GESLAAGD
Legaal schooldagen missen om te trainen
Vlaaien voor geslaagden
WOENSDAG 22 juni 2005
groene hart lyceum,
maan den rijn
Centrum
(wanne van den Berg, Tho-
jn den Akker, Amir Bakhti-
omas Bergman, Mariëtte
Nina Bijl, Ivette Blom, Jo
in Bol, Kim Bosch, Sander
ii orn, Moniek Boxma, Sarah
v^aite, Jeroen Bulier, Niels
nk, Francesco Carta, Da-
an Dijk, Frank van Eek, Bas
rijfs, Resy de Haas, Suzanne
skamp, Tamara Haver-
Mernelle Hoogerwerf, Ha-
arati, Saskia Hortensius,
tniite Jochemsen, Selma de
lan van Kampen, Fleur van
CC i, Christel Kortleven, Ab-
i^ubia, Charlotte Kroon,
'Cvan Leeuwen, Eva Luimng,
;(ai, Karei Manschot, Heieen
ligen, Maria Mohammadi,
11 sNeurink, Pascal van der
harlotte van Niekerk, Mi-
Jouwens, Jonathan van
Dt, Lizette Oudshoorn, Pau-
Si ergaag, Ruben Peerlings,
erenboom, Kevin van Rhijn,
jsvan Rhijn, Desirée de Rid-
n Rimmelzwaan, Rosalie de
Michael Schot, Jos van
rr en, Ingrid Schut, Marloes
7, Robert Siwalette, Anne-
i|( ran de Streek, Michel Tuin-
arc Veldkamp, Debra Ver-
(6 ank Verwoerd, Dirk-Jan Vin-
Is de Vries, Christie Vroege,
J Wagensveld, Richard Wie-
(i los de Wit, Chengzhi Ye,
Blaazer, Gertrude van der
Marie-José de Jong, Petra
veren, Ruben Nauw, Anouk
Ij t, Thomas Verweij, Erwin
kuilen, Miranda de Kort,
D van Straalen, Marco van
Laurie Schouten, Simone
»rt Labots, Bastiaan Lekx,
Loomans, Rick Reumer-
t ze van Tol, Barend Ver-
nnika Somers, Suzan van
Tinka Griffioen, Marianne
mneke van Maris, Steven
inda Schaap, Evelien
St etra Bulk, Ron Kesting,
erzaalJeroen Luijendijk,
0| Vroman.
ter Pieterse, Kevin Bis-
leur van den Bos, Maaike
Bovenkamp, Matthijs
Kim Captein, Stefan Cap-
rsCerdijn, Karima Chriha,
Crama, Maaike Cruijssen,
iDekker, Rishi Doerga,
lEefting, Lindy van der
af mneke Emmen, Maartje
Ingrid Folkertsma, Marie-
1, enken, Daniël Gerling,
Gerling, Tim van Gilst, Myr-
enhout, Fleur Jongejan, Li-
istelein, Robin ten Kate,
'O n van der Klis, Martijn van
Sonja Koelewijn, Justin
IVV Joke van Koppen, Ingrid
-j. ,rer, Inge van Leeuwen, Mar
man, Johan Meijer, Daph-
,S(Moerkerken, Marjolijn
ishya Oedit, Rein Pas, Ste-
R(gge, Robbert Quint, Sybren
a, Richard Robertson, Mi-
rtie Rover, Feriba Sabory, Ro-
Schooten, Katelijne de
3f( ieuwke Snelting, Anne
Hagen Stolk, Matthijs
S' Diana Thang, Suzanne van
Kim Verboom, Marja Ver-
c irda Vis, Sander Vis, Rian-
j(j ies, Jan Wester, Sarah
ia, Kenneth Wilson, Joyce
gr .inda Barends, Arjan
liranda van Gemeren, Pe-
7| termans, Lieke van de
aurice Vuijk, Laura Berkel,
,CJ Gemeren, Dorien Smit,
I r rijn Buikema, Sebastiaan
I a dorp, Maarten Kempenaar,
Otte, Stephanie Otto, Re-
30 n Ouden, Dewi van Soest,
i raeter, Werner van der
Sl irdo Kling, Andrej Boldine,
kvan Iperen, Nynke Bese-
da Bosman, Brian van Eg-
n elmer Gaastra, Bram Go-
3 tob Keltjens, Bern Stege-
pi en Vermolen, Marleen van
ank Rem, Jeanine Melis-
ssa van den Berg, Kimber-
m, Arnold de Jonge, Wilma
:OI )orine Lekkerkerker,
t Noodelijk, Gea Terhorst.
Noord
inomie: Sharina Badal,
ipjling, Rutger Janssen, Liset-
r Romy Vrolijk, Rosaria Za-
le ob van Egmond, Freek
an.
gen Welzijn: Milou van
toel van den Hoek, Milou
IU isteren, Joyce Nieuwenhui-
udia Otte, Rianne Vrolijk,
-'"van der Weide, Linda van
Lisanne Raadgever.
inomie: Benjamin de Jong,
jj svan der Post, Philip van
ter, Firdes Balei, Lotte van
I C L Milou Beukeboom, Na-
oer, Markus-Bos, Marissa
>P Nicoline van Burik, Wil-
Dijk, Cor van Dolder, Me-
lUwnburg, Michel la Faille,
iFilipovic, Lindsay Gre-
C3 anda Harte, Bart Hazen-
iêlle Hofman, Tamara
loom, Stéphanie Huis-
■pK rnelis de Jong, Josette
n, Wendy Keijzer, Danny
3 ^Robert van Klinken, Linda
(waak, Sylvana Lach-
I0( h, Thomas van der Leest,
-Di Marco, Alain Misset,
J ybl, Yvonne van Oort, Mat-
ing, Larissa Peters, Kevin
r, Johnathan Samson,
tei Je van der Sar, Sebastian
—fet, Nick Spaan, Mirelle
ra( af|ye Olker, Fenne Urgert,
duijn, Emma Bo van Vliet,
er nk. Ye sica Wong, Dennis
Id, Serge Juchko, Daniëlle
lefMark van Leeuwen, Kha-
ulkadir Mohamed, Fedor
aula de Koning, Mickey
-p sReumerman, Ellen van
Dejan Vermeij, Jean Paul
X n, Mark Akerboom, Lian-
urg, Mark Meijers, Ra-
!Ol 'ilippus, Nick Verhoog,
rlaan, Larissa Wijsheijer,
ppkolwijk.
hniek: Gijsbert Boot, Thijs
in, Laurens van Leeuwen,
flzak, Bjorn van den Berg,
den Berg, Lotte de Ruiter,
I q 't Kruis, Elvira de Bruijn,
y in Egmond.
en Welzijn: Nousjka Beu-
Daniël Huibers, Nelleke
1.1 sther Monge Vega, Annel-
oes Mook, Janita van Zeijl, Pieter
de Rooi, Sven Bovenlander, Karen
Epskamp, Annemieke Koomen,
Megan van Vliet, Rianne Verkerk.
Locatie West
BL - Techniek: Tim Cramer, Rut
ger Nederhof, Kevin Eradus, Jo-
chem Zijlstra.
BL - Zorg en Welzijn: Pasqual Stip-
donk, Rachida Heward, Angelique
Van Vliet.
BL - Economie: Jeroen Baan, Davy
Dekker, Dominic Ferwerda, Geffrey
Holierook, Jochem Holierook, Shij-
ie Hu, lan Huikeshoven, Stephanie
van Kampenhout, Roy van Keeken,
Ramon Koenekoop, Samantha
Koetzier, Jan-Willem Koopman,
Müzeyyen Kü5ükkaya, Ahmad La-
tifi, Ricky Leliveld, René van Loon,
Antoine Markwat,Niek Moen,
Gianluca Moriglia, Bianca Nieu-
wenhoven, Abigael Oliviëra, Jeroen
Oosterman, Robert-Jan Prins, ZaT-
da Samallo, Nawal Ahmed Sheikh,
Ali Simsek, Kadeem Stouten, Jon-
kor Wattimena, Monique Wesse-
link, Sabine Wielandt, Robin Wol
vers, Niels Blijleven, Hanae Kalai,
Jackelien Roozeboom, Abigail Ver
weij, Robert Kruijt, Manon Pel
grim, Kars de Best, Rick Zwaan,
Benny Lens, Nick Knelange, Barry
Busking, Fouad Kallache, Yip
Man, Lennartvan Zoen, Samantha
Egberts, Petronella Hogerwerf, Ro-
dy Sassen, Sanne Splinter, Jamie
van Veen, Richard van Vliet, Harm
Buntsma, Anita Koetsier.
BL-Techniek: Vineshwar Baines,
Jeroen Bakker, Ali Bilki, Arie Blan
ken, Dwayne ten Bokkel, Eelco Da
niel, Mike Dubbeldeman, Yismerai
Flora, Martin van Gent, Dennis
Griffioen, Kevin de Heij, Rodolfo
Hennipman, Ricardo Hollebrand-
se, Stefan van Horst, Shahied Ibra
him, Dennis de Jager, Top de
Jong, Mark van Klaveren, Rutger
Klever, Mike Kriek, Dave de Lan
gen, Alan Lie, Thijs Miedema, Roy
Niesing, Evert de Noten, Mustafa
Onay, Bas Oudshoorn, Kevin Pe
ter, Jan van der Poel, Lars Ren-
gers, Michiel de Rijk, Silvester Ro
denburg, Robin van Roon, Alain
Santifort, Michael Siekman, Joeri
Spruijt, Fabiën Tuhumena, Roy
Vermeer, Gilbert de Vos, Herman
Wijtman, Kees Louwers, Jeroen
Switzar, Danny van Oort, Roderick
van der Voorst, Mattia Nijhof, Bart
Goedhart, Menno Kuijt, Redmar
van Tol, Loek Heemskerk, Guus
Hulsbos, Jeffrey van Schip, Roy
Starreveld, Lars Goudkuil, Sven de
Ridder, Jeroen Schellingerhout,
Tim Lenting, Ronald van Buren,
Jordy Vlug, Edwin Nobel, Harold
Dros, Erik van Dijk, Pedro Hooger-
vorst, Robin Peters, Mike van der
Staay, Joey Versluis, Jordy Van der
Zwaan, Rudy Jansen, Martinus
Lubbe, Joost de Waard, Gijs Blom,
Ton Ooms.
BL - Zorg en Welzijn: Wendy Eike
lenboom, Sunila Ahmadi, Daniëlle
van den Bogaard, Brenda Boom,
Samantha Broer, Rianne de Bruin,
Kim van Dop, Elise van Esch,
Janella Jakobsen, Dewi Lefeber,
Mariska van der Louw, Sacha
Mens, Nathalie van Meurs, Angela
Mooijman, Sannah Notten, Debbie
Pels, Linda Ram, Helen van Reij-
mersdal, Zahra Al Safar, Michelle
van Steen, Roxanne Stougie, Deni-
se Straver, Nellinda Tromp, Sha-
ronna Verbree, Derry Willems, Ar-
lette Winius, Soumaya Chairi Kah-
lon, Jessyca Popijus, Zhala Koiji,
Bianca van Tol, Monica Posthu
mus, Lotte Berends, Marcella
Brand, Lieke van den Hoek, Esme
ralda Könst, Linda Lebrechthau-
sen, Suzanne Mesman, Johanna
Oranje, Annemieke Boer, Rosita
Zandvliet.
KL - Economie: Jeroen Admiraal,
Tom van den Berg, Menno Boen
der, Ahmed Gülcenbay, Lesley
Hetharia, Abdi Jama, Albert
Klomp, Sanne van der Vlugt, Eline
Zaal, Mariska de Heer, Ronald van
der Meer, Siham Lassqaa, Mellissa
Urmston, Kevin van Wijk, Monique
Bosman, Patty Bosman, Gerard
Goudriaan.
KL - Techniek: Leendert Buite
laar, Michael Dittmar, Lex Faber,
Mitch Hoogervorst, Leendert van
der Hulst, Robert Kas, Kevin
Kijzerwaard, Vincent van der Lans,
Timothy Pengel, Alvin Stockmann,
Berend Wilms, Johannes Kreft,
Dennis van Wijk, Guido Scheen,
Hans Tinga, Bart Vossenberg, Thijs
Zuidema, René Scheve, Marc van
Diemen, Jeroen Franssen, Lars
Gaastra, Jan Terhorst, Dirk-Jan van
der Hee.
KL - Zorg en Welzijn: Isra Al Badri,
Conny den Boer, Heieen de Goeij,
Sharony Hendriks, Layla Karraz,
Patricia van Kleef, Lesley Koele
wijn, Selina Langerak, Wendy Ver
steeg, Kirsten Vis, Michelle Wa
gensveld, Yessica Pellekooren,
Laura Vermeer, Daisy van Tol, Es-
mé van 't Wout.
Locatie Hazerswoude
Vmbo
TL - Economie: Jeffrey Kastelein,
Mandy Fase, Paulien van den Hoo-
gen, lan Schipper, Tim Verhoeven,
Thomas Vertegaal, Eldert Radema
ker, Paul Schamlé.
TL - Techniek: Xander Boot, Dion
Raaphorst, Edwin Schuddebeurs,
Michiel van der Velde, Bas van den
Berg, Mario van den Berg, Joost de
Leeuw, Edwin van der Werff, Frank
van Vliet, Emiel Verbruggen.
TL - Zorg en Welzijn: Mariska de
Bruin, Esther van Ekeren, Patricia
Kasteel, Daniël Kroon, Daphne
Wanders, Vera van Weenen, Louise
Gussenhoven.
DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN:
SCHAATSER SANNE VAN DER STAR
Naam: Sanne van der Star (19)
Middelbare schoolopleiding:
vwo aan het Visser 't Hooft Ly
ceum in Leiden
Diploma: profiel natuur en ge
zondheid. Vakken: Nederlands,
Engels, biologie, wiskunde Bi,
natuurkunde 1, scheikunde 1 en
economie 1. Voor alle vakken
had ik een zes of een zeven, al
leen voor Engels had ik een
vier.
Tegenwoordig: schaatster en
studente Gezondheidsweten
schappen aan de Vrije Universi
teit in Amsterdam.
Engels was duidelijk niet je
favoriete vak.
„Nee, echt niet. Ik kon geen
brief schrijven en ook spreken
vond ik verschrikkelijk. Mis
schien heb ik te weinig Engel
se films gekeken, haha. Nu
gaat het trouwens beter. Op
mijn studie zijn de boeken in
het Engels en dat begrijp ik
wel. Het scheelt dat de colle
ges in het Nederlands zijn."
Was je extra zenuwachtig
voor je examen Engels?
„Ik zag er heel erg tegenop. Ik
wist van tevoren al dat het niet
goed zou gaan en dat het dus
drie hele lange uren zouden
worden. Echt zenuwachtig
was ik niet. Dat ben ik nooit
voor toetsen. Wel een beetje
gespannen natuurlijk."
Wanneer wist je dat je ge
slaagd was?
„Ik had na de examens alles al
op internet nagekeken. Ik wist
dus al voor negentig procent
dat ik het gehaald had. Op de
dag dat het telefoontje kwam,
belde een vriendin om me te
feliciteren. Ik dacht huh, hoe
kun jij dat al weten voordat ik
het zelf officieel weet? Toen
bleek dat de geslaagden al op
internet stonden. Het was
toch wel een opluchting. Ik
was blij dat ik het papiertje
had, want ik was toe aan iets
nieuws. Had het op de mid
delbare school wel gezien."
Hoe combineerde je school
en trainen?
„Ik trainde negen keer in de
week, dus dat was best veel. Ik
had niet zo veel moeite in de
laatste twee jaar van het vwo
en ik kreeg veel medewerking
van school. Als ik bijvoorbeeld
toetsweek had terwijl ik op
trainingskamp was, dan
mocht ik alle toetsen al voor
dat ik wegging maken. En als
anderen spijbelden, kregen ze
dat meteen te horen. Ik kon
makkelijk een dagje wegblij
ven. Meestal ging ik één dag in
de week niet naar school. Op
die dag maakte ik dan heel
veel huiswerk, zodat ik de rest
van de week niet zo veel hoef
de te doen. Op de andere da
gen had ik dan meer tijd om te
trainen."
Waren je klasgenoten soms
niet jaloers?
„Niet dat ik weet. Ze zeiden
soms 'O je was er weer eens
niet hè?'. Maar nooit op een
vervelende manier. Ze begre
pen het wel, want ze wisten
waar ik mee bezig was. De le
raren zijn trouwens niet altijd
zo makkelijk geweest. In de
vierde haalde ik hele slechte
cijfers en waren ze heel streng.
Ik moest het laatste deel heel
hard werken om over te gaan
en toen vonden ze dat ik niet
zoveel tijd aan het schaatsen
moest besteden."
Waar bewaar je je leukste
herinneringen aan?
„Toch wel aan de feesten. Die
waren altijd leuk. Ons exa-
menfeest in Incasa was dan
weer niet zo bijzonder. Het
was wel gezellig hoor, maar er
was niet zo'n sfeer dat ieder
een zijn examen gehaald had
en dat het ons laatste feest sa
men was. Dat is toch wel gek.
Het is nog maar een jaar gele
den, maar sommige klasgeno
ten heb ik nooit meer gezien.
Ik had het er pas nog over met
een jongen uit de kas. Dat is
wel jammer, maar ja, iedereen
tekst: Tessa de Wekker
Foto: Hielco Kuipers
ANDREAS COLLEGE
Locatie Pieter Groen
Vmbo-GL: Bart van dpr Plas, Bert
Ouwehand, Diana van der Marei,
Kees van Rijn, Marco van der Plas,
Marije van Duijn, Martin Jonker,
Patrick Boezaard, Saskia Guijt,
Teun Bakkenes, Dirk-Jan de Jong,
Jan van der Meij, Jolanda Koning,
Robin Noort.
Vmbo-TL: Alice van Duijn, Anela
Sukurica, Angelina Kuijt, Anita
Guijt, Anne van der Valk, Arenda
Mugge, Arie Guijt, Arie Meijvogel,
Bart Herbert, Bianca van Beelen,
Bianca Vooijs, Boy van de Putte,
Daniëlle Kuyt, Dennis Dong, Dirk
Verdoes, Esther van Duijn, Gert-
Jan van Rhee, Iris van Duijn, Jaap
van der Plas, Jaccoline van Duijn,
Jaimy Geenjaar, Jan de Best, Jan
van Duijn, Jantine Ouwehand, Jea-
net Imthorn, Jennika Mos, Johan
Bakkenes, Jorianne van Kralingen,
Joyce van Arkel, Kellin Lakerveld,
Kelly van Duijvenvoorde, Laura van
Duijvenvoorde, Louise van Rhijn,
Maarten Hus, Maartje Berkheij,
Manuel de Jong, Marcel de Bruin,
Marcel Vlasman, Margreet van
Duijn, Marianne de Vreugd, Ma-
riëlle de Mol, Marita Ouwehand,
Marjolein Kuijt, Marjon van Bee
len, Mart van den Oever, Martijn
van der Bent, Martin van Dorp,
Martine Plug, Miriam van Rijn,
Nadja van der Bent, Nathalie Op
Den Kamp, Nathalie Schrijvers,
Necla Arikan, Patricia van Rijn,
Peter Guijt, Petra Plug, Petra van
Duijvenvoorde, Pieter Barnhoorn,
Pieter Franke, Pieter Plokker, Ria
van der Plas, Rianne van Beelen,
Robbert de Jong, Robert-Jan van
der Plas, Tarik Cengiz, Tessa Orte
ga, Trude Vlasman, Willem Ouwe
hand, Yvette van Rijn, Aline Bos
nia, Jan-Willem van Duin, Linda
de Haan, Cornel Alders, Dave
Wolff, Frank den Heijer, Jeroen
Balfoort, Martin van Egmond, Nao
mi van Egmond, Peter van Duij
venvoorde, Pirn Baaijen, Roy van
Steijn, Sebastiaan Schijff, Wendy
Struyk, Willem Leeuwenburg,
Amanda van Woerden, Joram
Dreef, Natascha Glasbergen, Rob
bie de Koning.
Havo: Alex van Duijn, Amerik van
Duijvenbode, Angela Verkade, An
gela Vooijs, Anne Hogewoning, An-
nekoos Westhoek, Annika Ouwe-
hand, Arie Kuijt, Arjen Ouwehand,
Arnold Bauw, Bradley ten Broeke,
Carolien Freke, Carolina Onderwa
ter, Charlotte Messemaker, Christi
an Hoek, Daryl van der Zeijden,
Dennis Imthorn, Derek van Beelen,
Diana de Mol, Diana van der Boon,
Esther van der Panne, Gysanne
van Duijn, Harmke van der Plas,
Henk van Duijvenbode, Huig-Anne
Ouwehand, IJsbrand van der Jagt,
Jaap Barnhoorn, Jacolien Verhoef,
Jan van den Oever, Janet Berkheij,
Jennifer Kulk, Jessica Kuijt, Jessi
ca van Beelen, Jessica van Duijn,
Jolanda Korndorffer, Joost Bred-
dels, Joyce van Beelen, Karine van
der Meer, Koen Berkheij, Leonie
Minnee, Linda Honders, Linda
Plug, Louis Wijman, Marco Zuij-
derduijn, Margot Heijjer, Marieke
Verloop, Mariëlle Klinkenberg, Ma-
riëtta Steenbeek, Marije van Rijn,
Mariska van Vliet, Marjelle Kraaij-
enoord, Marleen van Beien, Martin
Piket, Melissa Glasbergen, Merel
Spijker, Mirjam Verdoes, Mirjam
Vooijs, Natalie Siera, Pauline
Kulk, Petra Star, Philipp de Ligt,
Pieter-Jaap Brussee, Regina van
den Oever, Robert van Duijn, Ro
bin Dubbelaar, Ron Vlieland, Ro
salie van den Eijnden, Roy Hage-
raats, Sabine Haasnoot, Sander
Bavelaar, Sanne-Marije Guijt, Sas
kia van der Plas, Sharon van Duijn,
Sophie de Jong, Thijs de Mooij,
Vera Guijt, Winnie Hogewoning,
Marit Alkemade, Michael Proost,
Ronald Noorlander, Corinda Ra-
vensbergen, Floris van Tilburg,
Gert Ravensbergen, Helena de
Haan, IJdie van der Spijk, Nona
Lesger, Iris Heemskerk, Lincy
Duijn, Manon Vergunst, Marco
Hooff, Marieke Kerpershoek, Si
mone van Delft, Stephanie de
Best, Willemijn Meijvogel, Jona
than Barnhoorn, Marrianne Haas
noot, Sander Ravensbergen.
Vwo: Alinda van Beelen, Amanda
Haasnoot, Annabeth van Zijtveld,
Anne van Duijvenbode, Annemieke
van der Veen, Arnold van Rooijen,
Coen van Beelen, Corné van Duijn,
Elles Verhoef, Eveline Vink, Freliza
van Leeuwen, Hendrik-Jaap in 't
Veld, Ike Zwaan, Iris de Zwart, Le-
ontien Hessel, Lia Remmelzwaal,
Lonneke Stolp, Maarten Hoek, Ma
rianne Guijt, Marleen de Best,
Martijn Ouwehand, Mirjam Plug,
Neomi van Duijvenbode, Pieter
Vletter, Suzanne Aandewiel, Sven
Bartels, Tessa Parlevliet, Willem
Schaap, Torsten Middelkoop, Eva
Kromhout, Roos van Bemmel, Sa
rah van Hoven, Stephan de Kluij-
ver, Franklin Owel, Marco van
Woerden.
Locatie Rijnmond
Vmbo-BL: Corné van Duijn, Sebas
tiaan van der Plas, Michel Rüc-
kert, Johan Driebergen, André
Zwanenburg, Angela Zwanenburg,
Arendo Marijnus, Berry Vlasman,
Bert de Gunst, Bianca Zandber
gen, Carola van der Bent, Cees
Guijt, Daisy Ie Febre, Daniëlle de
Best, Danny Zuijderduijn, Erwin
Nieuwstraten, Ferry Hoek, Filipa
Garcia, Gerard Maagdelijn, Gerjan
van Duijn, Gert van Beelen, Gijs
Noppen, Gijsbert van Duijn, Greet
Ouwehand, Helena van Beelen,
Henk van Klaveren, Huig van
Velzen, Jaap Schipper, Jaap van
Duijn, Jacqueline Westra, Janine
van Beelen, Janneke Onderwater,
Jeffrey Pret, Jeroen Messemaker,
Jessica van Beelen, John van der
Plas, Jolanda Guijt, Kees-Dirk On
derwater, Kevin Heesbeen, Kim
Herbert, Koos van der Horst, Linda
van der Plas, Maarten Imthorn,
Marcel van der Plas, Marco Ket
ting, Marco van der Plas, Marco
van der Plas, Mariska de Beste,
Mark van der Plas, Martin Nieuw-
poort, Martin Vliegenthart, Martin
Vooijs, Martine Kromhout, Melis
Mert, Michael van der Bent, Miran
da Schuiling, Mirjam Haasnoot,
Orlando Ouwehand, Peter Meijvo
gel, Peter van Duijvenbode, Philip
Koopman, Pieter Hoek, Rajiv Ha-
zenoot, Robert-Jan Kloos, Sandy
Ibrahim Abbas, Sanne Schaap,
Stefan van Beelen, Stephan van
Duijvenbode, Susan van den Oe
ver, Thomas de Vreugd, Vincent
Varkevisser, Wendy van Bentum,
Willem van Duijvenvoorde, William
Maagdelijn, Wim Nijgh, Wim Ou
wehand, Zoran Lalic, Maurice van
Leeuwen, Léon Broekhuizen, Anita
van Eeden, Cynthia van der Mei
den, Jack van Duijn, Kevin Wij-
nands, Kim Nijenhuis, Lilian van
Beelen, Mandy Turk, Sandra Ka
pel, Lars Franken, Corrie Kerpers
hoek, Danijel Kologranic, Edwin
Ouwehand, Erik Haasnoot, Lisette
de Mooij, Maartje Lens, Maikel
Ouwehand, Marjolein van der Valk,
Michel van der Kwaak, Nicole
Schoneveld, Sandra van Beelen,
Taoufik Jami, Toria Akhrif, Char
lotte van den Oever, Jacques Bos-
ma, Priscilla Kolstee, Stefan van
de Plasse.
Vmbo-KL: Ad Haasnoot, Albert de
Jong, Alderik van Duijn, Andrea
van Beelen, Andriesvan Duijn, An
gela Hoek, Anne van der Plas, Arie
Krijgsman, Astrid van den Oever,
Bastiaan van Dijk, Benjamin van
Duijn, Bert de Zwart, Charissa
Schaap, Cor Hoek, Corvan Duijn,
Corina Vooijs, Corniels van Duijn,
Daniëlle Nijgh, Daniëlle van der
Plas, Dennis Zwanenburg, Dick
van Duijn, Dietske Noppen, Dirk
Jaap Jonker, Dirk van der Plas, Er-
can Kaya, Erik Barnhoorn, Fons
Dijk, Jacko van der Linde, Jacky de
Vreugd, Jaco Spaargaren, Jannet
van Beelen, Jeannette Varkevisser,
Jeffrey Heckman, Jeroen Haas
noot, Jessica Ruwaard, Johan van
der Plas, Karin Kuijt, Karuna Bak
ker, Kees van Beelen, Kees van der
Plas, Kevin Leemans, Leendert
van Rijn, Maarten van Duijvenbo
de, Manon van der Plas, Marco
Schaap, Marco van Duijn, Mariëlle
van Duijn, Mariëlle van Rijn, Ma-
risja van de Kamp, Martijn van der
Bent, Martin Kuijt, Martin van der
Bent, Mathijs Hoek, Mirko Grabo-
vickic, Natascha van Beelen, Niels
van Haeften, Peter Glasbergen,
Peter Guijt, Peter Varkevisser, Pie
ter de Mol, Pieter Hoogerdijk, Pim
van der Tas, Rick van der Plas,
Robbert Kuijt, Rosalie van Duijn,
Rudy van Bentum, Sabien Zuijder
duijn, Sabrine van Eijk, Sandra
van Egmond, Stephen Vreeburg,
Teunis van Duijvenbode, Tijmen
Zwaan, Tineke van Slingerland,
Wendy Houwer, Willem Hazenoot,
Wim Groen, Anita de Ridder, Arie
Admiraal, Bram van der Zalm,
Cheyenne Blom, Jessica Hesse-
ling, Jochem Romeijn, Maarten
Bedijn, Petra Plug, Ramona Ver-
steege, Sandy van Beelen, Suzan
ne Korbee, Angela Kralt, Carmen
Star, Debbie van der Aart, Eric
Schaddé Van Dooren, Henk Boe-
kee, Jeanine Wessel, Jolanda van
der Kooi, Joyce van Bezouw, Leo
nie de Vreugd, Marco Guijt, Marjon
de Haas, Ming Yun Su, Nadine
Hassing, Nilam Umrani, Patricia
Noort, Shirley van der Meer, Simo
ne Zwaan, Stephan van Delft, Ste
ven Neuteboom, Arend van Wis
sen, Ellen Vogelzang, Katie Alijev,
Marcel Woudsma, Marco van
Noort.
WELLANTCOLLEGE
Locatie Alphen aan den Rijn
Vmbo:
BL: Erwin Bot, Sanne van Dijk, Sa
mantha van Dijk, Perry van Eijk,
Helle Gharred, Linda van Haest-
regt, Nadine Hendriks, Arienne
den Hollander, Nonja Ivakic, Syl
vana Kranenburg, Patrick Loos,
Nicky Pijpers, Robert van der Plas,
Meivin Schouten, Job Schults,
Lennart Streng, Nick Talane, Yas-
sir de Wit, Houssine de Wit, Robin
van Zaal, Samantha van Dijk.
KL: Kelly van Berkel, Michelle
Blanken, Tiffany Boon, Yvonne
Broere, Jennifer de Bruijn, Jasperi-
na Habes, Peter de Jong, Stefan
Kalk, Anja van Klaveren, Martijn
Kooman, Marcel van der Kroef,
Marco Kroon, Eva Lams, Lisette
Overbeek, Mirjam Rijfers, Martin
de Roos, Rick Ubink, Chantal
Vaartjes, Rick van der Voort, Mai
kel Wetsteijn, Teun Akerboom, Ton
van den Bergh, Eefje Borghuis,
Benjamin van Braak, Fanne Doe-
ven, Alex Douma, Sjaak van Gils,
Leoni Goudkuil, Deborah de Haas,
Nadja Heetwinkel, Roos den Her
tog, Gjalt Hooijkamp, Iris van
Klink, Raymond Meijer, Farid
Moumen, Marit Sterker, Wouter
Visser, Meivin Lekx, Rozalie Zeiss,
Britt Zoll.
Leerwerktraject: Fritz Brandstat-
ter, Sander van der Laan, Laverna
Nieuwenhuize, Wesley Schouten,
Shirley van der Veer.
Locatie Rijnsburg
Vmbo/mbo: Jacoline Aandewiel,
Hans Barnhoorn, Huig Barnhoorn,
Sandra van Beelen, Christiaan de
Best, Rowena Boon, Jennifer van
den Bosch, Tim Dalhuizen, Robert
van Dijk, Stefan Donkerbroek, Lin
da van Duijn, Peter van Duijn,
Sjaak van Duijn, Helene van Duij
venvoorde, Sharon van Duijven
voorde, Dicky Durieux, Kees den
Haas, Angela Haasnoot, Maikel
Hazenoot, Rick Hegeman, Janine
Hoek, Raymon Hoek, Mirna den
Hollander, Lennard Hogewoning,
Amy Houwaart, Lianne van der
Klaauw, Eline Klinkenberg, Jaque-
line Koekebakker, Anne Koning,
Anouk Kortenoever, Nanda van der
Kraan, Hanna Kuijt, Lisa de Lan
ge, Jacqueline van der Meij, Maar
ten de Mol, Melanie Onderwater,
Aline Ouwehand, Iggie Ouwehand
Petra Ouwehand, Eline van der
Plas, Dennis van Rijn, Mariene van
Rijn, Sharmayne van Rijn,Joanne
van der Plas, Rebekka van der
Plas, Tom van der Plas, Inge Plug,
Maaike Plug, Leontine van Rijn,
Rogier van Rijn, Arnold Rog, Arina
Rovers, Nona Schaap, Mart
Schaap, Mendie Sip, Janneke Si-
ra, Wendy Tameling, Gijsbertina
Twigt, Sara Varkevisser, Amber van
der Velden, Linda Vlieland, Dirk
van Wijk, Mariska Vlieland, Esther
Vooijs, William van Voorbergen,
Corina de Vreugd, Gerrit de
Vreugd, Roos de Zwart, Fleur van
Duivenboden, Daniëlle Koolloos,
Johan Kloos, Tim de Jong, Leonie
Kaptein, Linda Binnendijk, Anne
van Egmond, Cees van Egmond,
Chantal van Egmond, Marcel van
Egmond, Sjoukje van den Eijkel,
Marlies Glasbergen, Arco Heems
kerk, Yvonne Heemskerk, Wendy
Hogewoning, Laura Heemskerk,
Ronny Kerpershoek, Nadine de
Koning, Stefan van Kralingen, Jef
frey Kwestroo, Marthe de Mare,
Elise de Mooij, Richelle de Mooij,
Robin de Mooij, Erik van Nieuw
koop, Annelies Nijgh, Erik Polder
vaart, Leo Ravensbergen, Danny
de Roode Jennifer Ros, Bram Snij- -
er, Jason Vergunst, Dave van der
Vijver, Linda Vletter, Robert West-
ra. Anneke Zandbergen, Lieke Jon-
geneel, Henk de Mooij, Erwin van
der Nagel, Manon Schippers, Berry
de Vries, Corinda Sabee, Davey
Bakker, Jan van der Zwet.
Locatie Oegstgeest
Vmbo: KL-Landbouw: Marianne
Beij, Lara van Dongen, Chantal
van Elk, Dennis Endlich, Willeke
Faas, Robbert Hoek, Lodie Jansen,
Bianca Knijnenburg, Tim Kriek,
Anouk Labrie, Chris van der Luijt,
Corinda de Mooij, Dennis van No-
belen, Shirley Peters, Sharon Pi
ket, Debbie Rasser, Simone van
Rijn, Danique Teske, Heieen van
Tol, Heieen van Veen, Bennie van
Weerlee, Elise Wegman, Chantal
Wijnands, Christa de Wit, Josje
Wüts.
BL-Landbouw. Natascha van Aar
den, Leonard Bakker, Andrea de
Boer, Danielle de Bruyn, Carola
van der Geest, Frank Klaassen, Je
roen Oosterveen, Mariska Pelten-
burg, Dusty van der Poll, Bram
Salman, Hannes Schmidt, Pam-
mela Tegelaar, Kevin de Vrind,
Charél van der Weijden, Mandy
Wijfje, Desiree Heemskerk, Sebas
tiaan Hogewoning, Natascha van
Kesteren, Femke Klaassen. Ronald
Lardee, Richard Nell, Thijs van
Rijn, Kenneth Rolvink, Jeanine
Teske, Corine de Vries, Roy Wijfje,
Dennis Zonneveld, Kim van der
Bom, Mike Dahlhaus, Nicolette
van Elk, Bart Heemskerk, Lars Ki-
vits, Melissa Kromwijk, Robin
Neuteboom, Erik Verdoes, Tony
Verhagen, Jeroen van der Werff,
Frank Wouters.
LBL-Landbouw: Marcel Drieber
gen, David Kromhout, Stanley Leu-
ering, Marco Molenkamp, Mireille
Reijerse, Ruben Spaanderman,
Linda van der Tang.
KAJ MUNK COLLEGE
HOOFDDORP
vmbo-t:
Remco Alberts, Janet Andriessen, Lynn
Bakker, Dennis Bemelmans, Linsey
Bhagwandin, Daphna Bokhorst, Tim
Boon, Merel Bos, Anouk Boswijk, Pris
cilla Bótcher, Manon Bouwens, Simone
Broeken, Jeroen de Bruin, Denise van
Dam, Jenniree Dandaré, Jorrit Dekkers,
Maral Dindar, Joyce Ditmarsch, Thomas
van Doorn, Robin Drayer, Erik Drogtrop,
Patrick Engberink, Daniëlle Ie Feber-
.Gunbritt Genuit, Rick Gladon, Thomas
Groen, Daniëlle Groothand, Freek de
Haan, Eise Jan Harkema, Jaouad El
Hamdaoui, Manon Hofmijster, Aniek
Hoogenbosch, Margot Houtkooper,
Mindy IJsbrandij, Melinda IJtsma, Chris
Jansen, Nick de Jong, Kevin Kalle,
Wesley van der Kamp, Romario Kam
perveen, Clariss Kaya, Remco Kersten,
Ralph Keur, Chris Knorr, Caroline
Koopmans, Jerney Kroon. Eveliene van
't Land, Tim Lether, Kirsten van der
Linden, Ozni Main, Ngudju Makangira,
Kimmy Meyer, Iris Mohnnger, Sandra
Molenaar, Mohammad Nezam Ghadirli,
Linda Opmeer, Corinne Oud, Charlotte
den Ouden, Joyce Ouwens, Marleen
Overbeek, Donovan Partosoebroto, Cyn
thia Roos, Aisling Roubos, Jorien
Schoorl, Barbara Starreveld, Hans Stas,
Charlotte Stoffer, Jeroen Striegel, Sa
mantha Tankink, Joost Termeulen, Len
nart Thomas, Priscilla Thomasse, Robin
Tolenaars, Hakan Uysal,Rogier van der
Vaart, Lieke Veerman, RoyVerduijn,
Patrick Verhoog, Stuart Visser, Ilse Vis
ser, Jeroen Visser, Rick van der Vlugt,
Bianca Vork, Dave Vreugdenhil.
Havo:
Ben Abou Mandour, Kostia Alekseev,
Kevin Awadalla, Frank Badoux, Valerie
Ballieux, Marcel Beemsterboer, Paul
Bonnema, Sjoerd Boswijk, Lisanne
Bouten. Bettine Buitenhuis. Martijn
den Butter, Fenna van Dijk, Bart van
der Duin, Inge van Es, Anita Gabriëls,
Stefan van der Graaf, Daniëlle Greve-
ling, Jessica Groen, Marjolein Haeser,
Dasa Hakkenberg van Gaasbeek, Celine
van Hamelsveld, Nastassja Harrington,
Bas Hartog, Huib Heeringa, Stephanie
van der Heijden,Stephan Heinen, Bart
Jansen, Sander de Jong, Nicole Jonge-
bloed, Cherise Kneefel, Esther Kroon,
Linde van de Leemput, Patrick van
Loon, Frank van Luiing, Marnienke van
der Maal, Tom Marsman, Clair Mooring,
Dennis Neeleman, Jewan van Oostrum,
Samuel Owusu-Ansah, Ciara Palmer,
Pauline Paulich, Ashvita Pherai, Bren
da van Putten. Pieter Raps, Eva de Rij
ke, Rick Rijke, Jeroen Risseeuw, Tama
ra Schellingerhout, Laura Sijm, Stefa-
nie Snoeren, Marianna Szwed, Johan
Terink, Gerard Tesselaar, Robin Tim-
mers, Stefanie Tokur, Danny van der
Veer, Lian Visser, Laurens Volkers, Jas
per Warmerdam, Myrna van Wier, Vivi-
anne Wijnstra, Yoeri Wilke, Shira Ya-
min, Robert Zandbergen, Dion Zum-
brink.
VWO:
Tim Antonisse, Mohamoud Asker, Den
nis Bonam, Erik van Dijk, Eva Feringa,
Laura Grosscurt, Mieke Hartkamp, Tho
mas Heinen, Linda Heitman, Alexander
Hofstra, Mayke Huiberts, Janiska Hum-
me, Bas Jongerhuis, Nigel Karsidi, Sté-
fanie van der Klei, Joost de Krijger.
Sanne Leen, Chuck Liu. Han-Paul van
der Mark, Susan van der Meer, Joyce
Möhringer, Rianne van Nimwegen,
Chris Oskam, Kerstin Reeuwijk, Jeroen
Remmerswaal, Ricardo Rodrigues
Khushi Pasha, Kirsten Schalkwijk. Jo-
rinde Spook, Dorinde van Staaveren,
Jolanda Stiksma, Mariël Stokman. Yun-
Chi Tam, Jessika van der Velde. Sander
van Veldhuijsen, Victor Verweij. Rob
bert Visser, Michel Vos. Tjeerd van der
Wal. Wendy van Wooning.
Het Leidsch Dagblad trakteert ook
dit jaar weer 25 geslaagden op een
vlaai. De gelukkigen kunnen zich
melden bij het redactiesecretari
aat: Gerry Broxterman of Yvonne
Leenart (071-5356401/404). Zij ne
men het adres op en versturen een
brief waarmee de winnaars de
vlaai kunnen afhalen bij Multivlaai
aan de Korevaarstraat in Leiden of
in Winkëlhof in Leiderdorp. De
vlaaien kunnen daar tot uiterlijk
zaterdag 30 juli worden afgehaald
De winnaars ziin:
Tess Walburg (Fioretti Lucia, Lisse),
Talitha Snelaers (Fioretti Sportlaan,
Lisse), Laila Bizih (Scala, Alphen a/d
Rijn), Anne van Rongen (Teylingen
Leeuwenhorst, Noordwijkerhout),
Ricardo Rolvink (Vlietland, Leiden),
Isabelle Heemskerk (Teylingen KTS,
Voorhout), Joost Iwema (Da Vinei
Kagerstraat, Leiden), Laurens
Westgeest (Adelbert, Wassenaar),
Jane Mooijenkind (Stedelijk, Lei
den), Wouter Vlasveld (Northgo,
Noordwijk), Walid Barbach (Rijn
lands Sassenheim), Jakko Cats (Bo
na Mariënpoelstraat, Leiden), Me
lody Portegies (Bona Schoolbaan,
Roelofarendsveen), Stefan van Leu-
veren fVisser 't Hooft Kagerstraat,
Leiden), Arman Dzulakian (Da Vinei
Lammenschanspark, Leiden), Pelle
Cok (Ashram, Alphen a/d Rijn), Jan
van Dobben (Visser 't Hooft Zuid-
West, Leiden), Franiëlle Kroon
(Driestar, Leiden), Joost de Leeuw
(Groene Hart, Hazerswoude),
Maartje Berkheij (Andreas Pieter
Groen, Katwijk), Miranda Schuiling
(Andreas Rijnmond, Katwijk), Fem
ke Klaassen (WellaqliOegstgeest),
Sonja Koelewijn (Greene Hart, Al
phen a/d Rijn), Nadine de Koning
(Wellant, Rijnsburg). Daan Slager,
(Rijnlands, Oegstgeest).
(advertentie)