GESLAAGD Altijd die jongen met die camera DA VINCI COLLEGE, VMBO, LEIDEN Locatie Lammenschanspark (Lei den): VMBO: KL - Administratie: Ronak Bagher- pour, llhame Bahi, Eva Ciere, Ar- man Dzulakian, Sjors Hartman, Angelique Hillebrand, Poonam Jankipersadsing, Wilson Lee, Me- lanie Mooijman, Sarina Paauw, Mandy Petit, Abdelali Reggane, Angela Syed, Kylie Walter, Ibrahin Yüce. BL - Administratie: Mustafa Al At- tabi, Jennifer van Duijn, Shirley van der Hulst, Laila Koshin, Moha- med Lachab, Celina van Rhijn. KL - ICT: Danny Aalbersberg, Ab- dulrahman Al Afandi, Said Ben Hanna, Ahmed Chaker, Dounia Gadir, Gülseren Güzel, Kwinten van der Meyden, Kevin Ouwerkerk, Sean Polane, Abukar Sheikh, Ja son Sterling, Danny van Waveren, MuratYilmaz, EmalZarbi. BL - ICT: Atilla Bayrak, Saïd Dah- man, Haluk Engin, Kevin Giese- kam, Ricardo Harberink, Thijs van Hooidonk, Rebar Mahmod, Riki Rosan, Rob Waltmann. KL - Handel en Verkoop: Mark Cer- dijn, Yassin El-Bannani, Jackie de Haas, Marije Hoogenboom, Angeli que van der Kaaij, Nadine van der Laan, Rosanne van der Laan, Lisa Moltmaker, Claire Nieuwenhuy- sen, Toine Scholten, Angela de Wit, Robin Zweistra, Mandy van Zwol. BL - Handel en Verkoop: Cherelle van den Berg, Maryam El Ghourri, Adem Kirac, Inda Manuel, Kevin Mattu, Osman Memisoglu, Wouter Mieloo, Nathalie Ouwersloot,.Kim Pesant, Syreeta van Rhijn, Mourad Talaalachte, Hanady van der Vel den, Danielle Zoet, Guidion Zon- deropFrancien André, Linda Bak ker, Neneh Conteh, Sjaak Eist- geest, Jessica van Hooidonk, Sa brina Kok, Bas Neuteboom, Barba ra van Zuilen. TL: All Al Nasiri, Mitchel van der Blom, Angelique de Buck, Kelly Cerdijn, Asal Darjani, Caner Demi- rbas, Arthur van Hattum, Hugo Hu- bers, Aleksander Karro, Marcel Koek, Leander Lelieveld, Vivian Mai, Volkan Mengi, Rowan van Rijn, Steven de Romijn, Sedi Safi, Jeroen Smit, Renaldo Steinbach, Howard Wegner. KL - Elektrotechniek: Den nis Dis seldorp, Tom van Hooff, Matthias Lepelaar. BL - Elektrotechniek: Billy Dui venvoorden, Richard Hozee, Ricar do Rijsdam, Mark Volwater. KL - Grafische Techniek: Dylan Antheunis, Richard Tito-Breton van Groll, Lesley Burer, Yudai Fu, Jimmy van der Ham, Marty Keizer, Wijnand Koreman, Marco van Leeuwen, Adam Osman, Felix Par- mentier, Erwin Peters, Linda van der Ploeg, Ruben Schouten, Dewi Tsai, Lora van der Vijver, Carolien Westermann. BL - Grafische Techniek: Joey van der Aa, Marco Groenewoud, Niels van Latum, Sven van der Linden. KL - Transport Logistiek: Jordy Bossaert, Danny Heemskerk, Jef frey van der Heijden, Roy Lange- zaal, Rik Olsthoorn. BL - Transport Logistiek: Martin Jelders, Dennis Leendertse, San der van Leeuwen, Robin van der Lucht. KL - Voertuigentechniek: Yassine Chabab, Johan Dol, Paul Dubru, Sam van Goozen, Sander Hoogen- dam, Yoeri van Klink, Lois Nijssen, Bruno van Rijn, Floyd Schmaltz, Paul Vogels, Joeri van der Voort, Jimmy van der Voort, Matthijs de Vos, Björn Wagtendonk, Joost Wil le, Mark Witteman. BL - Voertuigentechniek: Freek Beumer, Sigourney Clumpkens, Victor van Delft, Sydney van Em merik, Sander Filippo, Kaj van Gu- lik, Jeroen Heinen, Jordy Houw- aart, Xander Landwaart, Tim van Loon, Danny de Nobel, Rasmus Tettey-Okai, Hamza Özdemir, Davy Rijsbergen, Rudy van der Smissen, Rico van Sprang, Bram van der Veer, Barry van Vegten. Leer/Werk Traject: Frank Berg, Ha- tim Farid, Berry Zandvliet. Locatie Sumatrastraat (Leiden): KL - Verzorging: Melissa van Abswoude, Jane Bakker, Laura van Bemmelen, Mandy de Boer, Marie ke van der Born, Mandy de Bruijn, Danielle van Klink, Kim Kuipers, Bianca Ludlage, Kim Olijerhoek, Maaike Olyerhoek, Eline van Oos ten, Carma van der Poel, Wendy van der Pouw Kraan, Clauddy Renssen, Mariska van Rijn, Char lotte Schiphorst, Linda van der Star, Burgin Uygun, Jikke Vermeu len. KL - Uiterlijke Verzorging: Denise de Bruijn, Samantha Buikstra, Paula de Grebber, Pinar Hacivelio- glu, Joyce van der Reyden, Jessy van Schie, Mandy Schreve, Mirjam Verhoork, Sabine Vollenhoven, Mi chelle van der Willik. BL - Verzorging: Jennifer Brink man, Amina Hussein Hassan, Sa mantha van der Kleij, Susanne Krapels, Corene van der Laan, Christelle Libbenga, Saliha Louki- li. BL - Uiterlijke Verzorging: Sue- Ann Angila, Sabrina Aydin, Melis- sa ten Bosch, Sandra Gordijn, Shirley Holswilder, Bianca Ligt- voet, Jessica van den Nieuwendijk, Liset Rasser, Tülay Saribas, Alicia Schermer Voest, Claire Slootweg. Locatie Kagerstraat (Leiden): Vmbo - TL: Karima Abba, Vicky Bastiaah, Dennis Bey, Camiel Bos, Audrey Chan-jon-chu, Saad De- lahy, Dave van Es, llona Fakkel, Marvin Filarski, Kennett Gaas beek, Denise van Gent, Bianca de Graaf, Mohammed El Hamami, Rick den Hollander, Benjamin letswaart, Emir Kalac, Florine Ket ting, Mustapha Lamzira, Peter Ramondt, Arnaud Irambona, Her mine Khatchaturian, Jeroen Ra- vensbergen, Linda van der Reij- den, Los van der Voorn, Maurice Klein, Judith van der Heiden, Jo- chem van der Laan, Daan Plas- meijer, Alice Schaper, Farid Esma- ti, Merel Sleeuw, Stan Schaken- bos, Job van den Berg, Naomi Boom. Havo: Sarita Badal, Elke Bousie, Steven van Bovene, Elwin den Duik, Mark Gouwentak, Jelle Groe- nemeijer, Martijn Hansen, Meeling Hü, Mustafa Kal<ar, Chitra Kanhai, Femke Meijers, Emile Metselaar, Sander Nicolai, Rowan Nieuwen- huizen, Laura Nijhuis, Catry Pera, Yrna van Ree, Carola Rexen, Elise van Schie, Sjors Verberg, Tijs Zier- fuss, Ikrame Zoubaa, Devika Ar- jun, Milou van Etten, Joost Iwema, Anne van der Neut, Janneke Pries ter, Yuga Schijf, Gerben Vlasveld, Steven Bergfeld, Koen Bezemer, Gabri Jacques, Abdellah Mouaddi- ne, Jannes Oosterwijk, Marina To dd, Armin Weibel, Marije Moene, Jelle Schreurs, Fosse Vermeulen, Cathy Plug, Anouk Schakenbos, Anja Zwaan, Cedric Blom. Vwo: Ruya Alizada, Sandra Ceule- mans, Linda Erades, Jespervan Es, Bart Fugers, Eva Gast, Frank van Hinsbergh, Guido Huijser, Tim Kelder, Thijs Konijnendijk, Tinka van der Kooy, Joren Kuijper, Thijs Kuiper, Ehsan Maghsoudi, Koen Mostert, Roelie Postma, Linda Smid, Jirina Vandenbussche, Zin- di van der Velden, Niels Verlaan, Elvi Wijers, Kirsten Boorsma, An- ne-Fleur Filemon, Bastiaan Hoog- hiemstra, Denise Strik, Laura Bak ker, Pim Kalf, Linde Muller, Anne- marie Schram, Suzanne Schram, Olga Teutier, Ajelet Mokasay, Sari Kramer, Martin Boer. ADELBERT COLLEGE WASSENAAR Vmbo- TL: Bianca Alberts, Hala Baglari, Nina Bakker, Ismail Baouch, Tyrone Bloem, Mandy de Boer, Maurits Bovenlander, Coen Boverhof, Benjamin Brandt, Bart Brouwer, Lieke Caminada, Peter Casander, Kim Charité, Nicole Chrispijn, Ilse Daamen, Daisy van Diggelen, Ruud Dompeling, Re becca Drohm, Chris van Duijnho- ven, Gert-Jan Edelenbos, Leonie van Eijk, Renée Emmerik, Melanie Engels, Alex Faber, Sjora Felit- siant, Nigel Gerard, Mandy Glas bergen, Evelien Gransjean, Sander Gropstra, Willemijn Gussekloo, Yannick van der Haas, Laura van der Heide, Gaby Heijbrock, Jasper op der Heijde, Sebastiaan IJper- laan, Jeffrey Jonkers, Maartje Kar- remans, Shokufa Kasemi, Stacey van Kersbergen, Dennis van Klave ren, Estévan Koch, Bonnie Koe nen, Stefan Kuijt, Joost Licht, Zil- lah van der Meij, Esmé van Minde, Romy Monterie, Joerie Mulder, Wouter Neijenhuis, Birgit Nieu- VLIETLAND COLLEGE, LEIDEN: Vmbo: Khadija Arichi, Engin Ay din, Mirjam Azdad, Maarten Bak ker, Wendy van Berne, Martijn Boendermaker, Thomas de Boer, Gido Bok, Cobie Brugman, Imran Butt, Majid Chabab, Shuet Mui Cheung, Roman Dingjan, Madeion van Gorkum, EnesGünes, Laura de Haan, Jacklyn Haft, Berend Heringa, Scarlett Hicks, Evie Ho- gervorst, Judith Holswilder, Daph ne van Iterson, Rein Kaandorp, Rosanne van Kampen, Amy de Ko ning, Ginny van Leeuwen, Dani Lonzo, Linsey Luykx, Guus Marks, Robbert van der Meer, Suzanne Molog, Maaike Oosterveer, Chantal Oosterveer, Nadine Ouwerkerk, Li sa Quandt, Gytha Ritman, Boy Rol, Kevin van Schie, Stefan ie Swa- gers, Jettro Tjie, Vincent Turk, Mo nique van Velzen, Mariska Ver- hoeff, Anouk Voorn, Martijn Wes ten, Thomas Wijsman, Stephan Wildenboer, Suzanne Zeeuw van der Laan, Lucia Zlaouia. Havo: Guus Beugelsdijk, Annelies Blikman, Hennie Blikman, Daph ne Bloem, Sophie Bosch, Juliette Bots, Jennifer Bouwmeester, Roos Buytendijk, RienkeCunes, Bas Dencher, Sten van Duijn, Brechtje van der Haar, Jessica Hoek, Stephan van der Hoeven, Jeroen wenburg, Leyla Noordijk, Daniël Overdevest, Merel Parlevliet, Gui do Paulides, Jisca Plomp, Rowan van der Putten, Danielle Reinders, Nicky Remmerswaal, Sonja van Rijswijk, Martijn Rog, Arwyn Rol- Laura Roos, Daniël Ruijgrok, Me gan Ruiterman, Rosalie Rullens, Lisanne Schaepman, Sven Schel vis, Tirza Schoneveld, Mariëlle Schriek, Elbert van 't Slot, Nikie Snelderwaard, Roy Spring in 't Veld, Ted Steinebach, Steven Toli- do, Danny Turk, Christianne van Veen, Jan-Willem van Veen, Job Verbeij, Patrick Versteeg, Egbert Verzijl, Robert Vicic, Stephanie van Vliet, Suzanne van Vliet, Em- meliene Vosters, Nicky Waslander, Elise Westera, Lotte Wiegant, Roe lie van der Willik, Marjolein Wind- meijer, Sophie van Wissen, Sama ra Wonnink, Kimberly Zandvliet, Natasja Zoetemelk, Stephan Zwaan, Karst van Zwet. Havo: Jelle van der Aart, Daan van Agtmael, Frits Akerboom, Thomas Altenburg, Robina Ariës, Marjolei- de Jager, Take Kuik, Keja Kwestro, Youri van der Linden, Kimberley Maas, Hayat Maliki, Nathalie Ma- surel, Sana Mhamedi, Tom Natha- lia, Erik van der Pot, Stefan Reekers, Jimmy Riethoven, Remco Roman, Darcy Rotmensen, Pim Scheffer, Joti Soedhwa, Samaneh Soltani, Tim van der Vlist, Raoul Broekens, Dennis Coert, Charlotte Gimberg, Eveline Hagebeek, Ta- mar van Herk, Marlies Liefers, Diana van der Most, Arnoud Noordover, Ricky Paauw, Wouter van der Poel, Ricardo Rolvink, Ma ryam Roushanaei, Stephanie Ton, Tessa Vosters, Janet Ziekenoppas ser, Jasper de Hoop, Michelle Jan sen, Maikel van Klink, Robin van Leeuwen, Janneke Paardekooper, Yentl Schipper, Dennis van Velzen. Vwo: Sanne van Bemmel, Sara van der Bijl, Jo-Ann de Boer, Femke van Booren, Marijke Boter, Joeri Everaers, Rani van Exel, Rianne Hemerik, Miranda Mensen, Hardi Mirza, John Molenaar, Rutger Nieuwenhuis, Rudmer Postma, El vira Steenbeek, Onno Steenber gen, Thom Stokkel, Meike de With, Esmeralda Bilderbeek, Robert Alt- mann, Dorien de Boks, Hanna Brouwer, Mandy Hakker, Charlotte Hamarde la Brethonière, Irene Hofman, Harm-Jan Klifman, Alice van Leeuwen, Taco Regensburg, Sjoerd van der Vlugt, Danny Bak- ne Aten, Merel Bartels, Tessa Bar- telse, Lisanne van der Beek, Do- nandra van Beek, Sophie Beerla- ge, Nienke Berghuis, Lauris Beu man, Chantal Blaauw, Eline de Boer, Annick Boogaards, Denise de Bruyn, Yvette Conradi, Jolise Dubbeldeman, Roel van Egmond, Harm van Engeldorp Gastelaars, Maaike FaberBerend van Geer, Bi anca Gommans, Bas Gras, Jocelyn Green, Myrna Habraken, Arnold van der Ham, Sanne van der Ham, Julius Hazelhoff, Michiel Heij, Ak- kemay Huininga, Phebe Jenny, Ni- colette van Keulen, Suzanne van Keulen, Merel Klaver, Timmovan der Kleij, Nadine Knijnenburg, Martine Koek, Steve van der Kooij, Pauline Kranendonk, Simone Kuijt, Shaktie Lalé, Tom van Leeu wen, Amanda Lieferink, Nathalie de Looff, Stella Mechelse, Lisette Meijboom, Damiën Meijer, Lianne Moerland, Jeroen Nieuwenhof, Jessica van Nieuwkerk, Melissa Noort, Maaike Onderwater, Karin van Prooijen, Robert Ransijn, Nik- ki Robijn, Mark de Roode, Daphne Scholten, Stefan Schriek, Eva Se- ker, Lisanne van Diemen, Bram Gras, Annemarie Loeters, Joris Scharpff, Rachel Schuur, Niels Vijn, Tim van der Zwet. TEYLINGEN COLLEGE, NOORDWIJKERHOUT Vestiging Leeuwenhorst (Noordwijkerhout): Vmbo - TL: Marlies Aanhane, Pim van Ark, Danielle Bakker, Astrid van Beelen, Ricardo van den Berg, Jaap Beugelsdijk, Sascha Blom Van Assendelft, Koen Calkhoven, Jan Does, Marisa Doornebal, Jessi ca van Eeden, Marjolein van Ee- den, Jeffrey den Elzen, Lisanne Epping, Tessa Esser, Michiel Flemming, Polthep Geelhoed, Geerten Geerts, Thijs Gotink, Niels Heineman, Jaimy van Hensbergen, Femke van den Hoek, Viona Huls bosch, Marlies Hulsebosch, Alex Jordaan, Arjan Klinkenberg, Anne Marleen Kool, Clasina Koster, Lei- dy van 't Leven, Patrick van der Linden, Sanne van der Meer, San ne van Parera, Janelee Piqué, Kitty van Rhijn, Yentl de Ridder, Angela Ruigrok, Rosalinde Schlagwein, Joep van Schooten, Frank Straat hof, Jacqueline Straathof, Marijn Strik, Fenna Went. Havo: Florus Alkemade, Jelle Bat- teram, Lisa van den Berg, Rick van den Berg, Sabrina van den Berg, pers, Sandra van Sliedregt, Mariël le Sloekers, Marloes Smittenaar, Tessa Snijers, Erik Soonius, Eveli ne Spring in 't Veld, Anne Storck, Menno Taal, Rosanne Takens, Sophie Ultee, Peggy van Veen, Da vid Veneman, Tijmen Verbiest, An nette Verhagen, Denise Verhoeven, Lonneke Verzijl, Annelie van Vliet, Linda de Vos, Marjolijn Vreeburg, Stephanie van der Wel, Evelien Westgeest, Nicole van de Wijn gaard, Gabi de Wijs, Coen van der Zalm, Wouter Zonneveld, Eline de Zwart. Atheneum: Mark van Amsterdam, Ton van den Berg, Walewijn den Boer, Willem Bos, Gijs Brons, Ni cole Dekkers, Pamela Dekkers, Maarten Dickinson, Tristan van Dongen, Martijn van Dorp, Mat thijs van Elk, Bas van Erp, Marlot- te Ferouge, Daniël de Groot, Liset te Heukensfeldt Slaghek, Sjoerd de Hoogd, Wendy de Jager, Kirsten Ketelaars, Bastian Knoors, Sofie Kooreman, Simone van Leeuwen, Jelmer Louwsma, Jonathan Malm- Timo van den Berg, Lina Beugels dijk, Léon Bizo, Daniël Boeije, Bi- bi Booij, Maarten Bosch, Kelly Broekhof, Robin Dobbe, Oscar Farg, Denise Geerlings, Lotte Geer- lings, Gerben Geijteman, Bart Go- tink, Kaï Wi Guo, Anne Heems kerk, Mike Heemskerk, Stephan Houssart, Anita Jansen, Lianne Janssen, Sanne Janssen, Dewi Je- lierse, Noshin Khosravi Larkani, Wilko Klinkenberg, Chantal van der Klugt, Lieke Kuijper, Jelle van der Linden, Pieter Bas Maiburg, Turjan Meijer, Kiki van Nes, An nette van der Niet, Willem van der Niet, Mischa Oostenrijk, Adriaan Overkamp, Manon Reus, Loes Rot teveel, Patrick Ruedisueli, Anita Ruigrok, Jonathan Staats, Robert Staats, Carmen Strijk, Eric van Velthoven, Fedde Venekamp, Lisa van Vuurde. Atheneum: Jean Pierre van Buijte- nen, Laurien Disseldorp, Annemie- ke Geerlings, Lonneke Geerlings, Loes Halfschepel, Marnix Hiep, Wieteke van der Hoorn, Astrid Kamp, Raymond Kemp, Carina de Klerk, Margriet Klinkenberg, Mi chel Koster, Fraukje van Nes, Joost Nulkes, Edwin Pesschier, Sjoerd Rog, Anne van Rongen, Sanne van der Salm, Willem-Jan Schrama, Nadine van der Slot, Rob Warmer dam, Jolijn Went, Judith Zecha. Gymnasium: Rens Bakker, llona de Grave, llona van Leeuwen, Bou- berg, Frederik Moussault, Tom Mulder, Claire de Nerée, Marjolein de Nooyer, Sabrina Owel, Renko van der Paal, Marlein Parlevliet, Bram Pek, Wijnand Plessius, Yvo Rampersad, Monique Ravensber- gen, Lodewijk van der Ree, Bo Remmerswaal, Saskia Rooden- burg, Dirk-Jan van Rooijen, Else van Schijndel, Anne-Ruth Schuss- ler, Koen Spaan, Edgar Steine- bach, Steven Stemerding, Sophie Stigter, Tomas Storck, Tjeerd van der Veer, Nico Verhart, Evelien Vink, Roland Vlijm, Yorick Vogels, Jitske Voorham, Monique van der Wal, Laurens Westgeest, Berdien Wiegant, Menno de Wijs, Maruca de Wilde, Rianne van der Zalm, Reinoud Ziekenoppasser, Evelien Zijp, Fleur Zonneveld. Gymnasium: Madeleine Braak man, Lotte Couperus, Helya Gha- ni-Abadi, Charlotte Hagenaar, Sandra Huijg, Suzanne van Huijstee, Wendy Jans, Marlou Knaapen, Koen Nederhof, Franka Schultz, Marieke Smits, Madeion van Westbroek, Dorien Willems. DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN: R E C S S E U R T I M O L I E H O E K Naam: Tim Oliehoek (26) Middelbare schoolopleiding: mavo in Zoetermeer en havo op het Holtlant in Leiden Diploma: Jeetje wat voor vak ken had ik ook al weer? In ieder geval Engels, Nederlands en wiskunde, ik weet niet meer of dat A of B was. Ook had ik bio logie, omgangskunde en infor matica. Cijfers weet ik niet meer, ik ben namelijk gezakt voor mijn havo. Tegenwoordig: filmregisseur van onder andere Vet Hard. Gezakt, hoe kwam dat? „Ja, op tweetiende van een punt. Ik was bezig met de film Buy or die' en die kwam tij dens de eindexamen tijd uit. Al mijn energie stak ik in die film en ik vergat een beetje ook nog iets voor school te doen. Opeens was daar het eindexa men. Dat was best wel stressen, want ik had mijn havo papiertje nodig om naar de filmacademie te kunnen. Ik was al aangenomen op de academie, maar ik moest nog wel mijn diploma halen. Van dat examen hing dus heel veel af. Ik kreeg nog een herexa men en toen zweette ik echt peentjes. Toen bleek dat ik het niet gehaald had, was ik heel erg van slag. En het waren maar twee tienden. Ik was lie ver heel dik gezakt, dan was het niet zo frustrerend." Hoe ben je zonder havo-di- poma dan toch op de film academie terechtgekomen? „Ik heb ze in paniek opgebeld en gevraagd wat ik in gods naam moest doen om toch te mogen komen. Ik kreeg één of andere intelligentietest en die heb ik gehaald. Het waren een paar sommetjes en vragen over Nederlandse en Engelse teksten. Toen ik de filmacade mie belde, gaven ze me zowat op mijn kop dat ik het ze had aangedaan te zakken voor mijn havo. Ze wilden me heel graag hebben. Eindelijk had den ze iemand die commerci ële films als actiefilms en ko medies wilde maken. Daar waren er in die tijd weinig van. Ze deden er dus alles aan zodat ik die opleiding kon doen." Je hebt 'Buy or die' gemaakt toen je nog op de middelbare school zat. Hoe ging dat? Al vanaf mijn twaalfde ben ik met film bezig. 'Buy or die' was mijn derde grote film. Het was gewoon een kwestie van doen, met de videocamera van mijn vader. Vriendjes op bellen of ze mee wilden doen. Zo ging ik steeds grotere films maken. Als sponsors had ik de plaatselijke supermarkt, de slager en de bakker. Ik maakte heel Stompwijk enthousiast. 'Buy or die' kwam uit toen ik net achttien was. De film was best een succes en dat had wel effect op mij. Ik werd een arrogant ventje, dacht dat ik helemaal ging maken. Wat dat betreft was het misschien wel goed om met mijn eindexa men op mijn bek te gaan. Ik leerde dat niet alles vanzelf ging." Hoe kijk je terug op je mid delbareschooltijd? „Een vak als wiskunde vond ik niet leuk. Ik begreep niet waarvoor ik al die sommen in het dagelijks leven nodig had. Omgangskunde vond ik wel heel interessant. Er zat veel psychologie in. Waarom doen mensen de dingen die ze doen? Hoe gaan mensen met elkaar om? Hoe motiveer ik mensen om iets te doen? Die dingen kan ik nu ook nog heel goed gebruiken. Waarom doet een personage dat en dat in het script? Ook geschiedenis vond ik een leuk vak. We had den eens een leraar en die kon zo goed vertellen dat je wel moest luisteren. De docent van het jaar daarna zei alles op een monotone manier. Dat had echt invloed op mijn cij fers. Een leraar moet zich be wust zijn hoe hij zijn verhaal vertelt. Dat lijkt een beetje op regisseren. Ik denk dat je mensen moet entertainen om ze onbewust iets te leren. Ik kan mijn cameraman of art director wel heel suf iets ver tellen, maar daar worden ze ook niet blijer van. Ik moet ze motiveren en dat moet een le raar zijn leerlingen ook. Hoe was jij op school? „Ik was altijd die jongen met die camera. Ze keken best raar tegen me aan. Werd ook wel uitgelachen, ik was een bui tenbeentje. Ik ging mijn eigen gang en concentreerde me op iets wat ik heel graag wilde: films maken. Ik had heel mak kelijk mijn ambitie op kunnen geven om bij de groep te ho ren, maar ik ben blij dat ik dat niet gedaan heb." tekst: Tessa de Wekker foto: ANP/Marcel Antonisse STEDELIJK GYMNASIUM Jan Bart Alblas, Joris van Alphen, Guido van Amerongen, Karlijn van Anrooij, Evelien Backes, Emmelot- te de Bakker, Stefan Baptiste, Thijevan Barneveld, Karei Been akker, Nikki Beers, Joost Bekink, Elsbeth Belt, Simon Benit, lanthe van den Berg, Evert Jan van den Berg, Juriaan Beuk, Sander Bins, Monique Bisschop, Tomas Blans- jaar, Eline Bongertman, Sophie Bosma, Roos Bots, Safia Boutahi- ri, Tibo Bouter, Syd Boyd, Kasper Brandt, Max Bueno de Mesquita, Ernst Buis, Robin van der Burgh, Saskia Burm, BaharQakiroglu, Vincent Captein, Eisemieke Daal der, Emma Dalhuijsen, Job Dan- hof, Indira Day, Iris Doorgeest, So fie Dreef, Theo Driessen, Jan Focko Nauta, Michiel Fokkelman, Alexia Franse, Elies Fransen van de Putte, Silvia Gardini, Wouter Gathier, Bart Geeve, Sacha Gert- sik, Joost de Glopper, Tim Gonlag, Yves Le Grand, Jasper de Groot, Alexandra de Groot, Lucy Gunn, Lennart Harmes, Monique Hazel- horst, Daan van Helden, Gert-Jan Hendriks, Wilrik Hengstmengel, Steven Heshusius, Lianne Heslin- ga, Maarten Hillen, Anneloor Hoe- bée, Anouck Hunck, Andrea Jet ten, Bob de Jong, Lennard Kager, Pepijn Kamminga, Floris Kaptein, Frank van de Kasteelen, Rachelle Keller, Selma Kemner, Marco Kemp, Fleur van Kersbergen, Anita Khosla, Stefanie Klaassen, Sophie Kluivers, Jelle Knol, Sebastiaan Koel, Marije Koning, Aniek Ko- nings, Nynke Kooistra, Tessa Kooistra, Annemarie Koornneef, Marjette van Koperen, Sara Kraus, Iris Kubbenga, Anniek Kuijper, El len Kuiper, Tatjana van de Laar, Caitlin Lamboo, Aurelie Lange, Rebecca Laurey, Selma Lekkerker- ker, Carolien Lenselink, Nienke van Lieshout, Evert Lippi sanne Louisse, Floor Luci Luijendijk, Anne van Maa Maat, Carien Maclaine Po Marijt, Robin van Maris, G Masclee, Nina van der Ma der Maurits, Rob van der Marloes Meerburg, Ishita Anne Moll, Jane Mooijenk Mostert, Sander van der h rielle Nelissen, Maurijn N Hans Noordhof, Jan van d - ver, Sjoerd Offerhaus, Phi derwaater, Diede Oudshoi Christian van Paridon, Cojp der Pas, Sabine Peters, K der Ploeg, Gijs van der Pt got Pont, Jelena Prostran, van der Put, Laurine van I Jeroen Rietveld, llona Ro liana Rooderkerk, Nienke Teunke van Rossum, Hon burg, Jorrit Schaap, Shan Schoots, Maartje Schouw Marieke Sepers, Tessa Si Ralph Slegtenhorst, Mari Sluis, David Smulders, K Someren, Pim Speel, Mir< Staphorst, Carmen Stolwi J line Straatman, Jennifer man, Rutger van Straelen Sudiono, Yeliz Tank, Janr Meer, Janneke Tersteeg, Tetteroo, Dorien Theuns, den Toom, Christiane Toe Anna-Vera van Tubergen, Veger, Lisa van der Velder van de Ven, David Vethaa Vette, Thibaut Visser, Car Vladar Rivero, Bob Vlekkf Vorselen, Rutger Vos, Esr Vries, Hans Pieter de Vrie 3 de Vries, Leonoor de Vrie: p de Vries Lentsch, Thijs V: c Thijs Wakkie, Vincent We Oskar van de Weijer, Chaf ers, Linda Went, Kees var veld, William Widjaja, Errj- der Wiel, Sjoerd Wille, St Q Wink, Sander Wolf, Vince Zanten, Eefje Zeestraten. (advertentie) V, ALTIJD ETS dewijn Stevens. Locatie Kts (Voorhout): Vmbo - BBL: Shudryne Bennett, Leendert van der Bent, Ali Berrak, Marguerite Bisschop, Irma Blok ker, Michèlla de Boer, Tessa Braam, Joost Broekhof, Bart Dol, Eelco van Dooren, Job van Duijn, Marco van Duijn, Wessel van Duijn, Nicolette Duinkerken, Mi chel van der Eist, Daisy Floor, Es ther Geerlings, Jeroen Geerlings, Amanda van Gijlswijk, Daan Goeij- enbier, Sonny Grimbergen, Mi chael Groenewoud, Kelly van Hars kamp, Peter Heemskerk, Willemijn van Hoek, Maik Hoekstra, William Hogenelst, Ilse den Hollander, Stefan van der Hoorn, Myrna Jan- son, George Jasper, Randy de Jong, Johnny van Kampen, Sandra van Kampen, Hans Klinkenberg, Monica Kok, Guillaume Koot, Rob bert van Leeuwen, Khalid Makkor, Mohamed Makkor, Peter Martens, Wouter Mesman, Gerben van der Niet, Allard Punselie, Abdal Sadik Abdal, Desiree Schütt, Eva Slin gerland, Jessi Snellgrove, Sander van Steenbergen, Jeroen Steen voorden, Jan van Stijn, Marina Tar- dij, Frank Trommelen, Jordy Turn hout, Paul Turnhout, Jos van der Valk, Rick Vetter, Tim van der Vlugt, Niels Wijnands, Sebastiaan Wischmeijer, Marco Yperlaan, Us- ama Yussef, Michael Zonderwijk, Thimo van der Zwaan, Maxime Zwanenburg. Vmbo - KL: Bas Annegarn, Seón Arnold, Pascal van Berge Hene gouwen, Roy van Berkel, Martin Berkhout, Luke Bierman, Tim Bis schop, Koos Bisschops, Marcel Boezaard, Michiel Botermans, Ire ne Brederode, Jelle Breman, Mau rits Brok, René Büscher, Stephan Caspers, Alex van Dam, Pim van Diepen, Judith van Dijk, Marcel Does, Roel van Drongelen, Nathan van Duin, Nick Duivenvoorden, Sharina van Egmond, Robyn Fer- ron, Isabelle Heemskerk, Bart van den Hof, Kevin Hogenes, Robert Jansen, Peter de Jong, Kevin Joos- ten, Job van Kesteren, Niels van Kesteren, Desiree Koster, Stefan Kramer, Dave van Krugten, Stef Kruiper, Ferdi Kuijper, Daniël Lö- ning, Stef Marijt, Joost van der Meer, Dennis Meeuwenberg, Hugo van Mierlo, Arie de Mol, Nick Naafs, André Ouwehand, Tim van der Plas, William van der Plas, Rikky van der Ploeg, Lukas Pol, Patrick Post, Bart Ramp, Wesley Reep, Peter Remmelzwaal, Martijn Rooswinkel, Annemarije van Ros sum, Nikkie Ruigrok, Bob Schou ten, Jeroen Steenvoorden, Ray mond Stikkelorum, Christian van Tol, Rob van Toorn, Martijn Vink, Pieter Vink, Roy Vliegenthart, Da niël de Voogt, Frank Vooijs, Mandy Waasdorp, Dennis Warmerdam, Kees Wassenaar, Thomas van der Werf, Fabian Yung, Jaap Zandber gen, Niels Zentveld, Ron van der Zijden, Aad van Zonneveld, Wendy Zwarts, Michael van der Zwet. Vmbo-TL: Steffie Bekkema, Erik Bierman, Niels Datema, Roy Gij- sen, Bart Gladpootjes, Winny Hon- ders, Kevin Hoogervorst, Bennie Kettler, Jury Klees, Sven Knijnen burg, Arthur Kwestro, Kevin Lan- geree, Sem Meeuwenoord, Shan non Meijer, Thom Nieboer, Stefa nie Verkade, Remy Verwer, Gerrit Wapstra, Martijn Wüts, Danny van der Zalm. Locatie Duinzigt (Oegstgeest): Vmbo - TL: René van den Akker, Sam Azami, Nicole Balk, WeSley Barends, Jos Berbee, Amb de Berg, Bart van den Berg van den Berg, Paul van dei Robin van Berge Henegouv Gert-Jan Beukers, Hannek nendijk, Mare Bleijenberg, Blom, Natascha Blonk, Rai Bodrij, Sjoerd Bootsman, van den Bosch, Niels Boun nemiek de Bruin, Tom Bru Robin van den Burg, Victoi pijn, Maikel Dekker, Sezer Kevin Detmers, Esther Dijk Tatjana Dijkstra, Anouk var Dussen, Pascal van der Els den Elzen, Gideon van Es, nie Evers, Paul Fleur, Els F Wijnand Gelderblom, Emn Groot, Stefan den Haan, R Haas, Valérie de Haas, You le, Bob van Heijningen, Nk brand, Carmen Hodge, Jan van 't Hoff, Marenthe Hooj Nick van der Horst, Ivo Hui Sanne Janssen, Renske de Wobke Jonker, Suzanne Jo Ilse Kanbier, Janniek Kant Kim Kanbier, Sander Kapt minique Keijzer, Michel di Christiaan Kiel, Nick van I* Roel van der Klugt, Jim va Kolk, Joyce Kraaijenoord, wel, Rachèlle van der Krof Krol, Marjette Kuijt, Brian Jordi van der Laan, Jeanetl man, Jordy van Leeuwen, I van Loon, Derk van Manen Mantel, Jenneke Marsman Martin, Niek van der Meer Meiman, Miranda Meskers Minke, Arisa Montanus, M Moraal, Kim Nguyen, Daai Niekerk, Annabel van derl rolien Nieuweboer, Bastia ber, Kim van den Oever, Ti Oosten, Jefrey Oster, Rom day, Kelly Peeters, Eduard Bart Perfors, Anne-Wil Pes Soraya Plezier, Margareth Plas, Anneke Pouw, Fleur brock, Henrique Reijnders Robers, Robin van Rooijer Rotteveel, Dominic Rowle Rozendaal, Patricia Ruike de Ruiter, Jessie Sanders, Sanders, Jeffrey Schout, Speksnijder, Marloes Spijl rit van Steijn, Alex Straver Tromp, Tes van Tuijn, Yvo Veen, Jeroen Veldman, Mi Velzen, Tamara Vennix, Si ten, Jeffrey Visser, Angelii land, Amber van Vliet, Ste Vliet, Brian van der Vlugt, Volwater, Gwendolynn van ren, Nina van der Voort, W Vos, Bart Vreeken, Chris V dam, Dorien van der Weiji Nancy van Wensveen, Mai lems, Casper de Wit, Pim Lisette Ypma, Christiaan gen, Charlotte Zeegers, Je van der Zon. Havo: Jasmin Abdalla, Ah dai, Erik van Beelen, Kelv Jacobyn de Boer, Jelle Bo Jorien Buurma, Matthijs C Marieke Devilee, Gerwin v David Disch, Sebastiaan Fi mone Gouw, Lisa van Hul ne van Iperen, Jaco Janse Jonker, Julien Koevoets, I Kool, Willemijn Matze, W jan, Lotte Mens, Ricardo Danielle Middelkoop, Ma. Moorsel, Els van Oosten, I Ouwehand, like Paddenbi lissa Roorda, Sten van dei Thomas Schermer Voest, Smits, Matthijs Stikkelori thalie Stoop, Bob Theunu roline Vermeij, Marion vai Vlugt, Pieter Vreeken, Ma Weima, Matthieu Welsmk van de Wetering, Tessa W Sébastiaan Zaalberg, Jord» Zaanen, Barry van der Zijl nie van Zwanenburg.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 22