Leef M uit in I £4) Vacaturekrant GROEPSLEIDER Leiden De Brandweer van de gemeente Leiden zoekt v/m: Hoofd Preventie, 36 uur p/w www.lumc.nl Ervaren Assistent- Accountant Groepsleiders m/v teamleider extramura zorg verpleging y iu meer banen op vacaturekrant.nl De afdeling Preventie is belast met het toetsen van het veiligheidsaspect van plannen op het gebied van ruimtelijke ordeningen infrastructurele werken, het maken van risico-inventarisaties en analyses, verstrekken en handhaven van gebruiks vergunningen, advisering ten behoeve van evenementenvergunningen, bouwvergunningen en milieuvergunningen, alsmede het verzorgen van voorlichting aan bedrijven en burgers. Naast de op de externe klanten en partners gerichte dienstverlening draagt de afdeling er zorg voor dat alle informatie die uit deze werkzaamheden beschikbaar komt, op een efficiënte wijze intern wordt overgedragen. De afdeling is op dit moment druk bezig met een inhaalslag gebruiksvergunningen in het kader van het actieprogramma fysieke veiligheid. Afdeling Preventie U geeft op een enthousiaste en motiverende wijze leiding aan medewerkers in een veranderend werkveld. U optimaliseert interne werkprocessen, bent verantwoordelijk voor kwaliteit en kwantiteit van de door de afdeling te leveren diensten en de bijbehorende (financiële) verantwoording, ontwikkelt beleid op het gebied van preventie en werkt mee aan de ontwikkeling van de totale organisatie. Verder behartigt u de in- en externe afdelingsbelangen en onderhoudt u de goede relaties met collega's in de regio. U bebt een afgeronde academische of HBO-opleiding en kennis van en leidinggevende ervaring in (complexe) overheidsinstellingen. Verder heeft u goede sociale en leidinggevende vaardigheden, analytisch vermogen, overtuigingskracht en bent u besluitvaardig. Ervaring" met veiligheidsmanagement en pro-actie/preventie is een voordeel. De inschaling gebeurt op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Aanstelling vindt plaats volgens de rechtspositieregeling van de gemeente Leiden. Het bruto maandsalaris bedraagt bij 36 uur per week maximaal 4.609,-. U kunt inlichtingen inwinnen bij de heer H. Baardscheer, 071-3661404. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen richten aan Brandweer Leiden ter attentie van Personeel Organisatie, Rooseveltstraat 4a, 2321 BM Leiden. U kunt uw sollicitatie ook mailen aan: p&o@hollands-midden.nl Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. T In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Gebouwen en installaties zijn cruciaal voor het optimaal presteren van het LUMC. Daarom zoeken we een klantgerichte projectmedewerker die onze technische infrastructuur up-to-date houdt. De afdeling Infra is onderdeel van het Facilitair Bedrijf van het LUMC. Binnen de afdeling Infra zijn diverse subafdelingen, waaronder 'Bedrijfsvoering'. Uw functie valt direct onder deze afdeling, die onder meer verantwoordelijk is voor het optimaal functioneren en beheren van gebouwen en installaties. Tevens begeleidt Bedrijfsvoering de uitvoering van onderhoudsprojecten en afhandeling van complexe storingen in de tweedelijn. Als projectmedewerker Bedrijfsvoering bent u onder meer verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met onderhoud aan gebouw gebonden installaties. U wordt bijvoorbeeld ingezet bij projecten en zorgt ervoor dat veiligheidsvoorschriften en gemaakte afspraken over materiaalgebruik C en werkwijzen worden nageleefd. We zoeken een MTS-er Werktuigbouwkunde, met aanvullende opleidingen op het gebied van projectmanagement en VCA-VOL. U bent bekend met de normen die horen bij uw vakgebied. Ervaring met ULTIMO is een pré. Daarnaast beschikt u over goede communicatieve en sociale vaardigheden I U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8, CAO-AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u Projectmedewerker Bedrijfsvoering m/v Infra, Facilitair Bedrijf H bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie belt u met de heer C. Cerdijn, manager Bedrijfsvoering, telefoon 071 526 34 11. Of met de heer ing. E.M.T. Schaap, hoofd Inffa, telefoon 071 526 32 91. Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 2 juli 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: F.05.MS.10/LD24. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon: 071 526 79 11 Adverteren? 072-5196305 pag@hdcmedia.nl Teylingereind is een gesloten jeugdinrichting voor 120 jongeren. De meesten van hen zijn in afwachting van hun straf en blijven vrij kort. Een aantal jongeren zit langer bij ons omdat ze een speciale strafmaatregel hebben gekregen. Op dit moment zijn we op zoek naar nieuwe groeps leiders die het aanspreekt om in zo'n omgeving te werken. Als groepsleider ga je aan de slag op een groep met twaalf jongens of meiden en zorg je voor de dagelijkse opvang en begeleiding door het hand haven van de dagorde, rust en veiligheid. Daarnaast ondersteun je de jongeren in het aanleren van sociale vaardigheden, het vergroten van zelfred zaamheid en stimuleer je ze tot het ondernemen van activiteiten buiten het verplichte dagprogramma. Je beschikt over een relevante MBO/HBO oplei ding, bijvoorbeeld SPW of SPH. Bij voorkeur ben je in het bezit van relevante werkervaring met moeilijk opvoedbare kinderen en je bent minimaal 23 jaar. Je bent open en eerlijk, hebt invoelend vermogen, kunt goed luisteren en op het niveau van de jongeren communiceren. Je bent duidelijk, hebt geduld en een goed gevoel voor situaties. Je kunt prioriteiten stellen, en je straalt zekerheid en (zelfvertrouwen uit. Geïnteresseerd? Kijk op www.teylingereind.nl/jobs voor de volledige functiebeschrijving en nadere informatie over deze functie. Stuur je sollicitatie o.v.v. de functie, naar werving@teylingereind.nl of naar Forensisch Centrum Teylingereind, t.a.v. afdeling P&O. Antwoordnummer 708, 2170 VE Sassenheim. Bij de sollicitatieprocedure hoort een antecedenten onderzoek, tevens zal voor indiensttreding een of meerdere referenties worden ingewonnen. Acquisitie n.av. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Forensisch cenimm Teylingereind Allereerst zijn we opvoeders www.start.nl CALLCENTERMEDEWERKER Je functie bestaat uit zowel inbound als outbound bellen. Deze telefoongesprekken kunnen commercieel of dienstverlenend van aard zijn. Leuke baan voor kandidaten met een MBO-werk- en denkniveau. Je bent zowel overdag als 's avonds beschikbaar. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Daarbij beschik je over commerciële werkervaring. Info: Start Leiden, Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44. ADMINISTRATIE INKOOPASSISTENT Je functie bestaat uit het zorgdragen voor admini stratieve verwerking van inkooporders, bewaken van levertijden en het goedkeuren van productiemonsters. Daarbij ondersteun je contacten met leveranciers en klanten. Uitdagende baan voor een servicegerichte en flexibele kandidaat met een afgeronde MBO-opleiding. Je hebt affiniteit met mode en je hebt goede communicatieve vaardigheden. Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Info: Start Leiden, Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44 COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Je functie bestaat uit het ondersteunen van adviseurs binnen het bankwezen. Je regelt de afspraken, bereidt verkoopgesprekken voor en handelt orders af. Kortom: je informeert en adviseert klanten over service en after sales. Commerciële baan voor kandidaten met een afgeronde MBO-opleiding en enige jaren administratieve/ commerciële werkervaring. Info: Start Leiden, Breestraat 51 te Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. ACCOUNTANTSKANTOOR BUNNIG B.V. ADMINISTRATIE EN ADVIESBUREAU BUNNIG WORTMAN B.V. Zijn twee kantoren die in de praktijk nauw samenwerken. Onze werkzaamhei bestaan o.a. uit de verzorging van financiële administraties, het samenstellen v jaarrekeningen, het doen van belastingaangiften, de comlete verzorging van salarisadministraties en deskundige begeleiding bij bedrijfsovernames e.d. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een fulltime of partti Die in het bezit is van het SPD diploma of in een vergevorderd stadium deze studie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Accountantskantoor Bunnig B.V. T.a.v. Mw. Mr. P.D. Jochems-van Haasteren Postbus 1021 2302 BA Leiden Telefoon 071-5311321 Fax 071-5316775 e-mail: pdJochems@bunnig.nl Stichting Buitenschoolse Opvang Oegs Locatie De Onda Vanaf 6 uur per week (wisselende werktijden) - Vind je het leuk om met kinderen te werken - Ben jij flexibel, creatief en enthousiast - Kan je individueel en in groepsverband werken - Kan je zelfstandig handelen - Heb je een voor de functie relvante opleiding Stuur dan vóór 1 juli 2005 je brief naar N.S.O. de Onderzeeër Aert van Neslaan 7a 2341 HG Oegstgeest Tel: 071-5153077 onderzeeer@ 12move. nl Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met Daphne Gertenaar locatiemanager de Onderzeeër (ma.,di. en vrij. tussen 15.30 uur en 18.00 uur) Wij zoeken voor onze 3 locaties ook invalkrachten. Lijkt je dat leuk, schrijf of mail dan naar bovenstaand adres. Is op zoek kiH Zorgvoorziening Van der Willigerihof biedt in Leiden en direci omgeving verzorging en verpleging bij de cliënt thuis, met de kwaliteit en continuïteit van intramurale zorg/verpleging. In o VAN D£K -■£' dienst\'erlening leggen wij de nadruk op het belang van de eii W1LLIÖENH0F regie, leuke dingen in het leven, zelfwerkzaamheid en sociale interactie. Kernbegrippen binnen de organisatie zijn betrokkt j zelfstandigheid, flexibiliteit en respect. Wij werken in drie Zot vanuit verschillende locaties in Leiden. Onze welzijnsactivitei worden georganiseerd in en vanuit het Wijkservicepunt aan dt Brahms laan, Leiden Zuid-West. In verband met het vertrek van één van onze Teamleiders, zoeken wij voor versterking van het middenkader en ondersteuning van de Zorgmanager een voor minimaal 28 uur per week Wie zoeken we? Een gekwalificeerde professional die bewezen heeft met overwicht en overtui] een team te kunnen leiden en aansturen. De nieuwe Teamleider kan daarbij ee duidelijke verantwoordelijkheid geven aan de teamleden, terwijl hij of zij ook teamleden vraagt om verantwoording af te leggen. In het teamleidersoverleg e overleg met de Zorgmanager verwachten wij van deze nieuwe collega een pos kritische houding waarmee een bijdrage wordt geleverd aan het vormgeven va veranderingen. Bij de invoering van veranderingen verwachten wij dat de niei Teamleider draagkracht zal creëren in zijn of haar team. Wat zijn de werkzaamheden? leidinggeven aan een zorgteam en zorgdragen voor een goed leef-, werk- e leerklimaat meewerken in het team als verzorgende onderhouden van contact met cliënten en de andere zorgteams bewaken van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening en een bijdragl leveren aan de verdere ontwikkeling en invoering van ons kwaliteitshand!» uitvoeren van het personeelsbeleid uitvoeren van administratieve zaken implementeren en uitvoeren van veranderingen in werkprocessen en registratiesystemen in de zorgteams Wat zijn de functie-eisen? MBO/HBO opleiding niveau 4 of 5 aangevuld met een relevante managementopleiding en feeling met geautomatiseerde systemen minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring in een sterk veranderende omgevj goede en duidelijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden actief luisteren en goede sociale vaardigheden Wat bieden we? een organisatie en functie die volop in ontwikkeling is een zelfstandige functie met verantwoordelijkheid arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Wil je reageren? Je kunt je sollicitatiebrief en curriculum vitae versturen per post of per email P&O, Yvette Nieuwenhuis, y.nieuwenhuis@vanderwilligenhof.nl. Voor mee informatie kun je bellen met Ingrid Kraaijenoord, Zorgmanager, telefoon 071-5761200 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 6