FAMI LI erichten V ->r randstad Advertentieservice hdcmedTa Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 jij zorgt voor anderen kijk voor meer banen op www.randstad.nl Let op dit keurmei PRODUCTIE MEDEWERKERS FULLTIME M/U MENTOR Zemikedreef g Leiden overzicht overlijdensberichten ni 2005 ZATERDAG 25 JUNI 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten<?hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 8N, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen,' wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Wij zijn verdrietig maar hebben er vrede mee dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Adriaan van der Plas 21 juni 1946 23 juni 2005 A. van der Plas H. van der Plas-de Best Kees t en Leunie Adrie Rein Huib en Elaine Leen en Nel Leoni en Berry Arjen Peter Katwijk aan Zee Joost Banckertstraat 13 Correspondentie-adres: L.N. van der Plas, Vloed- stroom 51, 2221 WE Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 juni van 16.30 - 17.30 uur in het Rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. maandag 27 juni om 13.00 uur in de Oranjezaal van het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Degenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vra gen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met intens verdriet geven wij u kennis van het plot seling heengaan van mijn lieve man en maatje, va der, schoonvader, zoon en broer Frits Verbakei Frederik Karei Maria Rotterdam, 3 april 1947 Leiden, 22 juni 2005 Zoeterwoude: Mieke Verbakei-Van Dorp Yara Amsterdam: Gabriël en Evert-Jan Amsterdam: Annemarie Hendrik-ldo-Ambacht: E. Verbakel-van der Hargh Broers en zussen Meerburgerwatering 2 2382 BN Zoeterwoude Frits is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De Avondwake zal worden gehouden op maandag 27 juni om 19.15 uur in de Meerburgkerk, Hoge Rijndijk 18 te Zoeterwoude, waarna gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden in boven genoemde kerk op dinsdag 28 juni om 11.00 uur. De crematieplechtigheid vindt aansluitend plaats in besloten kring. Filepensen 4 vers 5 'Haar vriendelijkheid zij alle mensen bekend' We zijn verdrietig, maar hebben er vrede mee, dat van ons is heengegaan, onze moeder, schoonmoe der, oma en overgrootmoeder Hendrika de Jong-v.d. Laan 21 februari 1917 Meerkerk Weteringbrug: Alphen aan den Rijn: Weteringbrug: 23 juni 2005 Leiderdorp Adri - Jan Gerben Yvo - Natascha Sally - Ann Aart - Yvonne Pascal Santana 23 juni 2005 Huigsloterdijk 3a 2156 LD Weteringbrug Gelegenheid tot condoleren: Maandag 27 juni 2005 van 19.30 tot 21.30 uur in Biljartzaal 'de Sport', Huigsloterdijk 3a, Wetering- brug. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 28 juni 2005 om 12.00 uur op de begraafplaats achter de Ned. Hervormde kerk, Kerkstraat 11, Oude Wete ring. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condole ren in het naastgelegen gebouw 'de Schakel'. Algemene kennisgeving Op 90 jarige leeftijd is overleden Johannes Pieter van der Linden geb. 9 april 1915 Leiderdorp 15 juni 2005 Kinderen, kleinkinderen en achter-kleinkinderen Onze vader en opa is in besloten kring begraven. Geheel onverwacht is uit ons midden weggerukt mijn lieve man, onze papa en schoonvader Jan Reynier van Muiden echtgenoot van Pieternella Hendrika de Kooker Zoeterwoude, 14 juli 1946 U.S.A., 18 juni 2005 Hij was onze rots in de branding. Noordwijk: Nel van Muiden-de Kooker U.S.A.: Annemarie Calvert-van Muiden Barry Calvert Amsterdam: Marleen van Muiden Thomas Sanders Correspondentieadres: Herengracht 65 1015 BC Amsterdam Wij nemen afscheid van Jan maandag 27 juni om 15.00 uur in de aula van de Algemene Begraaf plaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvin den. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in Hotel-Restaurant 'De Poort van Kleef', Douzastraat 5 te Noordwijk-Binnen. Geen bezoek aan huis. Enige kennisgeving Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Wij hebben afscheid genomen van Paulus Johannes de Ridder Paul in de leeftijd van 80 jaar. Namens de familie de Ridder Wij bedanken het personeel van zorgcentrum Overrhyn voor de goede zorg die hij heeft gehad. Met name het personeel van afd. Witte Singel. Leiden, 23 juni 2005 Correspondentieadres: C. A. M. Pont-de Ridder Postduif 1 2171 PJ Sassenheim Paul is overgebracht naar de rouwkamer van Zorg centrum Overrhijn, Willem de Zwijgerlaan 44 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 28 juni om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Matthijs Romunde Na 25 jaar trimvreugde en- verdriet zullen wij onze bourgondiër Matthijs enorm gaan missen. Zijn bulderende lach zal ons altijd bijblijven. Tine, wij blijven er voor jou. Je vrienden van K.N.A. Tot onze diepe droefheid ging heden van ons heen onze schoonzoon en zwager Koos Labrujere Rust Zacht. Ma Ruis Wim Bram en Rietje Bram en Ria Sjaak en Tinie Nichten en neven You stood resigned in a garden of snow under a black sky far away Then you had to leave may your soul rest may your heart heal may you feel free at last May love find you in your new garden wherever that may be Dag lieve Thea Ciere Warmond 24 augustus 1943 Oestgeest 23 juni 2005 Fabienne Uitvaartonderneming chelfingerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Mijn uitvaart... ...mijn manier. Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's - Verzekeringen - Nazorg (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST gezondheidszorg wij zorgen voor jou Karin Nederkoorn (023) 516 53 05 Gedempte Oude Gracht 20 Haarlem groepsleiders m/v Wil jij werken in de jeugdhulpver lening? Wij hebben wisselende diensten bij verschillende organisaties in de omgeving van Alkmaar, Castricum, Velsen en Weesp. Je kunt met deze manier van werken een leuke werkervaring opdoen en eens bij andere instellingen rondkijken. Per maand geef je aan wanneer je wilt werken en wij plannen je in. Als flexwerker moet je minimaal 26 jaar oud zijn, werkervaring hebben in de jeugdhulpverlening, in het bezit van een hbo-opleiding en alle diensten willen draaien. Interesse gewekt? Stuur dan snel je CV naar karin.neder- koorn0nl.randstad.com CALLCENTERMEDEWERKER Je functie bestaat uit zowel inbound als outbound bellen. Deze telefoongesprekken kunnen commero I of dienstverlenend van aard zijn. Leuke baan voor kandidaten met een MBO-werk- e denkniveau. Je bent zowel overdag als 's avonds beschikbaar. Je beschikt over goede communicatif 1 vaardigheden. Daarbij beschik je over commerciële werkervaring. Info: Start Leiden. Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44. ADMINISTRATIE INKOOPASSISTENT Je functie bestaat uit het zorgdragen voor admini stratieve verwerking van inkooporders, bewaken levertijden en het goedkeuren van productiemonsl Daarbij ondersteun je contacten met leveranciers! klanten. Uitdagende baan voor een servicegerichte en fleii kandidaat met een afgeronde MBO-opleiding. Je h affiniteit met mode en je hebt goede communicati vaardigheden. Je beheerst de Engelse taal in woo geschrift. Ervaring in een soortgelijke functie is ea Info: Start Leiden, Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Je functie bestaat uit het ondersteunen van advis binnen het bankwezen. Je regelt de afspraken, be verkoopgesprekken voor en handelt orders af. Kortom: je informeert en adviseert klanten over si en after sales. Commerciële baan voor kandidaten met een afge MBO-opleiding en enige jaren administratieve/ commerciële werkervaring. Info: Start Leiden, Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAA Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving Tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) www.cbf.nl Mentor Medical Systems BV staat wereldwijd bekend als. gerenommeerd producent en leverancier van medische producten- Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Santa Barbara. California (USA). De vestiging in Leiden ontwikkelt en produceert hoogwaardige producten die hun toepassing vinden in de plastische chirurgie. Momenteel zijn we op zoek naar: DE FUNCTIE: De werkzaamheden bestaan onder meer uit het vullen en inpakken van medische producten volgens uiterst secure voorschriften. De kandidaten voor deze functie kunnen nauwkeurig en snel werken. De werkzaamheden worden uitge voerd in een cleanroom. De werktijden zijn van 8 30 uur tot 17.00 uur WIJ VRAGEN: Een kandidaat die beschikt over een opleiding op VMBO-mveau, bij voorkeur richting KML0. Een goede beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. Werkervaring in een cleanroom omgeving of met medische producten is een pre. WIJ BIEDEN: Een fulltime functie binnen een goed samenwerkend team waar een informele werksfeer heerst Naast een goed inkomen biedt Mentor een up-to-date arbeidsvoorwaardenpakket en goede ontplooiingsmogelijkheden. BEN JE GEÏNTERESSEERD? Dan kun je je sollicitatiebrief met CV richten aai: Mentor Medical Systems BV T.a.v. Afdeling Human Resources Zemikedreef 2 2333 a Leiden e-mail: hr@mentormedical.nl website: www.mentormedical.nl Acquisitie nu or aanleiding van deze advertentie is niet gewenst! Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Reinder van den Brink 1923 IJmuiden Gerardus Johannes Maria loseph van Klink, echtgenoot van S. J. Hooijmans 1942 Rijnsburg Wouter Drinkwaard, weduwnaar van A. van Wingerden 1920 Katwijk aan Zee Andries Marinus Wullings,weduwnaar van Elisabeth Cornelia Maria Vendel 1922 Hoofddorp Anna Pauline van Steenvelt-Oudijk, weduwe van G.A.P. van Steenvelt 1916 Zandvoort Dirkje van der Pias-Ouwehand, weduwe van Zegert van der Plas 92 jr Katwijk Hommede Groot 1928 Leiden Willem van Veen 1925 Leiden Jacobus Labrujère, weduwnaar van C. Labrujère-Ruis 65 jr Leiden Alida Dudink-Piers, weduwe van J. A. Dudink 1921 IJmuiden Theodora Maria den Hollander-Ruijg 1923 Leiderdorp Anna Erzsébet Csihi, weduwe van J. H. Hogeling 1909 Leiderdorp Marianne Eisma 1949 Leiden Uitvaart/Crematie 12.00 uur 11.00 uur 11.00 uur 10.30 uur 28 juni 27 juni 27 juni 27 juni 27 juni 27 juni 27 juni 27 juni 28 juni 13.30 uur 14.00 uur 11.00 uur 16.00 uur 11.00 uur In besloten kring 27 juni 14.00 uur 27 juni 27 juni 13.30 uur 15.00 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Begraafplaats Duinhof te IJmuiden R.K.Joannes de Doperkerk Katwijk a/d Rijn Rouwcentrum te Katwijk aan Zee O.L.V. van Goede Raad te Beverwijk Crematorium Westerveld te Driehuis Rouwcentrum te Katwijk aan Zee Crematorium Rhijnhof te Leiden Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Parochiekerk H. Laurentius te Voorschoten Parochiekerk De Menswording teLeiderdorp Crematorium Goutum teGoutum-Leeuwarden Kijk eens om je heen. Er is in de 100 jaai Natuurmonumenten bestaat, veel bereikt moeten we vooruitkijken. Want steun nodig voor het veiligstellen van waarde natuurgebieden in ons land. Meer dan ooi naar 100jaarlater.nl of steun ons via giro 9S Noo)aar J Natuurmonumenten - Beschermt natuur in Nede

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16