telefonische functie ben je het eerste aanspreekpunt voor klanten. Je beantwoordt vragen, biedt oplossingen en geeft advies aan verzekerden op het gebied van zorgverzekeringen, zorgverleners en vergoedingen. Uiteraard krijg je vooraf een uitgebreide opleiding en telefoontrainingen. In deze leuke en zelfstandige baan krijg je alle mogelijkheid je talenten te ontwikkelen. Beschik je over inlevingsvermogen, een prettige stem én ben je voor minimaal 24 uur inzetbaar? Neem dan telefonisch contact op of stuur je CV en sollicitatiebrief naar laura.dijkstra@nl.randstad.com. Thijs Garritsen (071)524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden industrie Titia Boxma (071)581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp detailhandel Titia Boxma (071)581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp financieel Titia Boxma (071)581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp callcenter Laura Dijkstra (071)524 95 28 Schuttersveld 9 Leiden De Hypotheker is in ruim vijftien jaar tijd uitgegroeid tot de belang rijkste hypotheekadviesorganisatie en heeft inmiddels meer dan 225.000 hypotheken afgesloten. De ruim 137 zelfstandige vestigingen in heel Nederland geven onafhankelijk advies over de verkrijgbare hypotheekvormen en daaraan gekoppelde verzekeringen en verzorgen vervolgens offerte en afsluiting. De Hypotheker ontwikkelt zich bovendien steeds meer tot een totaal specialist op het gebied van financiële dienstverlening. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisatie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geidverstrekkers. De Hypotheker De organisatie maakt een constante groei door. Daarom zoeken wij voor onze vestiging in Leiden een: De functie-inhoud De Hypotheker biedt je een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administra tie. Vanuit de vestiging geef je ook door middel van telemarketing activiteiten een impuls aan het succes van De Hypotheker. De functie-eisen Je opleiding ligt minimaal op HAVO/MEAO-niveau. Commercieel inzicht is noodzakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Verder ben je representatief en kun je goed zelf standig werken. Ervaring in de branche en kennis van Word en Windows zijn een pre. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende functie? Stuur dan, liefst vandaag nog. je schriftelijke reactie met curriculum vitae en pas foto aan De Hypotheker, ter attentie van Dhr. J.C. van der Vijver, Lammenschansplein 6.2321 JB Leiden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dhr. J.C. van der Vijver, 071 532 01 22. je vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 31