DEKT £jh) Vacaturekrant ir randstad IDENNIS 2 toppers ifcHet Centrum ZOEKT ZOEKT veiligingsbeambten Jmd meerbanenopvacaturekrant.nl GAMMA KATWIJK ZOEKT carina medewerker klantcontacten jij wilt alles anders wij zijn een goed begin kijk voor meer banen op www.randstad.nl 2 All Round Financieel Medewerkers(sters) m NELSON sc AL Hartfunctie-assistent(e) +/-16 uur Echoscopist(e) +/-16 uur Longfunctie-assistent(e) +/-16 uur Arts voor afdeling biometrie en diabetesdienst +/- 24 uur Andreas College DOCENT ECONOMIE M/V voor 20 lesuren per week (0,8 wtf) VOOR THERAPIE, TRAINING WELZIJN lij zoeken een: hapto-therapeut, acupuncturist, voedingsdeskundige, pilatus-instructrice en massage therapeut wil werken in een multi-disciplinair team met patiëntgerichte oisie nbitie, doorzettingsvermogen en een 'open nd' zijn onmisbaar Interne opleidingsstructuur nwezig. uens zijn wij nog op zoek naar een: baliemedewerkster jleiding Hotelschool is een pre. acties: lm :t Centrum voor therapie, training welzijn Jinterlaan 156 52 SM Leiderdorp iv Duco Kanij 06-54 39 33 93 gld Blok, de Echte Bakker tiden. Zoeterwoude, Ter Aar en ibrugge. nold Blok, de Echte Bakker in winkelcentrum de Kopermolen in Leiden zoekt Winkelbegeleider m/v leidinggevende capaciteiten, in het bezit van een gst wijs en ervaring in de levensmiddelenbranche jfi ken bestaan onder andere uit: leiding geven en inplannen winkelpersoneel. verzorgen van de winkel. intwoording over de kassen. op de computer verwerken van bestellingen en naken van produktielijsten voor de bakkerij. in nodig zelf meewerken in de winkel. je zin in deze uitdagende baan en ben je maal 34 uur per week beschikbaar zeker op ag en zaterdag neem dan contact met ons op. fonisch op 06-42094749 Arnold Blok per e- bakkerij@xs4all.nl of schriftelijk Arnold Blok, louwdjkstraat 212381 CA Zoeterwoude. werken met de bakkers CAO ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs URITAS Transport Aviation'Security B.V. is inderdeel van één van de grootste beveiligings- lisaties ter wereld. :rband met uitbreiding van bestaande- en we opdrachten zoeken wij: illtime, parttime, of afroep j'j: het beveiligingsdiploma of de dheid hiervoor een opleiding te volgen reöt een rijbewijs en eigen vervoer machtig max. 50 km. vanaf Schiphol 5 jaar onafgebroken in Nederland J'j: dienstverlenende- en flexibele instelling j|de kennis van de Nederlandse en Engelse MBO niveau ;eer direct naar: :erijck@securitasgroup.nl of bel: |40 55 424 DETACHERING CAD ENGINEER ELEKTRO INFO: www.DDyAdetachering.nl (020) 491 77 16 Adverteren? 072-5196305 pag@hdcmedia.nl Met 150 bouw markten is GAMMA de absolute marktleider in de doe-het-zelfbranche. Onze manier van klantgericht werken bepaalt ons succes en daarom is werken bij ons zo leuk. De vesti ging GAMMA Katwijk wordt geëxploiteerd door Goedhart Bouwmarkt B.V. die bouwmarkten in Noord- en Zuid Holland exploiteert. Bij GAMMA vind je precies wat je zoekt: een breed assorti ment en aantrekkelijke winkelpresentaties. Zo is het ook wanneer je bij GAMMA Katwijk komt werken: een open en heldere bedrijfsstructuur, een hecht team van collega's, een goed inwerktraject en prima opleidings- en doorgroei mogelijkheden. Je kunt bij ons aan de slag als... VERKOOPMEDEWERKER m/v Als verkoopmedewerker heb je direct contact met de klanten, om ze te adviseren en artikelen te verkopen. Je bent verant woordelijk voor de presentatie van een uitgebreid assortiment. Je zorgt dat onze klanten niet misgrijpen en bewaakt daarom de voorraad. Dreigt iets uitverkocht te raken, dan zorg jij voor de bestelling van de artikelen. Naast commercieel gevoel heb je ook oog voor een verzorgde en goedgevulde winkel en functioneer je uitstekend binnen een team. Wij vragen voor deze functie MBO-werk- en denkniveau. Het is een voordeel als je ervaring in de detailhandel hebt. Ben je geïnteresseerd in de functie van verkoopmedewerker, stuur ons dan een brief met je c.v. of haal een sollicitatie formulier bij de bouwmarkt. Ons adres is: GAMMA Katwijk, Ambachtsweg 23, 2222 AJ, Katwijk. T.a.v. dhr. P.J. Kales. www.gamma.com Woningbouwvereniging Willibrord bezit en beheert 665 woningen in de gemeente Zoeterwoude. Met deze omvang is de vereniging in staat een directe band met de huurders te hebben. In totaal zijn er 6 medewerkers werkzaam in een enthousiast team. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar een voor 20 uur per week, verdeeld over 5 ochtenden Uw functie - ontvangt (potentiele) klanten en relaties, zowel telefonisch als aan de balie - handelt vragen af en verwijst zonodig door naar andere medewerkers - registreert, zorgt voor opdrachtverstrekking en bewaakt de uitvoering van reparatieverzoeken - registreert en verspreidt de inkomende post Uw profiel - minimaal een MBO-opleiding - dienstverlenende instelling - goede contactuele en sociale vaardigheden - kennis van automatisering - affiniteit met techniek is een pre Wat wij u bieden - een salaris conform de CAO voor de woningcorporaties - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - werken in een klein, enthousiast team - een aanstelling voor een periode van een jaar Geïnteresseerd? Voor meer inforamtie kunt u contact opnemen met mevrouw A. de Koning, tel 071-5802058 op maan-, donder-, of vrijdag. Uw sollicitatie met c.v. en vermelding van uw vakantieplanning kunt u vóór 2 juli 2005 richten aan: Woningbouwvereniging Willibrord, Postbus 103, 2380 AC Zoeterwoude of per email: dekoning@wbvwillibrord.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. hoogst persoonlijk gezondheidszorg arts m/v Voor een instelling in Leiden zijn wij op zoek naar een basisarts met affiniteit met longrevalidatie en bereidheid Jacqueline Quist tot waarneming t.b.v de hartrevalidatie. Ervaring in het lezen (071) 524 95 70 c.q. interpreteren van longfunctie-onderzoeken en ECG's is Schuttersveld 9 een must. Verder beheers je reanimatietechnieken en heb je Leiden minimaal 1 jaar klinische ervaring met interne geneeskunde en of longziekten. Het is een functie voor 32 uur per week en wordt betaald volgens de cao-ziekenhuizen. Heb je interesse? Bel ons of kom langs op de vestiging! gezondheidszorg teamleider m/v Voor een instelling in Leidschendam zijn wij dringend op zoek naar een teamleider voor een PG-afdeling. Jacqueline Quist Het gaat om een tijdelijke functie van 4 maanden ter (071) 524 95 70 vervanging van zwangerschapsverlof. De voorkeur gaat uit Schuttersveld 9 naar iemand voor 36 uur maar een duo baan behoort ook tot Leiden de mogelijkheden. Diploma ZV of daaraan gelijk gesteld is een eis en leidinggevende ervaring een grote pre! In deze functie wordt van je verwacht dat je zowel dag- als avonddiensten wilt draaien maar het zwaarte punt ligt op de dag zelf. Heb je interesse of wil je in aanmerking komen, bel dan snel voor een afspraak! NB Account NB Account financiële en fiscale dienstverlening is een jonge onderneming welke zich volledig richt op financiële en fiscale advisering voor het midden- en kleinbedrijf. Wegens een gezonde groei zijn wij voor ons filiaal Rijnsburg en Zoetermeer op korte termijn op zoek naar welke ons team daadkrachtig kunnen bijstaan. Je taken zullen voornamelijk bestaan uit: - Verzorgen van maand- kwartaaladrrunistraties; - Samenstellen van jaarrekeningen; - Verzorgen van alle soorten fiscale aangiften: - Voorbereiding van financiële advisering; - Relatiebeheer Wij bieden: Een gezonde werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden, mogelijkheid tot verdere studie op ons vakgebied, en doorgroei mogelijkheden. Wij vragen: Minimale opleiding Havo. MBA, SPD of studerende hiervoor; Goede contactuele en communicatieve eigenschappen; In bezit van rijbewijs; No nonsens mentaliteit. Denk jij je hierin te kunnen vinden en ambieer je een baan in de financiële wereld, stuur dan je sollicitatiebrief met cv naar: NB Account financiële en fiscale dienstverlening Fokkerstraat 46, 2722 NK Zoetermeer t.a.v. Dhr. R.H.J. ten Westenend BA Emailadres: nbgroepl@tiscali.nl CAD ENGINEER AC/CV INFO: www.DDyAdetachering.nl (020) 491 77 16 Nelson schoenen is een dynamische en sterk groeiende eigentijdse onderneming met ruim 60 vestigingen en 350 werknemers. Met een assortiment van (inter)nationale merken bedienen wij een brede doelgroep. Door de explosieve groei is er op ons hoofdkantoor te Hoofddorp een nieuwe vacature ontstaan, nl. Assistent-Controller m/v (lfte) U dient een administratieve opleiding op SPD of vergelijkbaar niveau met succes te hebben afgerond; enige jaren relevante werkervaring, flexibel, goede communicatieve vaardigheden en een hands-on mentaliteit; Daarnaast is beheersing van Exact, maar vooral Excel een pre; De AC rapporteert aan de controller en zal als een administratieve spin in het web fungeren. De AC is daarnaast actief betrokken bij het samenstellen van o.a. de jaarrekening, budgetten en maandelijkse verslaggeving. Naast een brede inzetbaarheid is ook affiniteit met salaris- en personeelsadministratie gewenst. Wij bieden: uitstekende arbeidsvoorwaarden, in overeen-stemming met het gewicht van de functies, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De organisatie, een grootschalig familiebedrijf, kenmerkt zich door korte lijnen en een informele structuur. Sollicitaties: Indien U geïnteresseerd bent dan verzoeken wij u binnen 10 dagen een brief met CV te sturen of mailen naar: Nelson Schoenen BV, t.a.v. de heer R. Siera, controller, Wijkermeerstraat 36, 2131 HA HOOFDDORP. E-mail: r.siera@nelson.nl. Tel. 023-5629899. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCAL Diagnostisch en Facilitair Centrum (Artsenlab) is gevestigd in Leiden en heeft circa 80 medewerkers in dienst. SCAL verzorgt in de regio Leiden en omstreken voor huisartsen, verloskundigen en bedrijven een pakket aan voorzieningen zoals laboratoriumbepalingen, histologie, cervixcytologie, diabeteszorg, fundusfotografie, echografie, nt- metingen, e.c.g.-analyses, fietsergometrie en echocardiografie. Wegens uitbreiding van onderzoeken en werkzaamheden zijn we op zoek naar een enthousiaste: Wegens uitbreiding van ons Cardio Diagnostisch Centrum zijn we op zoek naar een hartfunctieassistent voor ongeveer 16 uur in de week (uren in overleg). De medewerker zal zich, in overleg met een ervaren hartfunctieassistente, bezig houden met het maken van ecg's, het verrichten van cardiografie en het begeleiden van fietsergometrie, alles op aanvraag van de eerstelijnszorg. De werkzaamheden zullen verspreid worden over diverse locaties in de regio. We zoeken een ondernemende collega die zo nodig (onder begeleiding) zelfstandig een nieuwe vestiging op kan zetten. De vaardigheid om zowel de echografie bij zwangeren als echocardiograf ie te verrichten stellen wij zeer op prijs. Een combinatie met onderstaande vacature behoort dan tot de mogelijkheid. Startdatum is in overleg. Op aanvraag van de eerstelijnszorg, voornamelijk verloskundigen, maakt SCAL echo's op diverse locaties. Ter uitbreiding van het aantal locaties om echoscopie uit te voeren zijn we op zoek naar een echoscopiste voor ongeveer 16 uur. Ervaring met nt-metingen is een pré. De vaardigheid om zowel de echograf ie bij zwangeren als echo-cardiograf ie te verrichten stellen wij zeer op prijs. Een combinatie met bovenstaande vacature behoort dan tot de mogelijkheid. Startdatum is in overleg. Voor een nog op te zetten longfunctieafdeling zijn we op zoek naar een longfunctie-assistente. De onderzoeken zullen aanvankelijk plaats vinden in onze regio. In eerste instantie zal er gestart worden met longf unctieonderzoek op aanvraag van de eerstelijnszorg ter ondersteuning van de diagnostiek en behandeling van COPD- en astmapatiënten. Op termijn sluiten we een COPD/astma-dienst niet uit. De kandidaat dient rekening te houden met mogelijke uitbreiding van de uren op korte termijn. Startdatum is in overleg. We zoeken een arts voor het begeleiden en superviseren van werkzaamheden van de afdelingen biometrie en diabetesdienst. Voor de werkzaamheden voor de diabetesdienst is recente kennis van de ziekte Diabetes Mellitus en de behandelmogelijkheden een vereiste. De medewerker zal betrokken worden bij ontwikkelingen in het bedrijf. Hij zal samenwerken met de medisch adviseur die hoofd is van genoemde afdelingen en heeft tevens een adviserende rol naar de directie. Vaardigheden op het gebied van echocardiografie, het beoordelen van ecg's, fietsergometrie en eventuele echografie bij zwangere vrouwen en cardiologische patiënten hebben een pré. De functie zou per direct in kunnen gaan. Voor alle functies geldt dat de kandidaat in bezit dient te zijn van de benodigde diploma's. Het salaris is conform CAO- ziekenhuizen. Wanneer u vragen heeft kunt u contact opnemen met dhr. J.P. Reinders, arts, telefoonnummer 071-5160025. Hij is bereikbaar op maandag- en vrijdagochtend en dinsdag en woensdag de hele dag. Geïnteresseerd? Richt dan je sollicitatiebrief met CV binnen drie weken aan: SCAL Diagnostisch en Facilitair Centrum pkoelewijn@scallab.nl t.a.v. mw P.J. Koelewijn, Postbus 16080, 2301 GB LEIDEN tel. 071-5161683. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter maakt de school herkenbaar in dagopeningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar.De leerlingen zijn verdeeld over twee locaties. De locatie Rijnmond verzorgt de beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische- en gemengde leerweg, het havo- en vwo-diploma. De school is steA in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Wij zijn aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze stichting werken acht scholengemeenschappen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. Er is op de locatie Rijnmond een vacature ontstaan voor een Wij streven er naar om met ingang van het nieuwe schooljaar in de vacature te kunnen voorzien. De salariëring vindt plaats in schaal LB CAO-VO 2003-2005. Als u wat meer wilt weten over de functie kunt u contact opnemen met de heer L.P. yan der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, tel. 071-4013128 (school) of tel. 0252- 231579 (privé). U kunt uw sollicitatiebrief ook aan hem richten. Ons adres is: Andreas College, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Wij willen uw reactie graag voor 25 juni 2005 ontvangen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I (fe)male Voted "Beste winkel van Leiden" i Collezioni Jeans 1 verkooptopper voor de herenafdelmg 1 floormanager voor de damesafdeling ports Je sollicitatie kun je Hilfiger mailen of schrijven: mi t.a.v. Hans Bakker, y Voor meer info kun je atijd even bellen. Strater info@dennis-mode.nl 071-5122823 meer! Haarlemmerstraat 175 Leiden

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 7