£7) Vacaturekrant Bloei op in Lisse! Managen in geuren en kleuren' Dirj Projectleider fj) Service onderhoud - W etopia BERENDSEN WINNAARS! LISSE glflMMI GEZOCHT: NIEUWE ETOPIANEN Ambitieuze vertegenwoordigers BURGERS ERGON LDN015 Ktiamw meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 072-5196305 pag@hdcmedia.nl Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen, in Lisse. Buiten, maar ook binnen de muren van het gemeentehuis. Wij geven al onze mensen de ruimte om te groeien in hun vak. Voor jou als ICT-medewerker betekent dit dat je hier een vruchtbare bodem vindt voor jouw ideeën op het gebied van werkplekondersteuning en systeembeheer. Om met het eerste te beginnen: jij bemenst onze helpdesk en bent dus aanspreekpunt voor de gebruikers van onze programma's en applicaties. Je verdiept je in hun problemen, wensen en klachten en je neemt adequate maatregelen. Waar nodig stel je een (nieuwe) handleiding op, nodig je de leverancier uit of stel je een gebruikerscursus voor. Dan de tweede functiecomponent: systeembeheer. In overleg met onze systeembeheerder voer jij enkele belangrijke taken uit op dit gebied. Zo denk je mee over de beveiliging, laad en test je nieuwe of gewijzigde programmatuur en los je storingen op. Al met al een interessante functie voor een ICT'er met een relevante mbo-opleiding en gedegen kennis van Windows en kantoor automatisering (Word, Excel en Outlook). Enige kennis van AS/400 en Oracle is een pre. Sta jij communicatief stevig in je schoenen, ben je standvastig als het moet en flexibel als het kan? Dan is deze baan iets voor jou. Je kunt rekenen op een goed salaris (indicatief functieschaal 7, max. 2.473,-- bruto per maand, maar deze wordt nog officieel gewaardeerd), uitstekende arbeidsvoorwaarden en een perfecte woonwerkomgeving: ons dorp ligt tussen Leiden en Haarlem, op een steenworp afstand van zee en strand. Stuur binnen 14 dagen je brief en cv naar burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200,2160 AE Lisse of naar p&o@lisse.nl. Meer weten? Bel met het afdelingshoofd l&A, Henk Bakker, telefoon (0252) 433 203 of kijk op www.lisse.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lisse centrum van de bollenstreek Je enthousiasme werkt vaak aanstekelijk. Zowel naar je mensen als naar je klanten. Als je dat weet te combineren met een nuchtere, zakelijke kijk op je winkel, dan is Dirx drogisterijen een plek waar je prima jouw managementstijl kwijt kunt. Omdat we een gezonde groei doormaken, zijn wij voor een aantal winkels op zoek naar Drogisterijmanagers. Op superjob.nl, onze wervingssite vind je meer over deze uitdagende baan en watje moet doen om ervoor in aanmerking te komen. Werken bij Dirx ais drogisterijmanager. Kijk op superjob.nl Etopia is een allround grafisch bureau in Haarlem. Van advies tot concept, van tekst tot beeld. Van multimedia tot productie. Actief vanuit een inspirerend pand aan het Spaarne. De groei in opdrachtgevers blijft aanhouden, daarom zijn wij met spoed op zoek naar nieuwe Etopianen: Administratief medewerker (M/V) 16 uur per week Je neemt licht administratief werk voor je rekening, zoals: facturen maken, verzenden, registreren, facturen (in- en uitgaande) verwerken en invoeren, betalingen voorbereiden, debiteuren- en crediteurenbeheer, alle verder voorkomende werkzaamheden, boekhoudkundige ervaring is een pré. Vormgever/DTP'er (M/v) Je hebt aantoonbaar ervaring en je: kan zelfstandig vormgeven, hebt kennis van de gebruikelijke grafische pakketten. Webdesigner/programmeur (M/v) Je hebt aantoonbaar ervaring en je: bent creatief (zelfstandig kunnen ontwerpen website), hebt uitgebreide kennis van minimaal (My)SQL, PHP, ASP, kunt functionele ontwerpen/flowcharts opzetten. De functies Vormgever/DTP'er en Webdesigner/programmeur zijn eventueel door één persoon in te vullen. Tekstschrijver (M/V) 20 uur per week Je beschikt over een vaardig pennetje, kan zelfstandig teksten redigeren, interviews op locatie afnemen, uitwerken tot en met schone teksten, deadlines zijn een uitdaging. Belangstelling? Mail dan je brief mét cv naar info@etopia.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hans Smits via 023 - 528 34 85. MAKZO is, voor twee van onze opdrachtgevers in Leiden op zoek naar e gemotiveerde interieurverzorg(st) Werktijden: dinsdag 3 uur en vrijdag 3 ui Salaris: volgens C.A.O. Interesse bel of schrijf naar: MAKZO Schoonmaakbedrijven B.V. T.a.v. Personeelszaken Dynamoweg 12627 CG Delft Tel: 015-2627944 Fax: 015-2628180 Makzo@info.nl Hendrik Figeeweg 1W 2031 BJ Haarlem v.etopia.nl De Hotels van Oranje, het sportiefste hotel van Nederl; zoekt voor de periode van 7 juli t/m 1 septe SPORTACTIYITEITENBEGELEID] De Hotels van Oranje willen haar gasten verwe met een gevarieerd animatieprogramma. Hiervoor zijn wij tijdens de zomermaanden op naar een sportief en spontaan team voor de begeleiding van diverse activiteiten, vooi binnen als buiten. Meld je zo snel mogelijk aan voor de informal sollicitatieavond, die zal worden gehouden Grand Café 't Elfde Gebod op donderdag 30 juni aanstaande om 18.00 u Telefoonnummer afdeling P&O 071-367682 Koningin Wilhelmina Boulevard 20-31 te Noordwijk. BERENDSEN Berendsen Textiel Service B.V. i Pieter Calandweg 2 6827 BK Arnhem Telefoon: 026-384 8140 Fax: 026-384 81 47 Internet: www.berendsen nl Ben je ondernemend en heb je doorzettingsvermogen? Dan hebben wij een boeiende baan voor jou! Werk je graag op eigen kracht en kun je gemakkelijk goede contacten opbouwen? Dan vind je bij Berendsen de juiste werkomgeving! Heb je overtuigingskracht en ben je resultaatgericht? Dan hebben wij belangstelling voor jou! Berendsen heeft ambitieuze groeidoelstellingen. Herken jij jezelf in één of meerdere van de bovenstaande kenmerken, dan dagen wij jou uit mee te werken aan deze groei. Wij zijn op zoek naar Wat bieden wij Een dynamische baan in een commerciële en professionele organisatie. Als vertegenwoordiger trek je er dagelijks op uit om bij bedrijven één van de producten uit onze dienstverlening te verkopen. Jouw acquisitievermogen en commerciële vaardigheden leiden tot huurcontracten met nieuwe klanten, waarna je elke nieuwe klant direct overdraagt aan relatie beheerders. Je krijgt ondersteuning middels een goed verkoopinformatiesysteem van de afdeling marketing en de commerciële binnendienst. Je geeft frequente terugkoppeling over de door jou behaalde resultaten aan je sales coach en maakt deel uit van een jong, enthousiast en gedreven sales team waarin je jouw kwaliteiten uitstekend verder kunt ontwik kelen. De arbeidsvoorwaarden en ook de faciliteiten (zoals de auto van de zaak en de communicatiemiddelen) zijn prima. Elke vertegenwoordiger, van junior tot zeer ervaren, neemt deel aan een professioneel en intensief trainingsprogramma. Wat vragen wij Je hebt relevante ervaring in een vergelijkbare functie, waarin je aantoonbaar resultaten hebt bereikt. Je weet potentiële klanten gemakkelijk en zonder schroom te benaderen. Je bent doortastend en creatief in het bereiken van resultaten en je laat je niet uit het veld slaan door afwijzingen. Je beschikt over MBO+ of HBO werk- en denkniveau en je hebt een commerciële instelling. Hoe selecteren wij In verband met onze groeidoelstellingen hebben we vacatures voor verschillende productgroepen en in diverse regio's. Uitgebreide informatie vind je op onze website www.berendsenwinnaars.nl. Je kunt reageren door jouw c.v. (zonder brief) te sturen naarwinnaars@berendsen.nl of Berendsen Textiel Service B.V., o.v.v. Berendsen Winnaars, Postbus 5004,6802 EA Arnhem. Een verkoopsimulatie en een elektronisch assessment maken onderdeel uit van de selectie. Herken jij jezelf? Ga snel naar www.berendsenwinnaars.nll Berendsen Textiel Service is i de grootste textieldienstverli Nederland. Vanuit 77 vestigii Nederland richten circa 7001 werkers zich hoofdzakelijk oj verhuur van bedrijfs-, veiligh en representatieve kleding, cleanroom services, industrit absorptiemateriaai, hygiëne- producten en schoonioopmz Voor de organisatie vormen i commerciële en professionel gedrevenheid, samen met ee herkenbare uitstraling, de be rijkste pijlers voor succes. Berendsen Textiel Service mi deel uit van de Davis Service Plc (UK). je aan grote, uitdagende projecten werkt. Daarbij met BURGERS ERGON installatietechniek. BURGERS ERGON installatietechniek is één van de grootste totaalinstallateurs in Nederland. Werken bij BURGERS ERGON betekent dan ook dat is jouw persoonlijke groei voor ons de belangrijkste arbeidsvoorwaarde. Liggen jouw ambities in de Werktuigbouw of Elektrotechniek? Groei dan mee met ervaring op het gebied van lucht- en klimaatinstallaties De functie: Als projectleider werk je onder leiding van de servicemanager en ben je voor klanten verant woordelijk voor meerdere kleinere projecten. Je maakt de benodigde calculaties en offertes zelf, stelt planningen op en bewaakt de voortgang en het resultaat van deze projecten. Ook stuur je (chef) servicemonteurs aan. Daarnaast verzorg je projectrapportages. Je onderhoudt contacten met opdrachtgevers, bouwpartners, adviseurs en leveranciers. Je woont vergaderingen bij en behar tigt daarin de belangen van BURGERS ERGON en de klant. Bovendien zie je toe op de naleving van vastgestelde procedures en instructies betref fende kwaliteit, veiligheid en milieu. Je rapporteert aan de servicemanager. Het profiel: Voor deze functie is een HTS-Wtb dan wel MTS-Wtb aangevuld met vakgerichte vervolgopleidingen vereist. Je hebt ervaring binnen de installatie branche en hebt een sterk organisatievermogen en een dienstverlenende, klantgerichte instelling. Je bent bekend met geautomatiseerde project bewaking. Het aanbod: Werken binnen een dynamische moderne onder neming, praktijkgerichte ontwikkelingsmogelijk heden, een salaris afgestemd op de zwaarte van de functie en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure: Stuur je brief met curriculum vitae naar BURGERS ERGON, afdeling P&O, t.a.v. LJ.M. Bosland, Postbus 94457,1090 GL Amsterdam. Informatie: Leo Bosland 020 - 6068200. E-mail: lbosland@burgers-ergon.nl www.burgers-ergon.nl installatietechniek U' T" Vanwege een goedgevulde orderportefeuille zijn wij in het westen voor onze vestigingen Amsterdam, Gorinchem en Rotterdam op zoek naar een

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 28