GESLAAGD
Tot de vierde klas een fanatieke leerling
WOENSDAG 22 juni 2005
irt (GO COLLEGE
n DWIJK
>i|
in Suze Aarts, Imen Abbach,
:er itLamine, Piet Alkemade,
ar aAugustinus, Femke Bos-
jy Bosman, Merel Burmeis-
n Dassen, Suzanne Dies-
loniek Duindam, Anthony
iyn, Marsha van Eeden, Li-
iodijn, Susan Groenewoud,
el na el Guennouni, Bas Guyt,
itHus, Alija Isovic, Bart
f, »n, Linda Kapel, Petra van
lui igt, Dennis Kuiken, Hetty
el Laar, Tim van der Lans,
fr, larijt, Meivin Meeuwenoord,
oi euwenburg, Lotte Nijland,
;ui m Parlevliet, Rick van der
/o aura Plug, Saskia van der
darije Ruigrok, Stephan van
erjt, Rodny van de Ruit, Mike
rs n,Tim Starrenburg, Angela
d< (ike Verhoek, Naomi de
De Roy Wouters, Kimberley
ie ek.
f,1 ftnabel Arroyo, Maaike van
rs, Merel Beuk, Alexander
ris icha van den Bos, Jasmijn
rn i Bosch, Jeroen Brouwer,
(a ider Deyl, Jos Duivenvoor-
di ven Eberwijn, Robert-John
nl ier, Frans van der Geer, Ly-
e* Geluk, Sjoerd Glasbergen,
va iGnurlandino, Walter de
S lorien de Haas, Joost Ha-
St velien van Hest, Koen Heu-
ïas anela Hulic, Niels Imthorn,
lei izer, Joyce van Klaveren,
rh Koelewijn, Danny Koeman,
og Lindhout, Dennis Lubbe,
in, iaan Meijer, Michelle Mer-
I line Mijnhardt, Sandra Mul-
irouschka van den Nieu-
i, Simone Ootes, Diantha
Youri Raggers, Maaike van
ijd, Michelle Roes, Jurriaan
;nl|ftike Rosdorff, Sjors Ruig-
B erdine Schaap, Sandra
var ig, Fiona Smit, Suzanne
stl oorden, Nick Straten, Char-
n i iverne, Simone Theunisz,
Joi Turnhout, Rolf Valkema,
ies e Veld, Sjors Verweij, Eef
dsi nt, Inge van Went, Fred
11 ek, Niki Zuijderduijn, Su-
lot Iwanenburg.
loo um: Albert Aartsen, Anne
Cide, Koen van Asten, Eva
erin Berg, Tom van den Berg,
:r, de Best, Ralf Boland, Niels
_ee an, Ilse Braad, Linda van
Dbi Fabie van Eeden, Adriaan
IsI Koos Fritzsche, Jenny van
nji >r, Laura Geerlings, Annick
aa Leon ie van der Hoeven,
Ddi ivan der Hoeven, Wouter
tei llander, Marijke van der
M Dennis Kolmus, Nannette
Dn, ing, Leonore Koopman,
rwi Melchers, Eefje Ooms,
an 'elger, Rick van de Putte,
inlnvan der Raad, Danny
k, Wendy Schelvis, Maaike
Ralph Uitten bogaard, Jen-
srkleij, Kirsten Verkleij,
Vlasveld, Jerney van der
auiuzanne Walthaus, Marcelle
lei rkhoven, Rianne Wijnands,
nn, Wilbrink.
Je
1BICHOOL LEIDEN
ée
asper Bos, Kathelijne Dijk-
;r> ise Drenthe, Stephan van
>e" ist, Hester van der Graaf,
■ri' Haverkamp, Sander Hen-
im iremy Indewey Gerlings,
arc ggan, Dirk Janssen, Suseke
m>Naomi Noa, Wouter
er> Jeroen Peeters, Henrike
we Bram Schrijnen, Kiki Ste-
h0'en, Tineke van Vliet, Carli-
)mi dorp, Sander van Wettum.
3arijke Averink, Boris van
urj g, Myrthe van der Geest,
rallHijazi, Lavender Lindhout,
indre Miedema, Ariane Nagel-
'a^f Stefan Pouwelse, Lisanne
P' ter, Floris Wakka, Paul Mi-
'gri in 't Zelfde.
iS
n S
na*AR COLLEGE LEIDEN
n S
Ma
Cl itte Bal, Sven van Bloois,
N eBokkers, Astrid Brand,
Zi)i ivan Dijk, Corrieke van
arcjieneke Emens, Lisanne
;tri tfargreet Harteveld, Chris-
anl nskerk, Jacoline Heems-
chi irrine Hoekman, Carina
erl n, Franiëlle Kroon, Elske
Re Plas, Thea van der Plas,
Vli (an Reeuwijk, Jaco van
e K Marianne Romijn, Aline
oul
Nal iielis Baan, Albert Barge-
erben Bremmer, Marten
Dn eendert van Duijn, Harmen
be jvenbode, Herbert den Her-
»ul idrik Klok, Adri Knetsch,
tta n Leeuwen, Wilbert Nieu-
Pa: Dezi Pakasa, Arie Plug,
Na ug, Joey Selier, Arina Ver-
Dy ico Vliem, Kees de Vreugd,
i D leWeststrate, Rik Wouters,
id: Zuiderduin, Alex van Zuij-
:nz
td
ine|ENTURACOLLEGE
ïva
en Burggravenlaan (Leiden):
!be TL: Mariëlle Anholt, Ge
en, ensteijn, Denise Booms,
fsc an der Born, Souad Erra-
,ek lervan Gelder, Floor de
3Ut avy Gül, Marloes den
,an ars Jansen, Sara Juten,
i Kennis, Rogier Klatt, Rudy
T1_ nnelies de Koning, Michiel
EvjKwartel, Linda van Leeu-
S2>aron Lemstra, Jasper Mat
era Sharon Mulder, Martin
1 d#nd, Marloes van Ooster-
lurifsine Paardekooper, Patri-
os s, Mandy Ragetlie, Roos
Ma wille, Christine Schrama,
Stad, Clemens van
loep van Tulder, Robert Vo-
nVosmeijer, Robbin van
Justin Zwaan.
mma Achouak, Cisca van
idia Arkensteijn, Adriaan
nde, Dennis Binnendijk,
■boogaard, Martin Boom, Ni-
2 rugman, Leo Cremers,
J Costa Mata, Joost van
ek Dorrepaal, Joyce van
mly van Gent, Vince van
■f Petra Gorthuis, Sophie de
nnelijn Hiel, Thijs Hooge-
inty Hulst, Jeroen van der
r% ouk de Jong, Laura Julia-
>tine Kappé, Linda Keij-
:e Kluts, Niels Kuiters,
Yf Lammers, Annelies Lange-
itte Meelker, Céline Nieu-
I Ronald Noordermeer,
fflloijendijk, Merel Pikart,
Max Ranke, Lex van Schie, Hanne-
ke van Schie, Menno Schroder,
Bart Sotthewes, Judith Stuurman,
Mark Verburg, Roy Verburg, Joost
Vermeend, Dominique van Winger
den, Rosa Witkam.
Vwo: Lars Aarts, Benny Arents,
Daan Backes, Marijn Batelaan,
Sanne Bavelaar, Kim Buys, Frank
Captein, Kimini Delfos, Floor van
Donselaar, Cadi Freijser, Mira
Geirnaert, Johan van Gent, Rode-
riek de Haas, Anita van Haasteren,
Ellen Hartman, Isabelle van Heek,
Dave van den Helder, Laura Inzau-
rralde, Claudia van Kan, Sander
Klatt, Daniël Kool, Floor Lely, Pe
ter Looijenstein, Jeroen van der
Meer, Rozalie Mikulski, Eveline
Mimpen, Aude Molkenboer, Bart-
Jan Neuteboom, Erik Olierook, Si
mon Olierook, Rianne Paardekoo
per, Ingetje van Rijn, Anne Katrien
de Roo, Charlotte Rosalie, Katrien
van der Salm, Sylvia van Schie,
Hans Schrama, Mariko Smolders,
Matthijsvan Spronsen, Bart Valk,
Job van Veen, Marieke Verra, René
Wanders, Suzan van de Weijer,
Marije Wolvers, Harry Zuidwijk.
Locatie Mariënpoelstraat, Leiden
Havo: Sarah Afajjay, Astrid Am-
merlaan, Lech Bakhuizen van den
Brink, Anita van den Berg, Anne
van den Berge, Wendy Boers, Lau
ra Borger, Bart Brussee, Hellen
Caspers, Jakko Cats, Jip Diephuis,
Bianca van Emmerik, Niels van der
Fits, Max Frohwein, Lisa van de
Geer, Roel van der Geest, Lisette
Gribnau, Elze 't Hart, Femke van
Hilten, Floor Hogenboom, Kelly
Hoogenboom, Thijs van der Hulst,
Alexander Jagers, Mathias Jan
maat, Yvonne van Kampen, Tessa
Karim, Ralf de Koning, Jaime Kor-
bee, Vincent van Maris, Debbie
Mol, Anne van Naerssen, Yvette
Peiger, Tom van der Salm, Har-
preet Sangha, Sake Schoorl, Fho-
At Visser, Sander van der Vlugt,
Ben Volkers, Pim Walenkamp, Na-
dia Zilberman, Stephanie Zwaan,
Niels van der Zwet.
Vwo: Kim Bakhuis, Nadine Bau-
man, Rob van Beek, Annemiek
Bloem, Yvonne Blok, Berend Boer,
Robert ten Bosch, Toine van Bos-
telen, Stijn Breepoel, Jiska van
den Brink, Loes van den Brule, Mi-
la Colijn, Rob Coorens, Frank Co-
zijn, Stéfanie Deenen, Bart ten
Doeschate, Thomas Eggen, Ronald
Ensmg, Anton Evers, Johan Flik-
weert, Yanthe Fritz, Maarten van
der Gugten, Diane Guldemond,
Eveline Harland, Minke Hoekman,
Michelle Hoogenboom, Evelien
Hoogeveen, Karen Huybens, Elvira
Jaskic, Nikki de Jong, Gijs Kapel,
Boudewijn de Keijzer, Marijn Kes-
ter, Kristel van Klink, Olav Kloos
terman, Joris Krijt, Nynke Krol,
Jan-Lars Lagas, Jasper van Leeu
wen, Inge Lubbersen, Marcel van
der Meijs, Mark Miedema, Nicky
Nieuwenhuizen, Anne van Noort,
Niels Olsthoorn, Tim Ooijendijk,
Matthijs Oomen, Hannah Postma,
Milou Pouw, Paul de Raadt, Eelco
van Ruiten, Jana Spierings, Maar
ten Spruijt, Bas Stevens, Stépha-
nie van Straalen, Marit van Tellin
gen, Elise Tilma, Thijs Uittenhout,
Jennie Volwater, Anneleen de
Vreugd, Joyce Vrijburg, Femke
Warmerdam, Kelly van der Wereld,
Rianne van der Werf, Tama van
Westering, Jelmer Zandvliet, Wiet-
se Zandvliet, Ralph van Zandwijk,
Vera Zilberman, Geert Zondervan,
Annemarie van der Zwet.
Locatie Boerhaavelaan, Leiden:
Vmbo - TL: Roy van Hemert, Davey
Knol, Coen Oldenkamp, Bas Ouds
hoorn, Danny Westgeest.
GL: Alex Groen, Melissa Hille-
brand, Daisy Kooreman, Nona
Sloos, Jeffrey Zuidmeer.
KL: Sam Aanhane, Sven Abspoel,
Frank Akkermans, Denise Baak,
Joost van den Bosch, Yvonne Dool,
Nicky van den Dop, Erik Elstgeest,
Marèn Faber, Dea Galjer, Kelly van
Haastrecht, Rick van Haastregt,
Mebrat Haggi, Stefanie van der
Ham, Lars Hogenboom, Boyd
Hoogstraten, Nick van Houten,
Melanie Jansen, Robert Kasteel,
Danny Kientz, Coen Klarholz, Ma-
rius Klein, Jordy Koek, Stephan
Kuijer, Koutar Laaribi, Brenda La-
brujere, Carla Lekx, Paul van Loe-
nen, Bo Marsiglia, Bas van der
Meer, Roel van der Meer, Marvin
Mulder, Jeannet Naddari, Angelika
de Nobel, Dominic Olijerhoek, Rob
Opdam, Tugba Ornek, Jan-Joost
Oudshoorn, Benjamin Pouw, Jan
Rietbroek, Leon Rosielle, Melis
Sahin, Satish Sital, Melissa Spar-
reboom, Stephanie Spierenburg,
Ferdinand Stouten, Ron Turk,
Martijn Verburg, Michael Voss, Mi
chael van der Weyde, King Zievin-
ger.
BL: Mirjam Abdales, Sevda Akin,
Thijs Bakker, Adam Ben Ayiba, Sa-
brine van der Bent, Payo Boogert,
Wendy Boon, Sanae Chelah, Roy
Christiaanse, Hajar Dahhane, Jan
van Delft, Davy van den Dop, Alex
van den Eijkel, Paul van Emmerik,
Elmahadie Fahchouch, Vanity
Harteveld, Tom Hartman, Robert
Huigsloot, Mohammed Ibrahim,
Laila Jabi, Winesh Joeloemsing,
Ton de Jong, Wesley Klein, Sander
Kleyn, Mandy Knoppert, Jack
Noest, Denny Meeuwissen, Rud-
ney Michel, Marc Moeliker, Frank
Neuteboom, Ahmad-Jan Niazi,
Yordi Olivier, Edwin Oomen, Mike
Ouwerkerk, Shirley Ouwerkerk,
Marcel Aalders, Jacqueline Pracht,
Kamal Rhioues, Koos de la Rie,
Rudy van Rijn, Jermaine van Rooy,
Marcel van Rossum, Anouk Rotte
veel, Hajar Safsaf, Sarah Sanchez-
Tomey, Zara Sarkisyan, Bart
Scholte, Linda van Veen, Jean-
Paul Verlint, Niels Verlint, Sylvana
van der Vlist, Tamara van der Vlist,
Rob van der Voorn, Ollie Weijer-
mars, Romy Persy.
Leerwerktraject: Michelle Rene-
ma, Joëlla Visser, Samantha de
Vos, Patricia Zonneveld.
Locatie Schoolbaan, Roelofarends-
veen:
Vmbo - TL: Anneke Aartman,
Stanley Alberts, Miranda Bouw
meester, Dennis Dongelmans, Alex
Duivesteijn, Annie Gembey, Pir-
min de Graaf, Lisa van Haastregt,
Bas Huigsloot, Evert Jongeneel,
Leonie Kennis, Chrissie Klein, Cor-
né van Klink, Stephanie Knelange,
Moniek Kuipers, Andy Muller,
Dennis Norder, Melody Portegies,
Jermain Rambhadjan, Nienke
Rietbroek, Susanne Rotteveel, Ro
bin Sandqvist, Yorick Schrumpf,
Tim Smeins, Christa van Velzen,
Lianne Wesselius, Dennis Willems,
Shagufa Zadran.
DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN:
POLITICUS MAX HERMANS
Naam: Max Hermans (31)
Schoolopleiding: gymnasium
op het Fioretti College in Lisse
Diploma: Engels 9, Nederlands
7, Latijn 5, biologie 7, economie
7, geschiedenis 8 of 9, dat weet
ik niet precies meer en wiskun
de A een 6, dat was mijn pro
bleemvak.
Tegenwoordig: lid van de
Tweede Kamer voor de LPF
Ie moeilijkste vak was dus
wiskunde A?
„Ja inderdaad. Mijn slagen
hing van het cijfer voor wis
kunde af, dus ik kreeg bijles
sen. Ik moest een 6 halen voor
het centraal schriftelijk, maar
het werd een 7,5. Uiteindelijk
had ik het dus ruim gehaald,
maar het was wel spannend.
Ik weet nog goed dat ik drie
dagen na het examen aan het
biljarten was. Kwam mijn wis
kundeleraar daar opeens bin
nen. Hij gaf me een knipoog,
dus toen wist ik dat het goed
zat. De tweede correctie
moest nog gebeuren, maar hij
zei dat hij mijn werk heel
streng had nagekeken en dat
ik me geen zorgen hoefde te
maken."
En Latijn dan? Daar had je
een 5 voor.
„Dat examen was echt een
drama. De vertaling heb ik
echt helemaal de soep in ge
draaid. En dat terwijl mijn
schoolonderzoeken juist goed
waren gegaan. Ik denk dat ik
teveel tijd in wiskunde heb ge
stoken. Die 5 op mijn lijst is
wel jammer. Het scheelde
maar een paar tienden."
De rest van je lijst ziet er
goed uit. Was je zo'n fanatie
ke leerling?
„Ja, tot de vierde klas. Daar
voor haalde ik bijna alleen
maar negens en tienen en was
gymnasium voor mij heel van
zelfsprekend. Vanaf de vierde
werden andere dingen veel
belangrijker. Stappen en
vriendinnetjes waren natuur
lijk interessanter dan boeken.
Toen vond ik een zes of een
zeven ook genoeg. Er zijn een
paar mensen uit mijn klas die
het examen niet hebben ge
haald. Puur omdat ze laks wa
ren, want ze konden heel goed
leren. Gelukkig is dat mij niet
overkomen."
Hoe kijk je terug op je mid
delbare schooltijd?
„Als een hele leuke tijd. Het
was precies wat ik in die tijd
wilde. Je werd er geprikkeld en
er werd veel gesport. Natuur
lijk waren er wel leraren die
wat minder leuk waren, maar
gek genoeg ben ik al hun na
men vergeten. Alleen die van
de leuke docenten weet ik
nog. Een paar keer per jaar
komen er schoolklassen naar
de Kamer en die worden dan
door ons rondgeleid. Daarna
mogen ze allemaal vragen
stellen. Als het Fioretti College
komt, zorg ik altijd dat ik ze
rond mag leiden. Dan heb je
het er met die leerlingen wel
over. Is die ene godsdienstle
raar er nog? Dat is erg leuk."
Je zit nu in de Tweede Ka
mer. Was je op school ook al
met politieke dingen bezig?
„Niet echt nee. Ik heb de leer-
lingenraad opgericht en daar
een jaar in gezeten. Dat is al
les. Wel was ik een beetje de
organisator onder de leerlin
gen. Elke week was er een
zaalvoetbalwedstrijd tussen
leraren en leerlingen. Ik moest
dan zorgen dat er altijd een
team van leerlingen was om
het tegen de docenten op te
nemen."
Hoe is je politieke interesse
dan wel gewekt?
„Eigenlijk van huis uit. Mijn
vader en opa waren allebei
burgemeester. Natuurlijk wil
de ik eerst juist iets totaal an
ders doen dan wat mijn ou
ders deden, maar ik ben toch
die kant opgegaan. Na de
middelbare school heb ik
eerst nog een jaartje rechten
gedaan, maar dat vond ik niks.
Het jaar daarna ben ik overge
stapt op bestuurskunde en
politicologie. Ik ben uiteinde
lijk afgestudeerd als bestuurs
kundige. Dat ik in de politiek
zit, is me eigenlijk een beetje
overkomen. Na mijn studie
solliciteerde ik voor een baan
als beleidsmedewerker bij de
LPF. Dat was toen de partij
voor het eerst in de Kamer zat.
Daarna hebben ze me ge
vraagd of ik als Kamerlid in de
tweede fractie wilde. Ik denk
dat het een soort lotsbepaling
is. Je moet het ook een beetje
in de vingers hebben en dat
hebben ze herkend. De poli
tiek is niet iets waar ik in mijn
leven heel actief naar heb ge
streefd, maar nu ik in de
Tweede Kamer zit, voel ik me
wel heel erg op mijn plaats."
Tekst: Tessa de Wekker
Publiciteitsfoto
SCALA COLLEGE,
ALPHEN AAN DEN RIJN
Vmbo - BL: Aram Aghai, Zayd
Ahannay, Thijs Bezemer, Fouad
Bizih, Niels Boere, Mounir El Bou-
taybi, Ikraam Haji-Ali, Leon Leefe-
rink, Daan Owel, Stefan van Roon,
Marjolein Sjoukens, Emma Verbij,
Johan van de Weteringh, Bo van
Wijk, Esmiralda Boekweit, Debora
van Breda, Wendy van de Graaf,
Joyce Hijdra, Miranda Kikstra, Na-
tascha Kom, Robin Korsloot,
Chantal van Marsbergen, Patty
Noorlander, Suzanne van Ofwe-
gen, Ricardo Prins, Charlotte
Roozendaal, Leroy van Schip, Jo
anne Verhaaf, Sanne Versteeg,
Josher Vork, Jasper Weststrate, Ri
chard Zijderveld.
KL: Bastiaan Blinksma, Elif Qelik,
Menno van Driel, Robin Groenen
dijk, Kevin Haak, Fouzia Hadra,
Richard Hoogenboom, Kelvin Hoo-
gendoorn, Sander Hoppenbrouwer,
Jack Knopperts, Renzo Koning,
Patrick Konings, Jeffrey van 't
Kruis, Francis Lutonadio, Stepha
nie Mangal, Fatiha Maroufi,
Stephan van der Meer, Nikita Op-
pelaar, Gerben Ostermann, Rode-
riek PalingJoost Patoir, Michael
Slof, Denise Tetteroo, Jurgen van
Tol, Yener Topal, Richard Twisk,
Hüseyin Ugur, Gidy Verduijn, Akifa
Zaun, Selcan Aksoy, Mieke Bak
huizen, Eline Bax, Floortje van den
Bogaert, Lisanne Broere, Aniek
Bruné, Shanna Carels, Anouk van
Dijk, llona Dobbe, Jessica Drake,
Anouk van Driel, Chantal den Dub
belden, Eleonora van Es, Cassan
dra Flikweert, Tim Geuzebroek,
Melanie Hoogeveen, Melissa ten
Hulsen, Jhudeska Ignacia, Patty
Kleijn, Beau Kroon, Asma Lamriti,
Diana van Leeuwen, Claudia van
Leijden, Martijn van Luiing, Eveli
en Melsen, Kelly Moolhuizen, Kitty
van der Panne, Shadhna Parbhoe,
Suzan Steenvoorden, Carmen To
wers, Anouk van Veen, Marieke
Verbij, Maarten de Vries, Esther de
Wekker, Chris van Zijll.
TL: Tim Bahlmann, Danielle de
Best, Marelle Beumer, Laila Bizih,
Mireille Bosman, Paula Broekman,
Robin Denkers, Joost van den
Dool, Gunnar Doornenbal, Remy
Egbers, Robbert Hagen, Mohamed
El Hannay, Elsemieke van der
Heijden, Robert de Hoog, Rianne
Hoogervorst, Lisetvan Hooidonk,
Michiel Jansen, Amber de Jong,
Denise Kouwenhoven, Anita van
der Laan, Nicky Laros, Leonie Lek,
Anton Lohman, Guy Martens, Loes
van der Meer, Céline Louise Mül-
ler, Bart Oostrum, Joeri Straver,
Floor van Vegten, Maaike van Velt-
hoven, Anthony de Vries, Marieke
de Vries, Nikolai Wijfje, Sebasti-
aan Wijfje, Alex van der Zwan,
Mandy Aartman, Karen van Am
sterdam, Kay van den Berg, Chris
ta Betram, Niels Cornelis van Beu-
sekom, Anne Blijleven, Zoë
Bontje, Kees de Bruijn, Vonne Car-
lier, Natasja Chedalal, Lucy Fre-
mouw, Niels Frijters, Addy Gouds
waard, Evert-Jan den Hertog, Koen
van der Hoorn, Wouter van der
Jagt, Rianne de Jong, Meike van
der Kooij, Bart Kraan, Frenk
Kroon, Manon Lek, Michel Men
nen, Mark Moors, Joey van der
Neut, Thai Nguyen, Leonie Parie,
Robbert de Rijk, Rosa van Rijs
wijk, Rudie Schaaphuizen, Tomas
Straathof, Sarissa Vreeswijk, Tanja
de Vries, Femke Westerneng, Je
roen de Winter, Ben de Wit, Björn
Zaal, Kay van den Berg, Niels Cor
nells van Beusekom, Keesde
Bruijn, Niels Frijters, Addy Gouds
waard, Evert-Jan den Hertog, Koen
van der Hoorn, Bart Kraan, Frenk
Kroon, Michel Mennen, Mark
Moors, Joey van der Neut, Thai
Nguyen, Rudie Schaaphuizen, To
mas Straathof, Jeroen de Winter,
Ben de Wit, Björn Zaal, Mandy
Aartman, Roxanne Aartman, Karen
van Amsterdam, Sagal Arif, Laura
van Beek, Christa Betram, Anne
Blijleven, Zoë Bontje, Vonne Car-
lier, Natasja Chedalal, Lucy Fre-
mouw, Wouter van der Jagt, Rian
ne de Jong, Meike van der Kooij,
Manon Lek, Anouk van Nierop,
Margriet van Oosten, Leonie Parie,
Robbert de Rijk, Rosa van Rijs
wijk, Sarissa Vreeswijk, Tanja de
Vries, Femke Westerneng.
Havo: Michéle Baart, Martijn
Baay, Mohamed Barkhadle, Edwin
van Beerschoten, Leonie Bekker,
Eva Borst, Ruud Bourgonje, Ri
chard Bouthoorn, Esther Buiten
huis, Donny Chow, Sonny Dagevos,
Bianca Denekamp, Marijn van
Dijk, Sander van Dijk, Dirk Dors
man, Timothy Druiventak, Nienke
Duimelaar, Ruben Duiveman, Me
lanie Egberts, Michiel Geerdes, Li
sa Groot, Jörn Hamaker, Assya El
Hannay, Zainab El Hannay, Vin
cent Heikoop, Daphne van der
Helm, Thomas Hoek, Joost Hoog
land, Annemarie Hoogwerff Kroon,
Mohammed Ibrahim, Tim van den
IJssel, Gerjan de Jong, Marit de
Jong, Tom Jongenburger, Wendy
van Kampen, Andries Kerkvliet,
Caroline Kerkvliet, Annemieke van
Klink, Coen Klinkenberg, Petra
Kuiper, Jasper de Lange, Sem van
Leeuwen, Lotte Lenting, Glenn van
der Ley, Mike Maliepaard, Tom
Meijer, Eline Muller, Martina
Mundzer, Kelly van Ooi, Janneke
Oosterhof, Joris Oosterveen, Sithri
Pepplinkhuizen, Franka Pieterse,
Tom Plaisier, Sanne van de Poll,
Raymond Pouw, Tim van Rijn,
Aniek Roesink, Wouter Ruczynski,
Jeroen de Ruiter, Nicole van Scha-
ick, Andrea Schoenmaker, Wouter
Schoenmaker, Niels Schoffelen,
Amber van der Sluis, Michelle
RIJNLANDS LYCEUM
SASSENHEIM
Vmbo: Linda Aandewiel, Gerrit van
der Beek, Gerrit van der Beek, Phi
lip Bemelman, Niall Berkhout,
Zlata Bilajbegovic, Kelly Blom,
Bob van Boom, Robbert Bousie,
Lars Eikelenboom, Jeroen van der
Geer, René van Gent, Rosanne de
Groot, Robbin Hielkema, Chantal
Homan, Menno Huijts, Joost van
der Hulst, Gilbert de Jong, Wouter
de Jong, Jessica Keijzer, Dorith
Korving, Joost Kralt, Sjim Krop,
Jordi Lancel, Piet van der Lans,
Carine van Leeuwen, Wouter Lin-
daard, Liz Lommerse, Tim van
Loon, Wikash Mahangoe, Erwin
van der Meij, Ferry Meiland, Robin
Meiman, Tony Niessen, Mark Pi
ket, Patrick van der Plas, Bruce
Ras, Desirée Roelandse, Sanne
van Rooyen, Carina Segers, Cyn-
thia-Ratiba Shahin, Patricia Slin
gerland, Ralph Slootweg, Robbin
van Steijn, Marjolein van de Velde.
Hendrik-Jan Verbeek, Marloes
Vink, Jaap Vleeshouwers, Kim van
Vliet, Tom van der Vlugt, Elliott
Webb, Daphne van Werkhoven,
Mario van der Zwet, Koen Zwet
sloot.
Havo: Walid Barbach, Liesbeth
Beaufort, Ruben Berg, Jens Beu-
ne, Jet Bousie, Tim Buitelaar, San
ne van Caubergh, Valérie Colin,
BartCornelisse, Melissa Dene
kamp, Gitty van Dijk, Kevin Floor,
Dorota Gazy, Eveline Geers, Paul
van Gent, Thomas Goedegebuure,
Laurens Goedegebuure, Merel van
Grimbergen, Valentijn de Groot,
Annika de Groot. Beerend Groot,
Anne Haver, Michèle den Heijer,
Annika Heilker, Tobias Hencsei,
Saskia Hillebrand de Vries, Saskia
Hoeckx, Daisy Hoek, Lars Hooge-
werf, Tessa Janssen, Ard van der
Kade, Saskia Kemner, Erik Kerk
vliet, Sandra Kerkvliet, Patrick
Kerkvliet, Stef Kerkvliet, Anouk
Kits, Ghislaine van der Klugt, Ste
fan Koek, Neal Koning, Tessa Kor-
tekaas, Jelle van der Krogt, Dennis
Krom, Jochem Langeveld, Raisa
van der Lans, Leander Lignac, Jac-
ky Lispet, Kevin Lobbezoo, René
Luijk, Leila M'Hamedi, Annemijn
van Maris, Thomas Meddens, Cin
dy van der Meer, Sanne van der
Meer, Marije van der Meer, Eveline
Meeuwissen, Rick Nieuweveen,
Linda van Nieuwkoop, Linda van
Nieuwkoop, Inge Nihot, Manon
van den Nouland, Annelieke van
den Nouland, Marijn van Ooijen,
Fabian Ouwehand, Melanie Over-
devest, Rachel Persoon, Domini
que van Raaphorst, Maaike van
Rijn, Iris van Rijn, Jan Rimmel-
zwaan, Vivianne de Ronde, Evy
Roodenburg, Nadine Schipper,
Aryanne Slootweg, Joyce Spaans,
Michael Staring, Daan Teeuwen,
Niels Ter Meer, Kirsten Thijsse,
Martijn Turenhout, Nils Veen,
Nienke Verbeek, Ferdi Verbeek,
Irene Verwater, Naomi Vlietman,
Koen van der Vlugt, Paul Vreuls,
Rick de Vries, Lex de Vroomen,
Daisy Waasdorp, Björn Wekking,
Laura van der Wiel, Sjoerd van der
Zwaan, Marije Zwetsloot.
Vwo: Lisette van Arkel, Merijn Bat-
teram, Daan van Berkel, Anouk
Besnard, Erik Boekhoven, Steffa-
nie Caspers, Marloes Dost, Eveline
Eggink, Nicole van der Eist, San-
der Gelmers, Shirley Heins, Ruud
Hermans, Nienke Homan, Nina
Hoogervorst, Kristel van Hooren,
Jennifer Horsten, Rick van der
Hulle, Rob van der Hulle, Jennifer
Jantzen, Ingeborg Kluts, Vinzenz
Koning, Erik Koot, Michiel Kor-
bijn, Sandra Langeveld, Danine
Langeveld, Esther van Leeuwen,
Rosa van Maasdam, Stephan Ma-
rijnus, Ad Matze, Jorrit van der
Meij, Lennard van der Meij, Eveli
ne Meiman, Elise Ie Nobel, Fredie
Olthof, Mieke Prins, Arjan Prins,
Monique de Ridder, Trude
Rutgrink, Kevin van Schie, Jenni
fer van der Slot, Chantal T.M. van
Steijn, Ilse Verdegaal, Michael Vis
ser, Linda van der Vlugt, Maartje
van der Vlugt, Marieke Voorn, Rijk
van Wel, Mieke Westerbeek, Erwin
Wijntjes, Vladimir van Wilgenburg,
Brenda Willigers, Sabine Wouter-
son, Khadija Zamri, Pieter van der
Zon, Lisette van Zonneveld.
HERBERT VISSERS COLLEGE,
NIEUW VENNEP
havo:
Jolanda Baars, Joyce van Eijk,
Jorien Versteeg, Jan Hendrik Smit,
Mike de Vries, Sanne van Os, Lian
ne Vreeburg, Judith Bartels, Joyce
Besse, Judith Fontein, Jeroen de
Jong, Leonie Keizer, Ronald Korte-
kaas, Emiel Maas, Rianne van de
Poll, Gert Segers, Sofie Spreeuw,
Shanna Thomas, Jasmijn Uiten-
daal, Michiel Vledder, Ravian Wal
raven, Sietske van der Weijden,
Henk van der Beek, Eline Boshui
zen, Annemarie de Koning, Steven
van Leeuwen, David Piternella, El
len van Velzen, Alexander Schip
pers, Dion Stad, Kristel van Haerin-
gen, Ren van Alphen, Anouk van
Ballegooijen, Kevin Breedijk, Juli
Bruel, Manon Buskermolen, Lisette
Cardol, Mie-Mie Chow, Ineke Dui
zendstra, Luuk Foks, Bart van der
Geest, Summy Hymans, Niels van
Iperen, Elise Jansen, Harm Jonker,
Lars van Kampen, Gaby Kauffman,
Arda Kaya, Michel Kreeft, Richard
Lieverse, Hinke Nagtegaal, Mat
thew van Nieuwkoop, Thijs Pieters,
Trista Rutten, Simone Schuurman,
Paul Singh, Marlise van Tol, Jean-
nette Turenhout, Frank Wennekes,
Gert-Jan Wisse, Bob Wolters, Rene
Wustenhoff, Rinke Kruithof, Moni
que Borst, Jeroen van den Och
tend, Sabrina Onos, Alex Vogel,
Mendy van der Meer.
Bouw Basis:
Tom Weijers, Tim Brouwer, Gijs
Descendre, Paul de Jong, Vincent
Kaslander, Jeroen Koper, Michael
Kuperus, Ronald Kalker, Thierry
Dam, Kevin Dittmar, Michael de
Jong, Jeffrey Kamp, Danny Marbus.
VMBO Theoretische leerweg:
Mylene Spruijt, Sven Troost, Roi
Shiratski, Femke Monster, Bart van
Saase, Mitchell Schutte, Joyce
Berg, Dennis de Groot, Jeroen Jan
sen, Naisa al Kailany, Daphne van
Kesteren, Ramy Mohy el Dine, Erik
de Ruiter, Milan Thurnim, Najou
Azarkan, Ernst Bus, Patrick
Duyster, Danielle van Groningen,
Michelle Handgraaf, Wouter Huft,
Astrid Janssen, Jarno Jongkind,
Mark Kat, Terrance Kelderman, Sa
bine Klaassen, Mendy Kolenberg,
Bartian Mascini, Barbara Moens,
Dennis van Rooijen, Emke Snoep,
Barry Tukker, Mickey van der Valk,
Susanne Vergouw, Erik Vodegel,
Bashir Yusuf, Marcel van der Geest,
Sergio van der Voort, Michel de Wit,
Linda Zandvliet, Marielle Lubbers,
Charelle Franssen, Niels Ganzevles,
Rolf Oosterveer, Florian Spieren
burg, Lynette Stad, Hans Klaasse
Bos, Tom Bakker, Nienke Balk,
Jasper van Beveren, Nadia Cherra-
te, Steven Ehrencron, ooshua
Franssen, Joffrey Galistan, Ibrahim
Gedik, Patty Gimbergh, Eep-Jan
Groenewoud, Mike de Haan, Jas
mijn Hoogewerf, Nick Huibers, Yes-
sin Kada, Wendy Kwast, Menno La-
geweg, Halima Mahamud, Damir
Memovic, Aron Mets, Melanie Mid
delkoop, Angelique Mittertreiner,
Martijn Mohlen, Frank Nieuwen-
huijse, Martine Oonk, Renita Patti,
Mare Priem, Matthew Rose, Verony
Ruygvoorn, Kelly Schomakers,
Maud Schram, Naomi Smit, Jenne-
ke Snaterse, Linda Sparnaaij, Ro
nald van den Top, Iwan Arensman,
Simran Virdi, Christian vd Voort vd
Kleijn, Melanie van Zandvoort, Ro-
sita Hoogenboom, Martine Marbus,
Lina Wink, Martine de Graaf, Gio
vanni Janssen.
Smith, Michiel Stapper, Sven
Strijk, Yelda Topal, Mandy Tuinen-
burg, Suna Uguz, Joost Valstar,
Derek van Velzen, Daphne Ver
meulen, IngeVianen, Denise Vis,
Marloes Vonk, Madeion Voogt, Kir
sten de Vries, Luciel van Vuuren,
Debbie Wassenaar, Rosanne Wieg-
mans, Jaqueline Wierenga, Sa
mantha Wouterse, Sofie Zuidam,
Roel van der Zwaan, Sarita van der
Zwaan, Eric van der Zwaard.
Vwo: Hannah Bieze, Wenda Bo-
link, Michel Bouwens, Robert
Buisman, Werner van Daalen, Pau-
lien van Dam, Eleanor Elmaliah,
Hubert van Gastel, Jan-Willem
Geerts, Deniece Goedhart, Rashi-
da Gooren, Tim Heidebrink, Mia
Hikke, Gitta Hilboesen, Nafthaly
Hirchi, Nicole Holtslag, Annemie
ke Hoogland, Kim Idenburg, Den
nis Iseger, Mariëlle van Kampen,
Joris Kinable, Rosmarijn van
Kleef, Justin de Kleer, Lotte de
Kruif, Marieke Lammers, Helen de
Lange, Khadija Madani, Zvjezdana
Martic, Nieki Nieuwenhuijzen,
Evelien Pothoven, Marieke Prevoo,
Rob Rorije, Kirsten Rozemeijer,
Jeffrey Smith, Leander Stolwijk,
Jorien Tissink, Jelle van Triest, An
nelieke Veenendaal, Sam Verdel,
Nicotine Visser, Jan-Willem de Vo
gel, Martijn Vonk, Jorien Wartna,
Stefanie Weber, Rian Wijkmans,
Robert Zandbergen.
HOOFDVAART COLLEGE,
HOOFDDORP
Bouwtechniek:
Robin Heeremans, Patrick Andrew
Mink, Vincent Christiaan Kempers,
Sander Koolhaas, Richard Kruithof.
Mark Trouw, Vincent Ewoud Mescher,
Toan Thang Nguyen.
Elektrotechniek:
Dhanesh Geofrey Jankie, Christian Ba
tista Pereira, Sivakumar Kumarrathi-
nam, Nico Post, Ismiano Randolph Ri
chards, Martin Arjan Vogel, Leroy Mit
chell van Agteren, Stephen Hoogen-
dijk, Jordy Daniel Machielsen, Ninos
Mousa, Joe-Bob van Velzen, Maurice
André Ales, Leonardus Franciscus
Henskes.
Handel Verkoop:
Stephan Patrick van Alten, Jeroen Boe
lens, Juell Concetion, Esra Gülüzar
Eryilmaz, Nicole Carmen Elisabeth Ha
gen, Irshaad Hacoenalrashied Sjlénn
llahi, Donya Kadir, Jamie-Lee Karoui,
Due Le-Than, lleana Cecilia Leonie
Noordzee. Jeffrey Stevens. Aydin Cag-
das Torgut, Mariam Ahamdan, Martijn
Appel, Hanane Atmani, Chimene Bak
ker, Rianne de Graaf, Ronnie de Haan,
Friso Hagendijk, Kaouthar Ben Ismail.
Ouafaa Jaaouan, Angelica Aurelia
Leeuwin, Hemelijne Maria Agnes Ma-
nuela, Jaouad El Mousati, Jessy Elise
van Alphen, Lindsay Baron, Wijnand
Hendricus Beijer. Mare de Boer, Yeliz
Bozkurt, Pim Bastiaan van der Feen,
Kelly Hartman. Aaron Anthonius
Kamp, Linda Laura Knaven, Cyrille
Kwint, Inge Mittelberg, Guinevere Fa-
rahilde Pieternelle, Kirsten Linolda
Maria van der Riet, Roxanne Salamony,
Reza Edroes Abdulbasir Tuharea, Step
hen Cornelis Wagenaar, Jonkhé Wai,
Leonardo Garcia Aguirre, Stephan
Huurman.
Verzorging:
Calja Brandenburg, Melissa Brouwers,
Jill van Diest, Joyce Samantha van Ex
cel, Stephanie Floor, Sarahmay Sjaan
Geertje Cornelia Houtvester, Leroy
Kaestner, Angela van 't Land, My Hanh
Le-Thi, Cassandra Levie, Patricia Hele
na Maat, Gianni Enrio Nemelc, Laura
van der Plas, Helmuth Schmidt, Ro-
sanna van der Tuijn, Naoual Abbas,
Angela van den Berg, Neverita Anita
van de Bunt, Omaira Sushmadevi Chi-
toe, Claudia Knook, Nicotine Catharina
Kranenburg, Charety Shamara Menso.
Björn Adriaan Frederic van Rijn. Cheryl
Keshia Rock, Rebecca Antoinette
Rommen, Annet Michelle van der
Vaart, Ibrahim Aachak. Martijn van An-
geren, Jessica Beerthuizen. Jeffrey Ru
ben Blikslager, Talitha Marcelle
Bruinsma, Deasy Lucienne Droog, Em-
maly Egthuijsen, Salma el Ghabzouri,
Danique Cornelia Gonssen, Yvette Ha-
mawi. Gaby Hupkens, Marjoleine Ca
tharina Elizabeth Keur, Sandy Nantje
Petronella van Looij, Marina Clarence
Rekelhof, Sherrel Jimitza Elouise Rit-
feld, Barbara Josephine Schaaij, Myr
the Scheeper, Chantal Pnscilla Slaaf.
Sascha Veerman, Chantal Ramona
Vreeken, Linda van der Zwan, Leonie
Sonja Brouwer, Marissa Sabrina Dol-
stra, Mitch Horn, Deborah Koning.
Voertuigentechniek:
Kees Bannink. Jeroen de Boer, Mark
Benjamin Bonsen, Clifford Buter,
Bram Heijne. Robert Gerard Meijer.
Michiel Roeland, Bob Molenaar. Samir
Achamlal. Ricardo Bakker. Ricardo Re
ne Paul Bianchi, RowRobbert Bood,
Leonardus Christenh#| Odin Peter
sen, Jeroen Stellingen, Bertus Jan
Pieter Stoot, Remco Timmerman. Timo
Kole, Raynor Henri Wessels, Georgio
van der Meulen.
(advertentie)