GESLAAGD Legaal schooldagen missen om te trainen Vlaaien voor geslaagden WOENSDAG 22 juni 2005 groene hart lyceum, maan den rijn Centrum (wanne van den Berg, Tho- jn den Akker, Amir Bakhti- omas Bergman, Mariëtte Nina Bijl, Ivette Blom, Jo in Bol, Kim Bosch, Sander ii orn, Moniek Boxma, Sarah v^aite, Jeroen Bulier, Niels nk, Francesco Carta, Da- an Dijk, Frank van Eek, Bas rijfs, Resy de Haas, Suzanne skamp, Tamara Haver- Mernelle Hoogerwerf, Ha- arati, Saskia Hortensius, tniite Jochemsen, Selma de lan van Kampen, Fleur van CC i, Christel Kortleven, Ab- i^ubia, Charlotte Kroon, 'Cvan Leeuwen, Eva Luimng, ;(ai, Karei Manschot, Heieen ligen, Maria Mohammadi, 11 sNeurink, Pascal van der harlotte van Niekerk, Mi- Jouwens, Jonathan van Dt, Lizette Oudshoorn, Pau- Si ergaag, Ruben Peerlings, erenboom, Kevin van Rhijn, jsvan Rhijn, Desirée de Rid- n Rimmelzwaan, Rosalie de Michael Schot, Jos van rr en, Ingrid Schut, Marloes 7, Robert Siwalette, Anne- i|( ran de Streek, Michel Tuin- arc Veldkamp, Debra Ver- (6 ank Verwoerd, Dirk-Jan Vin- Is de Vries, Christie Vroege, J Wagensveld, Richard Wie- (i los de Wit, Chengzhi Ye, Blaazer, Gertrude van der Marie-José de Jong, Petra veren, Ruben Nauw, Anouk Ij t, Thomas Verweij, Erwin kuilen, Miranda de Kort, D van Straalen, Marco van Laurie Schouten, Simone »rt Labots, Bastiaan Lekx, Loomans, Rick Reumer- t ze van Tol, Barend Ver- nnika Somers, Suzan van Tinka Griffioen, Marianne mneke van Maris, Steven inda Schaap, Evelien St etra Bulk, Ron Kesting, erzaalJeroen Luijendijk, 0| Vroman. ter Pieterse, Kevin Bis- leur van den Bos, Maaike Bovenkamp, Matthijs Kim Captein, Stefan Cap- rsCerdijn, Karima Chriha, Crama, Maaike Cruijssen, iDekker, Rishi Doerga, lEefting, Lindy van der af mneke Emmen, Maartje Ingrid Folkertsma, Marie- 1, enken, Daniël Gerling, Gerling, Tim van Gilst, Myr- enhout, Fleur Jongejan, Li- istelein, Robin ten Kate, 'O n van der Klis, Martijn van Sonja Koelewijn, Justin IVV Joke van Koppen, Ingrid -j. ,rer, Inge van Leeuwen, Mar man, Johan Meijer, Daph- ,S(Moerkerken, Marjolijn ishya Oedit, Rein Pas, Ste- R(gge, Robbert Quint, Sybren a, Richard Robertson, Mi- rtie Rover, Feriba Sabory, Ro- Schooten, Katelijne de 3f( ieuwke Snelting, Anne Hagen Stolk, Matthijs S' Diana Thang, Suzanne van Kim Verboom, Marja Ver- c irda Vis, Sander Vis, Rian- j(j ies, Jan Wester, Sarah ia, Kenneth Wilson, Joyce gr .inda Barends, Arjan liranda van Gemeren, Pe- 7| termans, Lieke van de aurice Vuijk, Laura Berkel, ,CJ Gemeren, Dorien Smit, I r rijn Buikema, Sebastiaan I a dorp, Maarten Kempenaar, Otte, Stephanie Otto, Re- 30 n Ouden, Dewi van Soest, i raeter, Werner van der Sl irdo Kling, Andrej Boldine, kvan Iperen, Nynke Bese- da Bosman, Brian van Eg- n elmer Gaastra, Bram Go- 3 tob Keltjens, Bern Stege- pi en Vermolen, Marleen van ank Rem, Jeanine Melis- ssa van den Berg, Kimber- m, Arnold de Jonge, Wilma :OI )orine Lekkerkerker, t Noodelijk, Gea Terhorst. Noord inomie: Sharina Badal, ipjling, Rutger Janssen, Liset- r Romy Vrolijk, Rosaria Za- le ob van Egmond, Freek an. gen Welzijn: Milou van toel van den Hoek, Milou IU isteren, Joyce Nieuwenhui- udia Otte, Rianne Vrolijk, -'"van der Weide, Linda van Lisanne Raadgever. inomie: Benjamin de Jong, jj svan der Post, Philip van ter, Firdes Balei, Lotte van I C L Milou Beukeboom, Na- oer, Markus-Bos, Marissa >P Nicoline van Burik, Wil- Dijk, Cor van Dolder, Me- lUwnburg, Michel la Faille, iFilipovic, Lindsay Gre- C3 anda Harte, Bart Hazen- iêlle Hofman, Tamara loom, Stéphanie Huis- ■pK rnelis de Jong, Josette n, Wendy Keijzer, Danny 3 ^Robert van Klinken, Linda (waak, Sylvana Lach- I0( h, Thomas van der Leest, -Di Marco, Alain Misset, J ybl, Yvonne van Oort, Mat- ing, Larissa Peters, Kevin r, Johnathan Samson, tei Je van der Sar, Sebastian —fet, Nick Spaan, Mirelle ra( af|ye Olker, Fenne Urgert, duijn, Emma Bo van Vliet, er nk. Ye sica Wong, Dennis Id, Serge Juchko, Daniëlle lefMark van Leeuwen, Kha- ulkadir Mohamed, Fedor aula de Koning, Mickey -p sReumerman, Ellen van Dejan Vermeij, Jean Paul X n, Mark Akerboom, Lian- urg, Mark Meijers, Ra- !Ol 'ilippus, Nick Verhoog, rlaan, Larissa Wijsheijer, ppkolwijk. hniek: Gijsbert Boot, Thijs in, Laurens van Leeuwen, flzak, Bjorn van den Berg, den Berg, Lotte de Ruiter, I q 't Kruis, Elvira de Bruijn, y in Egmond. en Welzijn: Nousjka Beu- Daniël Huibers, Nelleke 1.1 sther Monge Vega, Annel- oes Mook, Janita van Zeijl, Pieter de Rooi, Sven Bovenlander, Karen Epskamp, Annemieke Koomen, Megan van Vliet, Rianne Verkerk. Locatie West BL - Techniek: Tim Cramer, Rut ger Nederhof, Kevin Eradus, Jo- chem Zijlstra. BL - Zorg en Welzijn: Pasqual Stip- donk, Rachida Heward, Angelique Van Vliet. BL - Economie: Jeroen Baan, Davy Dekker, Dominic Ferwerda, Geffrey Holierook, Jochem Holierook, Shij- ie Hu, lan Huikeshoven, Stephanie van Kampenhout, Roy van Keeken, Ramon Koenekoop, Samantha Koetzier, Jan-Willem Koopman, Müzeyyen Kü5ükkaya, Ahmad La- tifi, Ricky Leliveld, René van Loon, Antoine Markwat,Niek Moen, Gianluca Moriglia, Bianca Nieu- wenhoven, Abigael Oliviëra, Jeroen Oosterman, Robert-Jan Prins, ZaT- da Samallo, Nawal Ahmed Sheikh, Ali Simsek, Kadeem Stouten, Jon- kor Wattimena, Monique Wesse- link, Sabine Wielandt, Robin Wol vers, Niels Blijleven, Hanae Kalai, Jackelien Roozeboom, Abigail Ver weij, Robert Kruijt, Manon Pel grim, Kars de Best, Rick Zwaan, Benny Lens, Nick Knelange, Barry Busking, Fouad Kallache, Yip Man, Lennartvan Zoen, Samantha Egberts, Petronella Hogerwerf, Ro- dy Sassen, Sanne Splinter, Jamie van Veen, Richard van Vliet, Harm Buntsma, Anita Koetsier. BL-Techniek: Vineshwar Baines, Jeroen Bakker, Ali Bilki, Arie Blan ken, Dwayne ten Bokkel, Eelco Da niel, Mike Dubbeldeman, Yismerai Flora, Martin van Gent, Dennis Griffioen, Kevin de Heij, Rodolfo Hennipman, Ricardo Hollebrand- se, Stefan van Horst, Shahied Ibra him, Dennis de Jager, Top de Jong, Mark van Klaveren, Rutger Klever, Mike Kriek, Dave de Lan gen, Alan Lie, Thijs Miedema, Roy Niesing, Evert de Noten, Mustafa Onay, Bas Oudshoorn, Kevin Pe ter, Jan van der Poel, Lars Ren- gers, Michiel de Rijk, Silvester Ro denburg, Robin van Roon, Alain Santifort, Michael Siekman, Joeri Spruijt, Fabiën Tuhumena, Roy Vermeer, Gilbert de Vos, Herman Wijtman, Kees Louwers, Jeroen Switzar, Danny van Oort, Roderick van der Voorst, Mattia Nijhof, Bart Goedhart, Menno Kuijt, Redmar van Tol, Loek Heemskerk, Guus Hulsbos, Jeffrey van Schip, Roy Starreveld, Lars Goudkuil, Sven de Ridder, Jeroen Schellingerhout, Tim Lenting, Ronald van Buren, Jordy Vlug, Edwin Nobel, Harold Dros, Erik van Dijk, Pedro Hooger- vorst, Robin Peters, Mike van der Staay, Joey Versluis, Jordy Van der Zwaan, Rudy Jansen, Martinus Lubbe, Joost de Waard, Gijs Blom, Ton Ooms. BL - Zorg en Welzijn: Wendy Eike lenboom, Sunila Ahmadi, Daniëlle van den Bogaard, Brenda Boom, Samantha Broer, Rianne de Bruin, Kim van Dop, Elise van Esch, Janella Jakobsen, Dewi Lefeber, Mariska van der Louw, Sacha Mens, Nathalie van Meurs, Angela Mooijman, Sannah Notten, Debbie Pels, Linda Ram, Helen van Reij- mersdal, Zahra Al Safar, Michelle van Steen, Roxanne Stougie, Deni- se Straver, Nellinda Tromp, Sha- ronna Verbree, Derry Willems, Ar- lette Winius, Soumaya Chairi Kah- lon, Jessyca Popijus, Zhala Koiji, Bianca van Tol, Monica Posthu mus, Lotte Berends, Marcella Brand, Lieke van den Hoek, Esme ralda Könst, Linda Lebrechthau- sen, Suzanne Mesman, Johanna Oranje, Annemieke Boer, Rosita Zandvliet. KL - Economie: Jeroen Admiraal, Tom van den Berg, Menno Boen der, Ahmed Gülcenbay, Lesley Hetharia, Abdi Jama, Albert Klomp, Sanne van der Vlugt, Eline Zaal, Mariska de Heer, Ronald van der Meer, Siham Lassqaa, Mellissa Urmston, Kevin van Wijk, Monique Bosman, Patty Bosman, Gerard Goudriaan. KL - Techniek: Leendert Buite laar, Michael Dittmar, Lex Faber, Mitch Hoogervorst, Leendert van der Hulst, Robert Kas, Kevin Kijzerwaard, Vincent van der Lans, Timothy Pengel, Alvin Stockmann, Berend Wilms, Johannes Kreft, Dennis van Wijk, Guido Scheen, Hans Tinga, Bart Vossenberg, Thijs Zuidema, René Scheve, Marc van Diemen, Jeroen Franssen, Lars Gaastra, Jan Terhorst, Dirk-Jan van der Hee. KL - Zorg en Welzijn: Isra Al Badri, Conny den Boer, Heieen de Goeij, Sharony Hendriks, Layla Karraz, Patricia van Kleef, Lesley Koele wijn, Selina Langerak, Wendy Ver steeg, Kirsten Vis, Michelle Wa gensveld, Yessica Pellekooren, Laura Vermeer, Daisy van Tol, Es- mé van 't Wout. Locatie Hazerswoude Vmbo TL - Economie: Jeffrey Kastelein, Mandy Fase, Paulien van den Hoo- gen, lan Schipper, Tim Verhoeven, Thomas Vertegaal, Eldert Radema ker, Paul Schamlé. TL - Techniek: Xander Boot, Dion Raaphorst, Edwin Schuddebeurs, Michiel van der Velde, Bas van den Berg, Mario van den Berg, Joost de Leeuw, Edwin van der Werff, Frank van Vliet, Emiel Verbruggen. TL - Zorg en Welzijn: Mariska de Bruin, Esther van Ekeren, Patricia Kasteel, Daniël Kroon, Daphne Wanders, Vera van Weenen, Louise Gussenhoven. DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN: SCHAATSER SANNE VAN DER STAR Naam: Sanne van der Star (19) Middelbare schoolopleiding: vwo aan het Visser 't Hooft Ly ceum in Leiden Diploma: profiel natuur en ge zondheid. Vakken: Nederlands, Engels, biologie, wiskunde Bi, natuurkunde 1, scheikunde 1 en economie 1. Voor alle vakken had ik een zes of een zeven, al leen voor Engels had ik een vier. Tegenwoordig: schaatster en studente Gezondheidsweten schappen aan de Vrije Universi teit in Amsterdam. Engels was duidelijk niet je favoriete vak. „Nee, echt niet. Ik kon geen brief schrijven en ook spreken vond ik verschrikkelijk. Mis schien heb ik te weinig Engel se films gekeken, haha. Nu gaat het trouwens beter. Op mijn studie zijn de boeken in het Engels en dat begrijp ik wel. Het scheelt dat de colle ges in het Nederlands zijn." Was je extra zenuwachtig voor je examen Engels? „Ik zag er heel erg tegenop. Ik wist van tevoren al dat het niet goed zou gaan en dat het dus drie hele lange uren zouden worden. Echt zenuwachtig was ik niet. Dat ben ik nooit voor toetsen. Wel een beetje gespannen natuurlijk." Wanneer wist je dat je ge slaagd was? „Ik had na de examens alles al op internet nagekeken. Ik wist dus al voor negentig procent dat ik het gehaald had. Op de dag dat het telefoontje kwam, belde een vriendin om me te feliciteren. Ik dacht huh, hoe kun jij dat al weten voordat ik het zelf officieel weet? Toen bleek dat de geslaagden al op internet stonden. Het was toch wel een opluchting. Ik was blij dat ik het papiertje had, want ik was toe aan iets nieuws. Had het op de mid delbare school wel gezien." Hoe combineerde je school en trainen? „Ik trainde negen keer in de week, dus dat was best veel. Ik had niet zo veel moeite in de laatste twee jaar van het vwo en ik kreeg veel medewerking van school. Als ik bijvoorbeeld toetsweek had terwijl ik op trainingskamp was, dan mocht ik alle toetsen al voor dat ik wegging maken. En als anderen spijbelden, kregen ze dat meteen te horen. Ik kon makkelijk een dagje wegblij ven. Meestal ging ik één dag in de week niet naar school. Op die dag maakte ik dan heel veel huiswerk, zodat ik de rest van de week niet zo veel hoef de te doen. Op de andere da gen had ik dan meer tijd om te trainen." Waren je klasgenoten soms niet jaloers? „Niet dat ik weet. Ze zeiden soms 'O je was er weer eens niet hè?'. Maar nooit op een vervelende manier. Ze begre pen het wel, want ze wisten waar ik mee bezig was. De le raren zijn trouwens niet altijd zo makkelijk geweest. In de vierde haalde ik hele slechte cijfers en waren ze heel streng. Ik moest het laatste deel heel hard werken om over te gaan en toen vonden ze dat ik niet zoveel tijd aan het schaatsen moest besteden." Waar bewaar je je leukste herinneringen aan? „Toch wel aan de feesten. Die waren altijd leuk. Ons exa- menfeest in Incasa was dan weer niet zo bijzonder. Het was wel gezellig hoor, maar er was niet zo'n sfeer dat ieder een zijn examen gehaald had en dat het ons laatste feest sa men was. Dat is toch wel gek. Het is nog maar een jaar gele den, maar sommige klasgeno ten heb ik nooit meer gezien. Ik had het er pas nog over met een jongen uit de kas. Dat is wel jammer, maar ja, iedereen tekst: Tessa de Wekker Foto: Hielco Kuipers ANDREAS COLLEGE Locatie Pieter Groen Vmbo-GL: Bart van dpr Plas, Bert Ouwehand, Diana van der Marei, Kees van Rijn, Marco van der Plas, Marije van Duijn, Martin Jonker, Patrick Boezaard, Saskia Guijt, Teun Bakkenes, Dirk-Jan de Jong, Jan van der Meij, Jolanda Koning, Robin Noort. Vmbo-TL: Alice van Duijn, Anela Sukurica, Angelina Kuijt, Anita Guijt, Anne van der Valk, Arenda Mugge, Arie Guijt, Arie Meijvogel, Bart Herbert, Bianca van Beelen, Bianca Vooijs, Boy van de Putte, Daniëlle Kuyt, Dennis Dong, Dirk Verdoes, Esther van Duijn, Gert- Jan van Rhee, Iris van Duijn, Jaap van der Plas, Jaccoline van Duijn, Jaimy Geenjaar, Jan de Best, Jan van Duijn, Jantine Ouwehand, Jea- net Imthorn, Jennika Mos, Johan Bakkenes, Jorianne van Kralingen, Joyce van Arkel, Kellin Lakerveld, Kelly van Duijvenvoorde, Laura van Duijvenvoorde, Louise van Rhijn, Maarten Hus, Maartje Berkheij, Manuel de Jong, Marcel de Bruin, Marcel Vlasman, Margreet van Duijn, Marianne de Vreugd, Ma- riëlle de Mol, Marita Ouwehand, Marjolein Kuijt, Marjon van Bee len, Mart van den Oever, Martijn van der Bent, Martin van Dorp, Martine Plug, Miriam van Rijn, Nadja van der Bent, Nathalie Op Den Kamp, Nathalie Schrijvers, Necla Arikan, Patricia van Rijn, Peter Guijt, Petra Plug, Petra van Duijvenvoorde, Pieter Barnhoorn, Pieter Franke, Pieter Plokker, Ria van der Plas, Rianne van Beelen, Robbert de Jong, Robert-Jan van der Plas, Tarik Cengiz, Tessa Orte ga, Trude Vlasman, Willem Ouwe hand, Yvette van Rijn, Aline Bos nia, Jan-Willem van Duin, Linda de Haan, Cornel Alders, Dave Wolff, Frank den Heijer, Jeroen Balfoort, Martin van Egmond, Nao mi van Egmond, Peter van Duij venvoorde, Pirn Baaijen, Roy van Steijn, Sebastiaan Schijff, Wendy Struyk, Willem Leeuwenburg, Amanda van Woerden, Joram Dreef, Natascha Glasbergen, Rob bie de Koning. Havo: Alex van Duijn, Amerik van Duijvenbode, Angela Verkade, An gela Vooijs, Anne Hogewoning, An- nekoos Westhoek, Annika Ouwe- hand, Arie Kuijt, Arjen Ouwehand, Arnold Bauw, Bradley ten Broeke, Carolien Freke, Carolina Onderwa ter, Charlotte Messemaker, Christi an Hoek, Daryl van der Zeijden, Dennis Imthorn, Derek van Beelen, Diana de Mol, Diana van der Boon, Esther van der Panne, Gysanne van Duijn, Harmke van der Plas, Henk van Duijvenbode, Huig-Anne Ouwehand, IJsbrand van der Jagt, Jaap Barnhoorn, Jacolien Verhoef, Jan van den Oever, Janet Berkheij, Jennifer Kulk, Jessica Kuijt, Jessi ca van Beelen, Jessica van Duijn, Jolanda Korndorffer, Joost Bred- dels, Joyce van Beelen, Karine van der Meer, Koen Berkheij, Leonie Minnee, Linda Honders, Linda Plug, Louis Wijman, Marco Zuij- derduijn, Margot Heijjer, Marieke Verloop, Mariëlle Klinkenberg, Ma- riëtta Steenbeek, Marije van Rijn, Mariska van Vliet, Marjelle Kraaij- enoord, Marleen van Beien, Martin Piket, Melissa Glasbergen, Merel Spijker, Mirjam Verdoes, Mirjam Vooijs, Natalie Siera, Pauline Kulk, Petra Star, Philipp de Ligt, Pieter-Jaap Brussee, Regina van den Oever, Robert van Duijn, Ro bin Dubbelaar, Ron Vlieland, Ro salie van den Eijnden, Roy Hage- raats, Sabine Haasnoot, Sander Bavelaar, Sanne-Marije Guijt, Sas kia van der Plas, Sharon van Duijn, Sophie de Jong, Thijs de Mooij, Vera Guijt, Winnie Hogewoning, Marit Alkemade, Michael Proost, Ronald Noorlander, Corinda Ra- vensbergen, Floris van Tilburg, Gert Ravensbergen, Helena de Haan, IJdie van der Spijk, Nona Lesger, Iris Heemskerk, Lincy Duijn, Manon Vergunst, Marco Hooff, Marieke Kerpershoek, Si mone van Delft, Stephanie de Best, Willemijn Meijvogel, Jona than Barnhoorn, Marrianne Haas noot, Sander Ravensbergen. Vwo: Alinda van Beelen, Amanda Haasnoot, Annabeth van Zijtveld, Anne van Duijvenbode, Annemieke van der Veen, Arnold van Rooijen, Coen van Beelen, Corné van Duijn, Elles Verhoef, Eveline Vink, Freliza van Leeuwen, Hendrik-Jaap in 't Veld, Ike Zwaan, Iris de Zwart, Le- ontien Hessel, Lia Remmelzwaal, Lonneke Stolp, Maarten Hoek, Ma rianne Guijt, Marleen de Best, Martijn Ouwehand, Mirjam Plug, Neomi van Duijvenbode, Pieter Vletter, Suzanne Aandewiel, Sven Bartels, Tessa Parlevliet, Willem Schaap, Torsten Middelkoop, Eva Kromhout, Roos van Bemmel, Sa rah van Hoven, Stephan de Kluij- ver, Franklin Owel, Marco van Woerden. Locatie Rijnmond Vmbo-BL: Corné van Duijn, Sebas tiaan van der Plas, Michel Rüc- kert, Johan Driebergen, André Zwanenburg, Angela Zwanenburg, Arendo Marijnus, Berry Vlasman, Bert de Gunst, Bianca Zandber gen, Carola van der Bent, Cees Guijt, Daisy Ie Febre, Daniëlle de Best, Danny Zuijderduijn, Erwin Nieuwstraten, Ferry Hoek, Filipa Garcia, Gerard Maagdelijn, Gerjan van Duijn, Gert van Beelen, Gijs Noppen, Gijsbert van Duijn, Greet Ouwehand, Helena van Beelen, Henk van Klaveren, Huig van Velzen, Jaap Schipper, Jaap van Duijn, Jacqueline Westra, Janine van Beelen, Janneke Onderwater, Jeffrey Pret, Jeroen Messemaker, Jessica van Beelen, John van der Plas, Jolanda Guijt, Kees-Dirk On derwater, Kevin Heesbeen, Kim Herbert, Koos van der Horst, Linda van der Plas, Maarten Imthorn, Marcel van der Plas, Marco Ket ting, Marco van der Plas, Marco van der Plas, Mariska de Beste, Mark van der Plas, Martin Nieuw- poort, Martin Vliegenthart, Martin Vooijs, Martine Kromhout, Melis Mert, Michael van der Bent, Miran da Schuiling, Mirjam Haasnoot, Orlando Ouwehand, Peter Meijvo gel, Peter van Duijvenbode, Philip Koopman, Pieter Hoek, Rajiv Ha- zenoot, Robert-Jan Kloos, Sandy Ibrahim Abbas, Sanne Schaap, Stefan van Beelen, Stephan van Duijvenbode, Susan van den Oe ver, Thomas de Vreugd, Vincent Varkevisser, Wendy van Bentum, Willem van Duijvenvoorde, William Maagdelijn, Wim Nijgh, Wim Ou wehand, Zoran Lalic, Maurice van Leeuwen, Léon Broekhuizen, Anita van Eeden, Cynthia van der Mei den, Jack van Duijn, Kevin Wij- nands, Kim Nijenhuis, Lilian van Beelen, Mandy Turk, Sandra Ka pel, Lars Franken, Corrie Kerpers hoek, Danijel Kologranic, Edwin Ouwehand, Erik Haasnoot, Lisette de Mooij, Maartje Lens, Maikel Ouwehand, Marjolein van der Valk, Michel van der Kwaak, Nicole Schoneveld, Sandra van Beelen, Taoufik Jami, Toria Akhrif, Char lotte van den Oever, Jacques Bos- ma, Priscilla Kolstee, Stefan van de Plasse. Vmbo-KL: Ad Haasnoot, Albert de Jong, Alderik van Duijn, Andrea van Beelen, Andriesvan Duijn, An gela Hoek, Anne van der Plas, Arie Krijgsman, Astrid van den Oever, Bastiaan van Dijk, Benjamin van Duijn, Bert de Zwart, Charissa Schaap, Cor Hoek, Corvan Duijn, Corina Vooijs, Corniels van Duijn, Daniëlle Nijgh, Daniëlle van der Plas, Dennis Zwanenburg, Dick van Duijn, Dietske Noppen, Dirk Jaap Jonker, Dirk van der Plas, Er- can Kaya, Erik Barnhoorn, Fons Dijk, Jacko van der Linde, Jacky de Vreugd, Jaco Spaargaren, Jannet van Beelen, Jeannette Varkevisser, Jeffrey Heckman, Jeroen Haas noot, Jessica Ruwaard, Johan van der Plas, Karin Kuijt, Karuna Bak ker, Kees van Beelen, Kees van der Plas, Kevin Leemans, Leendert van Rijn, Maarten van Duijvenbo de, Manon van der Plas, Marco Schaap, Marco van Duijn, Mariëlle van Duijn, Mariëlle van Rijn, Ma- risja van de Kamp, Martijn van der Bent, Martin Kuijt, Martin van der Bent, Mathijs Hoek, Mirko Grabo- vickic, Natascha van Beelen, Niels van Haeften, Peter Glasbergen, Peter Guijt, Peter Varkevisser, Pie ter de Mol, Pieter Hoogerdijk, Pim van der Tas, Rick van der Plas, Robbert Kuijt, Rosalie van Duijn, Rudy van Bentum, Sabien Zuijder duijn, Sabrine van Eijk, Sandra van Egmond, Stephen Vreeburg, Teunis van Duijvenbode, Tijmen Zwaan, Tineke van Slingerland, Wendy Houwer, Willem Hazenoot, Wim Groen, Anita de Ridder, Arie Admiraal, Bram van der Zalm, Cheyenne Blom, Jessica Hesse- ling, Jochem Romeijn, Maarten Bedijn, Petra Plug, Ramona Ver- steege, Sandy van Beelen, Suzan ne Korbee, Angela Kralt, Carmen Star, Debbie van der Aart, Eric Schaddé Van Dooren, Henk Boe- kee, Jeanine Wessel, Jolanda van der Kooi, Joyce van Bezouw, Leo nie de Vreugd, Marco Guijt, Marjon de Haas, Ming Yun Su, Nadine Hassing, Nilam Umrani, Patricia Noort, Shirley van der Meer, Simo ne Zwaan, Stephan van Delft, Ste ven Neuteboom, Arend van Wis sen, Ellen Vogelzang, Katie Alijev, Marcel Woudsma, Marco van Noort. WELLANTCOLLEGE Locatie Alphen aan den Rijn Vmbo: BL: Erwin Bot, Sanne van Dijk, Sa mantha van Dijk, Perry van Eijk, Helle Gharred, Linda van Haest- regt, Nadine Hendriks, Arienne den Hollander, Nonja Ivakic, Syl vana Kranenburg, Patrick Loos, Nicky Pijpers, Robert van der Plas, Meivin Schouten, Job Schults, Lennart Streng, Nick Talane, Yas- sir de Wit, Houssine de Wit, Robin van Zaal, Samantha van Dijk. KL: Kelly van Berkel, Michelle Blanken, Tiffany Boon, Yvonne Broere, Jennifer de Bruijn, Jasperi- na Habes, Peter de Jong, Stefan Kalk, Anja van Klaveren, Martijn Kooman, Marcel van der Kroef, Marco Kroon, Eva Lams, Lisette Overbeek, Mirjam Rijfers, Martin de Roos, Rick Ubink, Chantal Vaartjes, Rick van der Voort, Mai kel Wetsteijn, Teun Akerboom, Ton van den Bergh, Eefje Borghuis, Benjamin van Braak, Fanne Doe- ven, Alex Douma, Sjaak van Gils, Leoni Goudkuil, Deborah de Haas, Nadja Heetwinkel, Roos den Her tog, Gjalt Hooijkamp, Iris van Klink, Raymond Meijer, Farid Moumen, Marit Sterker, Wouter Visser, Meivin Lekx, Rozalie Zeiss, Britt Zoll. Leerwerktraject: Fritz Brandstat- ter, Sander van der Laan, Laverna Nieuwenhuize, Wesley Schouten, Shirley van der Veer. Locatie Rijnsburg Vmbo/mbo: Jacoline Aandewiel, Hans Barnhoorn, Huig Barnhoorn, Sandra van Beelen, Christiaan de Best, Rowena Boon, Jennifer van den Bosch, Tim Dalhuizen, Robert van Dijk, Stefan Donkerbroek, Lin da van Duijn, Peter van Duijn, Sjaak van Duijn, Helene van Duij venvoorde, Sharon van Duijven voorde, Dicky Durieux, Kees den Haas, Angela Haasnoot, Maikel Hazenoot, Rick Hegeman, Janine Hoek, Raymon Hoek, Mirna den Hollander, Lennard Hogewoning, Amy Houwaart, Lianne van der Klaauw, Eline Klinkenberg, Jaque- line Koekebakker, Anne Koning, Anouk Kortenoever, Nanda van der Kraan, Hanna Kuijt, Lisa de Lan ge, Jacqueline van der Meij, Maar ten de Mol, Melanie Onderwater, Aline Ouwehand, Iggie Ouwehand Petra Ouwehand, Eline van der Plas, Dennis van Rijn, Mariene van Rijn, Sharmayne van Rijn,Joanne van der Plas, Rebekka van der Plas, Tom van der Plas, Inge Plug, Maaike Plug, Leontine van Rijn, Rogier van Rijn, Arnold Rog, Arina Rovers, Nona Schaap, Mart Schaap, Mendie Sip, Janneke Si- ra, Wendy Tameling, Gijsbertina Twigt, Sara Varkevisser, Amber van der Velden, Linda Vlieland, Dirk van Wijk, Mariska Vlieland, Esther Vooijs, William van Voorbergen, Corina de Vreugd, Gerrit de Vreugd, Roos de Zwart, Fleur van Duivenboden, Daniëlle Koolloos, Johan Kloos, Tim de Jong, Leonie Kaptein, Linda Binnendijk, Anne van Egmond, Cees van Egmond, Chantal van Egmond, Marcel van Egmond, Sjoukje van den Eijkel, Marlies Glasbergen, Arco Heems kerk, Yvonne Heemskerk, Wendy Hogewoning, Laura Heemskerk, Ronny Kerpershoek, Nadine de Koning, Stefan van Kralingen, Jef frey Kwestroo, Marthe de Mare, Elise de Mooij, Richelle de Mooij, Robin de Mooij, Erik van Nieuw koop, Annelies Nijgh, Erik Polder vaart, Leo Ravensbergen, Danny de Roode Jennifer Ros, Bram Snij- - er, Jason Vergunst, Dave van der Vijver, Linda Vletter, Robert West- ra. Anneke Zandbergen, Lieke Jon- geneel, Henk de Mooij, Erwin van der Nagel, Manon Schippers, Berry de Vries, Corinda Sabee, Davey Bakker, Jan van der Zwet. Locatie Oegstgeest Vmbo: KL-Landbouw: Marianne Beij, Lara van Dongen, Chantal van Elk, Dennis Endlich, Willeke Faas, Robbert Hoek, Lodie Jansen, Bianca Knijnenburg, Tim Kriek, Anouk Labrie, Chris van der Luijt, Corinda de Mooij, Dennis van No- belen, Shirley Peters, Sharon Pi ket, Debbie Rasser, Simone van Rijn, Danique Teske, Heieen van Tol, Heieen van Veen, Bennie van Weerlee, Elise Wegman, Chantal Wijnands, Christa de Wit, Josje Wüts. BL-Landbouw. Natascha van Aar den, Leonard Bakker, Andrea de Boer, Danielle de Bruyn, Carola van der Geest, Frank Klaassen, Je roen Oosterveen, Mariska Pelten- burg, Dusty van der Poll, Bram Salman, Hannes Schmidt, Pam- mela Tegelaar, Kevin de Vrind, Charél van der Weijden, Mandy Wijfje, Desiree Heemskerk, Sebas tiaan Hogewoning, Natascha van Kesteren, Femke Klaassen. Ronald Lardee, Richard Nell, Thijs van Rijn, Kenneth Rolvink, Jeanine Teske, Corine de Vries, Roy Wijfje, Dennis Zonneveld, Kim van der Bom, Mike Dahlhaus, Nicolette van Elk, Bart Heemskerk, Lars Ki- vits, Melissa Kromwijk, Robin Neuteboom, Erik Verdoes, Tony Verhagen, Jeroen van der Werff, Frank Wouters. LBL-Landbouw: Marcel Drieber gen, David Kromhout, Stanley Leu- ering, Marco Molenkamp, Mireille Reijerse, Ruben Spaanderman, Linda van der Tang. KAJ MUNK COLLEGE HOOFDDORP vmbo-t: Remco Alberts, Janet Andriessen, Lynn Bakker, Dennis Bemelmans, Linsey Bhagwandin, Daphna Bokhorst, Tim Boon, Merel Bos, Anouk Boswijk, Pris cilla Bótcher, Manon Bouwens, Simone Broeken, Jeroen de Bruin, Denise van Dam, Jenniree Dandaré, Jorrit Dekkers, Maral Dindar, Joyce Ditmarsch, Thomas van Doorn, Robin Drayer, Erik Drogtrop, Patrick Engberink, Daniëlle Ie Feber- .Gunbritt Genuit, Rick Gladon, Thomas Groen, Daniëlle Groothand, Freek de Haan, Eise Jan Harkema, Jaouad El Hamdaoui, Manon Hofmijster, Aniek Hoogenbosch, Margot Houtkooper, Mindy IJsbrandij, Melinda IJtsma, Chris Jansen, Nick de Jong, Kevin Kalle, Wesley van der Kamp, Romario Kam perveen, Clariss Kaya, Remco Kersten, Ralph Keur, Chris Knorr, Caroline Koopmans, Jerney Kroon. Eveliene van 't Land, Tim Lether, Kirsten van der Linden, Ozni Main, Ngudju Makangira, Kimmy Meyer, Iris Mohnnger, Sandra Molenaar, Mohammad Nezam Ghadirli, Linda Opmeer, Corinne Oud, Charlotte den Ouden, Joyce Ouwens, Marleen Overbeek, Donovan Partosoebroto, Cyn thia Roos, Aisling Roubos, Jorien Schoorl, Barbara Starreveld, Hans Stas, Charlotte Stoffer, Jeroen Striegel, Sa mantha Tankink, Joost Termeulen, Len nart Thomas, Priscilla Thomasse, Robin Tolenaars, Hakan Uysal,Rogier van der Vaart, Lieke Veerman, RoyVerduijn, Patrick Verhoog, Stuart Visser, Ilse Vis ser, Jeroen Visser, Rick van der Vlugt, Bianca Vork, Dave Vreugdenhil. Havo: Ben Abou Mandour, Kostia Alekseev, Kevin Awadalla, Frank Badoux, Valerie Ballieux, Marcel Beemsterboer, Paul Bonnema, Sjoerd Boswijk, Lisanne Bouten. Bettine Buitenhuis. Martijn den Butter, Fenna van Dijk, Bart van der Duin, Inge van Es, Anita Gabriëls, Stefan van der Graaf, Daniëlle Greve- ling, Jessica Groen, Marjolein Haeser, Dasa Hakkenberg van Gaasbeek, Celine van Hamelsveld, Nastassja Harrington, Bas Hartog, Huib Heeringa, Stephanie van der Heijden,Stephan Heinen, Bart Jansen, Sander de Jong, Nicole Jonge- bloed, Cherise Kneefel, Esther Kroon, Linde van de Leemput, Patrick van Loon, Frank van Luiing, Marnienke van der Maal, Tom Marsman, Clair Mooring, Dennis Neeleman, Jewan van Oostrum, Samuel Owusu-Ansah, Ciara Palmer, Pauline Paulich, Ashvita Pherai, Bren da van Putten. Pieter Raps, Eva de Rij ke, Rick Rijke, Jeroen Risseeuw, Tama ra Schellingerhout, Laura Sijm, Stefa- nie Snoeren, Marianna Szwed, Johan Terink, Gerard Tesselaar, Robin Tim- mers, Stefanie Tokur, Danny van der Veer, Lian Visser, Laurens Volkers, Jas per Warmerdam, Myrna van Wier, Vivi- anne Wijnstra, Yoeri Wilke, Shira Ya- min, Robert Zandbergen, Dion Zum- brink. VWO: Tim Antonisse, Mohamoud Asker, Den nis Bonam, Erik van Dijk, Eva Feringa, Laura Grosscurt, Mieke Hartkamp, Tho mas Heinen, Linda Heitman, Alexander Hofstra, Mayke Huiberts, Janiska Hum- me, Bas Jongerhuis, Nigel Karsidi, Sté- fanie van der Klei, Joost de Krijger. Sanne Leen, Chuck Liu. Han-Paul van der Mark, Susan van der Meer, Joyce Möhringer, Rianne van Nimwegen, Chris Oskam, Kerstin Reeuwijk, Jeroen Remmerswaal, Ricardo Rodrigues Khushi Pasha, Kirsten Schalkwijk. Jo- rinde Spook, Dorinde van Staaveren, Jolanda Stiksma, Mariël Stokman. Yun- Chi Tam, Jessika van der Velde. Sander van Veldhuijsen, Victor Verweij. Rob bert Visser, Michel Vos. Tjeerd van der Wal. Wendy van Wooning. Het Leidsch Dagblad trakteert ook dit jaar weer 25 geslaagden op een vlaai. De gelukkigen kunnen zich melden bij het redactiesecretari aat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071-5356401/404). Zij ne men het adres op en versturen een brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen afhalen bij Multivlaai aan de Korevaarstraat in Leiden of in Winkëlhof in Leiderdorp. De vlaaien kunnen daar tot uiterlijk zaterdag 30 juli worden afgehaald De winnaars ziin: Tess Walburg (Fioretti Lucia, Lisse), Talitha Snelaers (Fioretti Sportlaan, Lisse), Laila Bizih (Scala, Alphen a/d Rijn), Anne van Rongen (Teylingen Leeuwenhorst, Noordwijkerhout), Ricardo Rolvink (Vlietland, Leiden), Isabelle Heemskerk (Teylingen KTS, Voorhout), Joost Iwema (Da Vinei Kagerstraat, Leiden), Laurens Westgeest (Adelbert, Wassenaar), Jane Mooijenkind (Stedelijk, Lei den), Wouter Vlasveld (Northgo, Noordwijk), Walid Barbach (Rijn lands Sassenheim), Jakko Cats (Bo na Mariënpoelstraat, Leiden), Me lody Portegies (Bona Schoolbaan, Roelofarendsveen), Stefan van Leu- veren fVisser 't Hooft Kagerstraat, Leiden), Arman Dzulakian (Da Vinei Lammenschanspark, Leiden), Pelle Cok (Ashram, Alphen a/d Rijn), Jan van Dobben (Visser 't Hooft Zuid- West, Leiden), Franiëlle Kroon (Driestar, Leiden), Joost de Leeuw (Groene Hart, Hazerswoude), Maartje Berkheij (Andreas Pieter Groen, Katwijk), Miranda Schuiling (Andreas Rijnmond, Katwijk), Fem ke Klaassen (WellaqliOegstgeest), Sonja Koelewijn (Greene Hart, Al phen a/d Rijn), Nadine de Koning (Wellant, Rijnsburg). Daan Slager, (Rijnlands, Oegstgeest). (advertentie)

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 27