jü Vacaturekrant Leiden... I Sluittijden 20051 Confianza zoekt loonadministrateur con/iAnzA Niet volgen Secretaresse ~>r randstad ir randstad La Fr maar msi meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren 072-5196305 pag@hdcmedia.nl jij zoekt een baan kom langs tijdens de Mix 'n Match dagen voor meer banen op www.randstad.nl jij zoekt een baan kom langs tijdens de Mix 'n Match dagen voor meer banen op www.randstad.nl LA FRANCE - OEGSTGEEST Een assistent(e) Conciërge/ administratie 0,5 fte voor personeelsadvertenties s MEDEWERKER AOW/ANW MEDEWERKER KINDERBIJSLAG Ben jij secretaresse en op zoek naar een nieuwe uitdaging? Jouw vaardigheden, ervaring en competenties zijn de ingrediënten die wij gebruiken voor de perfecte match bij een leuk bedrijf. Kom langs tussen 27 juni en 2 juli, schrijf je in en je krijgt een zomers receptenboekje mee. Kijk voor de openingstijden van de vestiging bij jou in de buurt op www.randstad.nl van Osnabrugge project assistent m/v Wij zoeken voor een internationale I95 06 farmaceut een ervaren project assistent. Het doel van deze «ld 9 functie is het ondersteunen en assisteren van de projectleiders. Dit houdt in het organiseren en coördineren van bijvoorbeeld reizen, vergaderingen en bijeenkomsten. Verder behoort het administratief en het financieel beheer van de projecten en het vastleggen van afspraken en vergaderingen bij de functie. Dit alles binnen een zeer internationale omgeving, waarbij Engels de voertaal is. Beschik je over goede communicatieve en sociale vaardigheden, heb je ervaring met MS-Project en een hbo werk- en denkniveau dan nodigen wij je graag uit contact op te nemen met ons. management assistent m/v Heb je ruime ervaring als secretaresse en beheers je de Nederlandse en Engelse taal? Kun je bovendien goed overweg met het Officepakket en ben je voor minimaal 32 uur in de week beschikbaar? Dan ben je van harte uitgenodigd om samen met onze contactpersoon te bekijken welke mogelijkheden wij je kunnen bieden. Wij hebben altijd interessante en afwisselende vacatures beschikbaar bij zeer uiteenlopende bedrijven in de omgeving van Leiden. van Osnabrugge 95 06 sveld 9 5waagman 29 45 lil 1971 Ot ke Ben jij secretaresse en op zoek naar een nieuwe uitdaging? Jouw vaardigheden, ervaring en competenties zijn de ingrediënten die wij gebruiken voor de perfecte match bij een leuk bedrijf. Kom langs tussen 27 juni en 2 juli, schrijf je in en je krijgt een zomers receptenboekje mee. Kijk voor de openingstijden van de vestiging bij jou in de buurt op www.randstad.nl waagman 29 45 al n waagman le 29 45 ai 971 e 'P waagman 29 45 europees/internationaal secretaresse m/v Randstad Secretarieel is voor een grote internationale opdrachtgever in Hoofddorp met spoed op zoek naar een Departmental Secretary op de afdeling Logistics BD Marketing (voertaal Engels). Op deze grote en dynamische afdeling ben je de spin- in-het-web. De functie is per direct voor 40 uur per week en in eerste instantie voor drie maanden. Uiteraard ben je secreta rieel geschoold en heb je enkele jaren werkervaring in je vakgebied. Je beheerst je Engels net zo goed als je Nederlands en je kennis van MS office is meer dan uitstekend. Ben jij de ondersteuner in hart en nieren? Maak dan direct een afspraak voor een uitgebreid intakegesprek. Donderdagavond 30 juni zijn wij in Hoofddorp en Haarlem extra open. afdelingssecretaresse m/v Wij zijn per direct op zoek naar een afdelingssecretaresse voor een organisatie in Hoofddorp voor 32-40 uur per week voor onbepaalde tijd. Je hebt ervaring met secretariële werkzaamheden op een teamsecretariaat en je hebt goede kennis van het hele MS Office pakket. Uiteraard heb je een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands, maar ook in het Engels kun je je goed uitdrukken. Interesse? Maak dan direct een afspraak voor een uitgebreid intakege sprek. Donderdagavond 30 juni zijn wij in Hoofddorp en Haarlem extra open. sales-secretaresse m/v Wil je fulltime aan de slag als sales- secretaresse bij een internationaal concern in Hoofddorp? Lees dan door! Je ondersteunt de manager op de salesafdeling die de helft van de tijd in het buitenland is én de afdeling zelf. Je bent een pro-actieve, selfsupporting en dedicated secretaresse. Je houdt je bezig met de standaard secretariële taken, maar daarnaast ondersteun je ook marketing-activiteiten. Heb je een commerciële instelling, beheers je het Nederlands en Engels vloeiend en zijn de programma's van MS Office jou niet vreemd? Maak dan direct een afspraak voor een uitgebreid intakegesprek met Randstad Secretarieel. Donderdagavond 30 juni zijn wij in Hoofddorp en Haarlem extra open. secretaresse m/v Voor de periode 18 juli - 5 augustus zoeken wij een secretaresse/commerciele duizendpoot voor een bedrijf op Schiphol. Je draagt zorg voor effectieve en efficiënte secretariële en administratieve ondersteuning. Tot je taken behoort o.a. verzorgen van correspondentie, plannen, agenderen en coördineren van afspraken en alle overige secre tariële werkzaamheden. Je bent uitstekend in staat om priori teiten te stellen en je kunt zelfstandig werken. Heb jij ervaring op secretarieel gebied, wil je tijdelijk aan de slag en ben je bekend met MS Office? Maak dan direct een afspraak voor een uitgebreid intakegesprek. Donderdagavond 30 juni zijn wij in Hoofddorp en Haarlem extra open. open avond Randstad Secretarieel is op zoek naar jou! Je bent een ondersteuner in hart en nieren en een echte spin-in- 971 het-web. Heb je werkervaring in het ondersteunende vak en p (bij voorkeur) een secretariële opleiding? Meld je dan aan voor onze avondopenstelling op donderdag 30 juni bij Randstad Secretarieel in Hoofddorp of Haarlem. Vanaf 17.30 uur ben je van harte welkom om je voor te stellen. Wat bieden wij? Naast een hapje en een drankje nemen wij tijdens de intake een assessment bij je af, hetgeen een mooie toegevoegde waarde op je cv kan zijn. En bovendien ontvang je een leuke zomerat- tentie. Interesse? Bel ons om je aan te melden. Vol is vol, dus wees er snel bij! waagman 29 45 UiMMMIl Wegens aanhoudende topdrukte zijn wij op zoek naar een KANJER: ZELFSTANDIG WERKEND KOK (M/V) Voor deze functie geldt dat aantoonbare ervaring, flexibiliteit, een positieve instelling en motivatie vereisten zijn. Wij bieden: Aantrekkelijk salaris Combinatie van dag- avonddiensten Verdere opleidings- tralnlngsmogelijkheden Interessante doorgroeimogelijkheden Voor meer informatie bel met onze keuken manager Ben Essaadi 06-54 685 107 of met Wouter van Leeuwen 06-55 77 40 30. Stuur je reactie en CV naar Stadscafé van der Werff, postbus 491, 2300 AL in Leiden of via e-mail: wouter@vlhg.nl of vraag naar een sollicitatieformulier bij de bar. Het strandleven van de Cöte d'Azur, het Parijse theater, het Stations- feestcafé en de informele Franse proefkeuken vormen decors voor for midabele bedrijfsfeesten, familiebijeenkomsten en huwelijksfeesten. Feesten voor groepen van 20 tot 800 personen. In een vroeg stadium worden deze diensten door een enthousiaste verkoopstaf aan mogelijke "feestgevers" aangeboden. Zij ontvangen mogelijke opdrachtgevers en proberen in overleg een passend feestprogramma samen te stellen. Als jij dit werk als een uitdaging ziet nodigen wij je uit om te solliciteren naar de functie van Assistant Vendeur Hulp Verkoop Voor deze (bijna) fulltime functie is een zekere horeca-ervaring van belang en een interesse in feesten natuurlijk. De details leren wij je graag. In ieder geval beschik je over goede contactuele eigenschappen, ben je representabef en beschik je over een goed commercieel gevoel. In ons beeld beschik je minimaal over een vooropleiding op MBO niveau en levert het werken met WORD geen vraagtekens op. Tegenover een tomeloze inzet bieden wij een prettige werksfeer en een uitstekende beloning. Voor nadere inlichtingen en schriftelijke sollicitaties p Partycentrum La France Hellen van der Weijden R h i j ngeesterstra atweg 43 2341 BR Oegstgeest 071 - 517 74 72 TRUM, Kijk ook eens op onze internet-site: www.lafrance.nl Vlietland COLLEGE Interconfessionele scholenge meenschap voor VWO- HAVO-MAVO te LEIDEN De schoolpopulatie omvat 1000 leerlingen en is gehuisvest in één gebouw op de grens van Leiden, Voorschoten en Zoeterwoude. De school voert een actief intemationaliseringsbeleid en besteedt veel aandacht aan culturele en sportieve activiteiten. Het Vlietland College vraagt met ingang van 1 september 2005 Het betreft een functie die grote flexibiliteit verlangt voor wat betreft verschillende taken zoals toezicht houden, gegevens in computersysteem invoeren en lichte, administratieve activiteiten. Ervaring met tekstverwerking is vereist. Kennis van of ervaring met EHBO en/of BHV strekt tot aanbeveling. Flexibiliteit voor wat betreft de werktijden strekt ook tot aanbeveling. Dit in verband met vervanging van personeelsleden vanwege BAPO verlof op verschillende tijden. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de identiteit van de school onderschrijven. De school hecht sterk aan overleg en samenwerking. Honorering vindt afhankelijk van opleiding en ervaring plaats in schaal 3 of 4. Nadere inlichtingen kunnen bij de rector, Dr. A.W. Hendriks, worden ingewonnen op de nummers 071-5769243 (school) of 0172-217167 (privé) Reacties ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk schriftelijk of per mail, gericht aan de rector van Het Vlietland College, Apollolaan 262, 2324 BZ Leiden. E-mail: hendriks@vlietlandcollege.nl Website: www.vlietlandcollege.nl Een tiental scholen in de regio Zuid-Holland West vormt de vereniging Semper Movens waarin gezamenlijk personeelsbeleid wordt ontwikkeld en gevoerd. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HOC Media te vervaardiger, advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF/PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.plaatseenadvertentie.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 072 - 519 6305 pag@hdcmedia.nl Als kleine accountantsorganisatie bieden wij onze cliënten maatwerk op het gebied van accountancy en belastingen. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een loonadministrateur voor 20-40 uur per week. Van kandidaten wordt verwacht dat zij naast een relevante opleiding op MBO niveau beschikken over voldoende ervaring op het gebeid van loon administraties en bijbehorende taken. Sollicitaties kunt u richten aan: Confianza Registeraccountants en belastingadviseurs bv 'ostbus 302 220 AH Katwijk t.a.v. de heer C. van der Zwan www.confianza.nl •^registeraccountants en belastingadviseurs 0,6 Fte (m/v) hogeschool Leiden Ontdek de karakteristieken van Hogeschool Leiden. Met circa 490 medewerkers leiden we ruim 5300 studenten op voor functies op het gebied van Zorg en Welzijn, Techniek, Educatie of Management en Bedrijf. Heb je een MBO-opleiding en relevante werkervaring en ben je serviceverlenend ingesteld? Dan is dit je kans om management, docenten en studenten secretariële, administratieve en organisatorische ondersteuning te verlenen bij activiteiten binnen het onderwijscluster Zorg Welzijn. Je honorering is conform CA0-MB0, afhankelijk van ervaring minimaal 1.472,- (schaal 5) en maximaal 2.205,- (schaal 6) bruto per maand bij een volledige dienstbetrekking. Direct solliciteren? Stuur je reactie met vacaturenummer 25/2005/Z&W naar Hogeschool Leiden, t.a.v. mevrouw E. de Heus, directeur cluster Zorg Welzijn, Postbus 382,2300 AJ Leiden. VESTIGING LEIDEN, PER 1 SEPTEMBER A S. Dankzij jou krijgen duizenden ouders de kinderbijslag waar ze recht op hebben. Of ontvangen vele gerechtigden hun AOW-pensioen of nabestaandenuitkering. Je beoordeelt aanvragen en mutaties in lopende gevallen. Je stelt de hoogte van de uitkering vast en realiseert de betaling met behulp van een geautomatiseerd systeem Verder onderken je situaties waarin nader onderzoek nodig is, je verzorgt de correspondentie en je staat klanten te woord via het call- center en in de winkel. Je hebt minimaal een afgeronde opleiding HAVO en beschikt over een goede kennis van de Nederlandse taal. Je kunt werken met geautomatiseerde systemen en je beschikt over het basisdiploma Sociale Verzekeringen, of je bent bereid dit te behalen. De interne bedrijfs opleiding, waarbij theorie en praktijk elkaar afwisselen, start op 1 september 2005. Voor de functie zijn de volgende competenties vastgesteld: samenwerken, verandervermogen, klantgerichtheid, interpersoonlijke sensitiviteit, oordeelsvorming, probleemoplossing en betrokkenheid. Salarisindicatie: maximaal 2.186,- bruto per maand bij een fulltime dienstverbaiKT De SVB heeft een eigentijdse cao waarin een goede beloning inclusief dertiende maand, en de balans tussen werk en privé centraal staan. Zaken als zorgverlof en flexibele werktijden zijn prima geregeld. Als fulltimer heb je een werkweek van gemiddeld 36 uur, die variabel in te plannen is. Werken in deeltijd of 4x9 is ook mogelijk. De SVB hecht waarde aan ontplooiing en biedt uitstekende studiefaciliteiten. Informatie: Piet Goulooze, teamleider Uitvoering AKW, telefoon 071-5129860, of Hans Pelser, manager Uitvoering AOW/Anw, telefoon 071-5129600, of op www.svb.nl Sollicitaties binnen twee weken naar: SVB, t.a.v. Kirsten Frowijn, afdeling P&O, Postbus 9104, 2300 PC Leiden. Of per mail: pz.leiden@svb.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Sociale Verzekeringsbank voor het leven

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 11